>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers
Gospodarze over 2,5 gola (incl OT&amp;PK) 1,94 Betsson ✅
Anisimov strzeli gola (60 min) 3,20 DOXXbet ⛔
Johansen strzeli gola (60 min) 6,0 DOXXbet ⛔
Ostatnimi czasy CBJ grają lepiej, niż wyniki na to wskazują.
Miałem okazję ich oglądać w starciu z Avs.. ciężko chłopców z Denver nazwać hegemonami ligi, ale i tak - według oddsmakerów i większości znawców - byli uważani za faworyta. Tymczasem fani Colorado mogą dziękować opaczności, że urwali chociaż jeden punkt, na który nie zasłużyli. CBJ grało świetnie zorganizowany hokej, i jak na złość akurat w tym momencie musieli stracić bramkę tak pechową, że nie da się tego opisać. Nie do opisania była również konsternacja kibiców w hali, większość z nich miała miny jakby nie wierzyli, że grając tak przyzwoicie można przegrywać. Wtedy i ja nieco się zafrasowałem, gol w takich okolicznościach zmotywować i owszem, może, ale nie drużynę z rosterem pokroju CBJ. Rzecz jasna myliłem się, Kurtki zostawiły serce na lodzie, rozbijali Avs na bandach, całkowita dominacja wreszcie zwieńczona bramką, na którą rzetelnie pracowała cała drużyna. Lawiny nie nadążały za gospodarzami, następnie przyszły kary, 2-man adv i GWG Artema. Swoją drogą, niemałego kunsztu trzeba, żeby wpakować gumę w tak ogromnym zamieszaniu i z takim spokojem. Anisimov, od którego oczekiwano chyba nieco więcej, powoli łapie rytm, ostatnie 3 spotkania to znaczny progress, istnieje spora szansa, że hot-strike zostanie podtrzymany również dzisiaj (gol w każdym z dwóch ostatnich spotkań). Rosjanin przyzwoity TOI, jest niemal przy każdym okresie gry w przewadze... drugi z panów, na którego akurat niemiłosiernie narzekałem, wybierany w 1 rundzie draftu, nadziei, niestety, nie spełniający, Johansen. Ostatnie mecze przeczą tezie, którą postawiłem. Ryan zaczyna grać bardzo przyjemnie dla oka, z Avs, polecam oglądnąć, jak kręcił całą defensywą, w tym raz, genialnie mijając dwóch zawodników (zwłaszcza drugi zwód - cud miód), wyłożył krążek, niestety nie pamiętam komu, w każdym razie ten ktoś miał czelność pacnąć prosto w Varlamova. Nieobecność Dubinskiego chyba dobrze mu robi, dostaje coraz więcej TOI, prawie 20 minut. Dorobek punktowy wciąż katastrofalny, ale po tym niemrawym początku może być tylko lepiej. Przy takim kursie aż żal nie spróbować zagrać. CBJ stać dzisiaj na minimum 3 gole, drużyna coraz bardziej przypomina kolektyw. To wciąż za mało, i z pewnością nie w tym sezonie, nie w następnym, ale lepsze czasy nadejdą. Póki co mogą doprowadzać do furii faworytów, zaskakując solidną postawą, tak jak wtedy, kiedy ośmieszyli Sharks, co zapoczątkowało przykrą serię bezzębnych ostatnio Rekinów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Rick Nash strzeli gola w reg time / 3.20@betsson✅

Osttanio stwiałem na Nasha i dzisiaj równiez stawiam na niego, ze strzeli gola. Rangersi nie powalili ostatnio z Szablami, dzisiaj rywal teoretycznie silniejszy. Obroa Lotników jest jednak jedną wielka dziura w tym sezonie i tutaj zapoiwada sie overowy mecz. Lotnicy stracili 40 bramek na wyjedzie w tym sezonie w 12 spotkaniach, sporo tez strzelają, bo 35. Rangersi u siebie strzelajs średnio 3 bramki a mecz, ale defensywa równiez jakims wielkim monolitem nie jest. MOzna załozyc, że troche bramek w tym meczu wpadnie. A kto ma strzelac jak nie bedący w tak kapitalnej formie Nash? Po powrocie po kontuzji zagrał 2 spotkania z Tampa i z Buffalo, a do tego doozył 2 asysty. W ostatnim meczu z Szablami zagrał wyśmienicie, przy pierwszyj bramce obsłużył świetnie Stepana, a drugą zdobył sam. W dodatku dołozył gola w rzutach karnych i mozna mówic smiało, ze to on wygrał ten mecz. Po powrocie widac, że jest w fomie, reszta zawodników nieco zawodzi, ale potencjał w tej druzynie jest ogromny i tutaj Lotnicy jak zagrają tak z tyłu jak przeważnie prezentua sie w tym spotkaniu to wyjadą z bagażem bramek. Nash powinie zdobyc przynajmniej jedną. Najwięcej oddaje strzałów w tym sezonie w swoim zespole, troche szwankowała skutecznosc, ale ostatnio wszystko działa jak nalezy i jestem w stanie mu zaufac ponowanie.

Detroit 60` 2.00@bwin✅

Już ostatnio witali się z gąską, juz mieli jak na tacy hawks, ale sie nie udało. Głupia kara w ostatnich minutach i stracili bramkę. W pierwszej tercji ciezko im było odnaleźc swój rytm, jednak od 2 tercji to Hawks miało sporo problemów. Detroit grało swietnie z tyłu i z polotem z przodu. Okazji mieli sporo. Naprawdę zagrali kapitalny mecz, ale się nie udało. Teraz powinno pójsc zdecydowanie łatwie. Od przegranej z Kurtkami wzieli sie ostro do roboty i rozbili Canucks i Predators, potem przegrana ze swietnie ostatnio grająca ekipa Królów, Chicago o czym pisałem i w miedzy czasie zwyciestwo na wyjexdzie z Rekinami. Mam nadzieje, ze nie beda sie bawic w żadne dogrywki i szybko sie z rzoprawię z Lawinami, które ostatnio bez polotu, a zostały zdominowane w ostatnim meczu przez Kurtki, ale udało im sie jakos zdobyc pkt.

Blue Jackets OT 2.13@Pinnacle✅


Kurtki dobrze prezentuja sie od dłuższego czasu. Mieli bardzo ciezki trip wyjazdowy gdzie grali i z Hawks i z Kojotami i z Królami i z Nutkami i ze Skrzydłami i z Kaczkami. Chyba nic gorszego wymyslec nie mozna. Jednak ta druzyna pokazała charakter, ambicje w żadnym meczu nie oddali pkt bez walki, a nawet ograli Skrzydła 3-2 o czym wspomniałem. W ostatnich 3 meczach punktuja i mysle, ze dzisiaj stac ich na komplet. Ostatnio swietny mecz z Lawinami, pisał o tym YemUoniaki wiec dublował nie bede. Dodam jeszcze, że obie ekipy spotkały sie w lutym na tym terenie i Kurtki zagraly swietny mecz i zdominowały gosci, ale nie postawili kropki nad &quot;i&quot; i w końcówce dostali 2 sztuki. Teraz myslę, ze odzyskaja to na co zasłuzyli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Toronto vs Ottawa
Ciekawie zapowiadający się pojedynek kanadyjskich drużyn. Co ciekawe obie ekipy mają po 28 punktów i są obok siebie w tabeli także na pewno motywacja na przeskoczenie rywala będzie spora. Ja decyduję się na opcję w 1 tercji, gdzie moim zdaniem under 1.5 jest dobrym rozwiązanie, głównie z uwagi na Senatorów którzy są swego rodzaju drużyną dominującą jeśli chodzi o najmniejszą ilość bramek zdobywanych i traconych w pierwszej tercji. Na pewno obsada bramkarska nie będzie tu wpływała na niekorzyść ponieważ broni Bishop i Reimer, Ben Bishop jak do tej pory wpuścił w pierwszych tercjach jedynie 3 bramki, co więcej jak na razie Sens z nim w bramce tylko raz zdarzyło się aby 1 tercja była overowa, jak na złość w meczu przeciwko Toronto 1:1. Jeśli chodzi o Remier to statystyki mniej korzystne, ale pozytywne jest to że po powrocie do bramki Toronto spisuje się bardzo dobrze a przy tym ma też sporo szczęścia, słupki i poprzeczki są jego sprzymierzeńcami.

under 1.5 (1T) / 1.72 Pinnacle ⛔ 2:0
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Calgary Flames - San Jose Sharks(-1.5) 4:1
Typ: 2 ⛔
Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
07.03.2013 03:30
Analiza:
Jedne z czterech spotkań rozgrywanych dziś na taflach najlepszej ligi hokejowej świata.na dziś spotkanie w którym myślę że po wczorajszym zwycięstwie po doliczonym czasie gry ekipa rekinów zwycięży tym razem ale bez żadnych extra time.W końcu strzelili więcej niż jedną bramkę więc myślę że powoli gracze z San Jose wracają do gry i będą się liczyć w walce o play-offy.W końcu sądzę że zagrają tak jak nas przyzwyczaili w poprzednich sezonach a więc bardzo widowiskowo i bramkowo.dziś myślę że w końcu się obudzą i zaczną strzelac te krązki do siatki przeciwnika.I strzelą więcej niż tylko jedną przeciwnikowi.Gracze płomieni grają w kratkę , ostatnio wygrali ale dziś w nocy myślę że będą musieli uznac wyższość graczy z san Jose i dlatego też stawiam na to że tak będzie.Kurs jest wysoki ale mnie nie straszy bo w NHLu all jest możliwe.Sądzę że dziś noc będzie należeć do rekinów którzy zaaplikują gospodarzom przynajmniej ze trzy więcej niż oni sami..
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators -&gt; over 5 goli [1.87] Pinnacle ✅
Tutaj lepszym rozwiązaniem niż granie prawdopodobnej wygranej Maple Leafs jest inwestycja w liczbę bramek. Bramkarze obu ekip nie robią dużego wrażenia, Bishop to wielkolud wpuszcza często tzw Five Hole czyli po polsku sito lub dziurę. Dobrzy napastnicy a takich aktualnie w Toronto nie brakuje (wysoka forma Van Riemsdyk oraz Kadri, ale jest zawsze Kessel jest Komarov) będą potrafili to wykorzystać. Ottawa ma ten dar że nawet grając słabo są w stanie zgarnąć punkt, nieźle funkcjonuje ich power play którym dyryguje z tyłu Siergiej Gonchar (mentor wielkiego nieobecnego Erika Karlsona i prywatnie najlepszy przyjaciel Jewgienija Małkina ???? ). Over niskiej linii powinien być.
Calgary Flames - San Jose Sharks -&gt; San Jose wygra ML OT [2.03] Pinnacle ⛔
Przesadzony kurs na powracających do wysokiej formy Sharks. Odżył w końcu atak Rekinów po kilkunastu grach marazmu, czy zatrzyma ich Kiprusoff który dziś wraca po kontuzji? Śmiem wątpić bo chociaż bramkarz z niego nieprzeciętny to ma do dyspozycji słabą obronę. Skoro jesteśmy przy Calgary to zarządzają tam ludzie mocno niekompetentni nie wiem jak to możliwe w Kanadzie - ostatnia sprawa gdy chcieli sprowadzić RORa z Colorado. Dzień później okazało się, że gdyby udało się im wygrać tą przepychankę z AVS to i tak ROR musiałby przejść przez waiver list ... czyli prawdopodobnie by go ktoś podebrał i Płomienie pozostałyby z niczym aaa przepraszam straciłyby na interesie dwa wysokie picki w drafcie - CO ZA NOBY.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Po kolejnej udanej parze typów, która miała miejsce w nocy, czas kontynuowac passe, by przełożyć świeżość i rytm na wygrane..

Dyscyplina Hokej NHL 04.00
Anaheim Ducks vs Phoenix Coyotes ✅ 2-0 ✅
Typ 1 Anaheim
Kurs 2.05

Unibet
8/10

Ten typ spodobał mi się od początku, gdy zobaczyłem spotkania.
Stawkuję go dość solidnie, więc 8/10 to nie przelewki!

Ducks własnie przegrali 2 mecze wyjazdowe z dzisiejszym rywalem, choc byli lepszą ekipą i spokojnie mogli utrzymać dobry wynik.

Obie przegrane były niespodzianką, bo w Coyotes nie gra element układanki nazywanej skutecznym atakiem: Vrbata! Ma papiery na supersnajpera, czasami to udowadnia. Dalej pauzuje i to jest koronny argument za typem - Coyotes mogli bez nich szalenczym tempem i porywem gry domowej doprowadzic do remisu, ale w delegacji juz nie powtorza tego! Hanzal juz za to gra.

Ducks w domu to ekipa bardzo silna, mało traci bramek, bo sporo czuwają nad asekuracją, choc grają 2-3, standardowym ustawieniem. Do formy wraca Perry, supersnajper Ducks, a co jakis czas wybuchnie talent strzelecki z linii Cogliano, Sellanne, Getzlaf.

Obsada bramki to znowu atut domowy Ducks, a dziś zapewne zagra ten pewniejszy Fasth! Coyotes mają niezlego bramkarza, ale sporo ostatnio nie łapie i dziś nie wróże mu powrotu do małych strat w bramkach.

Przy Perrym, Coyotes nie maja godnego vis a vis, a takim mogl byc czesciowo Vrbata, nadrabiaja zgraniem, ale ono ich ratuje w domu.
Ducks w domu 8-1, Coyotes po wygranej z Canucks.

Maly sweep dzis nie wchodzi w gre, dyspozycja Kaczorow za pewna na wlasnym lodzie, a Coyotes niestety nie posiadajątkaiej regularności na serię z silnym rywalem!

Brać, pobierać:smile:
2 typ kuszący mnie to:
Calgary Flames vs San Jose Sharks ✅ 4-1 ✅
Over 4,5
Kurs 1.63
stawka 5/10
PinnacleSports
Flames to zespół z Zachodu, ktory zaczal jako nieliczny notowac wieksze wyniki i przekraczac overy. Ich styl taki wlasnie jest, wiele akcji, strzały z roznych czesci lodu, duzo tez szybkosci. Nie graja pewnie w obronie, nie ma Kiprusoffa, ktory byl wsparciem w bramce, a nawet jak bedzie awizowany do gry dzis, to po kontuzji i bez rytmu nie zmieni obrony i strat Flames. Sharks nie podobaja mi sie w tym sezonie, bo za duzo zachowawczej gry, asekuruja ponad miare i to troche irytuje bo sklad maja silny i spokojnie na pare bramek regularnie! Mimo to zagram, ale stawka tylko 5/10, zadna powazna ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Hanzel i Vrbata! Szczegolnie Vrbata ma papiery na supersnajpera, czasami to udowadnia. Obaj dalej pauzują i to jest koronny argument za typem - Coyotes mogli bez nich szalenczym tempem i porywem gry domowej doprowadzic do remisu, ale w delegacji juz nie powtorza tego!
HANZAL wrócił i grał już w ostatnim meczu ANA - PHX
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rzeczywiscie, moze dlatego, ze nic nie pokazal, to wbilo mi sie w pamiec jakoby jeszcze pauzowal
Był najaktywniejszym napastnikiem PHX chyba 8 celnych strzałów pierwsza linia ataku dużo wygranych wznowień ???? . Vrbata jest na game-time-decision ale prawdopodobnie nie zagra. Powodzenia z typkiem oby była podtrzymana Twoja passa ????
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Był najaktywniejszym napastnikiem PHX chyba 8 celnych strzałów pierwsza linia ataku dużo wygranych wznowień ???? . Vrbata jest na game-time-decision ale prawdopodobnie nie zagra. Powodzenia z typkiem oby była podtrzymana Twoja passa ????
A ja jestem konserwatystą, dla mnie wyznacznikiem są bramki i asysty graczy, same strzaly niewiele mi mowia o tym ze pokazal na lodzie sporo! Sa zawodnicy co strzelaja 4-5 razy, a nic nie pokazuja. Ale moze masz racje, ze wyroznial sie ????
A dzieki, tez mam taka nadzieje, choc raczej tak jak Blackhawks graja, ja typowac nie bede - 23 mecze bez przegranej ???? he he ????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators

Gospodarze over 2,5 gola (incl OT&amp;PS) 1,77 Betsson ✅✅✅
Grabovski strzeli gola (60 min) 4,30 DOXXbet ⛔⛔⛔
Kessel over 0,5 pkt 1,64 Betsson ✅✅✅
O samym meczu wspomniał Odi, zatem moje przemyślenia skupią się głównie na 3 formacji Leafs. Toronto gra dobrze, a może znacznie lepiej. Do pełni szczęścia brakuje lepszej jakości duetu Grabo&amp;Kulemin, duetu, który z meczu na mecz traci zaufanie Carlyle&#39;a. O tym jak pokaźny potencjał tkwi w tych zawodnikach opowiadać nie trzeba, zarówno jednego jak i drugiego stać na sezon +60 pkt (ten w pełnym wymiarze, rzecz jasna). Tymczasem 3 linia którą dowodzą okropnie kuleje. Zaczyna się to odbijać w TOI. Mikhail stanowczo zbyt często traci gumę, skuteczność również mizerna.. w ostatnim starciu przez chwilę był aktywny, ładnie najechał backhandem na Hedberga, bramki, niestety, nie zdobył.. Kuleminowi natomiast brakuje pomysłu, gra okropnie chimerycznie, po dziś dzień zastanawia mnie jego fenomen, jak można zagrać sezon na 30 bramek, żeby w następnym, wprawdzie grając kilka spotkań mniej (koło 10 chyba jeśli dobrze pamiętam) wpakować tylko 7? Pora, żeby wziąć się w garść. Mając mniej czasu na lodzie muszą udowodnić swoją wartość. Optymalna dyspozycja tej dwójki z całą pewnością walnie przyczyni się do marszu w stronę post season. A trzeba przyznać, że drużyna jest na jak najlepszej drodze. Kibice Leafs całkowicie zapomnieli o istnieniu rozgrywek po zakończeniu RS. Dla nich w ostatnich latach zabawa kończyła się wraz z końcową syreną meczu numer 82. Stawiam na Białorusina, bo częściej strzela i jakieś tam przesłanki nadejścia lepszych dni wykazuje. 3 bramki strzelone jak najbardziej w zasięgu gospodarzy, jestem ciekaw, ile wytrzyma ta interesująca linia defensywy Sens. Jeśli wpadnie szybka bramka, worek może się rozwiązać, MacArthur na którego okropnie narzekałem notuje piękną serię z PPG, rewelacyjny Kadri, o którym kiedyś tam pisałem w dziale AHL (albo tutaj?), że ten sezon może być wreszcie przełomowy.. o van Riemsdyku, Kesselu pisał Odi, oboje w świetnej dyspozycji, genialna okazuje się być wymiana na linii Leafs-Flyers, zarówno Schenn jak i James potrzebowali przenosin i oboje świetnie wkomponowali się w nowe otoczenie, deal korzystny dla obu stron. Dorzucam jeszcze wyżej wymienionego Kessela, który zaciął się niemiłosiernie na początku kampanii, a teraz punktuje jak z nut.. On bierze udział praktycznie we wszystkim, tak wiec niewykluczone że i dziś wpisze się do protokołu czy to z asystą, czy jakąś grubszą zdobyczą ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:hokej ,NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning(-2.5) - Winnipeg Jets
Typ: 1
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
08.03.2013 01:30
Analiza:
Jedne z wielu spotkań rozgrywanych dziś na taflach w Ameryce Północnej. Na dziś wybrałem spotkanie bardzo bramkostrzelnej Tampy z odrzutowcami z Kanady.gospodarze w ostatnim spotkaniu w końcu się przełamali z diabełkami więc dziś liczę że pójdą za ciosem i wysoko wygrają te spotkanie.Goście po wygraniu kilku meczy znowu zanotowali spadek formy i mam nadzieję ze na mecz z Tampą ją podtrzymają.Ostatnie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy az 8 do 3 .dziś może nie liczę na tak wysoki wynik bramkowy ale na pewną wygraną błyskawic.wierzę że stać ich na to i po serii nieudanych spotkań w końcu mają zwyżkę formy i będą teraz wygrywać mecz za meczem przez kilka kolejek. Jets pokazało że potrafi grać także na wyjazdach ale dziś sądzę że i tak będą musieli uznac wyższość przeciwnika i ulegną wysoko w tym spotkaniu.na to liczę i na to stawiam.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL 01.00
Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penquins ✅ 4-5 ✅
Over 5.5
Kurs 1,68

Expekt
Stawka 9/10
Nieco odważniej Over 6.5 po kursie 2.30 - stawka 8/10 ✅ 4-5 ✅

Linia 5,5 jest stawką praktycznie 9/10, czyli poteżne prawdopodobienstwo, ja podam lekko wyzsza linie i wyceniam na 8/10, niewiele mniej, procentowo 80%!

Pensylwania zwrócona na ten mecz, walka o dominację w tej części, więc zero odpuszczania, motywacja i poniekad rewanz, bo Penquins rzadko zapominaja o tym, kto ich wyeliminowal z gry w postseason 2012 - Flyers!

Podstawą w grze z tym typem jest słąba gra obronna Penquins, która jest zaskoczeniem, bo defensorow solidnych nie brakuje, mimo to zbyt wiele zadań i parcia ku ofensywie podowuje takie wyniki u Pingwinkow! Milo sie ich oglada, bo nadrabiaja wszystko kunsztem, szybkoscia i wieloscia roznych akcji, tam nie gra tylko talent Malkina i Crosby&#39;ego, sa inni, siwetni jak Neal czy Kunitz.

U Flyers widoczna coraz smielsza gra ofensywna i skuteczna! Od powrotu Hartnella zaczela sie dobra gra w ataku, Giroux nie jest sam, a Briere tworzy coraz wiecej zagrozenia.

Fleury i Bryzgalov dostosowuja sie do obrony, bo Lotnicy takze maja swoje problemy, przeszloscia jest solidna defensywa u boku Prongera. Trzeba strzelac wiecej, by wygrac mecz.

Te mecze sa coraz smielsze ofensywnie od postseason 2012, w Pittsburghu 5-4 dla Flyers, wiec rewanz godny uwagi jako nastepna cecha tego typu, bo Penquins przywiazuja do tego wage i zagraja o wysokie, bramkowe zwyciestwo.

Mozna spodziewac sie kar, pewne rzeczy sa nierozwiazane miedzy ekipami i zawodnikami, kary to sposobnosc do strzalow i bramek, a tego wszytkiego nie powinno zabraknąć!

Brać, pobierać:smile:
I jeszcze 2 typ, ktory spodobal mi sie:
New York Islanders vs New York Rangers ⛔ 1-1 ⛔
Over 5.5
Kurs 2.15 Bwin stawka 5/10
Kolejne derby i nie sposob zauwazyc wzrostu formy w obu ekipach. Sklad po stronie Rangers, rozpedza sie Rick Nash, choc zabraknie Richardsa, to Callahan nadrabia za niego i za siebie! Islanders wiecznie skazywani na przegrane z Rangers, dzis moga zaskoczyc, bo dawno albo nigdy tak dobrze nie grali ???? Tavares i Moulson przewodza im, a bramki to jedyna szansa na wyrownany mecz, bo straty bramek u Islanders na pewno wkalkulowane w ten mecz! Ostatnio ladny mecz i 3-3, stawiam na dogrywke i podobny wynik, badz wygrana Rangers 2-4! Stawka juz normalna, zaden powazny typ do ostrej gry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dziś będzie trochę grania, spasowała mi oferta.
Zacznę od cytatu:
New York Islanders vs New York Rangers Over 5.5 Kurs 2.15 Bwin stawka 5/10 Kolejne derby i nie sposob zauwazyc wzrostu formy w obu ekipach. Sklad po stronie Rangers, rozpedza sie Rick Nash, choc zabraknie Richardsa, to Callahan nadrabia za niego i za siebie! Islanders wiecznie skazywani na przegrane z Rangers, dzis moga zaskoczyc, bo dawno albo nigdy tak dobrze nie grali Tavares i Moulson przewodza im
Tutaj zgadzam się w 100 % i nie mam praktycznie nic do dodania. Over to najlepsza opcja w tym meczu, Rangersi w końcu czerpią 100 % z wielkiego zawodnika jakim jest Nash. Islanders jeśli tylko nie mają dramatycznie rozbieżnych form poszczególnych formacji to dają radę i dziś te derby mogą być bardzo fajnym widowiskiem, z tego co pamiętam to ostatnie były dosyć nudnawe.
Do tego typku dorzucam najpewniejszych gospodarzy na dziś czyli Detroit. Hokejowe miasto czy jak kto woli Miasto Motoryzacji przetrwało najcięższy okres plagę kontuzji i to z podniesioną głową i wieloma punktami w dorobku. Teraz idą zdecydowanie lepsze czasy, bramkarski kunszt pokazuje Howard a młodzież zaczyna nabierać pewności siebie. Red Wings nie są jeszcze na czołowych lokatach bo trochę większe oczekiwania były w stosunku do Zetterberga, ale na jego formę też pewnie przyjdzie czas. Dzisiejszy przeciwnik to okupiony kontuzjami team z Edmonton. Młode chłopaki znowu się gubią i oczekiwania ich przerastają - mają już serię 3L i nie widzę tego jakoś by w Joe Louis Arena się mieli odrodzić.
New York Islanders - New York Rangers -&gt; ponad 5.5 goli [2.16] ⛔
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers -&gt; Detroit wygra ML OT [1.56] ✅
AKO = 3.39 Betsson Stawka 5j

Na singlu postawiłem na Canadiens, którzy są fajnie postrzegani przez buków w tym sezonie. Można zarobić na Kanadyjczykach bo nie do końca w nich się wierzy, nie rozumiem czemu z Caroliną mieliby być w gorszym położeniu. W Hurricanes powraca co jakiś czas temat kontuzji i krótkiej jak na warunki NHL ławki. Owszem gra dobrze linia Staal Siemin i Tlusty ale jedna linia to trochę za mało na stałe dobre wyniki. Mówiąc o stałości to tez dla mnie argument bo nie wierzę by tak ładnie i dobrze grający Montreal przegrał w tej części sezonu drugi raz z rzędu, po prostu na to nie zasługują Habs.
Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens -&gt; Montreal wygra ML OT [1.97] Pinnacle ✅
Przy dwóch rezerwowych bramkarzach wystawiona linia 5 goli wydaje się atrakcyjna zawsze. Dodajmy do tego że po lodzie będzie przecież śmigał Thomas Vanek i że Diabły z NJ dostaną doskonałą okazję by przed własną publicznością przerwać fatalną passę. Dla mnie wychodzi tutaj bardzo wyraźny over.
W drugim przypadku podejmę pewne ryzyko i zaufam Toronto oraz okaże lekką nieufność w stosunku do Bruins. Owszem Niedźwiadki w TD Garden są mocne ale pokonać ich można i udowodnił to ostatnio choćby Montreal. Podobnie jak z Montrealem dziś w bramce Bruins stanie Chudobin a ja szczerze mówiąc nie mogę mu dobrych recenzji w tym sezonie wystawić. Toronto nauczyło się odzyskiwać mecze w trzecich tercjach, nawet jak nie idzie jest przekonanie o końcowym sukcesie a to ważne - jeszcze rok temu bym tego zakładu z pewnością nie zagrał. Boston nie jest przyzwyczajony do tak napiętego terminarza jaki im się teraz przytrafił, do tej pory rozegrali tylko 20 spotkań chyba najmniej ze wszystkich ekip Wschodu - może zacząć wychodzić z nich zmęczenie stąd myśl że Maple Leafs wywiozą minimum punkt.
New Jersey Devils - Buffalo Sabres -&gt; ponad 5 goli [1.75] ZWROT
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs -&gt; Remis lub Toronto wygra [1.97] ⛔
AKO = 3.45 Betsson Stawka 5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Dallas Stars
Typ: Los Angeles Kings strzelą powyżej 4 bramek (dwudrogowo, jeśli strzelą dokładnie 4 bramki, to zwrot)
Kurs: 4,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Obrońcy trofeum, Los Angeles Kings mieli bardzo słaby początek sezonu. Od wygranego 4:1 meczu z St.Louis Blues, który był rozegrany 12 grudnia ta drużyna wreszcie weszła na wysokie obroty i od tego czasu przegrali zaledwie dwa mecze i to na wyjeździe. U siebie gra tej ekipy wygląda rewelacyjnie, coś jak w playoffach, gdzie rozjechali wszystkich rywali. Kapitalnie wygląda ofensywa Los Angeles Kings. W ostatnich dwóch meczach strzelili oni aż 11 bramek, a na dodatek uczynili to rywalom, którzy słyną z dobrej gry defensywnej: 6:4 z St.Louis Blues i 5:1 z Nashville Predators. Dallas Stars to z całą pewnością gorsza drużyna jeśli chodzi o defensywę. Na wyjazdach tracą oni ostatnio sporo bramek: 4 z Columbus i 5 z Nashville. Los Angeles Kings mają dużo lepszą ofensywę od tych dwóch drużyn, więc strzelenie przez nich pięciu lub więcej bramek jest dośc realne.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Wczoraj w miarę przyzwoita noc, dzisiaj natomiast prawie pełna karta.. to dobrze i źle jednocześnie. Oby po edycji nie było czerwono :wink:
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers

Gospodarze over 2,5 gola (incl OT&amp;PS)
1,59 Betsson ✅
Brunner strzeli gola (60 min) 2,90 Betsson ⛔
Pierwsza propozycja względnie bezpieczna, chociaż takie cuda się w naszej lidze odbywały (Gomez strzelił gola, prawie zszedłem na zawał), że nie warto zbytnio się zapędzać, dlatego też okropnie irytuje mnie stwierdzenie że jakiś typ w NHL to &#39;prawdziwa LOKATA&#39;. Najlepsza była ta z początku sezonu, podczas meczu Phili z Pens, gdzie niektórzy gdyby się dało graliby nawet over 65,5 bramek w meczu. Nie było chyba nikogo kto zagrał mniej niż 6. Skończyło się na czterech golach i lokata poszła się kochać. Dlatego też z dużym spokojem podchodzę do tego typu, z dużo większą swobodą przychodzi mi, niektórym z Was pewnie też, ładowanie betów z godnymi kursami, ale o tym nieco później. Wings muszą potraktować to spotkanie na poważnie, bo już za niedługo kroi się dłuuuuga seria road games. Po rzezi dokonanej na Canucks przyszły spotkania rozstrzygnięte praktycznie na styk. Bolała zwłaszcza porażka z Hawks, dzięki której piękny sen wciąż trwa. Następnie gościli Colorado, gdzie miało być już znacznie, znacznie lepiej, a było tylko troszkę lepiej. A przecież jest to drużyna która ma kim postraszyć. Zetterberg na pełnych obrotach, do głosu zaczyna dochodzić Franzen, współautor sukcesu w ostatnim meczu. Bardzo pozytywnie zaskakuje Tatar, jedna z najjaśniejszych postaci ostatnich tygodni.. Magik Dats robi różnicę, a brawa należą mu się podwójne, bo musi się męczyć w linii z co najmniej żenującym w tym sezonie Abdelkaderem, dla którego ten sezon miał być &#39;jego sezonem&#39;. Albo mi się wydaję, albo mam deja vu, bo już od kilku lat każdy sezon ma być jego. Obecny jest apogeum bezsilności. No i Brunner, który gra jakby już dawno dołączył do ekipy z Detroit, świetnie odnalazł się u boku Zetterberga. Ostatnio zgubił skuteczność, ale wciąż jest aktywny, widać go na lodzie, dużo strzela, dlatego też część funduszy inwestuję w Szwajcara. Trzeba w dobrych nastrojach ruszyć w podróż po Ameryce, jeszcze tylko home game z Jackets i czeka ich długi rozbrat z JLA.
New York Islanders - New York Rangers
Gaborik strzeli gola (60 min) 2,95 Betsson ⛔ dopiero w dogrywce ;)
Limit pecha został wyczerpany chyba do końca sezonu. Słowak jak nikt inny zasłużył na gola w starciu z Philą. Bodaj 2, albo nawet 3 razy obił słupek. Pomimo tego nie zapominał, że najważniejszy jest zespół. Zaliczył asystę, ale niesmak pozostał. Taki Nash zdobywa bramki z tak nieprawdopodobną swobodą, ze aż żal mi się robi Słowaka, który ostatnimi czasy musi bardzo ciężko pracować na jakiekolwiek trafienie. Seria spotkań bez gola przedłużyła się do 8. To bardzo dużo jeśli spojrzymy w &#39;papiery&#39; Mariana. Najwyższy czas na przełamanie, wyjdzie to z korzyścią dla drużyny. Oprócz Ricka ktoś musi ciągnąć ten wózek, jeśli w Nowym Jorku myśli się o post season. Ostatnią bramkę zaaplikował właśnie Isles, powtórka z rozrywki mile widziana.
Washington Capitals - Florida Panthers
Backstrom strzeli gola (60 min) 5,05 Betsson ⛔ wszyscy, tylko nie on ;)
Tutaj nie będę się rozpisywał, bo gdybym chciał opisać poczynania moich Caps w ostatnich tygodniach to zanudziłbym Was na śmierć (chyba jakiegoś bloga założę). W każdym razie w Stolicy jest - jak zawsze - wesoło. Pozwólmy sobie wpakować 3 bramki, żeby później zrobić wielki come back. Wszystko z myślą o kibicach, jak tu ich nie kochać. Zastanawiałem się nad #8, ale pobieram Szweda, bo buki kolejny raz chyba nie potrafią docenić kunsztu Nicklasa wystawiając astronomiczny kurs. Owszem, #19 miał niemrawy początek, ale powoli wszystko wraca do optimum. To wciąż nie jest najlepsze wydanie naszego No.1 centra, ale w ostatnich spotkaniach przekonuje mnie coraz bardziej. Z Bruins rozegrał świetne zawody, jak zawsze bardzo dużo widział, co odbiło się w statystykach - 3A i +2. W ogóle Nikoś ma najlepszy przegląd pola w całej drużynie, potrafi ściągnąć na siebie obrońcę, dobrze odnajduje się w PP.. przynajmniej wtedy ma szansę pograć z OV, bo Oates konsekwentnie ustawia ich w innych formacjach.. póki przynosi to rezultaty (7-3 w ost.10 grach) nie odzywam się, ale wydaje mi się, że prędzej czy później znowu zagrają razem. Kluczowym w tej kwestii może być powrót Laicha, na który czekam z utęsknieniem. Martwi mnie tylko, że Szwed tak rzadko decyduje się na strzał. Zaledwie dwie bramki są w jakimś stopniu efektem braku podjęcia próby. Ostatnie spotkania powinny go na tyle podbudować, że zacznie grać jeszcze lepiej i pewniej. Na efekty czekam już w nadchodzącym meetingu z Panthers, gdzie bryluje ostatnio chłopak z fajną ksywą, którą pierwszy raz usłyszałem kiedy wbił nam bramkę (komentator głośno krzyczał, zapadło w pamięci), czyli Jonathan &#39;Hooby Dooby Doo&#39; Huberdeau :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
New Jersey Devils - Buffalo Sabres ✅ (3:2 SO)
Wliczając dogrywkę i rzuty karne - DEVILS! ✅
Kurs 1.70
Buk: Unibet

A ja na dziś wybrałem sobie Diabły.. No dobra, jak nie dziś to kiedy.. stawiam dzisiaj na Diabły. Pod wodzą nowego trenera Sabres, widać lekkie zmiany na plus.. ale w defensywie wciąż przedstawiają się bardzo słabo a wszystko niwelował Miller, którego dziś zabraknie. A ostatnie wyniki Devils, nie odzwierciedliły, ich sytuacji i dziś powinni przełamać. Choć ostatnie mecze porażek, napawają optymizmem, dalej czują się mocno w ofensywie i dziś to jest już ostatni gwizdek, aby przełamali swoją serię porażek na swojej tafli.. Wielki plus idzie za tym, że nie będzie Millera, który w meczu z Diabłami, potrafi byś w wielkiej formie.. chociażby ostatni ich mecz między sobą, nie przypominam sobie, kto tyle wybronił w pierwszej tercji jak nie Miller.. Dlatego warto myślę puścić dziś Diabły..
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Capitals 60` 2.00@bet365✅

Washington ostatnio w końcu weszli na właśniewe tory i ja mam nadzieje, że dzisiaj z nich nie wypadną. Po bardzo słabym początku sezonu w ostatnich 10 meczach zanotowali 7 zwyciestw. Wszystko zaczeło się od rozgromienia na własnej tafli ich dzisiejszego rywala. Potem kilka naprawdę dobrych wystepów jak chociażby 5-1 z Devils, 3-0 z Caroliną czy ostatnia wygrana z Bostonem, mimo że przegrywali już 3-0 po piewrszej tercji. Pokazali charakter i w zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Miejsce tego zespołu jest play-offach, anie na jednym z ostatnich miejsc w konferencji. Główna zasługa ostatnich dobrych wytepów to napewno dobra postawa Holtbyego, który w ostatnich 4 meczach aż 2 razy zachował czyste konto, nie tylko on sie świetnie prezentuje, ale też cała obrona, która pozaklejała dziury i teraz trzeba sie mocno napocic, aby ich sforsowac. Pantery to zespół, który bardzo słabo się prezentuje w tym sezonie, ma fatalną defensywę, ale w przodzie czasami dzieje sie sporo dobrego jak uda im się wejśc w wymiane ognia z rywalem. W meczach z drużynami, które mają dobrze poukładaną grę w tyle, wspieraną dobrą postawą bramkarza nie mają zbyt wiele do powiedzenia. jak Washington zagra na takim poziomie na jakim grali w ostatnim czasie to z Panter nie będzie co zbierac.

Rick Nash strzeli gola 3.20@betsson✅✅✅

Tutaj zdecydowanie szykuje nam sięoverowy mecz, w moim mniemaniu w stronę Rangersów powedruje zwyciestwo, ale wole postawic na Ricka. Stawiałemna niego w ostatnich dwóch meczach, w których zagrał kapitalnie i dzisiaj w derbach ja nie wyobrażam sobie, aby spuścił z tonu. W ostatnim meczu derbowym Rangersi zniszczyli Wyspiarzy w pierwszych 10 minutach, potem grali coraz wilniej i mniej agresywnie jakby myśleli, że to takim początku nic im sie nie może stac. Jednak stało im się i teraz czas na rewanż. Ostatnio jak nie idzie gre na swoje bramki bierze Nash i powinno byc tak znowu. W końcu otrzymał należyte miejsce w zespole, w końcu zaczyna byc prawdziwym liderem, świetnie gra w kontrach, jest bardzo aktywny przy grze w powerplay, od początku sezonów oddawał dużo strzałów, ale dopiero ostatnio przyszła regularnośc jeżeli chodzi o zdobywanie bramek. narazie kurs na jego gola jest mnniej wiecej taki sam od jego powrotu, a przy takiej formie powinien w mojej ocenie opasc. Ja sie tym jednak nie przejmuje i gram na Ricka ponownie.

Marchand powyżej 0.5 pkt 1.50
Detroit 1.90

AKO - 2.85@betsson✅



12 bramek jak narazie strzelił w tym sezonie i dołozył do tego 10 asyst. Dzisiaj przyeżdza mocne w przodzie Leafs, ale z tyłu Boston powinie ich parę razy rozmontowac. W tym sezonie zespoły te spotkały sie jeden raz i padła wtedy tylko 1 bramka. Teraz powinni nadrobic braki w strzelaniu, a jak wynik zakręci się koło overa to Marchand przynajmniej tą asyste powinien zaliczyc.

Co do Skrzydeł to wyżej juz Panowie powiedzieli co trzeba. Detroi w gazie, mecz z Chicago bardzo dobry, byli niezwykle blisko pokonania jeszcze niepokonanych w reg time. Dzisiaj osłabione Edmonton, które ostatnio nic szczególnego nie prezentuje. Własny teraz to wielki plus dla skrzydeł. Swietnie spisuje się ostatnio Howard i cała defesywa. Parę błędów im się ostatnio z Lawinami przydarzyło, głównie to dawali sie ze 3 razu zkontrowac i Lawiny miały swoje okazje. Jednak goalie dał rade. Wszystko zmierza do dobrego i myślę, że Skrzydła odniosa dzisiaj pewne zwycięstwo.

Blue Jackets ML OT 2.50@Pinnacle✅

Tutaj gram za niższą stawkę, bardziej dla zabawy, bo chodzi za mna ten mecz cały dzień i nie chcę się jutro obudzic i żałowac braku odwagi. Niby Kurti skazane na pożarcie, przeciez najsłabsza dla wielu drużyna ligi. Ostatnio jednak prezentuja się bardzo dobrze, ambicją nadrabiają bardzo dużo, ostatnimi czasy nie zagrali chyba żadnego słabego meczu biorąc pod uwage ich potencjał. Sporo porażek niby, ale juz to pisałem kiedyś, że mieli bardzo ciężkie wyjazdy, a walczyli jak równy z równym. Duch walki powinien byc w zespole na wyokim poziomie. Dla Canucks niby to dobry mecz na wejście na odpowiednie tory, ale beda musieli się bardzo napocic aby tak sie stało.


//edit// Rickowi to za ostatnie wystepy flaszke wisze ;), a Kurtki to się jeszcze załapia do play-off :grin:
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Jak najbardziej popieram część typów powyżej :
jak m.in over 5.5 w meczu między Philadelphia a Pittsburgh, wymiana ognia oraz chęć odegrania się Pingwinów ( po ostatnim meczu wyrównanym przegranym 5;6) liczę tutaj tak jak kolega wyżej wspomniał na &#39;sporą liczbę kar&#39;, sporo sytuacji, sporo bramek oraz na duet Briere - Giroux , oraz Crosby - Małkin. Mam nadzieję, że nas nie zawiodą i trochę postrzelają ;)
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins Over 5.5 @ 1.66 Unibet ✅ 4:5

Po niezbyt przyjemnej passie 5 porażek z wymagającymi rywalami przyszła wygrana Tampy Bay 5;2 z NJ Devils. Czas wrócić na własne śmieci i wygrać kolejny mecz z Winnipeg.Tampa Bay jest zespołem, która ma jedną z lepszych ofensyw w tej lidze , z liderem strzelców Steven Stamkosem na czele.
Winnipeg Jets w ostatnich dwóch meczach strzelili tylko jedną bramkę, więc ta ofensywa u nich kuleje. Liczę tu na pewne zwycięstwo Tampy Bay różnicą kilku bramek. (ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 8;3 )
Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets Tampa Bay win 60&#39; @ 2.05 Unibet ⛔ 1:2

na 5 ostatnich pojedynków (gdy gospodarzem był Boston ) 4 pojedynki kończyły się overem 5,5. Ponadto zespół Toronto jest on fire, gdzie dobrze spisują się van Riemsdyk oraz Phil Kessel. Smaczku dodaje fakt, iż walczą o 2pozycję w dywizji północno-wschodniej. Bramek nie może zabraknąć!
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs over 5.5 @ 2.05 Unibet 4:2 ✅
Tutaj głównie patrzę poprzez pryzmat 4 ostatnich meczy gdzie Kanadyjczycy sporo strzelali i sporo tracili. Tak jak kolega wyżej napisał w Carolinie grę robi atak 1-piątki Tlusty , E.Stall i Semin. Oby tak było, ze 1-piatka strzela a ... 2 i 3 traci ;)
Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens over 5.5 @ 2.02 Unibet 2:4 ✅
Jestem przekonany, że Kojoty w końcu dostały zadyszki po morderczych pojedynkach z Anaheim Ducks , a Nutki postarają się podnieść .... po przegranym &quot;wygranym&#39; meczu z królami.
Phoenix Coyotes - St. Louis Blues Nutki win OT 1.88 Unibet 3:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom