>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

P 1

premi

Użytkownik
Korzystam z programu ale nie mam takich bazy danych jak Ty. Jak wyglądają statystyki dla przedziału od 1.70 wzwyż?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Przygotowałem jeszcze jedno zestawienie.
Zauważyłem, że program nie tylko dobrze dobiera mecze dla określonego przedziału kursów, ale również idealnie sprawdza się w wybranych ligach.
Wykonałem raport dla każdej ligi osobno w wyniku czego otrzymałem zestawienie najlepszych lig, do kolejnego raportu wybrałem tylko te ligi które mają najwyższą skuteczność oraz zysk. Poniżej prezentuję kilka najciekawszych:
typ 1:
Austria - Erste Liga 100%
Belgium - Jupiler League 88,88%
Denmark - 1 Division 100%
England - Premier League 80%
France - Ligue 1 69,23%
France - Ligue 2 77,77%
Greece - SuperLiga 71,42%
Greece - B Ethniki 85,71%
Holland - Eredivisie 77,77%
Portugal - Liga Sagres 80%
Portugal - Liga Vitalis 77,77%
Scotland - Premier League 83,33%
Spain - Primera Division 75%
Spain - Segunda Division 85%
Sweden - Allsvenskan 100%
Sweden - Superettan 66,66%
średnia skuteczność wyszła: 82,40% zysk na czysto wynosi 22,66%
(stan na dzień 15-05-2009)

poniżej prezentuję wykres


niebieska linia - typ 1 (stan na dzień 19-05-2009)
liczba typów: 129
liczba trafionych: 104
skuteczność typów: 81,889%
procentowy zysk: 22,188%
stawka na kupon: 10zł
średni kurs: 1,49
zysk na czysto: 281,8zł

zielona linia - typ 2
liczba typów: 167
liczba trafionych: 92
skuteczność typów: 55,089%
procentowy zysk: 29,113%
stawka na kupon: 10zł
średni kurs: 2,34
zysk na czysto: 486,2zł

fioletowa linia - typ 1 oraz typ 2
liczba typów: 296
liczba trafionych: 196
skuteczność typów: 66,666%
procentowy zysk: 26,122%
stawka na kupon: 10zł
średni kurs: 1,891
zysk na czysto: 768zł

Zaprezentowane tutaj statystyki otrzymałem z typów jakie program wytypował, czyli są to surowe typy bez jakiejkolwiek innej selekcji - to są typy prosto z programu.

W wyniku otrzymanych statystyk postanowiłem w nowej wersji programu SoccerBet 2.0 wprowadzić następujące zmiany:
- program będzie dobierać odpowiedni system do danej ligii
- każda liga jest inna więc program będzie dostosowywać się do jej warunków

Kolejnym krokiem będzie dostosowanie algorytmu obliczeniowego do każdej drużyny,
 
dokciu 2

dokciu

Użytkownik
Przygotowałem jeszcze jedno zestawienie. [...]
Wykonałem raport dla każdej ligi osobno w wyniku czego otrzymałem zestawienie najlepszych lig,
średnia skuteczność wyszła: 82,40%
Z jakiego okresu jest to zestawienie?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Z jakiego okresu jest to zestawienie?
pierwsza częś tj. lista najlepszych lig jest z dnia 15-05-2007 (okres 4 miesięcy)

druga część tj. wykres oraz jego opis jest z dnia 19-05-2009 (okres 4 miesięcy + 4 dni)
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Miło że ktoś pyta :)

Prace trwają i część osób testuje już program. Za kilka dni postaram się udostępnić pierwsza wersję, niestety prace się trochę przedłużyły.

W nowej wersji wprowadziłem następujące zmiany:
- większa ilość lig - dokładnie 75 w tym japońska, brazylijska....
- możliwość dodania wielu zdarzeń do jednego kuponu.
- poprawiłem algorytm

Obecnie pracuję nad:
- informacją o skuteczności ligi
- pozostałe sporty:
- hokej
- koszykówka
- kupony systemowe
 
M 0

-makaron-

Użytkownik
Chciałbym zapytać czy ten program jeszcze działa? Czy aktualizacja za drobną opłatą abonamentową umożliwia update bazy meczy itp? Czy projekt upadł z niewiadomych przyczyn?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
program działa i ma się dobrze ale został utworzony nowy temat ponieważ dotyczy on nowej wersji, a ten temat związany jest z pierwszą wersją programu
 
T 0

trk

Użytkownik
niedlugo bedzie hokej kosz i w ogole mozesz stary otwierac bukmachera ????
Nie wierze w takie programy do tego bedzie w nim wszystko czyli nic gdyby to bylo odnosnie jednej ligi a typy analizowanebylyby przez algo spoko ale dodatkowo przez typera(dobrego) ktory sprawdzi na dany mecz kartki, kontuzje, pogode sedziego i cala ta otoczke to moze by cos z tego bylo.
Gdybys mial taka zlotą kurę co podaje tylko skuteczne typy to sam bys kolego zarejestrowal sie u 50 bukow i trzepal kasiore.
Ale lepiej miec 100 naiwnych po 20zl i miec miesiecznie 2 tysiaki nie przejmujac sie tym czy typ wejdzie cyz nie wejdzie.
 
Do góry Bottom