>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wliczając dogrywkę i rzuty karne.
New York Rangers - Carolina Hurricanes (1.66) ✅ (2:1 SO)
Po dość zaciętym meczu Strażnicy, wracają na własne śmieci, podejmując dość dobrze prezentujący się zespoł z Karolajny. Strażnicy po ostatnich trzech porażkach w delegacji, staną dziś na wysokości wielkiego zadania, żeby pokonać dobrą ekipę, Huragany. Patrząc na formę jaką prezentuje ostatnio bramkarz Strażników Henrik Lundqvist, posiada niesamowite ambicję aby dziś zatrzymać ataki, gości. Nash potrafi sam grać z przeciwnikami, myślę, że dziś też dobrze będzie się prezentować i razem z całą ekipą w końcu zainkasują komplet punktów.. / Unibet !
Jednak dali radę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Sharks kompletnie pozbawieni regularności, do tego dochodzi brak skuteczności i bardzo niepewny Niemi w bramce , a w połączeniu z tak równie i pewnie grającymi u siebie Ducks - Rekiny pozostają tutaj bezradni moim zdaniem i bez większych perspektyw na skukces. Są oczywiście zespołem z potencjałem, ale tutaj wystarczy wziąć pod uwagę aktualną formę obu ekip, H2H czy siłę danego zespołu , a w tym rozrachunku zdecydowanie przeważają gospodarze. Stawiam na Kaczki.

San Jose Sharks @ Anaheim Ducks OT [1.75] PinnacleSports ✅ (3:5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ostatnio nie było czasu zbytnio by pograć, dziś i oferta i czas to pomysły się pojawiły.
Pierwsze kroki kieruje do Nowego Jorku, ale nie wesprę kolegi wonderkido w optymistycznym podejściu do NYR. Za dużo frazesów, to że potencjał Rangers mają to wiemy ale co z tego skoro to nie gra. Nie działa już motywacja Tortorelli a sama wybitnie wielka forma Nasha nie wystarcza niestety Rick ma pecha był w Columbus gdzie za nim nie nadążano i teraz jak przeszedł do Big Apple to podobnie wydaje się że partnerzy są za nim lata świetlne. Carolina natomiast nie ma się czego wstydzić, nawet lepiej bo z tej &quot;najgorszej&quot; dywizji NHL czyli Southeast oni są najlepsi (mają dwa mecze mniej od Jets i punkt straty więc przyjmuje że są najlepsi). Po tych kursach brać Caroline trzeba.
New York Rangers - Carolina Hurricanes -&gt; Carolina wygra ML OT [2.30] Bet365 ⛔
Typ numer dwa tym razem ilość bramek. Ktoś kto popatrzy na nazwy drużyn i na typ under popuka się w głowę ale ja widzę, że te ekipy szukają u siebie zmiany i sięgnęły właśnie po defensywę. Tampa od trzech spotkań nie straciła więcej niż dwa gole i z meczu na mecz kryła lepiej. Flyers zdarzają się wpadki, ale do formy dochodzi Bryzgałow a atak Lotników nie elektryzuje już jak dawniej. Linia jak na ostatnią formę obu zespołów jest wysoka (6) w stosunku do kursu, dwóch podstawowych bramkarzy więc inwestycja warta uwagi.
Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers -&gt; poniżej 6 goli [1.94] Pinnacle
Na koniec dubel z przytupem. Chicago trudno porównywać z jakąkolwiek inna drużyną w tym roku, ale to właśnie Colorado zakończyło ich szczególną passę bez porażki w czasie regulaminowym. Moim zdaniem dziś Blackhawks się zemszczą, takie rzeczy siedzą w człowieku bo przecież skoro ciągle wygrywają to te kilka porażek zapamiętali dobrze.
Do tego dokładam niedocenianych Wild i grubo przeceniane (ciągle) Vancouver. W Canucks istnieje kilka problemów i nie widać rozwiązań. Na chwilę zrobiło się całkiem dobrze wrócił Kesler, ale zaraz znów zasilił listę IR. Luongo ze Schneiderem bronią na zmianę i bronią ogólnie słabo. Przewagi też nie hulają jak trzeba. Wild w ostatnich pięciu meczach przegrali tylko raz - z najlepszymi obecnie pod względem formy Ducks. Widać że idzie to ciągle do przodu w Minnesocie i o to chodzi bo forma ta największa ma być na play-off i tak to wygląda właśnie na tego typu &quot;budowlę&quot; w Minnesocie.
Vancouver Canucks - Minnesota Wild -&gt; Minnesota wygra ML OT [2.35] ✅
Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago wygra ML OT [1.62] ✅
AKO = 3.82 Bet365 Stawka 5j (pół)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 7K

juanroman08

Forum VIP
vs

Dallas vs Calgary
To co dzieje się aktualnie w drużynie Stars, jest ciężkie do wytłumaczenia, cztery ostatnie mecze pokazały, że ta drużyna jest kompletnie zdołowana i rozbita, a już porażka na własnym lodzie z Chicago 1:8 prawdopodobnie dopełnia goryczy. 3 zdobyte bramki i 16 straconych w przeciągu czterech spotkań, ten bilans jest kolejnym dowodem a to że drużyna Dallas kompletnie straciła formę, rytm i styl. Sam Jamie Benn mówi wprost, że jest to co się teraz dzieje jest nie do zaakceptowania i cała drużyna musi zmienić swoją postawę, by wyjść z kryzysu. Dziś rywalem Calgary, czyli zespół, który na wyjazdach grać nie potrafi, ale są pewne wyjątki w tej beznadziejności i jednym z nich jest lodowisko w Dallas gdzie Flames, już raz mieli okazje zwyciężyć po dość dziwnym meczu w którym, wyciągnęli zwycięstwo ze stanu 3:1 na 3:4. Co więcej ostatnio Płomienie mają się bardzo przyzwoicie, dwa zwycięstwa u siebie i 11 zdobytych bramek, mocno podbudowała drużynę z Kanady i można powiedzieć że są &quot;on fire&quot;, a porównując to do sytuacji gospodarzy, można stwierdzić że szykuje się prawdopodobnie otwarte spotkanie, w którym bramek nie powinno zabraknąć. Osobiście uważam że Calgary pomimo swej fatalnej gry na wyjazdach, dziś wcale nie musi podtrzymać passy i przegrać 6 spotkania z rzędu na wyjeździe ponieważ są na fali wznoszącej, dobrze operują krążkiem w tercji rywala, mają ludzi którzy wykańczają akcję, a więc to może okazać się kluczem do zwycięstwa. Kurs bardzo przyzwoity jak na taki stan rzeczy.
Calgary Flames ML / 2.25 Marathonbet ⛔ 4:3
Calgary over 2.0 / 1.61 Marathonbet ✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Można w końcu śmiało powiedzieć, że zawitały lepsze czasy w szeregach ekipy z St. Louis i główny problem, który zrodził się między słupkami został na jakiś czas unicestwiony. Mowa tutaj o Allenie, który po swoim debiucie z AHL z meczu na mecz potwierdza swą niemałą klasę i buduje coraz większe zaufanie u Hitchcocka - trenera Blues. Zagrał świetnie w ostatnim spotkaniu z Ducks i dziś liczę na podobny, pewny siebie występ z dość nieregularnymi i nie mającymi ostatnio jakiegokolwiek pomysłu na grę Nucks. Orki to młody i zdolny team z szerokim urozmaiceniem od goalteningu po sporą moc w ofensywie z braćmi Sedin na czele, jednak ostatnio bez większej motywacji , regularności i zdolności kierowania grą z &#39;special moments&#39;, przede wszystkim z powerplay, który zdecydowanie nie funkcjonuje tak jak powinien. Do tego dochodzi słabsza forma Luongo oraz Schneidera między słupkami. Blues w tym sezonie już z resztą raz zdobyli Vancouver i w aktualnej, na pewno korzystniejszej dla nich sytuacji w jakiej się znajdują, powinni po raz kolejny zadbać tutaj o swój interes. Canucks z czasem znajdą swój moment, ale nie sądze by przedstawiać ich dziś w roli faworyta z tak dobrze prosperującym zespołem, tym bardziej że są w sytuacji b2b po dzisiejszym meczu z Wild. Ponadto skład Niebieskich po ostatnim powrocie Steena oraz Tarasenki, zasili prawdopodobnie Andy McDonald , co jest na pewno kolejnym , bardzo mocnym i wartościowym wzmocnieniem w ofensywie. Stawiam dziś na Blues, ponieważ są aktualnie zespołem lepszym i godnym zaufania.

St. Louis Blues OT @ Vancouver Canucks [2.12] PinnacleSports ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wliczając dogrywkę i rzuty karne.
Carolina Hurricanes - Florida Panthers (1.53) ⛔
Huragany wracają na własne śmieci, żeby na własnej tafli gościli, zespół z Florydy. Po wczorajszej porażce, po rzutach karnych Karolina, wysunęła za pewno odpowiednie wnioski, aby dzisiaj wygrać spokojnie, ze słabą ostatnia prezentującą się ekipą Panter.
W niezwykłej dyspozycji jest Tlusty, Staal i Skinner, którzy właściwie w każdym meczu notują punkty i dziś liczę na nich najbardziej, choć myślę, że sam Staal się pokusi trochę wbić bramek Panter.. Posiadają znacznie lepszą ekipę od zespołu gości i to dziś oni będą przeważać. Pantery ostatnio przegrali na wyjeździe z Huraganami dwukrotnie 6:2 / 3:1 dość wysoko.. więc dziś nie widzę za bardzo dla nich szans, aby mogli by sobie na wyjeździe poradzić z dobrą ekipą gospodarzy. Mimo wszystko stawiam, na Karoline. / Unibet !
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Boston Bruins @ Winnipeg Jets [1:3]
Typ: Winnipeg Jets OT ML✅✅✅
@ 2.20
Bwin
Na początku proszę o wyrozumiałość gdyż jest to moja pierwsza analiza w tym dziale i za wszelkie niedociągnięcia przepraszam i proszę o poprawienie mnie jeśli jestem w błędzie.
Swój typ kieruje w stronę gospodarzy dzisiejszego spotkania.Bramkarzy na dzisiejsze starcie nie mamy jeszcze potwierdzonych choć prawdopodobnie będą to po stronie Winnipeg - Ondrej Pavelec natomiast w Bostonie - Tuukka Rask(bilans przeciwko Jets 7-3-0 2.08 GAA). Oba poprzednie spotkania wygrały &quot;Niedzwiadki&quot; z Bostonu choć to rozgrywane 21.01 dopiero po rzutach karnych. Mogłoby się wydawać że Boston wybitnie nie leży ekipie z Kanady gdyż w ostatnich 22 spotkaniach z nimi &quot;Odrzutowce&quot; mają bilans 5-17.Poprostu liczę że Winnipeg nie pozwoli sobie na sweep ze strony Bruins, którzy na przekór są tylko 1-4 w ostatnich 5 meczach w Kanadzie. Obie drużyny miały po jednym dniu odpoczynku więc siły mniej więcej wyrównane.Nastroje w obu drużynach nie najlepsze gdyż obie ekipy przegrały w niedzielę.Nie mniej jednak wybieram Jets po łakomym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
J 7K

juanroman08

Forum VIP
LA Kings vs Phoenix Coyotes
Myślę że warto tu iść za ciosem, Kings bardzo konsekwentnie na swoich śmieciach nie dają szans praktycznie nikomu. Sporo strzelają, mało tracą a więc wszystko wraca do mistrzowskiej dyspozycji. Pomijam póki co grę na wyjazdach ponieważ w przypadku tego meczu nie ma ona znaczenia. Główny odnośnik tej rywalizacji to ostatnia noc i 4:0 dla Kings. Ciężko mi uwierzyć by nagle po 24 godzinach Kojoty doznały całkowitej przemiany, stąd też jestem zdania że Królowie zdobędą kolejne 2 punkty. W ekipie gospodarzy na duże słowa uznania zasługuje jak dotąd nieznany Jake Muzzin, który okazuje się wielkim zaskoczeniem na plus. Oczywiście Carter i Kopitar dokładają swoją cegiełkę do sukcesu Kings i dzięki temu LA ma się świetnie.
LA Kings 60&#39; ✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Florida Panthers(-1.5) 1:4 :plus
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Unibet
20.03.2013 00:05
Analiza:
Ciekawe spotkanie tak jak i cała najlepsza liga hokejowa świata.Na dziś typ odważny aczkolwiek myślę że kursy nie grają i dziś wierzę że w końcu pantery się przełamią.Nie udało się z wyspiarzami na własnym terenie to dlaczego ma sie nie udac na obcej tafli.Gospodarze ostatnio także nie najlepiej bo aż trzy porażki z rzędu.A już tak dobrze im sżło i wygrywali z kim popadło.Ale jak to w NHLu jest przychodza także słabsze dni więc na dziś licze że się jeszcze nie otrząsneli z dołka i dziś zalicza kolejną wpadkę.Pantery z wyspiarzami strzelali na bramkę przeciwnika o pięc strzałów więcej ale skuteczności zabrakło i ulegli jedna bramką.Od sześciu spotkań są bez wygranej i w końcu przyszedł czas aby się udało i było to przestrogą dla innych ze nalezy się także z nimi liczyć bo mogą pazurkami zadać &quot; ból&quot;.Bilans może mają nie korzystny z caroliną na ich tafli ale z ostatnich pięciu spotkań udało im się wygrać raz na ich tafli.Sądzę że dziś także są w stanie gdyż powinni być bardziej zmotywowani do wygrania tego spotkania niż Hurricanes. Tego im życzę że dołek gospodarzy trzeba wykorzystać a samemu się otrząsnąć i zacząć grać i straszyć rywali grą jak i skutecznością w ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie tak dawno jeszcze Red Wings natknęli się na słabszy okres i przytrafiały się okrutne porażki , pogubione punkty u siebie czy to na wyjazdach , ale przyznam szczerze i nawet intuicja mi podpowiada, że dwa ostatnie efektowne zwycięstwa w Kanadzie - najpierw z Oilers, potem z Canucks będą zwiastunem dobrego startu w tym tygodniu, tym bardziej że będą powoli wchodzić w okres swojego &quot;być, albo nie być&quot; w tym skróconym sezonie, a zdecydowanie bardziej pasowałoby tutaj określenie &quot;być&quot; i podtrzymać tradycję corocznej obecności w playoffach. Wings przetrawali ciężkie czasy, gdzie utrapieni kontuzjami musieli rywalizować z najlepszymi, więc teraz może być już tylko lepiej, a dziś przed nimi fajna okazja na swoim terenie, tym bardziej że pojutrze czekają ich dwie wyjazdówki w Anaheim. Wild ładnie klepią, są w formie , zainkasowali kilka cennych punktów ostatnio ,jednak oni bardziej do gustu przypadają mi niewątpliwie u siebie, z resztą w tym sezonie Skrzydła miały już okazję ograć ich w Michigan 5:3. Nie sądze więc, by dziś coś się zmieniło i po kilku dniach odpoczynku gospodarze powinni zadbać tutaj o swój interes, gdzie są jak najbardziej słusznym faworytem.

Minnesota Wild @ Detroit Red Wings OT [1,78] PinnacleSports ⛔

Zapowiada się jeden z lepszych match&#39;upów tego tygodnia. Mecz niezwykle wyrównany, z klasowymi ekipami - właściwie najlepszymi w tym sezonie. W serii prowadzą Ducks, którzy wygrali już w tym sezonie w Chciago po rzutach karnych (3:2) i dziś moim skromnym zdaniem podchodzą tutaj w nieco lepszych warunkach, dodatkowo na swoim terenie gdzie są niezwykle mocni i pewni swego, a efekt to 12 zwycięstw z rzędu (tylko 2x po dogrywkach). Odnośnie Blackhawks i ich tripów, osiągnięć czy serii zwycięstw nie trzeba się wypowiadać ,ale to właśnie Ducks prezentują podobny poziom i moim zdaniem mogą na równi z nimi rywalizować. W składzie Hawks lekkie osłabienia patrząc przez pryzmat nieobecności Hossy czy Sharpa, jednak Toews &amp; Kane ze swoich ról wywiązują się świetnie, tym bardziej Patrick Kane , który zdobył w ostatnich 4 meczach 4 goli i 6 asyst. Pod wzgledem mocy na przodach Ducks z pewnością nie ustępują miejsca tutaj w żadnym stopniu, nawet pod nieobecność Perryego który pauzuje do piątku. Dla jednych będzie to mecz nieprzewidywalny do rozstrzygnięcia, mogący pójść w każdym kierunku , ale ja widzę spore value w przypadku gospodarzy, tym bardziej że posiadają ten luksus przewagi w serii nad Blackhawks jako jedyny do tej pory zespół w lidze oraz atut własnej hali, gdzie w Honda Center wygrali 12 z rzędu dominując w każdym z tych spotkań od A do Z. Stawiam na Ducks.

Chicago Blackhawks @ Anaheim Ducks OT [2,01] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Minnesota Wild @ Detroit Red Wings [4:2]
Typ: Detroit Red Wings OT ML⛔⛔⛔
@ 1.73
Bwin
Na początku bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze które wczoraj otrzymałem.
Dziś na tapetę biorę starcie Detroit Red Wings z Minnesotą Wild i podobnie jak kolega Lutek swoje pieniądze powierzam w ręce graczy &quot;Czerwonych skrzydeł&quot;. Na początek przyjrzyjmy się goalie, którzy dziś będą strzec swoich świątyń. W bramce ekipy Minnesoty najprawdopodobniej stanie Niclas Backstrom, który ma średnią 2.14 GAA w ostatnich sześciu startach (jego bilans versus Red Wings 1-4-2 i 3.17 GAA a więc nie najlepej) natomiast w ekipie z Michigan potwierdzony już jest występ Jimmy&#39;ego Howarda,który jest 4-0-1 z 1.36 GAA w swoich ostatnich pięciu starciach i 5-0-2 z 1.98 GAA w domu przeciwko Minnesocie. Jako kolejny argument za typem na Detroit dodam tylko że &quot;Dzikusy&quot; nie wygrały w Detroit w czasie regulaminowym od 3 stycznia 2006 roku! Od tego czasu mają bilans 3-10-0 (2 zwycięstwa w dogrywce i 1 w rzutach karnych). Jest to 3 starcie obu ekip w bieżącym sezonie, pierwsze spotkanie w Michigan wygrała drużyna Red Wings 5:3 (25.01.2013) natomiast 17.02.2013 w Minnesocie Wild ograli Datsyuka i spółkę w stosunku 3:2. Minnesota ma passę 3 zwycięstw z rzędu ja jednak liczę że Red Wings podbudowani ostatnim pogromem Vancouver na ich terenie pójdą za ciosem i odniosą zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wliczając dogrywkę i rzuty karne.
Edmonton Oilers - San Jose Sharks (1.86) ✅ (3:4 SO)
Mimo nieregularności Rekinów, dzisiaj stawiam ich na przełamanie lodów. Wydaję mi się, że dziś jest odpowiedni moment, na to by Oilers, w końcu na własnych śmieciach ponieśli jakąś porażkę, bo ostatnio bardzo zadziwiająco wygrywają.. mimo że nie są lepszym rywalem na tafli. Ale taki jest NHL.. Liczę dziś na rekiny, patrząc chociażby na ich ofensywę, która jest znacznie lepsza, od gospodarzy.. rozpisywać się za bardzo nie mam zamiaru, ale coś mi przeczucie mówi, że dziś Rekiny z kompletują komplet punktów.
Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks / over 2.5 Ducks! (1.85) ✅ (4:2)
Choć bardzo lubię, zespół Hawks, dzisiaj czeka nas niesamowicie wyrównane spotkanie, w którym Kaczki, będą gościć zespół z Chicago.. Gospodarze na własnych śmieciach grają naprawdę dobrze, robią miazgę z każdym napotkanym rywalem, ale dziś nieco zadanie będzie utrudnione, ale mimo wszystko sądzę, że trzy brameczki minimum powinni ukuć. Hawks, posiadają niesamowitego zawodnika, który z meczu na mecz, prezentuje się coraz lepiej, mam na myśli zawodnika o nazwie Kane, kto trochę śledzi zespół Hawks, wie co mam na myśli.
Bardzo dobra nocka ✅
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Toronto vs Tampa Bay
Gospodarze ostatnimi czasy przechodzą dość poważny kryzys formy i 5 kolejnych porażek z rzędu jest tego dobitnym dowodem. Wszystko może i by było do zaakceptowania gdyby były to tylko i wyłącznie porażki wyjazdowe, ale w tym przypadku mamy do czynienia z trzema przegranymi na własnym lodzie, gdzie jeszcze jakiś czas temu Toronto odprawiało rywali z kwitkiem. Dziś rywalem Tampa Bay, a więc drużyna która nigdy nie ma ustabilizowanej formy i potrafi zaskoczyć zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Błyskawice wygrały w poniedziałek z Flyers po całkiem ciekawym widowisku, w którym nie brakowało okazji z obu stron, bardzo dobrze w tym spotkaniu zaprezentował się Lindback, ale jego na szczęście dla Maple Leafs dziś nie zobaczymy od początku spotkania. Zobaczymy Garon&#39;a, który podobnie jak cała drużyna Tampy, przeplata dobre występy z tymi trochę gorszymi, jego bilans to 3-7-0 i GAA. 2.65 a więc jest to potencjalna okazja dla Toronto aby w końcu się przełamać. Do drużyny Toronto powrócił po długiej kontuzji Lupul, powrót wręcz wymarzony - 2 bramki , lecz niestety to nie wystarczyło w pojedynku z Jets. To co zawodziło ostatnimi czasy to z pewnością defensywa gospodarzy, w 5 spotkaniach stracili 22 bramki czyli ponad 4 bramki na mecz, jeśli dziś ich gra w tym aspekcie nie ulegnie znacznej poprawie, to kontynuacja tracenia bramek na pewno będzie aktywna ponieważ Tampa należy do drużyn, które lubią strzelać sporo i skutecznie. Czasu na poprawę dla Maple Leafs było sporo, ostatni raz grali w sobotę, także był moment na to by przywrócić ład i porządek w szeregach Leafs. Moim zdaniem Toronto posiada wiele atrybutów, dzięki którym spokojnie mogą dziś zwyciężyć, potencjał ofensywny jak i defensywny na podobnym poziomie, poza tym grają na własnym lodzie, a tu nikt nigdy na pewno źle życzył im nie będzie.
Toronto Maple Leafs ML / 1.74 Betgun ✅ 4:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stardog 250

stardog

Użytkownik
NYI - Canadiens, over 5,5 ✅
Pinn: 2,03


Pierwsze co nasuwa mi się na myśl patrząc na tę parę to over. Śledzę mecze Canadiens na bieżąco i mimo, że na lodzie pracuje cały zespół to kanadyjczycy często tracą bramki w dość prosty sposób. Zachwyty nad Pricem są wg mnie też trochę na wyrost - świetny bramkarz, jednak wciąż młody i muszący się sporo nauczyć (statystyki z tego sezonu też nie powalają choć Canadiens i tak są na szczycie konferencji). NYI ciągle ekipa looserów choć potencjał z przodu mają i potrafią go wykorzystać. Choć obsada bramkarska nie potwierdzona do końca czytałem gdzieś, że możliwy jest występ Poulina (i to byłby kolejny silny argu,ent za overem). Obie ekipy potrafią wykorzystywać w tym sezonie grę w PP. Gram teraz zanim kurs nie poleci w dół.

Dwa typy chodzą mi jeszcze po głowie na dzisiejszy wieczór - LA reg. time i TML ML. w wypadku Toronto nie przekonują mnie jednak bramkarze (poczekam w tym przypadku do ogłoszenia obsady), kolejny czynnik to b2b Liści i przełamanie Szabel w ostatnim meczu (jednak wydaje mi się, że nie zwiastuje to końca marazmu w Buf). Świetną robotę po raz kolejny zrobił Enroth (i mam cichą nadzieję, że to nie on wyjedzie dziś do bramki).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Montreal Canadiens @ New York Islanders [5:2]
Typ: Montreal Canadiens OT ML✅✅✅
@ 1.77
Bwin
Dziś zainteresowało mnie spotkanie Islanders - Canadiens. Swoje pieniądze zamierzam powierzyć ekipie z Kanady ale czy dobrze robie sam nie wiem :razz:. Po pierwsze jest to 3 starcie obu ekip w tym skróconym sezonie. Oba poprzednie starcia wygrali gracze Islanders w stosunku 4:3 OT (21.02) i 6:3 (05.03). Dlaczego właśnie mój wybór pada na Montreal? Ano dlatego że &quot;Wyspiarze&quot; nigdy w historii nie zanotowali sweep&#39;u przeciwko Canadiens! Najbliżej tego byli w kampanii 1993/94 gdy zanotowali 4 zwycięstwa i 1 porażkę. Mało tego biorąc pod uwagę jeszcze poprzedni sezon to drużyna z Nowego Yorku odnotowała 3 zwycięstwa z rzędu przeciwko Canadiens. Niesądze aby dobrze dysponowani w tym sezonie goście pozwolili sobie na 4 z rzędu porażkę z jedną z najsłabszych ekip w lidze. Tym bardziej że aspiracje na ten sezon mają spore. Są przecież 4 siłą całej ligi! Ekipa &quot;Habs&quot; napewno będzie podrażniona ostatnią porażką w dogrywce na własnych śmieciach z Buffalo. W bramce Canadiens zobaczymy dziś Carey&#39;a Price&#39;a, który z pewnością będzie chciał się zrehabilitować za ostatni kiepski występ przeciwko Islanders, gdy na 23 strzały aż 5 krążków wylądowało w jego sieci. Po stronie gospodarzy w bramce Kevin Poulin. Także go &quot;Habs&quot; go!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Predators po katastrofalnym road tripie, gdzie na 5 spotkań wygrali tylko 1 powracają dziś na swój teren i prawde mówiąc to w danej chwili ich jedyny ratunek na jakiekolwiek punkty. Rinne pogubił formę i potwierdza swój brak regularności, ale ten bramkarz po prostu musi trafić na swój wartościowy moment, który w tym sezonie już zdążył doświadczyć i to w wielkim stylu. Poza dziurawą ostatnio defensywą, są pewne pozytywy - Preds zaczęli więcej udzielać się w ofensywie i nawet w ostatnim meczu z Jackets 35-krotnie trafiali na bramkę Bobrowskiego, co jest ich jednym z najlepszych rezultatów w tym sezonie. Odnośnie Flames, to sytuacja nie wygląda lepiej, mogę nawet śmiało powiedzieć, że to typowy home team i na wyjazdach już nie jest kolorowo. Dziś po prostu spodziewam się pełnej koncentracji ze strony gospodarzy i zgarnięcie kompletu na własnym podwórku, gdzie w przeszłości z ekipami średniego formatu dawali radę bez problemu. Sądze , że podobnie będzie dziś.

Calgary Flames @ Nashville Predators OT [1,77] PinnacleSports ✅ (3:5)

Ciężko ufać ekipie Nucks w tym sezonie i przyznam, że kilka razy się przejechałem. Mimo wszystko wywarli na mnie w ostatnim meczu z Blues spore wrażenie swoją waleczną postawą i niezwykle konsekwentnym podejściem do sprawy - niczym typowy &quot;desperacki&quot; team z dołu tabeli. Zagrali świetnie w defensywie i właściwie potrzebowali jednej tercji na wygranie tamtego meczu. Kojoty również bez polotu i tam z koleji ostatnio całkowicie zanikła skuteczność w ofensywie, bo tak najdelikatniej można określić fakt, gdy na 3 mecze z rzędu nie trafiają a ni jednego krążka do siatki. Ponadto bez formy jest Smith. Kojoty u siebie co prawda grają o niebo lepiej niż na wyjazdach, ale ten ostatni fajny mecz w wykonaniu Canucks powinien dodać im wystarczającej pewności siebie, by w końcu coś ruszyło do przodu i mogli na wysokim poziomie powalczyć w Arizonie, tym bardziej że są zespołem na mój gust znacznie lepszym i potrzeba tutaj jedynie lepszej większej motywacji i wiary w siebie, ponieważ potencjał posiadają spory. Liczę na kontynuacje z ich strony i zdobycie Phoenix w ramach rewanżu za porażke z zeszłego miesiąca w Vancouver.

Vancouver Canucks OT @ Phoenix Coyotes [1,93] PinnacleSports ✅ (2:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - New Jersey Devils(-1.5) 1:4 ✅
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
22.03.2013 00:05
Analiza:
Trochę sympatyzuję za Diabełkami i dziś na nich liczę.Mam wielką nadzieję i mam także nadzieję że ona się spełni że goście pokonają Carolinę tak wysoko jak oni ostatnio diabełki.Nie szło im w tamtym spotkaniu ulegli wysoko bo aż 6 do 3.dziś może tak wysoko z bramkami nie będzie ale sądze że i tak NJ są w stanie wygrać minimum dwoma golami i pomścić ostatnią porażkę.wtedy Hurricanes byli w formie i mieli bardzo dobry czas do wygrywania.Od paru spotkań ich fart się skończył i od czterech spotkań nie wygrali spotkania.mam nadzieję że jeszcze pociągną do piątej porażki z rzędu.A takie serie w NHLu jak wiemy także się zdarzają. NJ także nie zaciekawie obecnie bo trzy potażki z rzędu.Oba zespoły są w dołku ale myśle że dziś chęć zemsty za ostatni blamaż przewazy na korzyść diabłów.wygrają te spotkanie minimum dwoma golami.wcześniejsze spotkania między tymi zespołami pokazały ze nie ważna jest tafla .kazda z drużyn potrafi wygrać na obcym terenie.Jak na razie Devils przegrali dwa spotkania z Caroliną ostatnie.Ale w zeszłym roku dali radę ich pokonać az 0 do 5 na ich tafli.dziś może nie będzie tak wysoko ale tak ze 0 do 3 myślę że wystarczy.mam nadzieję że za dużo nie pozwolą w tym spotkaniu dla gospodarzy.Strzelają dużo ale brakuje im skuteczności.Gospodarze w dołku więc mam nadzieję że dzisiejsze spotkanie jest na przełamanie dla gości.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs -&gt; Toronto wygra ML OT [1.90] Bet 365 ⛔
Wczorajszy mecz został przez Toronto rozegrany w bardzo ładnym stylu. Podobała mi się zwłaszcza defensywa, która przeszła ostatnio trudne chwile trochę pomieszano spuszczono Komisarka do AHL do kadry powołano Gardinera. Wczoraj to zagrało, Stamkos i Błyskawice nie pograły podaniami wszystko było przecinane blokowane. Buffalo nie jest w tym sezonie zagrożeniem, nie myślę żeby tutaj ograli TOR które w ofensywie wciąż napędza Kadri a wrócił przecież Lupul i jest ciągle ze sporym potencjałem Kessel.
Ottawa Senators - Boston Bruins -&gt; Ottawa wygra ML OT [2.35] Pinnacle ⛔
Ottawa na własnym lodzie to mordercy bez serca. Ostatnio grałem przeciwko nim gdy gościli Winnipeg Jets którzy byli wówczas w świetnej formie. Zrobili z Odrzutowców mielonkę. Dziś goście również potencjalnie powinni być lepsi, ale ja drugi raz tego samego błędu nie popełnie i wezmę pod uwagę że Senatorowie w swojej arenie mnożnik umiejętności mają x2. Sens wygrali ostatnio trzy mecze i nie sądzę żeby bali się przyjazdu Niedźwiadków, dobrym znakiem dla nich jest obecność Chudobina w bramce a nie Raska.
Winnipeg Jets - Washington Capitals -&gt; ponad 5.5 gola [2.18] Pinnacle ⛔
Stabilność w obronie jest obca obu ekipom. Lepiej grają Jets, ale w defensywie wszystko u nich zależy od dyspozycji dnia. Jak się mocniej przyciśnie to Odrzutowce pękają, tak jak we wspomnianym przeze mnie meczu z Ottawą. Capitals odstrzelić łatwo i nie sądzę żeby Jets w wysokiej ostatnimi czasy formie nie zdobyli ze Stołecznymi 3-4 bramek. Nie wolno zapominać, że to rywale dywizyjni więc ewentualna wygrana Caps byłaby dla nich sporym doładowaniem pozytywnej energii pytanie tylko na ile stać WAS w takich meczach? Moim zdaniem na 2-3 gole z uwagi na dobrą ostatnio grę duetu Owieczkin - Ribeiro.
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Toronto Mape Leafs OT at Buffalo Sabres 1,90 Bet365 ⛔
Obie ekipy prezentują ostatnio raczej przeciętną formę. Jest to czwarte i ostatnie spotkanie tych ekip. Ekipa z Toronto wygrała ostatnie dwa mecze, warto zauważyć, że w tym sezonie notują lepszy bilans na wyjeździe (9-6-0) niż we własnej hali. Sabres to obecnie 13 ekipa konferencji wschodniej, i ostatnia w dywizji NE, Kanadyjczycy liczą się w walce o dobre miejsce w PO. W spotkaniu nie wystąpi lider ekipy gospodarzy Thomas Vanek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom