>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Florida Panthers - Chicago Blackhawks OT ✅ 2:3 SO
(1.50) Betsson !
Dzisiaj znów przenoszę się do Florydy. Mecz znowu w którym, biorę pod lupę jak najbardziej zespół gości. Ekipę silną, dobrze zmobilizowaną i utytułowaną w ostatni Puchar Stanleya. Po drugiej stronie Pantery, którzy ostatnimi czasy wygrali z Dzikusami. Oglądałem tamten mecz i gdyby nie powerplay, to gospodarzy nie było by stać na walkę. Widać było, że mają już mecz w kościach, ale jednak się postawili. Dzikusy ich zlekceważyli po całości, a to słupek Parise&#39;a a to przewagi zawodników. Byli lepszą ekipą w tamtym meczu a i tak przegrali. Nie zawsze silniejsza ekipa potrafi wygrać mecz, ze słabszym rywalem. Ale dzisiaj rywal dla Florydy już z górnej półki. Posiadający mocny arsenał broni, z ambitnymi zawodnikami, którzy mają mnóstwo strzałów na bramkę i dużo strzelają. Kane, Toews te nazwiska mówią same za siebie. Obaj gracze sami powinni &#39;&#39;całkowicie zmniejszyć&#39;&#39; szansę na jakąkolwiek wygraną dla Panter. Nie od dziś wiadomo jak gracze z Chicago sobie pogrywają. I jaką silną są ekipą. Dziś bramkarz, u Panter znowu Thomas i nie wierzę, że dzisiaj będzie miał aż tak dobry dzień jak ostatnio, gdzie po prostu wiele bronił. Tu już inni zawodnicy i inna marka.. ;) Jeszcze jaka jest ważna rzecz.. Powerplay w wykonaniu Panter, jest strasznie nieskuteczny. Z Dzikusami dostali szansę grania przeciwko trzem zawodnikom i oddali tylko 2 strzały! To raczej nie jest jakiś zespół, po którym można się spodziewać jakichś dobrych wyników na ich koncie, a to że wygrali z Pingwinami, to tak jak pisałem winowajcą był Zatkoff. Bramkarz, który grał od x czasu.. i nie był przygotowany. A dziś Corey Crawford na pewno znajdzie wiele sposobów aby powstrzymać ataki gospodarzy. Bo Chicago z pewnością nie odda inicjatywy w tym meczu. To oni będą w tym meczu prawą ręką i będą &#39;upokarzać&#39; rywala.. swoją techniką i skutecznymi akcjami. Stawiam pewnie na Hawks!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
chvast 396

chvast

Użytkownik
Vancouver Canucks OT at New York Islanders 1,83 Bet365
Zainteresował mnie dzisiaj pojedynek pomiędzy Canucks a Islanders. Gospodarze pomimo niezbyt trudnego terminarza nie mogą się pochwalić zbyt dobrym bilansem, notując w tym porażkę ze słabymi Sabres (1-8-1), czy męcząc się do karnych z fatalnie spisującymi sie Devils. Goście również dotychczasowych wyników nie mogą traktować jako w pełni zadowalające, ze słabszymi drużynami wygrywają, jednak kiedy przyjdzie im walczyć z mocnym przeciwnikiem wracają na tarczy. Jedną z przyczyn jest słabe wykorzystywanie gry w przewadze, myślę, że Canncuks powinni pracować nad poprawieniem tego elementu, z drugiej jednak strony ich Pently Kill stoi na wysokim poziomie. Podobała mi się postawa Canucks w meczu wyjazdowym z Penguins, w którym przegrali po karnych. Porażkę b2b z Blue Jackets tłumaczę zmęczeniem - sporo sił &#39;Nucks zostawili w Pittsburghu. Biorąc pod uwagę nie najgorszą jak do tej pory postawę &#39;Kanadyjczyków&#39;, ostatnie przebłyski w ich grze, a także formę dzisiejszego rywala jestem dość pewien ich zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Panthers - Hawks
Fleischmann strzeli gola
3,75 Unibet✅✅✅

Dzisiaj znacznie bardziej ryzykownie, to i stawka odpowiednio niższa, chociaż kurs o wiele zawyżony. Buki chyba nie doceniają Pana którego nazwisko widnieje 3 linijki wyżej. Zresztą, nie tylko oddsmakerzy.

GM FLA musi na klęczkach dziękować niebiosom, że ma w drużynie Hubiego, Barkova, Boyesa i bohatera dzisiejszych przemyśleń. A mogło nie być tak pięknie - Aleks wcale nie musiał z przytupem wejść na salony, Jonathana mógł złapać syndrom drugoroczniaka, a Brad mógł dołączyć do innej drużyny. Ale w tym akurat zasługa Tallona, bo kiedy inni GM kręcili nosem, Dale dał szansę ex Wyspiarzowi. Byłem zupełnie przekonany że się sprawdzi, no i statystyki nie kłamią. Niezła skuteczność + żelazne nerwy w ważnych momentach - takiego gościa trzeba było na Florydzie bo secondary scoring istniał tam tylko z nazwy. Oczywiście zaliczył kilka upadków - do dzisiaj się zastanawiam jakim cudem po 43(!) bramkach z sezonu 07/08, 2 lata później strzelił 14 (!!). No i jest oczywiście ten jeden z najbardziej underrated grajków w moim prywatnym rankingu- Fleischmann. Popularny Flash jest o tyle niedoceniany, co wręcz oskarżany o wysoki kontrakt, a prawda jest taka, że gdyby nie on, to 2 sezony temu w tych &quot;historycznych&quot; PO Florida mogłaby zagrać, ale na padzie przy PS3. Odkąd dołączył do klubu punktuje najlepiej i dostaje najwięcej TOI wśród wszystkich forwards. Jedynie Hooby wytrzymuje podobne obciążenia i jest obdarzony podobnym kredytem zaufania. Tomas to gracz dysponujący nieprawdopodobną orientacją, świetnie grający tyłem do bramki, kapitalnie wyczuwa sytuacje loose puck i potrafi je wykorzystać. Dysponuje niezłą techniką na małej przestrzeni i bardzo mocnym strzałem z klepy. Z kategorii dziwnych spostrzeżeń, mam wrażenie, że Tomas 3 razy częściej od przeciętnego strzelca bramki obija przy tym słupek lub poprzeczkę. Intrygujące zjawisko, serio ???? Z Wild byłem przekonany że to on trafił, jednak doszukali się jakiegoś re-directin ze strony Barkova. Swoją drogą Flash posłał taką torpedę, że mogła Hardingowi łeb urwać. Była też druga świetna szansa, dyskotekę w D Wild wykorzystał Hooby i zza bramki zagrał do #14, który strzelił niezbyt precyzyjnie. Fakt matchupu z Hawks i średnia skuteczność Tomasa (póki co 1 gol, ale 7A - bezcenny dla drużyny) sprawiają, że kurs pokaźny. Jako że śledzę uważnie spadki/wzrosty na przestrzeni lat, w roku ubiegłym nierzadko wystawiano na Tomka 2,60, a nawet 2,30 - to już 2 lata temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Florida Panthers - Chicago Blackhawks

Obrońcy tytułu zawitają dziś na słoneczną Florydę, gdzie zmierzą sie z miejscowymi panterami dowodzonymi przez Tima Thomasa. W tej analizie nie mam zamiaru owijac zbytnio w bawełnę i przejde od razu do sedna. W mojej ocenie Panthers wraz z Thomasem miedzy słupkami bedą w tym sezonie ekipą bardzo groźną na własnej tafli. Przekonały się już o tym ekipy Wild i Penguins. Ekipą która dziś zawitała do Sunrise, są aktualni mistrzowie z Chicago. W ostatnim czasie widziałem w akcji obie ekipy i muszę stwierdzić tutaj że goście, mimo korzystnych wyników nie grają jeszcze tak jak sie tego od nich oczekuje. Ich bramkarz Crawford, tak dobre staty zawdzięcza właściwie tylko obrońcom oraz nieudolności rywali w ataku. Pantery grają ostatnimi czasy bardzo przyzwoicie. Fakt, faktem że są częściej ostrzeliwani niż sami strzelają, ale mają na tyłach zabezpieczenie w postaci pewnie interweniującego Thomasa. Dzisiejszej nocy zapewne również Hawks ruszą do ataku od pierwszej minuty, ale według mnie zostaną zatrzymani przez byłego bramkarza Bruins. Hawks to ekipa na pewno lepsza niż Wild ale gospodarze podbudowani dobrymi interwencjami Thomasa będą bardziej starali się wykorzystać każdą nadarzającą się okazje by zaskoczyć niemrawego Crawforda. Goście to mocny faworyt tego spotkania. Ja jednak twierdzę że gospodarze są tutaj w stanie wydrzeć wygraną. W meczach z Wild oraz Bruins było widać dobrą postawę formacji defensywnej, mimo że nie są to takie nazwiska, jakie Thomas miał przed sobą za czasów gry w Bostonie, to napewno są w stanie zmobilizować się by w jak najwiekszym stopniu wspomóc swojego bramkarza i dać mu pole do popisu. Thomas umiejętności &quot;kradniecia&quot; meczy jeszcze nie utracił i nadal broni na bardzo wysokim poziomie. Tak wiec dzis po raz drugi z rzędu celuje w gospodarzy, w bardzo prestiżowym starciu z obrońcami tytułu.
Panthers OT 2,58 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Przyznam szczerzę, że byłem pod wrażeniem w jaki sposób Wings uporali się w meczu z Sharks, tym bardziej że brakowało w składzie dwóch nominalnych defensorów z I linii - Kronwall &amp; Ericsson, w zamian za nich sprawy w swoje ręce wzięła młoda krew, która robi ogromne postępy i jestem pełnego zdania, że Wings dzięki nim sukcesywnie umacniają swoje walory w tym sezonie na tyłach, a pierwsze wzmianki widzieliśmy na ostatnich playoffach. Nie był to mecz pokroju klasycznej łupanki jaką potafią zafundować Pingwiny, Maple Leafs czy nawet Sharks u siebie - była to typowa gra oparta na ogromne zaangażowanie taktyczne i świetne usposobienie defensywne po obu stronach.
Wings praktycznie w ogóle nie zostawiali wolnej przestrzeni Rekinom, skutecznie blokowali ich strzały, rozbijali wszelkie ataki, byli solidni w Penalty-Kill i pozostawili obraz mizernie wyglądającej w szczególności I lini, gdzie ustawiony był Hertl, Thornton i Hamilton. w I oraz II tercji Skrzydła punktowali Sharks w swojej strefie defensywnej, dopiero w III tercji Babcock postanowił ruszyć i całkowicie przechylić spotkanie na własną szalę, jak się okazało, było to słusznym posunięciem i Sharks w zasadzie przez całą 3 tercję byli zamknięci we własnej strefie odpychając ataki gospodarzy. Odrazu widać było funkcjonalność każdej z 4 lini ofensywnej, świetnie &#39;raszował&#39; Tatar, zapędzał się Smith z defensywy, który był bardzo bliski zdobycia gola. Ogółem ofensywa Skrzydeł zgarniała coraz więcej szans, wygrywała wznowienia i szukała wielu kombinacji. Niemi w bramce gości był jednak nie do zdarcia i udowodnił to w pełni po loterii rzutów karnych notując fantastyczny &#39;save&#39; przy próbie Bertuzziego. Udało się mimo wszystko zgarnąć jeden punkt, przyznam że bardzo cenny i w pełni zasłużony.

Dzisiaj do Michigan przylatują Senatorzy, a sam mecz jest na tyle wyjątkowy, że Sens zagrają po raz pierwszy przeciwko swojemu &quot;odwiecznemu&quot; Kapitanowi, który służył tam przez ponad 17 lat. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, Sens zmierzą się jak podkreślałem wcześniej, ze świetnie ustawionym zespołem pod względem defensywnym, ze znacznie lepszym bilansem jeśli chodzi o H2H , dobrym goalteningiem (3-0-0 Howarda w karierze przeciwko Sens) i w końcu z zespołem , który jest w formie, gra w swojej twierdzy i potraktuje ten mecz jako priorytet po przeniesieniu tego sezonu do konferencji wschodniej.

Ponadto skład zasili po dwu-meczowej absencji Nick Kronwall, o którym niejednokrotnie wspominałem i przedstawiałem jako najmocniejszy filar w defensywie &quot;Ośmiorniczek&quot; po odejściu Lidstroma.

Poza tym jak byłem pozytywnie nastawiony przed ostatnim meczem z Rekinami, tak teraz nakładam szansę Skrzydeł jeszcze większym optymizmem. Stawiam więc na gospodarzy, którzy są zdecydowanym faworytem i powinni zgarnąć komplet jeszcze bardziej zmotywowani i podrasowani po świetnym meczu z Sharks.

Ottawa Senators @ Detroit Red Wings OT [1,69] PinnacleSports ⛔ (6-1)

gl
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 263

fidelio

Użytkownik
Przyznam szczerzę, że byłem pod wrażeniem w jaki sposób Wings uporali się w meczu z Sharks, tym bardziej że brakowało w składzie dwóch nominalnych defensorów z I linii - Kronwall &amp; Ericsson, w zamian za nich sprawy w swoje ręce wzięła młoda krew, która robi ogromne postępy i jestem pełnego zdania, że Wings dzięki nim sukcesywnie umacniają swoje walory w tym sezonie na tyłach, a pierwsze wzmianki widzieliśmy na ostatnich playoffach. Nie był to mecz pokroju klasycznej łupanki jaką potafią zafundować Pingwiny, Maple Leafs czy nawet Sharks u siebie - była to typowa gra oparta na ogromne zaangażowanie taktyczne i świetne usposobienie defensywne po obu stronach.
Wings praktycznie w ogóle nie zostawiali wolnej przestrzeni Rekinom, skutecznie blokowali ich strzały, rozbijali wszelkie ataki, byli solidni w Penalty-Kill i pozostawili obraz mizernie wyglądającej w szczególności I lini, gdzie ustawiony był Hertl, Thornton i Hamilton. w I oraz II tercji Skrzydła punktowali Sharks w swojej strefie defensywnej, dopiero w III tercji Babcock postanowił ruszyć i całkowicie przechylić spotkanie na własną szalę, jak się okazało, było to słusznym posunięciem i Sharks w zasadzie przez całą 3 tercję byli zamknięci we własnej strefie odpychając ataki gospodarzy. Odrazu widać było funkcjonalność każdej z 4 lini ofensywnej, świetnie &#39;raszował&#39; Tatar, zapędzał się Smith z defensywy, który był bardzo bliski zdobycia gola. Ogółem ofensywa Skrzydeł zgarniała coraz więcej szans, wygrywała wznowienia i szukała wielu kombinacji. Niemi w bramce gości był jednak nie do zdarcia i udowodnił to w pełni po loterii rzutów karnych notując fantastyczny &#39;save&#39; przy próbie Bertuzziego. Udało się mimo wszystko zgarnąć jeden punkt, przyznam że bardzo cenny i w pełni zasłużony.

Dzisiaj do Michigan przylatują Senatorzy, a sam mecz jest na tyle wyjątkowy, że Sens zagrają po raz pierwszy przeciwko swojemu &quot;odwiecznemu&quot; Kapitanowi, który służył tam przez ponad 17 lat. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, Sens zmierzą się jak podkreślałem wcześniej, ze świetnie ustawionym zespołem pod względem defensywnym, ze znacznie lepszym bilansem jeśli chodzi o H2H , dobrym goalteningiem (3-0-0 Howarda w karierze przeciwko Sens) i w końcu z zespołem , który jest w formie, gra w swojej twierdzy i potraktuje ten mecz jako priorytet po przeniesieniu tego sezonu do konferencji wschodniej.

Ponadto skład zasili po dwu-meczowej absencji Nick Kronowall, o którym niejednokrotnie wspominałem i przedstawiałem jako najmocniejszy filar w defensywie &quot;Ośmiorniczek&quot; po odejściu Lidstroma.

Poza tym jak byłem pozytywnie nastawiony przed ostatnim meczem z Rekinami, tak teraz nakładam szansę Skrzydeł jeszcze większym optymizmem. Stawiam więc na gospodarzy, którzy są zdecydowanym faworytem i powinni zgarnąć komplet jeszcze bardziej zmotywowani i podrasowani po świetnym meczu z Sharks.

Ottawa Senators @ Detroit Red Wings OT [1,69] PinnacleSports

gl
Typ powinien wejść, senatorowie w ostatnim meczu grali u siebie z Oilers i jeśli zagrają w Detroit w podobny sposób to zostaną zmiażdżeni.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Typu nie neguję chociaż życzę wygranej Ottawie.
Jedno zdanie, dwa błędy. Błąd logiczny oraz brak przecinka. Skoro nie negujesz typu, to dlaczego życzysz wygranej Ottawie?? Dla mnie to jest negacja, zaprzeczenie, kontrargument czy jakkolwiek sobie to nazwiesz. Miłego wieczoru życzę. Ja dzisiaj nic nie typuję i idę zwyczajnie spać za chwilę. Pozostaje do wzięcia analiza spotkania Boston Bruins, liczę w tej kwesti na użytkownika JuanRomano. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chvast 396

chvast

Użytkownik
Boston Bruins 60&#39; at Buffalo Sabres 2,00 Bet365
Sabres grają w tym sezonie fatalnie, zaledwie 3 zdobyte punkty w 10 meczach świetnie to obrazują. Nie da się ukryć, że Swords przechodzą przez proces przebudowy w tym sezonie i nie należy się spodziewać zbyt wielu zwycięstw z ich strony. Nawet, jeżeli mecz jest wyrówany to im zawsze czegoś brakuje, nie potrafią (lub nie chcą) wygrać. Bruins pokazują, że kolejny sezon z rzędu będą wysoko, będą się liczyć w walce o końcowy tryumf. Ich postawa jest o wiele lepsza od formy gospodarzy. Nawet biorąc pod uwagę to, że dziś w bramce Bears wystawią Johnsona i że Sabres zawsze sprawiali im kłopoty, nie wyobrażam sobie innego przebiegu niż zwycięstwo B&#39;s, nie w tym sezonie. Dlatego postanowiłem pójść dalej i postawić na zwycięstwo gości w 60 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Detroit Red Wings OT - Ottawa Senators / BRAK SŁOW NA ICH GRĘ !
(1.68) Unibet !
Dziś pod lupę biorę jedynie spotkanie, które mnie najbardziej interesuje. Detroit Red Wings, w tym meczu są z pewnością mocniejszą ekipą, która ostatni mecz nie miała po swojej myśli. Lecz cały mecz był zacięty i niewątpliwie największym bohaterem był bramkarz Rekinów. Niesamowita postawa, genialna walka. Dzisiaj po drugiej stronie nie co słabszy rywal, na pewno od poprzedniej ekipy z którą grali gracze Detroit i w ich zasięgu. Na pewno muszą poprawić powerplay, bo w ostatnim meczu nawet nie zdołali strzelić bramki, a to jest mały klucz do sukcesu, aby zdobyć bramkę. Ottawa, w ostatnim meczu przegrała z Oilers, zlekceważyła po całości rywala, ale Oilers się postawili i wyłapali poważne punkty w tym meczu. Ośmiornice na pewno czują niedosyt po ostatnim meczu i dziś będą to oni wyznaczać tempo tego spotkania i to oni będą neutralizować rywala, bo nie wierzę, żeby na swoich śmieciach z taką zgraną ekipą jaką są mogli ten mecz po prostu przegrać. Kurs, do wieczora może spaść także biorę go póki co. Statystyki mówią same za siebie, kto w tym meczu jest faworytem i kto ma większe szanse na wygraną ale tym się do końca też nie wolno sugerować. Mimo wszystko idę w stronę Wings, bo są lepszą ekipą i kluczem do wygrania meczu będzie na pewno skuteczniejszy powerplay i wejście w odpowiedni rytm w meczu.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Montreal - Anaheim, ANA ML ⛔
Pinn: 2,12


Typ podaję z wyprzedzeniem, bo kurs z pewnością poleci ostro w dół. Moja argumentacja skupi się głównie na Canadiens. Widziałem prawie wszystkie mecze Habs w tym sezonie i muszę powiedzieć, że od spotkania z Vancouver Habs grają co raz słabiej, dochodzą do tego kontuzje. Wyróżnić można Pricea, który ratuje drużynie tyłek (choć zeszłej nocy zagrał trochę słabiej i nie zdziwię się jeśli Therien da mu odpocząć przed starciem z Sharks) i Gallaghera, który dwoi się i troi, dorzucając do tego bramki. Cała linia Galchenyuk-Eller-Gallagher obniżyła loty i nie punktuje już tak jak na początku sezonu (honor ratuje wspomniany już mniejszy Gally). Do drugiej linni przesunięty został rookie Bournival. Trzecia to nowy mix bezproduktywnych Moen-Desharnais-Bourque. Czwarta to weteran AHL drewniak Blunden, mały walczak White i kolejny rookie Holland dla którego będzie to drugi mecz w lidze. Wychodzi więc na to, że Canadiens nie mają kim postraszyć - stricte ofensywna linia jest bez formy, a bottom six to totalna zapaść. Do tego obrona, która do twardych ani solidnych gabarytowo nie należy. Wczoraj nie zawiodłem się grając Nafciarzy (równie osłabionych jak Canadiens) i choć mecz meczowi nierówny (w dodatku w NHL) to uważam, że Duks pojadą jutro z Montrealem. Ratunkiem dla Canadiens może być tylko PP i świetny mecz bramkarza. Mam takie wrażenie, że dopóki nie wróci jeden z obrońców (Emielin, Murray) plus choć jeden z dwójki Prust, Pacioretty dając większe pole manewru w liniach, Habs będą zjeżdżać w dół tabeli.
Kaczki mimo porażki w Toronto są w świetnej formie. Do tego dorzucę bilans drużyn zachodu z drużynami wschodu (zdecydowanie na korzyść zachodu), dobre wyniki Ducks w Bell Centre i wychodzi mi win gości (tak jak kolejkę później kiedy Habs zagraja z Rekinami).
 
H 164

hector

Użytkownik
P
Ponadto skład zasili po dwu-meczowej absencji Nick Kronwall, o którym niejednokrotnie wspominałem i przedstawiałem jako najmocniejszy filar w defensywie &quot;Ośmiorniczek&quot; po odejściu Lidstroma.
Ottawa Senators @ Detroit Red Wings OT [1,69] PinnacleSports

gl
Niesamowite,ale Niklas dostał krążkiem w usta na treningu rano i nie wiadomo czy zagra.Musiał natychmiast wybrać sie do dentysty......jak pech to pech.
http://prohockeytalk.nbcsports.com/2013/10/23/kronwall-puck-to-the-mouth-will-be-game-time-decision/
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Boston Bruins


W normalnych okolicznościach faworyt tego meczy byłby tylko jeden. Bruins są na ten moment duzo lepsza ekipą niż Sabres, którzy mają problemy z samymi sobą. Dziś jednak granie na gości na pewno się jest pewniakiem, ponieważ jutro czeka ich bardzo prestiżowe starcie u siebie z Sharks, i dzisiaj będą chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Wystawiają m.in backupa Johnsona, który w tym sezonie jeszcze nie grał, i jego forma pozostaje zagadką. Taka okoliczność sprzyja gospodarzom, którzy w przeszłości niejednokrotnie pokazywali że potrafią pokonać Bruins, gdy ci nie angażują w swoją grę 100% wysiłku i zaangażowania. Sabres mają swoje problemy, jednakże patrząc w przeszłość twierdze że zawsze mieli coś w zanadrzu by zaskoczyć niedzwiadki z Bostonu. Tak więc i dzis po tym bardzo przyzwoitym kursie, warto pójść w stronę gospodarzy

Sabres OT 2,48 Unibet ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Buffalo Sabres vs Boston Bruins
Pokrótce ;) Sabres czyli obok Flyers najgorsi w lidze, czego im brakuje ? pytanie retoryczne ponieważ brakuje im &quot;wszystkiego&quot; na tę chwilę. Można ubolewać, że taka drużyna pogrywa tak słabo, aczkolwiek poza dwiema pierwszymi liniami i Ryan&#39;em w bramce nie widzę tu nic znaczącego. Na miejscu Vanka zadałbym sobie pytanie &quot;Co ja tu jeszcze robię ?&quot; :razz: Mimo wszystko nawet jako najgorsi muszą grać i walczyć, dziś świetna okazja by pokazać się z dobrej strony, bo rywal nie byle jaki. Boston pewnie w oczach wielu to murowany pewniaczek na nockę i jeśli będziemy racjonalnie patrzeć to tak jest. Ja skupiam się na tym co dziś zaprezentuje Miller oraz na jego dokonaniach w tym sezonie ponieważ under 3.0 gości sam się raczej nie wykręci. Ryan mimo słabej gry zespołu prezentuje się co najmniej przyzwoicie, pisze co najmniej ponieważ 2.72 GAA i .926% SV wstydu na pewno nie przynosi, a wiadomo jakie życie mają bramkarze w słabych ekipach, są &quot;narażeni&quot; na ciągłą akcję, która toczy się pełne 60 minut. Wystarczy tylko popatrzeć ile strzałów oddawali rywale w każdym ze spotkań gdy bronił Miller. Wszyscy myślą, że Sabres przegrywają bo Ryan w słabej formie, a tu guzik prawda, Miller broni jak może najlepiej, jednak niestety jest tylko i aż człowiekiem. W mojej ocenie Boston będzie miał dziś spore problemy ze zdobywaniem bramek, a to z jednej prostej przyczyny, którą jest Ryan Miller, bramkarz Buffalo w ostatnich sezonach notował większość bardzo udanych występów vs Bruins i miejmy nadzieję że dziś nie pójdzie mu gorzej.

Boston Bruins under 3.0 / 1.66 Marathonbet
⛔ miazga...
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Vancover Canucks OT at New Jersey Devils 1,80 Bet365
Przeglądając dzisiejsze kursy na nhl od razu rzuciło mi się w oczy spotkanie &#39;Nucks z Devs. Canucks w tym sezonie grają całkiem przyzwoicie i raczej bez problemu radzą sobie ze słabymi ekipami. Co prawda, można by oczekiwać od nich bardziej zdecydowanych zwycięstw i paru punktów więcej zdobytych w trudnych meczach, jednak na dzisiejszy mecz powinno wystarczyć zaprezentowanie dotychczasowej formy. Devils grają w tym sezonie dno i nie radzą sobie w ogóle, w tej chwili to jeden z słabszych zespołów w lidze. Jak do tej pory udało im się wygrać z Rangers, kilka razy dochodzili do dogrywki (m.in z Cannucks) lub karnych. Nie potrafią przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę w meczach na styk. Ich nie najgorszy bilans domowy (1-0-1) to według mnie zasługa niewielu rozegranych spotkań w Prudential Center. Myślę, że pomimo nie tak wysokiej formy jak oczekują w Vancouver Canucks powinni być dzisiaj górą.
Phoenix Coyotes OT at Los Angeles Kings 2,35 Bet365
Kojoty jak na razie zaskakują mnie w tym sezonie in plus. Zdobywają punkty tam gdzie powinni zdobywać i walczą do końca, stawiając zacięty opór nawet w przegranych meczach. Trudno doszukiwać się w ich ostatnich spotkaniach jakiejś wyjątkowo słabej dyspozycji. Są w równej, dobrej formie. Kings nie odstają od Dogs zbytnio, również grają dobrze i równo, jednak mieli do tej pory łatwiejszy kalendarz, a przy tym osiągnęli nieco gorsze wyniki. Bramkarze na ten mecz nie są jeszcze potwierdzeni, ale zapowiada się na ciekawy pojedynek Quick vs Smith, obaj prezentują wysoką klasę, ale dla mnie przewaga jest po stronie Smitha który w ostatnich 6 meczach notuje bilans 4-0-2. Naprawdę podoba mi się gra Coyotes w tym sezonie i sądzę, że to oni są faworytami tego spotkania. Bukmacherzy są innego zdania i wystawili na nich wysoki kurs. Nic tylko grać.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Sharks to aktualnie najlepszy team w lidze, który dodatkowo nie przegrał jeszcze meczu w czasie regulaminowym. Liczyć z tym muszą się Bruins, którzy po komfortowym zwycięstwie w Buffalo, gościć będą dziś Rekiny u siebie. Niedźwiedzie po lekkim przestoju z samego początku, wyglądają już coraz lepiej; sporo strzelają i są aktywniejsi w &#39;special moments&#39;.
Sharks co prawda stracili ostatnio swoich dwóch skrzydłowych i w ostatniej rywalizacji w Detroit widać było delikatną niemoc w szczególnosci na I linii z Thorntonem i Hertlem, ale przyszło im się zmierzyć ze świetnie ustawioną tamtego wieczoru defensywą Red Wings. Mimo to udało się zgarnąć 2 punkty po karnych i dzisiaj spodziewam się wyciagnięcia odpowiednich wniosków i znalezienie skutecznego sposobu przez McLellana na to, by ugryźć Bruins i rozpracować ich silną defensywę.
Sharks stać na to i jeśli uruchomi się w dodatku ich powerplay, to gospodarze mogą mieć spore problemy. Bruins dodatkowo będą grać drugi mecz z rzędu po przylocie z Buffalo, tak więc jakieś delikatne zadyszki pojawić się tutaj mogą biorąc pod uwagę spore zaangażowanie w grę fizyczną obu zespołów.

San Jose Sharks OT @ Boston Bruins [2,05] PinnacleSports ⛔ (1:2)

Hawks jak do tej pory wyglądają na nieco uśpionych i nie wykorzystujacych w pełni ich niesamowitego potencjału. Co prawda wygrywają swoje mecze, ale nie widać jeszcze tej dominacji z ich strony i skuteczności niektórych killerów w ofensywie. Wszystko więc przed nimi i sądzę, że porażka z ubiegłego tygodnia z Lightning przysporzy tutaj dodatkowej motywacji i będą mieli świetną okazję do rewanżu, tym bardziej że byli tam ekipą zdecydowanie lepszą.
Lightning grali ostatnio solidny hokej ,ale mecz z Bruins pokazał , że nie są wciąż na tyle regularną ekipą, by liczyć się z najlepszymi - a do takich niewątpliwie należą Hawks. Stawiam na gości.

Chicago Blackhawks OT @ Tampa Bay Lightning [1,90] PinnacleSports ⛔ (5:6 OT)

Tutaj również pójdę w kierunku zespołu, który na tle Odrzutowców wygląda znacznie lepiej niemal pod każdym względem. Zaczniemy od pracy w defensywie, która spisuje się na plus od początku sezonu. Ponadto penaltykill (18 wybronionych przewag w ciągu ostatnich 6 spotkań) oraz powerplay, wygrywanie wznowień , ogólne zdyscyplinowanie oraz goaltending, i choć Rinne wypadł ze składu na ok. miesiac, to uważam że jego zastępca - Hutton będzie miał ogromną motywację do przejęcia sterów jako numer 1, z resztą kilka dni temu Preds wygrali w Winnipeg i Hutton wykazał się z bardzo dobrej strony broniąc 38 strzalów. Wobec Jets przypisać mogę co najwyżej lepszą postawę w ofensywie, ale ogólnie cały zespół wygląda co najmniej średnio. Dziś przylatują do Bridgestone Arena, a nie od dziś wiadomo ,że to teren trudny właściwie dla każdego rywala w NHL.

Winnipeg Jets @ Nashville Predators OT [1,75] PinnacleSports ✅ (2:3 OT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Flyers - Rangers
Giroux strzeli gola (60min)
3,50 Betsson
⛔ nie dziś
Idąc z myślą popularnego powiedzenia &quot;nie kopie się leżącego&quot;, nie mam zamiaru pastwić się nad centrem Flyers. Większość fanów już się oswoiła z myślą, że ich ulubieniec przegrywa walkę o MR Trophy nawet z goalie Phoenix.
Nie można se oprzeć wrażeniu, że #28 nie służy opaska kapitańska, i o ile nie stracił nic z umiejętności, to gołym okiem widać, że momentami jest po prostu spięty. A to jedna z najgorszych dolegliwości, jaka może dopaść zawodnika, zwłaszcza jeśli mówimy o zawodniku mającym kontrolę krążka na poziomie top 10 ligi. Claude to genialny dangler (taki atrybut u centra to skarb), fantastycznie jeżdżący na łyżwach. Dodatkowo cechuje go bezkompromisowość, dzięki której nie widzi problemu we wjechaniu między czterech graczy i strzeleniu przy tym bramki (mecz z Sabres). Jego rzuty karne można sobie oglądać przed snem zamiast serialu/filmu. Giroux rzadko wybiera proste rozwiązania, co często okazuje się zgubne, ale jak już coś wpadnie, to ogląda się to bez odrywania wzroku. Ciężko mi sobie wyobrazić, że obecna wersja Giroux to model który będziemy oglądać do końca sezonu. IMO to po prostu chwilowy spadek formy który dopada w którymś momencie kariery każdego, bez wyjątku. Nie można zapominać o rewelacyjnej kampanii 11/12 i PO z Pens, w których przeszedł samego siebie. Jeśli nikogo nie pominąłem, to oprócz Gagnera i jego 8 points game, Claude jest jedynym graczem w ostatnich latach, który w jednym meczu zanotował 6 pts (3G,3A), właśnie w tej masakrze dokonanej na PIT. Last 3 games wlały jakiś tam optymizm, w każdym z nich punktował, a matchup z wspominanym Pittsburghiem mógł nawet zwieńczyć bramką, ale Simmonds w spektakularny sposób przekierował jego strzał, a za drugim razem Flower nieźle się spisał. Swoją drogą ten mecz był tak dawno temu (chyba 6 dni minęło), że nie wiadomo jak taka długa przerwa wpłynie na dyspozycję zawodników. Oczywiście to cała drużyna daje d.. w tym roku, a nie tylko #28, ale od niektórych po prostu wymaga się więcej. Zatem do roboty Claude, prześcignij wreszcie tego Smitha to może dadzą Ci spokój :cool:
Dzisiaj NYR na rozkładzie, dwie niedomagające drużyny - wyniku nie jestem w stanie przewidzieć, ja jednak skupiam się - tradycyjnie - na jednostkach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
muntar 506

muntar

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New York Rangers z dogryweczką i karnymi
Miejsce spotkania: Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania
[1,66] Bet365
Spotkanie teoretycznie ujmując dwóch najgorszych ekip na początku sezonu, notujących niezbyt przyzwoite wyniki. To co wyprawia w tym sezonie defensywa Rangersów powoduje palpitację serca u sympatyków tej ekipy. 29 bramek straconych czyli zaliczający się do najgorszych rezultatów w lidze. Nie byłoby to źle gdyby jeszcze nie brak poweru, tylko 11 strzelonych bramek. Za tą ekipą nic nie przemawia ale nie skreślałbym Rangersów bo już jedną niespodziankę zaliczyli w tym sezonie psując mi singla xD Drugi zespół również nie przedstawia się w kolorowych barwach. Nie trzeba tutaj rozpisywać o kiepskim starcie sezonu, serii 4 porażek z rzędu. Ekipa Flyers również 11 strzelonych bramek czyli syndrom Rangersów również, za to aż o 5 bramek mniej straconych. Teoretycznie więc defensywa Lotników wygląda nieco lepiej pod tym względem. Znacznie lepsze wykorzystanie PP po stronie zespołu gospodarzy gdzie przy 9% z haczykiem wsadzili 3 bramki. Goście mając aż 18 % przekuli to tylko na 4 bramki. I myślę, że gra w PP zdecydowanie przesądzi na korzyść zespołu gospodarzy.
Nashville Predators - Winnipeg Jets również z dogryweczką i karnymi
Miejsce spotkania: Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee
[2,20] Bet365
//Było blisko. Jets odpadli po dogrywce ;/
Dwie ekipy spotykające się już drugi raz w tym sezonie. Niekwestionowanym faworytem przed meczem za którym przemawiają wszelkie statystyki i wyniki spotkań bezpośrednich jest ekipa gospodarzy, czyli Predators. Gospodarze w pierwszym spotkaniu pokonali 3-1 drużynę gości. Ekipa z Tennessee w swoim składzie ma świetnie punktującego Smitha i obsługującego go Hornqvista. Predators w zestawieniu z ekipą Odrzutowców zdecydowanie więcej PP ale nie potrafią wykorzystać tego tak efektywnie jak ekipa gości i tylko 6 bramek z PP. Drużyna gości nieco mniej % PP ale potrafią efektywnie te minuty przekuć na bramki. Ale teraz najważniejsze uzasadnienie mojego typu. Dobry mecz z Capitals, który w regulaminowym czasie zamknął się na wyniku 4:4. Ostatecznie ekipa Odrzutowców poległa w tym spotkaniu. Ale co najbardziej, mnie przekonało to wypłynięcie na wierzch Laad&#39;a &amp; Little, którzy dodatkowo zwiększają pole manewru na dzisiejsze spotkanie i jeżeli utrzymają formę z meczu przeciwko Capitals to oprócz duetu Byfuglien &amp; Kane, będą stanowić dodatkowy power przeciwko ekipie gospodarzy. Niech zielono rano będzie ;)
Takie tam z nudów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Boston Bruins - San Jose Sharks OT ⛔ 2:1
(1.97) Unibet !
Jeden z najciekawszych meczów do którego nie wolno przejść obojętnie. Rekiny grają bardzo regularnie, solidnie i bardzo imponująco. Ich powerplay, znowu jest na wysokim poziomie, (najskuteczniejszy w lidze) co tylko nadarzy się ku temu okazja, zamieniają tą faze w meczu na bramkę. Bramkarz Rekinów zrobił na mnie poważne wrażenie, to jak wybronił shootout, w meczu z Wings. Cieszył wynik końcowy, bo to Rekiny świętowali i ja tym faktem wygrałem jakieś plny, ale dzisiaj rywal również z górnej półki. Niedźwiadki będą back to back, na pewno odczują lekkie zmęczenie, ale z takimi ekipami jak Rekiny to motywacja u nich będzie podwójna. Ważną role w tym meczu będzie właśnie wspomniany przeze mnie powerplay. Rekiny są ekipy bardziej doświadczoną, zbudowaną z poważnych grajków i choć najlepiej czują się na swoich śmieciach to i w Bostonie mają wyniki imponujące. Mecz dla obu ekip nie będzie spacerkiem, ale tu siłą doświadczenia jaką w ostatnim meczu pokazał własnie bramkarz Niemi nie wierzę, że może być gorzej. Czasem w meczach wysokiej rangi, warto zauważyć jaki jest bramkarz, a tu mimo że po drugiej stronie jest Rask, to ekipa z San Jose znajdzie na niego sposób. H2h, również stabilna i wierzę na podtrzymanie formy dla ekipy przyjezdnej. Również nie wolno zapomnieć o zawodniku wysokiej klasy Burns, zawodnikowi który kiedy gra jego ekipa nie przegrywa a dziś również zobaczymy go w podstawowej piątce. Liczę na mecz wyrównany ale z nawiązką dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
muntar 506

muntar

Użytkownik
Phoenix Coyotes OT at Los Angeles Kings 2,35 Bet365
Również poszedłem w stronę Kojotów. Z kojotami jest tylko taki problem, że zbyt pewnie się czują mając wynik po swojej stronie w trakcie meczu. Ostatnio w spotkaniu z Flames przy 2:0 znów blisko było powtórki meczu z senatorami. Na szczęście dobra rozmowa motywacyjna w przerwie i ostatecznie zamknęli wynik 3:2 na 4:2.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New Jersey Devils vs Vancouver Canucks
Widzę, że już kolega Chvast napisał co nieco na temat tego meczu, ale ja dołożę również swoje 5 groszy ;)
Uważam podobnie jak Chvast ponieważ Devils są w lekkim szoku i chyba tak naprawdę jeszcze nikt nie dowierza, że sezon się już zaczął. Rozumiem, że aż 7 spotkań rozegranych na wyjeździe, ale mimo wszystko bez żadnej wygranej, a to już o czymś świadczy. Można tu mówić o tym, że trzy porażki po OT lub SO, ale jakie to ma znaczenie, porażka jest porażką i nic tego nie zmieni, rozumiem że NJD są w przebudowie i nie można od nich wymagać zbyt wiele, ale darujmy sobie tłumaczenia, że tej drużyny nie stać na wygrywanie, skład jest jaki jest, ale mimo wszystko drzemie w nim spory potencjał. Diabły w porównaniu z Sabres mają &quot;pake&quot;, a i tak wcale lepiej się nie prezentują. Powód jest dla mnie prosty, brak formy, słabe zgranie no i jeszcze to zestawienie linii to po prostu gwóźdź do trumny. Jak można zestawiać Eliasa z Jagrem w jednym ataku, ja rozumiem, że są doświadczeni itp, ale to nie są młodzi gracze, oni już tak nie powalczą, ktoś powie że to najskuteczniejsza linia, ale jeśli w zespole najlepiej punktującym jest Marek Zidlicki z dorobkiem 7 punktów, to nie ma o czym rozmawiać i to właściwie mówi mi wszystko o tej ekipie. Nie ukrywam, że spodziewałem się o wiele więcej po Devils, ale cóż...
Jeśli chodzi o Canucks to John &quot;Tortilla&quot; póki co może być zadowolony ze swej pracy, drużyna gra na przyzwoitym poziomie, aktualnie są po 5 spotkaniach wyjazdowych, z czego 3 okazały się zwycięskie. To co mi się podoba w obecnym Vancouver to to, że ich coach rozdzielił braci, co prawda była to spora niewiadoma, ale jak widać póki co plan Johna&#39;a nie szwankuje, obaj bracia regularnie punktują a sporą korzyść odnosi Kesler czy też Higgins, którzy są świetnie obsługiwani przez Henrika. Widać, że Tortorella ma pomysł na Vancouver, ale jedno nad czym muszą pracować to gra w PP ponieważ 3 bramki na 29 okazji to trochę mało. Myślę, że dziś można się spodziewać podobnego widowiska jak przy okazji meczu w Vancouver gdzie gospodarze wygrali po dogrywce, no i przede wszystkim część druga z serii bezpośredniej rywalizacji Cory vs Lu.
Regulaminowy czas gry może nie przynieść zwycięzcy dlatego też obstaje tu za remisem, a w kwestii OT&amp;SO opowiadam się za gośćmi.
X 60&#39; / 4.30 Marathonbet ✅
Vancouver Canucks ML OT / 1.86 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom