>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Straszne jest to, że odbywa się naprawdę fajny mecz Zastalu z Anwilem i nigdzie nie można tego zobaczyć...A jakieś badziewia Podbeskidziowe zawsze o każdej porze można obejrzeć w TV a czasem i w HD. Przykre to jest.
Ciężko cokolwiek napisać o tym spotkaniu nie mogąc go nigdzie zobaczyć. Jedno jest pewne Hodge + Hosley to będzie ciężki duet do zatrzymania. Dziś 35 pkt na 68 pkt całej drużyny. Szkoda tego ostatniego wolnego Cesnauskia, bo pokryłby HC a tak wygrana 3 pkt ;) No, ale czego się spodziewać jeśli w całym meczu skuteczność z gry 0/10 ???? To i tak nieźle, że pod presją trafił te 3/4 wolne.
Zastal bardzo dobrze rozpoczął sezon. 2 ciężkie spotkania za nimi z Czarnymi i wyjazd z Anwilem i 2 wygrane.
@wilQ
Asseco Asseco ja wiem, że to priorytet, ale :| Mamy naprawdę bardzo fajny mecz Anwilu z Zastalem i pokazują nadal to Asseco...Powinni być jacyś odpowiedzialni ludzie w TVP za dobór spotkań...Osobiście nawet nie chciało mi się oglądać Koszalina z Asseco i nie włączyłem TVP Sport. A gdyby to leciało to oglądam od A do Z jak to się mówi, no ale niestety...Już choćby w necie coś puścili :;/:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Uffff nerwówka jak cholera,sam osobiście stawiałem na Zastal i łatwo nie było Panowie.Graty dla Zastalu,to był ciężki mecz ugrany po cieżkiej walce.Walter wypadł za faule a Hosley to jest cały czas człowiek zagadka.Tzn on gra tak jak miał grac,ja nie oczekuje od niego 50% za dwa.To jest człowiek od sieknięcia trójką w ciężkim momencie i to zrobił.Słabo dzisiaj mantas,Stelmach i Chanas.Za to Stevic double double.
Dawczan taki już urok TVP,zawsze Asseco będzie priorytetem.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Gratulację dla wszystkich co grali Stelmet. Wy jesteście bogatsi a ja zdrowszy :cool:.
Ogólnie wszystkie zespoły się rozstrzelały a został nam mecz Polpharma Starogard - Rosa Radom...
I co zostanie przekroczony over 164,5 punkta ? moim zdaniem nie.
Polfa będzie mieć bardzo dużą przewagę pod koszem w postaci McCauley i Mirković i zapewne to będą chcieli wykorzystywać bo obwód już tak różowo nie wygląda choć jest kim z niego postraszyć. Niemniej jeżeli gramy pod kosz to będzie sporo długich akcji, sporo zasłon i picków. (domniemam).
Rosa może natomiast sporo grać na Montgomery i od jego skuteczności będzie zależeć jaki wynik wykręci Rosa.
Liczę też na sporo niecelnych podań, szarpanej gry opartej na słabej skuteczności co potwierdzają pierwsze mecze.
TYP : Under 164,5 ▶ 1.85 ⛔ ????
po syfie w polskiej lidze gdzie na 2.30 przed końcem było 150 punktów i brakowało 15 już powoli widziałem under. (było 80-70). W minutę zaj***** 10 punktów ... ręce opadają, bo zamiast grać długie akcje to walą z nieprzygotowanych...▶ cytat z mojego tematu
OSTATNI RAZ GAM COKOLWIEK Z LINII W NASZEJ ******* LIDZE !!
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Co myslicie o Polpharma 1q (-2,5)? przy słabej rotacji gospodarzy nie chce grać na cały mecz a pierwsza piątka dużo mocniejsza od Radomia który naprawdę nic nie pokazał, pierwsza kwarta będą siły na szczelne bronienie oraz łatwe punkty od McCauleya .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
TED ja bym lepiej grał handi na cały mecz które póki co jest bardzo niskie.Uważam że radomiaki na początku sie sprężą i będą chcieli nawiązać walke,dlatego ten typ na 1Q mi nie podchodzi ale moge sie mylić.Handi na cały mecz wygląda bardzo dobrze.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Ja to ogólnie 1Q zagrałbym pod Rosę, ale to osobiste odczucie. Kamiński nie jest moim zdaniem dobrym motywatorem.
McCauleya swoje zdobędzie ale nie wiem czy od razy wystartuje na dobrym procencie. Rosa może ich zaskoczyć jak Monty wejdzie odpowiednio w mecz.
Ogólnie to ja grałem tylko tak jak pisałem wyżej under bo nie widzę tam strzelb aby było wysoko do 80 punktów każda z drużyn.
Ted wyszukany typ na tą kwartę.;)
-8,5 to też na dwoje babka wróżyła. Ja nie widzę tam pewnego zwycięstwa Polfy. Niemniej byłem wczoraj w pseudo opozycji do Stelmetu i musiałem uznać wyższość ogółu :grin:.
Pamiętajmy że Turów okazuje się bardzo dobrze przygotowany i Rosa mimo że nie pokazała nic w pierwszym meczu to w drugim już może zaskoczyć.

---------------
tylko że linia już od paru godzin niższa o punkt a gdzieniegdzie o dwa.
 
S 15

sksik

Użytkownik
Popieram typ na under 164,5 dwie słabe drużyny, gra niezorganizowana i szarpana, w Polpharmie słabo wyszedł okres przygotowawczy (kontuzje). Linia mi się wydaje zbudowana na meczu Turów - Rosa ;) Co do typów na wygraną myślę, że Polpharma wygra to, grają na swojej hali, jest kilku doświadczonych zawodników, Rosa natomiast niemal w I ligowym składzie z kilkoma wzmocnieniami zagranicznymi (też nie jakieś gwiazdy). No i nie jestem przekonany do warsztatu Mariusza Karola. Co do handi ciężko powiedzieć, bałbym się grać jakąkolwiek opcję, ponieważ w tym meczu może być wszystko ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom --&gt; 1/1 - 1,62 bet365 2/10 ⛔ Rosa/Polpharma
// 2 kwarta 17-30 :|
Kurs na czysty win Polpharmy słaby bo tylko ok. 1,16. Zwyciężyć powinni spokojnie koszykarze Polpharmy. Rosa ma słaby skład jak na PLK i jest kandydatem do spadku. W 1wszym meczu pogrom, no ale grali z Turowem. Dziś pogromu pewnie nie będzie, bo skład Polpharmy też nie powala. W związku z tym, że kurs na czysty win słabiutki to zdecydowałem się zagrać zwycięstwo do połowy i w całym meczu. Kurs już lepszy, ale pewniaczek to to nie jest. Wystarczą 2-3 minuty rozluźnienia i wynik do połowy może być nawet w stronę Rosy stąd stawka mała, ale z racji tego, iż mecz jest w Starogardzie i Polpharma takie mecze MUSI wygrywać, żeby spokojnie się utrzymać spodziewam się zaangażowania od samego początku bez odpuszczania nawet na minutę.
ed: Widzę, że kursy powzrastały a linie HC pomalały...7,5 pkt, a na zwycięstwo 1,25. Mimo wszystko uważam, że Rosa to przegra.
 
S 15

sksik

Użytkownik
Tak dla przypomnienia, w PLK nie ma spadków ;) Ale zgadzam się w 100% na I ligę są silni, ale za słabi na PLK (taka oto przepaść między tymi ligami, spójrzcie również na Start Gdynia, w zeszłym roku ŁKS - na początku sprawili jedną niespodziankę a potem to większość meczy porażki)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Start Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 2 1,70 Unibet ✅
Pierwszy typ w dziale koszykówki, ale jak to mam w zwyczaju interesuję się rodzimą ligą bez względu na poziom.. ;) Jedni i drudzy w tym sezonie za dużo w PLK nie zdziałają ale w mojej ocenie to Polpharma ma lepszy skład. Różnicę powinien robić McCauley który na chwilę obecną jest najskuteczniejszym zawodnikiem gości. Bardzo ważnymi postaciami tej drużyny jest rozgrywający Carter oraz Zbigniew Białek które ma na chwilę obecną bardzo dobry procent z gry. Tak na prawdę tylko tych trzech zawodników ciągnie tą drużynę, ewentualnie można tutaj jeszcze dodać Serba Mirkovica. Jeśli chodzi o gospodarzy to drużyna bez takiego lidera jak mamy w drużynie ze Starogardu Gdańskiego, ale na pierwszy rzut oka widać, że w tym sezonie drużynę będzie ciągnął Jankowski Wojdyla i chyba Rothbart który w ten weekend w Sopocie zagrał dopiero pierwszy swój mecz w barwach Startu. Dla mnie zastanawiające jest, że Janowski (&quot;reżyser&quot; gry) ma wspólnie z Wojdylem największą ilość zbiórek. Tutaj też zawodnicy gospodarzy będą mieli kłopoty z McCauley&#39;em. Uważam, że w tym spotkaniu wygrają goście a &quot;ojcem&quot; zwycięstwa będzie właśnie Ben.

Wiem, że statystki nie grają ale nie miałem jak zobaczyć gry obu zespołów..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? AZS Koszalin - Trefl Sopot --&gt; 2 - 1,52 (bet365) 6/10 ⛔ 88-86
???? AZS Koszalin - Trefl Sopot (HC 0/-4) --&gt; 2 - 1,83 (bet365) 3/10 ⛔ 88-86
Trefl jeśli chodzi o PLK miał na razie 2 proste spotkania. Z beniaminkiem Startem Gdynią i Polpharmą. Obydwa dość wysoko i spokojnie wygrane. Do tego wygrana z Asseco przed rozpoczęciem PLK. AZS za to przegrał z Tarnobrzegiem i wygrał z Asseco. Tyle tylko, że specjalnie bym nie przeceniał tej wygranej a Asseco. Sopocianie byli przed dość ważnym meczem z Chalon, a do tego trzeba przyznać, że mecze wyjazdowe w Koszalinie od dawna Asseco &quot;nie leżą&quot;, tym bardziej teraz kiedy skład jest najsłabszy od lat. Koszalin gra 3ci mecz pod rząd w swojej hali, w której kibice potrafią stworzyć fajną atmosferę. Dla Trefla będzie to 1wszy poważniejszy mecz w PLK. Jak dla mnie kurs naprawdę dobry do zagrania. Koszalin w sumie stworzył fajny skład w którym znaczące role odgrywają Polacy - Skibniewski, Leończyk, Wiśniewski. Do tego Kuebler i Harris. Ale jednak po 2giej stronie - Waczyński, Zamojski, Dylewicz, Stefański. I 3 obcokrajowcy, którzy statystycznie po 2 1wszych spotkaniach wyglądają dość dobrze - Acker, Turner czy Sprajla. Niestety oprócz statystyk nic więcej o ich grze powiedzieć nie mogę, bo relacje z tego sezonu PLK są naprawdę skromne a i o jakiekolwiek streamy ciężko...Do tego dołączy nowy nabytek o czym poinformował polskikosz:
Nowy gracz Trefla Sopot - Kurt Looby wystąpi w sobotnim spotkaniu przeciwko AZS Koszalin. Amerykanin został oficjalnie zatwierdzony przez PLK.
Nie wiem czy będzie dużym wzmocnieniem czy nie, ale zawsze to dodatkowa rotacja. Dodatkowo można jeszcze podać wynik przed sezonowego spotkania między tymi zespołami. Trefl wygrał 22 września 91-82. Niby to tylko towarzyski, ale wygrana dość spokojna. Wydaje mi się, że Trefl powinien dziś odnieść 3cie kolejne zwycięstwo w PLK. Tym bardziej, że dalej czekają już dużo cięższe spotkania. Może nie będzie to łatwy mecz - jak 2 poprzednie - ale Trefl powinien sobie poradzić.
Tak dla przypomnienia, w PLK nie ma spadków
Tak, masz rację, zapomniałem o tej zmianie, ale szczerze mówiąc dla mnie to głupota...Co to za liga w której nie ma spadków...Nigdy nie będę za takimi rozwiązaniami.
ed:
Dziwny mecz...1 kwarta 18-32 by w 2giej padł wynik 31-16 i znów w 3ciej 14-21 by w 4tej padł wynik znów odwrotny 25-17...Takie to właśnie stawianie jak nie można niestety obejrzeć prawie żadnego spotkania, a leci np towarzyski mecz boksu Polska Francja.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk (4,5-0) 1 1,88 Unibet ⛔
Dużo myślałem o tym meczu.. i uważam, że gospodarze nie są na straconej pozycji. Przed nimi debiut w tym sezonie we własnej hali więc może być gorąco ;) Na razie dwie porażki na ich koncie ale warto spojrzeć gdzie grali, w Zgorzelcu zebrali srogie &quot;lanie&quot; ale w Starogardzie ulegli już tylko 7 punktami co prawda w dużej mierze przez słabą drugą kwartę w wykonaniu gospodarzy. Czarni polegli również dwukrotnie ale przed tygodniem była okazja by wygrać, jednak spisali się poniżej oczekiwań w potyczce z Turowem w swojej &quot;gorącej&quot; hali.. Jutro obie drużyny będą walczyły o pierwsze swoje ligowe punkty czy aż takim faworytem są goście? uważam, że nie. Karnaś to może nie jest jakiś super &quot;reżyser&quot; ale już pokazał w dwóch pierwszych spotkaniach, że tragicznie nie rozgrywa. Bardzo dobrze rozgrywa też piłkę zmiennika Karnasia, Vasojević. Slaven i Piotr poza liderem Montgomerym spędzają praktycznie najwięcej czasu na parkiecie z całej drużyny. Właśnie postawa Montgomerego jutro może być bardzo kluczowa i na pewno Radomianie bardzo na niego liczą. Ja jeszcze liczę na dobry występ Cupkovica i Radki. Goście to tak na prawdę Todd Abernethy który jest głównym rozgrywający ale ma bardzo dobrego zmienika w postaci Brandwein&#39;a. Kluczowe postaci to również środkowy Nicholson i Knutson. Ogólnie mam wrażenie, że obie drużyny bez takiego specjalnie wyróżniającego się gracza jak np Carter w Polpharmie czy Hodge w Zielonej Górze. Jutro mecz może oscylować wokół remisu, więc stawiam na gospodarzy ale z dodatnim handicapem.

edit // Na własne życzenie.. wyszkolenie techniczne to nie poziom nawet naszej Ekstraklasy.. Radke nieporozumienie dla mnie. Rosa znalazła się w PLK chyba przez przypadek ???? ale Energa to też cienkie bolki, w wielu miejscach będą &quot;obrywać&quot; aż gwiżdżę ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Wybacz Torreto ale z tym typem się całkowicie nie zgodzę.
Rosa nie ma argumentów aby przeciwstawić się w jakikolwiek sposób Czarnym. Zacznijmy od tego że Polfa to tak naprawdę dwóch zawodników + czasem ktoś odpali z Polaków. Ława krótka i naprawdę Rosa z takimi zespołami będzie nawiązywać walkę, także to nie wyznacznik.
Rosa to : J.J. Montgomery, Piotr Kardaś, Hubert Radke, Artur Donigiewicz, Slaviša Bogavac i Nikola Vasojević i Cupković. KONIEC ...
CZARNI natomiast grają 9 zawodnikami więc rotacja pełna. Tomaszek z Yemi-m powinni spokojnie poradzić sobie z Radke i Cupkovicem. Kardaś natomiast zobaczy prawdziwych rozgrywających ???? . Kunszt trenerski też po stronie gości.
Naprawdę nie widzę żadnych przesłanek za wygraną lub nawet tym małym dodatnim HC dla Rosy.
Dla mnie osobiście to Czarni win (90%) jak i -4,5pkt ✅ ✅ ✅
Ps. Hala to nie wszystko, bo może być tak że ona spowoduje większy stres u zawodników niż gra na wyjazdach.
E: O tym właśnie mówiłem.. jeżeli grają cienkie bolki to gra się tam gdzie jest więcej indywidualności.
-------------
E: nie wymieniałem zawodników aby pokazać ich nazwiska ale żeby uświadomić wszystkim jak krótką ławkę ma Rosa. Powiedzmy sobie otwarcie jeżeli nawet mecz będzie przez 3Q na styk to faule muszę się sypać i wtedy kto kogo zastąpi w Rosie ? 5 zawodników gra ponad 30min a potem długo długo nic... Zbyt wąski skład moim zdaniem aby grać cały mecz na równo z Czarnymi którzy z meczu na mecz muszą grać lepiej. Stelmet i Turów to były naprawdę trudne mecze dla Czarnych no i teraz nie wyobrażam sobie że mogą przegrać z Rosą.
okey, piszecie o dyspozycji .. więc ja zapytam uczciwie. Widzieliście mecze ROSY ? czy patrzycie po cyferkach... A co do 5k to ja chętnie bym ujrzał taki zakład ???? opiewający na taką kwotę z HC +15,5 rozumiem a nie minus bo wtedy to już nie rozumiem postu. Jednym słowem powodzenia na loterii. 5 zawodników po over 33min w meczu ma nawiązać walkę ze Stelmetem ? możliwe nie wykluczam ale Uvalin jak dobrze ułoży krycie to tylko rozprężenie zrobi bliski wynik.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Uważam, że mecz na styku i nie przywiązywałbym takiej wagi do nazwisk. Radom to nie podlotki z 6 klasy, że nagle stremują się we własnej hali.
I jeszcze jedno - nazwiska nie wygrywają meczów - liczy się dyspozycja i gra tu i teraz ????
Jeżeli miałbym postawić pieniądze to na Radom i to nawet z hc ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Podobnie ma się sprawa z meczem Stelmet Zielona Gora - Jezioro Tarnobrzeg,
kurs na Stelmet (czyli Zastal) powalający 1,06, a na siarke 7,55
potencjał wyjściowy po stronie Stelmetu jest dominujący ale ... Hodge co trzeci mecz to lekka kiszona, a to reżyser(jak jutro nie po prowadzi to kto?)
A u Jezioraków ma kto walczyć i rzucać ... można powiezdzieć &quot;garnitur szyty na miarę&quot; są liderzy ale są też i zmiennicy...
jak bym miał postawić pieniądze to na Jezioro z hc -15,5 ( i chyba postawię z 5k)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Tauron Basket Liga 15:00, 14.10.2012
Rosa Radom - Czarni Slupsk
typ: -5.5 pkt Czarni
2.09
PinnacleSports
Analiza
Dzis w spotkaniu 3. kolejki Tauron Basket Ligi zmierza sie zespoly jak do tej pory bez zwyciestwa, beniaminek rozgrywek - Rosa Radom podejmie na wlasnym parkiecie Czarnych Slupsk. Dla gospodarzy bedzie to debiut przed wlasna publicznoscia. Po dwoch spotkaniach trener Mariusz Karol narzeka ze zespol musi oduczyc sie pierwszoligowej gry i zaczac gra jak w ekstraklasie przystalo. Radomska Rosa to zespol zlozony z 3 Serbow, Amerykanina - Montgomerego oraz graczy ktorzy reprezentowali radomska ekipa w ubieglym sezonie w pierwszej lidze. Zespol jak do tej pory ulegl wyraznie Turowowi oraz przegral z Polpharma. Czarni natomiast rowniez przegrali z Turowem (13 punktami, gdy Rosa ulegla Zgorzelcowi roznica prawie 40 punktow) oraz Zastalem. Czarni zapowiadaja jednak ze jada do Radomia nie tylko po zwyciestwo, ale okazala wygrana. tak mozna przeczytac chocby na ich oficjalnej stronie. Sadze, ze wiedza co mowia, bo sa zdecydowanym faworytem tego spotkania.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tutaj krótko,więcej może dopisze tuż przed meczem.Póki co linia wynosi 8.5pkt co jest jak na ten moment świetnym kąskiem.Gdynia to nie jest zespól na miare polonii 2011 i nawet własna hala(własna? ;) ) nie bedzie im pomagała w tym sezonie.Mają szanse powalczyć z Rosą,Polpharmą ewentualnie z czarnymi jeśli nic sie u nich nie zmieni ale z tym lepszymi będą miażdżeni.Oglądałem jeden mecz AZS-u ten z Asseco i jestem zachwycony ich grą.Nie ma tutaj dobrej obrony ale jest szybkość i kilku strzelców robiących różnice.Rzucone 96 i 88pkt Asseco i Treflowi świadczy o tym jak łatwo przychodzi im zdobywanie punktów.Gdynia dostala dwa razy po głowie od Trfla i Asseco gdzie AZS już z nimi wygrał,nie wyobrażam sobie tutaj innego wyniku niż różnica zaczynająca sie od +12.Nawet jeśli pójdą na wymiane ognia to i tak wypunktują Gdynie na wielkim luzie.Nie jestem jakimś miłośnikiem tej ligi ale takie wyniki biore odrazu.Gdynia nie będzie miała nic do powiedzenie w tym spotkaniu.Wynik z Polpharmą szału nie robi,Polpha jest słaba i jakoś nie przywiązywałbym wagi do tamtego spotkania.
AZS(-8.5) 1.85 4/10
Bwin
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja się właśnie mocno zastanawiam nad tym handicapem.Na razie zagrałem czysty AZS ze Stelmetem.Ogólnie kurs do dubelka przyzwoity 1,3.
AZS ma wszystkie atuty.W pierwszym spotkaniu sezonu przytrafiła im się wpadka,ale później wyrośli na czarnego konia rozgrywek.Skład bardzo wyrównany,wielu dobrych zawodników,mają łatwość zdobywania punktów.Możliwe,że zdobędą przewagę na tablicach,bo Start ma niewysoki skład,oprócz Rothbarta,ale on słabo zbiera.
Zastanawiam się tylko czy Koszalinianie będa potrafili grać na dobrym poziomie przez większosc spotkania,bo z Asseco mieli kilka słabszych momentów.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Asseco Prokom Gdynia - Stelmet Zielona Góra 1 1,50 Bwin
Zastanawiałem się nad handicapem na gości.. ale jednak na przekór większości spróbuję.. Ten mecz to na pewno hit kolejki i rundy. W sobotę w Gdyni w mojej ocenie spotkają się dwie drużyny które również zagrają w finale tych rozgrywek. Można domniemać, że gospodarze będą zmęczeni po wczorajszym spotkaniu z Malagą.. Stelemt to głownie duet &quot;Ho-Ho&quot; czyli Hodge i Hosley. Walter robi wielką robotę dla drużyny bo jest jej &quot;reżyserem&quot; też bardzo często bierze na siebie ciężar zdobywania punktów a Quinton to niski skrzydłowy który często wykańcza akcje kreowane przez Hodge&#39;a. Nie można też zapominać o Stevicu który jest bardzo mocnym punktem jeśli chodzi o walkę na &quot;tablicach&quot;. W sobotę będzie mógł się wykazać, ponieważ ma sporą przewagą nad graczami z Gdyni na tej formacji. Grę Asseco będzie prowadził jak zwykle Jerel i Koszarek myślę, że już więcej minut na parkiecie spędzi Acker który wczoraj zagrał tylko 11 minut i zdobył 3 punkty trafiając jeden rzut. Na pewno potrzeba czasu żeby były gracz NBA zgrał się z kolegami z drużyny. Reasumując czeka nas na pewno ciekawy pojedynek w Gdyni w mojej ocenie zwycięsko z tego pojedynku wyjdą aktualni Mistrzowie Polski.
edit // pisałem na podstawie stron obu klubów, fakt obu graczy nie widziałem podczas środowego meczu w Eurolidze. No nic to przewaga pod koszem zdecydowanie po stronie gości.. Więc zobaczymy. Czy na oficjalnej stronie PLK jest lista kontuzjowanych koszykarzy ? i terminy ich powrotów do gry?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom