>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam. Z powodu dużego zainteresowania zarówno pierwszą wersją Analizatora, jak i pytaniami o jego unowocześnienia postanowiłem poinformować, wszystkich forumowiczów, że trwają prace na zupełnie nowym programie, analizującym spotkania piłkarskie, opartym na zoptymalizowanym algorytmie obliczeniowym Analizatora. Nowopowstały program będzie pracował w środowisku windowsowym, oraz nie będzie konieczne ręczne wprowadzanie ostatnich wyników (czyli to co było tak nielubiane w pierwotnej wersji). Program będzie posiadał obszerną bazę danych na podstawie której będzie podawał swoje predykcje. Co więcej, aplikacja sama zaproponuje, czy w danym przypadku lepiej postawić czystą 1 czy 1X. Dzięki nowej aplikacji użytkownik będzie mógł m.in:
- dodawać analizy wybranych meczy do ulubionych, dzięki czemu zawsze szybko i łatwo będzie mógł się do nich dostać
- automatycznie prowadzić raporty dotyczące poszczególnych kuponów, oraz całęgo budżetu
- sprawdzić w programie czy dany kupon okazał się zwycięski !!
oraz używać wielu innych przydatnych funkcji.
Jeśli macie jakieś pytania bądź propozycje ulepszeń to proszę o kontakt ze mną, bądź bezpośrednio z programistą (nr gg: 8428959)
Z niecierpliwością czekam na wasze sugestie.
 
feever 5

feever

Użytkownik
A propos programu moja propozycja jest nastepujaca: nie wiem czy to jest wykonalne ale chodzi mi o to zeby porownal czy w danym meczu bedzie pelny sklad gral jezeli nie bedzie to bedzie pokazywalo itp..
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Obecnie pracuję nad samym programem i nie zastanawiam się czy pobierać opłatę, a jak tak to ile?
Już niedługo udostępnię kilku chętnym pierwszą wersję programu do testów.
A z tego co czytam to bardziej was interesuje to czy będzie darmowy a nie to czy jest skuteczny.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Szczerze mowiac, to jesli tworzy sie taki program to pobieranie oplaty za niego nie ma sensu. Ja wolalbym juz samemu analizowac mecze niz opierac sie na programie, ktory przeciez nie powie Ci dokladnie jaki wynik bedzie ;) Ja tam wole sie opierac na wlasnej analizie i przeczuciu ????
 
E 6

esqlap

Użytkownik
bez sensu zadawac pytanie czy jest skuteczny, bo jesli nie jest skuteczny, to po co ten temat? ktos tworzy program dla samej idei ?
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
nie no pytanie co do pełnego składu mnie rozwala:| to ja coś ten deseń ????
a może mi ten program podać kto w której minucie i jak strzeli bramkę? ????
 
S 0

s.i.c.

Użytkownik
siemasz dukat, uzywalem twojego analizatora z liverpool&#39;em, byl i jest bardzo przydatny. i takie moje przemyslenia... coraz czesciej widze ze ludzie szukaja gotowych typow podanych na tacy. jesli ktos szuka takich typow to niech sobie wykupi abo w jakims serwisie z typami i bedzie zadowolony (albo i nie ???? )., Nnic nie zastapi wlasniej analizy, a taka analiza wsparta wlasnie programem dukata moze okazac sie kluczem do zwyciestwa w walce z bukami. sam program jak pisze dukat przewiduje i proponuje, ale nie jest w stanie przewidziec np. w jakim skladzie druzyna zagra (chociaz moze dukat spelni prosbe co niektorych :p), jaka bedzie pogoda, ktora tez ma wplyw na wynik, to jak wazny dla danej druzyny jest dany mecz. osobiscie czekam z niecierpliwoscia na nowy program, ale jak mowie traktuje go jako bardzo duza pomoc a nie wyrocznie. pozdro
 
E 6

esqlap

Użytkownik
aby sprawdzic czy on bedzie skuteczny trzeba by przeanalizowac przy jego pomocy z 1000 meczy conajmniej, wtedy bedzie mozna stwierdzic w jakim stopniu co &#39;wchodzi&#39;... ale komu sie chce? :p

a Dukat sie cos nie odzywa :p
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dukat się nie odzywa, bo sesja się mu zaczęła i czasu zbytnio nie ma. Co do programu, to jeszcze nie wiem jak będzie z tym składem, ale najwyżej update&#39;a się zrobi. Co do skuteczności, fakt trzeba przeanalizować duuuużo meczy. Dlatego program ciągle jest w fazie testów. Razem z mario22 sprawdzamy różne interpretacje wyników analizy, tak, żeby jak najdokładniej program mógł wskazać faworyta. Na szczęście nie trzeba już ręcznie wporwadzać wyników, a obszerna baza danych (42 ligi) umożliwia bardzo szybką selekcję wybranych meczy. No i co więcej program sam sprawdza czy typ był trafny. Kolejny plus programu jest taki, że jego baza danych aktualizuje się automatycznie więc sprawdzenie wyniku analizy zajmuje chwilkę a nie jak pooprzednio. Obecnie pracujemy jeszcze nad ulepszeniem algorytmu under/over, tak aby uzyskiwał jeszcze większą skuteczność.
W porównaniu do poprzedniej wersji analizatora oba algorytmy zostały przebudowane. Pracują na podobej zasadzie, jednak gwarantuja dużo wyższą trafność. Usunięto z nich wszystkie błedy i niedogodności, któe były zgłaszane przez użytkowników, oraz które sam znalazłem. Pozostaje wam tylko uzbroic się w cierpliwość.
 
visor 28

visor

Użytkownik
Moim zdaniem Dukat powinieneś pobierać opłatę za program . Chodzi mi o niewielki koszt np jakiś sms czy coś w tym stylu za 2 czy 3 złote . Byłyby to koszty utrzymania jakieś dobrego serwera żeby wszystko było tak jak powinno być
 
S 0

szymon80

Użytkownik
Moim zdaniem Dukat powinieneś pobierać opłatę za program . Chodzi mi o niewielki koszt np jakiś sms czy coś w tym stylu za 2 czy 3 złote . Byłyby to koszty utrzymania jakieś dobrego serwera żeby wszystko było tak jak powinno być
zgadzam się. te pare złotych nie jest duzo a moze pozwolic na utrzymanie jakiegoś taniego serwera.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Zgodnie z obietnicą zamieszczam screen z programu.

U góry menu:
- Rejestracja
- Pobieranie akutalnej bazy danych
- Wyszukiwanie typów (widoczny panel)
- Kupony
- Ustawienia
Drugie menu (flagi Państw)
- 42 ligi które są uporządkowane według nazw państw
- ostatni przycisk (lornetka) - automatyczne wyszukiwanie najlepszych typów
Na panelu głównym widać
- nazwy drużyn
- nazwa ligi
- termin spotkania
- punkty oraz wskaźnik procentowy
- proponowany typ
- przycisk dodający to spotkanie do kuponu
Na dole widać wszystkie rozegrane spotkania obu drużyn
Kolejne screeny w najbliższym czasie
 
Do góry Bottom