>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
New Jersey Devils OT - Totonto Maple Leafs (1.76) ⛔
Chyba najwyższa pora, aby Diabły w końcu złapali wiatr w żagle i w końcu zaczęli wygrywać. Choć ostatni mecz, w ich wykonaniu to skromna porażka 0:1, to mimo wszystko przeważali, a dziś na własnych śmieciach powinni się odpowiednio zmobilizować, aby przechylić w końcu szalę na swoją korzyść. Wydawało się rzecz, kiedy grał Herdberg, że winowajcą przegranych meczy Diabłów jest bramkarz, ale zdarza im się dziura w defensywie.. choć dziś po drugiej stronie Liście.. i spodziewam się, tu kolejnej przewagi Devils, tym razem by w końcu mecz wygrali na swojej tafli. / Unibet !

Więcej Diabełków nie postawie... ????
/ Odi bardzo śmieszne ;) ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Montreal Canadiens - Boston Bruins

Dwie czołowe drużyny konferencji wschodniej zmierzą się dzisiaj o prymat w dywizji. Stawka nie jest mała gdyż zwycięzca będzie miał zagwarantowany numer drugi w rozstawieniu przed fazą playoff. Ekipa gości jest dzisiaj według mnie faworytem tego spotkania. W bramce wystąpi Tuuka Rask który ostatnio zaliczył shutout przeciwko Devils, dodatkowo szeregi niedźwiedzi zasilił wielki Jaromir Jagr, żywa legenda hokeja. U gospodarzy zabraknie dziś Plekańca, który narzeka na uraz pachwiny. Zaś w bramce wystąpi Carey Price, nominalny starter, jednakże ostatnio zaliczający na przemiean porażki ze zwyciestwami. Canadiens notują bardzo dobry sezon, ale w walce o zwyciestwo w dywizji w moim odczuciu ulegną renonowanej ekipie z Bostonu.

Bruins
OT 1,90 Pinnacle ⛔ :zoltakartka:

Carolina Hurricanes - New York Rangers

Po oddaniu Gaborika do Jackets, oraz pozyskaniu Brassarda i Clowe-a, wydaje się że u Rangers wszystko jest na swoim miejscu. Wyborną formę złapał wkońcu Lundqvist, a w formacjach nareszcie widać chemię. Huragany popadły w dołek przez kontuzje Cama Warda, który przez swoją absencje skazał Dana Ellisa i Justina Petersa na regularne wystepy w bramce. Ci jednak nie wywiązali sie z powierzonego zadania i słynni &quot;Canes&quot; mogą już tylko pomarzyć o zagraniu w postseason. Dziś zagra Ellis który ostatnio jest cieniem samego siebie i nie wierze by zatrzymał dziś Rangers.

Rangers OT 1,88
Pinnacle ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Odi bardzo śmieszne ;) ;)
Akurat to jest wręcz prześmiewcze, z całym szacunkiem ale od kiedy się interesuje NHL jeszcze nikt nigdy nie napisał do przodu długopisy :!: :grin: ja rozumiem że Pens w dokładnym tłumaczeniu to długopisy, ale mimo wszystko jeśli jesteśmy fanami NHL wiemy skąd ten skrót.

Odnosząc się jeszcze do stracha do d...y Winnipeg, to musiał podziałać bardzo mobilizująco na gospodarzy :grin:
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Florida Panthers - Washington Capitals
Ovechkin strzeli gola (60 min) 2,40 DOXXbet ✅✅✅
3G+1A świetny mecz OV

Ostatni propozycja okazała się być trafną, nie bez trudów jednak. Rozstrzygnięcie dopiero w SO, gdzie popis dał Holtbeast. No cóż, Isles nie leżeli nam w tym roku wybitnie, można się zatem było spodziewać, że nie wyjadą ze Stolicy bez walki. OV o dziwo zakończył swój mega imponujący points-strike, ale zagrał bardzo dobry mecz. Nabby stał się jednak jego zmorą, wyjmował one-timery podczas PP, a jak wiadomo nie jest to rzeczą łatwą, o czym goalie innych ekip przekonali się już o ile dobrze pamiętam 12 razy (1st miejsce w tym elemencie, JT91 kilka bramek mniej). Nie wymagajmy jednak cudów w każdym spotkaniu. Podczas SO wreszcie zakręcił Nabby&#39;m i zapewnił arcyważny win. Odkąd pamiętam łatwo przychodziło mu strzelanie w grach z Panthers, w tej kampanii w każdym z 3 występów pakował im bramę. Znając wynik Jets nie ma mowy o dekoncentracji, WPG kolejny raz udowodnili że zasługują na miano najbardziej nieprzewidywalnej ekipy tego sezonu i wciąż nie składają broni w walce o post season.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Akurat to jest wręcz prześmiewcze, z całym szacunkiem ale od kiedy się interesuje NHL jeszcze nikt nigdy nie napisał do przodu długopisy :!: :grin: ja rozumiem że Pens w dokładnym tłumaczeniu to długopisy, ale mimo wszystko jeśli jesteśmy fanami NHL wiemy skąd ten skrót.
Odnosząc się jeszcze do stracha do d...y Winnipeg, to musiał podziałać bardzo mobilizująco na gospodarzy :grin:
A wydawało się że ten dział to jedno z lepszych forum, ale najlepiej się wyśmiewać z tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z NHL. Ale szczerze mówiąc, mam to gdzieś, co kto piszę. Sam się rozwijam w tym temacie i nie potrzebuję żadnego wsparcia. A takie szydzenie, to tylko świadczy jaki macie szacunek do drugiej osoby.
Napisałem tak, dla &#39;&#39;Jaj&#39;&#39; nie na poważnie, ale tak to jest, jak ktoś się wywyższa, a potem się wyśmiewa.. szkoda tylko, że to forum polega na podawaniu typów, a nie na wyśmiewaniu kogokolwiek, z tego to jak co jak napisał, bo to jest dopiero ŻAŁOSNE.
pozdrawiam i bez odbioru. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
A wydawało się że ten dział to jedno z lepszych forum, ale najlepiej się wyśmiewać z tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z NHL. Ale szczerze mówiąc, mam to gdzieś, co kto piszę. Sam się rozwijam w tym temacie i nie potrzebuję żadnego wsparcia. A takie szydzenie, to tylko świadczy jaki macie szacunek do drugiej osoby.

Napisałem tak, dla &#39;&#39;Jaj&#39;&#39; nie na poważnie, ale tak to jest, jak ktoś się wywyższa, a potem się wyśmiewa.. szkoda tylko, że to forum polega na podawaniu typów, a nie na wyśmiewaniu kogokolwiek, z tego to jak co jak napisał, bo to jest dopiero ŻAŁOSNE.

pozdrawiam i bez odbioru. ;)
W tym momencie nie rozumiem Twojego problemu, poczułeś się urażony moim postem :?: Jeśli tak to przepraszam, ale uwierz, że moim celem nie jest wyśmiewanie Ciebie tylko po prostu rozbawiło mnie to co napisałeś. Jeżeli takie posty Cie bardzo bolą i degustują to możesz być pewny, że damy Ci już spokój, pisz sobie analizy i miej głowę spokojną. Tyle że forum jak i ten temat jest również do dyskusji, możemy się pośmiać lub też komuś coś wygarnąć jeśli pisze bzdury, nie ma w tym temacie świętych krów ;) Z drugiej strony każdy bierze odpowiedzialność za to co piszę i trzeba się spodziewać że może się to spotkać z odzewem od jakiegoś użytkownika, jeśli ktoś podważy Twoją analizę też będziesz czuł się źle :?: Nie traktujmy się jak dzieci w przedszkolu, nikt się tu nad Tobą nie pastwi czy też Cię wyśmiewa, trochę dystansu, skoro napisałeś to dla &quot;jaj&quot; ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
W tym momencie nie rozumiem Twojego problemu, poczułeś się urażony moim postem :?: Jeśli tak to przepraszam, ale uwierz, że moim celem nie jest wyśmiewanie Ciebie tylko po prostu rozbawiło mnie to co napisałeś. Jeżeli takie posty Cie bardzo bolą i degustują to możesz być pewny, że damy Ci już spokój, pisz sobie analizy i miej głowę spokojną. Tyle że forum jak i ten temat jest również do dyskusji, możemy się pośmiać lub też komuś coś wygarnąć jeśli pisze bzdury, nie ma w tym temacie świętych krów ;) Z drugiej strony każdy bierze odpowiedzialność za to co piszę i trzeba się spodziewać że może się to spotkać z odzewem od jakiegoś użytkownika, jeśli ktoś podważy Twoją analizę też będziesz czuł się źle :?: Nie traktujmy się jak dzieci w przedszkolu, nikt się tu nad Tobą nie pastwi czy też Cię wyśmiewa, trochę dystansu, skoro napisałeś to dla &quot;jaj&quot; ;)


Wiesz, ja mam dystans do siebie, ale jeszcze &#39;&#39;nie znam was&#39;&#39; i nie wiem jak to postrzegacie i co mieliście na myśli pisząc to, ale jeśli Cię rozbawiło a nie napisałeś tego, żeby mi dopiec, albo ze mnie szydzić, to w porządku.

Nie uraziłeś, może faktycznie, źle to ja odebrałem.

Pozdrawiam
 
macready 56

macready

Użytkownik
Caps wygrywali 4-0 i prawie by sie frajersko skończyło bo Floryda dojechała na 4-3, Caps to ekipa przez która najwięcej zdrowia i nerwów tracę chyba w każdym sezonie. Niech się za to nie zakwalifikują do play-off :)



Vancouver Canucks - Calgary Flames 5-2✅✅✅
Over 5
1,72
Marathon

Zazwyczaj nie gram typów na over i under jednak po dzisiejszej kolejce NHL chce spróbować:) W bramce Vancouver Schneider, wiec Calgary też może coś ustrzeli dokładając sie do over-u. Poza tym jak dobrze pamiętam Canucks od 10 meczy bez overa, w końcu musi wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 358

koeman66

Użytkownik
Tu rozumiem Długopisy przez to, że przyśpiewka leci Let&#39;s go PENS :?: ????

Najlepszy początek analizy EVER! ???? Jestem rozwalony na łopatki
No uwazaj bo nie zrozumialem i sie zdenerwowalem na Ciebie i jeszcze bana dostaniesz:mrgreen: Moze wrzuce na koniec sezonu moje statystyki NHL z Pinnacle, to paru osobom mina troche zrzednie ze tak to nazwe - tak sie pochwale, chociaz chwalic sie nie lubie. Ale masz plusa bo w ostatniej chwili dzieki Twojej analizie na Chicago sie zdecydowalem, 2 minuty przed rozpoczeciem postawilem i wygralem :] Co do stylu pisania i mojej wypowiedzi to znajomi mowili zawsze, ze powinienem isc do TV, a nie marnowac sie i meczyc w fabrykach, podobno zrobilbym kariere w produkcjach typu: Figo Fagot, Kaliber 200 V, itp. Co do wczorajszych meczow to Winnipeg do przodu, co akurat tez mnie cieszy, bo to moi ulubiency, z drugiej strony wygrali, a ja stawialem na Flyers wiec jestem do tylu, ale jak to mowia: co nagle to po diable, a co z pospiechu to po Lechu. Jak sie traci cztery bramki w kilka minut to jak tu pokonac Jets... Ogolnie fajna noc i az zal, ze nie stawialo sie jeszcze na Phoenix i Vancouver. Co do dzisiejszych meczykow to widzi mi sie: San Jose i Chicago, ktore wczoraj robilo co chcialo z Nashville, chociaz wynik nie odzwierciedla tego co dzialo sie na lodzie. Z trudniejszych to Columbus i ST. Louis wygladaja na ekipy, ktore moga puknac kolejno Minnesote i Detroit, bo czerwoni z miasta samochodowego ???? cieniutko ostatnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Po ok. 40 kolejkach można wyciągnąć już poważne wnioski odnośnie niektórych ekip, a w przypadku Wings czy Blues również nasuwa się kilka istotnych zastrzeżeń. Skrzydła w tym sezonie grają ponadprzeciętnie, są tam wciąż gracze , którzy potrafią podciągnąć morale zespołu, czy indywidualnie zadecydować o wygraniu meczu jak chociażby Zetterberg czy Datsyuk, który w ostatnich tygodniach efektownie zgarniał dogrywki sprzed nosa rywali czy ośmieszał w Nashville mijając jak tyczki kilku &quot;Predatorów&quot; po czym z dziecinną łatwością trafiał Rinnemu. Również kryzys jaki ciążył nad nimi z początku sezonu za sprawą licznych kontuzji także skończył się dobrze i wyszli obronną ręką. W tym sezonie zdecydowanie największą stratą jest brak Lidstroma i Holmstorma w defensywie, którzy na przełomie ostatnich lat byli graczami nie do przejścia i trzymali na wodzy całe swoje zaplecze, więc mnie tutaj na prawdę nie dziwi, że przykładowo po dwukrotnym zdobyciu Anaheim potrafili przegrać u siebie 7-1 z Blackhawks. Po drugiej stronie Blues , u których sezon prognozowałem nieźle, po czym okazało się że najlepszy duet bramkarski z zeszłego sezonu (Halak &amp; Elliott) stanie się najgorszym w obecnym. Halak w sumie dawał radę przez jakiś okres, jednak całkowicie targają nim kontuzje (już chyba 3 w tym sezonie?) , z kolei Brian to totalny niewypał, szczególnie w ostatnich miesiącach, bo teraz w końcu zaczął coś powoli wygrywać. Poza tym nie widzę tam żadnych zastrzeżeń i przyznam nawet, że Niebiescy w tym sezonie grają znacznie lepiej w ofensywie strzelając sporo bramek ze sporym zaangażowaniem w powerplay, który potrafi funkcjonować na prawdę dobrze. Defensywie poza wspominanymi bramkarzami, również wygląda to obiecująco i są jedną z najlepszych ekip w lidze pod względem ilości przyjmowanych strzałów podczas meczu. Blues w tym roku grają seriami i przykładowo po kilku słabszych meczach, przychodzą te dobre i nie ma wtedy znaczenia, czy grają u siebie czy na wyjeździe - po prostu zgarniają konsekwentnie punkty w ładnym stylu. Tak więc biorąc pod uwagę ten sezon, czy nawet ich bezpośrednie pojedynki tego roku, to uważam że Blues w tym match&#39;upie będą mieli znacznie więcej do powiedzenia, tym bardziej że Wings trafili ostatnio na słabsze dni i nawet gdy zagrają lepiej niż tydzień temu z Hawks (a prawdopodobnie tak się stanie ???? ) to ciężko będzie o zdominowanie tak dobrze grającej ostatnio ekipy gości.

St. Louis Blues OT @ Detroit Red Wings ▶ [1,94] PinnacleSports ✅ (1:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild OT (1.95) ✅ (0:3)
Patrząc na formę Kurtek, jaką prezentują u siebie, można by śmiało stwierdzić, dlaczego oni, nie są wyżej w tabeli.. bo ta jedenasta lokata, zupełnie im nie pasuję patrząc na formę jaką posiadają u siebie. Dzikusy zatem, w delegacjach, sprawują się różnie, ale dziś na bramce prawdopodobnie zasili konto między słupkami Niklas Backstrom, który wg mnie znacznie lepiej wygląda niż golkiper gospodarzy. Natomiast kurtki u siebie, bardzo mało bramek strzelają, ale Dzikusy, za to lubią się rozkręcać i potrafią wbić 2x więcej od przeciwnika. Dziś mam przeczucie, że to właśnie goście, będą zadowoleni, po meczu czy tam po dogrywce, czy po karnych.. zatem mój ruch dziś do Dzikusów.
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings / over 4.5 (1.60) ✅ (4:3 SO)
Jeden z najciekawszych meczyków. Który biorę szeroko pod lupę. Królowie, potrafią się tak rozkręcić, że już w pierwszych minutach potrafią wbić, gola. Znakomicie, spisują się kiedy grają w osłabieniu.. a Kaczki ostatnimi czasy, łapią zaniżenie formy. Jak bramkę wpuszczą, to nie widać w nich dużych efektów, aby przechwycili mecz na swoją korzyść. Dziś po drugiej stronie, bardzo mocna ekipa, Mistrzowie, ostatnich PO. Nie potrafię rozgryźć do końca Kaczek, bo oni mimo że grają ostatnio w kratkę, są również mocnym teamem. I choć ostatnio przysporzyli mi kłopoty kuponowe.. :p to dzisiaj, może coś za walczą. Nie stawiam tu faworyta, ale mimo wszystko na bramki.. a patrząc na ich poczynania między sobą, to pięknie overki wchodziły więc dlaczego by dziś tego nie powtórzyć..
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
macready 56

macready

Użytkownik
Detroit Red Wings - St Louis Blues⛔
Red Wings ML
1,95
marathon

Bardzo ciężki do wytypowania mecz, ekipy na podobnym poziomie w tabeli. Jednak wg mnie to Detroit ma większy potencjał i lepszy skład. Ostatnio słabsze mecze, ledwo wygrać z Colorado to też nie powód do dumy, nie mówiąc już o
wyniku z Chicago. Liczę na niezłą obronę gł ze strony Kronwalla. Obsada bramki wg mnie na plus Detroit. St Louis nieźle spisuje się na wyjazdach, też mają szansę odnieść tu sukces, Jednak przy podobnych kursach decyduje sie Red Wings.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Chicago Blackhawks OT - Nashville Predators 1 1.53 Pinnacle ✅
Krotko i niefilozoficznie! Chicago brakuje jednego zwyciestwa by zapewnic sobie awans do playoff`ow. Jak dla mnie po tym co zobaczylem wczoraj w Nashville, goscie nie maja czego szukac i dzis. Wczoraj bylo tylko 1-0 dla Chicago ale caly mecz byl pod kontrola jastrzebi. Dzis wykorzystaja szanse na awans do playoff`ow, a goscie niech szykuja sie na kolejne spotkania, bo maja wciaz szanse na te playoff.
San Jose Sharks OT - Dallas Stars 1 1.49 Pinnacle ⛔
Piekna seria zwyciestw rekinow (juz 7) bedzie przedluzona. Pisalem ostatnio, ze jezeli rekiny chca awansowac do playoff`ow to musza wygrywac z takimi rywalami jak ostatnio w piatek, czyli z Flames. Meczyli sie z Calgary, ale w ostatniej tercji potrafili pod koniec strzelic bramke na 2-1 i pozamiatane. Stars sa moze troche lepsi, ale mimo zaskakujacej wyjazdowej wygranej z Anaheim 3-1, uwazam ze nie maja szans z swietnie ostatnio grajacymi gospodarzami. Rekiny wygraja i byc moze wyprzedza Kings w tabeli Pacific Division. San Jose sa w tej chwili najlepiej grajaca ekipa na wlasnych smieciach w konferencji zachodniej.
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning 1 2.07 Pinnacle ✅
A tutaj czysta jedyneczka dla stolecznych! Co zacheca do takiego grania? Ostatnia forma Washington. Obydwie ekipy swiezo po wyjazdowych meczach i to stoleczni pokazali sie z dobrej strony, Owieczkin wreszcie gra jak potrafi, a wczorajszy mecz z Florida to byl pokaz sily, 4-0 i troche odpuscili w ostatniej tercji, skutkiem czego udalo sie wygrac 4-3. A Tampa gra slabiutko, a na wyjazdach zupelnie bez wyrazu. Wczoraj 2-4 na wyjezdzie z Islanders, a w calym sezonie bilans wyjazdowy to 6 wygranych i 12 porazek. Z tej statystyki wynika jedno - slabiutka gra na wyjazdach i na 18 meczy, tylko jeden nie zakonczyl sie po 60 minutach. Washington walczy zaciecie z Winnipeg o wygranie swojej dywizji i takie mecze jak dzis musi wygrywac, a zwazywszy na forme obydwu ekip, realne cele w konczacym sie sezonie (Tampa awansowac do playoff`ow moze tylko cudem), zdecydowany faworyt to Waszyngton. Juz raz w tym sezonie wygrali z Tampa, dzis powtorka z rozrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ducks ostatnio &quot;średnio na jeża&quot; ale w starciach z ekipami wyższego rzędu dają z siebie znacznie więcej i tutaj spodziewam się konsekwentnego odkupienia win za ostatnią wtopę, (inaczej tego nazwać nie można) z Stars. Kings to solidny team, ale na wyjazdach jak już kiedyś podkreślałem - brakuje już tej pewności siebie. Ponadto grali wczoraj z Oilers, więc ewentualne efekty tego meczu mogą jak najbardziej odczuć. W ostatnim meczu pomiędzy dwoma ekipami Ducks po efektownym starciu wygrali 7-4 w Anaheim. Goaltending moim zdaniem na korzyść gospodarzy i szczerze mówiac wolałbym dziś Quicka w bramce Kings, który w tym sezonie gra przeciętnie, Hiller z kolei po chwilowej nieobecności powinien być dziś gotów na start między słupkami.

Los Angeles Kings @ Anaheim Ducks OT ▶ [1,88] PinnacleSports ✅ (3:4 SO)
 
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: NHLhokej na lodzie
Data i godzina: 08.04.2013r. 00.00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets vs Minnesota Wild
Typ: Minnesota (wraz z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.02
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Mecze między tymi drużynami są zawsze wyrównane. Ponadto patrząc na poprzednie dwa sezony, to częściej wygrywali goście. Nie miałbym nic przeciwko jakby się dzisiaj też tak stało. W tym sezonie zaczęło się jednak od zwycięstwa gospodarzy, czyli Minnesoty w pierwszej konfrontacji tych zespołów, która miała miejsce dzień przed końcem stycznia bieżącego roku. Obecnie zespół z Minnesoty trochę obniżył loty. W kwietniu nie wygrali żadnego z trzech meczy. Usprawiedliwiać może jednak fakt, że nie były to byle jakie zespoły. Generalnie rzecz biorąc Minnesota gra dobry hokej i potrzebują przełamania. Dzisiaj okazja dobra, bo wprawdzie Columbus ostatnio gra całkiem dobrze na swojej tafli, to jednak jest to drużyna zdecydowanie słabsza. Ich ostatnie zwycięstwa dają do myślenia, ale w końcu muszą przegrać na własnej tafli. Columbus nie jest miejscem łatwym do zdobycia, ale Wild to na tyle silny zespół, że dzisiaj różnicą gola spokojnie może wygrać, a kurs okazały. W ostatnich pięciu spotkaniach między tymi zespołami rozgrywanych w Columbus dwa razy wygrywali Wild, dwa razy przegrywali Wild po karnych i jeden raz zwyciężyło Columbus.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Columbus vs Minnesota​

Blue Jackets to drużyna, która zanotowała chyba największy progres z pośród wszystkich ekip ligi, przez nikogo niedoceniana i od razu na początku przez wielu skreślona, w pięknym stylu powraca do gry i walki o PO. Rywal dziś nie byle jaki bo to naszpikowana gwiazdami Minnesota, ale ze zdecydowanym faworytem bym się w tym przypadku wstrzymał, tym bardziej że mecz na lodowisku Kurtek. To co mnie interesuje w tym pojedynku to dyspozycja obu ekip w defensywie ponieważ wydaje mi się że under 5.0 nie będzie w tym spotkaniu złym rozwiązaniem. Backstrom oraz Bobrovski to dwa nazwiska które dziś zobaczymy w bramkach, no i trzeba powiedzieć że to optymalne zestawienie by mieć chociaż nadzieję na to że nie zobaczymy w tym meczu większej ilości bramek. Ogółem drużyna Columbus w pojedynkach z ekipami które są dobrze usposobione defensywnie, potrafi się świetnie wpasować i zazwyczaj Bober rozgrywa dobre zawody, tak mi się wydaje że to właśnie dzięki lepszej defensywie Blue Jackets potrafią rywalizować ze wszystkimi jak równy z równym.
Under 5.0 / 1.94 Marathonbet ✅ 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Perreault strzeli gola 5,0
DOXXbet ⛔
asysta przy golu Warda ;).. Btw Stamkos dzisiaj nie istniał.. gdzieś zgubił skuteczność
Od kilku godzin mam ogromne ciśnienie, im bliżej końca RS, tym będzie ono większe. Ostatnie prognozy udane, ale tego spotkania nie tykam się jakoś szczególnie. Może ze względu na traumę po PO, w których swego czasu Bolts odstawili nas sweepem 4-0 w serii. Żeby jednak meczyk nabrał swego rodzaju smaczku zagram dzisiaj za drobne na jednego z moich ulubieńców. Człowiek od robienia atmosfery w szatni, znany ostatnio z gifów ukazujących jego co najmniej dziwne celebrowanie zwycięstwa po golu w SO Alexa. W tym roku wreszcie w miarę regularnie znajduje się w line-up i pomimo niezbyt porażającego dorobku, nigdy nie można mieć do niego pretensji, bo nawet mizerne, nawet bardzo, gabaryty, nie przeszkadzają mu w walce z rosłymi oponentami. Mathieu nie stroni od starć na bandzie (chociaż w 90% to zawsze on jest w nią wgniatany), wszędzie się wciska, nie odpuszcza. Tym właśnie różni się od Wolskiego, którego nie chcę widzieć na lodzie dłużej niż 6 minut. W ostatnich dwóch meczach dostał więcej TOI i zaprezentował się nieźle, dużo strzelał. Czasem mam wrażenie, że ma dar znajdowania się w odpowiednim miejscu na lodzie, który niezbyt często wykorzystuje. Potrafi uderzyć intuicyjnie, tak jak w meczu z Floridą, jednak Markstrom ukradł mu bramkę genialną glove save. Nie jest może materiałem na top 6, ale gwarantuję że zaciekłością i wolą walki bardzo mnie do siebie przekonał. Nic nie może wpaść do siatki już bardzo długo. Nie zdziwię się, jeśli ta sztuka również dzisiaj się nie uda, ale nie będę zszokowany, kiedy coś wpakuje. Stawka odpowiednio proporcjonalna do kursu, warto spróbować.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dziś krótko i na temat. Strażnikom można w końcu ufać, w ostatnich dniach grają z większą pasją, z motywacją i przede wszystkim skutecznie trzymając wysoki poziom we wszystkich formacjach. Ponadto Lundqvist między słupkami z dnia na dzień nabiera coraz większej pewności siebie i już w ostatim meczu z Huraganami obronił prawie 50 strzałów (!). Leafs przedwczoraj w Newark zagrali dość fajnie i zainkasowali cenne dwa punkty, jednak będąc obiektywnym - Rangers na tym etapie są znacznie lepszym zespołem, z większym doświadczeniem i wydaje mi się, że są już na odpowiedniej drodze by zgarnąć pewną lokatę przed nadchodzącymi playoffami. Tak więc takie mecze trzeba wygrywać i uważam, że po tych kilku próbach z ostatnich tygodni, udowodnili że są warci swojej &quot;ceny&quot;. Stawiam na gości.

NY Rangers OT @ Toronto Maple Leafs ▶ [1,91] PinnacleSports ⛔ (3:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 358

koeman66

Użytkownik
Ja tam meczu Toronto - NY Rangers nie ruszam, boje sie ze Toronto moze wygrac. Zauwaz Lutek, ze graja u siebie i co istotne - maja szanse na pierwszy od 9 lat awans do playoff. Ja wiem, ze NY teraz wymiata i ogolnie ma lepszy sklad od Toronto, ale wiadomo jak to jest z NHL, dlatego za kurs mniejszy od 2 nie biore tak wyrownanej pary.
Boston Bruins OT - Carolina Hurricanes 1 1.46 Pinnacle ✅
Dla tych co lubia gromadzic pieniazki z Beenhakerowskim powiedzeniem: &quot;step by step&quot;. Boston wiadomo, walczy o wygranie dywizji z Montrealem, ostatnio porazka w Montrealu, ale mecz mniej od Canadiens i 3 pkt straty do nich, wiec jak wygraja to ta strata zmniejszy sie do jednego punktu. Montreal z kolei nastepny mecz gra z Waszyngtonem to i wcale nie musi byc tak rozowo. Boston gra bardzo dobrze i wygrywa u siebie wszystkie mecze, Carolina gra obecnie slabiutko, traca mostwo bramek, maja serie czterech porazek i fatalny terminarz do zakonczenia sezonu zasadniczego = aribederci czy jak to sie pisze Karolinko! Dzisiaj Boston wygra z palcem w d....e! Moze niezbyt wysoko, bo strzelac duzo bramek to raczej nie lubia, ale goscie maja taka obrone, ze i tak cos wpadnie do ich bramki.
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Boston Bruins - Carolina Hurricanes
Typ: Boston wygra w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1,7
Bukmacher: bwin


Jak dla mnie typ dnia lub lepiej napisac nocki :p. Boston na 5 ostatnich meczy u siebie wygrał 4 razy a raz przegrał. Po kolei grał i z New Jersey 1-0 Devils, Ottawa 3-2, Montreal Canadiens 5-6 po karnych jedyna przegrana, Toronto 3-2 po karnych, Washington 4-1. Po drugiej stronie Carolina. Całkowicie bez formy i całkowicie rozbita psychicznie. Nie ważne czy grają u siebie czy na wyjeżdzie zawsze konczy to się u nich porażką. Ostatnie 5 meczy u siebie to 5 porażek. Na wyjeżdzie na 5 ostatnich meczy 4 porażki i jedna wygrana z pikującym w dół Winnipeg. Przegrali po kolei na
wyjeżdzie Z Montreal 4-1, Toronto 6-3, New York Rangers 2-1D i Tampa Bay Lightning 4-1. Co się rzuca w oczy to duża ilość traconych bramek więc typ Boston handi -1,5
bramki też pewnie wejdzie, ale ja gram spokojniejszy typ na wygrany mecz Bostonu.
Kolega wyżej dał tym z dogrywką ja myślę, że nie będzie potrzebna w takim meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom