>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pittsburg Penguins OT - NY Islanders 1 1.42 Pinnacle
Tutaj nie ma sie co rozpisywac, bedzie kolejna wygrana pingwinow. Wprawdzie wyspiarze wygrali ostatnie trzy mecze i zaciecie walcza o playoff, ale dzis nie maja czego szukac. W tym sezonie grali z pingwinami juz cztery razy i tylko w styczniu potrafili ugrac tutaj komplet, wygrywajac az 4-1, tylko ze wtedy pingwiny jeszcze sie nie rozkrecily i graly slabo. Teraz graja super, ogladanie ich gry to czysta przyjemnosc, a 22 marca wygrali z wyspiarzami w Nowym Jorku 4-2, 11 marca u siebie rozgromili ich az 6-1, wiec sorki wyspiarze ale nie dzis. ????
Rozumiem podejście w typowaniu tego typu meczów i wcale mnie to nie dziwi, Pens teoretycznie są słusznym faworytem.

Dziś debiut Iginli w barwach Pens i może to śmieszne, ale dla mnie może się tu wkraść lekkie potknięcie ze strony Pingwinów, z resztą było już mnóstwo takich sytuacji jak pokazuje historia.

Patrząc dodatkowo na ostatnie poczyniania Isles i ich przeważnie podwyższony skill w starciach z Pingwinami, nie sądze by byli aż tak jednoznacznym &quot;underdogiem&quot; za taką cene jaką oferują bukmacherzy.
Dla śmiałków te 3,15 jest warte zachodu :razz:
 
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
Myślę podobnie jak Lutek jeśli chodzi o Pingwinów. Seria zwycięstw imponująca, ale wszystko ma swój kres. Dziś weekend, wczesna pora meczu, debiut Iginlii - mogą troszkę koncentracji zgubić. A Wyspiarze to strasznie niewygodny rywal dla każdego oraz niewygodny zespół do typowania. Na wyjazdach potrafili utrzeć nosa Montrealowi, Devils, Caps czy właśnie Pingwinom. Po ich stronie stoi też determinacja związana z walką o miejsce w PO.
Do tego kursy na to spotkanie zachęcają do grania na...gości. Ruszanie kursu 1.42 w NHL to wg mnie zbrodnia ????
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Też uważam, że Islanders mogą namieszać, i kusi mnie żeby jednak na nich postawić. Na pewno fakt ze przegrywaja z Rangers 8 miejsce bilansem bramek jest dodatkowym czynnikiem motywacyjnym dla Wyspiarzy. Dzisiaj są trudne do typowanie mecze dla mnie, dobrze grają Senators, ale mam dziwne przeczucie ze Mape Leafs wygrają. W zasadzie bardziej pewny to jestem tylko zwycięstwa Cannucks, na których jest niski kurs. Zastanawiam się nad Kings, oglądał ktoś wczorajszy mecz Wild i może cos powiedzieć na temat ich gry ?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Mecze sa zaj...e ciekawe i trudne do obstawiania! Przeczucia sa zawsze ale popatrz, ze Ottawa naprawde gra na wlasnym lodowisku elegancko, a Toronto ostatnio na wyjazdach przegrywa. Zreszta roznica 2 pkt miedzy Ottawa a Toronto mowi wszystko - zapowiada sie bardzo ciekawe i wyrownane spotkanie! Dlatego no bet, statystyka mowi Ottawa, intuicja podpowiada - moze byc roznie!
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Mecze sa zaj...e ciekawe i trudne do obstawiania! Przeczucia sa zawsze ale popatrz, ze Ottawa naprawde gra na wlasnym lodowisku elegancko, a Toronto ostatnio na wyjazdach przegrywa. Zreszta roznica 2 pkt miedzy Ottawa a Toronto mowi wszystko - zapowiada sie bardzo ciekawe i wyrownane spotkanie! Dlatego no bet, statystyka mowi Ottawa, intuicja podpowiada - moze byc roznie!
Nie lubię stawiać wbrew sobie, źle się to czasami kończy. Z drugiej strony mam mały budżet i dopóki czegoś nie ugram, nie chce ryzykować ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Popieram tu Lutka jeśli chodzi o typ, Preds, z Colorado. Nawet dziś sobie odpuszczę Pingwinów, mimo że jestem ich fanatykiem ;)
Ale typ, na Avalanche &#39;&#39;kradnę&#39;&#39; i widzę, duże szanse, na to, że Preds, dziś polegną, bo sami coś nie mogą się odnaleźć ani u siebie na tafli, a na wyjazdach jest jeszcze gorzej.
Colorado Avalanche OT - Nashville Predators (1.86)
Drugim typem, jakim będę dziś stawiał, są to natomiast Odrzutowce. Od jakiegoś czasu wyłapali równą formę, dobrze radzą sobie u siebie, świetnie grają w ofensywie. Brak poważniejszych kontuzji na ten mecz Jets, natomiast Huragany po stracie Warde&#39;a, radzą sobie coraz słabiej. Uciekło im top8 promujące do playoffów i nie wygląda to aktualnie najlepiej.
Winnipeg Jets OT - Carolina Hurricanes (1.70)
// Tak się zastanawiam jakim cudem Odrzutowce, tak wysoko plasują w tabeli, jak dzisiaj to co oni grali.. woła o pomstę do nieba. :/ Mieli tyle sytuacji sam na sam, a żadnej nie wykorzystali, a PP, też rewelacyjny. Więcej ich nie ma sensu grać, za dużo nerwów. Na takie patałachy. ????
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kings jak i Wild są u szczytu swoich możliwości grając przyjemny i przede wszystkim skuteczny hokej. Kings maja na koncie takie zdobycze jak Chicago czy St.Louis inkasując w tych spotkaniach łącznie aż 9 goli, co na pewno jest powodem do dumy po tych lekkich potknięciach w LA. Wild zostali dziś w końcu przełamani w Dallas, dodatkowo znacznie naruszyli swoją skuteczność w &#39;penaltykill&#39; puszczając trzy bramki z przewagi Stars. Kings potrafią takie zawirowania wykorzystać, tym bardziej że Dzikusy powracają dziś z Texasu do siebie i mogą odczuć delikatne trudny kondycyjne, co jest kolejną przewagą po stronie Kings, którzy grają hokej oparty na grze dynamicznej i z zaangażowaniem fizycznym. Kursy na to spotkanie są wyrównane, ale ja widzę tutaj faworyta po stronie gości.

Los Angeles Kings OT @ Minnesota Wild ▶ [1,96] PinnacleSports ⛔ (3:4 SO)

Tutaj nie trzeba na prawdę wiele opisywać, ponieważ staną na przeciw siebie dwie na prawdę różniące się ekipy pod względem potencjału - Sabres to jedna z najgorszych drużyn NHL, z kolei Capitals jedna z najbardziej utalentowanych, lecz oba zespoły dzieli jedno - grają w kratkę i jak nie widzę już większych szans po stronie Sabres na zgarnięcie top8 , tak w przypadku Capitals takie szanse wciąż o dziwo istnieją. To będzie moim zdaniem kluczową kwestią w tym meczu i wiele zależy od podejścia Stołecznych, a myślę że z takim rywalem, w dodatku bez ciągnącego cały ten - za przeproszeniem burdel - Vanka, powinni zadbać tutaj o swój interes.

Washington Capitals OT @ Buffalo Sabres ▶ [2,00] PinnacleSports ✅ (4:3 SO)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 358

koeman66

Użytkownik
Popieram tu Lutka jeśli chodzi o typ, Preds, z Colorado. Nawet dziś sobie odpuszczę Pingwinów, mimo że jestem ich fanatykiem ;)
Ale typ, na Avalanche &#39;&#39;kradnę&#39;&#39; i widzę, duże szanse, na to, że Preds, dziś polegną, bo sami coś nie mogą się odnaleźć ani u siebie na tafli, a na wyjazdach jest jeszcze gorzej.
Colorado Avalanche OT - Nashville Predators (1.86)
Drugim typem, jakim będę dziś stawiał, są to natomiast Odrzutowcy. Od jakiegoś czasu wyłapali równą formę, dobrze radzą sobie u siebie, świetnie grają w ofensywie. Brak poważniejszych kontuzji na ten mecz Jets, natomiast Huragany po stracie Warde&#39;a, radzą sobie coraz słabiej. Uciekło im top8 promujące do playoffów i nie wygląda to aktualnie najlepiej.
Winnipeg Jets OT - Carolina Hurricanes (1.70)
/ Unibet !
Przekonales mnie co do tego Winnipeg i rzeczywiscie... Obejrzalem enty raz statsy i rzeczywiscie! Carolina ostatnio traci podejrzanie duzo bramek i przegrywalo ostantio z Winnnipeg ile wlizie ???? Dla mnie jedynka moneyline dla gospodarzy!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
San Jose Sharks vs Phoenix Coyotes​


Widać że gospodarze złapali &quot;gruby&quot; oddech w płuca i wybrnęli z marazmu jaki ich męczył od długiego czasu. W końcu Rekiny zaczęły wygrywać, po dobrej grze, Niemi bez wątpienia bohater ostatnich spotkań, 2 SO w spotkaniach B2B mogą robić wrażenie. Dziś rywalem drużyna, która ma za sobą bardzo dziwny mecz, w którym Kojoty zdobyły 6 bramek w 1 tercji, co jak na tą drużynę jest wręcz ogromną liczbą, ale biorąc pod uwagę rywala PHX nie dziwi mnie taki wynik ponieważ Nashville w tym sezonie lubi się na chwilę zagubić i zdarzają się takie strzelaniny. Dziś proponuje over 5.5 który nie jest pozbawiony szans, z całym szacunkiem dla bramkarza Sharks ale nie wierzę by 3 mecz z rzędu odnotował shutout, poza tym widać po Kojotach, że coś ruszyło się w ich grze ofensywnej, były problemy ze zdobywaniem bramek, ostatnie dwa spotkania pokazują że jest ciut lepiej ponieważ zdobycz 3 bramek w meczu jest już solidnym dorobkiem. Oczywiście mam na uwadze to że ten mecz już w teorii ma założenie underowego, ale są przesłanki by wyjść na przeciwko takiemu schematowi i spróbować. Jeśli Kojoty znajdą receptę na Fina, to na pewno gospodarze nie będą dłużni, a LaBarbera do wielkich postaci jeśli chodzi o bronienie nie należy, także Rekiny spokojnie stać tu na 3-4 bramki.

over 5.5 / 2.32 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Washington Capitals

Mecz za 20 minut więc prędko. Sabres niewątpliwie spisali już ten sezon na straty i ten moment wydaje mi się że bardziej myślą o przebudowie zespołu, niż o ratowaniu honoru w lidze i walkę o jak najwyższą pozycje. Ich dzisiejszy rywal, Stołeczni o postseason jeszcze zapewne myślą, aczkolwiek będzie im już bardzo cieżko dokonać tego wyczynu. W bramce gospodarzy dziś backup Enroth który to na realia NHL jest naprawdę słabym bramkarzem, zaś u gości niezmiennie Holtby, zawodnik młody, który posiada duży potencjał by zostać w przyszłości gwiazdą tej ligi. Wedle mojego odczucia Sabres nie będą w stanie nawiązać walki z Caps, gdyż w dzisiejszym spotkaniu poprostu zabraknie im do tego argumentów.

Capitals OT 1.86
Pinnacle ✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dziś pójdę śmiało w kierunku Kaczorów. Fakt faktem przegrali cztery spotkania z rzędu na własnej tafli ,ale ich ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w Chicago dodało na pewno nowej świeżości oraz motywacji w całym zespole i uważam, że od nowa będą sobie wypracowywać punkty i przewagę. Dziś kolejny wyjazd w Ohio i choć rywal należy do średniaków ligowych ,tak na własnym terenie potrafi zdziałać cuda, szczególnie pod względem gry w defensywie. Sądze jednak ,że Ducks to zbyt doświadczony i po prostu za mocny team na tym etapie, by Jackets mogli skutecznie zamurować swój &quot;zone&quot; i liczyć na grę z kontrataków. Stawiam na gości.

Anaheim Ducks OT @ Columbus Blue Jackets ▶ [1,75] PinnacleSports ⛔ (1:2 OT)
Red Wings plasują się ostatnio na całkiem fajnym, przyzwoitym poziomie wygrywając 5 spośród 7 rozegranych meczów. Dwukrotnie zaliczyli potknięcie, jednak z będącym w niesamowitej ostatnio formie zespołem Wild oraz wschodzącymi na ponowne, niezłe obroty zespołem Sharks, ale mimo to zachowali przyzwoity level w obu tych spotkaniach, grając twardo i z zaangażowaniem na ich &#39;special moments&#39; tj; powerplay czy penaltykill. Howard puścił jedynie 4 krążki w ciągu 3 ostatnich jego grach, w dwóch starciach z Ducks i w ostatnim w San Jose, więc można bezpiecznie powiedzieć, że jest w niezłej formie. Ponadto posiada bardzo dobry bilans swoich występów w niedzielnych meczach. Po drugiej stronie Blackhawks gdzie zauważyłem, że sporo ludzi wciąż oczarowana faktem bardzo długiej i świetnej passy zwycięstw darzy ich zaufaniem, jednak zespół, który był godny zaufania powierzanych nie tak dawno jeszcze w ich kierunku pieniędzy, powoli traci to zaufanie. Ze składu wypadło dwóch kluczowych graczy (Hossa &amp; Sharp), dostrzegłem również że grają ostatnio z nieco zmniejszoną pewnością siebie, która jeszcze nie tak dawno znakomicie funkcjonowała i współgrała ze skutecznym utrzymywaniem wyniku czy obracaniem losów na swoją korzyść w samych końcówkach (jak chociażby ich ostatnie starcie z Wings). Wszystko to gdzieś tam zanika i dziś przyjdzie im się zmierzyć z zespołem, który swoje solidne występy na wyjazdach będzie chciał za wszelką cenę odzwierciedlić na własnej tafli, tym bardziej, że nie wygrali w Michigan przeszło od 7 marca ub. Stawiam dziś więc na gospodarzy, którzy w moim skromnym mniemaniu są aktualnie lepszym zespołem, z lepszym goalteningiem który dodatkowo gra z pełnym zaangażowaniem przez całe 60 minut, co w jakimś stopniu różni ich to od Hawks, którzy przegrali 3 spośród 4 ostatnich spotkań, a komplet zdobyli jedynie z Flames, którzy tak naprawdę nie potrafią wygrać na żadnym wyjeździe. Hawks nie są już „hot” i zamierzam to wykorzystać.

Chicago Blackhawks @ Detroit Red Wings OT ▶ [2,02] PinnacleSports ⛔ (co za pieprzony blamaż)
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Anaheim Ducks OT at Columbus Blue Jackets 1,74 Bet365
Podobnie jak Lutek zdecydowanym się zagrać dziś na Ducks. Kaczki pokazują, że chcą walczyć w tym sezonie o najwyższe cele, jeśli chcą to osiągnąć to powinni takie mecze wygrywać. Po kilku kiepskich meczach Ducks powoli wracają do swojej normalnej gry. Kurtki pokonały na własnym terenie już kilka dobrych zespołów, jednak liczę, że dzisiejszy mecz obędzie się bez niespodzianki.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
No ja nie jestem taki pewny co do tych kaczorow... Columbus naprawde staraja sie jak moga i wykonuja ostatnimi czasy kawal dobrej roboty... Ja tam wole odpuscic dzisiaj NHL, bo wszystkie mecze sa dzis takie niepewne ze to nazwe... Lepiej posiedziec przy stole zjesc i napic sie wodki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dallas Stars - Los Angeles Kings OT (1.85) ✅ (2:3)
A ja dziś pójdę w kierunku wyjazdowych króli, którzy wybierają się do Dallas. Mianowicie, po wczorajszym przegranym meczu, z Dzikusami widać u nich niesamowitą walkę, która z meczu na mecz, przejawia się w zdobywanie bramek. Szczególnie kiedy grają w osłabieniu, potrafią również bramkę wbić. Na bramce Króli, ma zagrać utalentowany bramkarz Quick i liczę na niego w tym meczu, że pomoże swoim kolegom, zabrać komplet punktów. Natomiast gospodarze u siebie grają w kratkę i nie wróżę im za bardzo dużo dobrego, na dobrze rozpędzoną drużyną z Los Angeles. Zatem dziś typ na gości, wliczając oczywiście dogrywkę i karne.
Brawko KINGS!
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Buffalo Sabres - Boston Bruins -&gt; Boston wygra REG TIME [2.10] Unibet ✅
W obliczu zapowiedzi totalnej wyprzedaży w Buffalo (to już się rozpoczęło w raz z oddaniem Leopolda do STL) trudno liczyć by Szable punktowały z takimi rywalami jak Bruins. Gdyby to jeszcze była inna część sezonu i Niedźwiadki byłyby po innym matchupie niż wczorajsza porażka z Phillą to może trzeba by uważać - jednak w dzisiejszych okolicznościach typ powinien wejść nawet z handi. Co prawda trener BB narzekał że dobrze gra jedna z czterech formacji i że tak się nie da wygrywać, ale prawda jest taka że w Buffalo nawet jedna linia nie gra dobrze. Sabres moim zdaniem popełniły błędy w zarządzaniu i to już w trakcie offseason, teraz mówią &quot;każdy jest dostępny&quot; jeśli chodzi o transfery. Oczywiście wiele ekip już o tym myśli, w końcu można wyciągnąć z BUF takich graczy jak Vanek, Miller czy Ennis... Występ Vanka jest &quot;wątpliwy&quot; w bramce BOS Chudobin, ale to solidny backup i na ten mecz powinien spokojnie wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 358

koeman66

Użytkownik
Pora wrocic do NHL chociaz po zbyt duzej ilosci napojow %%% glowa ciezka i nie ma sie sily na myslenie, dlatego tylko jeden meczyk:
Chicago Blackhawks OT - Nashville Predators 1 1.58 Pinnacle ✅
Powiem tak... Jak Chicago chce to moze! Rozgromienie Red Wings w Detroit 7-1 to nie byle co, a wiec jest chec do gry i walki o miano najlepszego zespolu sezonu zasadniczego (Penguins wiecznie wygrywac nie beda, predzej czy pozniej oslabna, odpuszcza bo wazniejsze beda playoff`y). Co do gosci to gram przeciw nim, bo graja ostatnimi dni bardzo zle! Najpierw 29 marca porazka u siebie 4-7 z kojotami, a 30 marca nieudany wyjazd do slabego Colorado i porazka 0-1 po dogrywce. Po prostu ni spodziewam sie dzisiaj niespodzianki, a kurs 1.58 jest niezbyt wysoki, ale prezentuje rzeczywisty stan posiadania Chicago i Nashville. Dzisiejsi goscie przegrali w lutym u siebie z jastrzebiami 0-3.
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
St. Louis Blues @ Minnesota Wild [4:1]
Typ: Minnesota Wild wygra ML ⛔⛔⛔
@ 1.80
Bwin

Dzisiejsze starcie Blues z Wild dla mnie zapowiada się bardzo interesująco. Zespół z Minnesoty jest &quot;hot&quot; i rozprawia się z każdym kto stanie na ich drodze. Owszem w piątek zanotowali oni porażkę w Dallas z drużyną Starts 5:3 (i szczerze przyznam,że obawiałem się trochę iż mogą oni złapać dołek formy) jednak nic bardziej mylnego,bo już kolejnej nocy rozprawili się z Los Angeles Kings w rzutach karnych i ostatecznie zwyciężyli 4:3. Z koleji St. Louis notuje ostatnio serię 3 porażek z rzędu i póki co nie zanosi się na poprawę ich obecnej dyspozycji. W sobotę oddali swojego najlepszego goalie Jaka&#39;e Allena do AHL i postawili na Halaka i Elliotta. Dziś właśnie ten pierwszy będzie starterem po ich stronie (6-5-1 z 2.19 GAA i .897 SV% w tym sezonie). U Dzikusów niezastąpiony Backstrom,który ma najwięcej zwycięstw na swoim koncie w całej lidze (19-7-2 z 2.34 GAA i .916 SV%). Wild przegrali pierwsze starcie z Blusmenami w tym sezonie 5:4 OT rozegrane 27 stycznia a biorąc pod uwagę jeszcze starcia z poprzedniego sezonu to Minnesota ma serię 3 porażek z rzędu z drużyną St. Louis. W obecnej dyspozycji obu ekip uważam,że ten trend zostanie dziś odwrócony i to Dzikusy odniosą zwycięstwo. Jako ciekawostkę podam fakt,że Blues są 3-13 w ostatnich 16 starciach w Minnesocie. GO Wild GO!!!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W końcu doczekałem momentu, gdzie mogę śmiało zaufać Rekinom, tym bardziej tutaj w San Jose gdzie nawet podczas tego kryzysu, który nad nimi ciążył, odważnie niwelowali straty i co najlepsze - podczas całego sezonu tylko RAZ przegrali w HP Pavillon w regulaminowym czasie, a miało to miejsce z Blackhawks, którzy na dobre bili wtedy rekord ligi. Ostatnio poprawili znacznie swoją postawę w ofensywie, cały zespół gra pewniej i przede wszystkim angażując się przez całe 60 minut, a świadczy o tym umiejętne utrzymywanie wyniku czy chociażby ostatni powrót na remis z Kojotami w końcówce meczu. Znacznie lepiej radzą sobie z powerplay i penaltykill, poprzez który nie stracili a ni jednej bramki w zeszłym tygodniu, dodatkowo należy na pewno przypisać im ostrożną grę, ponieważ ilość popełnianych kar zmniejszyli do minimum. Po drugiej stronie zespół z Vancouver, który nie przepada za tym terenem i w przeszłości nigdy nie było tutaj łatwo. Grają co prawda nieźle, wygrali sporo spotkań w ostatnim czasie, jednak ostatnia wizyta w Edmonton spowodowała lekkie zawirowania w zespole i przymulenie ze strony Schnaidera między słupkami na samym początku meczu. Jak się później okazało, byli do końca regulaminowego czasu bezradni i trudno mi oszacować, w jakich nastrojach zagrają w Kalifornijskiej twierdzy. Nie zamierzam odbierać ich szans i potencjału, jednak Sharks pokazują w ostatnich dniach , że są niesamowicie zmotywowani i głodni zwycięstw po tych podrzędnych tygodniach w ich wykonaniu, tym bardziej że czasu zostało niewiele i muszą teraz koniecznie się skupić oraz inkasować maksimum do zapewnienia lokaty promującej PO.

San Jose Sharks OT [1,80] Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Nashville Predators
Typ: Chicago Blackhawks jako pierwsze zdobędzie pięć bramek (wyścig do 5. bramek)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: W zeszłym sezonie jak i na początku tego Nashville to była bardzo solidna drużyna jeśli chodzi o grę w defensywie. Mniej więcej w połowie lutego jednak wszystko się zmieniło i Nashville złapało jakiś kryzys, który trwa do dzisiaj. Właśnie mniej więcej od połowy lutego gra defensywna Nashville jest kiepska, bardzo często przydarzają im się mecze, w których tracą mnóstwo bramek. U siebie Predators nie są źli, ale ich mecze wyjazdowe to dramat. Na 11 ostatnich spotkań wyjazdowych Nashivlle Predators aż w pięciu z nich tracili co najmniej pięć bramek. Chicago Blackhawks to rewelacja tego sezonu i jeden z głównych faworytów do mistrzostwa. Dość często przytrafiają się im mecze, w których strzelają mnóstwo goli. W swoim ostatnim spotkaniu pokonali oni aż 7:1 Detroit Red Wings i to na lodzie Detroit. Chicago Blackhawks ma najwięcej zdobytych bramek w Konferencji Zachodniej, bo aż 116. Uważam, że tak skuteczna drużyna jak Chicago Blackhawks może pogrążyć słabo spisującą się defensywę Nashville i nastrzelać im wiele bramek.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dallas Stars - Anaheim Ducks -&gt; Anaheim wygra ML OT [1.93] Pinnacle ✅
Lodowisko w Dallas to dobre miejsce by przełamać nie za dobrą ostatnio passę Kaczorów. W ostatnich dwóch tygodniach ANA wygrało tylko z Chicago (dwukrotnie). Ile w tym słabej gry ile elementu tzw zadyszki trudno na prawdę ocenić, wczoraj przeciwko CBJ były dobre zawody ale Kurtki to nie jak tutaj w dziale próbowano przedstawić słaby team który ma szczęście - wręcz przeciwnie i odwrotnie ... W Dallas jest bardzo nieciekawie kto popatrzy na wynik z wczoraj pomyśli o ale wyrównany mecz tylko 2:3 z LAK przegrali .. prawda jest jednak taka że oddali 15 strzałów a trener zapowiedział że dziś przeciwko Ducks będą zapier***. Moim jednak zdaniem ten szkoleniowiec nie ma zbyt dużego wpływu na tych hokeistów, to grupa raczej doświadczona i drugoroczniak trener z dnia na dzień nie wyciągnie z nich maksa a taki maks byłby dziś potrzebny na Ducks.
Detroit Red Wings - Colorado Avalanche -&gt; under 5.5 goli [1.77] Pinnacle ✅
Ekipa z Denver skasowała ostatnio komplet punktów nie tracąc w ogóle bramek z Nashville. Co prawda NAS to nie jest jakiś potentat w ofensywie ale dało się zauważyć dobrze poukładane klocki w def&#39; Colorado do tego bardzo pewnie broniący Warłamow. Detroit po wczorajszym laniu i stracie 7 goli z Chicago tutaj też przede wszystkim nie będzie chciało tracić głupich bramek (wczoraj nawet samobój im wpadł). Nie liczyłbym z dnia na dzień na jakiś srogi rewanż w stylu musimy się wyładować na Lawinach - to tak nie zadziała. Przewiduje spokojne zwycięstwo DRW 2:1, 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom