>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators -&gt; over 5 goli [1.83] Bet365 ⛔
Gdzie są emocje tam są bramki. Pierwszy z kilku moich typów na dziś, w ogóle ostatni dzień wygląda mi overowo ... Jeden z niewielu pojedynków w którym wisi jeszcze coś dużego w powietrzu. Kurtki zasłużyły na szacunek, bo na ich ruch muszą baczyć i Wild i Red Wings czyli ekipy budowane za dużo większe pieniądze. Czy drużyna z Ohio do play-off wejdzie? Ciężko powiedzieć, jeśli zależalo by to tylko od nich jestem przekonany że tak by się stało. Pamiętajmy jednak że może być tak że CBJ wygrywa a w top 8 i tak się nie znajduje. Jednego można być pewnym - Columbus nie będzie chciał tu prowadzić gry na poziomie różnicy jednym golem. Pójdą po całość, po pierwsze żeby nie ryzykować po drugie żeby w razie czego móc z twarzą powiedzieć swoim fanom - walczyliśmy do końca popatrzcie na ostatni mecz zero odpuszczania. Nashville wystawia do gry Chrisa Masona a więc Rinne już na wakacje, poza tym w drużynie Drapieżników dodatkowe minuty dostanie młodzież.
Ottawa Senators - Philadelphia Flyers -&gt; over 5,5 goli [2.20] Pinnacle ⛔
Smutna konkluzja sezonu dla Lotników, aż dziwnie patrzeć na play-offy bez nich bo przyzwyczaiłem się że pomarańczowi w nich po prostu są ale to NHL tu wszystko ma swój koniec i początek. Śmiało mogę powiedzieć że Filadelfię wykończyły kontuzję, zwłaszcza braki w obronie. W tej chwili z tej pierwszej awizowanej w tym sezonie kadry zespołu nie jest dostępnych aż 8 defensorów :!: to aż się w głowie nie mieści ale tak jest ... można więc powiedzieć że Lotnicy grają samą młodzieżą na tyłach a na bramce Mason bramkarz bez formy od dłuższego czasu. Ottawa jako nieliczna drużyna ma jeszcze dwa mecze do rozegrania, ale dziś przed własną publicznością będą chcieli pewnie wygrać by awansować na miejsce 6.
Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes -&gt; over 5 goli [1.86] Pinnacle ✅
Tu też widzę raczej mecz napastników, a nie bramkarzy. Ducks ostatnio dali odpoczynek czołowym napastnikom, dziś jednak według informacji wszyscy najlepsi na lodzie. W bramce Kojotów backup LaBarbera. Kojoty grają już tylko dla rozrywki i ku uciesze kibiców co podkreślił po ostatnim meczu z Colorado (4:5) trener Tippet, Kaczory natomiast drylują swoje osiągi w PP - strzelają gole w power play niezmiennie od trzech spotkań i dziś coś ukąszą na słabym LaBarberze.
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks -&gt; Vancouver wygra ML OT [1.82] Pinnacle ⛔
Na bukach wrażenie zrobiła wygrana Oilers nad Wild 6:1 - na mnie niekoniecznie. Ten mecz to był w całokształcie wybryk natury, ze strony bramkarzy Dzikusów nie było nic pozytywnego (17 strzałów 6 goli?). Obrona Edmonton spisywała się słabo i tylko dobrej koncentracji Chabibulina zawdzięczają przepuszczenie tylko jednego gola. Z Vancouver nie pójdzie tak łatwo, Luongo walczy o miejsce w składzie, Canucks są skuteczni i świeżo po wywalczeniu piątego tytułu mistrzowskiego dywizji (pod rząd) nie sądzę by oddali mecz takim słabiakom na finał sezonu. Sedinowie wyglądają co raz lepiej, Kesler w końcu gra i nic go nie boli, z kursu ni tylko korzystać bo Edmonton to jedno z największych rozczarowań sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators
Dubinsky strzeli gola 5,80
DOXXbet ✅✅✅
gratulacje za postawę, Dubi wzorowo, chyba znowu najlepszy na lodzie, tym razem z bramką.
Konsekwentnie w kierunku Brandona. W meczu z Dallas najlepszy na lodzie, świetna współpraca z Atkinsonem. Coraz więcej głosów kreujących Dubiego na kapitana zespołu, bo kto inny nadawałby się do tej roli? Dzisiaj nie ma wyjścia, musi poprowadzić do zwycięstwa po raz drugi, i liczyć na wtopę Wings, albo Wild. Powinien być otwarty mecz, o czym wspomniał Odi. To może być spotkanie cichych bohaterów. Oprócz Atkinsona, którego podpisano na kolejne dwa lata, jest świetny Letestu i nieźle wyglądający Comeau, któremu zmiana otoczenia była akurat wybitnie potrzebna. Gwiazdor Gabby raczej średnio na jeża, zaliczył jedną breakaway chance i to by było tyle.
Na HF napięcie niesamowite, wszyscy wierzą, ja też wierzę i trzymam kciuki za CBJ. Niech moc będzie z nimi, i szczęście dopisze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Blue Jackets -1.5 2.35@WilliamHill

Kto by sie spodzeiwał tak udanego sezonu Kurtek przed rozpoczeciem rozgrywek? Jedna z teoretycznie nasłabszych drużyn walczy wciąż o PO i jest calkiem blisko celu. Trzeba przede wszystkim wygrać dzisiejsze spotkanie oraz liczyć na potknięcie Skrzydeł bądź Dziukusów. To pierwsze zadanie w mojej ocenie zdadzą bez problemu. Rywale dzisiaj ekipa Nashville, która jest dosyć mocno osłabiona, nie ma o co grać, a poza tym w bramce stanie dzisiaj Mason, któy puszcza średnio 3.97 bramki na mecz w tym sezonie! Pekka Rinne bowiem dostał wolne i dzisiaj Kurtki powinny mocno podziurawić ekipe Predatorów. Ostatnio świetna gra gospodarzy dzisiejszego meczu, pokonywali na wyjazdach chociażby Rekiny, Dzikusów, Kaczki czy Gwiazdki. Chyba jest to najambitniejsza ekipa, najwięcej zdrowia zostawiają na lodzie i dzisiaj mam nadzieje zostaną za to wynagrodzeni. Świetny Bobrovsky w bramce, wspomagany świetną defensywą i ostatnio coraz mocniejszy atak. Nashville bardzo słaby sezon, straszne problemy w ataku mieli niemalże cały czas, ratował ich bardzo czesto Rinne, ale ostatnio graja tragicznie, 9 przegranych w 10 ostatnich meczach i myślę, że dzisiaj gospodarze nie zostawią im złudzeń i spokojnie ich ograją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
Widzę, że nikt nie rusza ostatniego meczu sezonu zasadniczego, bo w sumie bardzo ciężko przewidzieć co wydarzy się w tym meczu. Patrząc na aktualną sytuację w najlepszej 8, na pewno nasuwa się jeden wniosek odnośnie Senatorów - nie chcą zostać na ostatniej pozycji, bo wiadomo, że to skończy się meczami w PO z Pingwinami. Można tego uniknąć jeżeli Ottawa nie przegra w regulaminowym czasie gry, co z pewnością jest w ich zasięgu. Z drugiej strony Niedźwiadki, które nadal mogą wygrać swoją dywizje, pokonując dziś swoich oponentów, spychając tym samym ekipę z Montrealu na 2 miejsce w dywizji oraz 3 miejsce w ekipach czekających na fazę PlayOff. Porównując ostanie poczynania Bostonu widać, że formą nie błyszczą, ostatnie 5 meczy to tylko 2 wygrane z Florydą i Tampa Bay przed własną publicznoscią oraz 3 przegrane z mocnymi ekipami Washingtonu, Pittsburgha oraz (jakby nie patrzeć) Philadelhpii. Podobna sytuacja Ottawy porażka z Pitts, Phillą oraz Toronto, natomiast 2 bardzo istotne wygrane z Capitalsami. Reasumując, dzisiaj spodziewać można się bardzooo ciekawego i zaciętego pojedynku, w którym może się stać wszystko. Dlatego przede wszystkim nasuwa mi się tutaj typ na under 5.0 (zresztą ostatnie h2h na to wskazują). W drugim typie kieruję się w połowie przeczuciem a połowie tym co opisałem wyżej nt. Senatorów. Dodając do tego sympatyczny kurs MoneyLine jaki buki wystawiły na Ottawę - nie przejdę obojętnie. Tak więc GL na ten ostatni mecz sezonu zasadniczego ????
Boston Bruins - Ottawa Senators ML [2.65]
Boston Bruins - Ottawa Senators under 5.0 [1.86]
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Boston vs Ottawa​

Mecz z kategorii &quot;waga ciężka&quot;, tylko teraz jest pytanie, na ile Niedźwiadki są zmotywowane by wskoczyć na 2 pozycję w dywizji :?: Jedno jest pewne, Boston ma już pewne że będzie miał przewagę swojego lodowiska bo są wyżej rozstawieni niż Toronto, po drugie ich dyspozycja ostatnimi czasy nie napawa optymizmem, a poza tym kwestia Islanders czy Maple Leafs chyba tu zbyt dużego znaczenia nie będzie miała dla Bruins, ewentualnie można pójść dalej i Boston będzie chciał bardzo wygrać by w kolejnej rundzie PO uniknąć trudniejszych rywali. Tyle, że to nadal spekulacje i bardziej bym szedł w stronę Sens podobnie jak kolega BlueBoy. Senatorzy w przypadku awansu na 7 lokatę będą grać z Habbs a więc zapowiada się walka &quot;na noże&quot; w tej serii, o ile do niej dojdzie :razz: Z racji tego, że jest to ostatni pojedynek sezonu, to pójdę w stronę over&#39;a, wiem że historia spotkań tych drużyna z tego sezonu jest totalnym zaprzeczeniem over&#39;a ale może tak na koniec obie ekipy trochę się otworzą i stworzą ciekawe widowisko z dużą ilością bramek.
over 5.5 / 2.56 Marathonbet ✅ 2:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom