>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
chvast 396

chvast

Użytkownik
Phoenix Coyotes at Minnesota Wild OT 1,68 Bet365
Z jednej strony kapitalnie grająca u siebie Minnesota, z drugiej Kojoty, które wygrały 3 mecze poza własną hala w tym sezonie. Minnesota, która w tym sezonie może namieszać jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Na potwierdzenie statystyki z ostatnich 10 meczy: Wild przegrali 2 razy, ekipa z Phoenix 2 razy wygrała. Przegrana gospodarzy będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Dla lubiących agresywna grę Minnesota Wild (60&#39;) 2,10 Bet365
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
San Jose Sharks - Anaheim Ducks
Havlat strzeli gola (60 min) 4,80 DOXXbet ⛔ asysta, ale bez gola
Z przykrością spoglądałem na poczynania Czecha w ostatnich tygodniach..Kiedy drużyna miała swoje wielkie chwile źle to nie wyglądało, ale kiedy całkowicie spuściła z tonu, Martin niejako &#39;dostosował się&#39; do jej poziomu. Długie serie bez chociażby punktu nie wpłynęły znacząco na jego pozycję w drużynie, McLellan nie bał się na niego stawiać i zanosi się na to, że błędu nie popełnił. Po powrocie do line-up (swoją drogą, kolejny zawodnik którego rozwój nie przebiegał do końca po jego myśli przez kontuzje, które wyłączały go z gry na bardzo długo, zarówno w barwach Hawks jak i w ubiegłym sezonie już w SJS opuścił ponad połowę gier, a w całej karierze nie było mu jeszcze dane rozegrać 82 spotkań) sympatyczny Czech ożywił jakże ociężałą drużynę. W sytuacji kiedy magia Marleau zakończyła się na meczu z Canucks, Pavelski również na bakier ze skutecznością, a Clowe gra żenującą kampanię, najgorszą w karierze (możliwe ze już wkrótce pożegna się z drużyną), Rekinom potrzebny był ktoś naładowany energią, a po kolejnej rekonwalescencji Havlat sprawia wrażenie właśnie takiego zawodnika. Stara się być wszędzie, wypracowuje sytuacje innym i sam strzela. Mógł nawet wpakować drugą, ale ostatecznie zaliczono ją Sheppardowi, bo Martin toru lotu krążka jednak nie zmienił. Całkiem nieźle przebiegała współpraca z Couturem, który od jakiegoś czasu stara się wziąć ciężar gry na siebie. Trzymam kciuki, żeby nakręcił się na resztę sezonu, jego wsparcie może być nieocenione. W dodatku niezwykle atrakcyjny kurs ;)
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season
Spotkanie: Minnesota Wild - Phoenix Coyotes(-1.5) ⛔
Typ: 2
Kurs: 5.10 ==&gt;&gt;5.00
Bukmacher: Unibet
28.03.2013 02:00
Analiza:
Mały wybór NHLa w nocy ale zawsze coś tam można wybrać.ja na dziś wybrałem przełamanie się kojotów.A z drugiej strony w końcu porażkę dzikich.Oba zespoły w odmiennych nastrojach gdyż gospodarze jak na razie mają sześć wygranych z rzędu a z drugiej strony Kojoty z sześcioma porażkami z rzędu.No dziś sądzę że goście będą mocno zmotywowani do zwycięstwa i przełamią fatalną passę swojej gry.Także pokażą że i świetną passę także mogą przerwać a w dzisiejszym spotkaniu jesli to zrobia to zakończą bardzo dobrą grę Minnesoty.Liczę na wygraną gości gdyż gracze ci bardzo sobie dobrze radzą w meczach wyjazdowych z Dzikimi.Na ostatnie pięć spotkań to ąz czterokrotnie wygrali takie spotkanie.Być może gra z MInnesotą leży im a gospodarzom nie.dlatego też sądzę że dziś do statystyk zaliczą udany występ i rozgromią gospodarzy.Nie mają słabych zawodników i gwiazdy w ich skaldzie dziś pokażą że warto na nich stawiać bo sa nieobliczalni i mogą wygrać z każdym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Calgary Flames OT - Colorado Avalanche (1.80) ✅ (4:3)
Na dziś noc wybrałem sobie, Calgary, którzy u siebie prezentują się całkiem nieźle. Będą gościć nafciarzy, którzy na wyjazdach prezentują się słabo.. I myślę, że dziś mimo że są na ostatnich miejscach tabeli, dużo nie wskórają, bo wybierają się na trudny teren, do pokonania. Calgary na pozór wydają się słabi, ale potrafili wygrać, takie mecze, jak 4 marca, z Canucks u siebie, albo chociażby z Dzikusami 24 lutego.. Dziś mają idealny sprawdzian, aby udowodnić, że są lepsi, od zespołu gości, zabierając im cenne 2 pkt.
Boston Bruins - Montreal Canadiens OT (2.45) ✅ (5:6 SO)
Na drugim meczykiem, strasznie się zastanawiałem, aczkolwiek stawiam, jednak na zespół przyjezdnych. Są głodni zwycięstwa, mimo, że wczoraj w Pensylwanii, mecz przegrali, z bardzo mocną ekipą Pingwin. Dziś kolejny rywal, z górnej półki, ale myślę, że wiele będzie zależało w tym meczu od bramkarzy, który wg mnie sam Price, jest lepszy golkiperem, od Rask&#39;a. Obie ekipy są bardzo wysoko w tabeli, sam zespół gospodarzy, u siebie na swojej tafli, gryzie po piętach każdemu, ale myślę, że dziś na tak dobrze zmotywowaną i zdeterminowaną drużynę z Montrealu, nie podołają. Również widzę, w tym meczu, wiele akcji naszpikowanymi bramkami.. ale może nie będzie ich wiele, ale z nawiązką dla Gości.
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
chvast 396

chvast

Użytkownik
Walka o PO w NY
New York Islanders OT at Philadelphia Flyers 2,15 Bet365 Czarno widziałem ten bet po pierwszej kwarcie, a w szczególności po głupiej stracie i bramce dla Flyers, ale dali rade ????
Dzisiaj postanowiłem zagrać na Wyspiarzy. Drużyna w gazie, tuż za 8 miejscem, lepiej im idzie poza własną halą. Philadelphia gra w tym sezonie słabo, jednak w poprzednim meczu pomiędzy tymi zespołami rozgromili ekipę z Nowego Jorku 7-0. Mimo to spodziewam się dzisiaj rewanżu Islanders. Po tym kursie zdecydowanie warto zagrać.
New York Rangers at Ottawa Senators OT 1,90 Bet365 Spodziewałem się większego oporu ze strony Rangers.
Strażnicy graja w tym sezonie poniżej potencjału. Myślę ze ich gra jeszcze się w tym sezonie poprawi, ale nie dzisiaj z dobrze poukładaną ekipą Senatorów. Dla Kanadyjczyków nie będzie to łatwy mecz, jednak dzięki atutowi własnej hali powinni wyjść z tego pojedynku z tarczą. Kluczowe w tym wyrównanym spotkaniu będzie wykorzystanie gry w przewadze, a z tym Ottawa Senators radzi sobie o wiele lepiej niż Rangersi. W poprzednich dwóch spotkaniach zespół z Ottawy wygrał 3-2, myślę, że mogą dzisiaj powtórzyć ten wynik.
Ogólnie 5 ostatnich betów weszło, dobrze mi się gra ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Florida Panthers - Buffalo Sabres OT (1.88) (5:4 SO) / Ale było blisko.. i nawet nie wiedziałem, że będą grali, bez Thomas&#39;a.
Pantery, po ostatnich trzech porażkach z rzędu dziś w nocy polskiego czasu, będą gościć zespół z Sabres. Jakoś nie wierzę, zbytnio by Miller, który prawdopodobnie dziś zagra, będzie w gorszej formie niż Markstrom. Sabres, mają swojego zawodnika, z numerem 26, który powolutku się rozkręca (VANEK) Pantery u siebie, gubią punkty i jakoś nie mogą się odnaleźć na własnej tafli, patrząc chociażby, na ich wyniki.. Ostatni ich mecz to porażka, z zespołu Isles... Co prawda, zrehabilitowali się bo przegrywali już 0:3 zdążyli zremisować, ale brakowało u nich, kogoś kto postawi kropkę nad i. Dlatego myślę, że dziś jak ma być podobnie, to kropkę nad i postawi lewoskrzydłowy, Austriak Thomas Vanek.
Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets / over 1.5 # 1 tercja. (1.87) ✅
Patrząc na formę odrzutowców, jaką ostatnio prezentują może na prawdę cieszyć widza, kiedy tak pięknie grają i z meczu na mecz solidnie wygrywają. Dziś wybierają się do Pensylwanii, aby ugrać punkty, z tak dobrze obiecującą ekipą jaką są Pingwiny. Na bramce, dziś zamiast Fleurego, ma bronić Vokoun. Również widzę w nim wielki potencjał, ale z mocną ekipą odrzutowców, może popełnić kilka frasobliwych błędów. Natomiast Pingwiny, to szybka ofensywa.. Crosby, ostatnio sam strzelił bramkę i dziś może powtórzyć ten wyczyn.. Jest w gazie. Mimo wszystko, nie ma sensu dla mnie stawiać, na którąś z ekip, bo szczerze mówiąc, może być tak że moi ulubieńcy z Pensylwanii, mogą dziś czuć lekki ciężar na barkach. (ale mimo wszystko w nich wierzę) Wracając do typu, patrze obiektywnie, i jest jak najbardziej możliwy. Odrzutowce, na pewno od samego początku zawezmą się do ataków, ale Pingwiny też mają swoją broń, z której na pewno skorzystają. 2 gole, myślę to minimum, w pierwszej tercji żeby padły.
&#39;15:03 Kunitz C. / &#39;18:32 Malkin E.
You guys are killing it this season! PENS!

/ Unibet !
 
K 358

koeman66

Użytkownik
A ja takie cos i ponownie az trzy mecze, dzis kursy takie sobie, ale powinno powchodzic:
Pittsburg Penguins OT - Winnipeg Jets 1 1.55 Pinnacle ✅
To jest fajny meczyk! Pingwiny maja juz 13 zwyciestw z rzedu i dzisiaj wygraja kolejny raz! Ostatnio wygrywaja te meczyki takimi pilkarskimi wynikami ale z kim! Silny Montreal polegl 0-1 27 marca, w ogole pingwiny przegraly ostatnio 1 marca, czyli dawno temu. Winnipeg ma bardzo dobra sytuacje, gdyz w swojej dywizji patrzac na to co sie ostatnio w NHL dzieje to tylko Capitals maja jako takie szanse na ich wyprzedzenie, ale traca az 7 pkt. Pozostale ekipy graja bardzo slabo, 6 pkt traci Carolina, ale graja taka padake, ze szkoda slow... O Florida i Tampa Bay tez szkoda pisac, slabizna i tyle. Jakie wnioski wyciagam z powyzszego? Otoz Winnipeg wygrywa seriami i seriami przegrywa, z tym ze serie zwycieskie sa dluzsze, maja to 1 miejsce w dywizji co jest bardzo wazne, poniewaz zespoly z ich dywizji sa bardzo slabe i jedynie zwyciezca dywizji ma szanse na playoff. 27 marca wygrali z najgrozniejszym rywalem Carolina na ich terenie 4-1 i sa pewnie podbudowani, ale... W tym sezonie grali Jetsi z pingwinami dwa razy w Winnipeg i w styczniu wygrali, ale jak juz pingwiny zlapaly forme to bylo 1-3 w polowie lutego. Poza tym, Jetsi wyjatkowo nie lubia grac w Pittsburghu, traca tutaj tez duzo bramek to i moze jakis underowy wynik warto zagrac, ja zadowalam sie jedynka moneyline, bo wiadomo NHL to NHL.
Toronto Maple Leafs OT - Carolina Hurricanes 1 1.73 Pinnacle ✅
Normalnie nie ruszalbym tego meczu ale okolicznosci sprzyjaja grze. Zaczne od gosci, oni sa z pewnoscia podlamani swoja ostatnia forma, od 13 marca przegrywaja ile wlizie, a ostatnie trzy domowe porazki po 1-4 z Floryda, New Jersey i Winnipeg, daje do myslenia. Maja juz 6 pkt straty do lidera swojej dywizji i szanse na playoff maleja. No i Toronto, ktore od soboty gra bardzo pieknie, jest w tej chwili w playoff. W walce o plaoff sciagaja Toronto druzyny z Nowego Jorku i New Jersey. Toronto ma bardzo silna dywizje i w meczach z druzynami z Southeast Division powinni zdobywac punkty. Jak pisalem od soboty graja niezle, potrafili u siebie pokonac Boston 3-2, by przegrac z nimi na wyjezdzie po dogrywce i ostatnio pokonac 3-2 Florida. A wiec forma jako taka jest, czego nie mozna powiedziec o huraganach, gram zwyciestwo. No i przegrali juz dwukrotnie z huraganami, wiec przy takiej dyspozycji gosci jest szansa wreszcie ich pokonac!
Vancouver Canucks OT - Colorado Avalanche 1 1.47 Pinnacle ✅
No nareszcie Vancouver wzielo sie do roboty! Ostatnio wprawdzie tylko 1-0 ale z kurtkami, ktore naprawde ostatnio imponuja postawa! Vancouver od porazki 19 marca z dzikusami z Minnesoty wygrali wszystko, czyli 5 wygranych, w tym 25 marca w Colorado 3-2. Colorado to najgorszy zespol zachodniej konferencji, a na wyjazdach padaka jakich malo - dwie wygrane i 14 porazek, teraz seria trzech porazek! To ekipa wlasnego lodowiska, a i u siebie przegrali pare dni temu z canucks. Wczoraj przegrali 3-4 w Calgary to maja wygrac dzisiaj z Vancouver - dobre! Dla mnie to jest najpewniejszy typ dzisiejszego dnia, ale ze wzgledu na rozne cuda, stawiam moneyline, zreszta jak zawsze... Canucks walcza o wygranie dywizji z Minnesota bardzo zaciecie, maja po 42 pkt i piekne serie zwyciestw - Minnesota - 7, a Vancouver - 5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kilka razy w tym sezonie wspominałem o Rangersach i ich średnim poziomie jaki prezentują od samego początku, choć z drugiej strony ciągle podkreślam , że drzemie tam spory potencjał i według mnie mogą wciąż zaistnieć w tym krótkim sezonie, tym bardziej że lokata promująca do PO jest całkowicie w zasięgu. Wszystko to kwestia motywacji i wyłpaniu regularności, z którą ostatnio coraz lepiej. Teraz gdy praktycznie cały skład w komplecie, sprawy powinny obracać się w dobrym kierunku dla Strażników, tym bardziej że Tortorella wyciska coraz więcej z &quot;big trio&quot; na lini ofensywnej kolejno ze Stepanem, Hagelinem i Nashem na czele, który z Lotnikami ustrzelił swoją 300 bramkę. Czekają ich dwa poważne starcia w Kanadzie, ale zdecydowanie wolę to pierwszę i właśnie tutaj upatruję znacznych szans z Senatorami, których znają od podszewki i wiedzą jak z nimi rywalizować, przedewszystkim teraz przy tak obszernych absencjach w składzie. H2H przedstawia się na dość wyrównanym poziomie i Rangersi stoją przed sporą okazją, na zgarnięcie rewanżu za dotychczasowe porażki w tym sezonie po - trzeba przyznać - na prawdę wyrównanych meczach. Myślę ,że zwycięstwo w Filadelfii przysporzyło im sporej pewności siebie i dziś zadbają o komplet w Ottawie.

NY Rangers OT @ Ottawa Senators [2,00] PinnacleSports ⛔ (0:3)

Rekiny w sytuacji back to back po wyczerpującym meczu z Ducks gościć będą Skrzydła, które ostatnio przechodzą zdecydowanie korzystny dla nich okres z niesamowitym i pewnym siebie Howardem między słupkami. Cały team nieźle klepie, świetnie radzą sobie w defensywie, powerplay zaczał funkcjonować i widać , że pogoń za lokatą promującą PO idzie w dobrym kierunku. Na Rekiny przyjdzie odpowiedni moment kiedy im na dobre zaufam, dlatego więc dziś pójdę w kierunku Red Wings, którzy są bardziej wypoczęci i w niezłej formie wyjazdowej (w końcu zdobyli dwukrotnie twierdzę Anaheim i Phoenix). Bardzo ciekawy match&#39;up, co z resztą widać po rywalizacjach sprzed lat, gdzie zawsze stało to na wyrównanym poziomie, a do tej pory spotkali się tylko raz w tym roku, również w San Jose gdzie Skrzydła zwyciężyli po rzutach karnych.

Detroit Red Wings OT @ San Jose Sharks [2,05] PinnacleSports ⛔ (0:2)
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
New York Islanders @ Philadelphia Flyers [4:3 SO]
Typ: New York Islanders wygra ML✅✅✅
@ 2.05 ????
Bwin

Dzisiejszej nocy o godz.00.05 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Islanders a Flyers. Po raz kolejny jestem zmuszony postawić przeciwko mojej ulubionej drużynie! To co oni ostatnio prezentują woła o pomstę. O ile w ataku wygląda to przyzwoicie tak w defensywie jest totalny piach. Seria 3 porażek z rzędu w których Bryzgalov puszcza łącznie 11 bramek stawia w wątpliwość czy jest to właściwa osoba do obsady bramki Flyers na obecną chwilę dlatego dziś jeszcze nie wiadomo kto stanie między słupkami po stronie gospodarzy. Z kolei u Wyspiarzy mamy potwierdzenie,że goalie na dzisiejsze starcie będzie Evgeni Nabokov. Jego staty w tym sezonie to 15-10-3 z 2.80 GAA i .902 SV%. Rewelacji nie ma z jego strony ale dlatego że Islanders ciągle walczą o swoje miejsce w play-off jestem w stanie im zaufać w tym matchupie. Jako ciekawostkę dodam,że Flyers wygrali tylko 3 z 10 spotkań z Islanders gdy ich bramkarzem był właśnie Nabokov. Philadelphia jest mało gościnna dla drużyny z Nowego Yorku,która ma bilans 2-14 w ostatnich 16 starciach w Philladelphii. Biorąc pod uwagę jednak fatalną dyspozycję graczy Flyers spróbuję pograć na gości dzisiejszego starcia,którzy przyzwoicie wyglądają na wyjazdach w tym sezonie (9-4-1).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Philadelphia Flyers - New York Islanders -&gt; Islanders wygrają ML OT [2.15] Bet365 ✅
Bet w dziale proponuje jako trzeci więc to taka wręcz masówka ???? Wszyscy zauważyliśmy, że w Filadelfii nic nie działa. Przywództwo Girouxa okazało się przynajmniej póki co jedno sezonowym wystrzałem, początek sezonu to straty ze względu na ogrom kontuzji potem się trochę polepszyło kadrowo ale nie poszły za tym wyniki i teraz znów jest u Lotników nieciekawie na wielu pozycjach a głębokość tego zespołu pozostawia wiele do życzenia. Przed sezonem scenariusz rodem z filmów fantasy ale to Islanders mają dużo bliżej do play-off i myślę że mogą je osiągnąć, dojrzały Tavares widzi dużo i podobnie jak Crosby sprawia że grający z nim hokeiści pną się na wyżyny swoich umiejętności.
Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes -&gt; over 5.5 goli [1.91] Pinnacle ✅
Carolina niedawno podpisała nowy kontrakt z Sieminem jasno pokazując którą drogą chcą iść. Budować ofensywę Huragany zaczęły od właściwego człowieka, bo Siemin na moje oko jest w Karolinie Północnej nawet lepszy niż w Waszyngtonie - przede wszystkim nie spełnia już tylko roli egzekutora a często wręcz reżysera kilka jego asyst to zagrania których nie powstydzili by się najlepsi asystenci w NHL. W Toronto także poszli tą drogą, obronę odmłodzono pewnym kosztem (ale z wielką perspektywą w kolejnych latach) a w ataku zaczęło się palić jak rzadko w ostatnich sezonach. Nazem Kadri błyszczy w końcu, pamiętam jego pierwsze i drugie próby przebicia się z AHL do NHL i za każdym razem był to fail ale widać że to już chyba ten czas gdy przekroczył barierę &quot;dla najlepszych&quot;.
Defensywa Huraganów w ostatnich trzech meczach straty równo po 4 gole średnia przymowanych strzałów powyżej 30. Toronto broni na podobnym poziomie, jedynym ich plusem w tej konfrontacji jest być może nieco lepszy (wg. mojej opinii) bramkarz James Reimer.
St. Louis Blues - Los Angeles Kings -&gt; under 5 goli [1.96] Pinnacle ⛔
Tutaj mamy klasyczny przykład ekip cierpiących na zanik instynktu strzeleckiego. Kings i Blues mogą się śmiało bić o nagrodę najgorsza ofensywa roku, Blusmenii potwierdzili to ostatnio gdy nawet jednej bramki nie potrafili władować Edmonton (słabo broniący i przede wszystkim niedoświadczony team z kiepskimi defensorami). Los Angeles chce iść scenariuszem z zeszłego sezonu gdzie też w pewnym momencie nie umiało zdobyć gola i liczono im minuty bez trafienia. Niedawno zanotowali dwa mecze z rzędu na 0 z przodu, z Blues też łatwo nie pójdzie bo wiadomo że jeśli Nutkom nie idzie w ofensywie to trener Hitchcock tym bardziej ustawi odpowiednie obroty w tyłach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 358

koeman66

Użytkownik
Dzisiaj znowu trzy mecze.
Chicago Blackhawks OT - Anaheim Ducks 1 1.64 Pinnacle ⛔
To mecz na szczycie konferencji zachodniej. Powiem wprost, kazda seria kiedys sie konczy ale nie dzis. Anaheim ma fatalna serie czterech porazek (trzy u siebie i srodowa w San Jose az 0-4), jest chyba w dolku i nie daje im szans na wygrana w Chicago, poza tym to druzyna lepiej spisujaca sie u siebie. Chicago tez ostatnio oslablo ale nie bedzie to trwalo wiecznie, a mecz lidera z wiceliderem konferencji to zawsze cos i okazja do powiekszenia przewagi punktowej nad najgrozniejszym rywalem. Uwazam ze taki mecz gospodarze potraktuja wyjatkowo powaznie, a ze przegrali w tym sezonie z Anaheim juz dwukrotnie, to z pewnoscia beda chcieli zrewanzowac sie Ducks co przy slabszej formie gosci jest idealnym momentem do rewanzu. No chyba ze kaczki cala swoja energie szykowali ostatnio na ten mecz, ale ja w takie cuda nie wierze!
Dallas Stars - Minnesota Wild OT 2 2.01 Pinnacle ⛔
Bardzo podoba mi sie ten typ i kurs. Minnesota ma serie siedmiu zwyciestw z rzedu i gra ostatnio jak z nut! Walcza zaciecie o te 1 miejsce w swojej dywizji z Vancouver i jest to niezla walka, bo Vancouver wygral ostatnio szesc spotkan pod rzad. To co podoba mi sie ostatnio w grze dzikusow to ich gra na wyjazdach, strzelaja duzo bramek, fakt traca zawsze cos, ale zawsze sa do przodu. 25 marca rozbili defensywe Stars, wygrywajac tu az 7-4. Byl remis ale pod koniec trzeciej tercji, dzikusy zdobyly trzy bramki i pozamiatene! Dzis spodziewam sie tez kilku bramek i zwyciestwa gosci. Sa w wysokiej formie, strzelaja duzo bramek (ostatnio wygrana u siebie 4-3 z Phoenix), a Dallas niestety jest zespolem, ktory bramki lubi tracic, wiec czemu mam w nich wierzyc? Wystarczy spojrzec na ostatnie domowe mecze gwiazdorow - z najsilniejszymi ekipami przegrywaja, tracac duzo bramek, dlatego stawiam na dzikusow, ale moneyline - NHL to NHL, a kurs 2 na moneyline to dobry kurs
Calgary Flames - Columbus Blue Jackets OT 2 2.34 Pinnacle ✅
A tutaj zagram na przekor statystyce! Podoba mi sie gra kurtek, naprawde uwazam, ze maja szanse na playoff (obecnie 3 pkt straty do 8 miejsca w konferencji), a co do Calgary to kurs na ich wygrana moneyline, wynoszacy zaledwie 1.69 uwazam za zbyt niski. Wiem, ze buki stawiaja na gospodarzy, bo to ekipa wlasnego lodowiska i wygrali u siebie ostatnich 8 meczy, ale nie bedzie to trwac wiecznie. Kurtki potrafia grac z ta druzyna, pokazaly to 21 marca, ogrywajac gladko Flames 5-1. Problemem gosci jest ich slaba gra na wyjezdzie, ale z takim Vancouver walczyli dzielnie i po trzech tercjach bylo 0-0, czyli jakis potencjal jest. Columbus lubi grac z Calgary, nawet w lutym, kiedy grali fatalnie, przegrali z Flames u siebie dopiero po dogrywce, a w poprzednich sezonach wygrywali w Calgary. Ja spodziewam sie dzisiaj niespodzianki, wiem ze to bardzo ryzykowny typ i tylko dla ryzykantow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Wild są &quot;hot&quot; i nie ma ku temu wątpliwości, jednocześnie stoją przed szansą na poprawę rekordu ilości zwycięstw z rzędu. Jednak dziś z wizytą w Texasie zmierzą się z Gwiazdkami, którzy choć nieregularni w ostatnim okresie, tak postawa w poszczególnych liniach dowodzących przez dziadków pokroju Jagra czy Whitney&#39;a przedstawia się coraz lepiej, ujawnia się znacznie częsciej zgranie w całym zespole i sądze, że z czasem przełoży się to na owocniejsze wyniki. Ponadto na lini bramkarskiej widzę tutaj znaczną przewage po stronie Stars z Lehtonenem między słupkami, który choć miewa swoje słabsze i lepsze dni, to w tym drugim przypadku potrafi zagrać rewelacyjnie - na tym etapie zastępujący dziś Backstroma Hackett, który ponadto debiutuje w tym sezonie traci sporo. Sądze, że goaltending w tym meczu to spory handicap po stronie gospodarzy, którzy w dodatku mają niemałe rachunki do wyrównania za ostatnie lanie.

Minnesota Wild @ Dallas Stars OT ▶ [1,91] PinnacleSports ✅ (3:5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chvast 396

chvast

Użytkownik
Minnesota Wild OT at Dallas Stars 2,00 Bet365
W tym meczu przewiduje zwycięstwo gości. Jak dla mnie kurs 2,00 to value. Zespół z Minneapolis gra w ostatnich meczach fenomenalnie, mogą sporo namieszać w tym sezonie. Stars to zespół w obecnym momencie o klasę gorszy od Wild, o czym mogliśmy się przekonać w meczu Stars @ Wild rozegranym 25 marca, który skończył się wynikiem 4-7. Stars graja nieregularnie, Wild wygrali 9 z ostatnich 10 meczów. Spodziewam się zwycięstwa Minnesoty.
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
New Jersey Devils @ Tampa Bay Lightning [4:5 SO]
Typ: New Jersey Devils wygra ML⛔⛔⛔
@ 2.05 ????
Bwin

Dzisiejsza oferta dość uboga. Ja jednak zwróciłem uwagę na starcie Diabłów z Błyskawicami. Ekipa z New Jersey w tym sezonie generalnie zawodzi. Ubiegłoroczni finaliści Pucharu Stanleya grają w kratkę jednak zauważam u nich ostatnio promyk nadzieji na lepszą gre. Dwa zwycięstwa i porażka w ostatnim meczu z Ottawą po rzutach karnych (3:2) dają mi podstawę aby zaufać drużynie z New Jersey. Błyskawice niby zmieniły trenera i nawet zwyciężyli w jego debiucie z Buffalo (2:1) ale jak to mówią &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;. Tampa ma 2 indywidualności które błyszczą na tle całej ligi (Stamkosa,który z 23 golami prowadzi w tej klasyfikacji oraz St Louisa,który 34 asystami jest drugi wśród najlepiej podających) ale nic poza tym. Goalie słaby,dziś będzie to Mathieu Garon z bilansem z tego sezonu 4-8-0 z 2.82 GAA i .900 SV%. Po stronie New Jersey Marty Brodeur który jest klasą samą w sobie a w dodatku po kontuzji jest 7-1-2 z 1.68 GAA. To on strzegł bramki w pierwszym starciu obu ekip w tym sezonie,które Diabły wygrały 7 lutego 4:2 u siebie. Jako ciekawostkę dodam,że Devils są 8-1 w ostatnich 9 meczach na Florydzie. GO Devils GO!!!
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Calgary Flames - Columbus Blue Jackets
Stempniak strzeli gola (60 min) 3,80 DOXXbet
W Calgary od jakiegoś czasu mówiło się o przebudowie. Na słowach się jednak kończyło. Teraz zaczyna się coś dziać, a oddanie Iggy&#39;ego może zapoczątkować czystki w zespole i konstruowanie czegoś z czego w przyszłości będzie można być dumnym. Czy z tym zarządem, to nie wiem, bo od kilku lat dobrego słowa powiedzieć nie można. Następni w kolejce są dwaj grajkowie, którzy od dawna zasilają Flames. To być może ostatnie mecze sympatycznego Jay-Bo. Zawodnikiem interesuje się podobno aż 6 drużyn, a on sam nie miałby nic przeciwko zmianie otoczenia. Drugi w kolejce, Kipper niemal wywiera presje na klubie, aby znaleziono mu innego pracodawcę. Mówi się o możliwym trejdzie do Leafs, w zamian za Reimera lub Scrivensa. Nie jest wykluczone, że Glencross również pożegna się z klubem. Najbliższe dni pokażą, w jakim kierunku zmierza Calgary.
Co do samego typu.. Lee notuje bardzo dobry sezon. Dla zwykłego kibica zawodnik raczej anonimowy, ale w każdym klubie w którym przyszło mu grać, był świetnym uzupełnieniem. W tym roku jest bardzo ważną postacią gospodarzy, na ten moment trzeci najlepiej punktujący. Niezwykle szybki, nadąża za Glencrossem, dobrze wyglądają razem na skrzydłach, przypomina mi nieco Chimerę z moich Caps, tyle że zostawia Jason&#39;a daleko w tyle, jeśli chodzi o skuteczność. Z Avs zagrał niezły mecz, już na początku powinien zdobyć bramkę, sam chyba nie wie, dlaczego tak się nie stało. Przez resztę meczu aktywny, grał w przewagach i dane mu było ślizgać się przez ponad 23 minuty, najwięcej w tym sezonie.. To tylko pokazuje że nie pełni drugoplanowej roli. Od ostatniego trafienia minęło jednak sporo czasu (oczywiście w tym czasie sporo asystował), najwyższa pora na gola nr 8 ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Po dłuższej przerwie z pisaniem analiz, zdecydowałem się w dniu dzisiejszym powrócić, mam nadzieje że z dobrym skutkiem. :wink:
Dallas Stars - Minnesota Wild

Wild przeżywają w ostatnim czasie najlepszy okres gry w sezonie gdyż wygrali ostatnich 7 spotkań. Na pochwalę zasługuje tutaj gra nowych nabytków Parise i Sutera, oraz fińskiego bramkarza, Niklasa Backstroma.
Ostatnim zwycięstwem w Dallas, Dzikusy przerwały można by powiedzieć ich odwieczną serie porażek na tafli ekipy z Teksasu, gdyż ostatni raz przed tym wyczynem wygrali tam w 2003 roku ! A sam początek istnienia organizacji z Minnesoty datuje się na 2000 rok. W bramkach zobaczymy dziś Lehtonena u Stars, oraz coś nowego ponieważ u gości zobaczymy Matta Hacketta który zagra pierwszy mecz w tym sezonie w barwach dzikusów. Gwiazdki to ekipa nieregularna i grająca w kratkę, jednakże dzisiaj mają potężne szanse na zakończenie serii Wild, gdyż jednego z ojców tego sukcesu, bramkarza Backstroma dziś zabraknie. Wild na ten moment są już praktycznie pewni występu w Playoff, a gospodarze niestety poza czołową ósemką, i walka o postseason trwa. Tak więc takie mecze jak ten należy wygrywać.

Stars OT 1.83
Pinnacle ✅
Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks

Hawks po fenomenalnej zwycięskiej serii zaczęli notować spadek formy i ostatnimi czasy zaczynają mieć problemy. Ostatnia wygrana z Flames to właściwie brak argumentów ze strony ekipy z Calgary, którzy to są całkowicie zagubieni poza własną taflą. Ducks z kolei złapali ostatnio niemoc i dwukrotnie polegli w meczach h2h odpowiednio z Wings oraz Sharks. Dziś mimo wszystko jednak kieruję się w ich stronie gdyż prawdopodobnie zostaną jedyną ekipą z którą Blackhawks w tym sezonie nie wygrają. Dodatkowo Ducks mają jeszcze szanse na przegonienie ich w tabeli i wygranie konferencji. Przepowiadam Sweep sezonowy Kaczek na Jastrzębiami.

Ducks OT 2.43
Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Marzec to zgroza w wykonaniu obu ekip i jak to mawia mój kolega po fachu: &quot;jednej jak i drugiej ekipie śmiało można nadać miano jeźdźców bez głowy&quot;. Patrząc Avs czy Preds można otwarcie przyznać, że jest pewna różnica w ich grze kiedy pogrywają na własnym podwórku czy na wyjazdach i to jest główny czynnik, wobec którego wybrałem na dziś gospodarzy. Pokonali we własnej hali do tej pory takie ekipy jak Kings, Blues , Sharks czy niecały miesiąc temu Hawks, dodatkowo przełamując ich bardzo długi trip zwycięstw. Ostatnio co prawda wyłapali lekką zadyszkę, ale porażki z będącymi w formie Canucks, rewanżującymi się Blackhawks czy świetnie grającymi Wild można wybaczyć, tym bardziej że dziś przeciwnik z najniższej półki tego sezonu. Predators wygrali trzy spotkania z rzędu w Nashville i kiedy wydawało się, że będzie coraz lepiej - dostali łomot od Kojotów, którzy dodatkowo byli w sytuacji back to back, mało tego - ustrzelili im 7 goli, w tym 6 w samej I tercji, co na prawdę nie napawa tutaj jakimkolwiek optymizmem ze strony defensywy czy przede wszystkim wobec Rinnego , który cały ten miesiąc gra bardzo nieregularnie i wręcz tragicznie, a o jego zmienniku lepiej nie mówić. Dziś o 20:00 drugie ich spotkanie w tym sezonie, drugie w Colorado, gdzie po pierwszym meczu Lawiny po maratonie bramek zwyciężyli 6:5. Predators tracą mnóstwo bramek na wyjazdach (20 w ostatnich 4 meczach!), z drugiej strony Avs, którzy ostatnio stawiają na &quot;dziką&quot; kartę i opierają swój hokej na mocno ofensywnej grze, a przyznać trzeba że fachowców do strzelania mają wielu. Nie spodziewam się tutaj co prawda tak brutalnej wymiany ciosów, jaka miała miejsce miesiąc temu pomiędzy dwoma zespołami, ale sądzę że w aktualnej sytuacji to Avalanches są słusznym faworytem i w ich przypadku przewaga własnego terenu będzie miała spore znaczenie, tym bardziej że Drapieżcy są aktualnie jednym z najlepszych zespołów do gry i ewentualnej passy do przełamania.

Nashville Predators @ Colorado Avalanche ▶ [1,91] PinnacleSports ✅ (0:1 OT)
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Boston Bruins OT at Philadelphia Flyers 1,71 Bet365
Po raz kolejny zdecydowałem się zagrać przeciwko drużynie z Filadelfi. Bruins co prawda spuścili ostatnio z tonu, ale trudno nie upatrywać w nich faworyta. Flyers graja ostatnio co najmniej słabo, zawodzi defensywa i bramkarze, w dodatku nie ominęły ich kontuzje. Bostończycy są ostatnio w nieco gorszej dyspozycji, ale nie należy zapominać jak świetnie grali jeszcze kilka tygodni temu. Myślę, ze Bruins wykorzystają ten mecz, aby złapać wiatr w żagle i zdołają pokonać Flyers.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Boston Bruins OT 2 1.73 Pinnacle ⛔
W zasadzie mozna przekopiowac post Chvasta z dopiskiem: &quot;tak, tak, tak&quot;. Bruins spuscili z tonu ale mecz z Canadiens 5-6 to byl niezly hokej i piekne widowisko. Poza tym, najwyzsza pora podreperowac bilans spotkan wyjazdowych, gdyz w marcu wypadli dosc blado. Dwie wygrane w Ottawie, a tak same porazki (dwie z pingwinami, po jednej ze stolecznymi, jets i maple leafs), czyli ekipami lepszymi od Filadelfii. A w Northeast Division ostatnio ciasno jak diabli, Montreal odskoczyl na punkt, goni Ottawa (2 pkt straty do Bostonu) i Toronto (4 pkt straty). Fakt Boston ma kilka meczy mniej na koncie, ale po co meczyc sie na koniec, jak mozna teraz zrobic swoje i miec spokoj? Gospodarze graja taka padake, ze az szkoda gadac, wielu na forum wierzylo w ich potencjal, odrodzenie, ale sezon coraz blizej konca, a tu jak byla lipa tak jest! Gospodarze przegrali u siebie z Bostonem ostatnie szesc spotkan, czyli od 2010 roku dostaja becki. 9 marca Boston wygral z nimi u siebie z palcem w d..., gdyz wynik koncowy 3-0 zostal ustalony juz w pierwszej tercji.
Pittsburg Penguins OT - NY Islanders 1 1.42 Pinnacle ✅
Tutaj nie ma sie co rozpisywac, bedzie kolejna wygrana pingwinow. Wprawdzie wyspiarze wygrali ostatnie trzy mecze i zaciecie walcza o playoff, ale dzis nie maja czego szukac. W tym sezonie grali z pingwinami juz cztery razy i tylko w styczniu potrafili ugrac tutaj komplet, wygrywajac az 4-1, tylko ze wtedy pingwiny jeszcze sie nie rozkrecily i graly slabo. Teraz graja super, ogladanie ich gry to czysta przyjemnosc, a 22 marca wygrali z wyspiarzami w Nowym Jorku 4-2, 11 marca u siebie rozgromili ich az 6-1, wiec sorki wyspiarze ale nie dzis.
Na razie dwa mecze bez filozofii, w zaleznosci od rozstrzygniec (powinno wejsc), byc moze zagra sie cos pozna noca. Widzi mi sie w tej chwili Vancouver i San Jose, cos ktos moze mysli o tych dwoch zespolach i ich dzisiejszych meczykach? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom