>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Zastal Zielona Góra(-9,5p) - Energa Czarni Słupsk 1 @ 1,85 | Expekt

Nie znam się zbytnio na koszykówce, ale tak przeglądam ofertę i wydaje mi się, że można zagrać takie handi na gospodarzy dzisiejszego meczu. Z poprzedniego sezonu został trerner, ale także innych 5 pięciu zawodników, którzy będą stanowić siłe Zastalu w tym sezonie. Na dodatek przyszli dobrzy zawodnicy, którzy będą równorzędnymi zmiennikami. Natomiast ekipa Czarnych jeszcze zapewne nie jest kolektywem. Przybył nowy trener, nowi zawodnicy,ale nie ma klasowych zawodników Polskich, a wiadomo, ze na parkiecie musi ich być dwóch. Zastal jest mega faworytem tego meczu nawet moim zdaniem, ale także czytałem opinie innych i moje handi powinno wejść.
Proszę o wyrozumiałość jak coś źle napisałem, radko coś typuję z kosza ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Powiem wam szczerze że tą pierwszą kolejkę to chętnie obejrzę bo myślę że mało z nas wie w jakiej formie są dane zespoły.

Kadrowo to możemy dywagować o mocnych klubach z nazw a nowi amerykanie w mniejszych (Tarnobrzeg) mogą w każdym meczu mniej lub bardziej zamieszać wynik.

Ciekawie na pewno wygląda zespół Stelmetu ale HC ja się już nie odważyłbym zagrać. Win ich wystarcza mi.

Odnośnie Koszalina myślałem o O165,5 ale jednak odpuszczam bo za wysoko.

To tak na luźno. Pamiętajmy że to pierwsza kolejka więc spokojnie ze stawianiem czegokolwiek.

-------------

E: 35-20 na 4min przed końcem 2Q. Powiem szczerze że przewaga zrobiła się bardzo niespodziewanie. Sporo fauli, dużo szarpanej gry. Bardzo słaba skuteczność. Czarni nie mają wartościowych Polaków. Stelmet będzie na pewno w tym roku groźny bo mają potencjał który Uvalin może bardzo dobrze ułożyć. Sędziowie robią sobie jaja z wieloma gwizdkami... jak tak to będzie wyglądać to znowu puchary pokarzą naszym koszykarzom jak się sędziuje... Strefa i od razu czas... jizys 37-26 i jeszcze będą emocje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 1K

komandos5

Użytkownik
Podzielam zdanie samina , choc sam pogralem handi na Asecco ,ktore gra z bardzo srednimi polskimi zawodnikami ktorzy zostali zgromadzeni , grajacy epizody w ekstrklasie nei liczac zawodnikow grajacych w zeszlym roku w politechnice w ktorej rozegrali caly sezon rzucajac po kilka oczek , Zastal rowniez powinien spokojnie powyzej dyszki wygrac , Czarni slabi jak nigdy , co do Koszalkowa rowneiz bym uwazal , murzynki Szczubiala wykopane gdzies z za wielkiej wody beda biegac rzucac i beda grozni jak zawsze , tymbarziej dla stretbalowego AZS ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 1K

komandos5

Użytkownik
Wiecie o co chodzi z tymi spadkami przeciwko Asecco ? Bo ja kompletnie nie mam pojecia a poszly masakryczne spadki , w to ze sie doagdali raczej nie wierze , kontuzje jakies czy ktos sie pobil , obrazil ? bo chyba nie wiara ludzi w sile startu ?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Asseco-Start
Asseco -13,5✅
1,85 betsson
Ciekawe,że linie pospadały. Mimo tego,że Asseco jest słabsze to i tak jest kilka razy lepsze niż Start.Zespół gości chyba ma podobny plan jak Politechnika rok temu,tylko,że niestety takie zespoły nie mają póki co szans walki i wysokie cele w lidze.Cały Start to przeciętniacy i wątpię żeby potrafili dotrzymać kroku zespołowi mistrzów.Goście nie mają też zbyt wysokiego składu i może im być ciężko w walce pod tablicami.W spotkaniach przedsezonowych spisywali się słabo chociaż ograli 2 razy Koszalin który wydaje się mieć niezły skład.Asseco już miało bardzo mocne przetarcie i zimny prysznic na rozpoczęcie sezonu myślę,że podziała to na nich bardzo mobilizująco.W tym spotkaniu indywidualności Asseco powinny zdecydowanie wygrać bo każdy inny wynik niz wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie dużą niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dani222 144

dani222

Użytkownik
Dziwne spadki, nic nie znajduję na ten temat... Wiadomo to derby, ale pierwszy mecz i beniaminek a trener gości Dedek był w tamtym sezonie...asystentem (2 trener) w Asseco. Gospodarze nie mają nominalnego centra, superpuchar im nie wyszedł i puchar Kasztelana, próbują różne ustawienia w grze, to niby niewiadoma ale mają obwód, doświadczenie. Czy ma to być przyjacielski mecz jak sugeruje linia h ?!
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Spadki według mnie można tłumaczyć tylko tym, że to jakby dwa kluby powiązane ze sobą. Start to już chyba wyłącznie prezent taty dla syna by ten mógł zagrać w końcu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pewnie przez to grający uważają, że aż takiego pogromu nie będzie zresztą Kemzura musi podkręcić treningi ponownie bo skoczyć się to może klapą niesamowitą, a teraz jest na to czas później będzie już znacznie trudniej znaleźć czas na spokojny mocny trening.
Pierwsze kolejki rządzą się swoimi prawami, ale zdecydowałem się pobrać zastal -7.5, siarka +10.5 oraz win tego zespołu po ciekawym 6.43 wiadomo to ostatnie to już mocno delikatnie. Zastal grany pod lepiej zbudowany skład oraz osobę Uvallina, który wie czego oczekuje od graczy i krok po kroku wprowadza to w życie, dzisiaj będzie widać m.in tą konsekwencje na tle Czarnych. Siarka typowo brana pod niespodziankę w pierwszej kolejce, ktoś coś wywinie pytanie tylko w którym meczu, zresztą początkowy handicap był za wysoko wyceniony.
Widział ktoś gdzieś linie na poszczególne drużyny over/under... z góry dzięki za odp
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 16

vaxik

Użytkownik
my tu gadu, gadu a Kotwica moim zdaniem będzie czarnym koniem ligi. Pomimo tego, ze odszedł trzon drużyny(Sapp, Harris, Oded) i wielu, wielu innych to mam nadzieję, że moją ukochana drużyna(od urodzenia mieszkam w Kołobrzegu i jestem z tego dumny) pokażę swój potencjał. Dziś gramy z Anwilem(jestem na meczu i oglądam go, narazie prowadzimy 29:18) i to pokażę na co możemy liczyć w tym sezonie. Każdy z &quot;ekspertów&quot; typuja, iż Kotwica będzie jedna z trzech najgorszych drużyn, ale ja w nich wierze ????



no cóż przez trzy kwarty to My dyktowaliśmy grę. Niestety mecz przegrany przez nieszczęśliwa czwarta kwartę-4. kwarta: 11:34
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Druga kolejka przed nami i trzy arcyciekawe spotkania gdzie wynik jest otwarty.Mowa oczywiście o meczach w Słupsku,Włocławku i Koszalinie.Rosa Radom pradopodobnie znowu dostanie lekcje koszykówki ale miejmy nadzieje że chłopaki powalczą o korzystny wynik.A wy jakie macie spostrzeżenia?Asseco dozna porażki? Zapraszam do dyskusji ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
bardzo sympatyczny kurs na Stelmet.
Anwil dzięki niezwykłej 4 kwarcie wyciągnął zwycięstwo z Kotwicą, ale ich gra nie wygląda za dobrze. Główne role jako Polacy muszą grać Seweryn czy Frasunkiewicz i to wiele mówi o tej drużynie. Na pewno fajnie wygląda Giynard i Boykin, ale ten duet to raczej za mało na zespół z ZG, który na początku prezentuje się zdecydowanie najlepiej i jestem głównym faworytem do tytułu, na razie większym nawet od Asseco. Też doszło kilku nowych graczy, ale co ważne - trenują tym składem właściwie od początku przygotowań, a nowi gracze prezentują się naprawdę dobrze. Hosley katastrofalnie zaczął mecz z Czarnymi, strasznie pałował, ale 2 połowa to już jego popis. W rolę kreatora przy nim częściej wciela się Hodge, z pożytkiem dla drużyny. Dwójka liderów wspierana przez Stevicia, Chanasa, Stelmacha, Cesnauskisa.. Problemem na pewno jest pozycja centra - Lopicic jest długi, ale mega chudy i jedzie go każdy center pow. 100 kg, a Adam też niestety nie nadąża i szybko łapie przewinienia. Piszę o problemie, ponieważ na pewno ekipa Uvalian ma duży potencjał i w euro pucharach będzie musiała wyeliminować to, ale jednak patrząc na problemy innych ekip w PLK to można powiedzieć, że to pikuś. Na C może grać także Stevic, na pf wtedy Stelmach, Jones lub Hosley.
Stelmet jak pisałem, na dziś wygląda dla mnie najsilniej kadrowo, jest w miarę zgrany już tym składem, świetny coach na ławce, dobra atmosfera - początek powinien zdecydowanie należeć do nich i przez te kilka pierwszych kolejek nie widzę dla nich rywala.

Stelmet Zielona Góra (-2,5) @ 1,85✅
uff, warto było łapać tuż po wystawieniu kursów :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Czarni Słupsk-Turów Zgorzelec
Turów ✅
2,07 pinnacle
Mocno wzrosły kursy na Zgorzelczan.A kadrowo jest to na pewno mocniejszy zespół.
W Turowie jest większa ilość dobrych Polaków(Kulig,Chyliński,Cel) W Slupsku jedynie Dutkiewicz pokazał się z świetnej strony ale reszta słabiutka.Dutkiewicz uzbierał eval 16 i było to więcej niż wszyscy pozostali Polacy razem.To pokazuje,że rotacja rodzimymi zawodnikami może być ważnym elementem w tym spotkaniu.
W spotkaniu z Stelmetem Słupszczanie momentami wyglądali na równorzędnych rywali,ale brakowało im głębi składu.Oprócz Dutkiewicza dobrze zagrał Nicholson,ale ten zawodnik powinien być łatwy do zatrzymania jeśli będzie go bronił ktoś &quot;duży&quot; optymalnie pasuje mi do tej roli Zigeranovic albo nawet Kulig. Czarnoskóry gracz pokazał oprócz kilku dobrych zagrań spore braki techniczne i fatalny rzut z półdystansu. Knutson,Abernethy,Bradwein też nie stwarzali wielkiego zagrożenia a powinni to być zawodnicy którzy będą liderami.
W Turowie jest dobry Micic,Cel,Chyliński,Kulig nawet Jackson,z niezłej strony pokazali się Opacak i Aleksic.Grę układa dobry trener.
Goście są dużym faworytem w tym spotkaniu i powinni spokojnie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Marcin pozwól że sie z Tobą nie zgodze ;)Turów wcale nie ma tak silnej ekipy,generalnie skład maja przecietny bez kogoś kto wyraznie by sie wyróżniał.Czarni nie nawiązali walki z tego względu że nie mieli dobrego procentowo dnia.Spodobał mi sie Nicholson i dzisiaj z psycho Tomaszkiem powinni mieć przewage na tablicach.Zigeranovic?daj spokój...facet jest wolny i ślamazarny... szary koniec wysokich w lidze jak dla mnie.Czarni mają ogromny atut w postaci własnego parkietu i wierze że to wykorzystają a tak tragicznego dnia jak w Zielonej Górze napewno nie będa mieli.Wygrana Turowa z Rosa nie powininna robić wrażenia Radom to nie jest drużyna na miare PLK.Powodzenia ;)

Edit: Wilq w Turowie mają solidnych zawodników i brak zdecydowanego lidera nie jest tak istotny. Nicholson zagrał dobrze ale on nie ma rzutu a jego manewry były oparte na przewadze siły,nie oszukujmy się że Łapeta,Lopicic mogą zatrzymać kogokolwiek silnego fizycznie.Natomiast Zigeranovic jest słaby,ale ma siłę i wzrost.Moim zdaniem to wystarczy na Amerykanina.No ale Tomaszek zagrał bardzo słabo i nie wiem czy stać go na więcej.Turów ograł słabą Rosę ale kadrowo są i tak ponad Czarnymi.Decydująca moim zdaniem będzie rotacja Polaków,bo Czarni tu mają bardzo małe pole manewru.
Graty Panowie,Czarni nie potrafili w jakikolwiek sposób sie przeciwstawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Anwil-Stelmet
Stelmet 1,55✅
betsson
Anwil ledwo wygrał z Kotwicą,której skład na kolana zdecydowanie nie powala.
Goście mieli natomiast mocniejszego przeciwnika i przez prawie całe spotkanie dominowali wygrywając wysoko.
Najbardziej newralgiczna pozycja w Stelmecie to center.Łapeta mimo tak dużego ogrania popełnia takie banalne faule,już chyba nigdy nie wjedzie na wyższy poziom i zawsze jego najwiekszym atutem będzie to że jest duży.Lopicic był tragiczny,na szczęście Stevic będzie mógł grać na C bo Anwil nie ma wysokiego składu.
Zapowiada się,że Hodge pokaże lekcję koszykówki Szubardze.Walter ewidentnie nie mógł się wstrzelić, ale praktycznie każde jego wejście pod kosz kończyło się akcją 2+1. Hosley pokazał sporo dobrej koszykówki,podobnie Cesnauskis,Chanas i Stelmach.
Podkoszowi Stelmetu muszą zagrać lepiej i wynik będzie oczywisty.
W Anwilu kilku zawodników też zagrało dobrze Hairic,Ginyard,Boykin,Szubarga, Seweryn.Ale może być to za mało na dobrze broniących gości.Nie wiem też czy Ci zawodnicy będą potrafili utrzymać równy poziom gry.
Moim faworytem jest zespół Stelmetu bo gra skuteczną i ciekawą dla oka koszykówkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Energa Czarni - Turów Zgorzelec --&gt; 2 - 2,15 bet365 3/10 ✅ 70-83
Powiem szczerze, że nie rozumiem tych wzrostów na Turów. Tłumaczyć to można tym, że Rosa Radom to marny przeciwnik i tak naprawdę dzisiejszy mecz będzie 1wszym poważniejszym sprawdzianem dla Turowa. 2gi czynnik to hala Czarnych, co trzeba przyznać jest ich ogromnym plusem. Do tego 1wszy mecz w sezonie u siebie więc będzie za pewne kocioł. Ale to by było w zasadzie na tyle jeśli chodzi o przewagę Czarnych. Skład Turów ma lepszy i wydaje się być w formie już na początku sezonu, choć jak wcześniej wspomniałem 1wszy mecz z Rosą miarodajny w pełni być jednak nie może. Osobiście uważam, że 2,15 i rosnące kursy na Turów to pomyłka buków, ale ze stawką nie ma co szaleć, ze względu na bardzo dobrą grę Czarnych w swojej hali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra --&gt; 2 - 1,55 bet365 6/10 ✅ 65-68
???? Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (HC 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,83 bet365 3/10 ⛔ 65-68 ???? przestrzelony wolny Cesnauskisa w samej końcówce - szkoda !

Szczerze mówiąc spodziewałem się większych HC - w okolicach 6-7 pkt. Dlatego te 3,5 pkt wygląda dość sympatycznie. Wpływ pewnie na to miała 4 kwarta Anwilu w której zawodnicy z Włocławka się obudzili i zmasakrowali Kotwicę 34-11. Ale to Zastal jest faworytem i powinien to spotkanie wg mnie wygrać spokojnie w okolicach 7-10 pkt. Co prawda wynik tej 4 kwarty z Kotwicą robi wrażenie, ale znów gra przez 3 kwarty byłą bardzo słaba. A Zastal momentalnie takie coś może wykorzystać, a na pewno przewagi nie odda tak jak Kotwica. Do tego duet Hodge i Hosley robi naprawdę wielką różnicę i myślę, że to właśnie ta dwójka wygra jutro mecz Zielonej Górze. Anwil skład - w moim odczuciu - ma słabszy niż w poprzednich sezonach. Realnie pozostaje im walka może o zmieszczenie się w 1wszej 4ce. Ale raczej widzę ich na 5-6 miejscu. Zastal za to jest słusznie wymieniany jako ten, który wreszcie może wygrać ligę poza Asseco. 1wszy mecz Zastalu to potwierdzenie naprawdę dobrej gry i łatwe zwycięstwo z Czarnymi 94-73, choć po tym co dziś zagrali Słupszczanie można stwierdzić, że bardzo słabo weszli w sezon. Niemniej widzę wygraną Zastalu, choć ze względu na wyjazd 10/10 to nie jest ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samin1 524

samin1

Użytkownik
No panowie zgoda co do Zastalu jak nigdy ;)
a ja mam mieszane uczucia. Są one spowodowany nie tym że szukam na siłę argumentów przeciwko typowi tylko tym że to druga kolejka.

STANOWCZE I OSTATECZNE NIE dla grania Prokomu. Streetball-owe granie vs nie wiadomo co. Powinno być spokojnie, powinno.... a jak będzie ? NIE WIEM, i nawet nie będę się zagłębiał. 1.40 nie kupuję.
Zastal... oj boję się i sam nie wiem czemu ;). Oglądałem pierwszy mecz Zielonej Góry i jakoś wielkich fajerwerków nie pokazali. Hodge 6/15 z gry i jakoś nie widziałem u nim tego czegoś co charakteryzowało go w tamtym roku czyli ciągu na kosz. Czyli formy moim zdaniem brak. Wysocy to moim zdaniem pięta achillesowa Stalmetu która będzie dosyć uciążliwa i Stelmach jej nie załata, no way. Myślę że Wright nie pokazał wszystkiego na co go stać w meczu z Katowicą, do tego Hajric. Łapeta i Lopicić po którym nie wiemy czego się spodziewać to mało...
Ogólnie liczymy na Hosleya ? No to mamy zestawienie z Ginyard-em który naprawdę może być objawieniem naszych boisk...
Do tego w końcu jakiś odpowiedni trener - Dainius Adomaitis
Jakby tego było mało to jest we Włocławku ciśnienie na dobry sezon.
Nie wiem co sądzić.. po prostu nie wiem.

-----------
osobiście chodzi mi po głowie Kotwica jako dog kolejki. Ja tą kolejkę odpuszczam i popatrzę tylko. Nie będę żałował. Kotwicę zagram delikatnie i tyle.

--------------
Odp. : Masz rację blaise są mocni na papierze i nie przeczę temu ale po tym co zobaczyłem w pierwszym meczu to mnie nie napawa optymizmem.
Swoim postem nie chciałem wywołać niepotrzebnych spięć, wylałem na papier pewne swoje refleksje które w pewien sposób mnie hamują przed zagraniem tego i powiedzeniem 10/10. Wydaje się to być takim typem ale mam pewne wątpliwości.
Ja nie chce na siłę mówić że Zastal to przegra czy coś takiego, po prostu za 1.50 tego nie kupuję choć kurs wydaje się być całkiem w porządku.
Ja nie zapominam że to początek sezonu i mecz meczowi na przełomie tygodnia nie równy.
Wielki plus na ten typ to obwód Stelmetu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Stevic, Łapeta, Lopicic, Stelmach, Jones - o takiej rotacji pod koszem marzy obecnie każdy klub w PLK.
Jak pisałem też C to największa bolączka Uvalina, ale hola hola - to nie zmienia faktu, że mimo tego i tak są najsilniejsi pod koszem w Polsce..
Ja nie chce na siłę mówić że Zastal to przegra czy coś takiego, po prostu za 1.50 tego nie kupuję choć kurs wydaje się być całkiem w porządku.
mnie z kolei taki kurs miło zaskoczył ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Liga Koszykówki
Spotkanie: AZS Koszalin - Asseco Prokom
Typ: Asseco Prokom
Kurs: 1.45
Bet 365
Mecz II kolejki Polskiej Ligi Koszykówki pomiędzy drużyną AZS Koszalin drużyny która w ostatnich latach grała bardo dobrą koszykówkę pod wodza trenera Urlepa moim zdaniem po zmianie trenera na Cizmica mimo dobrego składu nie będzie już grac tak dobrze jak pod wodza Urlepa co potwierdziła porażka w pierwszym meczu u siebie z drużyną Jeziora Tarnobreg 77-78. Dużym problemem jest nieobecność gwiazdy drużyny rozgrywąjącego Milicica. Klub co prawda w trybie awaryjnym ściągnął na zastępstwo Seka Henry jednak moim zdaniem ciężko będzie zastąpić takiego gracza jak Milicic który był mózgiem Koszalina. Natomiast drużyna Asseco Prokomu mimo wielu zmian w składzie ma bardzo wartościowych graczy takich jak: Blassingame, Viney, Khazzouh, Ponitka ,Koszarek to jak na nasza ligę bardzo dobrzy zawodnicy w poprzedniej kolejce Asseco ograło łatwo drużynę Startu Gdynia 76-60 a 18 punktów zaliczył lider drużyny Blassingame. Moim zdaniem dziś nawet własna hala nie pomoże drużynie AZS i Prokom powinien odnieść zwycięstwo ponieważ potencjał i umiejętności są zdecydowanie po ich stronie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Samin,u Hodge&#39;a było widać ciąg na kosz bo większość punktów zdobył po wejściach pod obręcz i kończył akcje 2+1.Natomiast nic mu nie siedziało za 3 i z półdystansu ale nie oznacza to że dzisiaj też nic nie trafi.Czasem po prostu rzuty nie wpadają.
Słabo wyglądali pod koszem ale dzisiaj Łapeta będzie miał zdecydowaną przewagę wzrostu,a Hairic nie jest aż tak silny żeby go z łatwością przestawiać.
Jeśli podkoszowi Stelmetu zagrają dobrze to goście powinni wygrać dwucyfrową różnicą,jeśli zawiodą to i tak Stelmet to wygra ale inni zawodnicy będą musieli się napracować więcej.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK
Mecz: Anwil Włocławek - Zastal
Data: 06.10.2012 18:00
Typ: Anwil Włocławek/Anwil Włocławek (Do połowy i do końca)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie drugiej kolejki polskiej ligi koszykarskiej. Wybrałem mecz, który wzbudza dużo emocji, ponieważ zmierzą się ze sobą dwa zespoły, które w tym sezonie mierzą bardzo wysoko. Gospodarzem jest Anwil Włocławek, na którzy dzisiaj stawiam. W poprzedniej kolejce, na otwarcie sezonu Anwil Włocławek grał w Kołobrzegu, gdzie pokonał tamtejszą Kotwicę 81:69. Podstawowi gracze W zespole bardzo dobrze zaprezentowali się gracze rezerwowi, Hajrić rzucił 14 punktów z ławki, Seweryn także 14, a Ginyard 19. W podstawoej &quot;piątce&quot; wystąpili Wright, Szubarga, Frasunkiewicz, Weeden oraz Boykin, który rzucił 16pkt. Gracze Anwilu pokazali bardzo dobrą skuteczność z rzutów z gry podczas tego spotkania (61.8% za 2pkt oraz 45% za 3pkt). Zastal na inaugurację sezonu pokonał Energę Czarnych 94:73. W zespole dobrze zagrali Stević (4pkt), Łapeta (4pkt), Chanas (12pkt), Hosley (24pkt) oraz Hodge 16pkt z pierwszej piątki oraz Jones i Sroka (po 5pkt każdy), Cesnauskis (9pkt) i Lopicic, który rzucił 2pkt. Gra dzisiaj powinna być zacięta, ponieważ grają ze sobą 2 zespoły o bardzo zbliżonej sile, lecz stawiam na gospodarzy, gdyż od lat są zespołem, który liczy się w stawce w lidze i tak nie tylko powinno być tym razem, a wiem, że udododnią moje słowa i ich wysoką wartość.

Edit xmarcinx:Z Twojej analizy nic nie wynika,boxscore może każdy zobaczyć.Nie napisałeś nic jak grały zespoły,warto było wspomnieć że Anwil przez 3/4 meczu grał piach,ani słowa o mocnych i słabych strona ekip,zawodnikach którzy się wyróżnili i tych którzy zagrali słabo.
Każdą kolejną bezwartościową analizę będę usuwał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom