>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Ovieckhin to score |1.85| Unibet !

⛔

Powoli sezon dobiega końca.. jak to szybko zleciało, jeszcze nie dawno pamiętam pierwszy mecz Pingwinów 1 kolejkę a tu boom, zleciało stanowczo za szybko. Ubolewam nad tym bardzo, ale cóż od 16ego finały playoff także i to mnie cieszy bo tam nie będzie już żadnych fuszerek, będzie WOJNA :!: Ale do rzeczy... Dziś ostatni mecz Stołecznych w lidze, więc i lider drużyny jakim jest Owca, dziś za wszelką cenę będzie zmotywowany aby zapunktować w tym meczu bramką. Chyba nazwiska nie muszę nikomu przedstawiać jaki przeogromny ma ten zawodnik potencjał, z jakim charakterem uzyskuje bardzo ważne gole dla zespołu. Podczas powerplay, większość akcji, koledzy dają mu wykańczać aby ten umieścił swoją gumę w sieci. Oprócz tego że ma ogromny potencjał, jest niesamowicie dynamiczny, ma w sobie trudny strzał do odbioru i niemalże każdego goalie&#39;s w lidze już pokonał. Dziś po drugiej stronie być może zobaczymy Linbacka, w zespole gości. I ten również kapitulował w meczach, gdzie po drugiej stronie był snajper # 8. Posiada najwięcej goli i wiedząc, że to będzie ich ostatnie spotkanie, na swoich śmieciach zapewni swoim kibicom jeszcze jakieś trafienie. W meczach z błyskawicami, strzelał i w którymś tam meczu nawet zanotował dwa trafienia, także dziś trzeba uzupełnić formalności i mu zaufać że w ostatnim meczu sezonu znowu da zarobić.. Wczoraj była kolej na Johansena, dziś kolej na Ovce! Kursy niestety większe nie będą, ale trzeba się cieszyć z tym co jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ja tutaj od siebie chciałem przytoczyć dość istotny fakt odnośnie nadchodzących playoffów i zmiennego formatu rozgrywek, jaki został wprowadzony w tym sezonie. Wcześniej wszystko toczyło się za kolejnością danego miejsca w konferencji wschodniej/zachodniej, tj. przykładowo 1# seed grał z 8# , 2# z 7# itd.

W tym sezonie troszeczkę się to zmieniło i praktycznie do finału konferencji rywalizacja będzie się toczyć w danej dywizji. A wygląda to tak:

WC = Wild Card/Dzika karta = zespół kolejno z 7 i 8 miejsca danej Konferencji.

Dywizja Centralna:

#1 Avalanche vs. WC 7# Wild
#2 Blues vs #3 Blackhawks
(Zwycięzca z każdej pary gra między sobą)

Dywizja Pacyficzna:

1# Ducks vs. WC 8# Stars
2# Sharks vs #3 Kings
(Zwycięzca każdej pary gra między sobą)

Ponadto zwycięzca Dywizji Centralnej gra ze zwycięzcą Dywizji Pacyficznej o miejsce w finale pucharu Stanleya.

Wschód:

Dywizja Atlantycka

1# Bruins vs. WC #8 Red Wings
2# Canadiens vs. #3 Lightning
(Zwycięzca każdej pary gra między sobą)

Dywizja Metropolitalna/Stołeczna

1# Penguins vs. WC #7 Jackets
2# Rangers vs. 3# Flyers
(Zwycięzca każdej pary gra między sobą)

Ponadto zwycięzca Dywizji Atlantyckiej gra ze zwycięzcą Dywizji Metropolitalnej o miejsce w finale pucharu Stanleya.

Mam nadzieję ,że trochę to pomogło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New Jersey Devils- Boston Bruins :hokej: over 54,5 SOG @ 1,85 betsson, unibet ⛔ 31:18 :hokej: 49 ⛔ tragiczny mecz Bruins...
Wczoraj grałem under w meczu Bruins, dziś idę w stronę overa. Generalnie nie rozumiem taktyki bukmacherów. Boston strzela średnio 32 razy na mecz. Przy wczorajszym meczu z Sabres którzy strzalają 26,1 razy na mecz, betsson wystawił linię 60,5. Dziś przy meczu z Devils którzy oddają 26,8 strzałów na mecz wystawia linię 54,5. Trochę śmieszne.
Biorę over ze względu na to że Devils oddają ostatnio mnóstwo strzałów i wynik na poziomie 30 jest czymś normalnym. Biorąc pod uwagę że jest to ostatni mecz sezonu na lodowisku Diabłów, myślę że spokojnie wykręcą 30+. Jak tu nie pożegnać się z tegorocznym sezonem NHL, cisnąć najlepszą drużynie w lidze w fazie zasadniczej?
Druga strona barykady to Boston Bruins, drużyna która ma już w głowie pojedynek z Red Wings w PO. Prawdę mówiąc jakim składem oni nie wyjdą stać ich na coś ok 30 strzałów. Te 25 to takie minimum które zakładam. Jeśli to się sprawdzi jestem raczej spokojny o over.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Minnesota Wild
: Nashville Predators


Under 5 / 1.92 / Betsson ⛔

1) 3,4,3,3,5,2,4,5 - ilość bramek jaka padała między tymi drużynami w ostatnich sezonach
2) Defensywny styl gry Wild
3) W bramce Preds Carter Hutton : 2.61 GAA i .910SV% - sezon. Puścił 5 bramek w 4 ostatnich startach
4) W bramce Wild Ilya Bryzgalov który stracił 3 bramki w 3 ostatnich startach. Wygrał 5 z 6 meczów notując 1.3GAA i .942SV%

To wszystko przekonuje mnie, ze dziś jest szansa na under.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Nashville Predators

Na ostatnią analize w bieżącym sezonie regularnym wybrałem spotkanie w St.Paul, w stanie Minnesota gdzie miejscowi Wild podejmą zespół z Tennessee, a więc Nashville Predators. Wild uzyskali awans do fazy posezonowej i w pierwszej rundzie wyjada na lód przeciwko Avalanche. Predators z kolei kończą dziś sezon, gdyż nie uzyskali awansu. W bramce gospodarzy Ilya Bryzgałow. Pozyskany niedawno z Edmonton netminder, odnalazł formę w nowym teamie i wywalczył sobie pozycje startera na najważniejsze mecze w sezonie. Wild w ostatnich dniach złapali świetną dyspozycje, co jest niewątpliwie złą wiadomością dla ekipy z Denver. W obozie Predators również ostatnimi czasy panują pozytywne nastroje, między innymi dlatego iż ograli oni wczoraj u siebie faworyzowanych Blackhawks. Dzisiejszego wieczoru są b2b na ciężkim terenie w Minnesocie. Ja nie wróże im tam sukcesu, ponieważ miejscowi to świetny kolektyw, który na czele z Bryzgałowem może zajść daleko w tegorocznych playoffach. Goście to typowi średniacy i nie sądze aby dziś nagle odpalili. Stawiam pewnie na gospodarzy.
Wild 60&#39; 2,02 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom