>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Rick Nash strzeli gola (60`) 2.60@betsson

Jeszcze koło 12 kurs na strzeleni gola przez Nasha wynosił 2.95. teraz jest znacznie mniejszy, ale w mojej ocenie wciąż opłacalny. Pantery ostatnio zagrały bardzo dobry mecz z Caroliną i sprawiły spora niespodzianke wygrywając aż 4-1 na wyjeździe. Dal mnie nie jest to jakaś oznaka nagłego wzrostu formym tylko raczej trafienie na zły dzień przeciwnika. Carolina grała bowiem b2b, ponieważ dzień wczesniej przegrała 2-1 z Rangersami po dogrywce więc sporo sił stracili. Pantery lubią w takich okolicznościach sprawić niespodziankę, pare tygodni temu ograli 5-2 na wyjeździe Lotników, którzy dzień wczesniej ograli w klasyku Pingwinów. Patery jednak nie mają tej regularności i jakości, aby tak dobrze grać seriami. Dzisiaj powinni swoje stracić, mimo że Strażnicy osttanio nie rozpieszczają w ofensywie, ale myślę, że dzisiaj się to odmieni. Drużyna ta jest bardzo uzależniona od Nasha, któy jak trafiał jakis czas temu to wygrywali wszystko jak leci. Ostatnio się zaciął i zaliczyli kilka porażek pod rząd. Ostatnie 2 spotkania jednak wygrali, a Nash strzelił w meczu z Diabłami, wygranym 3-2. Jak Strażnicy mają dzisiaj zainkasować komplet to Nash musi staną cna wysokości zadania i w moim mniemaniu stanie. Pantery nie mają tej jakości w defensywie, aby go upilnowac. Nash świetnie gra w kontrze oraz w PP. Oddaje sporo strzaów, najwięcej ze swojej drużyny, jest niezwykle aktywny i ciągnie ten wózek ile może. Pantery dzisij minimum te 3 sztuki powinny straciś, a jak tamj się stanie to wielce prawdopodobne, ze Nash strzeli gola. No bo mto jak nie on?
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
NYI - Pittsburgh, Pens -0,5 ✅
Pinn: 2,1


Dziś jeszcze raz przeciwko NYI, tym razem w reg. time. Pingwiny niszczą ostatnio wszystko co staje im na drodze. Z Wyspiarzami toczą zacięte boje, ale myślę, że po dwudniowym odpoczynku uporają się z nowojorczykami w ich hali. NYI rozpoczęli niedawno kolejną serię (serię porażek), w domu nie wiedzie im się najlepiej a dziś będą b2b po wczorajszym meczu z Canadiens. Walka o 1 na wschodzie trwa na dobre i dzisiaj Pingwiny zrobią wszystko żeby zainkasować kolejne 2 pkt. Moja kasa wędruje dzisiaj na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Trzeba przyznać &quot;pełną gębą&quot; , że Ducks czują się świetnie na tafli i oglądanie ich to prawdziwa esencja. Cały zespół gra jak z nut i po ostatnim zwycięstwie z Blackhawks uświadomili mi ,że są aktualnie najlepszym zespołem w lidze. Przed nimi podwójne starcie z Wings i prawde mówiąc, nie wygląda na to by przynajmniej w ich pierwszym meczu ten długi 13-meczowy winning streak miał dobiec końca. Wings to team, który potrafi wygrać z każdym, mają ku temu predyspozycje , jednak z tak dobrze usposobionymi ekipami pokroju Kaczek zadanie będzie niebywale trudne, tym bardziej na tak ciężkim podwórku w Anaheim. W pierwszym ich meczu tego sezonu Ducks wyeksponowali bez problemu niemoc na tyłach Wings, którzy nie mogli &quot;zduelować&quot; silnej i dynamicznej ofensywy, która panowała tamtego wieczoru w Michigan. Ponadto skład po kilku dniowej nieobecności zasili dziś Corey Perry i pauzujący po kontuzji Cogliano, a to jeszcze większy handikap na szalę gospodarzy. Uważam więc ,że ten mecz jest jak najbardziej w ich zasięgu, tym bardziej że Wings przechodzą ostatnio swego rodzaju wzloty i upadki.

Detroit Red Wings @ Anaheim Ducks OT [1,67] PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: New York Islanders(-1.5) - Pittsburgh Penguins
Typ: 1
Kurs: 4.80
Buk: Unibet
23.03.2013 00:05
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada.Goście którzy od dziesięciu spotkań są niepokonani w końcu będą musieli uznać wyższość rywali.wyspiarze ostatnie spotkania nie zaliczą do udanych bo ulegli wysoko i Montreal jak i Ottawie na własnej tafli.Oddawali dużo strzałów na bramkę przeciwnika ale skuteczność zawodziła.Goście to bajka.Mało kiedy taka seria się trafia.Pozazdrościli chyba Chicago serii że teraz tak ładnie przędli.Ostatnie spotkania na własnej tafli minimalnie do przodu gdyż tylko po 2 do 1.No ale dziś zagrają na wyjeździe i kto wie jak będzie.Wyspiarzom też w końcu powinno wychodzić strzelanie i liczę że stanie się to właśnie dziś.Myślę że są w stanie wygrać to spotkanie i to zdecydowanie.W poprzednich spotkaniach pokazali że potrafią więć po cichu wierzę że i w tym spotkaniu zakończą bardzo dobrą passę pingwinów.W końcu będą musieli uznać wyższość rywali.trafiło na Islanders , no cóż mam nadzieję że i im w końcu w trzecim spotkaniu na własnej tafli wyjdzie mecz i rozbiją gości z Pittsburgha.Pomszczą tym samym ostanie baty w którym ulegli aż 6 do 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Winnipeg Jets - Washington Capitals -&gt; Washington wygra ML OT [2.25] Bet365 ✅
Moje oczekiwania okazały się zbyt wygórowane wobec Winnipeg Jets. Chyba za dużo spotkań ostatnio Odrzutowce zagrały na ponadprzeciętnym dla siebie tempie - takie wrażenie odniosłem wczoraj obserwując ich przeciwko Capitals. Dziś nie sądzę żeby było lepiej, b2b to mecze gdzie niezwykle ciężko jest zmienić coś o 360 stopni a taka właśnie zmiana byłaby potrzebna. Holtby nabrał pewności siebie notując shutout, zaczyna wracać regularność Owieczkina (trzy punkty wczoraj) i Stołeczni poczuli krew jestem pewien że ich zbudowało to 4:0 bo to jeden z lepszych wyników w tym sezonie dla nich. Dziś będą chcieli zagrać to samo - ze spokojem na tyłach (ten powinien być co raz łatwiejszy do osiągnięcia bo wrócił z kontuzji Green i zagrał od razu dobre 22 minuty). Jets nie są w stanie tutaj zbyt dużo popsuć bo po prostu potrzebują przerwy dnia na złapanie świeżości.
 
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Pittsburgh Penguins @ New York Islanders [4:2]
Typ: Pittsburgh Penguins -1,5✅✅✅
@ 2.75
Bwin
Zdegustowany postawą naszych piłkarzy w dzisiejszym meczu postanowiłem coś skrobnąć z NHL niż tracić wzrok na tak żałosne widowisko. Choć oferta z najlepszej hokejowej ligi świata dość uboga zdecydowałem się na strzał w kierunku Pittsburgh Penguins. &quot;Pingwiny&quot; są aktualnie w takiej formie że niszczą wszystkich kto stanie im na drodze. Bilans 10-0-0 w ostatnich 10 meczach mówi sam za siebie. Dziś ich przeciwnikiem będzie fatalnie spisująca się na własnym terenie ekipa Islanders. Ich domowy bilans 5-10-2 sprawia że są najgorszą drużyną w całej lidze jeśli chodzi o ten aspekt. Dodatkowo na ich niekorzyść przemawia fakt że są b2b gdzie ubiegłej nocy zebrali lanie 5:2 od drużyny Canadiens we własnej hali. Penguins wygrali cztery z ostatnich pięciu wizyt w Nassau Coliseum. Dodatkowo dziś prawdopodobnie na lód powróci Evgeni Malkin co tylko zwiększa siłe ofensywną ekipy z Pittsburgha. W bramce gości dziś ujrzymy Tomasa Vokoun&#39;a z koleji w drużynie &quot;Wyspiarzy&quot; między słupkami stanie Evgeni Nabokov, który w 3 poprzednich startach przeciwko &quot;Pingwinom&quot; może pochwalić się bilansem 1-2-0 z 3.38 GAA i .888 SV%. Mój typ to zwycięstwo drużyny z Pittsburgha z handicapem. Go &quot;Pens&quot;!!!
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Pittsburgh Penguins @ New York Islanders :hokej: Over 6 @ 2.00 ▶ 4:2 więcej szczęścia niż rozumu z tym szóstym golem.. Padł w ostatniej sekundzie meczu ????

No ile razy z rzedu bedzie ten under u Pingwinow?..
Wygrali 10 razy pod rząd.. Dzis bedzie kolejny, ale tym razem juz ostre strzelanie.. Islanders graja z marszu.. Wczoraj z Montrealem stracili 5 goli u siebie (2:5)..
Dziś bedzie jeszcze lepiej ???? ..
W trzech ostatnich meczach Idlanders padalo 7,8,7 goli.. Wystarczy, że Pittsburgh zagra na swoim poziomie, a nie taki over wpadnie..

// dziś najprawdopodobniej już wróci Malkin (do składu Pingwinów rzecz jasna).. ???? , no i nie wiadomo czy zagra podpora defensywy czyli Letang..​

// nie ma ani jednego ani drugiego.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Minnesota Wild - San Jose Sharks [2:0]
Typ: Minnesota Wild wygra OT✅✅✅
@ 1.70
Tobet
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie Minnesota Wild - San Jose Sharks. Mój wybór tym razem pada na ekipę gospodarzy, którzy zaskoczyli mnie ostatnio wygrywając w Michigan z drużyną Red Wings. Ponad to legitymują się bilansem 10-3-1 na własnym terenie. Świetną robotę w bramce &quot;Dzikusów&quot; wykonuje Niklas Backstrom, który zatrzymał 71 z 74 strzałów w zwycięskich pojedynkach z Vancouver i Detroit. Jako kolejny argument popierający mój wybór dodam to że gospodarzy dzisiejszego meczu wygrali 3 ostatnie starcia ze ekipą Sharks każdy różnicą jednej bramki. San Jose po fantastycznym początku sezonu spuścili z tonu i nie potrafią odnaleźć właściwego rytmu. Ich wyjazdowy bilans tegorocznego sezonu jest kiepski 5-9-2 jak na ich potencjał. W dodatku na 51 spotkań wyjazdowych wygrali zaledwie 16! W bramce San Jose Antti Niemi,który w tym sezonie nie zachwyca i ma bilans 12-7-5 z 2.28 GAA i .921 SV%. Dodatkowo w ekipie Wild główne skrzypce odgrywają ex gracze Sharks Devin Setoguchi oraz Dany Heatley więc ich motywacja będzie podwójna. Wild walczą o play-off w których nie grali od czasu kampanii 2007/08 i takie spotkania u siebie poprostu powinni wygrywać!!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Minnesota Wild - San Jose Sharks -&gt; ponad 5 goli [1.88] Pinnacle ⛔
Wild to chyba najprężniej rozwijająca się ekipa w ostatnim miesiącu. Bardzo spokojnie ale też regularnie poszerzają wachlarz swoich zagrywek w ataku, widać już na tym etapie włożone w nowe kontrakty miliony dolarów - zarówno Parise i Suter punktują i ciągną ten wózek. Podczas trzech ostatnich wyjazdów zdobyli odpowiednio 4,3 i 6 bramek, dziś wracają do siebie i chociaż wiadomo że utrzymać serię zwycięstw jest ciężko to ofensywa nie powinna mieć problemu z minimum trzema golami. SJS też poprawia lekko zmumifikowaną skuteczność. Ostatnie spotkania to 4,3 i 2 goli , trzeba jednak zauważyć że jest to rosnąca forma i że grali ostatnio w &quot;ciężkich&quot; halach z defensywą LAK zdobyli 2 gole gdzie jest to jeden z lepszych DEF zachodu (poza STL i PHX) potem ta twierdza w Anaheim która padła dopiero wczoraj i tam SJS byli blisko i zdobyli trzy gole. Wynik dzisiejszego meczu jakikolwiek nie będzie mnie nie zdziwi, ale linia 5 goli powinna być przekroczona. Mecz o 19.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nucks łapią kontakt, powoli odnajdują swój rytm i wydawać by się mogło ,że z czasem wszystko wróci do normy - mam taką przynajmniej nadzieję. Wygrali dwa mecze z rzędu i widać znaczną poprawę w ich defensywie wraz z nieźle prosperującym Schneiderem między słupkami, który bramkarzem jest świetnym ,ale brakowało mu regularności. Dziś mecz w Los Angeles z ich zeszło-roczną bolączką z playoffów, jednak w tym sezonie zrobili już pewien krok ku efektownej rehabilitacji, wygrali bowiem u siebie 5:2 - a co najlepsze, tkwili wtedy na dobre w owym kryzysie. Dziś nieco bardziej podbudowani, pewni swego sądze, że zrobią wiele na przetrzymanie passy i Kings na tym etapie jak najbardziej są w zasięgu .

Vancouver Canucks OT @ Los Angeles Kings [2,29] PinnacleSports ✅

Tak jak wspominałem ostatnio - Predators potrzebowali własnej hali by w końcu coś ugrać i w efekcie zgarnęli w fajnym stylu upragniony komplet. Dziś będą gościć będących w formie Jackets, którzy posuneli się już na prawdę daleko uwzględniając markę tego zespołu, lecz dziś drugi mecz z rzędu i ewentualne zmęczenie da się w końcu we znaki, a nie od dziś wiadomo ,że styl gry Predators na pewno nie wpłynie w takim wypadku na korzyść Kurtek. Są faworytem słusznym i zamierzam kontynuować ich trip na własnym podwórku.

Columbus Blue Jackets @ Nashville Predators OT [1.68] PinnacleSports ✅

Nafciarzom w tym sezonie nie pomga nawet własny teren i nie widzę tutaj jakichkolwiek podstaw na ich ewentualne zwycięstwo z tak dobrze ułożonym zespołem pokroju Blues. Niebiescy posiadają wszystko, czego niestety brakuje w ekipie Nafciarzy i dziś gram zdecydowanie w stronę gości, którzy są zespołem o niebo lepszym na tym szczeblu.

St. Louis Blues OT @ Edmonton Oilers [1,78] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
Typ: powyżej 6 bramek w meczu (dwudrogowo, zwrot jeśli będzie dokładnie sześć bramek)
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet365
Analiza: Los Angeles Kings w ostatnim czasie są dość mocno overową drużyną. Na dziesięć ostatnich spotkań aż sześć razy przegraczali over 6. Na własnym lodzie Kings strzelają mnóstwo bramek. Na 16 rozegranych w tym sezonie spotkań u siebie Los Angeles Kings strzelili aż 53 bramki. Na dziewięć ostatnich domowych spotkań Kings aż siedmiokrotnie strzelali po co najmniej trzy bramki, a zwykle było to więcej jak trzy gole. Naprawdę widać siłę tego zespołu jeśli grają na własnym lodzie, są bardzo skuteczni jeśli chodzi o ofensywę. Ostatni mecz pomiędzy Vancouver a Los Angeles Kings zakończył się overowym wynikiem 5:2 dla Vancouver, choć mecz rozgrywany był na lodzie Canucks. Obie drużyny są napiszkowane gwiazdami, mają spory potencjał ofensywny, więc wysoki wynik jest tutaj dość prawdopodobny. Widzi mi się tutaj podobna ilość bramek jak w ich ostatnim meczu, a kurs na over 6 jest bardzo ładny.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - Columbus Blue Jackets -&gt; Kurtki zremisują lub wygrają [REG] 1.84 Pinnacle ⛔
W Ohio rośnie nam takie małe Chicago hehe. Seria punktowa Kurtek to już 12 meczów z rzędu i chociaż wiem że bardzo pomogła im w tym długa ilość domowych meczów to i tak trzeba pochylić głowe i powiedzieć że CBJ prezentują się świetnie. Team Spirit na fenomenalnie wysokim poziomie, tym hokeistom na prawdę zależy na wyniku i w momencie gdy inne ekipy się ślizgają i kalkulują widać że Kurtki walczą jakby to była faza play-off. W obliczu takiej a nie innej sytuacji trudno nie spróbować zagrać na kolejny punkcik Blue Jackets, w Nashville nie mają czym straszyć bo ani Rinne nie jest w formie ani ich atak nie jest czymś przed czym przyjezdni drżą. Tym bardziej że jeszcze w tym tygodniu Predators przegrali z Kurtkami 3:4 więc czemu teraz miałoby być inaczej.
Dallas Stars - Colorado Avalanche -&gt; Dallas wygra REG TIME [2.23] Pinnacle ✅
Jagr i spółka otrząsnęli się już po tej druzgocącej porażce 1:8 na własnym lodzie. To był chyba wystarczający sygnał dla Gwiazd, że lenistwo czas zakończyć bo od tamtej pory coś się rusza w Dallas raz z lepszym raz z gorszym skutkiem ale nie ma już gry na stojąco. Szczególnie zostały poruszone ambicje weteranów Jaromira Jagra i Whitneya. Obaj staruszkowie wykazują sporą inicjatywę i sprawiają że Dallas ponownie może zacząć się liczyć na Zachodzie. By tak się stało trzeba będzie ograć Colorado, nie powinno być to szczególnie trudne bo największym atutem AVS będzie dziś chyba przerwa jaką mieli (3 dni). Jeśli w pierwszych dwóch tercjach Stars będą prowadzili wyrównaną grę to jestem przekonany że ich doświadczenie pozwoli im zakończyć mecz zwycięsko - tak stało się ostatnio w wygranej z Los Angeles Kings 2:0, błyszczał także bramkarz Kari Lehtonen (40 obron).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers / over 5.5 (1.63) ⛔
Chyba każdy fanatyk Pens, czeka na ten mecz z upragnieniem, ale że nie stawiam swoich ulubieńców postanowiłem dać w tym meczu Overa.
Każde Derby Pensylwanii są emocjonujące naszpikowane szybkimi akcjami i gradem goli. Crosby, Malkin wiedzą co robić aby zatrzymać lotników. Na bramce, prawdopodobnie zobaczymy Fleurego który, na swoim boisku plasuje się na prawdę godnie. Pingwiny mają 11 zwycięstw z rzędu i to nie ma różnicy, czy na swojej tafli czy w delegacji. Potrafią zrobić z każdego przeciwnika miazgę, a zawodnicy, z każdych stron, potrafią atakować, plasując bramki. Sam Crosby, powiedział przed meczem, będzie to nieustanna walka, ale zrobi wszystko aby jego zespół zainkasował komplet oczek. Również jestem sercem za Pingwinami, ale mimo wszystko wybrałem typ overowy. / Unibet !


Let&#39;s GO PENS !


Ale derby, dla PENS ! i to się liczy ! ;) / Kaczki haha ..
 
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
New York Islanders - Florida Panthers [3:0]
Typ: Florida Panthers wygra ML OT⛔⛔⛔
@ 2.45
Bwin
Dziś swą uwagę skupiłem na spotkaniu,które rozegrane zostanie o godz.22.00. Zainteresował mnie kurs na zwycięstwo gości. Moim zdaniem jest on zbyt wygórowany i nie widzę podstaw to takiej różnicy w kursach na to spotkanie.Moim zdaniem kursy powinny być mniej więcej na równym poziomie.Skoro wskaźnik na zwycięstwo &quot;Panter&quot; sięga 2.45 ja zamierzam z tego skorzystać.Po pierwsze niby dlaczego &quot;Wyspiarze&quot; są aż takim faworytem aby kurs na ich zwycięstwo oscylował w granicach 1.57???Są przecież najgorszą drużyną na własnym terenie w całej lidze!Ich bilans u siebie to 5-11-2.Niby Florida jest b2b po porażce ostatniej nocy z New Jersey Devils 2:1 ale niesądzę aby miało to aż takie znaczenie.Jeśli spojrzymy w historię starć obu ekip to ujrzymy bilans 15-7 na korzyść gości dzisiejszego stacia.Dodatkowo na ostatnich 6 spotkań między obiema drużynami 5 razy wygrywali goście.W roli bramkarza Islanders wystąpi Evgeni Nabokov,który ma bilans z tego sezonu 13-10-3 z 2.94 GAA i .899 SV%.Natomiast po stronie Panters najprawdopodobniej wystąpi Jakob Markstrom,który poprowadził ich ostatnio do 2 zwycięstw (w tym jednego nad ekipą Rangers).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dla mnie i podejrzewam dla Kaczek w tym meczu sprawa jest niezwykle prosta - trzeba zgarnąć rewanż za srogie &quot;lanie&quot; sprzed dwóch dni i tym samym przerwanie rekordowej passy zwycięstw we własnej hali. Ducks tak na prawdę zagrali dobry mecz, panowali w ofensywie , umiejętnie rozgrywali krążek właściwie przez cały mecz na dobrą sprawę podupadła nieco defensywa i broniący słupków Fasth tamtego wieczoru. Dziś prawdopdobnie wystąpi Hiller i liczę przedewszystkim na ponowne ujawnienie się skuteczności odnośnie całego zespołu, a ostatni mecz śmiem potraktować jako wypadek przy pracy, ponieważ nie sądze by Wings byli w stanie drugi raz z rzędu zdobyć twierdzę w Anaheim.

Detroit Red Wings @ Anaheim Ducks OT [1,68] PinnacleSports ⛔

Jeszcze raz podkreślę ,że nadeszły dobre czasy w zespole z Vancouver i pomimo wciąż kulejącej postawy w ofensywie, Nucks konsekwentnie realizują swój plan z będącym w niezłej formie Schneiderem wygrywając trzy mecze z rzędu. Zdołali zgarnąć komplety punktów z zespołami świetnie prosperującymi w defensywie (Blues ,Coyotes &amp; Kings) , tak więc dziś przed nimi fajna okazja, by podrpeperować trochę skuteczność na przodach z niezbyt regularnymi ostatnio Lawinami, którzy tracą bramki z prędkością światła. Powerplay w wykonankiu Canucks wciąż pozostawia wiele do życzenia, co z resztą było widoczne we wczorajszym meczu z Kings, ale wszystko powoli podąża ku poprawie i myślę, że i ten czynnik z czasem ulegnie poprawie. Cannucks na tym etapie sa słusznym faworytem i zamierzam skorzystać.

Vancouver Canucks OT @ Colorado Avalanche [1,73] PinnacleSports ✅
 
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers [2:1 OT]
Typ: Philadelphia Flyers wygra ML OT⛔⛔⛔
@ 2.70
Tobet
Skusiłem się na jeszcze jedno spotkanie rozgrywane dzisiejszej nocy w NHL.Na początku podkreślam,że jestem wielkim sympatykiem drużyny &quot;Lotników&quot;,więc moja analiza może być nieobiektywna :razz:
Zacznę od tego,że ktoś pomyśli iż trzeba być chorym aby grać przeciwko &quot;Pingwinom&quot; w ich obecnej dyspozycji (streak 11-0!) a dodając do tego fatalną dyspozycję Flyers na wyjeździe (4-12-0) to już wogóle.Pocieszam się tym,że seria Pittsburgha musi się kiedyś skończyć.Dlaczego nie dziś?Jest to 4 i zarazem ostatnie starcie obu ekip w obecnym regular season.Dotychczasowy bilans jest korzystny dla Penguins,którzy prowadzą w serii 2:1.Drużyna z Pensylwanii wygrała oba spotkania na terenie Flyers natomiast Philla...jakże by inaczej...na lodowisku Pittsburgha.Jako ciekawostke statystyczną dodam,że drużyna Flyers jest 8-2 w ostatnich 10 meczach w Pensylwanii.Obsada bramki przedstawia się następująco: Marc-Andre Fleury 16-5-0 z 2.38 GAA w obecnym sezonie w drużynie &quot;Pingwinów&quot; oraz chimeryczny Ilya Bryzgalovpo stronie Flyers,który ma bilans 5-2-1 z 2.68 GAA w ciągu całej kariery przeciwko Penguins.Jednego możemy być pewni,że będzie to mecz wielkiej walki,wielu wykluczeń i jeszcze większej ilości fighting&#39;ów :grin: Może uda się prowokować kluczowych graczy Penguins do popełniania fauli co będzie skutkować power play&#39;ami,które gracze Flyers potrafią wykorzystywać.Bez względu na wynik Philla zostawi dziś sporo serca i krwi na lodzie bo nie ma dla nich drugiej tak znienawidzonej drużyny jak Pittsburgh Penguins!!! GO Flyers!!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Calgary Flames - St. Louis Blues -&gt; St. Louis wygra ML OT [1.77] Tobet
Piach jaki Calgary gra na wyjazdach przywiozą ze sobą do własnej hali (trzy przegrane na trzy mecze). Nie mam wątpliwości co do St. Louis że jest to drużyna w tym roku nastawiona głównie na play-off. Wiadomo że interesuje ich zajęcie pierwszego miejsca w dywizji i o to się toczy każda gra, ale forma ma przyjść na starcia pucharowe. Wczoraj Bluesmani wygrali 3:0 z EDM i awansowali na piątą pozycję na Zachodzie, dzisiaj po raz drugi w kanadyjskiej prowincji są faworytem i nie powinni mieć większych problemów. Udany powrót Halaka po przerwie między słupki STL jest czymś bardzo pozytywnym dla tej ekipy - właśnie tego brakowało w porównaniu z poprzednim sezonem i myślę że teraz będzie o St. Louis robiło się co raz głośniej.
 
vegane 72

vegane

Użytkownik
OT INCLUDED
DETROIT RED WINGS @ ANAHEIM DUCKS [ML] 1.709 2-1 ⛔
Pinnacle

Popieram zdecydowanie typ Lutka na Ducks. Oglądałem całe spotkanie i chciałbym dodać parę słów od siebie. Suche 5-1 poszło w świat, lecz nie daje tak naprawdę obrazu całego meczu, a na pewno nie może mówić o jakiejś demolce na Kaczkach tak jak np. Capsów na Jets :] Nie ujmuję nic Detroit, bo w jakiej formie by nie byli to zawsze są trudnym rywalem dla każdego. Wykorzystali swoje &quot;setki&quot;, skuteczne wypadali do kontry, a na tyłach defensorów tego dnia świetnie funkcjonował Howard, który trochę szczęśliwie obronił 33 z 34 strzałów. Należy przytoczyć pewien fakt, że gdyby pasiaki uznały pierwszego gola dla Kaczek zdobytego na początku spotkania, to gra przy 2-0 na pewno inaczej by się ułożyła, bo to Skrzydła musiałyby się bardziej otworzyć na atak, a tak role się odwróciły. Grę ustawiły szybkie dwie bramki w niecałe 1,5 minuty strzelone przez Wings i niewykorzystana szansa Anaheim, które grając w pewnym momencie nawet 5 on 3 nie zdobyło gola. Nawiasem mówiąc tego dnia power play nie był ich mocną stroną. Później na dzień dobry w 2nd period dostali trzeciego i było pozamiatane. W miarę upływu minut ich frustracja z braku skuteczności narastała, a kolejne dwa gole był już tylko gwoździem do trumny. Oczywiście woli walki nie można było im odmówić, akcje były bardzo dobrze przygotowywane, ale szwankowała wspomniana skuteczność. Reasumując, mecz został przegrany bardziej w głowach Ducks, niż w wyniku mega siły Detroit. Jestem zdania, że dzisiaj będziemy oglądać całkiem inne widowisko ze wskazaniem na zdecydowane zwycięstwo miejscowych.
Kolejny liść w gębę...
__________________
Ty nie masz ich lubić, ani oni ciebie, ty masz kur*a kontrolować sytuację!
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów NHL
Cóż dziwny to sezon obecny coś przypominający sprzed paru lat kiedy niespodziewanie puchar przygarnęła Carolina.Na obecną chwilę cały czas obserwuję czy ci Stołeczni wejdą do play off,ostatnie wyniki to dobre jaskółki i o ile pociągną tak dalej to 5 pozycja jest w zasięgu ręki,choć liczę się również,że mogą tam w ogóle nie wejść.Początek katastrofa,środek dobry,dalej zobaczymy.
Również ekipa Red Wings po jakiejś zadyszce i oczywiście mocnej przebudowie,również wskazują na wyższy trend formy,im również kibicuję bo to cały czas ekipa co potrafi w play off pomieszać
NY Rangers jak na razie w normie czyli mizernie,ale w zwiazku z tym ,że mają potencjał może to i kamuflaż mały a na poziom będą wchodzić pomału ze wskazaniem decydującej rozgrywki.Coś analogia Capitals
Wg mnie dwie ekipy za szybko odpaliły z formą i moga za to zapłacić szybkimi wakacjami,są to Chicago i Boston,o ile Boston trochę wyhamował to Blackhawks raczej ciągnie mocno dalej,jak słuszna to taktyka zobaczymy,moim zdaniem niesłuszna,bo ja twierdze,że przewaga własnego lodowiska w play off to nie argument a tylko i wyłącznie forma, o ile mnie pamięć nie myli to tylko Tampa Bay przed laty pociągła tytuł z 1 miejsca ale finał odwracali z Calgary w niesamowitych okolicznościach.
Przed nami decydująca część rozgrywek,koniec żartów,testów obron,ataków,ekipy z miejsc 4-12 wchodzą na lód i do upadłego,słaby odpada,mocny jedzie dalej.
Największymi niespodziankami in plus dla mnie to Minnesota i Montreal,przynajmniej jak do tej pory
Natomiast in minus to San Jose noi oczywiście Capitals
Jak to poleci zobaczymy,osobiście koncentruje się na grze tych ekip co się &quot;ocierają&quot; o 8 pozycję,kursy powinny być ok.
Choć za miesiąc będziemy typować play off to będzie jazda,jak się ktoś dobrze wgryzie to i kursy w ok. 4 będą wchodzić a kto nie to będzie legł na 1,5
Pozdrawiam,życzę owocnych typowań
Moje rozważanie ma charakter oczywiście hipotetyczny,więc jeśli się nie podoba to sorry,a jeśli odwotnie to może skorzystać z delikatnych sugestii i akurat troszkę ugra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 263

fidelio

Użytkownik
OT INCLUDED
DETROIT RED WINGS @ ANAHEIM DUCKS [ML] 1.709 2-1 ⛔
Pinnacle


Popieram zdecydowanie typ Lutka na Ducks. Oglądałem całe spotkanie i chciałbym dodać parę słów od siebie. Suche 5-1 poszło w świat, lecz nie daje tak naprawdę obrazu całego meczu, a na pewno nie może mówić o jakiejś demolce na Kaczkach tak jak np. Capsów na Jets :] Nie ujmuję nic Detroit, bo w jakiej formie by nie byli to zawsze są trudnym rywalem dla każdego. Wykorzystali swoje &quot;setki&quot;, skuteczne wypadali do kontry, a na tyłach defensorów tego dnia świetnie funkcjonował Howard, który trochę szczęśliwie obronił 33 z 34 strzałów. Należy przytoczyć pewien fakt, że gdyby pasiaki uznały pierwszego gola dla Kaczek zdobytego na początku spotkania, to gra przy 2-0 na pewno inaczej by się ułożyła, bo to Skrzydła musiałyby się bardziej otworzyć na atak, a tak role się odwróciły. Grę ustawiły szybkie dwie bramki w niecałe 1,5 minuty strzelone przez Wings i niewykorzystana szansa Anaheim, które grając w pewnym momencie nawet 5 on 3 nie zdobyło gola. Nawiasem mówiąc tego dnia power play nie był ich mocną stroną. Później na dzień dobry w 2nd period dostali trzeciego i było pozamiatane. W miarę upływu minut ich frustracja z braku skuteczności narastała, a kolejne dwa gole był już tylko gwoździem do trumny. Oczywiście woli walki nie można było im odmówić, akcje były bardzo dobrze przygotowywane, ale szwankowała wspomniana skuteczność. Reasumując, mecz został przegrany bardziej w głowach Ducks, niż w wyniku mega siły Detroit. Jestem zdania, że dzisiaj będziemy oglądać całkiem inne widowisko ze wskazaniem na zdecydowane zwycięstwo miejscowych.

Kolejny liść w gębę...

Ty nie masz ich lubić, ani oni ciebie, ty masz kur*a kontrolować sytuację!
Chyba sporo osób liczyło na udany rewanż ze strony kaczek. Generalnie widzę, że strasznie ryzykownie typujecie tzn. głównie wprost na zwycięstwo danego zespołu. Osobiście nigdy tak nie gram, bo wiadomo jak w tej lidze trudno trafić zwycięzcę. Moje doświadczenia są takie, że lepiej powiązać razem kilka bezpieczniejszych typów (np. minimalne handi na faworyta) niż próbować trafić jeden wysoki typ przez wskazanie zwycięcy, ze względu na wyrównany poziom ligi ryzyko jest tu ogromne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom