>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chicago Blackhawks vs Edmonton Oilers
Chicago nadal nie zwalnia tempa, jednak przychodzi pewien moment w którym warto zadać sobie pytanie ile jeszcze gracze z Chicago zdołają pociągnąć bez jednoznacznej porażki :?: Zaznaczam że to co tu piszę nie ma na celu umniejszania siły oraz potencjału Hawks, jaki w tym sezonie nam prezentują. Po prostu pora rozpocząć polowanie na ich porażkę po przyzwoitym kursie. Argumenty na ich porażkę nie będą mocne, bo i takich być nie może w przypadku pojedynku z Oilers, którzy w tym sezonie jak na razie są średniakiem. Mimo wszystko Chicago dziś gra b2b, jak na razie tylko raz była taka sytuacja, jednak były to 2 pierwsze mecze sezonu, więc nie sądzę by było to jakimkolwiek odnośnikiem. Kolejna sprawa, to ten świetny goaltending który tyle razy ratował ekipę Blackhawks, dziś w bramce Emery i w mojej ocenie to jest mimo wszystko szansa dla Oilers, nie wierzę po prostu nie wierzę aby Ray nie zagrał w końcu słabszego spotkania, z całym szacunkiem dla jego umiejętności i formy, ale to jest zbyt piękne. To co może być atutem po stronie gości to z pewnością nieprzewidywalność jaką ze sobą niosą, ciężko mi przewidzieć jak dziś Nafciarze wypadną w Chicago i dlatego pokładam w nich nadzieję na przerwanie passy. Mogę być niepoprawnym optymistą, ale tą drużynę stać na dobre mecze. Dziś w bramce EDM Khabibulin, o dziwo wypada on póki co bardzo przyzwoicie, co prawda to tylko 4 spotkania, ale GAA na poziomie 1.89 jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Kolejna sprawa to skuteczność, w tym wypadku porównam Oilers do Blue Jackets i stwierdzę iż na pewno w tym aspekcie Edmonton przewyższa drużynę CBJ, porównanie dlatego ponieważ Kurtki miały wczoraj kilka naprawdę dogodnych sytuacji na pokonanie Crowford&#39;a, ale zawiedli. Nie trzeba być mądrym żeby wiedzieć że gdy się jedzie do Chicago to przede wszystkim trzeba postawić na skuteczność. Po cichu też liczę na przebudzenie Yakupova, który początek ligi miał bardzo dobry, a teraz od 9 spotkań prezentuje regres strzelecki. Podobnie sprawa się ma z Nugent-Hopkinsem który w 16 spotkaniach zdobył zaledwie 1 bramkę. Według mnie lepszego miejsca jak Chicago nie ma aby w końcu pokazać się z dobrej strony i być na ustach w świadku NHL ;)
Edmonton Oilers ML 60&#39; / 2.79 ZWROT

Powrót na stare śmieci ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
funt 2,9K

funt

Użytkownik
••••••••••

Żeby nie spamować.. To co się nie udało w poniedziałek... ;)


Carolina Hurricanes @ Washington Capitals :hokej: Washington Capitals Total Goals: Over 2.5 @ 1.666 ✅ 0:3 w połowie trzeciej tercji

U Huraganów szpital na peryferiach.. Większa połowa obrońców w gipsie lub prawie..

Buffalo Sabres @ Tampa Bay Lightning :hokej: Tampa Bay Lightning Total Goals: Over 2.5 @ 1.55 ⛔ 2:1 wstyd- wygrywać 0:1 w drugiej minucie =&gt; 2:1

Tampony nareszcie odżyły.. Jadą z koksem jak na początku sezonu..w ostatnich 7 spotkaniach tylko raz nie strzelili 3 bramek (2:4 z Bostonem), a Sabres 4 porażki z rzędu..

Pittsburgh Penguins @ Florida Panthers :hokej: Pittsburgh Penguins Total Goals: Over 2.5 @1.666 ✅ 3:4 pod koniec drugiej tercji

A Pingwiny grają i strzelają swoje..Florida postraszyła nieco w Kanadzie.. Ciekawe jak im pójdzie u siebie..
Pittsburgh w 6 meczach aż 24 gole strzelone i tylko jedna wtopa z Flyers..

********
Można też pokombinować dwie półki wyżej..

Carolina Hurricanes @ Washington Capitals :hokej: Washington Capitals (-2) @ 4.35 ✅ 0:3

Buffalo Sabres @ Tampa Bay Lightning :hokej: Tampa Bay Lightning (-2) @ 4.25 ⛔ ???? 2:1

Pittsburgh Penguins @ Florida Panthers :hokej: Over 6 @2.56 ✅ 3:4 pod koniec drugiej tercji

Tym razem już bez komentarzy..

***************

Tak się Funt przygląda dość odważnym propozycjom na dziś.. Czyż nie lepiej pograć pewniejszego dubelka jak np. ten?



Toronto Maple Leafs @ Philadelphia Flyers :hokej: Philadelphia Flyers Total Goals: Over 2.5 @ 1.68 ⛔ ???? 4:2

Edmonton Oilers @ Chicago Blackhawks :hokej: Chicago Blackhawks Total Goals: Over 2.5 @ 1.65 ⛔ 2:3 OT oni są jacyś dziwni z tymi remisami :;/:

Kurs: 2,77


Flyers ostatnio wskoczyli na właściwy sobie rytm, pomijając dość pechową przegraną z Panterami.. Gdzie grali swoje ale trafili na dobrze dysponowanego goallie, ktorego zlamali dwukrotnie dopiero w samej koncowce.. Ulegli wtedy 2:5.. No ale byli po wyczerpującym meczu w Pittsburghu.. Dzis są po dwóch dniach odpoczynku u siebie.. Toronto będzie musiało wyjść z siebie by wywieźć choć punkt.. 3 gole dla gospodarzy wydaje się być minimum..

Podobnie będzie w Chicago.. Wczoraj Mason w bramce Columbusa wychodził z siebie.. Wyłapał wszystkie strzały oprócz jednego.. Jastrzębie wygrały marne 1:0.. Dziś podejmą ofensywnych Nafciarzy, którzy w sobotę po dramatycznym meczu puknęli Phoenix w dogrywce 3:2.. Over dziś wygląda ładnie ale znacznie pewniej 3 gole dla gospodarzy..
Szukanie sensacji na siłę w tym meczu jedynie za drobne... ????
Chicago dziś gra siódmy mecz z rzędu u siebie.. Jeden jedyny punkt stracili z Anaheim przegrywając w rzutach karnych 2:3.. Potem 5 kolejnych zwycięstw.. Dwa ostatnie w dość niewielkich rozmiarach 1:0 i 2:1.. Szanse na trzeci mecz z mniej niż trzema bramkami po stronie gospodarzy raczej niewielkie..

A czyż Funt nie zapowiadał że odchodzi ? ???? ODI
TAAA.. Tyle, że przyglądając się ostatnim poczynaniom w dziale .. Nie wytrzymał.. ;) ktos tu coś na zielono pisać musi ???? Funt to raczej nie będzie.. Nie dziś..


// Pomijając fakt że nie podajesz bukmachera co by się oczywiście przydało, to Chicago wczoraj ogarnęło na 3:2 więc ten &quot;pewniaczek&quot; ci siadł ???? powodzenia z wtorkowymi ???? - Oddi
Gram tylko iwyłącznie na Marathonbet..
Nie siadł, bo tam liczą tylko 60 minut.. ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Rangers - Winnipeg Jets -&gt; New York poniżej 2,5 bramki [2.18] ⛔
New York Islanders - Boston Bruins -&gt; Boston wygra ML OT [1.65] ✅
AKO = 3.60
Stawka = 5j (pół)
Betsson

Nowojorski dubel ale całkowicie powątpiewający w siły nowojorczyków dzisiaj. Odnośnie Strażników to jest tam jak ja to nazywam kwas, kontuzja Nasha sprawiła że pogłębił się kryzys w ofensywie i nie widać po prostu kogoś kto by mógł wziąć na siebie ciężar zdobywania goli. Widać teraz cene trade&#39;u za Nasha bo zawsze Dubinsky czy Anisimow to tacy silni grajkowie którzy jak nie szło gdzieś tam coś popchnęli i wpadło teraz tego nie ma. Winnipeg dodatkowo jak się zmobilizuje to potrafi skutecznie bronić i już w ostatnim meczu z New Jersey pokazali że lubią pograć twardo mam nadzieje że pójdą tą drogą i Rangers dziś ucichną jeszcze bardziej - swoją drogą Tort to chyba jakiś motywacyjny debil pod nieobecność Nasha sadza na ławie innego super grajka Gaborika - ja nie rozumiem takich posunięć ale może mają jakiś głębszy sens zobaczymy czy Marian pozytywnie zareaguje na taki desperacki ruch ze strony trenera NYR.
U Wyspiarzy na lidera kreauje się Tavaresa i rzeczywiście chłopak z sezonu na sezon gra lepiej ale wciąż brakuje mu kogoś do duetu. Z niższych kursów to właśnie Niedźwiadki wydają mi się najodpowiedniejszym betem do dubla, Pingwiny wchodziły w grę ale wystawienie Vokouna na Florydzie to dla mnie nie najlepszy pomysł poza tym patrząc na całe zestawienie tego sezonu to po prostu Bruins grają najrówniej i mają najmniej problemów z czymkolwiek i kurs na nich jest wyższy - biorę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: San Jose Sharks(-2.5) - Colorado Avalanche
Typ: 1
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
27.02.2013 04:30
Analiza:
Spotkanie zespołów które nie należą do strefy play-off.Gospodarze po bardzo dobrym poczatku na miejscu obecnie dziewiątym na Colorado na miejscu trzynastym.Gospodarze po siedmiu spotkaniach w końcu wygrali ale później dwa wyjazdowe przegrane.Sądzę że ta czarna passa musi się kiedyś skończyć.Goście ostatnie spotkania na wyjeździe także na minus.Chociaż goście nie mają takich czarnych serii jak dzisiejsi przeciwnicy.Przegrana ostatnia dopiero po doliczonym czasie gry.Dziś jednak myślę że także nie będą mieli nic do powiedzenia w starciu z mocno sflustrowanymi rekinami.W końcu muszą się obudzić i myślę że w dzisiejszym spotkaniu w końcu to nastąpi.W ostatnich pięciu spotkaniach między tymi drużynami to gospodarze dzisiejsi wygrywali spotkania.raz tylko ulegli po dogrywce.dziś jest czas na w końcu pzrzełamanie graczy San Jose.Kawalerzyści nie są tacy mocni co pokazuje sezon.wyjazdowe spotkania im nie leżą więć myślę że w tym spotkania także będą musieli uznać wyższość gospodarzy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Florida Panthers vs Pittsburgh Penguins
Wyniki Panter z ostatnich meczy w zupełności oddają to jak ta drużyna gra i się prezentuje, niech was nie myli ta wygrana z Flyers ponieważ ten mecz był spod znaku &quot;2 minuty w 1 tercji zmieniają wszystko&quot;. Pingwiny nawet bez Malkina są w stanie spokojnie ograć Panthers na ich terenie i mówiąc całkiem poważnie nie powinni się nawet zbytnio spocić. Najśmieszniejszy motyw gry dzisiejszych gospodarzy to gra w PP, tak żenującego zespołu w tym jakże ważnym elemencie gry jeszcze nie widziałem, co ciekawe Florida ostatnio strzelała gole w PP tylko w wygranych spotkaniach z Phila, którzy są również tematem na inną rozmowę. Mimo wszystko jeśli ktoś chce zobaczyć jak nie grać w PP to polecam, szkoleniowy materiał można by tu nakręcić. Nie chce się pastwić nad FLA, dlatego też powiem że mają w swoim składzie świetnego pierwszoroczniaka, którym jest Huberdeau, tak naprawdę już teraz w dużej mierze gra Panter zależy od niego. Wracając do Pingwinów to ich atutem w pojedynku z Panterami musi być obrona, nie spodziewam się by obrońcy Pitts popełniali takie błędy jak ludzie Laviolleta, dlatego też ograniczenie i tak nędznej ofensywy Panter z pewnością przyniesie tu sukces w postać wygranej w regulaminowym czasie gry.
Pittsburgh Penguins 60&#39; / 2.05 DOXXbet ⛔ ... Pantery nagle 4/7 w PP i wszystko na ten temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oferta może się dziś wydawać proscizną, ale wbrew pozorom nie obejdzie się bez niespodzianek. Ja wybrałem na dziś mecz, gdzie takowej niespodzianki być nie powinno, tym bardziej że Wild to ekipa ze sporym potencjałem na własnych śmieciach, gdzie porywająca publiczność jest sporym handikapem, a przekonali się o tym już w tym sezonie Red Wings, Predators czy Blackhawks - tak, rewelacyjne w tym sezonie Hawks. Flames powoli otwierają oczy, Iginla po niemrawym początku sezonu w końcu zaczyna punktować i nawet poprowadził przedwczoraj swój zespół po spektakularne zwycięstwo z Kojotami gdzie z dramatycznej sytuacji przegrywając 4:3 wyszli w zaledwie 30 sekund na końcówce 3 tercji. Takie profity w Minnesocie z pewnością się nie nadarzą, a Dzikusy będą gryźć i drapać po ostatniej porażce w Calgary. Liczę dziś po cichu na ponowny wystrzał Parise, który w ostatnim okresie nieco przystopował, ale w jego przypadku to kwestia meczu i wszystko wróci do normy - miejmy nadzieje dziś. Reasumując, Flames pomimo ostatnich wystrzałów, wciąż są dla mnie ekipą średniego formatu i przykłądowo ten kulejący u nich goaltending ostatnio dał o sobie znać, a wygrali tylko dzięki lekceważącej postawy i poszerzającej się głupoty ze strony Kojotów. Stawiam dziś na Wild.

Calgary Falmes @ Minnesota Wild OT ▶ [1,70] PinnacleSports ✅ (1:2 OT)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oba zespoły w tym sezonie zrobiły znaczny postęp, szczególnie po stronie Canadiens widać ożywienie w zespole pod każdym względem i jestem zdania , że po cichu będą się liczyć z najlepszymi do samego końca. Leafs w tym rozrachunku nie wyglądają źle i tam nawet problem w postaci goalteningu z aktualnie drugim bramkarzem - Scrivensem na czele daje radę, nie jest co prawda regularny , ale potrafi się spiąć i wspomóc zespół. O potencjale ofensywnym obu ekip wspominać nie trzeba, ponieważ po obu stronach jest kilku wybitnych strikerów potrafiących stanąć na wysokości zadania. Habs po ciężkiej wizycie w Ottawie , przyjeżdzają do Toronto na poważne rachunki do wyrównania, bowiem Leafs w tym sezonie wygrali z Canadiens dwukrotnie - dwa razy w Montrealu i przyznam szczerze, że te porażki , a szczególnie jedna 6:0 w żadnym stopniu nie odbiera tutaj potencjału jakim dysponują goście, wręcz przeciwnie - przyznam, że grają nawet równiej, efektowniej i nie wierzę, że są w stanie trzeci raz z rzędu przegrać z Maple Leafs, tym bardziej że Liśnie nawet lepiej grają na wyjazdach niż w domu. Match&#39;up zapowiada się dość wyrównany, ale jak mowiłem - liczę tutaj na rewanż ze strony Canadiens.

Montreal Canadiens OT @ Toronto Maple Leafs ▶ [1,90] PinnacleSports ✅ (5:2)

czory po twardej i ambitnej walce polegli przedwczoraj w Los Angeles, ale dzisiaj mimo wszystko okazja świetna by zgarnąć komplet we własnym terenie gdzie podejmować będą ekipę nieobliczalną, ale przyznać otwarcie trzeba - zawodzącą po całej lini. Predators przechodzą prawdziwą gehenne w zespolei i albo doskwiera co raz to bardziej postępująca blokada w ofensywie, gdzie praktycznie nie mogą nic ustrzelić ,albo najmocniejszy punkt - Rinne zaczyna puszczać bramki i nie ma tutaj co ukrywać, jeśli Rinne zawodzi to cały zespół traci sporo na wartości a sam jestem zdania, że bez tego bramkarza byliby jedną z najgorszych ekip w lidze. Ducks jak już wspominałem - grają bardzo pewnie i skutecznie na własnym terenie, a po przegranych kalifornijskich derbach z Kings, będą dziś szukać rekompensaty. Bardzo pewnie czują się w ofensywie, dobrze funkcjonuje powerplay i sądze, że po aktualnie dwóch wygranych meczach w tym sezonie z Predators, nabyte doświadczenie pozwoli tutaj na wyrobienie sobie szybkiej przewagi i dyktowaniu warunków od samego początku. Są faworytem jak najbardziej słusznym i tutaj idę w kierunku ekipy po prostu lepszej.

Nashville Predators @ Anaheim Ducks OT ▶ [1,83] PinnacleSports ✅ (1:5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rijo 407

rijo

Użytkownik
vs

TYP: Ducks OT ✅✅
KURS: 1.80
BUKMACHER:
OPIS:
Po wczorajszej sromotnej porażce w derbach Kalifornii, Ducks będą chcieli odreagować mecz w Los Angeles. To oni wciąż walczą o pierwsze miejsce w swojej konferencji(co już niestety chyba niemożliwe, bo Chicago zrobiło ogromną przewagę). Predators ostatnio mają troszkę słabsze mecze. Wczoraj dopiero po dogrywce pokonali Dallas Stars 5-4. Drużyna z Nashville to w dodatku dopiero 10. drużyna Konferencji Zachodniej, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe - w dziesięciu meczach zdobyli dziesięć punktów(zdziesiątkowany team ;) ). Anaheim znowu to bardzo bramkostrzelna drużyna, grająca zdecydowanie ofensywnie, co niewątpliwie podoba się kibicom. Kaczki muszą to wygrać!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - Detroit Red Wings -&gt; Detroit wygra ML OT [2.35] Pinnacle ⛔
Szykuje się fajny matchup dwóch drużyn które wracają na salony. Z tym tylko że ten powrót Los Angeles jest jakby mniej spektakularny - no dobra ostatnia wygrana nad Anaheim jest budująca ale te wcześniejsze rywalizacje to z całym szacunkiem rywale niższej klasy (Calgary, Colorado, Edmonton). Detroit wraca z pompą i to mi się podoba, podniszczenie Vancouver 8:3 musiało zrobić wrażenie, instynkt zabójców w power play, a przypominam że mecz wcześniej była równie udana noc z Nashville 4:0. Dziś w LA jako wyjściowy bramkarz wychodzi Bernier, a do składu Red Wings wraca snajper Franzen - to wszystko dobrze się zapowiada no i ten kurs!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Philadelphia Flyers vs Washington Capitals
To co zobaczyłem w ostatnim meczu Phila z Toronto, mocno mnie zaniepokoiło jeśli chodzi o Flyers, przede wszystkim mają spore problemy w ofensywie z poukładanymi w defensywie drużynami, potrafią wypracować kilka dogodnych sytuacji, ale brakuje kogoś kto by zdobywał tzw. &quot;śmieciowe bramki&quot; czyli z dobitki, lub też przez rykoszet w najmniej spodziewanym momencie. Co więcej ze składu Lotników wypadł na kilka tygodni Read, w ostatnich godzinach jego los podzielił McGinn, a więc Flyers ratują się pozyskaniem Simona Gagne, człowiek który jest swego rodzaju symbolem w Philadelphi i spędził tam wiele dobrych sezonów, czy będzie on lekarstwem na brak skuteczności, to się okaże. Przechodząc do samego pojedynku z Caps trzeba napisać parę słów o znacznym progresie w grze gości, wiem że dziś grają b2b, ale wczoraj w pojedynku z Canes rozegrali bardzo dobry mecz, którego uwieńczeniem było SO Holtbiego (33 SV). Ogółem po Stołecznych widać że z dnia na dzień są co raz lepszą drużyną i raczej już mają niewiele wspólnego z Washingtonem który tak fatalnie rozpoczął sezon. Z kolei gospodarze przeżywają huśtawkę formy i tak naprawdę przewidzieć to co dziś Lotnicy pokażą jest bardzo trudne. Dlatego też zdecyduję się na rozwiązanie overowe w tym spotkaniu, mam na uwadze pierwsze starcie które zakończyło się wynikiem 3:2, jednak nie sądzę by Holtby był w stanie dwa dni z rzędu utrzymać tak wysoką dyspozycję, z drugiej strony Bryzgalov ostatnimi czasy spisuje się bardzo przeciętnie, od czterech spotkań jego średnia to minimum 3 bramki, co tylko potwierdza jego zgubioną formę. Moja overowa opcja pokłada spore nadzieję w gospodarzach, którzy po słabszym występie potrafią się zrehabilitować i zdobyć 3-4 bramki. Caps po dwóch wygranych, na pewno będą chcieli podtrzymać dobrą passę, a tylko jedna bramka stracona w dwóch spotkaniach z pewnością, sprawia iż czują się mocni w defensywie, no cóż miejmy nadzieję że b2b w przypadku Caps sprawi iż będzie to otwarty mecz.
over 5.5 / 1.81 Marathonbet ⛔
over 6.0 / 2.20 Marathonbet ⛔ 4:1
Phila ładnie, Caps - brutalna rzeczywistość i over odszedł w zapomnienie...

Gagne powraca dziś do domu ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na początek niesforne Diabły i ich ostatnie podknięcia, które w konsekwencji przyczyniły się do kilku porażek. Niestety ostatnią osobą, którą można tutaj przypisać do jakichkolwiek zasług wobec zespołu jest na pewno Hedberg, ale ten gość mimo wszystko potrafi się spiąć i zrealizować postawę, jaka przystoi w jego sytuacji, tym bardziej że nieobecny jest Brodeur, a sam DeBoer szukał potencjalnego 3 bramkarza w AHL jako 3-rzędny backup. Wspominany DeBoer to wybitny taktyk, potrafi przygotować zespół, z reszta ma spory potencjał w swojej drużynie i odpowiednich fachowców do dyspozycji by dziś nie doprowadzić do drugiej z rzędu porażki z Jets - w co mimo wszystko na prawdę nie wierzę, bo klasa obu zespołów nawet pomimo aktualnych wpadek Devils wciąż jest widoczna. Odrzutowce przeciskają się z krążkiem po całej tafli, tworzą spory opór w ofensywie , ale zdecydowanie brakuje im na tyłach i te braki Devils są w stanie odpowiednio wykorzystać. Dziś liczę przedewszystkim na Hedberga i nieco lepszej postawy z jego strony, ponieważ do niego należy teraz cała odpowiedzialność w bramce i myślę ,że tym razem podoła, a reszta zespołu spokonie zrealizuje swoją robotę w Winnipeg.

New Jersey Devils OT @ Winnipeg Jets ▶ [2,02] PinnacleSports ⛔ (1:3)


Przyznam tutaj szczerze, że bardzo cięzko grać przeciwko Blackhawks w tym sezonie, trzeba się po prostu liczyć z ewentualną przegraną i tak po cichu zastanawiałem się ostatnio, czy jest aktualnie ktokolwiek (udało się to Ducks, ale po dogrywce) , kto może ich zatrzymać? Mój strzał padł na Blues, którzy po kilku dniowej przerwie, zregenerowaniu sił , odpowiednim zmotywowaniu oraz ustawieniu zespołu przez Hitchcock&#39;a, dyspozycyjnym Halakiem w bramce i z przewagą własnego terenu będą w stanie to zrealizować. Niebiescy w tym sezonie zanotowali już bolesną wpadkę, która kosztowała ich kilkoma porażkami, ale ogólnie rzecz biorąc są zespołem bardzo poukładanym - ze sporą mocą w ofensywie , dominującą w grze fizycznej i bardzo dobrze usposobioną w defensywie, poza tym warto tutaj dodać, że w tym sezonie nawet więcej strzelają. Blackhawks już wygrali z Blues w Chicago tego roku po dość wyrównanym meczu i odnośnie skillu jaki posiadają, to wiele ująć tutaj nie można , choć z meczu na mecz widać już tą wiszącą w powietrzu porażkę, która ostatnio była bliska ze strony chociażby Canucks czy Oilers. Blues jakiekolwiek podknięcia tutaj wykorzystają i jestem na prawdę pozytywnie nastawiony wobec tego match&#39;upu , tym bardziej że mieli sporo czasu na odnowę i odpoczynek w zespole, który był im niezmiernie potrzebny. Wierzę tutaj w talent Hitchcocka i odpowiednia taktykę, która przyniesie cenne, jak nie najcenniejsze dla nich 2 punkty w ostatnim okresie. Stawiam na The Blues.

Chicago Blackhawks @ St. Louis Blues OT ▶ [1,99] PinnacleSports ⛔ (3:0)

Oglądałem ostatnio mecz z udziałem Flames w Minnesocie i jak zachwalałem sobie ich siłę w ofensywie, tak zostałem bardzo rozczarowany nawet pomimo faktu ,że byłem wtedy za Dzikusami. Poza kilkoma zrywami w I tercji nie zrobili właściwie nic, nie mówiąc już że w II tercji nie wykorzytali 5-minutowego PP, w III tercji mieli 4-minutowy PP , mało tego - nie oddali w ciągu tej 9 minutowej przewagi a ni jednego strzału, a jak sam trener Flames po meczu stwierdził; &quot;jeśli dany zespół nie jest w stanie wykorzystać takiej przewagi, to nie ma opcji by wygrać mecz.&quot; W Calgary te wyniki są znacznie lepsze, na wyjazdach sprawy wyglądają inaczej i ciężko tutaj spodziewać się czegoś pozytywnego z ich strony, jedynie może poza solidnym MacDonaldem w bramce, który zagrał na prawdę dobre zawody i dzięki niemu rezultat nie był tak okrutny. Avalanche moim zdaniem powoli wchodzą w odpowiednie obroty - pociągneli do dogrywki Ducks przy bardzo dobrym meczu i ostatnio Sharks - dość pechowo, ale widac że cały zespół wraca do normy pod obecność ich kapitana - Landeskoga, który wporwadza sporo przestrzeni i mocy w ofensywie. Ponadto wyłapał formę Warlamov w bramce i spodziewam się ,że będzie niezwykle trudno w jakikolwiek sposób zdominować dziś ekipę Lawin przez Flames, którzy grają średnio i gospodarze są tutaj słusznym faworytem. Myślę ,że te dwie pechowe porażki odbiją się dziś na dobrą stronę i zgarną zasłużone ostatnio 2 punkty.

Calgary Flames @ Colorado Avalanche OT ▶ [1,84] PinnacleSports ✅ (4:5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Islanders - Toronto Maple Leafs -&gt; Toronto wygra lub zremisuje REG TIME [1.70] Pinnacle ✅
Ciekawy typ na ciekawe wydarzenie. Toronto to jedna z tych ekip które ciężko rozgryźć, grają chyba największą kratkę w NHL (wygrana przegrana z przeplotu dziś wygrana chociaż to żaden argument). Wyspiarze są najsłabiej grającą drużyną we własnej hali i chociaż ich statystyka na własnym lodzie pewnie trochę się wyrówna (w tej chwili jest to istna tragedia chyba 2 wygrane na 10 meczów). Dziś Toronto powinno zdobyć minimum punkt, w ewentualnej dogrywce może zdarzyć się wszystko i lepiej to zostawić.
Dallas Stars - Edmonton Oilers -&gt; Dallas wygra ML OT [1.77] Pinnacle ⛔
Nafciarze mają ten problem że ci ich młodzi próbują grać jak starzy - to zła droga. Widziałem takie komentarze na forach zagranicznych i do tego się też przychylam - Edmonton nie chce wdawać się w strzelaniny, pilnuje bezpiecznych wyników granicy jednobramkowej i jak na tym wychodzi? Słabo, po prostu moim zdaniem mają predyspozycje do grania &quot;szalonych&quot; meczów a z uwagi chyba na zalecenia trenera tego nie robią. Dallas jest bardzo stabilne u siebie i na takie Edmonton to po prostu wystarczy, weterani mają się dobrze wytrzymują mecze kondycyjnie i po prostu grają wedle oczekiwań.
Phoenix Coyotes - Minnesota Wild -&gt; Minnesota wygra ML OT [2.17][Pinnacle] ✅
Wzrost formy Minnesoty to fajny prognostyk przed tym meczem. Co prawda Kojoty też trzymają pewien poziom jak zwykle w defensywie nie dając się zastraszyć nikomu, ale ostatnie dwie wtopy z Calgary i Edmonton pokazały że jest problem w tym zespole. Mianowicie minimalizm nie zawsze będzie sprzyjał klubowi z Arizony, a Mike Smith nie zawsze będzie łapał krażki meczowe. Dzikusy mają kilku typowych snajperów i o los ewentualnego decydującego starcia (dogrywka lub karne) jestem w tym przypadku spokojny.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Mecz: San Jose Sharks(-2.5) - Detroit Red Wings
Typ: 1
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
01.03.2013 04:30

Analiza:
No w końcu coś się zaczęło dziać w zespole dzisiejszych gospodarzy.Ostatnie spotkanie na plus chociaż dopiero po dogrywce.oddali ponad czterdzieści strzałów ale to nie wystarczylo aby wygrać bezpośrednio.Dziś sądzą że znowu na własnej tafli wygrają bez problemu .W końcu myślę że złapią wiatr w żagle i koniec bedzie porażek z każdą drużyną jaką spotkają na swojej drodze.Czas zacząć zbierać punkty aby załapać się do fazy play-off.Goście grają w kratkę.Wygrane przeplatają się z przegranymi spotkaniami.wczoraj ulegli kingsom jedną bramką.dziś sądzę że porażka będzie bardziej bolec bo gospodarze zaaplikują im więcej bramek.Rekiny dawno już nie zanotowali wyniku powyżej magicznej granicy , być moze dziś im się uda jak w końcu ilość strzałów przełoży się na krążki w bramce przeciwnika.Myślę że dziś pokażą że należy się z nimi liczyć i pewnie wygrają te spotkanie i odprawią czerwone skrzydła z kwitkiem aby szukali punktów gdzieś indziej bo w dzisiejszym spotkaniu żadnego nie zdobędą.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
St Louis Blues - Chicago Blackhawks

Blackhawks jak do tej pory w tym sezonie są ekipą grającą kosmiczny hokej, świadczy o tym ich rekord 19 spotkań bez porażki w czasie regulaminowym. Tendencja wydaje sie ostatnio nieco spadać gdyż zwycięstwa z taki ekipami jak Oilers czy Jackets były naprawdę wymęczone, a tu homestand się skończył i trzeba ruszyć na obcy teren by sprobować przedłużyć świetną serie. Dzisiejsi gospodarze, ekipa nutek grała jak do tej pory dość nieregularnie, zanotowali kilka porażek z rzedu u siebie, by następnie wygrać trzy-meczowy roadtrip. Dziś jednak po kilka dniach przerwy nie sądze aby u gospodarzy zabrakło determinacji i woli walki. Do bramki już na dobre powrócił nominalny starter, Jarosław Halak, który z pewnością jest bardzo silnym ogniwem formacji defensywnej gospodarzy. Rok temu, Blues byli piekielnie trudni do ogrania na własnym lodzie, w tym sezonie jak do tej pory byli raczej chłopcami do bicia, zapewne dlatego że Halak leczył kontuzje pachwiny. Dla gości z miasta wichrów dzisiejszy rywal należy z pewnością do najtrudniejszych, z jakimi w ostatnim czasie się mierzyli. Biorąc pod uwagę ich słabnącą dyspozycje oraz ciężki teren w St Louis, twierdze że ich złota passa dobiegnie dziś końca.
St Louis Blues OT 1.93 Pinnacle ⛔⛔⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dzis bedzie krótko, treściwie i na temat - bez zbędnych dywagacji. Stawiając obok siebie obie ekipy, automatycznie narzuca się trafne spostrzeżenie, że dzieli ich spora przepaść pod wieloma względami, tylko jak poważnie podchodzić wobec The Blues, którzy byli dziś w nocy trochę przyrdzewiali po tej kilkudniowej przerwie? Oczywiście zawsze jestem pozytywnie nastawiony odnośnie moich wyborów typerskich, tak samo jest dziś z Nutkami. Nie zagrali mimo wszystko złego spotkania; kilku graczy prezentowało solidny poziom, kilku zaś nieco słabiej , ale sam Hitchcock stwierdził że po konsekwentnym szukaniu wejścia w mecz po tym szybkim golu dla Hawks, skrzydła podciął im gol Seabrocka na 2:0. Dziś może być tylko lepiej, mają sporo do udowodnienia wobec kibiców, którzy zasługują na dobre rezultaty swojej ekipy w St.Louis, tym bardziej że ostatnio nie wyglądało to najlepiej kiedy przechodzili problemy kadrowe - stwierdził Backes (kapitan Blues). Oilers efektownie wygrali w Texasie, ale wobec nich nie ma najmniejszego sensu brać do siebie tego typu wystrzałów, bo one po prostu nie mają przekładu na dalszą grę i dziś możemy i prawdopodobnie zobaczymy standardowych Nafciarzy, którzy będą zagubieni i bez jakiegokolwiek pomysłu na grę z doświadczonymi Nutkami, którzy pod względem fizycznym , grywalności czy przedewszystkim bezpośrednich starć (nie przegrali z Oilers od 2009 roku w St.Louis) będą tutaj rozdawać karty. Ponadto czytając wypowiedzi graczy i trenera widać , że są odpowiednio zmotywowani , a z Oilers będzie im znacznie łatwiej , na pewno łatwiej niz dziś z Blackhawks.

Edmonton Oilers @ St. Louis Blues OT ▶ [1,62] PinnacleSports ✅ (2:4)
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Columbus Blue Jackets @ Chicago Blackhawks :hokej: Chicago Blackhawks Total Goals: Over 2.5 @ 1.48 ✅ (Marathonbet)



Nic dwa razy się nie zdarza.. Nie w Chicago, gdzie rewelacja sezonu, najlepsza drużyna, która jeszcze nie przegrała meczu w czasie regulaminowym ( 3 wtopy w rzutach karnych) podejmie drużynę najgorszą..
W poprzednim meczu tych zespołów zgodnie z oczekiwaniami wygrali Blackhawks ale o dziwo Blue Jackets przegrali w minimalnym wymiarze.. 0:1..
Są drugą ekipą obok Vancouver, która w meczu z Chicago straciła zaledwie 1 gola..
W 18 pozostałych spotkaniach Chicago waliło po 2-6 goli/na mecz..
W sezonie ich średnia strzelonych bramek to 3,1 przy zaledwie 1,7 straconych (najlepsi w lidze pod tym względem)..

Więc tym razem już bez taryfy ulgowej dla bramkarza Columbus..Z racji tego, że Chicago grało wczoraj mecz wyjazdowy z St Louis (3:0) to Funt wybrał opcję bezpieczną czyli zaledwie over 2,5, a nie 3,0 jak by to miało miejsce w innym przypadku..

••••••••

Minnesota Wild @ Anaheim Ducks :hokej: Second Period Goals: Over 1.5 @ 1.86 ⛔ 0:1

W tym meczu faworyt jest jeden.. Rozbujane Kaczory z Anaheim, dzisiejszy gospodarz.. I to typ pod tych panów zagrany..
W ośmiu ostatnich meczach obu drużyn drugie tercje wyglądały tak:
Anaheim: 3 4 3 0 2 4 3 3
Minnesota: 3 0 0 0 2 3 2 1

;) Można też spróbować: Anaheim to win second period (3way) @ 2,55 ✅ 1:0
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Anaheim Ducks - Minnesota Wild -&gt; Anaheim strzeli powyżej 2,5 gola [1.75] Pinnacle ✅
Anaheim dla mnie to najpewniejszy bet tej skromnej nocy, z pewnością lepszy od STL które moim zdaniem może mieć kłopot bo ich ofensywa nie dziala od dłuższego czasu zbyt dobrze. Kaczory powinny wygrać u siebie z Dzikusami bo mają po prostu moc i to moc do odwracania nawet niekorzystnych splotów wydarzeń (ile to już razy w trzeciej tercji zmieniali przegrany mecz na zwycięstwo). Kurs na wygraną jest skromny więc lepiej zagrać to co proponuje - over bramkowy Ducks. Nie bez znaczenia jest bramkarz Wild a dziś będzie nim nieco anonimy Darcy Kuemper. Goalie bardzo młody i być może perspektywiczny ale zbierze manto bo musi zebrać doświadczenie :smile:
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Podoba mi się sposób w jaki młody, senatorski zespół z Ottawy jeździ po tafli i uciera nosa każdemu pokolei. Po świetnym tripie w Ottawie, pogonili w efektowny sposób Niedźwiedzi z Bostonu ,a tam trzeba mieć na prawdę jaja i wiedzieć z czym się to wszystko &quot;je&quot;. Pewność siebie w tym zespole sięga zenitu i dziś zdecydowanie będzie to kluczem w starciu z Flyers, w Filadelfii. Pod nieobecność Karlssona, cała defensywa zdaje egzamin na 5+ , ponadto trafili w świetny okres formy swoich bramkarzy - w tym Bishopa , który dziś jest starterem. Flyers krok w krok robią znaczne postępy i o tym słabym starcie z początku sezonu można już chyba powoli zapomnieć, z resztą patrząc na wypowiedzi trenera lotników - Laviolette , widać narastającą pewność siebie i obiecującą wizje na przyszłość. Ja jednak pójdę w kierunku Senatorów, którzy są niezwykle regularni , i na dobre odnalezli się w mogłoby się wydawać dramatycznej stytuacji po braku kilku nominalnych zawodników. Poza tym wcale nie są tutaj na przegranej pozycji, a patrząc na bilans bezpośrednich starć z przeszłosci - całkiem obiecująco to wygląda.

Ottawa Senators OT @ Philadelphia Flyers ▶ [2,46] PinnacleSports ⛔ (1:2)

Być może robie błąd po raz kolejny ufając Diabłom, ale na prawde niesądze , by pod nieobecność Brodeura zostali bici przez każdego pokolei, tym bardziej dziś w starciu z jedna z najgorszych ekip w lidze - Buffalo Sabres. Sabres własciwie mają tylko Millera w bramce, ponieważ tam defensywa w ogóle nie funkcjonuje , powerplay również i do niecodziennych sytuacji dochodzi, gdy są w stanie coś z niego ustrzelić. Devils nie grają wcale źle, podobnie Hedberg w bramce , który w ostatnim meczu z Jets zagrał solidny mecz. Brakuje tam ostatnio precyzji, pewności w wykonywaniu akcji i kogoś odpowiedzialnego za wzięcie cieżaru gry. Myślę ,że Sabres to aktualnie jeden z najlepszych teamów na przełamanie złej passy Devils i będzie dla mnie sporym zaskoczeniem , jeśli dziś z tego nie skorzystają.

New Jersey Devils OT @ Buffalo Sabres ▶ [2,02] PinnacleSports ⛔ (3:4 SO)

Pingwiny gasną, z koleji Habs grają świetny hokej pod każdym względem i jak chyba wspominałem niedawno - będą się liczyć w tym sezonie. Ponadto stoją dziś przed okazją osiągnięcia 10 z rzędu meczu bez porażki w regulaminowym czasie. Pingwiny pod nieobecność Małkina mają pewną blokadę w ofensywie, dodatkowo w żaden sposób nie niwelują tego dobrą postawą na tyłach , która w starciu z nieźle usposobionymi strzelecko ekipami, ma spore problemy. Tak było ostanio z Huraganami , nie mówiąc już że zostali wypunktowani kilka dni temu przez Pantery w okrutny sposób. Dziś trafili na zespół w niezłej formie i niesądze, by przyszedł jeszcze czas na odwrócenie złej passy z ich strony. Stawiam tutaj gospodarzy.

Pittsburgh Penguins @ Montreal Canadiens OT ▶ [1,88] PinnacleSports ⛔ (6:5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
pogonili w efektowny sposób Niedźwiedzi z Bostonu ,a tam trzeba mieć na prawdę jaja i wiedzieć z czym się to wszystko &quot;je&quot;
Tak tylko sprostuje, bo ktoś może odnieść mylne wrażenie. Ottawa z Bostonem przegrała 1:2 więc o tym pogonieniu to chyba za grubo. Niedźwiadki oddały 46 strzałów, ale żeby nie umniejszać Ottawie meczyk był przedni i wcale nie widać po nich takich braków kadrowych jakie mają w rzeczywistości ????
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Oferta dziś w NHL wyśmienita.. Na otwarcie wieczoru elegancki typ po ładnym kursie..

Ottawa Senators @ Philadelphia Flyers :hokej: Philadelphia Flyers (3 way) @ 2.0 ✅ 1:2


Lotnicy po koszmarnym początku sezonu w końcu zaczęli latać na wyższym pułapie..W ostatnich 10 spotkaniach strzelili łącznie 35 bramek..
Ich przeciwnicy w tym roku to typowo defensywna eskadra..W analogicznych 10 meczach zaledwie 15 strzelonych goli..Różnica kolosalna..
Ciekawe, czy będą w stanie stawić czoła filadelfijskiej nawałnicy, która niechybnie na nich spadnie..Philadelphia zapewne ze 3 wsadzi, a czy Senatorzy będą w stanie odpowiedzieć tym samym?..Wydaje się to mocno wątpliwe..
W tych wspomnianych już ostatnich 10 meczach Ottawy tylko w pojedynku z Pittsburgiem padło więcej niż 5 bramek (2:4)..
A skoro Flyers pyknęli niedawno Pingwiny w Kanadzie 6:5 to i przed Senatorami nie wymiękną..
Co do ewentualnego remisu.. To Ottawa bardzo chętnie, 4 razy na 10.. Zaś Flyers absolutnie nie.. 0 na 10..
Stąd też wiara, że mecz rozstrzygnie się w regulaminowych 60 minutach..
Powodzenia..

A co do rzekomego pogromu Niedźwiadków przez Senatorów to Odi już się wypowiedział.. ???? Rozumiem problemy z pisaniem po polsku ( na prawdę niesądzę czy pokolei ), ale żeby nie sprawdzić wyniku meczu i o nim pisać.. Hmm..

No i to pierwszy wieczorny mecz w sobotę, a o tej porze lubią w NHL strzelać..

Gdyby nie Bishop w bramce Ottawy (obronił 39/41strzałów) mecz zakończyłby się zupełnie innym wynikiem.. ;)..

// Lutek Ty nie dość, że z.....j to i dziwak jesteś..Mam więc nadzieje, że i dziś Ottawa sobie &quot;pogoni&quot; za Flyers..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom