>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Carolina Hurricanes @ Chicago Blackhawks
Blackhawks (-2,5) 3,4zł bet365 ⛔
O tym spotkaniu zostało powyżej napisane właściwie wszystko, ja osobiście mogę zaproponować jeszcze wyższy HC, myślę, że jest on całkiem prawdopodobny. Blackhawks ostatnio wracają na właściwe tory i po rozbiciu Red Wings (4-1) i Blues (4-0) dziś nie sądzę by zwolnili tempo. Pozostałe ciekawe informacje co do tego meczu napisali koledzy powyżej.
New York Rangers @ Columbus Blue Jackets
Rangers (OT) 1,86 bet365 ✅
A tutaj parę słów do meczu który wzbudza pewne kontrowersje ;). Skuszę się zagrać na Strażników, którzy są jedną z lepszych ekip w delegacjach w tym sezonie. Kurtki przegrały ostatnie dwa spotkania na własnej tafli ( SJS i Carolina) i wcale nie jest powiedziane, że dzisiejszej nocy w starciu z NYR będą faworytem. Oglądałem kilka tercji ostatnich spotkań Rangers&#39;ów i nie dostrzegłem niczego co by wskazywało na to, że nie chcą awansować do play-off.
Dziś jak to Amerykanie mówią to będzie &quot;tough game&quot;. Obie drużyny mają tyle samo pkt (zajmują 7 i 8 lokatę) i jakakolwiek zdobycz punktowa dziś może okazać się na wagę złota w końcówce sezonu. Moim zdaniem lekkim faworytem są Rangers&#39;i, ze względu na to, ze mają w swoim składzie kilku na prawdę klasowych zawodników (Stepan, Nash, Lundqvist czy niedawno pozyskany St. Louis) których nie dostrzegam w zespole Blue Jackets. Myślę, że właśnie ta różnica potencjałów może okazać się kluczowa w tak ważnym spotkaniu dla obu ekip. Jak wspomniał kolega powyżej Columbus dysponuje dużą siła rażenia i można spodziewać z ich strony się wielu strzałów na bramkę, ale trzeba pamiętać o dwóch rzeczach: 1. Naprzeciw siebie będą mieli żywą legendę, jeśli chodzi o bramkarzy NHL- Heńka, 2. Nie ilość a jakość strzałów się liczy, w meczu z Caroliną, Kurtki oddały 47! strzałów przy 20 rywali i mimo to przegrały 1-3.
Po cichu liczę tu na wygraną gości, a na potwierdzenie tego, że na taflach swoich rywali radzą sobie w tym sezonie wyśmienicie nie ma lepszych spotkań, jak to dzisiejsze z Blue Jackets. Na koniec dodam jeszcze, że już raz w tym sezonie NYR wygrali na tafli w Columbus.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Moim zdaniem lekkim faworytem są Rangers&#39;i, ze względu na to, ze mają w swoim składzie kilku na prawdę klasowych zawodników (Stepan, Nash, Lundqvist czy niedawno pozyskany St. Louis) których nie dostrzegam w zespole Blue Jackets. Myślę, że właśnie ta różnica potencjałów może okazać się kluczowa w tak ważnym spotkaniu dla obu ekip.

Po cichu liczę tu na wygraną gości, a na potwierdzenie tego, że na taflach swoich rywali radzą sobie w tym sezonie wyśmienicie nie ma lepszych spotkań, jak to dzisiejsze z Blue Jackets. Na koniec dodam jeszcze, że już raz w tym sezonie NYR wygrali na tafli w Columbus.
Tak na prawdę różnica potencjału jakim dysponuje dana ekipa pod względem swoich zawodników, nie musi mieć znaczenia, a bywa nawet że ten wielki potencjał, tych największych ekip często nie idzie w parze z rezultatami. Liczy się dyspozycja, liczy się na pewno porozumienie na tafli - a takie w zespole Kurtek można ostatnio dostrzec i liczy się przede wszystkim na tym etapie chęć sukcesu i swego rodzaju desperacja w pogodni za postseason. Ogólnie nie jestem, nigdy nie byłem fanem Jackets i szczerze powiedziawszy niechętnie widziałbym ich tego sezonu w playoffach, bo notowania zdecydowanie spadną, a tam jest miejsce klasowych ekip.

Tak jak mówiłem - dla mnie w tym meczu nie musi odegrać głównej roli dany potencjał, który mimo wszystko... może przemawiać na rzecz Rangers, nie zaprzeczam. Kluczową rolę prędzej jednak odegrają m.in niesamowite w ostatnim czasie wykorzystanie Bobrowskiego w bramce, któremu Todd Richards nie daje w ogóle odpocząć stawiając na niego w każdym spotkaniu od długich tygodni. Ja rozumiem, że facet odwala kawał dobrej roboty między słupkami, ale w końcu pojawi się zadyszka, tym bardziej że dziś grali bardzo ciężki mecz w Montrealu. Nawet gdyby wszedł jego zmiennik, to nie sądzę, by był w stanie wiele zaoferować. Ponadto bardzo słabe wykorzystanie gry z przewagi, to kolejny mankament na niekorzyść Kurtek. Strażnicy z kolei po wyrównanym meczu w MSG, gdzie zadecydowały najmniejsze szczegóły a w efekcie nie byli w stanie nic strzelić, przełamali się z pięcio-krotnym powerem w Ottawie gromiąc tamtejszych Senatorów osmioma bramkami. Taki wynik to świetny zwiastun oraz uzbrojenie w pewność siebie. Tak więc po dwóch dniach odpoczynku jestem dobrej myśli że będą świetnie przygotowani na zdobycie Ohio, jestem też w stanie zrozumieć że dla Rangersów ciężki teren, ale nie mogę uwierzyć, by Kurtki byli na siłach konsekwentnie ciągnąć taki napór w ofensywie i zaangażowanie fizyczne. Stawiam na gości.

New York Rangers OT @ Columbus Blue Jackets [1,88] PinnacleSports ✅ (3:1)


Odnośnie spotkania w Chicago - z tymi handicapami w stronę Hawks radzę ostrożnie. Hawks udowodnili właśnie, że oni największe zaangażowanie pokazują w rywalizacji z topowymi ekipami. Pokonanie Huraganów u siebie na pozór wygląda bardzo prosto, ale należy dodać że nie zobaczymy dziś głównego dyrygenta z formacji ofensywnych - Patricka Kane. Z drugiej strony w ekipie Huraganów rewelacja ostatnich tygodni - Anton Khudobin w bramce, dzięki któremu nie z przypadku udało się zdobyć wspominany m.in Columbus czy San Jose dwa tygodnie temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
vs.
Colorado Avalanche - Boston Bruins (0-2)
Typ: Boston Bruins incl.OT ML @ 1.91 ✅ ????
PinnacleSports


Po wczorajszym chybionym typy na Montreal dziś postanowiłem zaufać Boston Bruins, którzy dzisiejszej nocki zmierzą swe siły w Colorado z miejscowymi Avalanche. Będzie to 2 i zarazem ostatnie starcie obu ekip w regular season. Pierwszy mecz rozgrywany w październiku w Bostonie padł łupem Lawin tak więc dziś dla Bostonu typowy revange game!
Colorado wraca dziś na własny teren po 3 meczowym road tripie po Kanadzie, gdzie najpierw pokonali Ottawę by przegrać kolejno z Montrealem i Winnipeg dając sobie wbić w tych 2 przegranych meczach aż 11 goli co nie najlepiej świadczy o ich postawie w defensywie i o obu bramkarzach, którzy mieli swój &quot;udział&quot; w tych porażkach. Dziś można jednak liczyć na trochę lepszą postawę ich goalie, gdyż Patrick Roy wystawia w sieci swojego najlepszego netmindera Varlamova, który legitymuje się solidnym bilansem w tym sezonie (34-13-5 z 2.49 GAA i .925 SV%).
Boston z koleji przystępuje do tego meczu w najlepszym dla siebie okresie tego sezonu bo jak inaczej nazwać ich 10-meczowy winning streak!!! Trener Julien jak sam podkreśla jest bardzo zadowolony z tego, że może korzystać z niemal całego swojego składu i każdy z jego chłopaków daje max swoich możliwości co pozwoliło im wysforować się na 1 miejsce w konferencji wschodniej ba stając się 2 siłą w całej lidze zaledwie 2 pkt za St.Louis.
Jak wiadomo - każda seria kiedyś się kończy ale jeśli chodzi o starcia akurat tych dwóch konkretnych drużyn to zauważyłem, że przeważnie w ich meczach górą jest ekipa gości a tą dziś jest Boston a więc...Let&#39;s Go Bruins!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Colorado Avalanche- Boston Bruins :hokej: over 6,5 @ 2,8 Pinnacle ⛔ 0:2 :hokej: 2 ⛔

Widzę że wszyscy jak jeden mąż typują pewne zwycięstwo Bostonu. Sam jako ich sympatyk zastanawiam się dlaczego? Fakt znakomita seria 10 zwycięstw z rzędu nie wzięła się znikąd. Jednak na te 10 spotkań Miśki nie mierzyły się z nikim z najwyższej półki. Fakt mają na rozkładzie Canadiens, Coyotes czy Capitals ale oprócz tego z kim wygrywali? Z Hurricanes czy ze słabiutkimi w tym sezonie Devils? Oczywiście Boston ma szansę przedłużyć swoją serię ale przestrzegam przed hurraoptymizmem. Dziś najwyższa póki co przeszkoda do przeskoczenia w Marcu czyli drużyna Lawin z Colorado. Ostatnio troszkę jakby zagubili formę ale nie można być tym zaślepionym. Dziś na pewno dadzą z siebie 110% bo w końcu przyjeżdża najlepsza drużyna zachodu i ewentualne zwycięstwo może dać niesamowitego kopa. Sam liczę na kilka bramek ze strony gospodarzy którzy strzelają dość dużo ale jednak ta defensywa nie pracuje tak jak powinna. Stąd te 3 porażki w 4 meczach. Dziś szansa na odegranie się i odbicie sobie gorszych chwil. Warto zaznaczyć że Avalanche są 3 siłą ligi jeśli chodzi o zdobywane bramki na Pepsi Center. Tracą jednak równie dużo i stąd dość &quot;niska&quot; pozycja w tabeli. Jeśli chodzi o Bruins, nie jest to drużyna tak dobra jak u siebie. Tutaj chyba nikt mi nie zaprzeczy. Strzelają dużo goli bo aż 105 co czyni ich 2 siłą ligi na wyjazdach, jednak tracą za dużo bramek. Wiadomo Tukka Rask to świetny goalie jednak defensywa nie gra tak jak powinna. Dziś prawdopodobnie osłabiona brakiem Boychuka który w meczu z Hurricanes wpadł na bandę zginając się w harmonijkę. Przed zawodnikami Bruins trudny okres, czekają ich mecze z Coyotes, Canadiens i Blackhawks. Liczę jednak na ich piorunującą skuteczność w ofensywie. W ostatnich 10 wyjazdach tylko 2 razy zdobywali mnie niż 4 gole. Mam nadzieję na otwarty mecz i dużą ilość goli.
 
talarekr 124

talarekr

Użytkownik
Colorado Avalanche - Boston Bruins
Liczba strzałów na bramkę over 60,5 @1,85 Bwin 59 ⛔ 5 min bez strzału w 3 tercji.
Czytałem, czytałem i czytałem wasze analizy aż postanowiłem się zabrać za pierwszy post w NHL. Bwin jak zawsze uraczy nas niższą linią niż te które są dostępne w Betssonie czy Unibecie gdzie mamy over 61,5.Dziś można zobaczyć duże zainteresowanie meczem Colorado z Bostonem, ja osobiście w tym spotkaniu idę w over strzałów.
Każdy z nas wie o sile Bostonu, ich niesamowitej serii 10 wygranych spotkań z rzędu, to jak z jaką intensywnością w każdym meczu nacierają na bramkę rywala i ile w konsekwencji oddają strzałów.Colorado znajduje się na 4 pozycji i wciąż walczy o jak najwyższe rozstawienie po sezonie zasadniczym. Liczę na ofensywny, overowy mecz. Colorado średnio na własnej tafli w tym sezonie oddaje 29,3 uderzeń na mecz, natomiast Boston na wyjeździe 28,9 . Statystycznie wychodzi nam mecz underowy, ale... statystycznie ja z psem mam po 3 nogi.
Powodzenia i oby na plus!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Nashville Predators

Predators kończą road trip po zachodniej Kanadzie i na koniec zagrają w Calgary z tamtejszymi Flames. W bramce Rinne, który ostatnio był regularnie rozstrzeliwany przez formacje ofensywne rywali. Po drugiej stronie Joni Ortio, który zbiera dopiero swoje pierwsze szlify w NHL. Goście nie wygrali od trzech spotkań. Dziś w Albercie w mojej ocenie, popularni Preds bedą w stanie rozegrać skuteczną partie z miejscowymi, którzy spisują sie niezbyt dobrze. Rinne wraca do siebie do kontuzji i z meczu na mecz broni coraz lepiej. Dziś powinno być również solidnie i celuje w przełamanie Preds na tafli w Calgary.

Predators OT 2,02 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dziś oferta dużo bogatsza niż wczoraj i jest w czym wybierać:

Tampa Bay Lightning @ Pittsburgh Penguins
typ: Penguins (OT) 1,62zł ✅
Forma Pingwinów to istna sinusoida, która swój przebieg zmienia nie tylko z meczu na mecz, ale nawet w trakcie jego trwania. Ostatnie spotkanie na własnej tafli przeciwko Dallas Stars to poezja w wykonaniu Penguins. Dobra gra w obronie, jeszcze lepsza w ofensywie, błysk gwiazd (Crosby, Kunitz) i efekt mógł być tylko jeden w postaci wysokiej wygranej (5-1). Spotkanie z Detroit to już zupełnie inna bajka, tam Pittsburgh zaczął ospale, by nagle w niespełna 3 minuty za sprawą genialnego Malkina stanu 0-2 wyjść na 3-2, by po tym przegrywać 3-4, wyrównać do 4-4 by ostatecznie przegrać w OT po strzale z końcową syreną. Zespół Dan&#39;a Bylsmy przypomina mi trochę, aktualną sytuację zespołu FC Barcelona, gdzie są gwiazdy, są świetni zawodnicy, ale kiedy przychodzi co do meczu to bywa różnie, tak jakby uzależnione to było od tego na którą nogę wstaną z łóżka Pingwiny w dniu meczu. Dziś mam nadzieję, że większość z nich wstała na prawą ;).
O co właściwie jeszcze gra Crosby i spółka? Ano toczy się walka o 1 miejsce na wschodzie pomiędzy nimi a Bruins, z tym, że Miśki ostatnio są w genialnej formie i notując 11 wygranych z rzędu okupują w tej chwili z 6pkt przewagą fotel lidera. Ciężko sobie wyobrazić lepszą chwilę na pościg za Bostonem niż ta która nadarza się teraz. 4 spotkania z rzędy na własnej tafli to powinno być to, co przywróci jeszcze nadzieje w Pittsburghu na &quot;top seed&quot; przed play-offs.
Na start starcie z Błyskawicami, które ostatnio wróciły do swojej optymalnej dyspozycji. Można by się czepiać, że jeszcze dużo im brakuje w obronie, ale potrafią nadrobić to strzelając sporo bramek, co zaowocowało 5 wygranymi z rzędu. W formie jest Filpulla, do formy wrócił Stamkos, a do team&#39;u dobrze wprowadził się Callahan. Zmartwienie może być jednak jak już wspomniałem gra w defensywie, której zdarzają się często przestoje i która popełnia głupie błędy. Do tego regularnie w bramce stoi Bishop i prędzej czy później musi on zacząć odczuwać zmęczenie.
U gospodarzy na pochwałę zasługuje tercet z pierwszej formacji: Crosby-Kunitz- Stempniak. Nie spodziewałem się, ze przybycie tego ostatniego, wyjdzie aż tak na dobre ekipie z Pittsburgha. Gość w ostatnich meczach dwoi się i troi, a do tego jego współpraca z Kanadyjczykami wygląda tak jakby znali się od lat. Ta trójka to zdecydowanie obecnie największa siła Pingwinów w ostatnim czasie. Na dodatek w meczu z Detroit odblokował się Malkin, który w kilku wcześniejszych meczach grał jakby nie na 100% swoich możliwości. Liczę również na dobry mecz w defensywie, bo o ile na wyjazdach jest z nią słabo, o tyle na własnej tafli wygląda to całkiem nieźle. Ciekawi mnie na kogo postawi w bramce Bylsma. Jest Fleury, który ma świetne umiejętności, ale ostatnim czasem ma dziurawą rękawice, i jest ten nieobliczalny Zatkoff, który ma świetne staty i którego grę chwalą ostatnio eksperci.
Liczę dziś na Penguis i po cichu na to, że jeszcze uda się wykonać zryw i chociaż postraszyć Miśki w walce o 1 miejsce.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Spotkanie : Minnesota Wild
: Detroit Red Wings

Typ : 2ML ✅✅✅ Pięknie !! Już mam w d*** inne kupony ????
Kurs : 2.35
Buk : Betsson
Analiza :

Godzina 19:00 to czas gdy na lodowisku w Minnesocie spotkają się dwie drużyny walczące o awans do PO. Jest to pierwszy z dwóch b2b meczów dla tych drużyn,które również jutro spotkają się w Detroit. Wild mimo 7 miejsca i przewagi 4 punktów nad 8 drużyną nie mogą być pewni awansu,gdyż zarówno Yotes jak i Stars będą walczyć do końca.Detroit aktualnie 9 miejsce, mają 3 punkty straty do 6 Rangers którzy mają rozegrane 2 spotkania. więcej. Wild wracają z road tripu z którego przywieźli 3 punkty z 3 spotkań,natomiast Detroit pomimo wielkich braków kadrowych wygrali 3 spotkania z 4 w tym z mocnymi Leafs i Pingwinami. Pomimo wielkich braków kadrowych jakoś zbierają te punkty i tu z pewnością trzeba wyróżnić dobrze grających Alfiego i szczególnie Nyquista. Chociaż Detroit straciło aż 4 bramki w spotkaniu z drużyną z Pittsburga to dobre noty zebrał Howard,który wiele razy popisywał się świetnymi obronami.Nie będę ukrywać, że jest to dla mnie typowe spotkanie na przełamanie. Detroit przegrało 4 spotkania z rzędu na wyjeździe,Minnesota jest mocna u siebie, do tego od przełomu listopada/grudnia Wings nie wygrali 3 spotkań z rzędu. Nie widzę tu nic przemawiającego za Detroit, ale jednak jakoś jestem dziś bardzo spokojny. Możliwe, że to przez to, że ostatnio za dużo czytam i oglądam wywiadów trenera Babcocka, który w znany dla siebie sposób wypowiedział się o meczu z Penguins :

&quot;My popełniliśmy kilka błedów,oni także, ale to ostatecznie nam udało się wygrać.&quot;

Strzelec GWG z tego meczu powiedział :

&quot;To wielkie. To był straszny Rollercoaster.Walczyliśmy,a my się nigdy nie poddajemy.&quot;

Tak jak wspomniałem jest to typ na przełamanie, ta liga sprawia wiele niespodzianek i chociaż wygrana DRW nie byłaby jakimś wielkim surprisem to liczę, że dziś odniosą zwycięstwo i wskoczą na 8seed.

Spotkanie : Dallas Stars
: Ottawa Senators

Typ : 1 60&#39; ✅✅✅ Kto nie wygrywa z Sens ten cienias
Kurs : 2.00
Buk : Betsson
Analiza :

Drugie spotkanie to mecz pomiędzy drużynami które są w głebokim kryzysie. Mowa oczywiście o Dallas Stars i Ottawie Senators. Uwaga! Dallas 4 porażki z rzędu, stracone aż 20 bramek. Sens 5 porażek z rzędu i straconych 25 bramek. Jak widzimy średnio drużyny tracą po 5 bramek na spotkanie co jest wynikiem żałosnym. Od kiedy Lehner stoi w bramce drużyny z Ottawy jestem spokojny o to, że będą tracić bramki. Dziś zapowiada się, że wystąpi kolejny raz. Oba teamy preferują ofensywny hokej. Dallas strzela u siebie średnio ponad 3 gole,Senators tracą średnio over 3 bramki w delegacji. Drużyna gości swoimi ostatnimi występami przekreśliła szanse na PO,a Dallas mimo straty 4 punktów do Kojotów,to mają jeszcze 1 mecz więcej do rozegrania. O tej sytuacji wypowiedział się zawodnik Gwiazd Horcoff :

&quot;Jeśli wygramy jutro,to wrócimy na właściwe tory.Czas abyśmy nałożyli presję na drużynę z Phoenix.&quot;

Przy obecnych problemach drużyn sam wynik ciężko wytypować, jednak ja liczę, że to Dallas walczące o PO,wracające na swoje lodowisko i mające w świetnej formie Benna i Seguina odniesie wygraną nad Senators.

Spotkanie : Toronto Maple Leafs
: Montreal Canadiens

Typ : 1ML ⛔⛔
Kurs : 1.93
Buk : Betsson
Analiza :

OStatnie spotkanie które mnie zainteresowało to Toronto Maple Leafs : Montreal Canadiens. 4:3,2:4,5:3,3:4, to wyniki jakie padały w spotkaniach między tymi drużynami. Cyferki te mówią nam,że były to bardzo wyrównane mecze. Toronto które odniosło 4 wygrane między 6-14 marca wpadło w dołek od kiedy kontuzji doznał podstawowy Goalie Bernier,jednak jest szansa, że dziś wróci między słupki. Jego zmiennik wpuścił 11 bramek w 3 spotkaniach notując słabe .882SV%. Po drugiej stronie mamy Canadiens, którzy po IO spisywali się beznadziejne,jednak wygrali ostatnie 3 spotkania z 4. Ważny mecz dla obu drużyn, bo mają podobną ilość punktów i nie są jeszcze pewne awansu do PO. Na pewno na wyniki Toronto ma też wpływ to,że w ostatnich 5 spotkaniach tylko 2 bramki strzelili Kessel i JVR,ale dziś pora się przebudzić. W poprzednich 4 meczach z Habs Kessel zebrał 6pts(2G,4A),a JVR strzelił 5 razy. Ja swoje pieniądze lokuje dziś na Liście. Grają na własnych śmieciach i liczę, że po 3 porażkach dziś przy pomocy swoich gwiazd wygrają to spotkanie.

Strzelcy :
Jamie Benn strzeli gola/2.40/Betsson ✅✅ ✅ Mój ukochany &lt;3
J. Van Riemsdyk strzeli gola/2.35/Betsson ⛔
Phil Kessel strzeli gola/2.60/Betsson ⛔


CIEKAWOSTKA - Jeśli dobrze sprawdziłem to Detroit i Devils to jedyne zespoły, które od grudnia nie potrafią wygrać 3 słownie TRZECH spotkań z rzędu.
Czy zostanie Status Quo? Dowiemy się już dziś ???? Lets go Wings
No to Devils jedyni w lidze zostali ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Weekend z NHL :!:



No i w końcu doczekaliśmy weekendu, a wraz z nim mnóstwo meczy, które fundują nam organizatorzy NHL! Już na pierwszy ogień, podoba mi się starcie Pingwinów z Błyskawicami. Osobiście, coś wdrożę w osobnym temacie, na temat tego meczu. Drugie co jest również ciekawe, to spotkanie Lotników z Nutkami. Lotnicy, od meczu derbowych grają jak z nut, wygrywają mecze za meczem i ine mają zamiaru odpuszczać, ale dziś już kolejny rywal, z górnej półki. Blues, ekipa silnie ofensywnie zbudowana z arsenałem broni zawodników, którzy potrafią wiele. Steen, Backes, Oshie &lt; ten trzeci, to wg mnie ma w mojej opinii miano na najlepszego strzelca, penaltyshout! Kiedy tylko podchodzi do karnego, zawsze wybiera inny wariant, do strzelenia bramki i zawsze mnie tym zaskakuje, jednakże dziś chyba koniec dobrej passy przez Lotników zacząć czas ale jeszcze trzeba grubiej się nad tym zastanowić. Liście z Habs, również ciekawy mecz ale czy Liście, w końcu się przełamią? Do końca nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, bo Montreal to nie chłopcy do bicia i na pewno nikt tam nie będzie się oszczędzał.
Resztę zostawiam wam.. ;)

Zachęcam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Na dziś jeszcze można spróbować zagrać na strzelców bramek:
Chris Kunitz (Penguins) strzeli gola w meczu @ 2,34 Betsson ⛔
Wayne Simmonds (Flyers) strzeli gola w meczu @ 3,1 Betsson ✅✅✅

Obaj zawodnicy są w wybornej formie strzeleckiej w ostatnim czasie. Zarówno jeden jak i drugi to czołowi strzelcy swoich ekip. Kunitz ma 32 trafienia o 1 mniej niż Crosby, a Simmonds ma 23 o 1 mniej niż Giroux. Kunitz zaliczył w ostatnich 4 meczach zaliczył 3 trafienia, jego współpraca z Crosbym i Stempniakiem wygląda świetnie i można liczyć na więcej. Simmonds jest bardzo aktywny w power play&#39;u, przeciwko gwiazdom trafił dwukrotnie, raz właśnie w przewadze, a raz po indywidualnej akcji. Tydzień temu w meczu z Penguins również trafił 2 gole, wtedy oba w power play&#39;u. Zobaczymy dziś czy potwierdzi swą wysoką formę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lotnicy na prawdę wzięli się ostro do roboty i jak wszyscy w tej ekipie zgodnie twierdzą - priorytet numer jeden to wejście do playoffów. Ich terminarz jest na prawdę ciężki ,ale jak do tej pory świetnie sobie radzą pokonując dwukrotnie Penguins, czy ostatnio Hawks wraz ze Stars. Dziś rywal zdecydowanie z najwyższej półki i z pewnością Blues będą w stanie więcej zaoferować niż płaczliwy i pretensjonalny ostatnio zespół Pingwinków. Owszem, zagrali słabe zawody w Chicago, ale jestem pewien , że odegranie z ich strony będzie sprawą pierwszorzędną i Ryan Miller (dziś pierwszy raz w nowej masce ???? ) odegra się z jak najlepszej strony.

Blues grają bardzo równo, ich błędy w defensywie są ograniczone do minimum i można niemal w każdym spotkaniu utwierdzić dobrą postawę przez 60 minut. Flyers? zrobili wiele w ostatnim tygodniu i być może to odpowiedni czas, by ustąpić lepszej ekipie.

St. Louis Blues OT @ Philadelphia Flyers [1,75] PinnacleSports ⛔ Obraz nędzy, bez pieniędzy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
vs.
Philadelphia Flyers - St.Louis Blues (4-1)
Typ: Philadelphia Flyers incl.OT ML @ 2.26 ✅ ????
PinnacleSports


Ja mam nieco odmienne zdanie na temat tego spotkania aniżeli Lutek. Owszem może Blues powinni być w tym spotkaniu faworytem ale na pewno nie aż takim! Nie licząc Bostonu to dziś spotkają się 2 z 3 najlepszych drużyn w marcu.
Flyers przystępują do tego spokania z serią 4 kolejnych zwycięstw i to nie nad byle kim więc widać, że chłopcy spieli zadki i wzięli się ostro do roboty bo na pewno chcą uniknąć sytuacji z ubiegłego sezonu gdy zabrakło ich w postseason. Cała ekipa gra na maximum swoich możliwości oczywiście ze swoim kapitanem Giroux na czele, który notuje conajmniej punkt w 5 kolejnych grach. Do tego dochodzi świetna dyspozycja Simmondsa i nareszcie przebudzony w meczu z Chicago - Hartnell a w obwodzie są jeszcze młode wilczki z Read&#39;em i Couturier&#39;em na czele. Phila wzmocniła się jeszcze dodatkowo MacDonaldem, który solidnie wygląda w parze z Lukiem Schennem w defensywie. W sieci dwóch solidnych goalie ale dziś zapewne wystąpi Mason, który może nie wypadał rewelacyjnie w starciach z Blues (5-6-2 z 2.82 GA) jednak wszystkie te mecze rozgrywał jeszcze w barwach Columbus.
St.Louis z koleji bardzo się wzmocnili i według wielu fachowców są głównym faworytem do wygrania Stanleya w tym roku. Jednak największym wzmocnieniem jest Miller ale bądźmy szczerzy - czy Blues mieli słabą obsadę bramki?! przecież Halak czy Elliott to także solidni bramkarze. I tak Nutki po kapitalnych występach zaraz po sprowadzeniu Ryana do St.Louis zostały wreszcie sprowadzone na ziemię i rozbite w proch przez Blackhawks. Chicago zdominowało ich kompletnie w przekroju całego meczu. Oczywiście ktoś zaraz może powiedzieć, że Flyers to nie ten sam rozmiar kapelusza co Blackhawks i owszem ja się z tym zgadzam ale Phila u siebie to nie są chłopcy do bicia i tak jak Blues również bardzo lubią się porozbijać po bandach a i nie raz rozwiązać konflikty na lodzie tak jak na mężczyzn przystało ????.
Philadelphia jest mało gościnnym terenem dla St.Louis - od sezonu 1991/92 u siebie mają bilans przeciwko nim na poziomie 10-3-1 a ogólnie w historii są 47-13-10 przeciwko nim na własnym terenie.
Ten mecz będzie ciężki i wyczerpujący dla obu stron ja jednak mocno dziś wierzę w &quot;swoją&quot; ekipę i liczę na win...Let&#39;s Go Flyers!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
New York Rangers vs New Jersey Devils OT


▶ [ 1.990 ] ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś mecz na który każdy kibic Diabłów czeka z nożem w kieszeni. To już nie jest zwykły mecz, to już wojna na lodzie. Derby która elektryzują. Piąte i ostatnie starcie obu drużyn w tym sezonie. Devils trzy razy z czterech potyczek wyszli zwycięsko i dziś nie może być inaczej. Nie będzie to obiektywna analiza to rzecz jasna, ale mimo wszystko coś napisze. Strażnikom nigdy gra z Devils nie leżała i gdyby nie jakiś pech w spotkaniu na Yankes Stadium gryźli by piach w każdym spotkaniu w tym sezonie. W tedy coś pękło w Devils i z fajnego meczu przerodził się on w katastrofę. Z fajnego prowadzenia mecz został oddany za darmo. Ale nie o tym mowa.... Dziś dla Diabłów nie liczy się nic, mobilizacja na pewno osiąga najwyższy poziom i myślą tylko jak by tu nabić Strażników na widły. Każdy zawodnik, zarówno Devil jak i Renager będzie gryzł lód aby wsadzić krążek w siatkę przeciwnika. Braków kadrowych większych nie ma, no może tylko Moore który wypadł ze składu w meczu z Jackets. Tak jak wspomniałem, Rengersom gra z Devils nie leży i mam nadzieje, że dziś też tak będzie. To tak na szybko bez głębszych finezji bo się śpieszę. Let&#39;s go Devils !

Niech wszyscy śpiewają !!! ????

We Are The New Jersey Devils !
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Montreal Canadiens @ Toronto Maple Leafs 1.96 PinnacleSports
Cannadiens i Maple Leafs to zespoły, które rywalizują ze sobą od zawsze. Każde spotkanie z ich udziałem to dodatkowe emocje. Dzisiaj postanowiłem się przyjrzeć bliżej rywalizacji obu zespołów. Maple Leafs to zespół zawsze groźny na własnej tafli. Ostatnio jednak notują lekki zjazd formy. Można ich usprawiedliwiać ciężkim terminarzem, ale dzisiejsi rywale na pewno do słabych nie należą i są w mojej opinie lepszym zespołem od Leavs. Habs ostatnio podnoszą się po ostatnich kiepskich występach, ich forma jest jeszcze daleka od tego co mogą prezentować, ale widać progres. W końcu odpalił Vanek i jest sporym wzmocnieniem ofensywy Canadiens, a jak już kiedyś wspominałem defensywnie Habs prezentują się zawsze solidnie i to ofensywa jest kluczem do sukcesu. Oba zespoły nie są w swojej optymalnej formie, ale uważam, że to Canadiens są drużyną lepszą i wygrają dzisiejszy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
talarekr 124

talarekr

Użytkownik
Dallas Stars @ Ottawa Senators
Liczba strzałów na bramkę over 63,5 @1,85 Betsson 71 ✅
W NHL sporo dziś fajnych meczów, ale ja biorę pod lupę mecz który odbędzie się w American Airlines Center gdzie gospodarze, Dallas Stars podejmują Senators.
Stars klasyfikuje się na 6 pozycji jeśli chodzi o liczbę oddawanych strzałów na własnym lodowisku, a wynosi ona 31.7. Ottawa zaś znajduje się na 3 pozycji z liczbą 34.3 strzałów na bramkę!! Ostatnie mecze pod względem liczb jeśli chodzi o Dallas to 35, 33 , 27 ( wszystkie wyjazd) , Ottawa to 31, 39, 39 ( wszystkie dom). Dziś jestem przekonany, że zobaczymy ofensywne spotkanie, z dużą ilością goli i strzałów.
Na szybko, bez analizy :
Toronto @ Montreal
Liczba strzałów na bramkę over 58,5 @1,72 Bwin 72 ✅
Dodam tylko, ze Betsson i Unibet mają linie 61,5 po kursie 1,66 i 1,8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Oilers - Flames
Perron strzeli gola
2,80 Unibet
⛔ ale ich odprawili, szacuneczek
MacTavishowi można naprawdę wiele zarzucić, ale nawet ślepej kurze trafi się czasem ziarno, bo pozyskanie Perrona w offseasonie uważam za najkorzystniejszą wymianę roku 2013. Oddając drugą rundę w 2014 i sofcika Paajarviego o rzekomo wielkim potencjale (jeszcze 2 lata temu sam w to wierzyłem, niestety, ale Magnus nie robi postępów) dostał w zamian ogromnie niedocenianego zawodnika. Gdyby Blues nie przystali na ten deal, ich depth składu byłaby wręcz kosmiczna, a tak jest &quot;tylko&quot; bardzo, bardzo dobra. Do końca sezonu jeszcze trochę czasu, a David już wyrównał swój career high i będzie śrubował ten wynik. #57 to kapitalny RW z wciąż ogromnymi pokładami potencjału. Przy obecnym rozwoju widzę go jako zawodnika na +30 goli. Perron to niesamowicie zwrotny gość (znam może 3-5 o podobnej zwrotności) i rewelacyjny dangler. Wachlarz technicznych rozwiązań porównywalny do Hemsky&#39;ego, a to coś znaczy. Niewielkich rozmiarów, ale nie przeszkadza mu to grać fizycznie. Punktuje niezmiennie od 3 spotkań, wyrabia dobrą chemistry z Hall&#39;em. Defensywa Flames to oprócz niedawno opisywanego Gio bardzo kiepski kolektyw, dlatego jakaś obustronna kanonada w stylu niedawnego meczu z Preds bardzo możliwa. Skoro Nashville wbiło 6, nawet nierówna ekipa z Edmonton jest w stanie włożyć 3-4 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes
Więcej strzałów na bramkę - Jets |1.60|
Bwin !

✅ 35-32

Dziś o północy, odrzutowce gościć będą na swoim lodzie huragany. Ekipie, zagadkowej, ale i chimerycznej. Zwykle nie lubię stawiać przeciwko Seminowi, bo daje dużo zarobić ale w tej sytuacji muszę, mimo że wczoraj zdobył dwa gole, z Hawks w delegacji. Gospodarze wypoczęci, także można się spodziewać większej świeżości i więcej energii, ale znając temperament samego Semina, na pewno będzie polował na bramkę Montoyi. Goście mają jeden z najgorszych powerplay, w lidze bo zaledwie 12,2% także z tej strony nie nakręcałbym się na ich fajerwerki. Odrzutowce, mimo swojej silnej ofensywy zdarzają im się zastoje w meczach i ta gra nie wygląda za kolorowo. Natomiast u siebie, potrafią i wyznaczają swój styl, preferowany przez szybkie gry z kontry, ale i te kontry nie zawsze wychodzą na plus. Ten mecz, nawet goście mogą wygrać, ale Odrzutowce tak łatwo się nie poddają. Sam Wheeler oddaję co mecz po 5 strzałów, jest Kane a nawet i Ladd. Stawiając na Odrzutowców pod ten bet, na strzały jeszcze mnie nie zawiedli i liczę, że dziś będzie podobnie. Mecz niedługo! za 30mn.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
San Jose Sharks - Washington Capitals

Capitals kończą swój bardzo udany road trip w San Jose, gdzie dzisiejszej nocy w tamtejszej hali, HP Pavilion podejmą ekipę Sharks. Goście rozpoczną po raz kolejny z Halakiem w bramce, który dobrze wszedł w ekipe i jak na razie dobrze trzyma poziom. Goście mocno odżyli i wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Dobrze spisuje sie ostatnio Joel Ward, który strzela w każdym meczu. Równy i wysoki poziom prezentuje też młody Kuzniecow, który stawia dopiero swoje pierwsze kroki na poziomie NHL. Po stronie gospodarzy na uwage zasługuje bardzo solidna formacja ofensywna, która jest skuteczna i zapewnia stałe zdobycze bramkowe w każdym meczu. Capitals w mojej ocenie zrobią dziś wszystko by przełamać niemoc na tafli w San Jose, ponieważ nie wygrali tam od 16 lat. Goście mają jeszcze realne szanse by awansować do play offów, które już tak bardzo im uciekły. Jedynym problemem może być tutaj psychika, która u graczy Capitals jest w dość kiepskim stanie. Sądze jednak iż wkońcu nauczyli sie pokory i właściwego podejścia do tego typu spotkań. Stawiam na Caps.
Capitals OT 2,82 Pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Spotkanie : Chicago Blackhawks
: Nashville Predators

Typ : Chicago -1,5 ⛔⛔⛔ Wstyd
Kurs : 2.31
Buk : Betsson
Analiza :

14 marzec to z pewnością przykra data dla fanów Chicago i dla mojego portfela, gdyż to tego dnia popularni Hawks przegrali na własnej tafli z Predators. Wynik tego spotkania to 2:3. Co się zmieniło od tamtej pory? Chicago 3 wygrane w 4 spotkaniach, a Nashville 1 sukces(szalony mecz z Flames) w takiej samej liczbie spotkań. Mistrzowie grają dalej u siebie i liczą na trzecią wygraną która zbliży ich na 2 punkty do Blues, natomiast ich rywale mają iluzoryczne szanse na awans do PO, aktualnie tracą 9 oczek do 8 miejsca. W niesamowitej formie jest Toews, który w 10 spotkaniach w marcu strzelił 9 goli. Chociaż zespół z Windy City najlepiej gra z zespołami z topu i to z nimi osiąga świetne wyniki, to ja liczę, że zdenerwowani ostatnią porażką z Preds oraz chcący dogonić Blues, Hawks dziś odniosą spokojną wygraną w United Center. Warto dodać, że dziś oraz we wtorek z Dallas to ostatnie spotkania drużyny z Windy City przed wyjazdem na 6 meczowy road trip więc tym bardziej trzeba się postarać o zadowolenie samych siebie, kibiców i mnie.

&quot;NASHVILLE is 3-13 ATS (+18.4 Units) in road games after allowing 4 goals or more this season.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom