>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
To masz stary wielkiego pecha ???? ja miałem tak zwykle jak typowałem. Dziś za pomocą tej aplikacji typując 11 zdarzeń, następnie po przeanalizowaniu własnym wybrałem 4 mecze. Zagrałem je i jest WIN:spokodfhgfh: oby tak dalej.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To masz stary wielkiego pecha ???? ja miałem tak zwykle jak typowałem. Dziś za pomocą tej aplikacji typując 11 zdarzeń, następnie po przeanalizowaniu własnym wybrałem 4 mecze. Zagrałem je i jest WIN:spokodfhgfh: oby tak dalej.
I właśnie tak powinno wyglądać użytkowanie programu ???? Własna analiza, poparcie jej programową predykcją i ostateczny wybór najpewniejszych meczy. ????
Lisu na 19 meczy ani jednego nie trafił?? Sorki ale nie wierze.
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Chyba raczej chodziło mu o to że na każdym kuponie nie wszedł mu jakiś mecz a nie ze wszystkie. Typuj sam i sprawdzaj co program o tym sądzi ale nie sugeruj się nim za mocno!
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
tylko to jest % na podstawie kliknięć ludzi którzy oglądają tą stronę...:spokodfhgfh: tzw. sonda ????
 
E 6

esqlap

Użytkownik
tylko to jest % na podstawie kliknięć ludzi którzy oglądają tą stronę...:spokodfhgfh: tzw. sonda ????

wg mnie jeden &quot;wacek&quot; :p wkoncu to ma tylko &quot;pomagac&quot; :p nie bardzo wiec wiem po co tyle krzyku :jezora: taki oto moj komentarz do tego programu :jezora:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Chyba raczej chodziło mu o to że na każdym kuponie nie wszedł mu jakiś mecz a nie ze wszystkie. Typuj sam i sprawdzaj co program o tym sądzi ale nie sugeruj się nim za mocno!
Grunt to własna analiza, ale programem też należy się sugerować. W końcu pracuje on na działaniach statystycznych, czyli na takich na których podstawie również oddsmakerzy ustalają kursy.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Program jest już dostępny dla każdego można pobierać.
Zapraszam do pobierania i rejestracji.

linku nie podaje ze względu na regulamin forum.
 
snakers 0

snakers

Użytkownik
Rozmawiając z jednym z Twórców programu dowiedziałem się że można opierać się na samych suchych typach z programu ale wtedy najlepiej grać systemem 3/5 ???? ale po co tak skoro można osiągnąć większą skuteczność analizując samemu, a programu używać jako &quot;potwierdzenie&quot; naszej analizy.
 
B 0

bolspl

Użytkownik
cześć, pobrałem analizatora zarejestrowałem się i nie mogę pobrać bazy danych.
Jaka może być przyczyna?
 
B 0

bolspl

Użytkownik
po pierwsze abonament miał bym od 1 marca
a po drugie chyba był by inny komunikat jeśli by chodził o zapłacenie abonamentu(mi się pojawia brak aktualizacji)
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Otóż wyjaśniam.

po pierwsze abonament miał bym od 1 marca
a po drugie chyba był by inny komunikat jeśli by chodził o zapłacenie abonamentu(mi się pojawia brak aktualizacji)
Ad.1 Wszystkie osoby które zgłosiły się do testów dostały program wraz z możliwością darmowej aktualizacji bazy danych do końca lutego.
Postanowiliśmy wraz z dukatem szybciej udostępnić program pozostałym użytkowikom ze względu na zbliżający sie weekend (1 marca jest w niedzielę), ale te osoby muszą już zapłacić abonament.


Ad.2 brak aktualizacji jest jednoznaczny z brakiem wykupienia abonamentu w tym przypadku

Jeżeli ktoś ma pytania proszę pisać na priv lub na maila
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
a więc z dzisiejszej oferty spotkań wybrałem dzięki programowi 9 najbardziej prawdopodobnych wejścia razem ze swoją analizą.

Dijon-Guingamp (2,5) - 1,55 - under
Clermont-Ajaccio 1-1 1,60 - podwójna szansa
Brest-Amiens (2,5) - 1,57 - under
Bastia-Boulogne 1 1,95
Nimes-Angers 2 2,73
Wehen-Freiburg 2 1,95
1.FC Koln-Bielefeld 1 1,85
Telstar-Apeldorn 2 3,22
Livorno-Empoli 1 1,80

zobaczymy co z tego wejdzie ????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Proszę nie umieszczać typów z programu na forum, w ten sposób oszukuje się osoby które zapłaciły abonament i brały udział w testach.
 
T 0

termometr123

Użytkownik
ale jak ja mam zaplacic za abonament skoro nawet nie wiem jak te testy wypadly. pokazaliscie jakas tam skutecznosc ktorej nikt nie moze potwierdzic. kolega wyzej podal typy ktore &quot;srednio&quot; siadly. Ja moze bylbym chetny ale nigdy nic w ciemno nie biore. zamieszczajcie codziennie np po 2 typy przez tydzien i wtedy zobaczymy co i jak
 
Do góry Bottom