>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a Viney nie gra z powodu tajemniczej kontuzji stopy, więc nie wiem czy kolega Torretoo śledzi chociaż troszkę co się dzieje w naszej lidze, czy tylko spojrzał na rostery przed sezonem i tworzy teraz na tej podstawie analizy..
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Oświecicie mnie Panowie, ale dzisiejszy kurs na Turów wynosi z Siarką 1,45? Czy Turów dopadły jakieś kontuzje? Dla mnie to jest zajebisty bet, bo Szczubiał myśli tylko &quot;Panowie do przodu&quot; zapominając o defensywie. Zresztą wygrali dwa pierwsze mecze, ale jeśli drużyna ze Zgorzelca postawi trochę trudniejsze dyktando w obronie to może już nie być tak ciekawie dla &quot;Jeziorowców&quot; dlatego
Turów 1,45
-3,5 Turów 1,65
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Asseco-Stelmet
Stelmet/Stelmet +5,5⛔✅
2,40/1,85
bwin

Już jutro Stelmet będzie miał niepowtarzalną okazję,aby potwierdzić swoje mistrzowskie aspiracje.Buki cały czas patrzą na nazwę Asseco,i wystawiają jakieś dziwne kursy,maksymalnie na gości powinno być 2,ale dla mnie to dobrze.
O ile jeszcze Gdynianie na obwodzie mają pole manewru,to już pod koszem jest ciężko,Hrycaniuk nie jest żadnym wielkim zawodnikiem i o ile w grze siłowej odnajduje się jeszcze dobrze,ale jeśli tylko Łapeta wyciągnie ręce do góry i nie popełni głupiego przewinienia Hrycaniuk nie poradzi sobie ze zdobyciem punktów.
Kilka oczek dorzuci Stevic.Zwłaszcza że na PF Asseco ma straszną dziurę.
Na obwodzie Hosley z Hodgem powinni lepiej funkcjonować niż Blassingame z Koszarkiem. Zwłaszcza Koszarek nie gra do swojej koszykówki tylko jest spot up shooterem,wprawdzie radzi sobie dobrze w tej roli,ale Hosley będzie miał nad nim przewagę szybkości i siły.
Liczę też że Chanas i Cesnauskis sporo wniosą do gry.
Podsumowując moim zdaniem Stelmet powinien to spotkanie wygrać,bo Asseco ma dużo dziur w składzie i przytrafiły im się kompromitujące porażki w których nie przypominali zespołu mistrza Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
xmarcinx a widziałeś mecz z Unicają ? Asseco zagrało naprawdę dobre spotkanie. Robinson się obudził, a i Hrycaniuk sobie dobrze radził. Przed spotkaniem z Unicają miałem w głowie takie typy jak Ty, ale po spotkaniu z Unicają, gdzie wyglądało to naprawdę dobrze mam obiekcje czy Zastal w Gdyni da radę...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Niestety nie miałem możliwości obejrzeć tego spotkania,ale przypuszczam że Malaga zagrała słabo i niekonsekwentnie,wiedząc że Asseco pod koszem kuleje nie wykorzystali tego w pełni,chociaż Hrycaniuk skończył mecz z 5 faulami.
Tak czy siak Stelmet jest po prostu lepszym zespołem i nie chce mi się wierzyć,że przegrają z Asseco.W tym sezonie zaliczyli już 2 porażki w marnym stylu,a z Koszalinem było widać doskonale wszystkie ich mankamenty.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka PLK, 21.10.2012, 18:00
Asseco Prokom - Zastal Zielona Gora
typ: -5,5 pkt Prokom
2,02
Pinnacle
Analiza
Jutro w spotkaniu czwartej kolejki Tauron Basket Ligi, mistrz Polski, Asseco Prokom na wlasnym parkiecie podejmie druzyne Zastalu Zielona Gora. Jutrzejsi goscie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Zastal bardzo dobrze rozpoczal tegorocznego rozgrywki, trzeba przyznac jednak, ze zielonogorzanie nie mieli zbyt wymagajacych rywali, pokonali Anwil, Czarnych i Jezioro. Jednak Anwil to juz nie ta ekipa nawet chocby sprzed roku (dzis porazka ze slaba Rosa), Czarni rowniez sa slabi niz w ubieglym sezonie, a Zastalowi zwyciestwo nie przyszlo latwo. Zastal niewatpliwie stworzyl w tym roku mocna ekipe, ma ogromne szanse na medal mistrzostw Polski, nie uwazam jednak, zeby mieli oni wygrac w dniu jutrzejszym w hali rozpedzajacego sie mistrza Polski. Asseco fatalnie rozpoczelo tegoroczne rozgrywki, od porazki w Koszalinie. Zespol gra jednak coraz lepiej. Asseco przegralo dwa spotkania w Eurolidze, jednak w obydwu spotkaniach Gdynianie mieli swoje szanse. Z Unicaja bylo bardzo blisko zwyciestwa, a druzyna zagrala bardzo dobre spotkanie. Widac, ze gdynianie sa coraz blizej swojej optymalnej dyspozycji. Sadze, ze w dniu jutrzejszym zespol Asseco moze zagrac jeszcze lepsze zawody, a co za tym idzie Stelmet nie powinien miec wiele do powiedzenia.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Po głębszym zastanowieniu ja jednak idę w kierunku Prokomu. Piszecie , ze Hrycaniuk to derno i jak Łapeta podniesie ręce to już po centrze Prokomu. To chyba jednak nadinterpretacja... Nie widzę aż takiej przewagi na desce zielonogórzan. Prokom utrzymał z Malagą deskę na poizomie 27-30 a nie wmówicie mi że Stelmet jest lepszy od Malagi. Poza tym niezwkle prestiżowa rywalizacja pomiędzy J.BLAS a Hodgem. Widzę tu niewielką przewagę rozgrywającego Prokomu. Każdy mecz i każdy dzień ( trening ) działa na korzyść gospodarzy bo mają fachurę w postaci gtrenera. I tu widzę największą przewagę Prokomu, którą w mojej ocenie wykorzystają.

Prokom - Stelmet ( +2,5 ) 1 za 1,55 w Millenium
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Rozpatrujesz tylko 2 zawodników podkoszowych.Asseco ma bardzo małe pole manewru,a dodać jeszcze trzeba że kilku zawodników Asseco jest bardzo nieobliczalnych np. Witka,Szczotka,Pamuła. Stelmet ma większą ilość wartościowych zawodników.
Gratuluję wszystkim,którzy patrzą na Asseco przez pryzmat spotkania z Malagą i to jest dopiero nadinterpretacja.Spotkania nie widziałem ale oglądałem już 3 inne mecze ich w tym sezonie.I co z tego,że zagrali 1 dobry mecz? Start Gdynia też zagrał wczoraj dobry mecz a nikt nie będzie ich stawiał w roli faworytów.
Asseco niczego nie udowodniło jeszcze w tym sezonie,jak wygrają z ligową czołówką to dopiero zacznę patrzeć na ten zespół jako ekipę zdolną włączyć się do walki o mistrza.
Stelmet póki co też nie wygrał z żadnym zespołem o mistrzowskich aspiracjach i też póki co nic nie udowodnili ale dzisiaj myślę,że wykonają pierwszy krok w tym kierunku.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Hrycaniuk nie jest żadnym wielkim zawodnikiem i o ile w grze siłowej odnajduje się jeszcze dobrze,ale jeśli tylko Łapeta wyciągnie ręce do góry i nie popełni głupiego przewinienia Hrycaniuk nie poradzi sobie ze zdobyciem punktów.
Kilka oczek dorzuci Stevic.Zwłaszcza że na PF Asseco ma straszną dziurę.
Na obwodzie Hosley z Hodgem powinni lepiej funkcjonować niż Blassingame z Koszarkiem. Zwłaszcza Koszarek nie gra do swojej koszykówki tylko jest spot up shooterem,wprawdzie radzi sobie dobrze w tej roli,ale Hosley będzie miał nad nim przewagę szybkości i siły.
jak takie głupoty wypisuje mod działu, to naprawdę przykro się robi.
Łapeta wystawi ręce do góry i Hrycan już pkt nie zdobędzie? Genialna teza, serio. Szkoda tylko, że 3/4 podkoszowcom naszej ligi te gałęzie Adama w niczym nie przeszkadzają, bo sobie go objeżdżają.
Kolejna sprawa - w jakim kontekście Hosley będzie miał przewagę siły i szybkości nad Koszarkiem, skoro nie będą się kryli? Quintona będą kryli Robinson, Szczotka, może Ponitka i Acker, ale w życiu nie Koszarek. W drugą stronę za Koszarem będzie latał Sroka, Chanas, Mantas.
Asseco ma bardzo małe pole manewru,a dodać jeszcze trzeba że kilku zawodników Asseco jest bardzo nieobliczalnych np. Witka,Szczotka,Pamuła
?! W czym jest nieobliczalny Piotruś? Bo chyba nie w tym, że w jednym meczu sypnie 0, a w drugim całe 3 pkty..

Gdybym miał typować to myślę, że jednak mistrz dziś wyjdzie obronną ręką z tej rywalizacji, ale odpuszczam grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Widzę,że sam jesteś nie lepszy.
Hrycaniuk swoją grę opiera na sile i często dostaje pod koszem czapy,bo nie ma dobrego repertuaru zagrań.Łapeta najgorzej sobie radzi przy szybkich zawodnikach. Hrycaniuk takim NIE JEST!! Poza tym może dodam,że grali razem w jednym zespole i Łapeta wie czego się spodziewać po nim.
Przy parze Koszarek-Hosley rzeczywiście popełniłem błąd,chociaż myślę że lepszy z tej pary wygra całe spotkanie.
Szczotka/Witka ileś minut czasu gry dostają a niewiele wnoszą a w Stelmecie nawet Sroka jest lepszy.
Pamuła jest natomiast mocno &quot;jednowymiarowym&quot; zawodnikiem.Wiadomo,że nie zawsze rzuty za 3 wpadają a dodatkowo on sam sobie nie kreuje pozycji i musi liczyć na dobre podania.
Dla mnie jest bezsensem grać na Asseco po kursie 1,5.Bo szanse oceniam na co najmniej 55-45 dla Stelmetu.No ale jak zawsze boisko wszystko zweryfikuje.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Panowie, mniej jadu :). Boisko wszystko zweryfikuje i niech wygra lepszy. Każdy ma jakieś swoje przemyślenia i trzeba szanować zdanie innych. Pewnie , że Prokom zagrał jedynie przyzwoity mecz z Malagą, ale ja to odbieram jako nadchodzące lepsze czasy , a nie jednorazowy wybryk. Marcin Ty masz swoje zdanie, ja swoje, a Blaise jeszcze inne ( akurat zbieżne tu z moim ) ale tak jak piszę powyżej, życie pokaże kto ma rację :)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No i mecz sporo zweryfikowal. Okazuje sie, co nie jest zaskoczeniem, że ZG ma tylko dwoch zawodnikow. Dziwie sie bardzo, ze puscili Dloniaka, wielu fanow Zastalu z ktorymi rozmawialam bardzo zaluje tej decyzji. Co do wysokich... zdanie o Hrycaniuku mam srednie ale Lapeta to najwieksze drewno w dziejach PLK wiec o czym tu dyskutowac? Facet nadaje sie raczej do fabryki do pracy fizycznej, napewno nie do koszykowki. Zawodzi Stevic, Mantas i reszta a Walter + Hosli to troche za malo. Znow kazdy narzeka na Prokom, przed finalem reke sobie dacie uciac, ze kto inny wygra a skonczy sie kolejnym mistrzostwem Gdyni. Co do nieobliczalnosci Szczotki to faktycznie dosc interesujace. Czasem robi dwa kroki w lewo a czasem w prawo - to zaskakuje nie jednego fana basketu, a po co on lazi po parkiecie? Tez sie zastanawiam... czasem dla wzmocnienia obrony ok moze byc... zaskakujace naprawde. Prokom rozegral dwa niezle mecze w eurolidze, pokonal przeceniany zespol z ZG, dalej krytykanci beda szalec? Zapewne tak.

edit:

Stevic radzil sobie spokojnie w duzo lepszych ligach wiec masz sporo racji, nie dostaje pilek, nie ma akcji na niego. Uvalin tego nie widzi? A moze obrona APG spisala sie na tyle dobrze, ze go odcieli?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie zawodzi Stevic, tylko Stevic nie dostaje w ogóle piłek. Walczy na dechach, dobrze broni, coś tam dobije, ale to wszystko co jest w stanie sam z siebie zrobić. Jakby mu dostarczali częściej piłkę to mógłby dorzucać te 10-15 pkt co mecz..
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
No i mecz sporo zweryfikowal. Okazuje sie, co nie jest zaskoczeniem, że ZG ma tylko dwoch zawodnikow. Dziwie sie bardzo, ze puscili Dloniaka, wielu fanow Zastalu z ktorymi rozmawialam bardzo zaluje tej decyzji. Co do wysokich... zdanie o Hrycaniuku mam srednie ale Lapeta to najwieksze drewno w dziejach PLK wiec o czym tu dyskutowac? Facet nadaje sie raczej do fabryki do pracy fizycznej, napewno nie do koszykowki. Zawodzi Stevic, Mantas i reszta a Walter + Hosli to troche za malo.
Ogólnie mecz ciekawy w moim odczuciu jak na warunki PLK. ZG w tym roku zdecydowanie wolniej wchodzi w sezon i sporo graczy jest bez formy lub są problemy z efektywnym umiejscowieniem ich na parkiecie. Z tym Dłoniakiem to nie ma co przesadzać gościu ani nie gra w obronie, a w ataku to mocno zależne od tego jak w danym dniu wieje wiatr. Taki zawodnik może się odnaleźć w słabszym zespole, ale w takim którym jest ciągła rywalizacja nie da rady dodatkowo podpadł trenerowi na samym początku skreślając się na samym starcie. Wczorajszy mecz ciekawy też z innego aspektu Asseco teoretycznie miało mieć przewagę na obwodzie, a Zastal pod koszem wyszło jednak całkowicie inaczej. Ewidentnie Uvallin podszedł źle taktycznie do meczu było trzeba zagrać w początkowej części spotkania 4-5 akcji na Stevica, by mógł tyłem zagrać z Hrycaniukiem a nie byłoby tego zawodnika szybko na parkiecie. Słabe gospodarowanie właśnie tym graczem nie pozwoliło w moim odczuciu na ustawienie gry pod koszami. Co do Łapety to się zgodzę tragedia jego gra problem z rotacją na zasłonach zbyt późne powroty za graczem i można by jeszcze długo wymieniać. Od Łapety zaczynały się głównie problemy obrony Zastalu i co za tym idzie łatwe punkty wysokich graczy Asseco m.in stąd te procent za 2. Ogólnie Zastal pewnie w niedługim czasie zrobi zmiany w składzie tak mi się przynajmniej wydaje. Czas jednak będzie pracował zdecydowanie na ich stronę w tym roku. Asseco jak to Asseco burdel na boisku, z tą Malaga pograli i tyle jak to mówią, PLK sprowadziło ich szybko na właściwe tory byle się utrzymywali ciągle na tym poziomie to jeszcze fajne kursy się na nich przykuje w tym roku.
No i na koniec cytat jednego z komentatorów spotkania:
&quot;Szkoda że Kemzura nie korzysta z Roszyka, bo to młody zdolny polski zawodnik, kiedyś grał nawet w reprezentacji&quot; (Krzysztof Roszyk, 34 lata)
Po tym opadły mi ręce... Co za gamoni zatrudnia się do komentowania tych dyscyplin w TVP to woła o pomstę do nieba, mam nadzieje że powoli te prywatne TV będą odbierały im te ostatnie prawa do transmisji, które jeszcze posiadają.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Acker sie wstrzeli w swoim czasie a trzymanie Robinsona który akurat miał swój dzień to nieporozumienie.
Apropo Hosleya,fakt facet ma ciąg na kosz i potrafi czynić cuda ale wiele jego decyzji potrafi doprowadzić do nerwicy.Znam go jeszcze z czasów Sassari i to nie jest gracz na ważne mecze.Wczoraj mu akurat wyszło spotkanie ale jeszcze pokaże swoje humorki.Teraz jak zabraknie jednego z Ho to co będzie? będzie katastrofa.... ja sie jarałem tym zespołem przed sezonem ale spodziewałem sie o wiele więcej po Łopacie i Stelmachu.Pod koszem mają taką adziure że sie w pale nie mieści,ten Lopcic wygląda jak ministrant z mojego kościoła.Facet ledwo co sie na nogach trzyma,nawet mój 5letni kuzyn dałby rade go przepchnąć.
Prosze pierwsi z brzegu do pobrania:Archibald,Lonny Baxter czy nawet psycho Kambala skoro mieli pieniądze na Hosleya to mogą kupic dobrego centra.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Jeżeli uznamy że gra Asseco to burdel na boisku to nie mamy co dyskutować o tym. Kemzura nakreśla im filozofię której na polskich boiskach nie ma i nie będzie długo. Granie picków nie jednego a kilku, sporo zasłon, piłka po obwodzie, izolacje... Brakuje moim zdaniem dobrych wykonawców ale te penetracje już im wychodzą. Moim zdaniem brakuje kogoś jeszcze pod dziurę i będzie dobrze.
Moim zdaniem mecz Prokom mógł przegrać przez własną głupotę. Inaczej nie widziałem zagrożenia ze strony zastalu. Ho-Ho (jak już ktoś wspominał duet) + Stevic który był za mało wykorzystywany to jednak za mało na Prokom który powiedzmy sobie znajduje się dopiero na początku budowy.
Mówicie że czas gra na korzyść Stalemtu ? Ja powiem że czas to funkcjonuje tylko na korzyść Prokomu.
Takiego bogactwa na obwodzie nie będzie miał żadne zespół w naszej lidze. Problem może być z faulami wysokich dlatego tutaj trzeba łatać dziurę jak najszybciej i myślę że niedługo może być jakiś transfer w Asseco.
Od zawsze byłem fanem Kemzury i tego jak potrafił motywować zawodników swoich. Do tego jego bagaż doświadczenia i kunszt trenerski już owocują !.
Zastal niczym mnie nie zaskoczył bo tak grali już sezon temu i chyba jednak pewnego pułapu nie przeskoczą.
---------
Odp do Krzycha : tylko że tą zróżnicowaną obronę mieliśmy już w tamtym sezonie. Uvalin nic tutaj nie zmienił. Najważniejszą rzeczą to jest brak dobrego zmiennika dla Waltera.
Straty nie wynikają nie wynikają z braku rozumienie filozofii trenera tylko z tego że w ogóle nie są skoncentrowani. Wychodzą pewni siebie i tak to wygląda... Te straty to powtórzę : wina głowy nie systemu. Oni zaczynają go coraz lepiej ogarniać i myślę że za miesiąc to już naprawdę może dobrze wyglądać.
------
w sprawie kondycji się nie wypowiem... bo zobaczymy jak zastal sobie pociągnie Puchary i Ligę ... Asseco już jest w systemie grania co 3 dni ...... Zastal gra co tydzień... już niedługo się zmieni to i wtedy zobaczymy jak będzie wyglądała rotacja w Zastalu. To będzie na pewno ważne pod względem typowania ich w lidze, bo w pucharach to szans nie mają...
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Jeżeli uznamy że gra Asseco to burdel na boisku to nie mamy co dyskutować o tym. Kemzura nakreśla im filozofię której na polskich boiskach nie ma i nie będzie długo. Granie picków nie jednego a kilku, sporo zasłon, piłka po obwodzie, izolacje... Brakuje moim zdaniem dobrych wykonawców ale te penetracje już im wychodzą. Moim zdaniem brakuje kogoś jeszcze pod dziurę i będzie dobrze.
hehe... no właśnie sam sobie odpowiedziałeś na tych wykonawców których posiada Kemzura ten system jest zbyt zaawansowany, ok z czasem może i to ograną, ale sporo wody jeszcze w Wiśle upłynie do tego czasu. Mają burdel na boisku i nie zaprzeczysz temu hurtowe starty, które robi rozgrywający przy łatwych sytuacjach na boisku o czymś świadczą, do tego przywoływany Robinson ja widzę to tak rzucił 9 pkt w 11 min, jednak w tym samym okresie zrobił aż 5 start, więc za to była ławka do końca meczu.
Czas gra w sumie w jedną i drugą stronę. Jednak jak tak popatrzy się na ten mecz to jednak Zastal lepiej jest przygotowany do gry kondycyjnie i tego nikt nie zaneguje. Druga połowa jeżeli chodzi o intensywność gry zdecydowanie na ich stronę. W drugiej połowie liczne podwojenia na bronionej połówce szybkie rotacje po tym. Dla mnie tu było widać zamysł w jakim kierunku chce Uvallin dalej prowadzić tą ekipa, a mianowicie wymóc bardzo mocną oraz zróżnicowaną obronę. O resztę ekipy Zastalu się nie boję bo oni spokojnie będą dochodzić do formy w trakcie sezonu kwestia tego co ktoś pisał... czy sprowadzą kogoś konkretnego pod kosz, a wydaje się że coś takiego nastąpi bo będzie musiało nastąpić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom