>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie zwróciłeś uwagi na to?? Tampa prowadziła 3:1 a następnie kary wyłapał Radko Gudas.
2nd Period 12:51 penalty to Radko Gudas 2 minutes for Slashing Nick Bjugstad(served by Ryan Malone)
2nd Period 12:51 penalty to Radko Gudas 10 minutes for Game misconduct
2nd Period 12:51 penalty to Radko Gudas 10 minutes for Misconduct (10 min
Powiedz mi jakie to ma znaczenie :?: Skoro PP dla Panter to były tylko 2 minuty, bo kary 10 minutowe nie są dyktowane jako gra w przewadze dla rywala. Poza tym wykluczenie Gudas&#39;a to na pewno nie był cios dla Tampy, swoją drogą dobrym ****** jest młody Czech bo dał się sprowokować. Inna sprawa, że nawet za to Florida nie miała PP gdyż bodajże Upshall dostał 2 minuty za to że sprowokował Czecha z ławki, także sam możesz sobie odpowiedzieć na pytanie: Czy ta kara miała wpływ na wynik :?:
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Myślę, że miała wpływ na wynik. Gudas wpakował 1 bramkę w tym sezonie w tym meczu. A jak to mawiają apetyt rośnie w miarę jedzenia i liczyłem na jego drugi gol ale wyszło jak wyszło ;/ Ale pozostaje Nam gdybanie, jednak obstaję przy swoim typie ;) Godzina jest jaka jest, więc pora na Vanek show. Miłego wieczoru, a dyskusje zostawmy na czwartek, będę miał więcej czasu i nareszcie długi weekend ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Myślę, że miała wpływ na wynik. Gudas wpakował 1 bramkę w tym sezonie w tym meczu. A jak to mawiają apetyt rośnie w miarę jedzenia i liczyłem na jego drugi gol ale wyszło jak wyszło ;/ Ale pozostaje Nam gdybanie, jednak obstaję przy swoim typie ;) Godzina jest jaka jest, więc pora na Vanek show. Miłego wieczoru, a dyskusje zostawmy na czwartek, będę miał więcej czasu i nareszcie długi weekend ;)
Ja się z Tobą nie zgadzam i możesz mi pisać co chcesz, ale jeśli uważasz, że Gudas, który jest obrońcą i do tego spotkania nie zdobył żadnej bramki, miał decydować o losach spotkania ponieważ zdobył jedną bramkę, to przepraszam bardzo, ale &quot;ja wysiadam&quot;... Rozumiem gdyby to był Stamkos lub nawet Hedman, który ma już doświadczenie na lodowiskach NHL... wtedy można by było mówić o znaczącym wpływie tej kary. Zresztą przypadek Gudas&#39;a pokazał jak można w jednej chwili z bohatera stać się pośmiewiskiem.
Dla przykładu podam Ci identyczną sytuację z meczu Jackets vs Ducks, wypada Dubinsky bo też mu się zagotowało w głowie i teraz można mówić o sporym osłabieniu ponieważ Dubi, nie tylko odpowiada za ofensywę, ale co ważne świetnie radzi sobie w PK, gdzie w przedostatnim meczu zdobył SHG, a w potyczce z Ducks asystował i wszystko w czasie PK.
Taki Gudas dzisiaj jest, jutro go nie ma, bo wejdzie inny podobny obrońca, ale bez takiej gorącej głowy ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs

Oilers po długim tripie wrócili do siebie i dzisiaj przyjdzie im zagrać z przyjezdnymi z Toronto. Bedzie to pojedynek dwóch kanadyjskich ekip, co oznacza że z pewnością będzie to ciekawe widowisko. Gospodarze powalczą o poprawe sytuacji w tabeli, gduż znajdują się na szarym końcu konferencji zachodniej. Nastroje w obozie gospodarzy przed dzisiejszym meczem są o tyle lepsze, że wygladą na to iż znaleziono tymczasowe rozwiązanie problemu miedzy słupkami w osobie Richarda Bachmana, który zagrał niesamowity mecz w Los Angeles broniąc aż 47 strzałów, i ratując Nafciarzy przed mocnymi batami. Dziś zagrają z Maple Leafs którzy to z kolei zaczynają swój road trip. Sądze że gospodarze mający za sobą wkońcu w miare pewny punkt w bramce, bedą w stanie zagrać dziś szybki i skuteczny hokej. Jest to jak najbardziej w ich zasiegu, ponieważ posiadają ogromny, lecz narazie niewykorzystany potencjał w ataku. Leafs podejdą do tego spotkania z dużym spokojem, lecz dzisiejsza dyspozycja gospodarzy może ich wielce zaskoczyć.

Oilers OT 2,11 Pinnacle ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Warto dodać że w barwach Oilers, w końcu wystąpi Sam Gagner, który leczył się od początku sezonu. Piszę o tym dlatego iż uważam Sam&#39;a za swego rodzaju &quot;serce&quot; drużyny, człowieka, który potrafi być liderem a zarazem bardzo efektywnym graczem i to nie pod względem zdobyczy pubktowych. Oczywiście że po kontuzji ie będzie w optymalnej formie ale Edki nie mają już czasu na potykanie się o kolejne przeszkody ;)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Zacznę na wstępie od tego, że Wings wyczerpali już limit gaf do maksimum i czas najwyższy by podreperować trochę swój wizerunek i przejść do levelu, jaki przentowali na samym początku. Według mnie zrodziła się ku temu bardzo dobra okazja, uwzględniając ich kilku-meczowy trip po zachodzie. Na sam początek wizyta w Vancouver z potencjalnie najtrudniejszym rywalem, ale historia pokazuje że Skrzydła potrafią z nimi pogrywać na wysokim poziomie.
Głównym mankamentem Wings w ostatnich dniach było przede wszystkim nietrafne wykorzystanie siły rażenia w ofensywie; Babcock kombinuje, miksuje linie , rozdzielił nawet Datsyuka z Zetterbergiem, dając jednocześnie większą swobode Tatarowi na II lini, jednak nie przyniosło to skutku. Tym bardziej że mieli doczynienia z okrojonym składem Rangersów czy z nieregularnymi Senatorami, którzy ostatnio z Andersonem w bramce zmierzają w złym kierunku.
Dziś można się spodziewać kolejnych zmian w ofensywie, tym bardziej że wypadł ze składu Franzen i z pewnego źródła wyczytałem ,że na III lini posadzony będzie Tatar, Abdelkader i Andersson. Myślę tym samym, że Mike będzie chciał wycisnąć jak najwięcej z trzech formacji, a według mnie umieszczenie na jednej lini Tatara i Abdelkadera może być niezłym posunięciem.
Poza tym Wings w tym meczu by poważnie myśleć sukcesie, będa musieli także z ogromną konsekwencją starać się o wyłączenie I lini Nucks, która była ostatnio najwyższym priorytetem jeśli chodzi o zgarnianie punktów. Tutaj akurat bracia Sedin z Kesslerem świetnie się rozumieją i Tortorella odwalił kawał znakomitej roboty po wpadce z Pens w ubiegłym tygodniu umieszczając ich w jednym szeregu.

Myślę ,że pomimo tego że Canucks są aktualnie na fali, Wings wciąż stać na wyrównaną rywalizacje i znalezienie sposobu w tym meczu, tym bardziej że są zespołem znacznie lepszym niż obrazują to ostatnie wyniki. Jestem dobrej myśli, że to ostatnie kombinowanie trenera Wings w formowaniu liń ofensywnych w końcu popłaci i uda się tutaj sukcesywnie zapunktować eliminując jednocześnie &quot;gorącą&quot; ostatnio I linie Orek, z resztą dawał spory wycisk swoim graczom na ostatnich treningach, tak więc efekty powinny w końcu nadejść.

Detroit Red Wings OT @ Vancovuer Canucks [2,31] PinnacleSports ✅ (2:1)

Tutaj zapowiada się niewątpliwie wyrównany mecz i swego rodzaju powtórka z ostatnich playoffów. Okoliczności jednak uległy lekkiej zmianie i sądzę że słusznie Rekiny przystępują dziś do tego meczu jako faworyt uwzględniając przede wszystkim ich znakomity streak. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, Kings grają w Staples Center, a tutaj im cięższy przeciwnik tym poziom w ich wykonaniu automatycznie wzrasta. Pomiędzy słupkami coraz regularniejszy Quick, wchodzący na obroty Doughty z pewnym Carterem, Richardsem i Kopitarem. Królowie co prawda przegrali dziś na pustyni z Kojotami, ale pomimo wyniku wszystko stało na wyrównanym poziomie i podejrzewam , że całe zaangażowanie uwidoczni się dopiero dziś w domu.

Ciężko i na pewno ryzykowanie grać przeciwko Sharks, ale podkreślę raz jeszcze - Królom świetnie wychodzą mecze o wyrównanym przebiegu, gdzie decydują szczegóły i tak na prawdę liczy się egzekucja i końcowy rezultat. Pokazał to ostatni post-season i wyduelowanie przez nich bardzo mocny zespół z San Jose. Ostatnie wyniki tutaj w LA pokazują, że nie ma aż takiej dominacji, ale jestem pewien że właśnie w takich meczach ta umiejętność wykorzystania własnego terenu, zaangażowanie fizyczne i odpowiednia zachowawczość w kluczowych momentach uwidoczni się najbardziej. Sharks to oficjalny rywal z poprzednigo sezonu i uważam, że gospodarze pomimo tego że grają back to back, przyłożą wszelkich starań by to wygrać.

San Jose Sharks @ Los Angeles Kings OT [2,15] PinnacleSports ✅ (3:4 OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
chvast 396

chvast

Użytkownik
Boston Bruins OT at Pittsburgh Penguins 2,00 Bet365
Dzisiaj zainteresował mnie mecz na szczycie tabeli konferencji wschodniej. Zarówno gospodarze jak i goście to jedni z kandydatów to końcowego sukcesu. Ostatnim czasem Pingwiny zeszły trochę z obrotów i chociaż przełamali się w meczu z Hurricanes to dzisiaj czeka na nich o wiele bardziej wymagający przeciwnik. Bears prezentują za to dobrą i co ważne równą formę. Co mnie zaskoczyło jak na razie lepiej radzą sobie w meczach wyjazdowych w których są niepokonani. w bramce w pojawi się dziś niezastąpiony Tuukka Rask,a jego vis-a-vis to Marc-André Fleury, jak dla mnie przewaga w tym aspekcie po stronie gości. W gazie są Ignila, Krejci i Lucic, którzy mam nadzieję poprowadzą dzisiaj B&#39;s do zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
TOR Maple Leafs @ CAL Flames
TOR Maple Leafs @ 1.86✅
Bet365
Klonowe liście rozegrali wczoraj bardzo dobre spotkanie w Toronto z Nafciarzami, pomimo znacznie mniejszej liczby oddanych strzałów (43Oilers, 26 Maple Lafes) zdołali wygrać 4:0. Czyste konto zachował Raimer, dziś w bramce Liści zobaczymy Jonathana Berniera (5W2L GAA 2,35), który pięć dni temu zaliczył przeciętny występ w Ohio przeciwko Blues Jackets, Maple przegrali ten mecz 2:5
wracając do wczorajszego meczu z Oilers, Liście grali w tym meczu bardzo dobrze z kontry, doskonały mecz rozegrał Kessel (2G, 2A) oraz Kadri (1G, 2A) osobiście bardzo dziś liczę na ich dobra grę. Płomienie ostatnio błysnęły dobrą grą z Capitals wygrywając ten mecz wysoko 5:2, wcześniej wysoko przegrali z Dallas 1:5 i Kojotami 2:4. W Bramce Płomieni zobaczymy dziś Karri Ramo, zawodnik ten nie może pochwalić się dobrą statystyką, w czterech meczach przepuścił aż 14 bramek. Liczę dziś na dobrą grę Leafes, tak jak to zaprezentowali we wczorajszym meczu
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

Leafs pozytywnie zaskoczyli i zdeklasowali wczoraj Nafciarzy na ich terenie. Był to teatr dwóch aktorów a konkretnie Philla Kessela i Jamesa Reimera. Pierwszy maczał palce we wszystkich czterech trafieniach dla gości, a drugi obronił 43 strzały i zaliczył shutout. Dziś wystąpią jako b2b w kolejnym miescie z prowincji Alberta, a dokładnie w Calgary. Flames to ekipa dobrze spisująca sie u siebie, wygrali tutaj trzy ostatnie mecze. Dziś o przedłużenie passy będzie znacznie trudniej, ponieważ Leafs aktualnie są w gazie i nie wygrali tutaj od 27 grudnia 2002 roku ! W bramce zobaczymy Berniera którego pozycja startera może być zagrożona po ostatnich popisowych wyczynach Reimera. Rywalizcja o pozycje startera wygląda w tej drużynie bardzo interesująco, przez co spodziewam sie że i Bernier nie da dziś sobie w kasze dmuchać i również zaliczy bardzo dobre spotkanie. Miedzy słupkami bramki gospodarzy stanie dobrze znany z gry w Omsku, Karri Ramo który wyglada na to że wygryzł Joeya McDonalda i objął status jedynki w bramce. Do tej pory spisywał sie dość przecietnie, widać że powoli przyzwyczaja sie do warunków jakie panują w NHL, po długim pobycie w Rosji. Goście są fali i wedle mojego przekonania pójdą dziś za ciosem. Flames sa ekipą typowo domową, jednakże dziś mają naprawdę bardzo wymagającego rywali i twierdze że gościom uda sie dziś przełamać trwającą od ponad 10 lat złą passe w Calgary. W normalnych warunkach brałbym w tym meczu czas regulaminowy na gości, ale moje ostatnie klęski skłoniły mnie do lekkich ograniczeń.
Leafs OT 1.93 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ładnie opisany mecz Detroit vs Vancouver przez Lutka, ale ja mam odmienne zdanie, jeśli chodzi o zwycięzce. Przede wszystkim postawa Red Wings w ofensywie jest sporym argumentem na to, że w Detroit nie dzieje się najlepiej. Jedynie 27 zdobytych bramek w 12 spotkaniach co plasuje ich na szarym końcu klasyfikacji, pozycja 23 się kłania. No i właśnie tak mówimy o tym, jak to Detroit pięknie gra, magia, technika świetni gracze, ale przełożenie na zdobycze bramkowe jak i punktowe jest bardzo słabe. Owszem Skrzydła tracą niewiele więcej bramek jak strzelają, ale gdy przychodzi im grać z drużynami typowo ofensywnymi jak np. Ottawa czy też akurat dziś Vancouver to wynik wcale nie musi być spod znaku under, a nawet jeśli ekipie Detroit uda się zminimalizować straty, to sami nie potrafią tego wykorzystać ponieważ zdobywanie bramek przychodzi im w bólach. Krytycznie podchodzę do Skrzydeł, ale ta ostatnia porażka z NYR skłoniła mnie do małej analizy gry Red Wings i wnioski są proste, a zarazem widoczne jak na dłoni. Datsyuk i Henrik &quot;OK&quot;, zdobywają bramki, asystują, ale co z pozostałymi... Alfi jeszcze jako tako bo sporo wypracowuje, ale np. Franzen, Weiss czy Cleary to poniżej krytyki. Poza tym bardzo słabe wsparcie od defensorów w kwestiach ofensywy, złote czasy Lidstroma się skończyły i Detroit kuleje strasznie, ja rozumiem, że niektórzy są zafascynowani tym że Kopecky w 11 czy tam 12 meczach nie zdobył punktu :grin:, ale panowie...&quot;co wy gracie&quot;.
Jak dla mnie Orki dziś strzelają 3 bramki i mecz jest rozstrzygnięty, Luongo swoje zrobi, Red Wings kolejny raz zrozumieją, że bez ofensywy nawet najlepsza defensywa sobie nie poradzi ;)
Vancouver Canucks ML / 1.70 Marathonbet ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Fenomen Kaczorów polega na tym ,że cały zespół nie robi sobie zupełnie nic z faktu prześladujących ich ostatnio kontuzji i pomimo tego wciąż zachowują bardzo wysoki poziom pokonując każdego kto stoi na ich drodze. Ducks to zespół z wizytówką zwycięzców, zespół który wierzy w swoje możliwości i zostawia sporo zdrowia na tafli. Mają ogromny potencjał i cechująca ich siła i &#39;team spirit&#39; potrafi niejednokrotnie odwracać losy meczu na swoją korzyść. Tak było m.in przedwczoraj z Flyers, gdzie po pierwszej tercji zostali totalnie zdominowani, by w drugiej odsłosnie meczu z podniesionym czołem całkowicie odwrócić losy spotkania. Wciąż nie funkcjonuje gra w przewadze, a mimo to potrafią zachować optymalną skuteczność, gdzie aktywne są wszystkie 4 linie ofensywne (2 gole Palmeriego z 4 lini w ostatnim meczu z Flyers są głównym tego przykładem).
Jeśli chodzi o Bruins, to ostatnio są przeciwieństwem tego, czym cechują się Kaczki. Nie potrafią w pełni zaangażować się w przebieg meczu, wychodzą braki w koncentracji i przede wszystkim ogólnie słabsza forma. Pomęczyli się dzisiaj trochę w Pensylwanii i sądzę, że będzie to swego rodzaju klucz dla fizycznej gry Ducks. Stawiam na gorących gości

Anaheim Ducks OT @ Boston Bruins [2,26] PinnacleSports ⛔ (2:3 SO)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Boston Bruins - Anaheim Ducks

W Stanach dziś halloweenowe szaleństwo, wszyscy poprzebierani za różnorakie pokraki, a tymczasem do Bostonu zawitały kaczki z Anaheim, by zagrać z miejscowymi niedźwiedziami. Bruins są b2b po wczorajszej wtopie w Pensylwanii i dziś powalczą o poprawę nastrojów, wystawiają backupa Chada Johnsona dla którego bedzie to drugi start w sezonie. Goście jak wiadomo są na fali, co prawda w trakcie długiego road tripu, ale nie przeszkodziło im to wygrać 3 spotkania z rzędu. Dziś powalczą o przedłużenie tej passy. Ducks mają mocną siłe przebicia, i nie powinni mieć dzis problemu z Johnsonem. Gospodarze u siebie również grają bardzo skuteczny hokej i napewno nie pozwolą by Hiller zgarnął tutaj S/O. Co do stron w dzisiejszym spotkaniu, kierowałbym sie w strone gości, lecz Bruins nie są tutaj na straconej pozycji. Powinno być to ciekawe widowisko, dlatego dziś po raz pierwszy w tym sezonie gram opcje overowe, z linią 5,5 bramki.
Over 5,5 2,50 Pinnacle ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Po bolesnej porażce z Hawks, przed Dzikusami stoi kolejne trudne zadanie do wykonania, tym bardziej że gościć będą świetnie dysponowany na wyjazdach zespół. Canadiens mogą się poszczycić jednym z lepszych wyjazdowych bilansów w tym sezonie; stracili zaledwie 5 goli, Price zaliczył dwa shutouty z rzędu i przyznać trzeba, że całkiem nieźle wygląda ich robota w defensywie właściwie od początku tego sezonu, z resztą mają w swoim arsenale jedną z najskuteczniejszych formacji defensywnych w lidze, tuż obok Avalanche.

Wild potrafią narzucać tempo, potrafią u siebie skutecznie dysponowac z powerplay, ale zawsze ciężko wychodziły im rywalizacje z ekipami angażującymi swoją grę w defensywie. Pod tym względem przewagę zdecydowanie posiadają Canadiens. Ponadto Wild sporo tracą w osłabieniu i może być to kluczem dla Habs, którzy mają kilku killerów potrafiących zapunktować pod niebieską. Myślę ,że to dobry spot dla Habs i po tym kursie warto spróbować, nawet pomimo faktu że Minnesota to trudny teren, ale styl obu zespołów, goaltending i zdyscyplinowanie stanowią tutaj pewną różnicę, niekoniecznie na korzyść gospodarzy.

Montreal Canadiens OT @ Minnesota Wild [2,19] PinnacleSports ⛔ (3:4)

Ciężko grać przeciwko Lawinom, którzy niemal perfekcyjnie zapisali się w październiku. Sztuka pokonania tego zespołu udała się jedynie Red Wings, którzy świetnie rozpracowali ich szybkość i całkowicie rozbili ich silną defensywę. Nie najgorzej, bodajże dwa dni wcześniej wyszli z tego rozrachunki również Gwiazdki, którzy przez większość spotkania byli ekipą dominującą i mającą sposób na sporą liczbę turnoverów ze strony Avs. Tak było jednak dwa tygodnie temu i dziś odpowiedni czas na rewanż, tym bardziej że Stars w końcu mają w bramce Lehtonena i cały zespół jest coraz bliższy realizacji swoich planów i wejścia w miejsce w którym być powinni. System Ruff&#39;a powoli zdaje egzamin; ich gra w osłabieniu jest skuteczniejsza, wygrywają więcej wznowień , w ostatnich meczach byli bardziej zdyscyplinowani , coraz lepiej wygląda powerplay (udało się nawet ostatnio trafić). Ponadto zagrają dziś u siebie i jak słabiej wyglądała dyspozycja wyjazdowa od początku sezonu, tak tutaj w Texasie sprawy wyglądają znacznie lepiej. Lawinom zawsze grało się tutaj ciężko i uważam, że Stars by dobrze wejść w nowy miesiąc, pokonując dodatkowo tak mocny team, będą jeszcze bardziej potrzebowali tego zwycięstwa niż kiedykolwiek.

Colorado Avalanche @ Dallas Stars OT [2,04] PinnacleSports ⛔ (3:2 OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co tu taka cisza? ;)
// Florida Panthers - St. Louis Blues OT ✅ 0:4 pogrom ????
(1.53) Betsson !
Dzisiaj znowu się wybieram do Florydy, do ekipy chimerycznej prezentująca strasznie niski poziom, choć z najlepszymi potrafią spiąć poślady i grać na dość wysokich obrotach. Ale cały czas mam w pamięci to jak oni grają podczas przewagi jednego zawodnika, jest to bardzo zgubne i nawet nie widać za bardzo różnicy kiedy to oni maja tą przewagę. Mimo wszystko, odkładam tu wszelkie wątpliwości i sugeruję się bardziej formą obu ekip. Blues, to silny utalentowany zespół, posiadający bardzo silną defensywę a i nawet ofensywę. Steen w formie, kiedy Nutki grają w przewadze to większość gra właśnie na niego i szybko zamieniają gracze akcje na gola. Halak między słupkami na pewno swoje zrobi i będzie robił wszystko żeby powstrzymać gospodarzy od bramek, bo na bramkę na pewno ich stać.. Pantery mimo tego, że potrafią grać do końca i zaskoczyć rywali, doprowadzając do dogrywki ale myślę że i dziś nawet dogrywka tu wiele nie pomoże. Nutki z Canucks, podczas dogrywki mogli ten mecz wygrać gdyby nie pechowy powerplay... Stawiam na silniejszy zespół, który na pewno dzisiaj nie odpuści grając w delegacji z takim rywalem, walcząc o cenne punkty. Stawiam na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gy_Gy_Craveel 297K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ottawa VS NY Islanders ML
Ottawa ktora nie wygrala od trzech meczy podejmie dzis Islanders jedni maja PK 95% w domu a drudzy najgorszy PP 1 na 8 na wyjezdzie ...ale nie na tym tu polegam.
Ottawa musi zaczac wygrywac tymbardziej ze to druzyna z wysokimi aspiracjami do play off ostatni mecz wymknol sie z pod kontroli przegrali z chicago gdzie prowadzili i zagrali dobry mecz , w domu narazie maja jedno zwyciestwo na cztery mecz wiec czas na nastepne. W domu grali ostatnio SJ i ANA w tych meczch zagrali dobrze nawiazujac walke tymardziej ze przeciwnicy byli z topowej polki , 104 strzaly oddali w trzech ostatnich meczch gdzie mocni przeciwnicy 97 ...z edmonton tak samo, zostalo zmiazdzone ale przegrali bo najwiekszym zmartwieniem sa bramkarze ottawy i tu jest minus Anderson traci trzy bramki na mecz
Islandersi w tym meczu sa underdogiem kiedy sa nimi pozwalaja rywalowi na oddanie 32 strzalow a sami oddaja 23, strednia stracone bramki to 3 na 3. w Pitt oddali 25 strzalow ,Nas 16 a chic 19 a przeciwnkom pozwalali na duzo, nawet z NYR bylo malo strzalow po 24 grajac usiebie. Nabakov(bra) wydaje mi sie ze jest lepszym bramkarzem ale tez prawie 3 bramki puszczone na mecz .Ogladajac Islandersow wrazenia namnie nie zrobili wiec zobaczymy jak dziaj bedzie.
Ottawa jeden minus to bramkarze , w czwartek trenowali testowali nowe ustawienie pod niebieska linia oby nie przekabinowali , mimo to kieruje ich na przelamanie bo na tyle sa mocni ze powinni wygrac z Islandersami i przelamac passe 3L tak to przynajmiej widze...
Ottawa ML @ 1,71 Bet365 ⛔ (szkoda pisac co zagrala Ottawa ostatniej nocy)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning

Mecz za kilka chwil, wiec krótko. Gospodarze podejmą dziś przyjezdnych z Tampy i bedzie to ich pierwsze starcie w tym sezonie. W bramce Hurricanes po raz kolejny wystąpi nominalna trójka, Justin Peters. Goście są ekipą typowo domową i na wyjazdach grają mocno poniżej oczekiwań. Dzisiaj w Raleigh zagrają ostatni raz przed jutrzejszym powrotem do własnej hali. Gospodarze w meczu z Penguins udowodnili że nie są bynajmniej outseiderami, gdyż Crosby i spółka musieli sie mocno napocić by wywieść z Północnej Karoliny korzystny rezultat, warto odnotować że nawet Peters zagrał bardzo solidne zawody, i mimo trzech przepuszczonych bramek był jedną z wyróżniających się postaci w ekipie gospodarzy. Dzisiaj rywal łatwiejszy i mniej pewny siebie. Dlatego dam szanse Huraganom, jeśli zagrają tak jak ostatnio z pingwinami, to powinni bez problemu uporać sie z gośćmi z Florydy, a Justin Peters wygrać pierwszy mecz dla swojej drużyny w sezonie.
Hurricanes OT 2,17 Pinnacle ⛔
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik

Chicago Blackhawks 1,62✅
Bet365

Ah co to był za mecz, na samo jego wspomnienie micha mnie się cieszy! chodzi mi oczywiście o ostatni mecz Hawks, który grali w Chicago, wynik iście hokejowy 5:6 na korzyść gospodarzy. Czarne Jastrzebie tego dnia mieli w swojej drużynie bohatera i antybohatera. Zacznijmy od tego drugiego, to rezerwowy bramkarz Hawks Khabibulin, który drugiej tercji tego meczu nie zaliczy do udanych, miedzy 27 a 31 minutą przepuścił trzy gole. Na wymienne bramkarzy nie trza było długo czekać. Między słupkami stanął czołowy bramkarz Hawsk Crawford, który w ciągu kolejnych niecałych trzydziestu minut obronił piętnaście strzałów, tylko raz pozwalając na wpadnięcie krążka do bramki.. Po wymianie bramkarzy swój talent strzelecki pokazał Toews, który w ciągu 15 kolejnych minut zdobył klasycznego hattricka. Dzisiaj w bramce Jastrzębi zobaczymy od pierwszych minut Crawforda, a więc Jastrzębie mogą czuć się pewnie na tyła i śmiało ruszyć na gospodarzy, którzy maja fatalną passę w ostatnich siedmiu dniach. Odrzutowce wygrały tylko jeden mecz po rzutach karnych, cztery natomiast zostały przegrane. Tracili przy tym średnio trzy bramki na mecz. Hawsk natomiast ostatnio bardzo się rozstrzelali, wspomniane 6 bramek Senatorom, a wcześniej wpakowali po 5 Dzikusom i Błyskawicom. Dziś w bramce gospodarzy prawdopodobnie zobaczymy Pavelca, który przepuszcza średnio trzy bramki na mecz. Stawiam na zwycięstwo Hawks.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: San José Sharks - Phoenix Coyotes
San José Sharks (1.85)
San José Sharks OT (1.49)
/ Betsson !

Dzisiaj w końcu mecz na swoich śmieciach Rekinów. Na Sap Center ekipa Todda McLellan&#39;a będzie gościła Kojoty, która ostatnio zadziwiająco dobrze sobie radzi. Ale trzeba w końcu zbić ich z tropu, a jestem pewny, że na tak trudnym terenie to właśnie Rekiny będą dziś dyktować warunki. Prawdopodobnie zobaczymy między słupkami Niemiego, z obiecującymi statystykami co mecz. Na pewno zobaczymy w składzie Couture&#39;a, który ma już 8 goli na koncie. Rekiny mają silną defensywę, składający się z bardzo imponującą obroną w meczach kiedy jest na prawdę groźnie i wychodzą z tego wszystkiego bez szwanku. Czeka niewątpliwe trudne zadanie Kojotów dzisiaj, aby wygrać na tak trudnym terenie, ale ja mimo że w ostatnim meczu na swoich śmieciach przegrywali 0:3 i wygrali ostatecznie.. mimo że rywal jaki był był znacznie słabszy od tego jaki będzie dzisiaj. Powerplay, Rekinów jest jeden z najlepszych w lidze, dużo punktują przy rozpoczęciu meczu, nawet młody Hertl, coraz to solidniej sobie pogrywa. Na pewno będzie trzeba uważać na Ribeiro, zawodnika który odszedł ze Stołecznych, dużo strzela, ale w tym meczu również dużo do powiedzenia mieć nie będzie, bo znając Rekinów po ostatnim meczu czują niedosyt i to oni dziś będą prawą ręką w tym meczu. Kluczem do wygrania będzie na pewno chłodny umysł i determinacja, a Rekinom na pewno tego nie brakuję. Stawiam na silniejszy bardziej ambitniejszy zespół, który z pewnością dzisiaj zrobi wszystko aby komplet punktów pozostał na swoich śmieciach.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
San José Sharks - Phoenix Coyotes San José Sharks (1.85) San José Sharks OT (1.49) / Betsson !
Warto dodać że na własnych śmieciach zagra też powracający po kontuzji Dan Boyle.
Na własnych śmieciach! ???? Rekiny będą musiały tak jak napisałeś najbardziej uważać na Ribeiro bo on nie tylko strzela ale bardzo dużo widzi i ten power play Kojotów wygląda dzięki niemu na prawdę solidnie.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oilers obok Sabres idą łeb w łeb na szczycie maratonu najgorszych zespołów w lidze. Nie widać tam aktualnie żadnych pozytywnych perspektyw na coś grubszego i ten zespół stać jedynie na pojedyńcze wyskoki. Do tego dochodzi szereg kontuzji; Hall, Perron , Potter, Schultz, Smyth - czyli własciwie cały, podstawowy skład, a w szczególności cierpi tutaj ich ofensywa (zaledwie 1 gol na 2 ostatnie mecze).

Red Wings w przeszłości bardzo solidnie radzili sobie na kanadyjskim tournee i w tym roku wygląda na to , że nie odejdą od tej reguły pokonując już po świetnym meczu
Canucks i dziś nad ranem Flames. Wydaje się, że zły okres mają już za sobą i Oilers to zdecydowanie dogodny rywal, by zgarnąć kolejne dwa punkty do dorobku. W bramce Wings Mrazek, który zadebiutuje na tafli w tym sezonie, tak więc przed nim dobra okazja na popis ????

Detroit Red Wings OT @ Edmonton Oilers [1,99] PinnacleSports ✅ (5:0)

Isles po mordobiciu jaki zafundowali sobie w Ottawie, będą dziś zdecydowanie wypompowani (ok 60 strzalów). Do tego dochodzi podróż z Kanady i przede wszystkim grający ze sporym zaangażowaniem fizycznym zespół Bruins po drugiej stronie. Niedźwiadki po dwóch porążkach z rzędu, w niezłym stylu pokonali u siebie Kaczory. Był to na tyle ważny mecz, że w końcu dał o sobie znać Iginla, który wziął na klatę rzuty karnę i myślę ,że nabierze w końcu jakiejś pewności siebie. Isles to nieobliczalny team, ale rywalizujac z Bruins, trzeba przeskoczyć pewien level, którego póki co brakuje temu zespołowi. Stawiam na gości.

Boston Bruins OT @ New York Islanders [1,77] PinnacleSports ⛔ (1:3)

Za Blues przemawia zdecydowanie skuteczność, najlepszy powerplay w lidze, komfrot między słupkami , którego zdecydowanie brakuje Lightning i w końcu gwiazda października - Alex Steen, który własciwie w każdym meczu inkasuje dobre notowania.
Bolts z kolei to ekipa podkręcająca swój poziom w domu, są szybcy, nieźle radzą sobie ostatnio w grze w osłabieniu, jednak Blues to najwyższa półka, solidnie grająca paka w defensywie jak i z przodu, dochodzi tu wspominany wyżej skuteczny powerplay i wszechstronny Hitchcock, który ma niejednego asa w rękawie i potrafi zaskoczyć nawet back to back (m.in 6-1 w Nashville kilka dni temu). Lightning podobny sprawdzian przechodzili ok. dwóch tygodni temu z Bruins, którzy bez trudu wypunkowali ich 5:0. Niebiescy na tym etapie są słusznym faworytem i zamierzam z tego skorzystać.

St. Louis Blues OT @ Tampa Bay Lightning [1,80] PinnacleSports ⛔ (2:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom