>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nucks to klasa sama w sobie i pomimo lekkiego kryzysu - a co za tym idzie - zniżki formy dziś są tutaj słusznym faworytem. Niesądze więc, by zaliczyli kolejne lanie przez Jackets , tym bardziej że ten zespół ma ostatnio po prostu &quot;kupę szczęścia&quot; i prawde mówiąc wciąż są najgorszym zespołem w NHL. Nucks wyglądali już nieźle z Wild i pomimo porażki w Minnesocie , dziś prognozuje pełną koncentracje, zryw i zgarnięcie kompletu w Ohio. &quot;Nucks have too much game&quot;

Vancouver Canucks OT @ Columbus Blue Jackets [1.70] PinnacleSports ✅ (2:1 SO)

Podoba mi się ostatnie zaangażowanie na tafli każdego Kojota; grają pewnie w defensywie , potrafią zaryzykować , dobrze prezentują się formacje na przodach i właściwie do kompletu brakuje tutaj stabilniejszej formy Smitha w bramce. Mike w przeszłości jednak udowodnił, że w starciach z Kings daje z siebie maksimum i w zasadzie dziś podejmując Królów są w bardzo dogodnej sytuacji, bowiem schodzą na road trip i dziś w nocy rozgrywali ciężki mecz z Flames, którzy do końca nie dawali za wygraną. Uważam jak najbardziej, że to świetny spot dla rozkręcających się z dnia na dzień Kojotów by zgarnąć komplet, tym bardziej u siebie gdzie są bardzo mocnym teamem.

Los Angeles Kings @ Phoenix Coyotes OT [1.84] PinnacleSports ✅ (2:5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Typ: powyżej 7 bramek w meczu (dwudrogowo, w przypadku siedmiu bramek jest zwrot)
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Co najmniej osiem bramek w meczu to sporo, ale w przypadku meczu tych dwóch drużyn jest co całkiem realne. Obie drużyny mają solidne ofensywy, ale defensywa pozostawia bardzo wiele do życzenia. Florida Panthers to bardzo overowa drużyna, w ich meczach dość często są bardzo wysokie wyniki. Na osiem ostatnich spotkań tej drużyny w aż trzech było co najmniej osiem bramek. Ostatnio defensywa Floridy jest tragiczna, gdyż w meczu z Montrealem stracili oni pięć bramek, a z Waszyngtonem aż siedem i gdyby Capitals musieli, to zapewne by im mogli dwucyfrówkę strzelić. Bezpośrednie mecze tych drużyn charakteryzują się bardzo wieloma bramkami. W tym sezonie obie drużyny już dwa razy ze sobą grały i na lodzie Floridy był wynik 6:5 dla Tampy, a na lodzie Tampy było 5:2 dla gospodarzy. W zeszłym sezonie na osiem spotkań były aż trzy mecze, w których było co najmniej osiem bramek. Myślę, że po takim ładnym kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
Landeskog strzeli gola (60 min) 3,90
DOXXbet przy takim wyniku, aż boli ta edycja. ⛔
Poza jedną wpadką, kiedy jakoś koślawo zagrał krążek (po ówczesnym zablokowaniu strzału i przechwyceniu gumy) jeden z moich ulubionych prospektów zagrał na miarę swoich możliwości, aczkolwiek ganić go można za skuteczność. Kilka razy defensywa wciąż bezzębnych Rekinów nie potrafiła za nim nadążyć, w obu przypadkach świetne zachowanie Fińskiego goalie, zwłaszcza druga okazja, przy której Niemi popisał się efektowną pad save. Gabriel, jak na kapitana przystało, maksymalnie angażuje się w grę, obecny podczas man-adv jak i w osłabieniu.. miał spory udział przy bramce Duchene&#39;a (swoją drogą chłopak cuda wyczynia). W ogóle Avs ostatnio &#39;na fali&#39;, było trochę świrowania z podpisaniem ROR, ale chłopak wreszcie może skupić się na grze, a początek ma obiecujący. Fantastyczny ruch to pozyskanie Parentau - cały czas stabilna, a przede wszystkim świetna dyspozycja, wraz z Duchene najbardziej produktywni w całej ekipie.. Stastny, no cóż.. miał 2-3 mecze w których coś pokazał, ale wraz z upływem sezonu 2013-14 (chyba wtedy kończy mu się kontrakt), będzie musiał zgodzić się na obniżenie płacy, albo zmianę pracodawcy, bo chyba ponad 6,5 bańki rocznie dla gracza który potrafi przejść obok meczu to nieco za dużo ;)
Washington Capitals - Carolina Hurricanes

Backstrom strzeli gola (60 min) 5,25 Betsson tutaj natomiast powiedziałbym że wszystko &#39;po staremu&#39; ⛔
Postawę Caps w ostatnim meczu przemilczę, zastraszającą indolencję w naszej d-zone pewnego Pana z #8 również, bo mogłoby to wyglądać co najmniej na rozterki jakiego gimbusa, któremu właśnie nie siadła taśma za 3 zł. Skupię się zatem na samym Nicku. Chyba jedyny gracz, który zostawił serce na lodzie. Walczył, obijał się po bandach, wygrywał wznowienia (chyba wszystkie jeśli dobrze pamiętam) i Jemu, w opozycji do Alexa, wychodziły różne czary-mary, przekładanki, a po jednym z takich rajdów mógł, a nawet powinien podziurawić Birona. Zabrakło jednak nieco precyzji. Szwed jest w tym momencie jedną z niewielu postaci, do których nie przyczepię się zbytnio i nie mam obaw, że /złapie głupią karą przez którą stracimy bramkę (nasze PK na poziomie Jets sprzed miesiąca)/straci gumę przy wyprowadzaniu ataku/nie trafi w krążek (takie rzeczy tylko w Stolicy). Kurs, jak zwykle, z innej galaktyki, chętnie pobieram ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Wracamy do NHL i kolejnego typu( ostatni nie posłużyl niezwykle pechowo, ale taki jest sport niekiedy, jedna bramka moze zdecydowac, gdy mecz na styku!)
Dzis spodziewam sie jednego konkretnego zdarzenia:

Dyscyplina Hokej NHL
Washington Capitals vs Carolina Hurricanes 0-4 ⛔
Over 5,5
Kurs 1.95

Bwin
Stawka 8/10!

Rzadko gram Capitals, bo po prostu w tym sezonie sa bardzo średnim zespolem i z reguly lapia punkty tylko w domu, choc i tam czesto zawodza! Sa nieregularni i ciezko ich wyczuc, ale nadszedl czas, by wykorzystac to, z kim grają.

Glowne zalozenie typu dotyczy obsady bramki, gdzie nie ma Warda, dobrego lapacza krazka, podpore gry obronnej. Zastepuje go Peters, regularnie tracacy bramki ze srednia 3,5 oraz Ellis bedacy bez wiekszej formy.
Sama obrona Hurricanes nie gra skutecznie, popelnia bledy przy asekuracji i zwrotnosci w kontrach przeciwnika.

Delegacja wychodzi im nie najgorzej, szczegolnie w ataku, gdzie w formie jest Skinner oraz gwiazda Staal. Swoje robia Semin oraz Tlusty, co tworzy dobra mieszanke akcji i strzalow!

4 Devilsom, 6 Islandersom, 4 Leafs to niezle wyniki, choc byly i zerowe konta - jak z Capitals ostatnio, ale bronil Ward i byla spora nieskutecznosc Hurricanes, co raczej malo prawdopodobne do powtorzenia!

Capitals w domu graja w miare otwarty hokej, dlatego potrafia tracic niepotrzebne bramki, a bramkarz Holtby ma w ogolnym rozrachunku lepsze dni, choc drugi raz nie zachowa czystego konta z Caroliną.

Kluczem jest jak zwykle gra Ovechkina i Backstroma, ktorzy z Rangersami nie spisali sie nalezycie, a teraz maja okazję na większe zaaangażowanie w asystach i bramkach.

Nie ma Greena i Erskina, dla mnie 2 ważnych ogniw w defensywnej grze Capitals i to moze zdecydować o overze, ale tez spora motywacja gry w domu Capitals po przegranym meczu.

Ostatnio 3-0, ale sytuacja przed tym meczem jest juz inna i duza ilosc bramek ceniona oraz bardzo realna! Dlatego stawka niemała!!

Brać, pobierać:smile:
2 typ traktuje jako dubel do gry za stawkę 7/10 ⛔ 2-3, 3-2 ⛔
Pittsburgh Penquins vs Boston Bruins
Over 5.5
Kurs 1.85

+
Florida Panthers vs Tampa Bay Lightning
Over 5.5
Kurs 1.73

Bwin, co daje AKO 3.20!!! Takze polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie:Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks(-2.5) 1:1
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Betsafe
13.03.2013 00:05
Analiza:
Hmm, sądzę że to już dość farta kurtek.Od pięciu spotkań są niepokonani.W tym w tych pięciu spotkaniach aż czterokrotnie wygrywali po dogrywkach w tym ostatnim spotkaniu także.Co za zespół remisowy.Ale jak to w NHLu bywa takie passy się kończą po jakimś czasie.Nie wierzę że będą ciągle tak grali i stawiam na to że dziś ich passa zakończy się z kretesem za sprawą orek.Goście od czterech spotkań bez zwycięstwa.Ostatnie spotkanie w którym myślałem ze się przełamią też im nie przyniosła zwycięstwa.Ale dziś sądzę że już żadnych niespodzianek nie będzie i wyjadą z Columbus z kompletem punktów oraz zleją ich niemiłosiernie.Dość będzie z ich strony takich dziwnych spotkań na remis.Może w ostatnich spotkaniach Orki z Kurtkami nie wypadały za ciekawie ale dziś sądzę że nie dadzą im żadnych szans i wyjda zwycięsko z tej potyczki.Są mocnym zespołem więc taka zła passa nie powinna trwac długo.Mam nadzieję że zakończy się dziś w nocy.W sumie w NHL jest all możliwe ja jednak pozostaje przy tym ze dziś noc będzie należała w Columbus do Vancouver Canucks!
Myślę jeszcze że :
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 2 @ 2.30 Bwin
Bridgeport Sound Tigers - Springfield Falcons over 5,5 @ 2.04 Pinnacle AHL
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning / Stamkos, S - Strzeli przynajmniej jedną bramkę (2.00) ✅
Kolejny raz gram na Stamkosa, ostatnio strzelił, to i dziś myślę spokojnie też może zapisać się na listę strzelców. Jest w niebanalnej formie i strzela dużo bramek po powerplay, zawodnicy w niego wierzą, dlatego on większość takich akcji kończy zdobyciem bramki. Po drugiej stronie Pantery, które ostatnio nie mogą złapać dobrego wiatru w żagle, bo tracą mecze na swojej tafli, przez swoją nieregularność.. Ostatnio mieli rywali z Montrealu, w którym praktycznie nie istniali.. a 4;0 już było po 2 tercji.. Dziś nie stawiam, za bardzo, na drużyny, ale po raz kolejny na Stamkosa i mam nadzieje, że znowu mnie nie zawiedzie.. / Unibet !
Stamkos i wszystko w temacie... ✅ ✅ ✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Całkowitą prawdą jest, że Diabły dla Lotników są bardzo cięzkim rywalem - niewygodnym match&#39;upem. W tym sezonie Devils wygrali już dwukrotnie z Flyers, ale ostatni kryzys jaki nawiedził zespół z Newark zmienia tutaj całkowicie postać rzeczy. Nie ma Brodeura, a niestety jego zmiennik - Hedberg do najlepszych fachowców nie należy i śmiem twierdzić, że to typowy &quot;over machine&quot;. Było kilka zrywów, jakieś cenne punkty u siebie , ale ogólnie rzecz biorąc wygląda to źle i dopóki nie powróci Brodeur między słupki, dopóty wątpie by to wszystko uległo nagłej zmianie na dobre. Flyers głodni punktów, potrafią się spiąć na takie rywalizacje i sądze, że dziś wykorzystają sporą dla nich okazję jaką jest osłabienie w ekipie Diabłów.

Philadelphia Flyers OT @ New Jersey Devils [2.08] PinnacleSports ⛔ (2:5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej NHL
Spotkanie: Calgary Flames(-1.5) - Detroit Red Wings 5:2
Typ: 1
Kurs: 3.80 ✅
Bukmacher: Unibet
14.03.2013 02:30
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada dziś w nocy.Czerwone skrzydła zawitają w Calgary gdzie zagrają z Plomieniami.Gospodarze obecnie na miejscu ostatnim w swojej konferencji.nie idzie coś ten sezon.Nie mogą jak na razie złapać rytmu z wygrywaniem spotkań także na wyjazdach.Ostatnie trzy spotkania to same porażki wyjazdowe.Goście także dwa spotkania ostatnie nie nalezą do ich najlepszych.przegrali oba z Kurtkami które jak wiemy nie należą do najmocniejszych ekip w NHLu.No ale coś gra Detroit im nie leży z nimi i gra się z nimi ciężko co widac po wynikach obu spotkań.No ale dziś rozmkiniamy te spotkanie.Gospodarze dobrze radzą sobie na własnej tafli.Potrafią wygrać dwa spotkania z rzędu by później mieć serię porażek.Dziś sądze że ich pasmo bez wygrania spotkania właśnie się skończy na Detroit.Wygrają i to pewnie różnica kilku bramek.Goscie grają w kratkę.nie mają serii zwycięstw wieć dziś sądzę że zanotują kolejną przegraną z mocno zdeterminowanymi Płomieniami.Calgary na własnej tafli zwyciężało już mocniejsze ekipy więc dziś Iginla i spółka myślę że pokażą że nalezy się z nimi liczyć i ich nie skreślać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Starcie Pens z Leafs to mecz rzędu tych, wobec których nie zamierzam tak na prawdę brać pod uwagę obsady w bramcę i na dobrą sprawę między słupkami Maple Leafs może dziś stać nawet Mario Lemieux. Powinien to być match&#39;up na typową wymianę ciosów, a decydującą sprawą będzie tutaj skuteczność oraz bardzo istotny czynnik, przemawiający za Leafs, mianowicie ich solidne zaangażowanie w grę fizyczną, z którą Pingiwny mają w tym sezonie spore problemy, a przykłady sięgają starć chociażby z Flyers, Bruins czy właśnie z dzisiejszymi gospodarzami, którzy pierwszy mecz w tym sezonie bez problemu wygrali, a drugi rozstrzygnął się na korzyść Pingwinów dopiero po rzutach karnych. Ofensywa Liści a dokładniej 3 linie wyglądają na prawdę nieźle i Penguins mogą się spodziewać sporej pracy z szybkością na tafli jaką zaoferują dziś Niebiescy.

Pittsburgh Penguins @ Toronto Maple Leafs OT [2.26] PinnacleSports ⛔

Strażnicy po na prawdę dobrym meczu przeciwko Capitals w niedzielę i sporym zaangażowaniu w ofensywie, spuścili nieco z tonu podejmując ostatnio Sabres. Sam trener Rangersów stwierdził, że brakowało tego powera na przodach, który ostatnimi czasy napędza na pełnym gazie Rick Nash. Dziś - jak twierdzi Tortorella - spore plany w zanadrzu i powrót do skuteczności na formacjach. Mogłoby się wydawać, że rywal pokroju Jets z niezbyt solidną defensywą jest tutaj całkowicie na miejscu, jednak patrząc na ich ostatnie rezultaty - łatwo na pewno nie będzie. Ja jednak wciąż wierzę tutaj w potencjał Rangersów i uważam ,że są zespołem lepszym a tego typu porażki jak ta ostatnia z najsłabszym zespołem w lidze - Buffalo Sabres - dodadzą jeszcze większej motywacji całemu zespołowi i dziś wyjdą pewni swego oraz rządni sukcesu. H2H przemawia zdecydowanie na korzyść gości i po takim kursie śmiem zaryzykować.

New York Rangers OT @ Winnipeg Jets [1.96] PinnacleSports ⛔

Martwi mnie coraz bardziej sytuacja Rekinów, ale cieszy ich zaangażowanie i ambicje jakie zostawiają na tafli, choć niestety ostatnio rzadko przekłada się to na korzystne wyniki. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, z Blues wyglądali już całkiem dobrze, choć wciąż pozostawiają spore pole manewru w swojej defensywie. Ofensywnie wyglądają fajnie i choć ze skutecznością na bakier, tak sądze że w końcu coś się otworzy i udowodnią, że potrafią grać jak prawdziwe rekiny, które oglądałem jeszcze na początku tego sezonu. Kings to fajnie wyglądający rywal na &quot;ogarnięcie&quot;, tym bardziej patrząc na h2h i słabszą postawę bramkarzy w ostatnim okresie z Quickiem na czele. Pondato po tym niezłym wystrzale i ich efektownej serii zwycięstw, czuję że przyjdą te gorsze dni przy nadchodzącym road tripie. Dziś teren niezwykle trudny do zdobycia, nawet pomimo faktu że Rekiny więcej wtapiają niż wygrywają. Liczę tutaj właściwie na przełamanie i skuteczne odzwierciedlenie tej cięzkiej pracy w ofensywie Sharks.

Los Angeles Kings @ San Jose Sharks OT [1.91] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils -&gt; over 5.5 [2.08] ⛔
Obie ekipy mierzyły się w środę i było 5:2 dla Devils. Linia 5,5 więc przekroczona o dwa gole czyli solidnie. Po tym spotkaniu Ilja Brazygałow bramkarz PHL powiedział że jeśli Philla przegra rewanż dzisiejszy na własnym lodzie to jest &quot;skończona&quot; mając na myśli chyba szansę na zdziałanie czegoś więcej niż heroiczny bój o awans do play-off. Rosjanin wpuścił 5 goli na 32 strzały i teraz myślę że może się poprawić ale o niewiele. Natomiast ofensywa Flyers poprawi się i w to wierzę, po prostu muszą zdobyć więcej niż dwa gole by przed własną publicznością nie wstydzić się za gry back-to-back z odwiecznym rywalem jakim są Devils. Stawiam na jakieś 4:3 w jedną lub drugą stronę, pamiętajmy że w NJ stoi nie wielki Martin Broduer lecz średni Hedberg.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Gokej,NHL
Spotkanie: Calgary Flames(-1.5) - Nashville Predators 6:3 ✅
Typ: 1

Kurs: 3.33
Bukmacher: Unibet
16.03.2013 02:00
Analiza:
Zaledwie trzy spotkania rozgrywane dziś w nocy na taflach najlepszej ligi świata.Ale zawsze można z tych trzech coś wybrac. Ciężki wybór na który tu mecz postawić ale w końcu po dłuższych przemyśleniach wybrałem płomienie z drapieżnikami.
Gospodarze nadspodziewanie radzą sobie bardzo dobrze na własnej tafli.ostatnio pokonali Czerwone Skrzydła i to wysoko.chociaż może teraz to troszkę Detroit ma spadek formy.W każdym razie na własnej tafli są bardzo mocni i po trzech spotkaniach bez wygrania w końcu się przełamali więc liczę że i dziś w drugim spotkaniu na własnej tafli &quot;spalą&quot; gości z Nashville.Goście grają w kratkę i wypadało by teraz na nich ze wygrają te spotkanie.Jednak ja na to nie liczę.w końcu taka gra się odwraca.U siebie Predators wygrali dwa spotkania z Płomieniami, ale teraz grają na nie swojej tafli i dziś myślę ze Calgary będzie chciało się mocno zrehabilitować za te porażki.Nie liczę tutaj na grad bramek gdyż ostatnio sobie postrzelali.A jak już grają ze sobą to szału z bramkami nie ma.W każdym więc razie dziś na noc spotkanie dla Calgary Flames.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dziś oferta nieco uboga, ale udało się wygrzebać jeden ciekawy mecz i typ z mojej strony. Powędruję dziś w kierunku RedWings, którzy od pamiętnych czasów zdecydowanie dyktują warunki na tafli w starciu z młodymi Nafciarzami. W tym sezonie wygrali już z nimi dwukrotnie. Ponadto w tym match&#39;upie różnica polega głównie na tym ,że Skrzydła muszą wejść na regularne obroty by na dobre myśleć o playoffach, podczas gdy Oilers moim skromnym zdaniem mogą kolejny sezon powolutku wliczać w straty i szczerze mówiąc w tym roku jak do tej pory stać ich było wyłącznie na sporadyczne zrywy w grze i efektowne zwycięstwa, którę mogę policzyć na palcach jednej ręki. Wygrali ostatnio z Hawks, następnie z Avalanche, jednak w ich przypadku takie zwycięstwa na pewno nie zwiastują uformowania regularnej formy na dłuższą mete. Dziś co prawda wracają do Edmonton, gdzie potrafią grać znacznie lepiej ,ale po drugiej stronie ekipa bardziej doświadczona, zgrana i jak pisałem na początku - potrafiąca rozgrywać krążek skutecznie i zdecydowanie na swoją korzyść w starciu z Oilers.

Detroit Red Wings OT @ Edmonton Oilers [1.96] PinnacleSports ✅ (3:2 OT)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Nashville Predators

W kolejnym meczu przed własną publiką, Flames podejmują dziś będącą b2b, ekipę z Nashville. W bramkach obu ekip zobaczymy dwóch fińskich bramkarzy, którzy są z pewnością specjalistami w swoim fachu. Ofensywa gospodarzy ma na własnej tafli świetną skuteczność w strzelaniu bramek, jednakże dziś liczę na rehabilitacje Rinnego który wczoraj puścił cztery gole w zaledwie 25 minut. U Predators z kolei ofensywa wygląda blado i nie sadzę byśmy świadkami strzelaniny w tym meczu. Dla mnie najrozsądniejszą opcją jest tutaj under.

Under 5 [1.99] Pinnacle ⛔
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oba zespoły aktualnie dzieli lekka przepaść, a mianowicie Pingwiny na wschodzie dyktują warunki i brną skutecznie na czołówkę tabeli. Rangers nie moga złapać rytmu i choć ofensywnie nie wyglądają źle, tak brakuje skuteczności i przedewszystkim lepszej dyspozycji przy &#39;special moments&#39; tj. PP. Przewagę na pewno będą mieli tutaj pod względem gry w defensywie, podczas gdy Pingwiny ostatnio przeżywają lekki kryzys
między słupkami i właściwie wszystkie te luki w obronie niwelują skuteczną postawą w ofensywie. Oba zespoły znają się bardzo dobrze i jak
Rangersi na przełomie ostatnich lat dominowali w serii, tak kilka ostatnich spotkań było pod zdecydowaną dominacją ze strony Penguins. Sytuacja dzisiejszych gości nie wygląda kolorowo, ale patrząc na ich ostatnie zmagania i chociażby ten przedwczorajszy mecz z Jets, gdzie pomimo porazki nie wyglądali źle, uważam że to tylko kwestia czasu na pewny wystrzał i odnalezienie skutecznej postawy w ofensywie, która w tym sezonie pod wodzą Nasha już dała o sobie znać. Myślę ,że dziś mają sporą szanse, tym bardziej że Pingwiny z meczu na mecz już delikatnie męczą te zwycięstwa, a dziś przyjdzie im się mierzyć z dobrze ułożonym zespołem pod każdym względem. Kurs kuszący i zamierzam skorzystać.

New York Rangers OT @ Pittsburgh Penguins [2.49] PinnacleSports ⛔

Jackets są &quot;hot&quot; i nie zamierzam wątpić w ten fakt. Sergei Bobrovsky między słupkami wspomagany przez ciężko pracujących defensorów przeżywa chyba najlepszy okres swojej kariery, ponadto są &quot;ex Rangersi&quot;, którzy odwalają kwał solidnej roboty na przodach. To wszystko sprawia, że ekipa z Ohio z wręcz beznadziejnej sytuacji jaka ciążyła na nich
początkiem sezonu i serii katrastrofalnych porażek, w końcu odnalazła swój sposób i szczęscie zaczęło sprzyjać w najlepszym formacie - efekt; kilka fajnych zwycięstw, wygrane dogrywki i w pełni odkupione zaufanie kibiców. Dziś jednak podejmują zgarny i bardzo solidny team Kojotów, którzy w tym sezonie już bez większych problemów radzili sobie w tym match&#39;upie. Kojoty świetnie radzą sobie na całej tafli, mocno się angażując od A do Z i jeśli tylko złapią swój rytm, to są w stanie ograć każdego. Jackets są &quot;hot&quot; , jednak goście potrafią z nimi grać, a tym bardziej potrafią rywalizować z ekipami dobrze usposobionymi w defensywie. Myślę, że dziś będa w stanie znaleźć skuteczny sposób i odkupić swoje winy za przedwczorajszą porażkę w St. Louis.

Phoenix Coyotes OT @ Columbus Blue Jackets [1.90] PinnacleSports ⛔

Kto by pomyślał, że najlepszy duet bramkarski poprzedniego sezonu stanie się jednym z najgorszych tego roku i zostanie na dobre wygryziony przez nieznaną dotychczas postać z AHL - mowa tutaj o Jake Allenie, który wygrywa mecz za meczem między słupkami Blues notując po drodze bardzo przyzwoite statystyki, a ostatnio nawet zaliczając shutout.
Hitchcock ma na pewno powody do dumy, tym bardziej że po przebytej kontuzji powrócił jeszcze do składu jeden z kluczowych defensorów - Alex Steen. To wszystko sprawia ,że Niebiescy powinni znów powrócić tam gdzie ich miejsce i trzymać żelazny poziom na swoim zapleczu w defensywie. Jutro na pewno czeka ich sporo roboty, tym bardziej że gościć będą jedną z najlepiej prosperujących ekip w lidze - Anaheim Ducks, którzy sporo wygrywają, jednak w porównaniu do tej niezwykłej dominacji na swoim terenie, na wyjazdach jest już nieco ciężej. Nie od dziś wiadomo ,że St. Louis to na prawdę cięzki teren do zdobycia, a teraz gdy gospodarze powoli odnajdują swój rytm i formę, Ducks stoją przed sporym wyzwaniem nadchodzącego wieczoru. Ponadto w składzie Kaczek zabraknie Perryego. Stawiam tutaj na gospodarzy.

Anaheim Ducks @ St. Louis Blues OT [1.82] PinnacleSports ✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wliczając dogrywkę i rzuty karne.
Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets (1.70) ⛔ / Karne to oni muszą poćwiczyć ;)
No to dzisiaj postanowiłem zagrać na gospodarzy, bo choć ostatnio coś nie mogą się odnaleźć to myślę, że dziś najwyższy czas aby udowodnić sobie i kibicom, że potrafią wygrywać, z dobrze ostatnio granymi odrzutowcami. Ben Scrivens, będzie musiał dziś zatrzymać ataki, gości a myślę, że cały zespół będzie godnie pracował na wygraną tego meczu..
New Jersey Devils - Montreal Canadiens (1.70) ✅
Patrząc na to spotkanie sugerowałem się bardziej, kto będzie grał pomiędzy słupkami dwóch ekip i śmiało mogę stwierdzić, że bramkarz gości Carey Price jest o niebo lepszy, od Johana. Jeśli tylko dojdzie do karnych, to Diabły polegną.. ale mogą również to przegrać, w regulaminowym, ale.. jak to w NHL bywa.. wszystko możliwe.. więc mimo wszystko stawiam na Montreal.
Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes / Stamkos strzeli przynajmniej jedną bramkę (2.05) ⛔
Po raz kolejny zaufam Kanadyjczykowi, który ostatnio mimo, że bramki nie strzelił, dzisiaj się zrehabilituję i pokaże swoim kibicom, że dalej warto w niego wierzyć.. Przed Garonem będzie to trudna przeprawa, z Huraganami, ale.. właśnie sam nie wiem kto mimo wszystko ten mecz tu wygra więc stawiam na Stamkosa, że chociaż jedną strzeli..
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Detroit Red Wings
Typ: Vancouver Canucks jako pierwsi zdobędą pięć bramek (wyścig do 5. bramek)
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Vancouver miało niedawno okres słabszej gry, ale teraz wydaje się, że wyszli z kryzysu. Canucks wygrali swoje dwa ostatnie mecze, przy czym na własnym lodzie rozgromili 7:4 Nashville Predators. Wygląda na to, że Vancouver wraca na właściwe tory i będą walczyć o czołowe lokaty. Warto wspomnieć, że kryzys Vancouver zaczął się od meczu z Detroit Red Wings, gdzie Canucks zostali rozgromieni na lodzie przeciwnika aż 3:8. Po tak wysokiej przegranej i w następstwie kolejnych przegranych spotkań Canucks na pewno będą mieli ogromną motywację, by się zrewanżować i wysoko wygrać ten mecz. Vancouver u siebie ostatnio strzelają sporo bramek jak we wspomnianym meczu z Nashville Predators czy pięć zdobytych bramek przeciwko aktualnym mistrzom Los Angeles Kings. Detroit Red Wings na wyjazdach grają dość słabo co pokazują np. wyjazdowe przegrane 2:5 z Calgary Flames czy 0:3 z Columbus Blue Jackets, a przecież oba te zespoły są słabiutkie, dużo gorsze od Canucks. Uważam, że zmotywowane Vancouver odegra się za tą wyjazdową porażkę i wysoko wygra na własnym lodzie.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oba zespoły zadbały wczoraj o swoje interesy i mogłoby się wydawać , że bez większych problemów zgarnęli komplet na własnych śmieciach. Dziś po raz drugi w tym tygodniu staną na przeciw siebie, również Pensylwanii. W pierwszym meczu właściwie przez cały przebieg to Bruins byli w komfortowej sytuacji prowadząc od samego początku 2:0, dyktując warunki na tafli , grając solidnie w defensywie i ze sporym zaangażowaniem w ich walory fizyczne, wobec których Pingwiny mieli spore problemy do samego końca. Coś pękło dopiero w decydującej fazie i jakimś cudem gospodarze znalezli sposób na niepewnego tamtego wieczoru Antona Khudobina w bramce. Niedźwiadki nie zdobyli w rezultacie a ni jednego punktu, jednak dziś bogatsi o doświadczenie, wyciągnięte wnioski i na pewno wielką chęć rewanżu postawią jeszcze cięższe warunki, a trzeba przyznać , że oprócz Flyers to własnie Bruins wiedzą jak konsekwentnie unicestwiać zapały Penguins. Stawiam dziś na rewanż ze strony Bruins z Raskiem w bramce.

Boston Bruins OT @ Pittsburgh Penghins [2.26] PinnacleSports ⛔ (1:2)

Tutaj w zasadzie nie gram tyle co na Predators, jak przeciwko słabiutkim w tym sezonie Oilers. Oba zespoły prezentują podobny poziom, jednak doświadczenie i kilka kluczowych spraw tj. defensywa przemawia zdecydowanie za Drapieżcami. Ponadto w przypadku Nafciarzy jest kilka zespołów w lidze, wobec których od zawsze mają problemy z rywalizacją, a do takich ekip zaliczyć można chociażby Red Wings, którzy przedwczoraj po raz kolejny nie pozostawili złudzeń w Edmonton czy właśnie dzisiejszych Predators.

Nashville Predators OT @ Edmonton Oilers [2.10] PinnacleSports ⛔ (2:3)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP

Zdecydowanie najciekawsza rywalizacja dnia dzisiejszego. Pittsburgh po serii 8 zwycięstw z rzędu, będzie starał się przedłużyć swoją znakomitą, passę. Jednak by tak się stało Crosby i spółka muszą pokonać niewygodną drużynę z Bostonu. Jestem zdania, że jak najbardziej są do tego zdolni, głównie z uwagi na to że Pingwiny ostatnimi czasy osiągnęły poziom do którego ciężko dojść wielu drużynom NHL. Dla nich spotkanie faktycznie trwa 60 minut i pomimo niekorzystnego wyniku do którejś minuty trzeciej tercji, oni i tak potrafią odwrócić losy spotkania, to jest umiejętność, którą ciężko posiąść, ale jak widać jest bardzo opłacalna, bo tak naprawdę świadczy to o pewności siebie jaka panuje w tej drużynie, a także niesamowitym &quot;team spirit&quot;, który napędza Pingwiny. Inna sprawa, że brak Malkina w żaden sposób nie jest zauważalny, już pisałem o tym jakiś czas temu, że Bylsma świetnie zgrał zespół, każda linia stanowi takie samo zagrożenie dla rywala, nie ma już podziału na Sid i Gino, a później może Kunitz strzeli, może Neal dorzuci, teraz Pingwiny grają naprawdę po mistrzowsku.
Oczywiście nie lekceważę rywala z Bostonu, ale jestem zdania że Niedźwiadki są po prostu słabsze od Pingwinów, Bruins w dużej mierze swój styl opierają na grze fizycznej, jest to z pewnością dobre, ale nie można zapominać o samej taktyce i wykonaniu, bo przecież liczą się przede wszystkim zdobyte bramki, a w tym elemencie dzisiejsi goście, mimo wszystko ustępują Pingwinom. Każda seria się kiedyś kończy i niewykluczone że to będzie dziś, ale dzielę się subiektywnie-obiektywną (mam nadzieję) opinią na temat obu drużyn, stąd też typ na gospodarzy w mojej ocenie jak najbardziej wskazany.
Pittsburgh Penguins ML / 1.77 Maratahonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
TYP LIVE!
Pittsburgh Penguins - Boston Bruins / over 2.5 PENS! (1.50) ⛔
Nie ma się co tu rozpisywać, kolejny mecz w gazie Pingwinów, którzy robią z przeciwnikami co chcą.. Niedźwiadki, jakoś osłabli w 2 tercji.. i nie widzę za bardzo korzyści pograć na nich, więc zagram na Pingwiny, którzy myślę, że jeszcze jedną strzelą... Crosby, to co zrobił w 1 tercji, to jest czysta poezja..
Let&#39;s GO PENS! / Unibet !
Ale i tak wielkie brawa, za kolejną wygraną z rzędu.. już straciłem rachubę ????
PENS !!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ottawa Senators - Winnipeg Jets -&gt; Winnipeg wygra ML OT [2.20] Pinnacle
Odrzutowce grają ten sezon bardzo &quot;seriami&quot; raz same wygrane raz same porażki. Suma sumarum nie wychodzą na tym póki co źle bo są w Southeast liderem (!). Kto by się spodziewał? W tej sytuacji nie sposób grać przeciwko Jets bo są w trakcie jednej z pozytywnych serii i ze względu na osłabienia Ottawy i ich ostatnią formę nie sądzę żeby tu nastąpił jakiś dramat Jets. Widziałem część męczarni Senatorów z bardzo słabymi Buffalo, Sens ogarnęli na 4:3 ale to w jaki sposób grali zwiastuje im dziś porażkę. Mecz za godzinkę (22).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom