>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Detroit Red Wings @ Phoenix Coyotes
Detroit Red Wings @ Phoenix Coyotes [2:4]
Typ: Detroit Red Wings wygra ML
@ 1.87
Bwin

Dzisiejszej nocy o godz. 4:05 w Jobing.com Arena w Arizonie dojdzie do starcia miejscowych Phoenix Coyotes z Detroit Red Wings. Drużyna Czerwonych Skrzydeł obecnie zajmuje 7. miejsce w konferencji zachodniej i walczy o udział w tegorocznych play-offach. Na chwilę obecną mają zaledwie 3pkt przewagi nad 9 w konferencji St Louis Blues. Kojoty aktualnie są 12 siłą na zachodzie i choć mają jeszcze szanse na post-season to ja szczerze w to wątpię aby tam się zameldowali. Phoenix u siebie ma bilans 11-7-1 lecz w ostatnich 10 meczach ogólnie grają fatalnie i są tylko 2-5-3. Z koleji Red Wings na wyjazdach mają bilans 8-7-2 i 6-4-0 w ostatnich 10 starciach ogólnie. Przyznam szczerze,że do zagrania na Detroit skłania mnie to,że dziś w ich bramce Jimmy Howard,który ma bilans versus Coyotes na ich terenie 8-1-1 i 10-0-1 z 2.12 GAA na 11 ogółem. Po stronie Phoenix w sieci Jason LaBarber,który jest 1-4-2 z 3.83 GAA w karierze przeciwko Red Wings. Na dodatek Pavel Datsyuk ma 71 pkt w ostatnich 46 meczach tej serii (w tym gol i asystę w zwycięstwie 3:2 w ostatni poniedziałek w Arizonie). Detroit dobrze się gra z Coyotes. Red Wings są 21-6-3 w ostatnich 30 meczach w Phoenix. Dodam jeszcze tylko,że dziś do ich składu wraca debiutant Damien Brunner,który jest ich mocnym punktem w tym sezonie (11 G i 11 A). GO Red Wings GO!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers -&gt; Toronto wygra ML OT [1.70] Betsson ⛔
Kibice w Toronto wręcz modlili się by to okienko transferowe było u nich spokojniejsze. Przyzwyczajeni do ciągłego mieszania, chęci budowania zespołu po skróconych torach gdzieś na dwóch trzech trejdach i zawsze z finiszem poza fazą play-off. Tym razem historia się odmieni, na to wygląda że Brian Burke zwolniony przed sezonem wielokrotnie się mylił. Teraźniejszy GM Dave Nonis zaufał obecnej kadrze i myślę że dziś dostanie za to brawa - zamiast żonglerki bramkarzami zostawił tą sytuację na przyszłe rozważania i sprowadził świetnego klasycznego obrońce (Ryan O&#39;Byrne) z Colorado no po prostu wyśmienity ruch ode mnie wielkie gratki za to.
Co prawda zarówno TOR jak i PHL mają na swoim koncie pozytywne serie (3 wygrane) ale to Maple Leafs grają u siebie i prezentują się o niebo lepiej biorąc pod uwagę cały sezon. Co więcej ja nie wierzę że tak okrojony skład Lotników stać na jakąś większą serię niż 3W, popatrzmy na listę kontuzji przecież to dramat jest wielkie brawa dla Flyers że walczą w takim układzie i liczą się w tej walce na Wschodzie ale moim zdaniem z tak zbilansowanym w tym sezonie Toronto nie mają prawo ugrać kompletu punktów.
Montreal Canadiens - Winnipeg Jets -&gt; over 5.5 bramek [2.09] Pinnacle ⛔
Peter Budaj w bramce Montrealu i koszmarnie grająca ostatnio defensywa Jets ( 3 ostatnie mecze to 3,4,5 straconych goli, dwa ostatnie to wyjazdy gdzie pozwolono na 35 i 39 strzałów). W dodatku Odrzutowce na wyjeździe, no i ten kurs. Trzeba to zagrać, spodziewam się meczu pod dyktando Habs aczkolwiek nie skreślam przyjezdnych którzy mają szansę właśnie z powodu obecności backupa Budaja. Winnipeg stać na pojedyncze dobre występy co wielokrotnie udowadniali - chcąc zostać na topie w dywizji muszą strzelać bramki i wywozić choćby punkt z wyjazdów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning

Hurricanes grali w ostatnim czasie poniżej oczekiwań, było tak ponieważ ich bramkarz Cam Ward odniósł kontuzje i wypadł na kilka tygodni a jego zmiennicy najwyraźniej nie są w stanie go zastąpić. Tym razem do Raleigh zawita ekipa Lightning z Florydy która to na wyjazdach spisuje sie bardzo słabo, jest to wiec świetna okazja dla gospodarzy by przełamać złą passe pięciu przegranych meczy domowych. W bramce gości debiutuje dziś Ben Bishop który został pozyskany z Senators. W nowym klubie wiąże sie z nim spore nadzieje, jednakże nie wydaje mi się by to własnie on miałby być lekarstwem na problemy miedzy słupkami w ekipie z Florydy. Defensywa Tampy wyglada blado tak więc Semin i spółka powinni podołać. W bramce gospodarzy dziś Ellis który po dobrym początku sezonu, teraz podupadł i z pewnością nie jest pewnym punktem w bramce gospodarzy. Jakby jednak nie było, to goście mają aktualnie większe problemy i nie sądze by dziś mieli wystarczające argumenty by pokonać huragany na ich śmieciach.

Hurricanes OT 1,85
Pinnacle ⛔ :zoltakartka:

Montreal Canadiens - Winnipeg Jets


Canadiens to aktualnie jedna z lepszych drużyn w lidze. Lecz jakby nie było zdarzają im się wpadki. W sprawianiu takich niespodzianek lubują się odrzutowce z Winnipeg i z racji tego iż Habs wystawiają dziś backupa Budaja, sadze że goście ze ambicją są w stanie zgarnąć tutaj komplet punktów. I tym samym zakończyć road trip, pozytywnym akcentem.

Jets OT 2,33
Pinnacle ⛔

Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings

Dla Coyotes ten sezon z pewnością nie układa sie wesoło. Są na 12 miejscu w konferencji i biorąc pod uwagę dyspozycje ich bezpośrednich rywali, oraz kontuzje bramkarza Smitha. Uważam że w tym sezonie nie mają już szans na postseason. Zastepujący Smitha, Labarbera co prawda zaliczył ostatnio dobry wystep przeciwko Kings, jednakże jest on przecietniakiem i tamten wyczyn można nazwać jednorazowym &quot;dniem konia&quot;. Czerwone skrzydła w tym sezonie co prawda spisują sie gorzej niż w poprzednich latach, ale według mnie ich doświadczenie i zgranie sprawi że zobaczymy ich po raz kolejny w playoffach. Coyotes są tutaj już raczej na straconej pozycji i wydaje mi się że dziś Labarbera powróci do swojego poziomu &quot;jeźdźca bez głowy&quot;, puszczając kilka strzałów. Co poskutkuje wywiezieniem kompletu punktów przez gości z Detroit.

Red Wings OT 2,06
Pinnacle ⛔
Słaba noc....
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Zapowiada się jeden z najciekawszych match&#39;upów nadchodzącego wieczoru, tym razem w Pensylwanii gdzie Pingwiny powinny gryźć i drapać by wywalczyć zasłużony rewanż za przedwczorajszą gratkę MSG, tym bardziej że w przeszłości to właśnie oni dominowali i dyktowali na pełnym poziomie warunki w starciach z NYR. Rangersi w ubiegłym sezonie byli jedną z mocniejszych ekip w lidze, teraz walczą o promującą ich lokatę wobec nadchodzących playoffów i należy przyznać, że ostatnie kroki transferowe gdzie w zamian za Gaborika pozyskali trzech graczy z Jackets, wydawać by się mogły strzałem w dziesiątkę. W jakimś stopniu nadadzą na pewno wyraz w grze ofensywnej i ulepszeniu powera pod względem fizycznym, z resztą pierwsze efekty nowych &quot;pereł&quot; były już widoczne właśnie w ostatnim starciu z Pens. Odnośnie dzisiejszych gospodarzy; po świetnej serii wygranych spotkań, przyszło lekkie podłamanie passy, co wcale mnie tu nie dziwi, ponieważ nie da się po prostu dominować przez tak długi okres. Ponadto z pękniętą szczęką wypadł ze składu Crosby, co na dłuższą metę może być sporą stratą, choć z drugiej strony ostatnie rewolucje kadrowe i ściągnięcie kilku fachowców powinny tutaj zniwelować tą stratę. Tak jak pisałem na początku - Pingwiny zdecydowanie dominują w bezpośrednich starciach z Rangers i na prawdę nie sądzę, by zaliczyli kolejną tak brutalną wpadkę tym bardziej, że wtedy grali będąc b2b, a dziś wypoczęci powracają na własną taflę. Liczę na rewanż. Simple &amp; easy.

New York Rangers @ Pittsburgh Penguins OT ▶ [1,75] PinnacleSports ✅ (1:2 SO)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 358

koeman66

Użytkownik
Co za noc, bo by weszly az trzy mecze, a mialo sie slaby dzien to tylko jeden mecz postawiony no i wszedl bez problemu - Montreal. Ja juz mam typy na sobote, ale podam je jutro, teraz zapodam na nocke. Sa to typy, ktore z statystycznego punktu widzenia, powinny wejsc:
San Jose (-0.5) - Calgary Flames 1 1.72 Pinnacle ✅
Niski kurs na czysta jedynke i nic dziwnego, bo Calgary nie ma praktycznie szans na playoff, a w moim odczuciu takie Colorado predzej czy pozniej wyprzedzi ich i ten zasluzony kanadyjski klub, zajmie ostatnie miejsce w konferencji zachodniej. Co my tu mamy - Calgary od 18 lutego przegralo 11 kolejnych spotkan wyjazdowych! Co ciekawe tylko w jednym z tych 11 meczow potrafilo nie przegrac po trzech tercjach! Ostatnio jest tak fatalnie, ze nawet u siebie dostaja lanie, m.in. 2-8 z srednim Edmonton czy 4-6 z Columbus. Wyglada to naprawde fatalnie jednak nie twierdze ze beda tracic bramki w takich ilosciach, ale cos straca. Dlatego nie gram handicapa, bo San Jose moze zwyczajnie wygrac jak najmniejszym kosztem. San Jose to calkowite przeciwienstwo gosci! Wygrali ostatnie szesc spotkan z druzynami naprawde silnymi: Minnestota, Vancouver, Phoenix (najslabsze z tych ekip, ale pokonane nie w regulaminowym czasie gry), Detroit, Anaheim (dwa razy). San Jose ma swietna serie i szanse na playoff - 4 pkt przewagi nad 8 w konferencji St. Louis. Kiedy szukac pkt i awansu jak nie w takich meczach jak dzis????
Anaheim Ducks (-0.5)- Dallas Stars 1 1.85 Pinnacle ⛔
Tutaj nastepne ekipy w calkiem innej formie. Anaheim gra niezle i walczy o wygranie konferencji z Los Angeles (ci tez ostatnio graja fajnie). Dallas padaka, przegrywaja i szanse na playoff, zwazywszy na forme konkurentow, praktycznie zerowe. Ostatnie dwa mecze tych druzyn to wlasnie ich bezposrednie pojedynki. W Dallas bylo 4-0 dla Anaheim, a 4 kwietnia Ducks wygrali u siebie lekko, gladko i przyjemnie 5-2, prowadzac juz 3-0. Do trzech razy sztuka? - juz w to wierze! Czysta jedynka i nie ma o czym gadac!
Z pozostalych meczow ciekawym jest stacie Columbus z St. Louis, niestety St. Louis stara sie jak moze i strach jest postawic na swietne ostatnio kurtki - moga przegrac. Co do Pittsburgha to nie jestem taki pewien ich wygranej, dlatego omijam. Na Ottawe moze bym postawil, ale za kurs mniejszy niz 2 nie zagram. Detroit graja byle jak wiec to samo.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
New York Rangers - Pittsburgh Penguins OT (1.70) ✅ (1:2 SO)
Marc-Andre Fleury vs Henrik Lundqvist tak widzę to spotkanie, pojedynek pomiędzy dwoma utalentowanymi bramkarzy.. którzy mają ogromny potencjał, do zatrzymania, każdego kto stanie im na drodze. Natomiast.. ostatnio Marc, w Nowym Jorku nie zagrał zbyt pewnie, kiedy On i jego Koledzy przegrali w delegacji.. dość wysoko. Bo aż 1:6 Nie mieli za bardzo dużo do powiedzenia, ale czuję, że dziś może to się odmienić. Od kiedy Sidney Crosby, dostał krążkiem w szczękę od swojego kolegi.. będzie jeszcze pauzował.. i niestety z meczu, na mecz widać jego braki, ale nie tylko On jest tam zawodnikiem, który może pokrzyżować plany przeciwnikowi. Mam na myśli, Malkin&#39;a, Neal&#39;a, Dupuis&#39;a albo nawet Kunitz&#39;a który znajduję się w odpowiednim momencie i w odpowiednim czasie jeśli potrzeba żeby coś ukuł. Spodziewam się dziś rewanżu moich Pingwinów nad Strażnikami i liczę, że w końcu ich zatrzymają. Będzie to na pewno wyrównane spotkanie, ale z nawiązką dla Pingwinów. Musi.. : ) Liczę, ze w moje Urodziny będzie to ich dzień.

/ Kapitalny mecz Fleurego! Dzięki wielkie za prezent... gość wie co robi! Doskonała robota!
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: NHLhokej na lodzie
Data i godzina: 06.04.2013r. 02.00
Spotkanie: St.Louis Blues vs Columbus Blue Jackets
Typ: St.Louis -0.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Poza tym potrzebują punktów i zwycięstwa. St.Louis wygrali dwa razy w tym sezonie z Blue Jackets. Columbus generalnie w meczach wyjazdowych nie prezentuje się zbyt dobrze. Zaledwie pięć zwycięstwa, a trzeba pamiętać, że dwa z nich zanotowali ostatnio. W sumie Blue Jackets zagrali trzy dobre mecze z Calgary i Nashville na wyjeździe i u siebie z Anaheim. Nie jest to jednak zespół, który może ciągle wygrywać. Sądzę, że dzisiaj nie podtrzymają dobrej serii zwycięstw, a tym samym nie przełamią się przeciwko Blues. St.Louis po dwóch porażkach w domu musi się otrząsnąć i wrócić na właściwe tory. Tym bardziej, że przeciwko Minnesocie i Chicago pokazali jak grać skutecznie. Moim zdaniem gospodarze dzisiejszego pojedynku to zespół lepszy, bardziej kompletny i z perspektywy całego sezonu te play-offy im się należą. Blues dużo punktów zdobywają na wyjazdach, gdzie czują się o dziwo lepiej niż na własnej tafli. Muszą być skuteczniejsi na własnym lodzie jeśli w decydującym momencie sezonu chcą powalczyć o coś więcej.
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Ottawa Senators @ Buffalo Sabres
Buffalo Sabres - Ottawa Senators [4:2]
Typ: Buffalo Sabres wygra M L @ 2.05????
Tobet
Po długim nam yśle zdecydowałem się zagrać na Szable w dzisiejszym starciu z Senatorami z Ottawy. Do tego starcia dojdzie dziś w nocy o 01 : 05 czasu polskiego w First Niagara Center w Buffalo. Z góry zaznaczam,że to bardzo ciężki match&#39;up do typowania. Wiem,wiem w zespole Sabres wielka wyprzedaż sprzedają kogo popadnie a w zamian biorą nr z draftu. Jednak w ostatnim starciu z Penguins Szable fajnie wyglądały i przerwały passę bodajże 15 zwycięstw zespołu z Pensylwanii pewnie pokonuj ąc ich 4:1. Wielki mecz zagrał Ryan Miller,który dziś ponownie w bramce ekipy z Buffalo. Jego oponentem po stronie Senators będzie Robin Lehner (bilans z tego sezonu 3- 2-4 z 2.15 GAA i .940 SV%). Dzisiejsze starcie obu ekip będzie już 3 i zarazem ostatnim w obecnym skróconym sezonie. Dotychczasowy bilans to 3-0 dla Ottawy i dziś celują oni w sweep&#39;a. Ja jednak uważam,że to im się nie uda,ponieważ jeszcze nigdy w historii Senators nie &quot;poczęstowali&quot;
Sabres podobnym upokorzeniem. Okey może to kiepski argument i staty nie grają ale ja podkreślam,że w ostatnim starciu Szable nie wyglądały najgorzej. Przeciwko mojemu wyborowi przemawia to iż Ottawa wygrała 3 ostatnie starcia w Buffalo jednak każde z nich dopiero po dogrywce lub rzutach karnych. Mało tego... Senators są 15-5 w ostatnich 20 spotkaniach w Buffalo. Dziś jednak liczę na to ,że szczęście będzie po stronie gospodarzy i to oni odniosą zwycięstwo. GO Sabres GO!!!
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Ottawa Senators OT at Buffalo Sabres 1.71 Bet365
Zdecydowałem się zagrać w tym meczu na zespół z Kanady. Podoba mi się ich gra w tym sezonie. Statystyki świetnie przedstawił Challenger, Senators &quot;leży&quot; hala w Buffalo. Sabres wygrali ostatnio z Penguins, przerywając ich 15 meczowy streak, jednak Pingwiny bez Crosby&#39;ego to całkiem inna drużyna, przegrali z Buffalo, jeszcze łatwiej ulegli Rangers. Nie liczyłbym na jakaś poprawę gry Sabres, obecny sezon spisali już na straty. Dzisiaj spotkają się z solidnymi Senatorami i nie wróże im zwycięstwa.
Detroit Red Wings OT at Colorado Avalanche 1.90 Bet365
Ciekawe spotkanie w Colorado. Najsłabsza drużyna ligi podejmuje gości z Detroit. Grający przyzwoicie u siebie Avalanche (10-6-1) nie są bez szans w tym meczu. Jednak patrząc na ich ogólną dyspozycje postanowiłem postawić na Red Wings. Hokeiści z Detroit dwa razy pokonali w tym sezonie swoich dzisiejszych przeciwników, poza tym zacięcie walczą o Play-Off&#39;y i uważam ze mogą tą walkę skończyć wysoko, a jeśli chcą tego dokonać z takie mecze powinni wygrywać.
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Toronto Maple Leafs OT at New Jersey Devils 2.05 Bet365
Na dzisiaj wypatrzyłem taki mecz. Devils grają totalne dno, dodatkowo nie pomogła im kontuzja Kovalchuk&#39;a. Ich bilans odkąd ten gracz wypadł to 0-2-3, a bilans w ostatnich 10 meczach to 2-4-4. Maple Leafs nie grają w tej chwili znakomitego hokeja, ale grają solidnie, nie mają też większych problemów z grą na wyjazdach (10-6-2 w tym sezonie). Gracze z Toronto wygrali pierwszy mecz tych dwóch drużyn 4-2. Biorąc pod uwagę te wszystkie statystyki zastanawia mnie, dlaczego bukmacherzy upatrują w Devils faworyta tego spotkania. Spodziewam się zwycięstwa Maple Leafs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ostatnio wspominałem o nieco lepszej jakości w grze oraz podwyższonej dyspozycji na własnym terenie ze strony Predators, ale jak we wszystkim - bywają wyjątki, a dzisiejszym wyjątkiem na tym etapie są niewątpliwie Hawks, którzy przeważają nad Preds właściwie pod każdym względem a dodatkowo porażka po niezwykle zaciętym meczu jaką zainkasowali przedwczoraj u siebie z Blues doprawi tutaj dodatkowego zapału i motywacji. Predators grają strasznie nieregularnie, sam Rinne w bramce potrafi zagrać świetny mecz by nazajutrz wpuścić 5 bramek , nie mówiąc już o postawie całego zespołu w ofensywie, która pod względem skuteczności oraz jakości potrafi zmienić się z prędkością światła. Hawks są słusznym faworytem, w dodatku pomimo zaciętych rywalizacji między sobą, przeważnie wychodzili zwycięsko w starciach z Predators.

Chicago Blackhawks OT @ Nashville Predators ▶ [1,79] PinnacleSports ✅ (1:0)

Devils w ostatnim okresie nie mogą zbytnio podnieść poprzeczki, przez co rezultaty nie są do końca zadowalające biorąc przy tym pod uwagę ich potencjał. Dobrze nie jest, tym bardziej że sezon ucieka a oni wciąż balansują na granicy &quot;być albo nie być&quot;. Brodeur nie mógł wyłapać rytmu po długotrwałej kontuzji pleców, jednak z dnia na dzień jest już coraz lepiej i dobrym przykładem powrotu do formy był chociażby ostatni mecz w Bostonie, gdzie prawdę mówiąc cały zespół zagrał świetne spotkanie, począwszy od pracy na tyłach po zgranie w ofensywie, gdzie brakło jedynie skuteczności, a katem okazał się Tuukaa Rask. Dziś powrót do Newark, gdzie gościć będą nieźle radzących sobie w tym sezonie Maple Leafs. Leafs to silny zespół, mogący ograć właściwie każdego, lecz dziś zmierzą się z zespołem, do którego powoli wkradać się będzie swego rodzaju &quot;desperacja&quot; , a wiadomo z autopsji co takie ekipy potrafią zdziałać. Do tego dochodzi własny teren i choć przegrany, ale nieźle prosperujący ostatni występ w Bostonie, więc jeśli dziś podejdą odpowiednio zmotywowani i nastąpi kontynuacja z ostatniego spotkania, to uważam że są w stanie zgarnąć zasłużony komplet. Stawiam na Devils.

Toronto Maple Leafs @ New Jersey Devils OT ▶ [1,84] PinnacleSports ⛔ (2:1)
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Winnipeg Jets - Philapdelphia Flyers OT 2 2.12 Pinnacle ⛔
Strach do d...y zajrzal Winnipeg! Prowadzili w dywizji i nagle seria pieciu porazek, wyprzedzili ich stoleczni no i w tej chwili 38 pkt i poza playoff. Z jednej strony to sprawiedliwe, bo bilans maja slaby i druzynie z takim bilansem nie wypada by awansowala do playoff`ow. Philadelphia z kolei nagle zaczela grac, ma serie trzech wygranych (w tym ostatnio az 5-3 na ciezkim terenie w Toronto), graja jak w tamtym roku, strzelaja duzo bramek no i wygrywaja, przypomina sie sezon 2011 -12. Mam zle wiesci dla Winnipeg, ale dzis przegraja kolejny raz. Philadelphia z Jets grac potrafi, a swiadcza o tym dwie wygrane w tym sezonie: 13 lutego w Winnipeg 3-2 i 23 lutego u siebie 5-3, czyli w czasie slabej formy i tak ich pokonali, wiec czemu ma byc inaczej dzisiaj? Dla mnie zalamka Winnipeg potrwa jeszcze jeden mecz, dzis Flyers wygraja i tyle. Ostatnie cztery mecze Filadelfii to efektowne wygrane: 5-3 w Toronto, tyle samo u siebie z Montrealem i 5-4 po dogrywce z Washingtonem, oraz 3-1 u siebie z Bostonem. Czyli wygrywaja z ekipami klasowymi, wiec zwycieska seria bedzie przedluzona o dzisiejszy mecz. Tak samo Winnipeg, seria porazek trwa bedzie nadal.
Carolina Hurricanes - NY Rangers OT 2 1.88 Pinnacle ✅
Nastepny mecz, ktory wybitnie mi pasuje. Rangersi graja ostatnio swietnie i nie zmienia tego ostatnio wyjazdowa porazka w Pittsburgh`u 1-2 (po karnych, a potrafili w koncowce meczu strzelic na 1-1) i rozbili dwa dni wczesniej u siebie pingwiny az 6-1! Niby nowojorczycy graja lepiej na wlasnym lodowisku ale na wyjazdach tez jacys slabi nie sa, maja bilans 6-9-2, czyli byle jaki ale statystyka ta nie odzwierciedla obecnej sily tej druzyny, a takze jej formy, ktora z kolei jest bardzo wysoka. Co do gospodarzy to ostatnio byli glownym faworytem do przescigniecia w najgorszej dywisji NHL, ekipy z Winnipeg, a graja od kanadyjczykow jeszcze gorzej! Bilans ostatnich 10 gier to jedna wygrana i osiem porazek w regulaminowym czasie gry! Gra huraganow jest ostatnimi czasy fatalna, przegrywaja z kazdym i traca juz 4 pkt do Washington, a w meczu z walczacym o playoff (minimalna 1 pkt przewaga nad 9 w konferencji New Jersey) Rangers nie maja czego szukac. Poza tym jak przegrywa sie u siebie 0-5 z slaba Tampa Bay to rzeczywiscie nie nalezy oczekiwac dzisiaj zbyt wiele po Carolinie. Co do bezposrenich pojedynkow to ostatnie 6 spotkan to wygrane nowojorczykow, w tym 2-1 po karnych 19 marca w Nowym Jorku, ale wtedy Carolina grala lepiej niz obecnie, a Rangers gorzej.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Do przodu DŁUGOPISY! po zwycięstwo.. Let&#39;s go!
Tu rozumiem Długopisy przez to, że przyśpiewka leci Let&#39;s go PENS :?: ????
Winnipeg Jets - Philapdelphia Flyers OT 2 2.12 Pinnacle Strach do d...y zajrzal Winnipeg!
Najlepszy początek analizy EVER! ???? Jestem rozwalony na łopatki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie ; NHL
Spotkanie : New Jersey Devils(-2.5) - Toronto Maple Leafs
TYP: 1
KURS: 5.40
BUK: unibet
07.04.2013 01:00
Analiza:
Oj będzie się działo dziś na tafli New Jersey.Przylatują gracze kanadyjscy z Toronto.Gospodarze od pięciu spotkań nie mogą się przełamać i wygrac spotkania.Dziś sądzę że w końcu im się uda i wygrają bardzo wysoko.Kurs mnie nie przeraża gdyż nie takie cuda się dzieją w najlepszej lidze hokejowej świata.Toronto gra w kratkę , mieli serię wygranych trzech z rzędu ale w ostatnim spotkaniu na własnej tafli ulegli lotnikom.Wynik był wysoki obu drużyn bo aż padło osiem bramek.Diabełki ostatnie spotkanie grali na wyjeździe ale nie udało im się wygrać.Ulegli nieznacznie , nie strzelili żadnej bramki chociaż oddali 40 strzałów na bramkę przeciwnika ale nie padło nic po ich stronie.dziś sądzę że jest to spotkanie na przełamanie dla diabełków i jak w ostatnim spotkaniu nie strzelili żadnej bramki to na własnej tafli pokażą jak się strzela i dziś taryfy ulgowej nie będzie dla gości z Kanady.wygrają pewnie to spotkanie i to wysoko.Stawiam na to gdyż w końcu czarna seria dla NJ musi się skończyć i to będzie dzisiejszej nocy.
 
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: NHLhokej na lodzie
Data i godzina: 07.04.2013r. 03.00
Spotkanie: Phoenix Coyotes vs Colorado Avelanche
Typ: Phoenix -1 (included ot)
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Wszystko wskazuje na to, że zwycięzcą dzisiejszej potyczki będą gospodarze. Coyotes na własnym lodzie są całkiem skuteczni i gdyby na wyjazdach równie dobrze się spisywali, to pewnie mogliby myśleć realnie o play-offach. W ostatnich meczach Phoenix na swojej tafli zagrali dwa dobre mecze z Detroit (jeden przegrany i jeden wygrany), a także wygrali z LA i przegrali z Vancouver. Ich postawa na tle takich zespołów była naprawdę dobra. W meczach wyjazdowych również pokazywali charakter i często brakowało odrobiny szczęścia, a wyniki mogły być lepsze. Dzisiaj na tle słabo grających Avelanche powinni pokazać się z jak najlepszej strony i gładko wygrać. Pierwszy ich pojedynek w tym roku w Calgary skończył się zwycięstwem Coyotes po dogrywce. Dzisiaj sądzę, że zwycięstwo powinno przyjść im dużo łatwiej. Na swoim lodzie zawsze kojotom grało się dobrze przeciwko Calgary, a teraz biorąc pod uwagę dyspozycję obu zespołów nie powinno być inaczej.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
ja tam myślę że dziś Jets tak łatwo nie oddadzą zwycięstwa ????
Ok, ok ale jakieś argumenty by się przydały bo tak to można całą kolejkę skomentować, że ci nie bo tak myślę, tamci inaczej bo tak myślę :razz: Trochę wypowiedzi byłoby mile widziane ;) A, że kilku wybitnych pisarzy w temacie już mamy :grin: to nie warto się bać pisania :razz:
LA Kings vs Edmonton Oilers
Właściwie to sprawa w tym spotkaniu jest dość prosta, Oilers w ostatnim swoim występie w Vancouver udowodnili, że zbyt wysokie progi i drużyny z lepiej poukładaną defensywą im nie służą. Co prawda Nafciarze nadal są w grze o PO, ale jakoś to wszystko nieporadnie im idzie, potrafią strzelić Calgary 8 bramek, po czym nawet raz nie potrafią pokonać Schneider&#39;a. Mecz z Kings na pewno im nie pomoże w odbudowaniu swojego wizerunku drużyny świetnie usposobionej ofensywnie, patrząc realnie to Królowie, co raz poważniej zaczynają &quot;czuć zew PO&quot;, tym bardziej iż nie mogą póki co być pewni swego ponieważ &quot;grupa pościgowa&quot; nie zamierza zwalniać tempa. Co prawda dziś w bramce Quick, a 0 w pojedynku z Wild było &quot;sprawką&quot; Bernier&#39;a, ale mimo wszystko wydaje mi się że nawet Quick w aktualnej dyspozycji jest w stanie powstrzymać Oilers. Z drugiej strony patrząc na ofensywne poczynania Kings w spotkaniu z Wild, jest tylko jeden wniosek są bardzo skutecznie, jedynie 14 oddanych strzałów i 3 bramki, to robi wrażenie. Przeciwko Edmonton na pewno okazji będzie zdecydowanie więcej ponieważ Nafciarze nie należą do drużyn, które byłyby wybitne w defensywie. Suma sumarum, więcej argumentów po stronie LAK, Oilers chyba sami nie wiedzą jaki jest ich cel, stąd też brak stabilizacji i mimo wszystko słabe wyniki z drużynami z czołówki.

LA Kings (-1) / 2.00 Bet365
✅ 4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago wygra ML OT [1.80] Pinnacle ✅
Z której strony by nie popatrzeć Chicago wygląda przed tym matchupem lepiej. Nashville ani razu w trakcie sezonu nawet nie zbliżyło się poziomem do gry Blackhawks, oczywiście największą siła Predators będzie ich motywacja w wyścigu po fazę play-off ale w mojej opinii akurat w tym roku nie zasłużyli na miejsce w ósemce. Rinne nie jest już w czołówce bramkarskich statystyk, a drużyna mająca przez większość czasu problemy ze strzelaniem bramek oddała przecież Martina Erata do Washington Capitals. Jak to miało poprawić sytuacje w obecnej kampanii - nie wiem. Trener Barry Trotz może tylko zaplakać nad swoimi napastnikami, którzy w ostatnim meczu nie zdobyli żadnej bramki przeciwko Columbus BJ (1:3 ale gola zdobył obrońca). Chicago nie będzie uśpione bo ostatnio przegrali u siebie z STL, chęć sięgnięcia po punkty będzie więc racjonalnie rzecz biorąc większa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Florida Panthers - Washington Capitals
Typ: powyżej 5,5 bramek w meczu
Kurs: 2,20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Washington Capitals w ostatnim czasie gra bardzo odważnie w meczach wyjazdowych. Na pięć ostatnich meczów wyjazdowych Waszyngtonu aż cztery z nich były overowe. Capitals wreszcie złapali swój rytm gry i pokazują swój spory potencjał ofensywny strzelając dużo bramek. Florida Panthers na własnym lodzie strzela sporo bramek i mnóstwo traci. Ofensywa Panthers wygląda dobrze, ale defensywa jest strasznie dziurawa. W meczach u siebie Floridy jest dość ciekawa tendencja od jakiegoś czasu: raz jest over 5,5 a raz under. Idąc tym tropem to dziś powinien być over. Dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi ekipami to grad bramek: 7:1 dla Washington Capitals i 6:5 po dogrywce dla Washington Capitals. Ten wynik 6:5 po dogrywce dla Capitals był w tym meczu w którym Florida Panthers grali u siebie. W tym spotkaniu pewnie aż tylu bramek nie będzie, ale co najmniej sześć według mnie powinno wpaść.
 
P 80

pididi

Użytkownik
czy ktoś może mi powiedzieć jakie są dziś szanse capitals na win bez ot. dziękuje z góry za pomoc. post do kasacji oczywiście. jestem laikiem w tym, gdyż w większości typuje w nba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom