>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NHL - sezon 2013/2014 - Sezon Zasadniczy

Status
Zamknięty.
muntar 506

muntar

Użytkownik
No właśnie czytam na ESPN. Pozostaje liczyć że ofensywa zrobi swoje i po łupance po obu stronach więcej będzie na koncie Sharks.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Ottawa Senators - San Jose Sharks

Rekiny będące b2b zagrają dziś w Ottawie, gdzie podejmą tamtejszych Senators. Sharks wygrali wczoraj w Montrealu i dzisiaj czeka ich kolejny kanadyjski rywal. Sens przeplatają ostatnio spektakularne zwycięstwa z niespodziewanymi porażkami, np. przegrywają u siebie z Oilers, by następnie wysoko ograć Red Wings na wyjeździe. Dzisiaj kończą homestand i mam nadzieje że z tej okazji zagrają wkońcu na miare oczekiwań. Sharks to jedna z najbardziej gorących ekip w lidze na początku tego sezonu. Polegli zaledwie dwa razy, w Dallas oraz w Bostonie. Mimo wczorajszego zwyciestwa, dziś nie wróże im kolejnego, ponieważ widać u nich ewidentny spadek zaangażowania, który był widoczny w ostatnich meczach. Pewność siebie podtrzymywał bedący w dobrej dyspozycji Niemi, który praktycznie sam wygrał dla nich mecz w Detroit. Dziś jednakże go zabraknie i jego miejsce zajmie niedoświadczony Alex Stalock, którego tak naprawde nie widziałem jeszcze w pełnej krasie, szczerze wątpie by można było sie spodziewać od niego takich fajerwerków jak od fina. Wedle mojej oceny gospodarze są bardzo mocnym faworytem w dzisiejszym meczu, i tak też zagram. Sharks powoli gubią rytm, a Senators są tutaj idealnym zespołem, by pozbawić gości tychże złudzeń.
Senators OT 1,80 Unibet ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Mówiłem, że nie zagra Niemi.. dlatego zagrałem drobniej, ale trzeba liczyć na Rekiny mimo że grają back to back. Ja z kolei pójdę sobie jeszcze w kierunku strzałów na bramkę, po stronie Rekinów, na bwinie jest taka opcja, można spróbować.
Romek @ hehe dobre filmiki, ale mecz niedźwiadków z rekinami i bramka kiedy padła, to dopiero był &#39;&#39;szał&#39;&#39; fakt wkurzyłem się wtedy nieźle ;) ale niestety nawet jak ekipa prowadzi albo ma remis.. to trzeba grać do końca. Fajne są emocje w takich spotkaniach i jeszcze lepiej kiedy się je ogląda. Nie było mi dane pooglądać na żywo meczu w NHL, ale obiecałem sobie że zrealizuje to. Wracając jeszcze do Wings też ich lubię ale ostatnio coś im nie jest po ich myśli.. lekki kryzys ich dopada ale wierzę, że w końcu z niego wyjdą. Nie sekretem jest chyba jaką mają pakę do wygrywania. Tylko szkoda, że ostatnimi czasy właśnie na swoich śmieciach zawodzą. Mimo, że strażnic ostatnio zagrali z rezerwowym bramkarzem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Po sobotnim meczu w Chicago, obie ekipy zagrają dziś rewanż w Minnesocie. Tym samym spodziewam się tutaj w szczególności lepszego zaangażowania ze strony Hawks. Obrońcy Stanley&#39;a musieli uznać u siebie wyższość Dzikusów, jednak końcowy rezultat nie odzwierciedlił w pełni przebiegu tego spotkania. Owszem, Hawks popełniali błędy, pojawiały się zwroty we własnej strefie, które kosztowały ich wieloma okazjami dla Wild, widać było ogólne nieporozumienie na tafli i kilka niepotrzebnych kar, które powinny uświadomić cały zespół, że trzeba wprowadzić większe zdyscyplinowanie. W dodatku Backstorm miał świetny dzień i w porównaniu do Crawforda widać było dużą różnicę.
Z drugiej strony Hawks byli w stanie przez większość czasu prowadzić grę, mieli sporo dogodnych okazji i wyglądali na zespół przeważający na tle Wild. Najwidoczniej nie był to ich dzień i myślę , że dziś może być tylko lepiej ale muszą zdecydowanie postawić krok w przód jeśli chodzi o wykorzystanie tych wszystkich okazji, których przybywa z każdym kolejnym meczem. Mam tutaj na celowniku m.in takich fachowców jak Sharp, który zagrał dobre zawody i starał się od samego początku notując na koncie jedynie kilka świetnych okazji.
Wild zagrali po prostu solidnie, byli w stanie w pełni wykorzystać błędy Hawks i to Backstorm w bramce grał na pełnej koncentracji i był głównym dyrygentem tamtego wieczoru.

Jak pisałem wyżej - Hawks wyglądają właściwie w każdym meczu na ekipę dominującą, ale nie punktują wystarczająco a spowodowane jest to na pewno słabszą skutecznością ofensorów, od których wymga się punktowania ,albo wymagało jeszcze kilka miesięcy temu. Dochodzi także kilka słabszych III tercji w tym sezonie, w których tracili wypracowaną przewagę (Panthers, Lightning). Nadszedł czas, by w końcu się obudzić i grać jako kompletny team, zaangażowany w całe spotkanie i nie wymagam, by przeszli odrazu na ten level jaki prezentowali w zeszłym sezonie ,ale chociaż namiastka tego może sprawić ,że będą spokojnie w stanie wygrywać spotkania z ekipami po kroju Wild, tym bardziej jeśli jest to waga rewanżu i starcia wewnątrz dywizji. Stawiam dziś na Hawks, których pomimo słabszych dni, nie można w żadnym wypadku skreślać, bo to wciąż obrońcy tytułu i ekipa o szerokim zakresie.

Chicago Blackhawks OT @ Minnesota Wild [1,88] PinnacleSports ✅ (5-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins -&gt; Pittsburgh wygra (ML OT) [1.60] Unibet ✅
Klasyka na dziś - przełamanie Pingwinów. Pomysł jest dobry, bo Penguins przegrali ostatnie trzy mecze i tak trochę nie zasłużyli na to co ich spotkało. Owszem w meczu z Toronto nie działo się najlepiej, zwłaszcza w trzeciej tercji wyszło szydło z worka. Niestety o ile pierwsza linia ataku Penguins ma się bardzo dobrze, o tyle już po drugiej widać że Małkin tęskni za nieobecnym Nealem. No ale wciąż jest to coś o czym mogą tylko pomarzyć Huragany. U nich strata trzech goli to po prostu norma, teraz problem będzie się nasilał bo kontuzjowany jest Cam Ward - grono innych zawodników także nie może wystąpić, z wiodących postaci wymienić trzeba atakujących Dvoraka i Skinnera. To powinno dosadnie osłabić Hurricanes i nawet Marc Ande Fleury powinien sobie w tym meczu poradzić. O ruchomość ofensywy Pittsburgha jestem spokojny, PIT strzelają dużo i na prawdę potrafią rozprowadzić grę, szwankuje skuteczność ale ta w końcu przyjdzie - od poprawy power play będzie zależeć jak wiele bramek Pens zdobędą, ale nawet gdyby nie udało się zwiększyć skuteczności w przewagach to podczas gry 5 na 5 CAR jest słabsza i straci 2-3 gole nie strzelając więcej niż jednego. Dla Pingwinów dzisiejszy przeciwnik i ich problemy to wręcz idealny rywal na odblok strzelecki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
muntar 506

muntar

Użytkownik
Washington Capitals @ Vancouver Canucks - Washington Capitals z dogryweczką i karnymi.
Miejsce spotkania: Rogers Arena, Vancouver, British Columbia, Canada
Bet365 [2,35]

//Capitals całkiem dobrze szło do momentu wyrównania przez Orki. Ovechkin kolejny mecz bez gola (sic!). No ale tak to jest, że niewykorzystane sytuacje się mszczą.

Dzisiaj podejmuję się jednego z trudniejszych spotkań do typowania. A mianowicie wyjazdowego spotkania Capitals z Orkami. Dzisiaj po stronie gości statystyki a po stronie gospodarzy własna tafla. Postawiłem jednak na statystyki a te wyglądają naprawdę dobrze dla Capitals. Bardzo dobry powerplay 11 goli strzelonych i 4 stracone. Również penaltykill po stronie gości. Statystyki co do gospodarzy naprawdę kiepskie, tylko 4 bramki z PP i aż 11 straconych. A wszystko to mając dwa spotkania więcej. Także spotkanie ekspertów w PP z amatorami w tej fazie nie może inaczej wyglądać. Bramki z gry, również i tutaj statystyki po stronie Capitals. Zarówno pod kątem bramek jak i strzałów to Capitals są mocniejszą ekipą. Kolejny punkt czyli zestawienie bramkarzy. Nie ogarniam składów na dziś bo jeszcze nie przeglądałem prasówki ale: Holtby 0.913 vs Luongo 0.908 również przeważa na korzyść gości. Kolejny argument na stronę gości to Ovechkin, który w ostatnim meczu nic nie włożył, więc liczę dzisiaj na przełamanie. Po stronie gospodarzy dzisiaj własna tafla, ale tak jak mówiłem dla mnie w takich spotkaniach jest to czynnik marginalny co pokazały spotkania w Detroit, Bostonie, Los Angeles, Chicago i można jeszcze wypisać więcej ale te najbardziej mi zapadły w tym sezonie w pamięć. Także mój typ wędruje w kierunku Ovechkina, Backstorma i spółki.
Na kuponach single plus jedna taśma: Penguins+Capitals+Sabres+Blackhawks oby zielono rankiem było xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL NIGHT !
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins OT ✅ 1:3
(1.60) Unibet !
W pełni się zgadzam z Odim ;) ale napiszę również coś od siebie. Jak nie teraz, to kiedy zaczną Pingwiny wygrywać, w dodatku mając do tego Crosbiego gracza jednego z lepszych w lidze, defensywa zawodzi dość często, ale trzeba w końcu przełamać złą passę. I dzisiaj już trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Mimo, że rywal również ma swoje perły w składzie, ale i oni dziś powinni być zmieceni przez groźne ataki Pens. Najważniejsze jest to, by w kluczowych momentach jak powerplay, albo nawet penaltyshot jeśli nadarzy się w regulaminowym czasie, również był wykorzystany. Bo ostatnimi czasy niestety i to szwankuje. Mam na myśli Sutter&#39;a jak nie strzelił karnego, a potem wygrali po karnych z Canucks. Dziś wyjazd w delegacji, do ekipy która potrafi grać również groźnie, ale i również niestabilnie. Nie od dziś sekretem jest to, że Pingwiny właśnie w delegacjach w tamtym sezonie wygrywali więcej meczy niż u siebie w domu. I dzisiaj uważam, że to oni wrócą z kompletem punktów. Mają przed sobą ciężkie zadanie, bo zawsze trudniej jest grać pod pewną presją, przez ostatnie mecze, ale dziś trzeba wyciągnąć wnioski i wygrać ten ważny mecz. Wierzę w dobry występ Fleurego, bo dzisiaj na bramce Huraganów będzie Justin Peters i będzie to wielka szansa na Pingwinów na wywiezienie z tej &#39;&#39;rezydencji&#39;&#39; komplet. Stawiam na moją ekipę! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Tak jak piszą @Odi i @wonderkido - pora na przebudzenie się Pingwinów ze złego snu. Trzy porażki z rzędu to wystarczająca ilość żeby spiąć się maksymalnie i pokonać dzisiejszych przeciwników. Uwielbiam czytać wartościowe analizy innych użytkowników z których dowiem się dodatkowych rzeczy w dziedzinach które nie są moimi wiodącymi. Dziś cenna informacja to problemy kadrowe Caroliny. Ale przejdźmy do meritum mojej propozycji.
W trudnych chwilach liczy się na kogoś z drużyny, kto to wszystko udźwignie, kto da sygnał do walki, kto da pewność siebie innym zawodnikom. Kto jest takim &quot;wzorem&quot; w Pittsburghu ? Moim zdaniem Sidney Crosby. Niejednokrotnie stawiałem na niego jako strzelca bramki kiedy tylko widziałem jego lekki przestój w strzelaniu, albo zbliżający się overowy mecz. Wtedy prawdopodobieństwo, że to właśnie on strzeli jedną z bramek rosło w moich oczach. Teraz jako tako przestoju nie ma. Mecz oddechu to nic. Over w spotkaniu ? Nie wiem, może (kursy lecą), ale wiem jedno - jest to taki moment, że jego dyspozycja może mieć znaczenie na tafli. To że jest znakomitą maszyną do strzelania nie muszę chyba pisać. Jestem w stanie zaufać mu i dziś bo moim zdaniem są ku temu powody a wspomniane problemy Caroliny mogą tylko &quot;pomóc&quot; mu w zdobyciu chociażby jednej bramki.

Sidney Crosby strzeli @ 2.20 Betsafe
Można się było tego spodziewać - przyczynił się do wygranej. Dwie asysty ale niestety bez bramki.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Montreal Canadiens

Rangers po raz pierwszy zagrają przed własną publiką, w odremontowanej MSG. Bedzie to dla nich dziesiąte spotkanie w sezonie. Jak narazie legitymują sie marnym bilansem z zaledwie trzema zwycięstwami w dziewięciu spotkaniach. Dziś pora na poprawe nastrojów, po drobnym urazie do bramki wraca Lundqvist. Gospodarze bez dwóch liderów Nasha i Callahana. Goście również nieco przetrzebieni kontuzjami, nie biedzie m.in Briera i Paciorettiego. Habs grają ostatnio niemrawo i wątpie by byli w stanie napsuć krwi dzisiaj gospodarzom. Myśle że Rangers wynagrodzą publiczności długie oczekiwanie na home openera i w ramach rekompensaty, pokonają dziś w dobrym stylu gości z Montrealu.
Rangers OT 1,83 Unibet ⛔
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Buffalo Sabres - Dallas Stars || Buffalo(ML) || 2,20 || WilliamHill
⛔
Czuję, że dzisiaj gospodarze przełamią się i wygrają w końcu pierwsze spotkanie na własnych śmieciach w tym sezonie. Zwłaszcza, że Dallas jak na razie na wyjazdach cieniuje., chociaż przeciwników łatwych nie mileli. Statystyki przemawiają za gospodarzami bo prezentują się następująco
Home team is 9-2 in the last 11 meetings.
Stars are 1-6 in the last 7 meetings.
Stars are 0-5 in the last 5 meetings in Buffalo.
Kursiwo jest solidne i myślę, że warte ryzyka. Mały smaczek odnośnie powrotu Ruffa na stare śmieci. Martwi trochę to, że Dallas następnego dnia wyjazd do Montrealu, mogą się ostro spiąć dzisiaj, ale ja wierzę, że gospodarze w końcu skończą czarną serię.
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins || Pittsburgh Over 3 || 1,80 || WilliamHillZWROT
W bramce Caroliny wystąpi znów Justin Peters także należy spodziewać się niezłego sitka ;) W 2 ostatnich spotkaniach w których wystąpił przeciwko pingwinom tracił odpowiednio 5 i 8 bramek. Dzisiaj nie powinno być inaczej, zwłaszcza, że Pittsburgh dostał ostatnio lanie od Toronto więc dzisiaj powinni spiąć pośladki. W ostatnich latach ekipa z Caroliny wyraźnie leży przyjezdnym, dodać do tego, że w bramce pingwinów też na razie rewelacji nie ma więc pewnie coś stracą, a ofensywę mają mega więc powinni coś postrzelać.
 
Gy_Gy_Craveel 305,8K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Washington Capitals @ Vancouver Canucks - Washington Capitals z dogryweczką i karnymi.
Miejsce spotkania: Rogers Arena, Vancouver, British Columbia, Canada
Bet365 [2,35]
Dzisiaj podejmuję się jednego z trudniejszych spotkań do typowania
Napisze tak ,Ogladalem Vancouver z Montrealem na GamecenterLive(wykupione) to bylo z poltora tygodnia temu i grali dobrze ale pechowo przegrali a Luongo sam sobie w bil bramke a potem stracili motywacje i juz odpuscili , ogladalem ich na wyjezdzie grali poprawnie, Vancouver jest brane do top 5 konferencji usiebie jest silne i bedzie...statystyki troche odbiegaja od tego co pokazuje gra ktora jest lepsza i nie stawial bym przeciwko im jak naprzyklad na Washington ktore tez jest wysoko widziane w konferencji ale mi mo to ja widzialem pare meczy ich i stawiam ze beda nizej ale do PO powinni sie zalapac ale nie tak wysoko jak ich typuja , pozatym dali sie poznac jak zagrali z Calgary sa troche chaotyczni a wiem co pisze bo hokejem zajmuje sie jak jeszcze WIZJA TV transmitowala te rozgrywki a to bylo bardzo temu...mimo to nie stawialem bo dopiero co przyjechalem na urlop do polski ale jezeli bym stawial to na Vancouver
/ Cieszymy się z tak zacnej osobistości na forum (wykupione GCL, urlop w Polsce, hokej jeszcze od czasów WIZJI - wow uszanowanko). Zachęcam do pisania analiz i dyskusji o typach we wcześniejszych porach ???? - ODI
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem dokonań ze strony Ducks, którzy pomimo rozległej listy nieobecnych, wciąż pokazują jakim są silnym zespołem i że żaden teren im nie straszny. Do kontuzjowanych dołączył Saku Koivu po kolizji z Dubińskim w ostatnim meczu, ale coach Kaczek nie wykluczył dziś powrotu do składu Dustina Pennera oraz Mathieu Perreault&#39;a. Obaj czują się już dobrze i brali udział w porannym treningu, tak więc ponowne zasilenie przez nich liń ofensywnych jest bardzo możliwe.
Jeśli chodzi o postawę w ostatnim meczu, to w końcu ruszył ich powerplay i zdecydowanie lepiej rozgrywali krążek niż w ostatnich kilku meczach, co w efekcie przyniosło nawet wyczekiwanego gola. Ogólnie byli zespołem grającym z większą intensywnością zachowując przy tym pełne zdyscyplinowanie (tylko 1 kara w samej końcówce meczu) i okazało się to kluczem na zdominowanie i wypunktowanie Jackets.
Po drugiej stronie mamy zespół Lotników, który akurat w tym sezonie nie spisuje się najlepiej i tam brakuje przede wszystkim wewnętrznego porozumienia i motywacji. Pake mają na prawde dobrą, ale po odejściu Laviolette&#39;a minie trochę czasu, nim nowy coach wszystko poukłada w całość i wskrzesi drzemiący tam potencjał. Dodatkowo powrócili do składu wszyscy kontuzjowani i udało się nawet w niezłym stylu wygrać ostatni mecz z Isles. Mimo wszystko uważam, że na twardą i pewną rywalizację z ekipą pokroju Ducks przyjdzie jeszcze chwile poczekać. Dziś są zdecydowanym faworytem i po lekkim przestoju w Kanadzie, wydawać by się mogło żę wszystko wraca do normy. Stawiam na gości.

Anaheim Ducks OT @ Philadelphia Flyers [1,87] PinnacleSports ✅ (3:2)

Coyotes vs. Kings? na pewno będzie się działo, a pierwszą taką wzmiankę mieliśmy już ostatnio w Los Angeles po typowej łupance strzeleckiej z obu stron. Kings jak dla mnie żegnają się powoli z wizerunkiem zespołu, który mało strzela , jest nudny dla oka i swoją grę opiera wyłącznie na defensywie. Kings ostatnio pociągnęli kilka szalonych wymian i szczerze mówiąc, nie wychodzą na tym najgorzej. Potrafią utrudnić sobie życie, trwonić przewagi , ale udowdnili że są niesamowicie zdeterminowani i kilka razy już w tym sezonie odwracali beznadziejne sytuacje na swoją korzyść. Dochodzą do tego jeszcze wszystkie wygrane przez nich partyjki karnych, co dodatkowo pokazuje moc mentalną zespołu i postawę kilku graczy jak Anze Kopitar czy Jeff Carter, którzy w tym sezonie pokazali już , że dobrze czują się w roli odpowiedzialnych i mogącyh przyjmować na siebie ciężar gry. Są to wartościowe cechy, które na pewno przydadzą się dla całego zespołu w tym sezonie.
Po drugiej stronie jeden z najbardziej nieobliczalnych zespołów w lidze, bo na pewno do takich można zaliczyć Kojoty. Oni również pokazali ,że nie straszne im wpuszczanie po 4-5 krążki na mecz. W dodatku jest Smith między słupkami, który w jednym tygodniu potrafi zapisać się na listę strzelców, by w kolejnym napuszczać kilka baboli. On akurat jest bramkarzem strasznie nieregularnym i dopóki nie dopisze jakaś wygórowana forma, dopóty krążki będą wpadać aż miło. Ze składu wypadł również Hanzal, który ostatnio sporo wnosił do gry i moze być sporym osłabieniem. Dochodzi do tego szereg kontuzji i w końcu silny zespół po drugiej stronie. Kojoty by myśleć o pozytywach w tym match&#39;upie, będą na pewno musieli poprawić postawę w defensywie (uwzględniając Smith&#39;a), która poddawana jest ostatnio wielu chwiejnością.
Kings mają aktualnie lepszą siłe rażenia, grają lepiej w defensywie i w końcu mają wartościową obsadę między słupkami i jeśli zagrają z podobnym zaangażowaniem jak chociażby w ich ostatnim starciu z Kojotami, to będa mieli spore szanse. Nawet, gdy dojdzie do ewentualnej dogrywki/karnych , to przewaga również pozostaje przy stronie Króli uwzględniając ich bilans.

Los Angeles Kings OT @ Phoenix Coyotes [2,04] PinnacleSports ⛔ (1:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
St Louis Blues OT - Winnipeg Jets ✅ 3:2
(1.45) / Unibet !
A ja sobie z pośród wszystkich meczy jakie są dziś, wybieram tylko jeden. Nutki po ostatnim pogromie jaki zrobili Preds, dziś grają na swoich śmieciach. A każdy wie, że i tutaj potrafią też wysoko wygrywać. Ostatni mecz u siebie grając z Canucks, mieli dosłownie pecha. Powerplay, w ostatnich sekundach mimo, że cała dogrywka należała do nich. Akcje, strzały ten mecz mógł się skończyć po ich myśli mimo, że mieli już 0:2 do tyłu. Jest to silna i bardzo utalentowana ekipa, która nie próżnuje, bo jak już odpalą swoją maszynę to jest ją ciężko zatrzymać. Mam na myśli tu zawodnika Steen&#39;a. Doskonale wie gdzie się znaleźć i jak szukać sposobów na rywali. Najważniejsze dużo strzela. Na pewno wielką bronią będzie ich defensywa. Bo jeśli patrząc na Odrzutowce, na pewno jest tam groźny zawodnik o nazwisku Kane, ale i na niego gracze z St Louis powinni mieć sposób. A nawet jestem tego pewien. Dziś spodziewam się znacznej poprawy Nutek, bo mimo że ostatni mecz u siebie do łatwych nie należał, do ten team ma potencjał spory i wierzę, na przełamanie ostatniej porażki w domu w dobre zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
challenger 23,2K

challenger

Forum VIP
vs.
Philadelphia Flyers - Anaheim Ducks [2-3]
Typ: Philadelphia Flyers incl.OT @ 2.04 ⛔ :-(
Pinnacle


Dziś o północy czasu polskiego w Wells Fargo Center w Filadelfii dojdzie do starcia miejscowych Flyers z drużyną Anaheim Ducks.
Obie ekipy w obecnym sezonie prezentują się zgoła odmiennie. Lotnicy legitymują się bilansem 3-7-0 i zawodzą na całej linii (póki co) , natomiast goście są jedną z ekip z TOPu ligi i mają rekord 9-3-0.
Kaczory do dzisiejszej batalii przystępują po 2 zwycięstwach - w Ottawie i Columbus z apetytami na 3 win z rzędu. Dziś jednak wbrew pozorom przewiduję dla nich ciężką przeprawę. Po pierwsze Ducks kontynuują swój road trip i to będzie już ich 5 mecz z koleji w delegacji a ponadto swoich szeregach mają plagę kontuzji i nawet jeśli dziś wystąpią Penner i Perreault nie sądzę aby byli w 100% zdatni do gry i zagrali na maxa.
Z koleji Philla po katastrofalnym początku sezonu (1-7 najgorszy w swej historii) nareszcie znaleźli właściwy rytm i wygrali 2 ostatnie gry na własnych śmieciach , co prawda win z Rangers (2-1) nie budzi takiego wrażenia o tyle efektowne 5-2 z Islanders już tak. W tym drugim meczu ze swej najlepszej strony nareszcie pokazał się Lecavalliere który ustrzelił swojego 7 hat-tricka w karierze. Co najważniejsze nareszcie wszyscy w ekipie Flyers są zdrowi i coach Berube może ustawić swój team tak jak tylko zechce.
Potencjał w drużynie z Pennsylvanii nie wątpliwie jest spory tylko brakuje zgrania i lidera który to wszystko pociągnie. Dotychczas najjaśniejszym punktem drużyny jest goalie Steve Mason , który osiągnął chyba swój najwyższy poziom. W drużynie przyjezdnych w sieci dziś wystąpi Jonas Hiller co w połączeniu z ich kiepskim PK mam nadzieję da moim Lotnikom kilka bramek i pozwoli im odnieść 4 zwycięstwo w sezonie. Let&#39;s Go Flyers!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Chicago Blackhawks - Ottawa Senators -&gt; Chicago wygra ML OT [1.68] Bet365 ✅
U mistrzów zauważyłem znaczną poprawę i nie mówię tu tylko o wczorajszej wyraźnej i w pełni zasłużonej wygranej z Minnesota Wild (5:1). Mowa tu także o wcześniejszej porażce z Dzikusami, ale po bardzo dobrej znacznie pełniejszej w zaangażowanie ze strony konkretnych linii ataku po stronie Blackhawks.
Tymczasem w Ottawie konsternacja, dwie ostatnie porażki na własnym lodowisku w dodatku w drużynach przeciwnych stali bramkarze nie najwyższych lotów [Frederik Andersen (Anaheim) i Alex Stalock (San Jose)], a Senatorowie nic nie potrafili z tym zrobić. Ekipa z Kanady zwołała nawet jakieś specjalne wewnętrzne spotkanie, gdzie poszczególni zawodnicy mieli sobie &quot;wyjaśniać&quot; pewne sprawy - widać że drużyna żyje, ale póki co nie ma się dobrze i raczej słabo wygląda kwestia ich szans z mistrzami na wyjeździe.
Senators tracą strasznie dużo goli w pierwszych tercjach (gorzej tylko Buffalo), a Chicago właśnie od szybkiego trafienia lubi rozpocząć rywalizację - było tak w 9 z 12 ich dotychczasowych spotkań. Poza tym podopieczni MacLeana oprócz Marca Mehota nie mają dobrze grającego defensora, nie wspominając już o całej parze defensorów - stąd liczba strzałów drużyn przeciwnej powyżej 36 na mecz i kary łapane w wyniku zagapień jednego z dwójki obrońców.
Bez formy jest Anderson, więc Czarne Jastrzębie dają odpocząć Crawfordowi i wpuszczają Chabibulina - tutaj na remis. Zachwycająca gra drugiej linii Chicago złożonej z Kane&#39;a Saada i Pirriego (sześć punktów przeciwko Wild) nie powinna ulotnić się z dnia na dzień, w obronie było spokojnie i tak i dziś być powinno chyba że Sens dokonali mega transformacji w co nie wierzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
muntar 506

muntar

Użytkownik
Tampa Bay Lighting @ New Jersey Devils - Tampa Bay Lighting (60&#39;)
Miejsce spotkania: Prudential Center, Newark, New Jersey
Bet365 [2,60]

Dzisiaj obejrzymy spotkanie wdzierających się na szczyt tabeli Błyskawic, grających w New Jersey z miejscowymi Devils. Zacznijmy od bramek, 39 strzelonych przez błyskawice i 31 straconych. Czyli statystyki na poziomie topu pod kątem strzelonych bramek. Z obroną nie jest już tak kolorowo co świetnie obrazuje 31 bramek straconych głównie przez głupie błędy i brak zdyscyplinowania. Myślę więc, że po ostatnim meczu coach popracuje nad tym aspektem, bo 30 minut penalty to przesada i trzeba chwycić młodzież za pysk. Spotkanie z Panthers można było wygrać spokojnie w 60 minut, gdyby nie 22 minuty kary, przez co z 3-1 zrobiło się 3-3. Tampa naprawdę ma moc z przodu i lubi kręcić ładne wysokie wyniki co powinno wystarczyć aby rozstrzygnąć ten mecz w ciągu 60 minut na swoją korzyść, jeżeli defensywa nie popełni znowu głupich błędów. Po drugiej stronie barykady Devils, które obecnie walczy z wewnętrznymi problemami i zalicza na razie kiepski start sezonu, tonąc na dnie tabeli wśród przeciętności. Tylko 24 bramki strzelone w tym sezonie i aż 36 straconych. Brak jest więc mocy z przodu i jakiegoś zoorganizowania w defensywie. A to zbyt mało aby podjąć równorzędną walkę z ekipą z Tampy. Także mój typ wędruje w kierunku pewnego zwycięstwa gości w regulaminowym czasie gry.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New Jersey Devils vs Tampa Bay Lightning

Kontynuujemy podróż wraz z ekipą Tampy, która w niedzielę nie bez kłopotów wygrała z Panterami po karnych. Florida do drużyn zbyt wymagających nie należy i tak w sumie przez pierwsze dwie tercje było, Tampa prowadziła 3:1 i kontrolowała spotkanie, w 3 tercji śmielsze ataki gospodarzy i rozpoczęły się problemy, co więcej Florida miała szanse by zamknąć spotkanie w reg. time. Mimo wszystko 3 wygrana z rzędu Tampy stała się faktem i dziś Błyskawice lądują w New Jersey, gdzie czeka ich kolejny ciężki mecz(przynajmniej tak zakładam). Diabły można by rzec &quot;zmartwychwstały&quot; w meczu z Bruins od 3:1 na lodowisku rywala potrafili wszystko skończyć w ostatnich minutach a nawet sekundach ostatniej tercji. Czy to jest przełomowy mecz dla nich, ciężko powiedzieć, po prostu pokazali ducha walki i to, że nie można ich lekceważyć. Będę to powtarzał do znudzenia, ale NJD mają potencjał tylko kwestia odpowiedniego wykorzystania i może być ciekawie. Cały czas zadziwia mnie Jagr, który mimo swego wieku nadal aktywny, co prawda już bardziej w kwestii asyst, ale mimo wszystko to pokazuje, jak ten zawodnik potrafi czytać grę i się w nią wkomponować, można Jagra porównać do Alfredssona z Detroit, ten sam kaliber i obaj od początku sezonu spisują się bardzo dobrze, sporo asyst i od czasu do czasu bramka. No dobrze, ale przejdźmy już do konkretów, dziś zaufam gospodarzom, jestem zdania, że ta wygrana w Bostonie podniosła morale drużyny, liderzy biorą grę na siebie, Zidlicki, Jagr czy Brunner pokazali, że można na nich liczyć, powoli do głosu dochodzi Henrique po którym spodziewam się o wiele więcej i mam nadzieję, że to dopiero początek tego co pokaże w tym sezonie. Z tego co widzę w końcu gra na centrze w drugiej linii więc na pewno będzie to o wiele korzystniejsze dla NJD jak ustawianie go na skrzydłach. Inna sprawa, że jak do tej pory Devils rozgrywali u siebie przyzwoite spotkania, dwie porażki po karnych oraz wygrana 4:0 z NYR na pewno jest tu plusem w odniesieniu do całokształtu wyników. W czym bym szukał przewagi NJD nad TBL, przede wszystkim w formacjach defensywnych oraz mimo wszystko w ofensywie, oczywiście mam na uwadze to jak Tampa funkcjonuje w ataku i że zdobywa sporo bramek, ale tak patrząc po liniach to wcale nie ma wielkiego wow, ok jest Stamkos, St.Louis, Maloney czy Filippula, ale już pozostali bardziej są ludźmi którzy głównie bazują na tym co zagrają ich liderzy. Pomijam już fakt że Stamkos, Maloney i Martin grają w jednej linii, co jest znacznym ułatwieniem dla rywali ponieważ tak naprawdę wyłączając skutecznie pierwszą linię, można zneutralizować cały zespół. Żeby nie było, że już jestem anty Tampa, to przyznać trzeba, że przewaga po stronie bramkarza jest zdecydowanie na ich korzyść, Ben Bestia Bishop, jak na razie spisuje się świetnie w roli pierwszego bramkarza Tampy i w tym punkcie trzeba zaznaczyć, że gospodarze napotkają spory opór. To na co liczę głównie ze strony NJD to dobra gra w PP, Pantery nie wykorzystały, żadnej z przewag w meczu z Tampą, ale nie wynikało to ze świetnego PK tylko po prosto słabości gospodarzy, którzy od kiedy pamiętam grają totalny &quot;piach&quot; w tej kwestii. Natomiast Devils, choćby ostatnim meczem z Bruins udowodnili, że power play to ich mocna strona 4-7 czyli wszystkie bramki, zdobyli właśnie dzięki temu elementowi gry.
Moim zdaniem, czas na serię zwycięstw dla Devils, grają solidnie i właściwie nie przeszkadza mi już to że Zidlicki pomimo jednej zdobytej bramki jest współ-liderem klasyfikacji najskuteczniejszych ;)

New Jersey Devils ML / 1.94 Pinnacle ✅ 2:1

@
Zapomniałbym :!:
Moulson miał wczoraj świetne wejście do Sabres, więc dziś pora na Vanka w barwach NYI, mecz z nie byle kim bo Rangers czyli derby, ale Vanek zazwyczaj potrafił się odnaleźć w rywalizacji z NYR i kilka bramek już im strzelił, więc dziś opcja jeszcze lepsza bo to debiut przed własną publiką no i oczekiwania, które są spore.

Vanek to score / 2.60 Betsafe ⛔
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Tampa prowadziła 3:1 i kontrolowała spotkanie, w 3 tercji śmielsze ataki gospodarzy i rozpoczęły się problemy, co więcej Florida miała szanse by zamknąć spotkanie w reg. time.
Nie zwróciłeś uwagi na to?? Tampa prowadziła 3:1 a następnie kary wyłapał Radko Gudas.

2nd Period 12:51 penalty to Radko Gudas 2 minutes for Slashing Nick Bjugstad(served by Ryan Malone)
2nd Period 12:51 penalty to Radko Gudas 10 minutes for Game misconduct
2nd Period 12:51 penalty to Radko Gudas 10 minutes for Misconduct (10 min
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jak na razie moje typy na forum tragedia ;/ 4 podane 2 porażki i 2 zwroty, ale jedziemy dalej.

Montreal Canadiens - Dallas Stars || Montreal -1,5 || 2,80 || WilliamHill
Obie ekipy B2B, Dallas w tym sezonie w spotkaniach bez dnia odpoczynku przegrywał z Minnesotą na wyjeździe 1-5 oraz z Anaheim również na wyjeździe 3-6. Montreal prezentuje się jak na razie dosyć dobrze. Chociaż wpadki z Edmontonem i Nashville u siebie były zaskakujące. Wczoraj na wyjeździe pokonali Rangersów i dzisiaj przystąpią do meczu pewnie troszkę poobijani, ale szczęśliwi. Dallas za to wczoraj pokonało Buffalo, które nadal nie potrafi się przełamać w spotkaniach u siebie. Spotkanie w miarę wyrównane i to pokazuje, że Dallas na wyjeździe traci sporo ze swoich argumentów. Z resztą przytoczone wcześniej przeze mnie spotkania z dzikusami i kaczorami to potwierdzają. Dzisiaj spodziewam się raczej underowego spotkania i niekoniecznie mega tempa. Myślę, że Montreal spokojnie wypunktuje dzisiaj gości. Dla mniej odważnych oczywiście polecam ML na gospodarzy.

New Jersey - Tampa Bay || Tampa over 2,5 || 1,75 || WilliamHill
New Jesrey jak na razie cieniuje, w bramce zagra dzisiaj Brodeur, który w tym sezonie średnio dostaje powyżej 3 goli na mecz. Tampa mocna w ofensywie i nie powinna mieć dzisiaj problemów ze strzeleniem 3 goli. H2H dla tego typu całkiem przyjemne, poza tym obie ekipy wypoczęte więc powinna być walka.

Edmonton Oilers - Toronto || Toronto over 3 || 1,90 || williamHill
Edmonton sporo traci, Toronto sporo strzela. H2H międzu obiema ekipami też obfituje w sporą ilość goli więc sprawa powinna być jasna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom