>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
patkane 172

patkane

Użytkownik
Mecz: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
Data: 06.04.2014 r. godz. 18:35
Typ: Chicago OT
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet 365 4:2 Chicago ✅ ✅ ✅ (10/10) ????
Analiza:
Przyszła pora na mały jubileusz - 10 post :p Trzeba zatem okrasić go solidnym meczem ???? A taki właśnie powinien być pojedynek Chicago z St. Louis. Oby dyszka nie była pechowa ????
Obie ekipy po przerwie na Igrzyska Olimpijskie w Soczi raczej rozczarowują i dołują jeśli chodzi o wyniki. Na takie mecze jednak nie trzeba nikogo mobilizować. Zawodnicy powinni gryźć lód i pokazać sporo fajnego, ofensywnego hokeja.
Zajrzyjmy jednak nieco w statystyki spotkań obu drużyn... Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to spośród 4 rozegranych w tym sezonie meczów, 3 pierwsze padły łupem Blues, którzy wygrywali minimalnie, ale jednak wygrywali ???? Ostatni natomiast mecz został bardzo wysoko wygrany przez Hawks - 4:0. Skłaniałbym się jednak do postawienia na Jastrzębie.
Niestety w obu drużynach brakuje kilku kluczowych graczy. W Chicago najbardziej odczuwalny jest brak kapitana J. Toewsa i mojego ulubieńca Pata Kane&#39;a. W ekipie &quot;Nutek&quot; zabraknie A. Steena i V. Tarasenko. To także jest spory ubytek.
Mecz będzie zapewne wyrównany i wynik może pójść w każdą ze stron, ja jednak skłaniam się do grania na Chicago i tak na pewno zrobię.
Typ: Chicago Blackhawks OT
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Columbus Blue Jackets - New York Islanders
Więcej strzałów na bramkę - Jackets |1.90| Bwin !

✅ 33-31

Miałem nie grać nic do playoff, ale jednak zachęciła mnie oferta meczowa na dziś i znalazłem, mam nadzieję wisienkę na torcie. Kurtki u siebie pogrywają nie co ospale mimo tego, dużo punktują na bramki jeśli chodzi o strzały i co najważniejsze mają godnych zawodników do strzelania bramek. Dubinsky, Johansen jak dla mnie to najmocniejsze ogniwa w Columbus. Obaj gracze oddają średnio 3-4 strzały na mecz, a nawet i więcej ostatnio szaleje ze strzałami Dubinsky. Wiadomo, że nie tylko ten duet, tam rozgrywa swoje najlepsze zawody, ale musiałbym wymienić całą ekipę po kolei a to nie ma sensu. Kluczem, moim jest oczywiście to że Kurtki, muszą ten mecz wygrać, bo jeśli nie daj boże przegrają to mogą spaść na kolejne miejsce w tabeli i co za tym idzie? nie zakwalifikują się do playoff. Wiadomo, że są faworytami, ale czasem z presją się nie wygra.. ja mimo to jestem dobrej myśli i wierzę, że Kurtki odjadą trochę Diabłom z punktami i będą w finałach. Ich gra może się podobać. Wyspiarze na pewno nie są ogórkami jeśli chodzi o strzały w meczach, ale ich gra nie zawsze jest regularna i mimo że w zasadzie już o nic nie graja, to Kurtki muszą wykorzystać ten moment i zagrać swoje 200% w każdym aspekcie w meczu.. Zaufam gospodarzom i ufam, że się nie przejadę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Braki kadrowe w postaci Toewsa oraz Kane mogą mieć znaczenie w obrazie gry zespołu, ale też niekoniecznie mmuszą patrząc poprzez dobra funkcjonalność Sharpa i Hossy w ofensywie czy nawet teren, a w Chicago grają zazwyczaj dobrze i równo przez większość sezonu. Po drugiej stronie Blues, którzy delikatnie mówiąc nie grają na pełnym rozmachu i ciężko spodziewać się nagłego obrotu zdarzeń po srogiej wtopie kilkanaście godzin temu z Avalanche. Hawks kończą sezon zasadniczy i jestem pewien, że z pierwszorzednymi rywalami pokroju Niebieskich wciąż będą w stanie się zaangażować i pokazać klasę z przykładu chociażby ostatniego spotkania w MadHouse gdzie lykneli Blues 4:0. Nic dodać, nic ująć - stawiam na gospodarzy.

St. Louis Blues @Chicago Blackhawks OT [1,85] PinnacleSports ✅

Całkiem podobnie jak w przypadku Hawks - uderzam w team, który trzyma fason na własnym terenie, dodatkowo złapali dobrą formę i powracają dziś do Denver po pewnym i efektownym zwycięstwie w St.Louis, które z pewnością podbuduje morale zespołu. Penguins zawiedli mnie wczoraj po raz kolejny, z resztą oni od dłuższego czasu charakteryzują się brakiem regularności i marnym zaangażowaniem. Załatwili wczoraj w Minnesocie mecz już po I tercji, tak więc nie spodziewam się fajerwerków i jakiegoś większego przegrupowania na dzisiejszy mecz z &quot;RED HOT&quot; Avalanche. O Lawinach wiele wspominałem i obok Red Wings czy Blackhawks są najczęściej granym przeze mnie zespołem tego sezonu - podkreślę tutaj, że z opłacalnym skutkiem jak do tej pory. Ponadto każdy punkt będzie do końca sezonu na wagę złota odnośnie przewagi własnej tafli w I rundzie playoffów, gdzie prawdopodobnie spotkają
się właśnie z Hawks.

Pittsburgh Penguins @ Colorado Avalanche OT [1,85] PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dallas Stars @ Florida Panthers
Stars (OT) 1,60
⛔ bet365
Jamie Benn strzeli gola w meczu 2,5 ✅ Betsson
Stars ostatnio są w całkiem przyzwoitej formie i ciężko się temu dziwić bo o play-offy będą walczyć do ostatniej kolejki, chyba, że Kojoty przedłużą jeszcze swoją serię porażek czym ułatwią hokeistą z Dallas awans. Wczoraj Gwiazdy bez skrupułów rozbiły Błyskawice znad zatoki Tampa w stosunku 5-2, a duża w tym zasługa liderów tej ekipy czyli Seguina (gol i asysta) i Jamie Benna (2 gole + asysta). Dziś pójdę w stronę tego drugiego i zagram, że chłop i dziś coś utrafi. W ostatnim czasie złapał małą zadyszkę i miał aż 6 meczów bez zdobytej bramki, wczoraj w końcu jednak się przełamał i liczę, że pociągnie swoją serię tym bardziej, że rywal na przeciwko całkiem średni, bardzo słaby w defensywie, a to tego mecz z serii &quot;must win&quot;, w którym wiadomo czego oczekuje się od liderów. Spoglądając na staty Benna zauważyłem też, że stosunkowo często na przestrzeni całego sezonu strzelał seriami, czyli kilka meczów bez gola, a następnie kilka z bramkami. Zobaczymy co tym razem z tego wyniknie.
Buffalo Sabers @ Philadelphia Flyers
Flyers ( HC -1,5) 2,05 ✅ bet365
W. Simmonds strzeli gola w meczu 3,20 ⛔ Betsson
Tutaj liczę na ostre strzelanie u gospodarzy, którzy ostatnio z 7 meczów wygrali tylko 1 spotkanie, ale trzeba zwrócić uwagę, że rywali mieli nie łatwych, a wyniki nie odzwierciedlają ich gry. Dziś dostają największych bolków w lidze i obowiązkiem Lotników dziś są 2 pkt, do tego liczę, że nieco sobie postrzelają na poprawę nastrojów. Do tego widzę dziś kolejną bramkę Simmonds&#39;a pewnie w power play&#39;u ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Florida Panthers - Dallas Stars

Po wczorajszym ważnym zwycięstwie w Tampie, ekipa z Dallas zostaje na Florydzie by rozegrać spotkanie z drugim zespołem pochodzącym z tego słonecznego stanu, a więc Floridą Panthers. Gospodarze w przeciwieństwie do Lightning nie zagrają w playoffach i aktualnie znajdują się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Stars z kolei są na dobrej drodze i dziś będą chcieli wygrać to spotkanie. Moim zdaniem jedynym który może uchronić dziś miejscowych przed porażką jest Roberto Luongo, doświadczony golkiper wrócił ostatnio po kontuzji i zaczął od bardzo słabego występu przeciwko Flames. Dzisiejszego wieczoru powinno być tylko lepiej i mam nadzieje że Roberto zrehabilituje sie miejscowej publice, tymbardziej iż w bramce Stars stanie najprawdopodobniej Tim Thomas, a więc dobry znajomy Luongo z finału ligi 2011. Dziś odpuszczam sobie granie stron, gdyż uważam że nie ma to większego sensu. Tak więc w świetle zaistniałej sytuacji zdecydowałem sie na względnie bezpieczną opcją underową.
Under 5,5 1,82 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Winnipeg Jets
: Minnesota Wild


Wild ML / 1.92 / Betsson ✅✅✅

Minnesota Wild już dzisiejszej nocy mogą zapewnić sobie występ w fazie PO pokonując Winnipeg Jets na wyjeździe. Wild ostatnimi czasy wyglądają przyzwoicie wygrywając 3 z 4 spotkań w tym z Kings czy Penguins.
Bardzo dobrze wygląda I linia z Parise,Coyle i kapitanem Koivu, którzy w ostatnich meczach produkują wiele bramek dla zespołu z Saint Paul. Kluczem do ostatnich świetnych występów tej drużyny jest Ilya Bryzgalov, który przyszedł do Wild tylko za pick w drafcie. Wpuścił 2 lub mniej bramek w 5 meczach z rzędu. Grał w 8
spotkaniach, wygrał 5 z nich, a kolejne 3 przyszły po dogrywce lub karnych. Notuje 1.87 GAA, .920%SV i zaliczył już 2 SO.

Jets którzy kolejny raz kończyć sezon będą po 82 spotkaniach i tak zanotowali duży progres gdy ich trenerem w styczniu został Paul Maurice. Z pewnością gdyby nie ten coach gra zespołu jak i dorobek punktowy nie byłyby takie okazły. Po słabym marcu zespół w kwietniu odniósł 2 wygrane i o ile atak nie sprawia problemu ostatnimi czasy, bo strzelili gola w przewage w 5 z 7 spotkań, to obrona czy też postawa bramkarzy pozostawiaja wiele do życzenia. Pavelec wpuścił 3 lub więcej goli w 6 z 10 spotkań.

Wiemy jaki świetnie w defensywie zorganizowani są Wild i to może być kluczem w dzisiejszym spotkaniu. Świetna forma Bryzgalova prowadzi drużynę z Minnesoty do Play offs. Dzikusy wygrały 3 z 4 spotkań z Jets w tym sezonie i nie widzę powodu aby Jets dziś mogli zaszkodzić rywalowi.

Vancouver Canucks
: Anaheim Ducks


Ducks ML / 1.84 / Betsson ✅✅✅

Pomimo zagwarantowanego udziału w PO Ducks wciąż mają szansę na zajęcie 1 spotu w konferencji zachodniej. Chociaż słabe wyniki notują Blues to Kaczory nie potrafią ich przegonić i sami zawodzą pod koniec sezonu. Ponadto trzeba uważać na Avalanche i Sharks którzy znajdują się 1 punkt za drużyną z Anaheim, a z pewnością Ducks którzy przez większość sezonu okupowali 1 miejsce nie chcieliby spaść na 4 czy też piąte. W wątpliwej formie jest Hiller który wpuścił po 4 gole w swoich ostatnich dwóch startach.

Canucks którzy podobnie jak Wings przez większość sezonu byli osłabieni brakiem swoich kluczowych graczy, powoli kończą swoją tegoroczną kampanię. Pomimo matematycznych szans na awans do fazy PO chyba każdy zdaje sobie sprawę, że w tym roku się to nie zdarzy. Podobną formą co goalie Ducks prezentuje Lack, który jest bramkarzem mocno przeciętnym i dał sobie strzelić 3 lub więcej goli w 3 z 4 ostatnich spotkań. Ponadto problemem Nucks jest strzelanie bramek, bo zdobyli 2 lub mniej bramek w 4 kolejnych spotkaniach.

Ducks świetnie sobie radzą w B2b bo ostatnie 4 takie sytuacje to 4 wygrane. Są 26-9 w meczach z rywalami którzy mają ujemny bilans. Nucks są 8-20 gdy grają po 1 dniu odpoczynku. Ponadto Ducks wygrali 5 z 6 spotkań w Vancouver i również wygrali ostatnie 5 potyczek w tym wszystkie 4 w tym sezonie(Pamiętne 9:1 gdy strzelili 6 bramek w PP). Dziś mam nadziej na spokojną wygraną Kaczorów.

EDIT : NOC DEBIUTÓW DZIŚ . Hutchinson zadebiutuje w bramce Jets, a w bramce Ducks również nowiutki kolega - John Gibson
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Winnipeg Jets - Minnesota Wild
Więcej strzałów na bramkę - Jets |1.60| Bwin !

✅ 24-17

Wczoraj kurtki siadły, pomimo lekkiego postoju w 2 tercji, dziś czas na Odrzutowce! Fakt, faktem że lekkim faworytem w tym meczu są Dzikusy, ale i oni mimo swoich w miarę dobrych wyników, nie są jeszcze zapewnieni do zagrania w playoff. Dziś muszą ten mecz wygrać żeby już sobie to zapewnić. Ale hola, hola... Odrzutowce mimo strasznie słabej pozycji w tabeli mimo słabych wyników, to oni są jedną z najmocniejszych ekip jeśli chodzi o mankament strzelecki. Wiadomo goście, mają kilka swoich pereł w składzie, ale i gospodarze też mają. Dzikusy z pewnością będą stawiać opór i będą atakować żeby przechylić szale na swoją korzyść, ale ja jednak im nie zaufam i pójdę znowu w kierunku strzałów. Odrzutowce u siebie, pod tym względem biją rywali na głowę, oczywiście nie mówię o Rekinach, Pingwinach, czy Hawks bo ta święta trójca również wiele w meczu oddaję shot&#39;s. Dziś mecz na swoich śmieciach i żeby jeszcze bardziej rozdrażnić Wild, na pewno nie pozostaną dłużni dla rywala i też swoje oddadzą. Wheeler, wykonuje kapitalne zawody. Jak nie asystuje, to ukuje gola, a jak nie ukuje to odda w tym powyżej 3 strzałów na mecz, a zdarza się że i odda 6 strzałów! Również nie zapominam o Kane, zawodniku niesamowicie dynamicznym, Little a nawet Byfuglien, mający 36 asyst w tym sezonie! Zwykle nie powinienem tego mówić, bo to jest zgubne ale kurs jaki oferuję mi bwin pobieram z miłą chęcią bo większy nie będzie a spodziewałem się że będzie mniejszy, także idę po wygraną z Jets jeśli chodzi o strzały, a sam mecz niech się potoczy swoim torem.
 
patkane 172

patkane

Użytkownik
Mecz: Winnipeg Jets - Minnesota Wild
Data: 08.04.2014 r. godz. 02:05
Typ: Minnesota 60&#39;
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet 365 1:0 Minnesota ✅ ✅ ????
Analiza:
W dzisiejszej kolejce mamy tylko 3 mecze do wyboru, dlatego z góry przepraszam, że powtarzam analizowany wcześniej mecz.
Postanowiłem dziś przyjrzeć się meczowi Winnipeg z Minnesotą. Analiza będzie krótka bo jak już wspomniałem kilka osób pisało o tym spotkaniu w różnych kontekstach. Ja uważam, że Winnipeg jest w tym meczu do ogrania w czasie 60 minut i na taki bet właśnie postawię. Nie jest to może pewniak, ale &quot;Dzikusy&quot; spisują się ostatnio zupełnie przyzwoicie i ja pogram w ich stronę. Wild muszą wygrywać ponieważ ich miejsce w PO nie jest jeszcze zaklepane i niemożliwe do ruszenia. Zatem trzeba wygrywać i na to liczę ze strony Dzikusów. Jak wiadomo Winnipeg to drużyna, która sporo strzela na bramkę i zupełnie przyzwoicie potrafi występować na swoim lodzie i być trudnym rywalem dla wszystkich, jednakże liczę że Minnesota na czele ze swoim SuperHero - Z. Parise ustawi w odpowiednim szeregu &quot;Odrzutowce&quot;.
Celem jest na pewno wyeliminowanie z gry B. Wheelera, A. Laad&#39;a i Frolika. Mam nadzieję, że z mniejszym lub większym skutkiem uda się to i Wild wywalczą punkty po 60 minutach.
Typ: Minnesota Wild 60&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New Jersey Devils- Calgary Flames :hokej: 1 (60&#39;) @ 2.04 bet365
⛔
Ja dziś nieśmiało idę w stronę Devils po dość dobrym kursie. Właściwie to w tym sezonie Devils są ekipą &quot;śmieciową&quot; nie ma się co oszukiwać. Wyniki lepsze niż gra, tak można ich określić. Jednak wciąż z szansą na &quot;ósemkę&quot;. Szansą nie tylko matematyczną ale też praktyczną. Strata 3 punktów do Blue Jackets. Co prawda diabły nie są już zależne tylko od siebie ale dziś po prostu trzeba wygrać i zbliżyć się na punkt do Kurtek których czekają jeszcze 3 wyjazdy do Dallas i na Florydę na mecze z Lightning i Panthers. Ponadto mecz u siebie z nadal walczącymi o PO Coyotes. Kalendarz naprawdę trudny i jest szansa na stratę kilku oczek. U Jackets wygląda to lepiej, wyjazd tylko do Ottawy, a domowe mecze z Islanders i Bruins (którzy mogą moim zdaniem ten mecz odpuścić, wybierając sobie rywala na pierwszą fazę PO). No i oczywiście dzisiejszy z Flames. Tak więc widzimy jak ważne jest dziś zainkasowanie pełnej puli. Flames to drużyna średnia, ostatnio jednak w formie. Potrafiła utrzeć nosa chociażby Lightning na ich tafli ale oni o nic konkretnego już nie grają. Devils natomiast jak już wyżej wspomniałem grają o przedłużenie sezonu a jest to dość wysoka pula. W bramce Diabłów Schneider który ostatnio spisuje się przyzwoicie. Wydaje się że do formy wrócił Zajac na którego tak mocno narzekałem, Zubrus strzela jak na zawołanie a Jagr jest takim zawodnikiem który w każdej chwili może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny. Wszystko przemawia na Devils a ten typ wygląda tak pięknie że pewnie nie wejdzie ;)
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Anaheim Ducks OT @ Vancouver Canucks 2.08 PinnacleSports
Dzisiaj zainteresowało mnie spotkanie pomiędzy Canucks a Ducks. Informacja o debiucie w bramce Gibsona wywindowała kurs w górę, co bardziej mnie zachęciło. Muszę przyznać, że zdążyłem już skreślić Canucks w tym sezonie, ale ci się nie poddają i w ostatnim spotkaniu pokonali Kings. Można więc powiedzieć, że wrócili na swój poziom, który mimo wszystko nie jest tak wysoki, jak można by się spodziewać jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Nie podlega dyskusji, że dzisiejsi rywale to zespół z wyższej półki. Wciąż nie są pewni pierwszego miejsca w dywizji więc mają jeszcze o co walczyć. Ostatnie mecze to spore wpadki ze strony Ducks. Trudno to wyjaśnić, ale Kaczki łapią czasami taką zadyszkę w meczach ze słabszymi zespołami i utrzymują dziwną niemoc w ofensywie. Niczego nie jestem pewien, ale podejrzewam, że mogą być to jakieś problemy z motywacją. Zawsze jednak uważałem, że akurat ten zespół reaguje na takie bodźce jak niepowodzenia w odpowiedni sposób i szybko się przełamuje. Pewną niewiadomą jest debiutujący w bramce John Gibson, ale na początek dostaje mniej wymagające wyzwanie jakim jest ofensywa Canucks należąca do jednej z najsłabszych w lidze. Ducks potrzebują dziś kompletu punktów i nie spodziewam się kolejnej porażki z ich strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ode mnie jeszcze taka propozycja na dziś.

:hokej: Winnipeg Jets - Minnesota Wild
B. Wheeler over 2,5 shots|1.80| Betsson !

✅ 3 shots

Krótko, bo za bardzo czasu nie ma. Dzikusy, żeby awansować do fazy playoff, muszą ten mecz wygrać. Ale znając potencjał &#39;&#39;Blejka&#39;&#39; jaki on posiada, to znacznie to będzie trudniejsze wyzwanie dla dzisiejszych gości. Widzę, że masówka idzie na Wild, ale to może być zgubne w skutkach, Wheeler, w ostatnich 5 meczy przeciwko Dzikusom, notował minimum 4 strzały, a zdarzyło mu się nawet w jednym meczu z tą samą dzisiejszą ekipą, która będzie rywalizować aż 8! Zna ich jak własną kieszeń, że tak powiem, zna ich słabości, skoro z ich defensywą robi co żywnie mu się podoba. Linia niska, bo po 23ej pewnie wzrośnie o 0,5 także atakuje jeszcze ta linię i spodziewam się dobrego występu # 26. Nie dość, że kapitalnie asystuje, to dużo bierze na własną rękę.

A tu jego bramka, w czystej postaci z Królami, a na bramce nie kto inny jak Quick, ale i tu miał problem z wyłapaniem krążka. Nie dziwi mnie to specjalnie... ale sami zobaczcie, co ten Wheeler tu odprawił, przeleciał jak szybowiec po całej tafli, na pełnym biegu i umieścił gumę w sieci.

http://www.youtube.com/watch?v=y49pJpsjJyQ
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Konkretnie zapowiada się mecz w Winnipeg, Jets bez stresu i jakiejkolwiek spinki podejdę do rywalizacji z walczącymi cały czas o lepsze rozstawienie Wild. Wild w ostatnich dniach to Parise i spółka wszystko zaczyna się i kończy na Zach&#39;u. Mimo to wygląda to całkiem dobrze i jestem zdania ze jeśli Wild maja dziś wygrać to Parise musi kolejny raz być tym, który niczym człowiek orkiestra dogra, strzeli i jeszcze wróci w odpowiednim momencie ;) dlatego over 1.5 pkt na Zach&#39;a bodajże w Betsafe, why not ;) Do Winni wraca podobno Kane także Jets pełen wachlarz możliwości na dziś.
Gibson świetny bramkarz na młodzikach, zobaczymy jak sobie poradzi z debiutem.
 
talarekr 124

talarekr

Użytkownik
Przepraszam za zaśmiecanie tematu ale muszę.
To co wyprawia użytkownik PatKane to tylko słowa uznania.11 trafionych typów w NHL nie zdarza się przez przypadek ???? Mam nadzieje, że dzisiejszy dzień będzie 12 wygranym typem z rzędu i zrówna się serią z Boston Bruins ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Buffalo Sabres
: Detroit Red Wings


Wings -1.5 / 2.40 / Betsson ✅✅✅ 2:4 Dzięki Magic Man !

Samo spotkanie opisywałem już kilka dni temu, więc nie widzę większego powodu, aby robić to powtórnie. Tamto meczywo zakończyło się wynikiem 3:2 Dla DRW. Detroit totalnie przy prowadzeniu 3:0 olało sprawę i jakoś specjalnie nie przejmowali się już wynikiem, a głowami byli przy spotkaniu z Habs swoją drogą wgł mnie niesłusznie uznany 4 i 5 gol dla Habs(domowe gwizdki sędziów). Do tego trzeba dołożyć dobrą dyscpozycję bramkarza Sabres w drugiej części spotkania oraz nieskuteczność Wings.
Przypomnę tylko, że Sabres przegrali :
3 spotkania z rzędu
7 z 8
14 z 16

Do tego : Red Wings wygrali 22 z 25 spotkań z Sabres
W drużynie z Buffalo istny szpitał -&gt; Większy niż swego czasu u Ośmiorniczek

9 z 12 ostatnich spotkań Sabres to porażki więcej niż 1 bramką.

St Louis Blues
: Washington Capitals


Under 5.5 / 1.79 / Betsson ✅✅✅

Niezwykle ważny pojedynek dla obu drużyn. Caps przegrywająć definitywnie odpadają z walki o PO. Blues wciąż muszą zdobywać punkty aby dystansować się od swoich głownych rywali którzy depczą im po piętach. Między słupkami zobaczymy dziś Millera oraz Halaka. Będzie to więc pierwszy raz gdy Jaroslav wróci na tafle swojej byłej drużyny i będzie starał się powstrzymać swoich niedawnych kolegów. Miller wpuścił 2 gole w swoich ostatnich 2 występach z Caps, jego Sv% to 975. Od kiedy jest w nowej drużynie notuje : 10-4-1 2.15GAA i 9.15SV%. Jednak sami Blues mają ostatnio duże problemy z umieszczaniem gumy w siatce. Zdobyli 2 lub mniej bramek w 8 z ostatnich 10 spotkań. Capitals, którzy dobrze zaczynają spotkania, ale zazwyczaj roztrwaniają przewagę, dziś będą musieli grać o wiele uważniej(coś w stylu meczu z NJD) Licząc tu na dobrą postawę obu bramkarzy uważam, że jest duża szansa na under w tym spotkaniu. Jedyny pojedynek tych drużyn w tym sezonie to 4:1 na korzyść drużyny z D.C

EDIT : W bramce Holtby bo Halak się obsrał i nie chce grać przeciwko byłemu teamowi.

Florida Panthers
: Philadelphia Flyers


Under 5.5 / 1.79 / Betsson ⛔⛔⛔ Kontuzja Lou i od razu 4 brameczki :]

Jedynym faworytem tego spotkania wydają się Flyers jednak ja tak jak wyżej pójdę w stronę wyniku bramkowego. Niezwykle ważne spotkania dla Philly którzy dziś wygrywając zapewnią sobie awans do PO. O ile ich występy we własnej hali są świetnie to na wyjazdach grają różnie. Dziś w bramkach zobaczymy dwóch podstawowych bramkarzy obu zespołów. Mason notuje 5-1-0 w swoich ostatnich występach przeciwko Panthers z świetnym 1.48GAA, natomiast Luuuuuuuuuuu przeciwko drużynie Flyers prezentuje się też nieźle. 3-1-0 z przyzwiotym 2.27GAA. 7 z ostatnich 9 spotkań między tymi drużynami to wynik underowy, a oba spotkania w tym roku zakończyły się wynikami 1:2 1:3, a więc spokojnie poniżej 5.5. Ostatnie 5 spotkań Panthers na własnym lodowisku to wyniki underowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
patkane 172

patkane

Użytkownik
Mecz: Minnesota Wild - Boston Bruins
Data: 09.04.2014 r. godz. 02:05
Typ: Boston 60&#39;
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet 365 ⛔ Wild 4:3 OT Przepraszam wszystkich, którzy pograli ten typ, ale wyrównujący gol dla Wild padł w ost. min. meczu...
Analiza:
Skoro kolega talarekr (dzięki za miłe słowa) stwierdził, że jeszcze jeden typ i wyrównam rekord Bruins; to niech chłopcy z Bostonu zrobią coś w tym kierunku i pomogą mi tę serię wyrównać ????
Zatem postanowiłem przyjrzeć się dziś spotkaniu Minnesoty ze wspomnianym Bostonem. Oglądałem wczoraj mecz &quot;Dzikusów&quot; i o ile po 2 tercjach było wszystko relatywnie w porządku, to w 3 tercji była to swoista obrona Częstochowy i gra na utrzymanie korzystnego wyniku. Niby to nic dziwnego, że grali na wynik, ale 1:0 to bardzo śliski rezultat, a Jets kilkukrotnie byli baaaardzo blisko zdobycia wyrównującego gola. Wild mieli jednak tego dnia znakomicie dysponowanego Bryzgalova. To był kapitał nie do przecenienia. Dziś może już nie być tak różowo i oby Boston potrafił wykorzystać wszystkie mankamenty w grze Wild. Na to właśnie liczę, chociaż wiem, ze większość będzie bać się postawić na mój typ, bowiem w końcu kiedyś muszę się pomylić, a że gram zwykle kursy oscylujące około 2 lub ponad 2, a nie jakieś kapiszony po 1.50 to pętla wokół mojej szyi zaciska się coraz mocniej ????
Boston to drużyna pełna gwiazd zarówno w defensywie jak i w linii napadu i nie ma sensu wymieniać teraz wszystkich i udowadniać, że mają lepszy skład od Minnesoty, ale proszę uwierzyć na słowo, że tak własnie jest ???? Poza tym na pewno wszyscy obecni tutaj doskonale to wiedzą...
Co więcej ze składu &quot;Niedźwiadków&quot; wypadł tylko A. McQuaid i wobec szpitala w drużynie &quot;Dzikusów&quot; znów wygląda to obiecująco. Mam nadzieję, że Z. Parise nie podtrzyma swojej serii punktowej w tym meczu, a jego koledzy również będą słabiej dysponowani ????
Typ: Boston Bruins 60&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
chvast 396

chvast

Użytkownik
Boston Bruins @ Minnesota Wild OT 2.24 PinnacleSports
Dzisiaj biorę pod lupę jeden z najciekawszych dostępnych meczów. Zawsze kiedy opisuję Bruins mówię, że ten zespół to klasa sama w sobie i pretendent do tytułu. Tylko jak tu nie wspomnieć o tym w przypadku drużyny, która utrzymuję równą wysoką dyspozycję nie w ciągu ostatnich tygodni, czy bieżącego sezonu, ale w ciągu ostatnich kilku lat. Ostanie wyjazdowe spotkania Bears jednak nie mogą w pełni satysfakcjonować, co widać po wynikach. Pomijając już dwie ostatnie porażki, to we wcześniejszych meczach nieco męczyli się z zespołami, które powinni ogrywać. Dzisiaj staną przed najtudniejszym chyba z ostatnich wyjazdów, bo Wild to jeden z tych zespołów, któremu własne ściany niezwykle pomagają. Porażki w Xcel Energy Center odnosiło już wiele zespołów z czołówki, wspomnę chociażby sobotnią wygraną z Penguins 4-0. Wild swoją siłę pokładają w defensywie, która ostatnimi czasy sprawuję się wyśmienicie. Ostatnie spotkania to cięzkie mecze, ale dzięki dobrej grze Wild odnoszą bardzo dobre wyniki. W mojej opini będzie to na pewno ciężka przeprawa dla Bears, ponieważ Wild posiadają argumenty które mogą dać im zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Pittsburgh Penguins
: Detroit Red Wings


Wings ML / 2.40 / Betsson 3:2 SO ⛔ Parodia te karne. Najpierw Fleury broni na fuxie a potem Jokinen jeszcze większy fux ????

Consol Energy Center pod koniec sezonu jest halą która sprzyja przyjezdnym. Canadiens, Flyers, Blues, Coyotes, Kings, Hurricanes to drużyny które wyjechały z kompletem punktów z Pensylwanii od IO. Wpływ na taki stan rzeczy na pewno miały kontuzje oraz wczesne zapewnienie sobie wygranej w dywizji metropolitan czy też pewne 2 miejsce w konferencji wschodniej. Cały ten stan rzeczy sprawił, że Penguins wygrali tylko 5 z ostatnich 10 spotkań. W wątpliwej formie są Fleury i Zatkoff, chociaż ten pierwszy zaprezentował się bardzo dobrze przeciwko Avalanche.

Wings którzy podobnie jak sezon temu świetnie konczą rozgrywki są w bardzo dobrej formie. 5 wygranych w 6 meczach. W 11 z 12 spotkań strzelili przynajmniej 3 bramki, a w końcu Jimmy Howard prezentuje dobrą formę który wygrał 4 spotkania z rzędu wpuszczając po 2 gole na mecz. Powrót Datsyuka sprawił, że jego doświadczeni koledzy jak Legwand czy Alfreddson w końcu prezentują się lepiej i chociaż w ostatnich spotkaniach młodzież którą tak ostatnio chwaliłem jest uśpiona to cały czas trzeba się ich bać.

Uważam, że kurs na Detroit w dzisiejszym spotkaniu jest przesadzony, bo Pens grają w kratkę ostatnimi czasy. Drużynie z Mo Town brak tylko 1 punktu do zapewnienia sobie awansu do PO, a poziomem, czy talentem nie odstają od swoich dzisiejszych rywali. Nie spodziewam się, aby Pens odpuścili ten mecz, tym bardziej, że na obecną chwilę jest duża szansa, że te teamy spotkają się już w I rundzie fazy posezonowej. Ważną rolę w dzisiejszym meczu rozegrają bramkarze, a uważam, że Howard jest obecnie w lepszej dyspozycji niż podstawowy goalie Penguins. Czeka nas ciekawy mecz, ponieważ te drużyny rywalizują ze sobą od dawna i suckes odniesiony dzisiejszej nocy da niezłego kopa przed potencjalnym pojedynkiem w PO.

https://www.youtube.com/watch?v=2xpNLHuIAos
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks OT 2.00 PinnacleSports
Dzisiaj moją uwagę zwrócił mecz na szczycie dywizji Pacific. Mecz dwóch drużyn które walczą o zwycięstwo w dywizji i potencjalną przewagę terenu w drugiej rundzie PO. Sharks nie popisali się w ostatnim meczu z Predators, nie mogąc na swoim terenie strzelić nawet jednej bramki przeciwnikom. Sharks ostatnie wyjazdy nie idą zbyt pomyślnie, a nawet, co jeszcze nie tak dawno było nie do pomyślenia. Nie mogę powiedzieć, że Sharks grają źle bo to nadal klasa sama w sobie, ale w chwili obecnej nie są w swojej najlepszej dyspozycji. Ducks po kilku ostatnich słabszych meczach, w ostatnim spotkaniu z Canucks zaprezentowali się dobrze, szczególnie w defensywie. Te wcześniejsze przegrane i nienajlepsza forma Kaczek nie martwi mnie zbytnio, bo gospodarze już kilkakrotnie łapali zadyszkę, by potem zagrać świetny mecz z topowym zespołem. W dzisiejszym spotkaniu tak jak ostatnio wystąpi John Gibson, ale jestem akurat o niego spokojny, bo pokazał, że jest jednym z najlepszych prospectów na swojej pozycji. Ducks są obecnie w nieco lepszej formie, a kluczowa dla losów spotkania może okazać się przewaga terenu, gdyż każde z pojedynków pomiędzy tymi dwoma zespołami w tym sezonie kończył się zwycięstwem gospodarza.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Calgary Flames - Los Angeles Kings OT |1.65| Unibet !
Królowie po lekkim postoju formy, w delegacji dwie przegrane, z Rekinami i Canucks, czas w końcu wyciągnąć wnioski i być konsekwentnym w kolejnym meczu bo tamte porażki to już historia. Płomienie nie grają już o nic, ale Królowie to jak niemalże każdy wie to jedna z nielicznych ekip która doskonale broni się podczas powerplay. Flames mimo słabej dyspozycji w tabeli, nie grają już o nic i bywa, że potrafią zaskoczyć tych z górnej półki ale nie dziś. Kopitar, bardzo dużo strzela, a Carter jeszcze więcej oddaje strzałów na mecz. Dzisiejsi goście to dalej silna paka, zbudowana właśnie z niesamowitych zawodników, być może zobaczymy Quicka. Wiadomo jakiej klasy jest to goalie i jakie potrafi wyklepać parady w meczu. Nie raz już ratował Kings, przed porażką w kluczowych momentach. Samo h2h mówi samo za siebie, jak sobie solidnie radzą Królowie. Znając ich temperament na lodzie, muszą potraktować ten mecz bardzo poważnie nie ulgowo i spotkanie uznać, za równy z równym mimo że Płomienie to takie wielkie niewiadome. Stawiam na team, bardziej doświadczony, który ma na swoim koncie kilka tytułów i oczywiście znacznie mocniejsza ekipę do wygrywania. Stawiam na Kings.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom