>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars @ Philadelphia Flyers
Typ: Claude Giroux strzeli gola w meczu ⛔
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betsson
Dziś w dziale NHL typuje zwycięstwo Flayers w tym meczu, zresztą jak kolega Leebo. Ciężko się oprzeć typom w ich stronę, bo w formie są wybornej, aczkolwiek tafla wszystko zweryfikuje. Na Betssonie wyszperałem jeszcze ciekawy typ na ten mecz. Mianowice całkiem fajne pieniądze płacą za to, że lider Philadelphi, Giroux strzeli dziś gola. Kanadyjczyk jest w wybitnej formie, rozgrywa świetny sezon, a w ostatnich meczach przeciwko Blackhawks i Penguis ciągnął do zwycięstw swoją drużynę. Przeciwko obrońcom tytułu to właśnie jego strzał w dogrywce dał zwycięstwo Lotnikom. Giroux na pewno będzie miał swoje okazje, jakby nie patrzeć Flyers w ostatnich spotkaniach grają dość ofensywnie, sporo strzelają, natomiast Stars grają nieporadnie w obronie i nawet powrót do bramki Lehtonena niewiele pomógł.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Dallas Stars
Typ: Philadelphia Flyers/Over 5.5
Kurs: 2.10/1.94
Buk: Bet365/PinnacleSports
Analiza:

Flyers są na gazie jak na razie i wyszarpali 2 miejsce w dywizji. Od 1 lutego są 10-2-1. Gwiazdeczki liczą na wygraną na wyjeździe, bo inaczej mogą się pożegnać z Play Offs. Kari Lehtonen powinien wrócić na lód po kontuzji i prawdopodobnie zacznie mecz. Jego dorobek przeciwko Flayers to słabe 0-10-1 z 3.50 GAA.

Ostatnia gra Flayers bardzo mi się podoba i liczę na ich zwycięstwo w reglaminowym. OT jest po słabym kursie, więc jeśli ktoś nie jest pewien wygranej Flayers, może spróbować z overem po 1.94.

Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: New Jersey Devils - Minnesota Wild
Typ: Minnesota Wild OT
Kurs: 2.15
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Może mi ktoś powiedzieć czemu Dziki nie są faworytami w tym starciu? Są znacznie lepszą drużyną i po prostu zmiażdżyli Islanders 6-0. Devils nie są zbytnio w formie, przegrali pod rząd 3 spotkania tracąc 12 a strzelając 5 goli. Schneider spisuje się na bramce fatalnie. Dzisiaj zaczyna co dobrze wróży. Jak dla mnie powtórka z rozrywki z listopada 4-0.

Podoba mi się tutaj kurs na Minnesotę, bo problemy z bronieniem rozwiązały się a ofensywa gra swoje.. Zarówno Kuemper jak i Bryzgalov mogą zacząć mecz a i tak nie zmieni to wyniku. Wild dzisiaj wygra!

Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 0:30
Spotkanie: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins OT
Kurs: 1.71
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Pittsburgh wreszcie przerwali swoją złą passę w pojedynku z Dallas, a teraz udają się do Detroit, aby rozbić zmielony jak kurczak zespół Red Wings. Kluczowy obrońca Jonathan Ericsson wylatuje z kadry przez kontuzję, jest to duża strata i może to być długa i ciężka noc dla Wings.

Red Wings po prostu mają pecha w tym roku. Nadal brakuje im kilku punktów do Play Offów i przy obecnej formie ciężko będzie im coś wykombinować. Wygrany jest jasny, a będzie nim Pittsburgh Penguins.

Ako dla zabawy:
Flyers OT, Wild OT, Penguins OT, Capitals OT oraz Ducks OT
Cieszymy się tutaj z każdej nowej &quot;twarzyczki&quot; w dziale, ale taka pewność siebie według tego jak podpierasz swoje typy, może być zgubna na dłuższą metę.

Co do Stars - owszem, ważny mecz przed nimi, ale trochę przesadziłeś mówiąc, że mogą się przy ew. porażce żegnać z postseason. Według mnie obok Jets czy Canucks, mają potencjalnie największe szansę wygryźć Kojoty z ósmej lokaty.

Z kolei gra Wild może się podobać, fajnie zbalansowany zespół, ale ta ekipa zdecydowanie lepiej prezentuje się na własnym terenie i konsekwentnie udowadniają to od początku sezonu. Pokonanie Islanders, którzy są typowymi, przebudowującymi się egzekutorami konf. Wschodniej było może efektowne, ale mogło nieco zmylić poglądy niektórych pod względem średniej postawy Wild na wyjazdach.

W Michigan z kolei Penguins w żadnym wypadku nie są &quot;jasnym&quot; zwycięzcą, to jest całkowicie ignoranckie podejście. Owszem, mają być może więcej kontuzjowanych graczy niż zwycięstw w tym roku na koncie, ale ściany w Hockeytown ostatnio wiele pomagają i warto przytoczyć, że defensywa Pens jest równie słaba jak ta, którą od początku sezonu prezentują DRW.

Mimo wszystko życzę powodzenia ????
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
San Jose Sharks- Anaheim Ducks :hokej: więcej strzałów na bramkę: Sharks @ 1,5 bwin ✅ 28:18 ✅

Kurs wydaje się być niski ale patrząc na statystyki, sytuację w tabeli i formę &quot;srzelecką&quot; drużyn. Rekiny to drużyna która oddaje najwięcej strzałów na bramkę w całej lidze. Ogólnie jest to średnio 35 strzałów. U siebie średnio 37,1 a ostatnie 5 spotkań na własnej tafli to, uwaga- 43,8 strzałów na mecz! Niesamowita statystyka. Jeśli chodzi o Ducks to ogólna średnia to 31,4 na mecz czyli w sumie niewiele gorzej. W delegacjach wygląda to o wiele gorzej. Ich średnia plasuje się na poziomie 28 strzałów na mecz. W delegacjach to marne 24 strzały na mecz. Jeśli wierzyć liczbom będzie tu dość duża różnica w ilości strzałów. Oprócz samych średnich dopowiem że w ostatnich 5 meczach u siebie Rekiny oddały aż 219 strzałów a Kaczki w delegacjach (też ostatnie 5 meczów) tylko 120. Różnica prawie 100 strzałów robi wrażenie. Gram grubo na Rekiny!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Spotkanie : Ottawa Senators
: Tampa Bay Lightning

Typ : Over 5,5 ✅✅✅ IZI 4:5
Kurs : 1.85
Buk : Betsson
Spotkanie zespołów które prezentują się ostatnio zupełnie inaczej.Tampa po kilku porażkach odniosła 4 wygrane z rzędu strzelając 17 bramek i tracąc 12 bramek. Sens przegrali 4 spotkania z rzędu strzelając 12 bramek i tracąc 20 bramek. Jak widzimy oba zespoły zarówno nieźle prezentują się po przeciwnej stronie tafli rywala, ale średnio na swojej. 3 spotkania zespołów w tym roku to pokryty over 2 razy. Kolejno : 1-3 3-4 5-3. Co ważne w bramce Sensów znowu stanie Lehner który jest słabym bramkarzem i to co wyprawia ostatnioto jeden z powodów dlaczego Sens tracą tak dużo bramek. Tampa jest w gazie, Stamkos powoli sie budzi,Filppula jest w niesamowitej formie i jestem pewien, że dziś padnie znów wiele bramek!

Bez analizy :
Zach Parise strzeli gola/2.80/Betsson ✅✅✅ IZI
Jamie Benn strzeli gola/2.50/Betsson ✅✅✅ IZI

BRAWO DRW ! &lt;3 ALFIE !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Philadelphia Flyers vs Dallas Stars
Gospodarze tak jak pisałem ostatnio przy okazji spotkania z Pitts, grają swój najlepszy hokej w tym sezonie, wychodzi im praktycznie wszystko i efekty widać jak na dłoni. Dziś rywalem Dallas, Dallas które wpadło w niemały dołek, a trzeba przyznać że czas nie jest zby odpowiedni na takie wahania formy jeśli myśli się o PO. W mojej ocenie Lotnicy z taką grą jak pokazywali do tej pory powinni dziś podobnie jak parę dni temu Pingwiny &quot;zdemolować&quot; Dallas i uczynić kolejny ważny krok w kierunku PO. Dobrze się ogląda Flyers, Giroux w końcu jest wielkim przywódcą, który prowadzi swoją drużynę od zwycięstwa do zwycięstwa. Kursy na hendi wręcz kosmiczne dlatego warto spróbować ????

Philadlephia Flyers (-1,5) / 3.00 Sportingbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Coyotes - Panthers
Vrbata strzeli gola (60 min)
3,20 DOXXbet ✅✅✅

Chłopcy z Arizony tacy niepozorni, a mogą kuchennymi drzwiami wejść do PO.
Siłą drużyny nie są wybitne jednostki, tylko garstka kilku naprawdę solidnych zawodników (Doan, pomimo ogromnej sympatii jaką go dażę, nie zdobył mojego uznania na tyle, żebym mógł mówić o nim w kategorii all-star, chociaż fani organizacji Yotes w bardzo nieprzyjaznych słowach podsumowaliby moje stanowisko w tej sprawie). Punktowanie rozłożone bardzo równo na całą drużynę. Aż 8 zawodników ma +10 G i tyle samo powyżej 20A. Jest też kilku pechowców, którzy zupełnie niesłusznie zostali pozbawieni życiowej szansy, tj. występu w Sochi. O ile pominięcie Keitha w jakiś tam pokrętny sposób można wyjaśnić, to Radim jest ofiarą trwałego uszkodzenia płatu czołowego trenera Hadamczika, który zrobił z reprezentacji dom starców i swój prywatny folwark jednocześnie. W moim osobistym rankingu była to najbardziej skandaliczna decyzja w temacie rosterów olimpijskich drużyn (aż tak głośno o tym nie było, bo panował hype na Team USA &amp; Russia &amp; Canada). Swój prime time Vrby spędził, a właściwie to wciąż spędza w drużynie Yotes. Z niejednego pieca chleb jadł, ale to właśnie tutaj jego pozycja w drużynie jest niepodważalna, a organizacja posiada tym samym zawodnika na 20-30 goli. O byciu kompletnym grajkiem nie ma mowy, Radim na bandach to wciąż dramat, na 5 przepychanek w newralgicznych miejscach na lodzie Vrby przegrywa 8. Kiedy szybko nagina na tych swoich krótkich nogach jest jeszcze OK, ale jeśli przyjdzie mu się zmierzyć z równie szybkim, a jednocześnie silnym D, często jest taranowany. Czytanie gry na wysokim poziomie, nienaganna technika i bardzo imponujący slapshot, bo siła strzału raczej nie jest domeną zawodników o gabarytach #17. W swoim życiowym sezonie 11/12 był mistrzem przesądzania wyniku, bo z 12 GWG liderował w tej statystyce (razem ze Stamkosem). Teraz każda następna bramka jest na wagę złota. Miał swój udział w niezwykle cennym zwycięstwie z LA, notując asystę i tworząc multum sytuacji, zwłaszcza w 1 tercji, kiedy Quick spektakularnie okradał go przy każdym strzale. Goście z Floridy muszą dzisiaj zostać łyknięci i fakt ogrania SJS nie ma prawa mieć tutaj żadnego znaczenia. Z nadchodzących 6 spotkań właśnie to dzisiejsze ma największe znaczenie. Jeżeli dostaną dzisiaj baty, a dwa dni później nie sprostają Bruins, na kolejny road trip (Rangers, Pens, Devils) wyjadą z morale nie pozwalającym na podjęcie równej walki. Jednak nie ma co wybiegać w przyszłość, żeby w ogóle podjąć rozmowę o PO, dzisiaj jest mecz kategorii must win. @3,20 na czeskiego RW to niezła opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
talarekr 124

talarekr

Użytkownik
Dla nieobeznanych, by zakład był wygrany Rekiny muszą wygrać co najmniej przewagą dwóch bramek. Jeśli wygrają przewagą jednej bramki, lub po prostu w dogrywce lub rzutach karnych, stawka jest zwracana.
Anaheim Ducks @ San Jose Sharks (-1) [2,15] PinnacleSports
Sorry za zaśmiecanie, ale obiło mi się o uszy, że w Pinnacle handicapy są również liczone z dogrywką ? 1:1 po regulaminowym, w karnych 2:0 i handicap -1,5 wchodzi ?
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - Minnesota Wild

Wild po okazałym zwycięstwie na Long Island przyjeżdzają dziś do Prudencial Center w New Jersey. Jest to sentymentalna podróż dla lidera przyjezdnych, Zacha Parise, który to właśnie w Devils spędził jak do tej pory najlepsze lata swojej kariery. W bramce gości po raz drugi z rzędu stanie Bryzgałow, który tak jak wspominałem wcześniej, zaczyna dobrze odnajdywać się w tej organizacji. Wild to sprawny, defensywny kolektyw, która wraz z dobrze przysposobionym Bryzgałowem może zdziałać wiele w fazie posezonowej. Dziś w Prudencial Center, Devils będą mieli trudne zadanie do wykonania. Wild z meczu na mecz funkcjonują co raz lepiej i sukcesywnie sie rozpędzają. Co do gospodarzy to nie wiem czy ma sens sie tutaj po raz kolejny rozpisywać. Gospodarze to również raczej defensywnie usposobiona ekipa, która jednak składa sie w większości z weteranów i nie posiada takiej głębi składu jak dzisiejsi goście. Celuje tutaj w drugą z rzedu wygraną ekipy z Minnesoty na terenie Nowego Jorku.
Wild OT 2,06 Pinnacle ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sorry, za zaśmiecanie, ale obiło mi się o uszy, że w Pinnacle handicapy są również liczone z dogrywką ? 1:1 po regulaminowym, w karnych 2:0 i handicap -1,5 wchodzi ?
Tak w Pinnacle również liczone są hendi z dogrywką i karnymi, ale akurat w tym przypadku jest to dobre dla hendi (-1) bądz (+1) ponieważ bramka w OT rzecz jasna to jedna bramka, natomiast karne również są traktowane jako jedna bramka bez względu na to jakim wynikiem seria rzutów karnych się zakończyła ;)
 
the-danger 43

the-danger

Użytkownik
Columbus - NY Rangers
Rangers na ostatnie 5 spotkań zanotowali tylko dwa zwycięstwa, ale kończyli imponującym 8-4 z Ottawą. Henrik Lundqvist powinien wrócić do bramki dzisiaj a w tym miesiącu traci średnio 2.81 goli na mecz. Przeciwko Columbus jest 0-1-1 z 4,76 GAA!
Columbus natomiast wygrali 3 z ostatnich 5 spotkań. Obie drużyny mają dyle samo punktów a z 1 punktową stratą gonią ich Caps. Niezwykle ciekawie zapowiada się więc walka o awans z Metropolitan Division. U siebie Columbus i taki kurs? Hell yeah! O bramkę nie obawiam się u Columbus, bo Rangersi nie wydają się jakby grali i chcieli ugrać Play Offy. Columbus natomiast wykazuje w każdym meczu dużo wysiłku.
Typ: Columbus po 1.97
Colorado - Boston
Boston absolutnie morduje kogo spotka. Wygrali dziesięć spotkań pod rząd i będzie ich więcej bo nie wygląda na to, by ktoś ich mógł zatrzymać. Grają świetnie w defensywie, tracą naprawdę mało goli (1.50) i świetnie w offensyfie (4.00). w bramkce Tuuka Rask powinien zacząć po ostatnim siedzeniu na ławce. Przeciwko Avalanche jest on 0-1-1 z 1.00 GAA.
Colorado przegrało 3 z ostatnich 5 spotkań i każdym z meczy tracili dużo goli. Ostatnie 2 mecze, przegrane zresztą były bez Varlamova, dzisiaj wraca po odpoczynku. Jest to duży plus dla gospodarzy ponieważ w Marcu ma 5-2-0 i 2.60 GAA.
Gra przeciwko Boston w tej chwili jest nie wskazana, warto się tutaj zastanowić jak długo mogą to ciągnąć? Każda seria się kiedyś kończy ale Colorado nie powinno zagrozić temu.
Typ: Boston po 1.92
Calgary - Nashville
Sezon dla Predators powoli się kończy, na dzień dzisiejszy zajmują ostatnią pozycję w Central Division. Powrót Pekka Rinne nie pomógł im i przegrali 3 razy pod rząd z Blues, Oilers i Canucks. W tych meczach strzelili tylko dwie bramki, tracąc aż 11! W marcu Rinne jest 2-5-0 z 2.93 GAA.
Płomienie wygrały natomiast 3/4 z ostatnich spotkań a w domu są 4/5. Wydaje się, że grają mocniej odkąd Joni Ortio gra w bramce. W marcu tracił tylko 2.17 gola na mecz. W tym sezonie drużyny raz wygrały i raz przegrał ze sobą, więc po prostu podzieliły się punktami.
Od połowy Stycznia Płomienie grają świetnie jadąc 12-7-0. Są tutaj lepszym wyborem.
Typ: Calgary po 1.92

Ako dla zabawy:
Blackhawks, Blue Jackets OT, Bruins OT, and Flames OT

Krytyka fajna rzecz, dzięki, na pewno się przyda.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
bo Rangersi nie wydają się jakby grali i chcieli ugrać Play Offy.
Bardzo zaciekawiła mnie taka teoria i jak wrócisz chciałbym żebyś ją poszerzył jeśli masz możliwość. Ja osobiście widziałem jakies 4 tercje Strażników w ostatnich dwóch spotkaniach i w żadnej z nich nie widziałem żeby odstawali od rywala,albo nie jeździli na łyżwach na 100%. Spotkanie z Sharks to bardzo dobra gra w obronie i taka sama w ofensywie(oddane 40+strzałów,a po prostu zabrakło egzekucji, natomiast mecz z Ottawą wyglądał tak jak każdy ostatni drużyny Sens, po prostu wymiana ciosów. NYR pozyskało St. Louisa po to żeby mieć właśnie większe szanse na awans do PO. Pozdrawiam.


Spotkanie : Carolina Hurricanes @ Chicago Blackhawks 2:3
Godzina : 01:00
Typ : Chicago Blackhawks -1,5
Kurs : 2.25
Buk : Betsson

Drugie i zarazem ostatnie spotkanie tych drużyn między sobą. Pierwszy mecz który odbył się 15 października zakończył się wynikiem 3:2(OT) dla gospodarzy dzisiejszego meczu. Marzec dla drużyny z Chi Town to pasmo suckesów i porażek. Świetne mecze przeplatają bardzo słabymi i tak chociażby było ostatnio, gdy po słabej grze przegrali 3:2 z Philly, by następnie rozgromić aktualnych liderów ligi NHL Blues. Wygrana w tym meczu zapewniła Hawks awans o jedną pozycję w konferencji zachodniej i walka o 1 miejsce jest nadal realna. Jednak problemem w osiągnięciu tego może być brak w najbliższych 3 tygodniach Patricka Kane&#39;a(czyt. Kina via. Szpaku)
Oczywiście świetnie, że wrócił Hossa,który po kontuzji jest nadal w świetnej formie.W swojej karierze ma już 55 punktów(24G,31A) przeciwko Canes. W obliczu kontuzji #88 z czwartej linii wyżej zostaje przesunięty Ben Smith, który w ostatnich 3 spotkaniach uzbierał 3 punkty. Jeśli chodzi o zespół Hurricanes, to ich głównym problemem jest to, że bardzo słabo funkcjonuje ich ofensywa, która ze średnią 2.48 na mecz znajduje się pod koniec stawki. Ponadto słabo wygląda gra w PP(12.7%) - 2 najgorsza w lidze. Co więcej zespół ma tylko jednego zawodnika który strzelił ponad 20 bramek w sezonie i jest nim Skinner. Zawodzą z pewnością Semin czy Stallowie. Pomimo braków ofenswnych to defensywa jest czymś co charakteryzuje Canes, a szczególnie ich bramkarz Khudobin, którego SV% to 0.928%. Wygrana z Blues oraz walka do końca o jak najwyższą pozycję powinny dać pozytywnego kopa drużynie z Wietrznego miasta i liczę dziś na wysoką wygraną drużyny z Chicago.
Wczoraj strzelcy 2/2 no to dziś próbuje znów.
Rick Nash strzeli gola/2.70/Betsson⛔
Marian Hossa strzeli gola/2.75/Betsson⛔
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Boston Bruins 60&#39; vs Colorado Avalanche

▶ [ 2.470 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle

Dziś pod lupę biorę spotkanie w Denver . Bruins ma dziś okazję do powiększenia swojego &#39;win streak&#39; do 11. Po zwycięstwie w Newark gdzie ograli moje Diabełki dziś podejmą Lawiny w Pepsi Center. Jest to drugie spotkanie tych zespołów. W pierwszym to Avs byli góra i to na lodowisku Bruins. Hokeiści z Bostonu mają tutaj dodatkową mobilizację, żeby się odgryźć. Bruins grają ostatnimi czasy bardzo kompletnie wykorzystując każdy aspekt na lodowisku co pokazuje seria 10 zwycięstw z rzędu. Jeśli chodzi o braki kadrowe to w obu drużynach są nieznaczne, a rzekłbym w moim mniemaniu że nie mają znaczenia. Avs to drużyna która na własnym lodowisku gra przeciętnie. Tutaj też należy zauważyć, że Lawiny to taki specyficzny zespół który na zespoły z górnej półki potrafi znaleźć sposób. Taki choćby team Howks - gra z Avs naprawdę im nie leży. Trudno powiedzieć jak to będzie w przypadku Briuns ale tu znowu trzeba popatrzeć na ich grę na wyjeździe. To team grający najlepiej w lidze na obcym terenie - no może obok Rangers czy Ducks. Trudno tutaj wytypować zwycięzce tego spotkania, ale kurs 2,47 w 60&#39; biorę w ciemno. Mam nadzieje, że Bruins pociągną swoją serie i jednocześnie zrewanżują się za blamaż w Bostonie.

Time to revange !
Go go Bruins!

EDIT: No i pięknie, seria przedłużona ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
bo Rangersi nie wydają się jakby grali i chcieli ugrać Play Offy.
Nie no bez takich, z całym szacunkiem bo widzę jesteś tutaj &#39;&#39;nowy&#39;&#39; ale proszę argumentować nie co te swoje analizy. I oczywiście nie chciałbym wyjść na nie miłego, ale jak można pisać, że wydaję się Tobie że nie wydaję Ci się jak by Strażnicy nie chcieli ugrać finałów... Ja się z tym nie zgadzam, na pewno są pod presją bo drepczą im Skrzydła, ale u Strażników ma kto strzelać. To, że graja w kratkę nie oznacza wcale, że im się jak by nie chcę.. Pamiętam jeszcze dwa lata temu, jak spięli tyłki i wyruszyli do finału playoff z Devils. Oni nie mają jeszcze nic straconego, fakt że dziś grają z Kurtkami, ale tanio skóry nie sprzedadzą ;). Kurtki mimo dobrego miejsca w tabeli i u siebie ponoszą wpadki, także nie nastawiałbym się na takie pewne wygranie gospodarzy, to jest NHL tu się może zdarzyć wszystko tak samo nie muszę tłumaczyć jak to Rekiny u siebie zdarzyło się im przegrać z Sabres a i ostatnio z Panterami. Dzisiejsi goście grają back to back nie sądzę aby to miał jakiś specjalny wyznacznik ale Rangersi znają swój potencjał i będą go wdrażać na lodzie, by uciec od Wings żeby zapewnić sobie playoffy. Takie moje jest zdanie i byś nie myślał kolego, że to jest jakiś Atak na osobę.. ale więcej kreatywności ;)
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Kolejna porcja na dzis, niestety bedzie tylko jeden typ, bo Sparki wyprzedzil mnie z analiza jezeli chodzi o Bruins @ Avalanche. Na dzisiaj proponuje wiec tylko jeden mecz.
Carolina Hurricanes @ Chicago Blackhawks
Jastrzebie wiedza o co graja, beda chcieli jak najszybciej awansowac na wyzsze miejsce, zeby nie trafic na Lawiny od razu w pierwszej rundzie play-off. Takie spotkanie jak to jest idealnym meczem do podreperowania statystyk i dopisania kolejnego zwyciestwa. Huragany ostatnio zaskoczyly mnie wygrywajac z Kurtkami w Columbus. Dzisiaj powtorki z rozrywki nie przewiduje. Hawks pokazali swoja potege gromiac aktualnego lidera Konferencji Zachodniej - St. Louis Blues. Zwyciestwo 4-0 z pewnoscia robi wrazenie, gra byla swietna, chlopaki przebudzili sie z letargu i dzisiaj Huragany powinny sie o tym przekonac. Ostatni mecz Hawks zagrali bardzo dobrze w Power Play. 2/3 na wykorzystane gry okresu w przewadze i 3/3 w obronie - swietna skutecznosc, nieprawdaz? Hawks zagrali bardzo dobre spotkanie i dzisiaj przewiduje, ze bedzie podobnie. Jastrzebie sa z pewnoscia lepsza druzyna od Kurtek i beda w stanie wyciagnac wnioski z porazki swoich kolegow z Columbus w starciu z Huraganami. Warto zauwazyc, ze to Kurtki w tamtym spotkaniu byly lepsze, ale mieli za duzo glupich kar. Statystyki strzalow 47-20, porazajace liczby. Huragany mialy duzo szczescia i bardzo dobra skutecznosc = slaba dyspozycja Bobrowskiego w bramce. Lucky limit uwazam za wyczerpany i licze tu na bardzo pewne zwyciestwo Hawks.
Hawks (-1,5) OT 2.30 bet365 3-2
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Columbus Blue Jackets - New York Rangers
Więcej strzałów na bramkę - Jackets |2.05|
▶ Bwin !

⛔ 26:32

Dziś jeden z ciekawszych meczy nocnej pory, Polskiego czasu więc od razu trzeba wejść na bwina i popatrzeć jakie perełki na strzały i kursy oferuję nam ten bukmacher. I już na pierwszy ogień idą kurtki. Ekipa, wiodąca na swoich śmieciach swój styl, posiadający silnie zbudowaną ofensywę. Natomiast po drugiej stronie, są jeszcze bardziej utalentowani zawodnicy. Strażnicy mają genialny team zbudowany z takich Pereł jak St Louis, Stepan, a chociażby Nash, który swoją siłą i ambicją potrafi wygrać mecz. Nie co ostatnio forma opadła, ale raczej nie zapomina jak się strzela. Ale co to ma do rzeczy, stawiam na gospodarzy, którzy ukują więcej strzałów dziś na bramkę, ponieważ są jedną z najlepszych ekip w lidze jeśli chodzi o ten aspekt gry. U siebie są groźni, mimo że grają back to back, to nie powinno stanowić to dla nich problemu. Bardziej spodziewałbym się, że wynik otworzą goście, z racji tego, że niedługo playoffy a czas nagli więc i ataki gospodarzy będą nieuniknione na bramkę Lundqvista. Chyba nikt nie zapomniał, jak on bronił, w tamtym roku kiedy były finały i mecze z Capitals. Tego się nie da zapomnieć. Chłopak ma łeb na karku i dziś również Kurtki mają przed sobą lada wyzwanie, aby go pokonać, ale ze strzałami tak jak napisałem, nie będzie to raczej wielki problem. Sam mecz będzie naszpikowany szybkimi akcjami, z jednych i drugich stron lecz strzały będą po stronie gospodarzy. Ostatnio mam dobrego czuja jeśli o to, więc i liczę że tym razem będzie podobnie. Mecz o północy!

Jedna ważna sprawa, takie opcje na strzały, która ekipa ma wiecej na unibecie wejdą i pojawią się podczas playoff... :cool:
 
M 40

mareczek666

Użytkownik
Makabra... może poszperam coś się znajdzie ...
Niestety fakt tego, że tam na Bwinie jest nawet Nigeria ... oraz inne ambitne kraje, załamał mnie totalnie .
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Makabra... może poszperam coś się znajdzie ...
Niestety fakt tego, że tam na Bwinie jest nawet Nigeria ... oraz inne ambitne kraje, załamał mnie totalnie .
Też nad tym ubolewam, no ale nic się nie zrobi... czasem na unibecie, na live jest opcja na strzały, która ekipa będzie miała ich więcej. Ale to trzeba się czaić bo nie we wszystkich i nie zawsze to odpalają.. chociaż wczoraj była opcja na żywo, w meczu Rekinów... także nie ma tragedii. Ale na PO będą na pewno.
 
M 40

mareczek666

Użytkownik
Trochę się narobiło, ale i tak usuną więc skorzystam.
Który buk ma najciekawszą ofertę na nhl ? (Jeśli, to Bwin, to pomiń, podaj kolejnego ciekawego )
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
buk ma najciekawszą ofertę na nhl ?
Betsson !
tam masz opcje na zawodników, overy strzeleckie.. ile obron może mieć goalie.. polepszyli się pod tym względem, zawsze można napisać do supportu, że potrzebujesz danego zawodnika, na strzały i Ci go wstawią ;) bynajmniej ja tak sobie załatwiłem wiele razy Semina i Neala.
W razie czego pytaj w odpowiednim temacie, żeby tu bajzelu nie było ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom