>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
chvast 396

chvast

Użytkownik
Calgary Flames at Edmonton Oilers OT 1,62 Bet365
Zdecydowałem się postawić dzisiaj na Edmonton Oilers. Zespół ten gra ostatnio naprawdę dobrze i notuje w tej chwili serie 3 zwycięstw. Ich przeciwnikiem będą Calgary Flames, którzy wygrali w tym sezonie 3 z 15 spotkań wyjazdowych, dodatkowo kilka dni temu odszedł od nich Iginla, co jest sporym osłabieniem. Flames tracą sporo bramek i każdy z ich bramkarzy ma skuteczność niższa, niz 90%, w bramce Oilers zagra Dubnyk który gra 92% skutecznością. Uważam, ze będący w gazie Oilers łatwo ograją zajmujących 14 pozycje w zachodniej konferencji Calgary Flames.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
New York Rangers OT - Winnipeg Jets (1.62) (4:2)
A więc na dziś na pierwszy rzut, oka wybieram mecz który będzie rozegrany w Nowym Jorku. Choć strażnicy plasują się na ósmym miejscu w konferencji, już Isles gryzie im po piętach. Więc muszą dziś wygrać, aby jeszcze móc grać w PO. Spodziewam się dziś, dobrej rywalizacji. Ale mimo wszystko z nawiązką dla gospodarzy. Po ostatnim meczu Odrzutowce, zagrali zbyt chimerycznie i co tracili bramkę, faulowali - jakoś wg mnie trochę się pogubili w tamtym meczu i dziś w delegacji, również nie zagrają swoich 200% możliwości. Strażnicy, jak tylko chcą, to spokojnie ich ograją, choć do końca nie lekceważę gości, ale wierzę w Rangers, że w końcu przełamią swoje pierwsze lody i u siebie w końcu wygrają.
Nic bardziej nie cieszy, jak przegrana Jets ;) ;) ;)
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
corrny 1

corrny

Użytkownik
Detroit Red Wings - Colorado Avalanche | 1,90 | Betsson
Po wczorajszej kompromitacji z Blackhawks ekipa z Detroit musi dziś wygrać. Lawiny to idealny przeciwnik żeby wynagrodzić kibicom wczorajsze upokorzenie. Goście nie wygrali na wyjeździe od 10 spotkań, ostatnie 8 przegrali w regulaminowym czasie gry. Gospodarze w tym sezonie grają w kratkę- po serii dwóch porażek pora więc wrócić na właściwy tor, bo playoffy mogą się niebezpiecznie oddalić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dysycplina: NHLhokej na lodzie
Data i godzina: 03.04.2013r. 01.00
Spotkanie: New York Islanders vs Winnipeg Jest
Typ: New York over 2.5 gola
Kurs: 1.741
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Moim zdaniem ten mecz wygrają Islanders. Ostatnio dzielnie walczyli na wyjeździe z Penguins. Gdyby nie zabrakło im skuteczności, to kto wie czy nie przerwaliby serii hokeistów z Pittsburgh. Później bardzo dobry mecz z New Jersey. Dla mnie z perspektywy całego sezonu to bardziej kompletny i lepszy zespół niż Winnipeg. Jets zanotowali ostatnio trzy porażki, a w tych trzech meczach strzelili w sumie tylko trzy bramki. Niemniej jednak mieli wymagających rywali i nie zmienia rzeczy to, że Winnipeg to solidny zespół. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy mecz walki, w których wpadnie trochę bramek. Jets potrafią strzelać, zwłaszcza na wyjazdach. Ponadto jest to zespół, który dużo bramek traci. Islanders podobnie. Sądzę, że gracze z NY wykorzystają atut swojego lodowiska i wygrają. Niemniej jednak wybieram zakład na over 2.5 gola, który wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem. W tym roku już raz się te kluby spotkały i padł wysoki wynik. Sądzę, że dzisiaj może być podobnie. Możemy oczekiwać zwycięstwa gospodarzy i overa w golach. Tym samym zakład na trzy trafienia ze strony Islanders wydaje się bardzo korzystny!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obie ekipy, przynajmniej w tej części sezonu dzieli spora przepaść i mam tutaj na myśli głównie zespół z Arizony, który ten sezon powoli może notować w straty. Owszem zdarzają się efektowne spotkania, jednak ostatnie tygodnie to szereg niepowodzeń i porażek w zasadzie na całej linii. Kontuzjowany jest Smith, który tak czy owak gra cieniutko a jego zmiennik - LaBarbera przegrywa wszystko jak leci puszczając średnio 3 bramki na mecz. Dziś po wyczerpującym road tripie powracają do siebie i na samym wstępie przyjdzie im się zmierzyć z Kings, którzy mają aktualnie chyba wszystko to, czego brakuje Kojotom; zaczynając od motywacji czy pewności siebie, skończywszy na sile rażenia i przewadze w grze fizycznej, dzięki której są w stanie zdominować większość ekip w lidze. Doskonale wiem że Kojoty są nieprzewidywalne i potrafią po prostu z niczego wygrać mecz, ale dziś trafiają na świetnie grających oraz szybkich na tafli Kings, którzy dodatkowo są najlepszym zespołem w lidze, który potrafi utrzymać korzystny wynik spotkania (99-12 bilans zwycięstw w ostatnich 111 meczach prowadząc po dwóch tercjach) co z pewnością przysporzy im w tym match&#39;upie jeszcze większego zapędu i przewagi nad słabymi ostatnio Kojotami. Stawiam na Królów.

Los Angeles Kings OT @ Phoenix Coyotes ▶ [1,79] PinnacleSports
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
New York Islanders - Winnipeg Jets
Okposo strzeli gola 5,40 DOXXbet
⛔ drużyna jednak nie zawiodła, spokojnie wypunktowali Jets
Popularny K.O niestety niezbyt często nokautował mnie swoją grą. Zaczynał od pierwszej linii w doborowym towarzystwie JT91 oraz Moulsona. Tylko czekałem kiedy ten stan rzeczy ulegnie zmianie, bo Kyle nie potrafił odnaleźć się na lodzie, śrubując &#39;rekord&#39; niemal 20 spotkań bez gola. W tym czasie Capuano szukał mu miejsca w drużynie, aż wreszcie znalazł optimum. Od jakiegoś czasu partnerują mu Nielsen na centrze i Bailey na drugim skrzydle, i to właśnie ta linia wygrała Wyspiarzom mecz z Devils. Niby Tavares coś tam wbił, ale to w PP, po genialnym podaniu, którego chyba w jeszcze bardziej genialny sposób żaden z D New Jersey nie przechwycił. Widać trochę zmęczenie u bardzo eksploatowanej dwójki o której wspomniałem na początku przemyśleń. Nie wiem, czy Okposo wyszedł na +2 w jakimś meczu w tym sezonie, jeśli tak, to dam sobie rękę uciąć, że nie więcej niż raz. W każdym razie ostatnie zawody z pewnością zaliczy do udanych, wreszcie pokazał trochę zadziorności. Nie można jednak usprawiedliwiać go za wyjątkowy brak skuteczności, 3G w 36 spotkaniach to lekko żenujący wynik, może dlatego buki płacą tak dużo. Arcyważne spotkanie z Jets może być idealną okazją do poprawienia statystyk. Niby Kejner i spółka liderują w Southeast, ale ostatnie mecze, notorycznie przegrywane, pokazują tylko przeogromną mizerię panującą w tej dywizji. Skoro jej lider zgromadził ledwie 38pkt, to chyba o czymś świadczy. Człowiek ma nieodparte wrażenie, że nikt tej dywizji nie chce wygrać. Canes przycisną, po czym wygrywają jedno spotkanie z dziewięciu. Postawa Floridy to jakiś mało smaczny żart, w Tampie bez zmian, jeśli Stammer nic nie wbije, to nie mają na co liczyć, bo secondary scoring leży i kwiczy. No i moi Caps, kompromitują Jets wygrywając tam 2 in a row, po czym przegrywają z Isles i wypuszczają z rąk pewny win z Philą.
No cóż, myślę że do ostatniej kolejki będzie batalia o 8 miejsce,a na zachodzie nieco wcześniej wszystko się wykrystalizuje.
Skupiając się jednak na dzisiejszej nocy, warto zainwestować jakieś zaskórniaki w zawodnika draftowanego tylko kilka numerków niżej od takich grajków jak Backstrom, Kessel czy Toews. Tak więc odrobina magii na niego spłynęła :cool:
 
corrny 1

corrny

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres | 1,67 | Betsson
W zasadzie nie ma tutaj o czym pisać, wszystkie atuty po stronie Pingwinów. Szable już mogą zapomnieć o tym sezonie i zacząć się przygotowywać do następnego. Gospodarze mają niepowtarzalną szansę przejścia do historii i zrobią wszystko żeby ją wykorzystać. W ekipie z Pittsburgha zabraknie co prawda Crosby&#39;ego, ale proporcjonalnie nie jest to dla nich tak duża strata jak brak Vanka w ekipie gości.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Washington Capitals / E. Staal - Strzeli przynajmniej jedną bramkę (2.80)
No dobra, trzeba przyznać, że w tym meczu emocji na pewno nie zabraknie. Patrząc na stołecznych, którzy ostatnio, przegrali z Lotnikami, są w dobrym gazie, aby mogli dziś w delegacji, spokojnie wygrać, z Huraganami. Ale mimo to, Huragany, wczoraj przegrali z jedną lepszych ekip z Montrealu, choć nie widzę tu faworyta, myślę, że Center z Kanady wbiję bramę. Myślę, że powinien znaleźć receptę, na Braden&#39;a. Nie mówię, że nie będzie miał lekko, ale z meczu na mecz widać u niego spory potencjał, który widać, że potrafi spokojnie strzelać, przejechać się krążkiem w obrębie całego pola bramkowego, zapieczętować bramką. Typ, jak najbardziej możliwy, dlatego stawiam, a kurs jest jak najbardziej gustowny.
Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings OT (1.75)
Jason LaBarbera vs Jonathan Quick , dziś spodziewam się dość mocnej rywalizacji, bramkarzy którzy obaj mają wiele do zagwarantowania, dla swoich drużyn. Quick, poprzedni sezon, wyśmienity, może znowu wróci na swoją ścieżkę, która była w tamtym roku. Stawiam ponownie na Króli, bo jak widać, radzą sobie na wyjazdach i nie ma to za bardzo znaczenia, z kim pogrywają. Dużo za bardzo pisać na ten temat nie będę, bo wszystko w sumie napisał Lutek. Spodziewam się lekko wyrównanego meczu, z nawiązką dla Króli.
/ Unibet !
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
NY Islanders vs Winnipeg Jets
B2B dla obu drużyn, z tym że to gospodarze są w lepszych nastrojach po wygranej z Devils, natomiast Jets nie jadą daleko, ale wczoraj okazali się gorsi od Rangers. Sytuacja jest na tyle ciekawa, że jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, Winnipeg z racji przewodnictwa w dywizji, na tę chwilę jest bezpieczne, ale bardzo blisko są ekipy Canes oraz Capitals, które grają tej nocy ze sobą. Powiem wprost, jeśli Jets nie wygrają dywizji to w PO nie będą, także ich priorytetem powinno być 1 miejsce i wydaje mi się że tam wszyscy są tego mocno świadomi. Wyspiarze gonią, Tavares i spółka jest na fali, z pośród 4 wyjazdowych gier, wygrali aż 3, także widać tu spory progres formy. Aktualny dorobek NYI to 37 punktów, a więc o jedno oczko mniej niż ma rywal zza miedzy czyli NYR, w przypadku zwycięstwa dziś Islanders wskakują do top 8 i na chwilę są bezpieczni. Wszystko byłoby pięknie i ładnie dla gospodarzy gdyby gry w domu były ich atutem, a jak się okazuje własny lód im słabo służy, 6 zwycięstw i 13 porażek jest w tym wypadku dość wymowne. Natomiast goście bardzo lubią korzystać z gościnności gospodarzy i dlatego też ich bilans wyjazdowy o dziwo jest na plus. Kolejna sprawa to obsada bramki, w Winnipeg bez kombinacji Pavelec, pomimo niepowodzeń w ostatnich dwóch występach jest kredyt zaufania, z kolei gospodarze desygnują Kevina Poulin i jak na moje może odbić im się to czkawką, ten chłopak mało broni w tym sezonie, dwa występy i dwie porażki na jego koncie, a już tak na podsumowanie oba występy przy własnej publice. Dla mnie mecz bez faworyta, stąd też pobieram przyjezdnych, lekki dołek, ale myślę że akurat przeciwko Islanders na ich terenie będą wystarczająco groźni aby zdobyć komplet punktów.
Winnipeg Jets ML / 2.10 Marathonbet ⛔ 5:2
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Islanders - Winnipeg Jets


Jak już wspomniał wyżej Romek, dzisiejsze spotkanie to b2b dla obu drużyn, dodatkowo w bramce gospodarzy zobaczymy Kevina Poulina, który to dołączył do Isles prosto z AHL, gdyż w odwrotną stronę powedrował znienawidzony przez wszystkich na Long Island ze względu na słabą grę i wysoki kontrakt - Rick Dipietro. Mimo wszystko wydaje mi się Poulin nie odbiega od poziomu prezentowanego przez Dipietro. gdyż jest skuteczność wynosi marne 86,6 %. Po drugiej stronie co prawda również przecietny Pavelec. Jednakże czeski bramkarz to stały bywalec bramki ekipy z Manitoby, a z faktu że Jets są aktualnie na trzecim miejscu w konferencji, oznacza że są bardzo blisko od pierwszego awansu do postseason, od czasu powrotu odrzutowców do Winnipeg. Na papierze Jets wyglądają lepiej, Islanders bez Nabokova nie funkcjonują na tyle dobrze, by ograć tak dobrze ułożoną w tym sezonie ekipę odrzutowców.

Jets OT 2.07
Pinnacle ⛔

Carolina Hurricanes - Washington Capitals


Hurricanes powracają na własną tafle, gdzie zagrają dziś z Capitals, skłaniam sie tutaj ku opcji overowej, ponieważ starter stołecznych - Braden Holtby, wykazuje ostatnio słabszą dyspozycje, jak np 3 puszczone gole w ciagu dziesięciu minut w ostatnim spotkaniu z Flyers. U Huraganów w osobach Semina, braci Staal, Skinnera oraz Jokinena widać potężny potencjał strzelecki, dlatego też nie powinni mieć problemów z słabo dysponowanym Holtbim. W bramce Hurricanes po kontuzji wraca dziś nominalny backup, Dan Ellis, a to tylko sprzyja opcji overowej. Ovechkin i spółka również trafią kilka razy...

Over 5,5 2.04
Pinnacle ✅
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Edmonton Oilers OT at Calgary Flames 1,83 Bet365
Na dzisiaj wypatrzyłem ten mecz. Jak już pisałem w analizie spotkania tych dwóch drużyn w Edmonton z dnia 01.04 (Oilers wygrali 4-1) Olejarze graja ostatnio naprawdę dobrze. Flames graja co prawda lepiej u siebie, ale ten sezon mogą spisać na straty. Oilers, szczególnie jeżeli utrzymają obecną formę mają spore szanse na zakwalifikowanie się do fazy posezonowej. Nie liczyłbym na dobra postawę bramkarzy Flames - grają słabo. Można się przestraszyć bilansu Oilers w ostatnich 12 meczach w Scotiabank Saddledome - 11 porażek, liczę jednak no to, ze dziś zawodnicy z Edmonton poprawią nieco ten bilans.
Pittsburgh Penguins OT at New York Rangers 2,00 Bet365
Myślę, że po wczorajszej porażce ze słabymi Sabres Pingwiny dzisiaj pokonają Strażników. Właściwie wszystko zależy od tego jak Pingwiny zagrają dzisiaj. Jeżeli wrócą do swojej normalnej gry to, nawet bez Crosby&#39;ego pokonają Rangers. Jeżeli jednak zaprezentują wczorajsza dyspozycje, o zwycięstwo, nawet z grającymi poniżej oczekiwań Rangersom, będzie trudno. Ja liczę, że Pinguins chcąc zmyć wstyd za wczorajszą porażkę zmotywują się i wygrają.
Dobrze, że postawiłem na te cholerne pingwiny za połowę stawki to i tak wyszedłem na + ????
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Anaheim Ducks - Dallas Stars 1 1.91 Pinnacle ✅
Dosc tego, za duzo dzieje sie ostatnio w NHL i zaczynam sie powoli denerwowac! Dzis na przekor tradycji czysta jedynka na gospodarzy! Kaczory swiezo po zwyciestwie 4-0 na wyjezdzie z Dallas 2 kwietnia, dzis graja z nimi u siebie. Ja nie widze tutaj szans dla gosci, ktorzy sa slabsi, w gorszej formie, stracili ostatnio swoich weteranow (np. Jaromira Jagra - dziwna polityka klubu, czyzby poddali sie i sami nie wierza w awans do playoff`ow?) no i graja na wyjezdzie po serii dwoch domowych porazek z najlepszymi ekipami swojej dywizji (2-3 z Kings, a potem juz gladko 0-4 z Ducks). Dzis bedzie podobnie, a Anaheim zwiekszy przewage nad drugim w dywizji Los Angeles, a takze przyblizy sie do Chicago i Pittsburgha, ktorzy zlapali ostatnio zadyszke i serie kolejnych zwyciestw odchodza do lamusa! Jak chca walczyc o szybki playoff, dobre miejsce w rozstawieniu w playoff`ach i nadal mozliwe zwyciestwo w konferencji zachodniej, a takze calej lidze (w sezonie zasadniczym), to musza wygrywac. Czysta jedynka na Anaheim!
NY Rangers - Pittsburgh Penguins OT 2 2.11 Pinnacle ⛔
Co do reszty to zagram jeszcze Pittsburgh!. Goscie po serii kilkunastu zwyciestw podejrzanie oslabli, albo olali sobie meczyk u siebie z Buffalo (po 1-2 w pierwszej tercji, stracili w drugiej tercji na poczatku dwie bramki, to pewnie nie mieli juz motywacji odrabiac - tak glupio to sobie tlumaccze), a nowojorczycy graja ostatnio jak zawsze, czyli w kratke i daltego nie postawie na gospodarzy bo co Pittsburgh to Pittsburgh, podejrzewam ze w Madison Square Garden gwiazdy NHL beda chcialy pokazac sie z jak najlepszej strony! Co ciekawe i podejrzane - pingwiny zawsze mobilizuja sie na NY Rangers i ograli ich w tym sezonie juz trzykrotnie, w tym dwa razy w Nowym Jorku - 6-3 i 3-0, czyli efektowne wygrane. Swoje wiem, z Jets Rangers wygrali u siebie 4-2, ale na pingwiny to bedzie za malo, goscie znowu zademonstruja fajny hokej, a gra o zwyciestwo w sezonie zasadniczym z Montreal, Chicago i Anaheim moze zakonczyc sie w ostatecznym rozrachunku ich wygrana!
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: New York Rangers(-1.5) - Pittsburgh Penguins
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet 6:1 ✅
04.04.2013 01:30
Analiza:
W końcu po piętnastu wygranych z rzędu wczoraj Buffalo na wyjeździe pokonało pingwiny i to wysoko bo aż trzema bramkami.Dziś liczę na powtórkę z rozrywki tylko na korzyść graczy z New Yorku.Myślę że po ostatnim wygranym meczu z Jets dziś pójdą za ciosem i pokonają pingwiny.Wierzę że są w stanie tego dokonać chociaż że ostatnio im nie szło z Pittsburghiem.Sądzę że dziś jednak dadzą sobie radę i to więcej niż jedną bramką.Goście po stracie Crosbego sądzę że są w szoku ze stracili tak ważnego zawodnika i ich morale przysiadły.W sumie w końcu także musieli ulec więc dziś nie liczę na to że tak szybko się otrząsną.Była seria ze zwycięstwami to i musi być seria porażek.Czarna seria moim zdaniem i w dzisiejszym spotkaniu także będzie i przegrają te spotkanie.grają spotkanie wyjazdowe więc sądzę że będzie ciężko im wygrać.swoje już nazdobywali punktów przez te po 15 spotkań więc teraz myślę że będą grali w kratkę.W każdym więc razie sądzę że dziś nie będą mieli za dużo do powiedzenia i przegrają te spotkanie z kretesem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP

Dziwi mnie trochę taki huraoptymizm odnośnie Penguins, ale to może ja jestem dziwny. Po pierwsze Pingwiny wczoraj nic wielkiego nie zagrały, Buffalo przyjechało z jasno postawionym celem, dobrze zorganizowani w defensywie i nagle Pingwiny oddają raptem 20 strzałów, a ogółem cały mecz nie mają pomysłu na dobrze poukładanych Sabres. No i teraz tak, jest spotkanie b2b dla gości, Rangers na świeżości i delikatnie mówiąc pod ścianą ponieważ są zmuszeni wręcz do wygrywania. Międzyczasie NY oddaje Gaborika do CBJ, pozyskują Clowe&#39;a, a w zamian za Mariana dostają Dorsett&#39;a i Brassard&#39;a co jak na moje oko jest dosyć ciekawym ruchem. Osobiście jestem zdania iż gospodarze dziś &quot;wykończą&quot; Pittsburgh, główna opcja to defensywa, myślę że tutaj przewaga mimo wszystko po stronie gospodarzy, którzy przy umiejętnym &quot;wykorzystaniu&quot; Lundqvista mogą spokojnie ograniczyć gości z Pensylwanii do maks 1-2 bramek. Wiadomo, że Pingwiny &quot;straszą&quot; mocą ofensywną, ale bez Sida już nie jest tak kolorowo, dobitny przykład to wczorajsza gra, nie sądzę by w jeden dzień Bylsma zdziała cuda, dla mnie dziś faworytem gospodarze, oni muszą, Pittsburgh co najwyżej może zagrać lepiej.
New York Rangers ML (1.93 Marathonbet) ✅ 6:1
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
New York Rangers OT 1.91@bwin

Pingwiny miały wspaniałą serie 15 kolejnych wygranych meczów. Miały, poniewaz wczoraj przegrały ze słabymi Szablami 4-1 u siebie. Juz takie piekne serie mielismy w tym sezonie, mianowicie Kaczki wygrały kolejnych 12 meczów na własnej tafli, a Chicago nie przegrało w reg time klejnych 20-kilku meczów na początku sezonu. Kaczki jak przegrały u siebie raz to potem kolejne 2 wpadki, a Chicago po przegranej z Lawinami na wyjeździe zebrało 6 u siebie od Nafciarzami.

Więc jak te wspaniałe serie sie kończa to juz z przytupem, a dzisiaj znowu Pingwiny bez Crosby`ego oraz są przecież b2b, a w dodatku Strażnicy walczą o PO, a z ta pierwsza linia jaka dzisiaj wychodzi czyli genialnym Nashem, Callahanem, który ostatnio w końcu zagrał swietny mecz i Stepanem, który strzeliło ostatnio 2 gole, są w moim odczuciu faworytem. Ta trójka sama moze rozjechac Pingwiny, które pewnie teraz zanotuja spadek formy.

Ostatni mecz Strazników wygrany 4-2 z Odrzutowcami. Strzelili szybko bramke, potem zaraz wyrównanie i ładna gra Odrzutowców w pierwszej tercji. Jednak 2 kolejne to dominacja ówczesnych gospodarzy i wygrana zasłużona. Nash i spółka musza szukac pkt u siebi, bo na wyjazdach im strasznie nie idzie. Nie mówię, ze jak muszą to na 100% im sie uda, ale mobilizacji bedzie wiecej po ich stronie, jakości tez mają sporo, a Pingwiny muszą troche odetchnąc przed PO i dlatego stawiam na zwyciestwo Strazników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Pittsburg Penguins

Zgadzam się tutaj z przedmówcami odnośnie wygranej nowojorskich Strażników. Pens swoją wczorajszą klęską uwodnili że ich kapitan Crosby, odgrywa kluczową role w zespole, dodatkowo jego formacja składająca się oprócz niego z Kunitza i Dupuisa totalnie przestała funkcjonować bez swojego centra. Rangers notują słaby sezon jednakże nie widzę takiej by playoffy nie zawitały w Madison Square Garden. Jest już widoczny progres w postawie Lundqvista oraz gra w formacji defensywnych również wyglądają coraz lepiej. W tym sezonie wszystkie trzy mecze miedzy obiema ekipami gładko wygrali goście z Miasta Stali, jednakże dziś wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują przełamanie tej niekorzystnej passy gospodarzy, i druga porażka z rzędu Penguins po zakończeniu fenomenalnej passy 15-stu wygranych jest według mnie bardzo prawdopodobna.

Rangers OT 1,87
Pinnacle ✅

Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens

Flyers to w tym sezonie to typowi &quot;jeźdźcy bez głów&quot;, grają bardzo ofensywny hokej co jest w ich przypadku zgubne. Światłem w tunelu może być dla nich wygrana z Bruins po meczu obfitującym w relatywnie niewiele bramek. Kluczem do dobrego wyniku Flyers, jest postawa bramkarza Bryzgałowa, który to puszcza zdecydowanie za dużo. Widzę u nich progres i wydaje mi się że są w stanie pokonać dziś faworyzowabnych Canadiens. Price co prawda ma sporo lepsze staty niż Bryzgałow, ale jego forma jest bardzo nierówna dlatego też nie sądze by gospodarze od początku stali tu na straconej pozycji, wprost przeciwnie. Według mnie są faworytem tego meczu.

Flyers OT 2,13
Pinnacle ✅

San Jose Sharks - Minnesota Wild


Sharks po raz kolejny w tym sezonie złapali rytm i wydają sie pewnie kroczyć po playoffy. Jednakże Wild to ekipa lepsza od dzisiejszych gospodarzy i mają duże szanse na przerwanie ich home streaku. Dzikusy przed sezonem przeszły przebudowe i ich roster aktualnie wygląda naprawde ciekawie. Takie nazwiska jak Koivu, Parise czy Suter z pewnością nie są anonimowe fanom hokeja. Jakby tego było mało, to dziś pozyskano jeszcze Jasona Pominvilla z Sabres, a to oznacza naprawdę dobrą prognozę na przyszłość dla drużyny ze Minnesoty.
W bramkach dwóch fińskich bramkarzy, Backstrom i Niemi a to zapowiada nam ciekawy mecz ze sporą dawką emocji. Kurs na gości jest tutaj sporym value, a jak już pisałem wyżej, są oni ekipą lepszą i na nich też dziś stawiam.

Wild OT 2,30
Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rijo 407

rijo

Użytkownik
Los Angeles Kings vs Minnesota Wild [4 kwiecień 2013 r.]
vs

TYP: X2
KURS: 1.80
BUKMACHER:
OPIS:
Większość argumentów przemawia za gospodarzami. W Staples Center wygrali dotychczas łącznie 12 meczów i tylko jeden po dogrywce. Ja stawiam, że skoro w ostatnią sobotę Wild pokonali ich, to i dziś ta sztuka powinna im się udać. Podwójna szansa, by za bardzo nie ryzykować. Może się okazać, że znów dojdzie do dogrywki tak jak pięć dni temu. Szczególnie dziś liczę na Parise&#39;a, który jak na razie strzelił dla team&#39;u z Minnesoty 15 bramek i zanotował o jedną asystę więcej. Strzelam też, że &quot;Szaleńcy&quot; dziś odblokują się, jeżeli chodzi o mecze na wyjazdach, bo dwa ostatnie przegrali.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chicago Blackhawks - St Louis Blues OT (2.38) ✅ (3:4 SO)
W tym spotkaniu emocje będą niewątpliwie sięgać zenitu. Nutki lubią grać otwarty hokej. Mecz niezwykle wyrównany, z klasowymi ekipami. Ale jednak jakieś mam dziś przeczucie, że to właśnie goście, dziś będą się cieszyć po meczu i wrócą do domu ze zwycięstwem. Oczywiście, nie lekceważę gospodarzy, którzy są obecnie najlepsi w lidze ale myślę, że teraz bardziej skupiają się nad PO. I dziś nieco odpuszczą. Brian Elliot będzie w tym meczu robił wszystko aby zatrzymać ostatnio w gazie zawodnika Kane. Oraz innych dobrze sprawujących się graczy Hawks. Nutki również, mają mocną ekipę i potrafią podciąć skrzydła nie jednej bardzo mocnej ekipie w delegacji. Dla Blues w tym meczu jest ważniejsza wygrana, bo jeśli wygrają.. zbliżą się do PO. Więc mają motywację, a Hawks, mają już ten awans zapewniony.. Spodziewam się wyrównanego meczu z nawiązką dla gości.
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning / E.Staal strzeli przynajmniej jedną bramkę (2.70)
Za bardzo rozpisywać się nie będę, ale napiszę, że dziś dam po raz kolejny szansę Kanadyjczykowi, który w ostatnim meczu nie strzelił, aczkolwiek miał szansę.. a dziś prawdopodobnie na bramce będzie Ben Bishop. Choć Huragany u siebie plasują się tragicznie, a Błyskawice na wyjazdach, również nie najlepiej, stawiam mimo wszystko dziś na gracza, który tym razem mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie..
Washinghton Capitals - New York Islanders / over 5.5 (1.83)
Jeden z najlepszych meczy, który dziś będzie Nocą Polskiego czasu. Isles, ostatnio w gazie, nie spuszczają z tonu, walczą o PO i mają do tego wielki zapał aby w nim wystąpić. Natomiast, gospodarze też nie chcą być dłużni i zrobią wszystko aby ten mecz nie był pod dyktando Isles. Nie widzę tu faworyta, aczkolwiek wydaję mi się, że w tym meczu padnie dużo bramek. Tavares, choć ostatnio może tak nie błyszczy, w takich meczach o wielką stawkę nie zawodzi. Ovechkin również w tym meczu ma wiele dla udowodnienia, również widzę że dziś nie powinien mieć kłopotów, z pokonaniem Nabokova. Więc over jak najbardziej prawdopodobny. A jak będzie zobaczymy..
Jeszcze puściłem zapomniałem tu napisać Montreal, z Jets... w razie czego screena mogę zapodać.. Pięknie ułożony zespół, zrobił miazgę z odrzutowcami ;) ✅
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chvast 396

chvast

Użytkownik
New York Islanders OT at Washington Capitals 2,25 Bet365
Spotkanie dwóch przywozicie grających drużyn. Jest to 3 spotkanie obu zespołów w tym sezonie, poprzednie dwa wygrali Islanders. Ostatni raz trzykrotnie z rzędu wygrywali w sezonie 2007-08. Pomimo problemów z obsadzeniem bramki Wyspiarze graja ostatnio naprawdę dobrze. Nieźle graja też Capitals. Pomimo tego, że mecz odbywa się w Waszyngtonie, biorąc pod uwagę dobrą grę Islanders na wyjazdach szanse oceniam na 50/50 czyli value w stronę Wyspiarzy.
Winnipeg Jets at Montreal Canadiens (60&#39;) 2,00 Bet365
Walka lidera najsłabszej dywizji wchodu z liderem najmocniejszej. Jets notują obecnie serie 4 porazek, i nie sądzę by byli w stanie przerwania streak w Montrealu. Canadiens są przynajmniej o klase lepszym zespołem, jeżeli chcą wyprzedzić Bruins i zgarnąć pierwsze miejsce w swojej dywizji muszą takie mecze wygrywać. Przewiduje pewne zwycięstwo Canadiens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Washington Capitals - New York Islanders (incl. OT and PS)
1,72 Betsson ✅
Strasznie nie lubię grać na Caps, bo oglądanie meczu może wprowadzić w minorowy nastrój nie tylko ze względu na wynik, ale i uszczerbek w funduszach. Znacznie lepiej jest mi grać spotkania innych drużyn, wtedy boli tylko strata finansowa ;)
JT91 z kumplami nie tylko myślą o zrobieniu PO, ale i o wygraniu dywizji, czyli przyświeca im dokładnie ten sam cel, co nam. Jestem prawie pewien, że Jets stracą lidera już za kilka dni, bo tam zbyt duży wózek ciągnie zbyt mało osób. W dodatku wciąż zbierają szlify, poznają smak gry z nożem na gardle, i ostatnie wyniki pokazują, że nie radzą sobie z presją. Teraz najważniejsze są spotkania wewnątrz dywizji, a takowych, łącznie z dzisiejszym, rozegramy 6.
Nie ma co obijać w bawełnę, Isles tłukli nas w tym sezonie dwukrotnie. Wtedy byli to ci &#39;źli&#39; Caps, łapiący karę za karą (niemalże całą jedną tercję graliśmy shorthanded). W taki sposób nie da się wygrywać spotkań, na szczęście należyte wnioski zostały wyciągnięte. Do tego zawodnicy trafiają z formą, OV pakuje z lekkością, nie męczy się jak w pierwszych miesiącach, wrócił skill i co dla mnie równie ważne, jego puck handling wreszcie na poziomie niedostępnym dla zwykłych śmiertelników, a był to przecież ogromny problem- minimum 6 bramek straciliśmy przez złą kontrolę gumy Alexa, bądź podania tak przewidywalne, że aż oczy szczypią. Backs wskoczył na poziom no 1 C, 4A w ostatnim meczu mówią wszystko. Green podobny do tego gościa sprzed kontuzji, świetny w ofensywie, czasem jednak nie ogarnia tam gdzie jest jego nominalna pozycja. Do składu wraca Fehr, możliwe że Oates zestawi go z Eratem. Swoją drogą denerwuje mnie nagonka na Bogu ducha winnego Czecha. Wygląda to tak jakby co najmniej on sam poszedł do McPhee prosząc go o wymianę, najlepiej za Forsberga. Wyszło jak wyszło, nieudolność GMGM, ale Martinowi życzę debiutu w stylu Brassarda. Podstawą do wygranej będzie zdominowanie Isles od pierwszej minuty i powstrzymanie się od łapania kretyńskich kar. Co jak co, roster wciąż mamy znacznie lepszy. Trzeba skorzystać na tym, że Capuano, w moim odczuciu, nie zawsze właściwie wykorzystuje potencjał swoich graczy. Chociażby Grabner.. kompromitował nas w ostatnim meczu, na kosmicznej prędkości wjeżdżał w naszą D-zone. Swoją drogą jak dla mnie top-5 w lidze, jeśli chodzi właśnie o szybkość. Wygrał chyba nawet 2 sezony temu w ASG w tej konkurencji. Mimo tego dostaje czasem śmieciowe minuty, bo wolą stawiać na K.O. Nadrzędne zadanie to powstrzymanie 1 linii Isles, która łącznie zdobyła już niemal 100pkt.
W bramce Nabby, nasze przekleństwo. To ostatnia okazja żeby wreszcie podziurawić 37-letniego weterana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom