>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - Vancouver Canucks

Po porażce w Ohio, Devils wrócili do siebie by dzisiejszej nocy spotkać sie z Vancouver Canucks. Bedzie to kolejny kluczowy mecz dla Coriego Schneidera, gdyz po raz drugi zagra przeciwko swojej byłej ekipie. Pierwsze spotkanie przegrał dość pechowo po dogrywce, tak więc dziś mam nadzieje, pora na rewanż. Devils grają już nieco lepiej, aczkolwiek nadal bez fajerwerków, ewidentnie brakuje mocy w ofensywie, a co za tym idzie gospodarze strzelają relatywnie mało bramek. Goście są w trakcie długiego road tripu i już z pewnością mają dość życia na walizgach i chcą wrócić nareszcie do Vancouver. Devils grają o honor, bo na żadne większe laury w tym sezonie raczej nie ma co liczyć. Gospodarze z meczu na mecz czynią jednak spory progres i sądze że dziś ograją przyjezdnych oraz nie dadzą im zaliczyć sezonowego sweepa. Canucks jak dotychczas nie pokazali niczego szczególnego w swojej grze i nie wydaje mi sie by mieli jakoś zdominować tutaj gospodarzy. Co prawda wyniki o tym nie świadczą, ale trzeba zauważyć że grali z niezbyt wymagającymi drużynami i nie musieli sie jakoś szczególnie spinać by wyrwać korzystny rezultat. Devils będą gryźć lód by zagrać wkońcu skutecznie z bardziej renomowanym rywalem, przyszedł już czas na to by Brunner, Elias i Henrique wzięli cięzar gry na swoje barki, do tego Schneider w bramce który ma coś do udowodnienia swoim byłym kolegom. Gram tutaj na gospodarzy, ponieważ jestem zdania że w dzisiejszym spotkaniu naprawdę warto im zaufać.
Devils OT 2,02 Unibet ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kaczory po świetnym runie na własnym terenie, wystartowali z długim 8-meczowym road tripem i niestety póki co prezentują się słabo, żeby nie powiedzieć - źle. Najbardziej rzucającym się mankamentem jest powerplay, który zapunktował zaledwie 3-krotnie na 36 prób i żeby myśleć o wygrywaniu gier z takimi zespołami jak Sens, musi to zostać szybko naprawione. Dochodzą głupie kary i masa błędów w defensywie z Hillerem na czele, który ostatnio jest w słabej formie. W Toronto po prowadzeniu 2:0 przestali nagle grać, tutaj w Montrealu próbowali odwracać losy już przy wyniku 3:0 dla Habs. To tylko pokazuje, że trzeba grać przez 60 minut i dokładnie w takim stylu, jaki prezentowali w domu.

Wierzę, że stać ich na jak najszybszy powrót do optymalnej dyspozycji, ale dziś jeszcze trudniejsze zadanie, bowiem grają back to back, dodatkowo z Senatorami którzy na pewno uwierzyli w swoje możliwości po świetnym meczu w Detroit gdzie rozbili Skrzydła 6-1. Jest w formie Ryan, sporo strzela Spezza i chyba na dobre zapomnieli o wpadce u siebie z Oilers. Dziś dogodna okazja, by odkupić winy przed kibicami i zgarnąć komplet z Kaczorami, którzy będą według mnie potrzebowali jeszcze trochę czasu na podwyższenie swojego levelu.

Stawiam na Sens

Anaheim Ducks @ Ottawa Senators OT [1,84] PinnacleSports ⛔ (2:1)

Nucks kończą dziś swój udany, długi 7 meczowy road trip, w którym z pewnością zostawili sporo zdrowia. St. Louis to dodatkowo bardzo trudny teren i prawde mówiąc nie spodziewam się fajerwerek ze strony Canucks, którzy mają za sobą długą podróż z Newark i męczący mecz z Diabłami zakończony w dogrywce. Według mnie są już myślami w Vancouver. Dla wypoczętych Nutek, po prawie tygodniowej przerwie ten mecz powinie być rutyną.

Vancouver Canucks @ St. Louis Blues -1 HC [1,88] PinnacleSports (3:2 OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Ottawa Senators - Anaheim Ducks

Typ: Anaheim ML OT✅
Kurs: 2,25
Bet365​


Drużyna kaczorów z Anaheim po dwóch wyjazdowych porażkach z kanadyjskimi zespołami, podejmuje tym razem trzeci z rzedu zespół z Kanady, a mianowicie Ottawę Senators, jak to się mówi, do trzech razy sztuka ;) Myślę, że dziś w nocy górą będzie drużyna z Anaheim. Kaczory w większości meczów mają zwykle więcej strzałów oddanych na bramkę niż rywale, tak samo było w ostatnich dwóch przegranych meczach w Toronto oraz Montrealu. Jak powiedział po ostanim przegranym meczu lewoskrzydłowy Anaheim Patrick Maroon, że przez ilość otrzymanych kar strzelili sobie w stopę już na początku spotkania. Jeśli w meczu z Ottawą przyśpieszą swoją grę i wyeliminują błędy w obronie mogą pokusić się o wygraną, oczywiście nie bedzie to łątwe spotkanie szczególnie, że ostatnio w formi strzeleckiej jest Jason Spezza, który w ostatnich 4 spotkaniach zanotował 6 goli i 2 asysty. Anaheim na ogół dobrze sobie radził w spotkaniach z Ottawą, z czego ostatnie 3 potyczki w Kanadzie zakończyły się wygraną kaczorów. Tym bardziej, że drużna senatorów u siebie ostatnimi czasy gra w kratke i nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Dodam, że Perry niecałe dwa tygodnie temu u siebie strzelił senatorom 2 gole, a w 12 meczach przeciwko Ottawie zaliczył 7 asyst i zanotował 8 goli, z kolei Getzlaf na 11 spotkań strzelił 5 goli i zaliczył 7 asyst z czego 8 punktów zdobył w ostatnich 5 spotkaniach z kaczkami. Dlatego dzisiaj mocno liczę na ten duet, który spokojnie znowu może zapunktować w meczu w Kanadzie. Fakt, że ostatnie zwycięstwo z Detroit pewnie mocno zmotywowało gospodarzy, lecz nie liczę w tym meczu na jednostronne spotkanie. Bardzo prawdopodobna według mnie moze być dogrywka, po pełnym walki i zaciętym meczu. Dziś próbuję po dość uczciwym kursie postawić na drużynę Anaheim.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pittsburgh Penguins OT - New York Islanders zatkoff man of the match ! ;] ;/
(1.48) Unibet !
Dziś nocą Polskiego czasu o pierwsze, zagra moja ulubiona ekipa. Ekipa w którą każdy wie, że największą ich siłą jest ofensywa. Jednak bolączką ostatnimi czasy jest powerplay, który bardzo rzadko funkcjonuje. Czas w końcu zmienić swoje nastawienie i zawodnicy również wiedzą, że ten mecz będzie również na wysokim poziomie, ale na pewno zrobią wszystko żeby przechylić szale na swoją korzyść. Dobra wiadomość dla Pingwinów jest taka, że wraca Kris Letang.. silny defensor, dobrze sprawujący linie obrony będąc dzisiaj blokadą dla ekipy Isles. Sam fakt, że Pingwiny u siebie strzelają bardzo dużo, to właśnie on był bardzo silną podporą w fazach powerplay. Crosby po ostatnim meczu wypowiedział się jasno.. &#39; Trzeba wiele pracować aby wygrać i dużo trenować aby być precyzyjnym.. &#39; Podpisuje się pod tym, bo sam Sid jest w gazie i dziś będzie robił znowu wszystko aby zdobyć bramkę. Jeden w końcu z najlepszych w lidze Hokeistów na pewno ma niedosyt po ostatnim meczu i zawodnicy z pewnością wyciągnęli odpowiednie wnioski i dzisiaj w nocy to oni będą dyktować warunki. Mimo, że Islanders mają swojego Tavaresa, to i on sam nie zdoła pokonać ekipy z Pensylwanii. Wierzę w swój zespół i mimo że ostatnio przegrali, nie gryzie mnie to, że dziś przeciwnik jest mocniejszy. Liczę na dobry powrót Letanga i wygranie tego meczu. Zatem, po wygrana Penguins!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Panthers - Sabres
Versteeg strzeli gola (60 min)
4,70 Fortuna
⛔
Sam kurs wskazuje, że dzisiaj polujemy na value. W dodatku Fortunka zawsze wystawia kurs o wiele wyższy niż powinien być. Rzecz jasna nie mam im tego za złe.
Versteeg, czyli piosenkarz i hokeista w jednym, człowiek uwielbiany przez kibiców w Chicago, a teraz po epizodach w ekipach Leafs (jedna z największych głupot GM Toronto to oddanie Krisa, który w 53GP miał 14G,21A!) i Flyers, od ponad dwóch lat zyskuje sobie sympatię fanów na Florydzie. Idealny RW do drugiej linii, a od biedy może śmigać nawet w pierwszej piątce. Żeby tylko Dineen znowu nie namieszał, bo Flash-Barkov-Versteeg wyglądają razem naprawdę bardzo dobrze. Kris to zawodnik świetnie radzący sobie w grze kombinacyjnej, to samo można powiedzieć o Tomasie, dlatego tak dobrze się rozumieją. Ustawianie tego zawodnika w linii z Gomezem to nic innego jak zbrodnia, jego miejsce jest u boku wyżej wymienionej dwójki. W ostatnim matchupie #32 przeszedł samego siebie, w sytuacji wide open net nie potrafił skierować krążka do bramki czym wprawił w zaskoczenie nawet samego siebie. Później było już tylko lepiej, Aleks to Kris, Kris to Aleks, Aleks to Fleischamann, Flesichmann score. Genialna kontra, przyjemna dla oka. TOI 19 min, oby to było optimum, nie można dawać Krisowi ślizgać się nieco ponad 10 min, bo to mija się z celem. Ktoś kto gra na poziomie 50-60 pts zasługuje na więcej.
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Toronto Maple Leafs OT @ Columbus Blue Jackets 2,00 Bet365
Kolejny raz z rzędu gram na gości, bo uważam, że kurs jest warty zagrania. Wydaje mi się, że Leafs po kilku nieco słabszych występach wygraną z Ducks wracają na właściwe tory. W pierwszych tygodniach sezonu udowodnili, że potrafią grać. Mają wysoki procent Peantly Kill i drugi najlepszy Power Play w lidze. Liczę na wspomnianą przed chwilą grę w przewadze ponieważ dzisiejsi gospodarze prezentują dość słabym PK, warto dodać, że 25 w lidze, jeżeli wspominamy rankingi. Dodatkowo dziś powrót po dziesięciomeczowej karze zalicza Clarkson, co zaliczam jako wzmocnienie. Kurtki nie zachwycają mnie w tym sezonie, grają &quot;bezbarwnie&quot;. Nie przypominam sobie, żebym kiedyś po jakimś meczu pomyślał, że warto na nich zagrać. Aktualnie notują serię dwóch zwycięstw - obydwa we własnej hali. O ile można ich chwalić, za zwycięstwo z Canucks, to z Devils w obecnej formie wygrałaby zdecydowana większość drużyn. Nie twierdzę, że Blue Jackets nie rozkręcą się jeszcze w tym sezonie, ale w tej chwili zespół nie funkcjonuje jeszcze dobrze. Coś w maszynie zgrzyta. Podsumowując liczę dziś na udany powrót Clarksona, jak zwykle dobrze funkcjonującą grę w przewadze Leaves i oczywiście zwycięstwo Maple Leafs.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Toronto ML ⛔
Pinn: 2,12

Ottawa ML ⛔
Pinn: 1,84

Argumentcja krótka z telefonu. Anaheim b2b, Hiller po świetnych występach 2x4 gole (jeszcze nie potwierdzony na dzisiejszy mecz). W Ottawie nikomu nie gra się łatwo. Anderson, Ryan, Spezza.

Toronto to typ trochę intuicyjny. Są w gazie, prawdopodobnie Bernier w bramce. 3 wyrównane linie mogące punktować i będące na tyle twarde by przeciwstawić się Kurtkom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
A jak widzicie mecz Colorado z Caroliną?
Carolina na walizkach. Dzisiaj dostała oklep od Minnesoty i musi przemierzyć około 1500 km (ponad 900 mil) na jutrzejszy pojedynek który będzie czwartym z rzędu na wyjeździe.
H2H jednoznacznie przewiduje zwycięstwo Lawin. Forma to samo - tylko jedna porażka z Detroit. Ostatnie zwycięstwo nad mocnym Pittsburghiem może im tylko dodać powera w następnych spotkaniach. Huragany zaś mocno w kratkę.
Analiza mocno powierzchowna bo szczegóły pozostawiam Wam - ekspertom, stricte od NHL.

Colorado Avalanche - Carolina Hurricanes typ: 1 @ 1.74; 1 OT @ 1.49 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs

Gospodarze kontynuują swój homestand, i dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyć z przyjezdnymi z Toronto. Jackets złapali lekki powiew świeżości wygrając w dobrym stylu ostatnie dwa spotkania. Nie były to jednak spotkania trudne, ponieważ rywalami byli bedący w dołku Devils oraz Canucks, zaliczający b2b po cieżkiej bitwie w Pittsburghu. W składzie liści zadebiutuje dziś David Clarkson, który wdał się w bojkę w jednym z przedsezonowych sparingów i za kare został skazany przez ligę na 10 meczy zawieszenia. W bramkach zobaczymy oczywiście Bobrowskiego oraz Berniera. W tym meczu dużą role powinna odegrać gra w przewadze, gdyż jest to matchup w mojej ocenie bardzo wyrównany. Buki faworyzują gospodarzy ale ja nie podzielam tego zdania. Jackets notują z meczu na mecz zauważalny progres, ale nie złapali jeszcze nominalnego rytmu, tak więc sądze że dzisiaj na tafli prym wiodli będą goście z Toronto. Lepiej weszli w sezon i ich dyspozycja jest na ten moment bardziej potwierdzona. Jak już mówiłem, kursy na gości są lekko zawyżone, dlatego też ja skorzystam z tej &quot;promocji&quot; i zagram na Toronto, które jest dzisiaj drużyną niedocenianą przez oddsmakerów.
Maple Leafs OT 2,04 Unibet ⛔
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Montreal Canadiens - San Jose Sharks

Typ: San Jose Sharks ML OT✅
Kurs: 1,78
Unibet


Drużyna San Jose w tym sezonie z pewnością może poważnie powalczyć o Puchar Stanleya. Srednia ilość punktów zdobytych w tym sezonie przez rekiny to 4 bramki, a straconych goli to 1,7 na każde spotkanie. Dotychczas San Jose jest liderem jeśli chodzi o zdobyte gole w NHL, a ma ich mianowicie strzelonych 41 a straconych 18 w przeciągu 10 spotkań więc mają na plus aż 23 bramki co jest najlepszym wynikiem w całej NHL. W ostatniej potyczce w Bostonie z miśkami mieli aż 39 strzałów na bramkę a drużyna gospodarzy zaledwie 17 lecz byli bardziej skuteczni i wygrali to spotkanie w regulaminowych 60 minutach rzutem na taśme po golu na 0,8 sekundy przed końcem, strzelonym przez Davida Krejci. Przegraną rekiny mogą zawdzięczać wyśmienitej formie bramkarza z Bostonu, jednak dziś w nocy myślę, że Rekiny wyrobią swoją średnią normę i strzelą przynajmniej 4 gole po ostatnich dwóch meczach z posuchą bramkową. Dzisiaj obrońcy Sharks specjalną troską powinni objąć Thomasa Plekanca, który w ostatnich 4 meczach z rekinami strzelił 4 gole i zaliczył 3 asysty. Myślę, że dzisiaj będzie dość sporo goli z obu stron więc też dobrym typem wydaje mi sięjest over bramkowy. Ostatnich trzech meczów w Montrealu ekipa z San Jose nie wspomina dobrze, gdyż były to trzy porażki, lecz dzisiaj mam nadzieje na przełamanie tej passy i zwycięstwo drużyny przyjezdnych z większą siłą ofensywną aniżeli gospodarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Islanders - Philadelphia Flyers

Flyers zawitają dziś na Uniondale gdzie podejmą Isles, którzy niespodziewanie zdobyli wczoraj Pittsburgh. Goście po powrocie Lecavaliera i Hartnella wkońcu wystąpią w nominalnej obsadzie formacji. W bramce Steve Mason, który gra jak narazie bardzo przyzwoicie i nie można mieć do niego większych zastrzeżeń. Gospodarze są dziś b2b bo cięzkim i obfitującym w wiele zwrotów akcji boju w Pensylwanii. Wystawią dziś backupa Kevina Poulina, dla którego będzie to drugi start w tym sezonie. Gospodarze podejdą do meczu w dobrych nastrojach, jednakże to u Flyers bedzie dzisiaj wieksza motywacja, gdyż zajmują miejsce na dnie konferencji, i nie zostało już zbyt wiele na to by złapać odpowiedni rytm i namieszać jeszcze w tym sezonie. Problemem Flyers były w ostatnim czasie kontuzje, dzisiaj wystapią w pełnym zestawieniu, a co za tym idzie ruszą do ataku od samego początku. Posiadają ogromny potencjał, jednak narazie byli nieco przytłumieni i nie mogli w pełni rozwinąć skrzydeł. Mają naprawde dobrych grajków jak np. Giroux, Lecavalier czy Simmonds to bardzo solidni oraz doświadczeni zawodnicy, jestem przekonany że zrobią wszystko by zdobyć dziś pierwsze wyjazdowe punkty w tym sezonie.
Flyers 2,00 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kaczki po dwóch porażkach z rzędu, złapali bardzo ważny kontakt wygrywając w Ottawie. Co najważniejsze, ograniczyli do maksimum ilość błędów w defensywie, nie popełniali już głupich kar, które kosztowały ich wcześniej utratą goli i przede wszystkim, zagrali z pełnym zaangażowaniem przez 60 minut i swój debiut w NHL między słupkami w super stylu zaliczył Anderson sprowadzony z AHL, który podpisał 2-letni kontrakt i przez jakiś czas będzie wspomagał roli backupa Jonasa Hillera, dopóki Fasth&#39; nie upora się z kontuzją.
Głównym mankamentem to wciąż powerplay w wykonaniu Kaczek, jednak Boudreau cały czas pracuje nad tym, mixuje w liniach ofensywnych i mam nadzieję, że już dziś będzie można dostrzec pewne wzmianki w meczu z Jackets. Wypadł co prawda ze skłądu Silfverberg, ale w jego miejsce powróci dziś prawdopodobnie Dustin Penner, który pauzował przez 3 spotkania.

Jackets z kolei po bardzo słabym starcie w sezonie, standardowo nadrabiają punkty we własnym terenie. Pokonali tutaj Canucks, przed wczoraj Leafs i podkreślają , że są skutecznym i zgranym teamem. Dziś jednak przyjdzie im się zmierzyć z szybkim , grającym ze sporym zaangażowaniem fizycznym zespołem Kaczek. Padł ich powerplay, nie są stabili w grze w osłabieniu, a mimo to wciąż są jednym z najskuteczniejszych zespołów w lidze z 35 golami na koncie i 8 zwycięstwami na 11 spotkań.

Myślę ,że odbicie się w Ottawie po dwóch wcześniejszych porażkach zadziała na Kaczki motywująco i udowodnią, że potrafią przenieść swoją świetną grę z własnego terenu również na wyjazdy.

Anaheim Ducks OT @ Columbus Blue Jackets [2,00] PinnacleSports ✅ (4:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks

Typ: Columbus Blue Jackets ML OT⛔
Kurs: 1,91
William Hill​


Dzisiaj o 23:00 czasu polskiego do Nationwide Arena przyjedzie drużyna kaczorów z Anaheim, którzy rozegrają dzisiaj swoje 4 wyjazdowe spotkanie z rzędu. Anaheim ostatni mecz wyjazdowy zakończyło zwyciestwem w Ottawie z senatorami 2:1 po dość dobrej grze w obronie z bramkarzem z AHL w bramce, który spisał się o wiele lepiej niż podstawowy bramkarz Anaheim - Hiller, który w ostatnich 3 meczach, w których stał na bramce zanotował średnią 4,81 gola, więc jest to conajmniej słaby wynik. Dzisiaj istnieje możliwość, że owy bramkarz znowu stanie pomiędzy słupkami bramki gości. Jeśli tak się stanie to myślę, że może być podobnie z jego obroną. Jakets mają nieznacznie gorszą średnią strzelonych bramek w tym sezonie, bo jest to 2,7, z kolei Anaheim to 3,09, lecz jeśli spojrzeć na ostatnie spotkania obu zespołów to jest wręcz widoczna przewaga strzelonych goli przez koszule, oczywiście ostatnie 3 mecze Columbus rozegrało u siebie i odniosło zwycięstwa we wszystkich z nich, z kolei Anaheim na wyjazdach nie radzi sobie tak dobrze jak w domu, gdzie rozgrywają 5 meczów wygrali wszystkie. Myślę, że dzisiaj w meczu przeważy fakt własnej tafli na korzyść niebieskich koszul, którzy ostatnio przyzwoicie spisują sie u siebie. Liczę dzisiaj na podtrzymanie dobrej passy gospodarzy
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning OT ✅ 3:4 SO
(1.94) / Betsson !
Po długich rozmyśleniach, postanowiłem dać szansę błyskawicom, ekipie którą pod wodzą nowego trenera, gra znacznie lepiej. Choć początki ich sezonu i w tamtym roku przynosiły dobre profity i dobre wyniki ale mimo tego, że to dalej jest solidna ekipa, często traci głupio punkty. Z Hawks, w czasie regulaminowym stracili jednak zimną krew i Toews wbił gola graczom z Florydy. Mimo, że ostatni mecz z Szablami był wygrany, lecz nie był to też spacerek. Ale dziś po drugiej stronie Pantery, niby nie do końca przeze mnie doceniany, bo na swoich śmieciach potrafią się rozkręcić.. ale według mnie dalej bolączką u nich jest defensywa. Która szwankuje przy wielu sytuacjach, kiedy akcje są przeciwników a nawet i wtedy kiedy próbują zacząć sami akcję. Albo gubią krążek, albo grają zbyt chaotycznie. Powerplay również powinien być bardziej skuteczniejszy w dzisiejszej formacji jak i w ostatnich meczach dla Panter, ale i to nie skutkuje jak powinno. A rywal jaki dziś będą gościć, gdzie jest Stamkos, a nawet i St Louis, który ostatnio bardzo poprawił formę na pewno będą się starać o zwycięstwo w tym meczu. Bez wątpienia, Tampa jest lepszą ale zawsze trudniej się gra w delegacji niż na swoich śmieciach, lecz mimo wszystko w nich celuje dzisiaj w zwycięstwo.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
San Jose Sharks @ Ottawa Senators - San Jose Sharks z dogryweczką i karnymi.
Miejsce spotkania: Canadien Tire Centre, Ottawa, Ontario, Canada
Bet365 [2,05]

Nikt się nie podjął także ja biorę to na siebie. &quot;Sharks&quot; słowo, które w szatniach drużyn przeciwnych na przedmeczowych odprawach wywołuje ciarki na plecach. No to pokrótce, tak jak już pisałem dobrze spisująca się obecnie defensywa w sumie trzecia na liście pod kątem straconych bramek po Avalanche i Bruins. W zestawieniu z obecnie najmocniejszą ofensywą w lidze, która w obecnej chwili zdobyła aż 43 bramki tworzy zaiście monolit. Sporo goli z gry i naprawdę mocny powerplay i aż 12 bramek z PP, utwierdzają mnie w przekonaniu co do słuszności zakładu na Rekiny. Po stronie kanadyjczyków przemawia jedynie własna tafla bo statystyki nie są tak łaskawe dla senatorów. Zdecydowanie gorszy powerplay, mniej goli z gry i aż 27 bramek straconych co przy 18 sharks robi tam wizualną różnicę. Oba zespoły mają swoje indywidualności jednak nie będę przytaczał statystyk bo zupełnie brak mi weny na dzisiaj. Mój typ idzie w kierunku Marleau, Niemi&#39;ego i spółki ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Muntar @
Życzę Ci by ten bet wszedł, bo ja go pograłem również, ale za &#39;drobne&#39; ale go nie analizowałem.. trochę się jednak waham tego meczu ponieważ, przeczytałem, że dzisiaj nie zobaczymy prawdopodobnie Niemiego na bramce i może być to zgubne w skutkach. Ale wiadomo jak będzie powerplay, to i Rekiny swoje oddadzą bo ostatnio troszkę to zaniedbali, ale dziś to zmienią - jestem pewien. Skład również trochę okrojony przez kontuzje, ale wczoraj i tak pokazali że mogą wygrywać z silną ekipą. Zatem powodzenia raz jeszcze! ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Florida Panthers vs Tampa Bay Lightning

No to lecimy z niedzielną serią gier, w sumie to hitów nie widać, ale na pewno emocji i bramek nie zabraknie dlatego ja pobieram mecz na Florydzie, gdzie Pantery podejmą Błyskawice. Pierwsze skojarzenie gdy widzę taką parę, to na pewno to, że będzie się działo pod względem zdobyczy bramkowych. Gdyby bronił dziś Bishop w drużynie gości to może i miałbym pewne zastrzeżenia, ale dziś na pewno wystąpi Lindback, tak więc jestem pewny, że gospodarze będą chcieli to wykorzystać. Jeśli chodzi o gospodarzy to póki co widzę nazwisko Markstroma, ale akurat ten bramkarz dobrze rywalizacji z Tampa Bay nie wspomina, 7:2 na korzyść TBL w pierwszej konfrontacji.
Co do poszczególnych ekip to powiedzmy sobie wprost Florida niczym nie zaskakuje i właściwie to gra na swoim poziomie, a że poziom jest bardzo słaby to i bilans jest nieciekawy. Bardzo wymowny jest bilans gier u siebie 2-4, największa bolączka to z pewnością słaba gra w defensywie, ale również w ofensywie nie widać tu żadnych szczególnych przebłysków. Jak sobie patrzę na roster gospodarzy to wydaje mi się że tam grają ludzie, których nigdzie już nie chcieli, a Florida to taki &quot;przytułek&quot; dla tych, którzy pobłądzili. Może i brzmi to śmiesznie, ale uwierzcie, że takie odnoszę wrażenie, poza tym z takim składem raczej nie można liczyć na &quot;fajerwerki&quot;. Najbardziej bawi mnie Kopecky, którego uważałem za gracza co najmniej przyzwoitego, ale jak teraz patrzę na jego liczby to się łapię za głowę co ten &quot;gość&quot; gra, 11 spotkań i 0 punktów... Inna sprawa, że patrząc na roster Panter to jedno co mi się rzuca w oczy to sami centrzy, skrzydłowych jak na lekarstwo... Oczywiście wiem, że to wszystko uniwersalni gracze i może to nie jest tak istotne, ale mimo wszystko ktoś chyba tu popełnił błąd podczas kompletowania drużyny. No nic jest jak jest i na pewno szybko to się nie zmieni, a grać trzeba dlatego też mam nadzieję że dziś Florida nie będzie biernym &quot;graczem&quot; tego spotkania i postawi solidny opór gościom, którzy są B2B po zwycięstwie wyszarpanym w 3 tercji z Buffalo. Tampa to bardzo pozytywne zaskoczenie na początku tego sezonu, bilans 7-3-0 wygląda imponująco, ale co się rzuca w oczy to fakt, że Tampa rozegrała jedynie 3 spotkania wyjazdowe jak do tej pory, a ostatnie 7 spotkań to właśnie gry domowe. Nie twierdzę, że to zadecydowało ponieważ dwie wygrane z Blackhawks u siebie i na wyjeździe są wymowne, poza tym dyspozycja Bishop&#39;a również ma tu bardzo duże znaczenie, Kanadyjczyk okazuje się lekiem na całe zło, które czai się na drużynę Tampy, nie od dziś wiadomo że Błyskawice zawsze miały problemy w defensywie i próbowano już różnych bramkarzy, ale efekty zazwyczaj były podobne, chociaż gdy bronił Roloson można powiedzieć, że wyglądało to całkiem dobrze. Ok nie ma sensu przedłużać, Tampa ofensywnie bardzo dobrze od początku sezonu, myślę że dziś mimo tego że nie mieli zbyt dużo czasu na regenerację to mimo wszystko powalczą i te 2-3 bramki na pewno wpadną. Suma summarum proponuję over 5.5 po nie najgorszym kursie i jestem zdania, że druga tercja to maksymalny czas na podbicie pieczątki pod tym typem ;)

over 5.5 / 1.94 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
muntar 506

muntar

Użytkownik
Również grałem za niską kasę ten typ bo po wczorajszych meczach w Bostonie i Detroit to się nóż w kieszeni otwiera. Sharks na razie mają niezłą serie ale jak wiemy każda seria kiedyś się kończy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Również grałem za niską kasę ten typ bo po wczorajszych meczach w Bostonie i Detroit to się nóż w kieszeni otwiera. Sharks na razie mają niezłą serie ale jak wiemy każda seria kiedyś się kończy.
Powiem Ci, że Red Wings po tym co ostatnio pokazali w meczu z Sens nie są godni zaufania, ja tu przeczuwam lekki kryzys, na 2-3 spotkania, obym się mylił bo bardzo ich lubię, ale Rangers równie dobrze mogło ten mecz zamknąć w 3 tercji, a bramka w OT jak najbardziej zasłużona, bo to co grali 4 on 4 to kawał dobrego hokeja, a akcja bramkowa Pouliot (jego asysta ????) + Brassard to kapitalna kontra. Widać było że NYR z pełną pasją podeszło do tego meczu, w nagrodę wygrana, która chyba daje im spory oddech (sama radość całej drużyny pokazuje, jak mocno było im to potrzebne ???? ), przed tym jak wracają w końcu :!: na &quot;swoje śmieci&quot; :razz:
http://www.youtube.com/watch?v=eQLStchljMM
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ottawa - San Jose || Ottawa || 1,83 || WilliamHill ⛔
Rekiny B2B, a ich bilans w B2B to Sharks are 3-11 in their last 14 games playing on 0 days rest. Argument może nijaki, ale statystyki często nie kłamią. Oczywiście forma obu ekip na przeciwległych biegunach, ale San Jose wiecznie wygrywać nie będzie. Z drugiej strony na ostatnie 7 spotkań, aż w 6 wygrywali dzisiejsi goście także trzeba uważać. Spodziewam się trendu, że sporo osób będzie szło w stronę San Jose, a takie rzeczy wiadomo jak się kończą.

Florida - Tampa Bay || Over 6 || 2,20 || WilliamHill ZWROT

W tym sezonie Tampa zlała już panterki na własnym terenie 7-2 i dzisiaj spodziewam się podobnej strzelaniny, chociaż troszkę bardziej wyrównanej. Błyskawice B2B co jak dla mnie jest dodatkowym plusem w tym typie. Długo zastanawiałem się czy wybrać overka czy zwycięstwo gospodarzy bo nie wierzę, że Tampa po tak długim graniu u siebie wygra 1 wyjazd od dawna. Z drugiej strony Florida to najsłabszy przeciwnik z 3 nadchodzących spotkań także mogą się spiąć i wgrać, dlatego wybrałem overka. Florida jak na razie u siebie bardzo underowo, ale z Tampa winno przyjść przełamanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom