>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
A co do rzekomego pogromu Niedźwiadków przez Senatorów to Odi już się wypowiedział.. ???? Rozumiem problemy z pisaniem po polsku ( na prawdę czy pokolei ), ale żeby nie sprawdzić wyniku meczu i o nim pisać.. Hmm..
No i to pierwszy wieczorny mecz w sobotę, a o tej porze lubią w NHL strzelać..[/center]
Problemy z poprawnym pisaniem owszem - przytrafiają się, choć u ciebie leży najwidoczniej czytanie ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisałem o &quot;rzekomym&quot; pogromie Niedźwiedzi przez Senatorów, a to że ich pogonili można sobie interpretować na różne sposoby - chociażby: &quot;wyrównany do samego końca mecz na obcym, trudnym terenie&quot;.
Powodzenia z Flyers.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pozwolę sobie wtrącić się do waszej dyskusji na temat meczu Phila - Sens. Akurat ekipę Lotników monitoruje na bieżąco i staram się często oglądać ich mecze ponieważ zazwyczaj są to przyjemne widowiska. Mimo wszystko bałbym się użyć stwierdzenia &quot;filadelfijskiej nawałnicy&quot;, jak dla mnie Flyers obecnie to bardzo chimeryczna drużyna, która nie radzi sobie z ekipami dobrze poukładanymi w defensywie, o czym zresztą już ostatnio pisałem. To że wygrali z Caps 4:1 to bardziej zasługa gości, którzy nie podjęli nawet rękawicy i dla nich mecz się odbył. Wygrana może cieszyć i powrót Gagne okraszony bramką, ale nie wyciągałbym tak daleko idących wniosków że Phila już jest tak mocno rozpędzona, wcale się nie zdziwię jeśli dziś zostaną zgaszeni przez Sens. A są ku temu przesłanki, przede wszystkim obrona Ottawy, oni muszą grać świetnie w defensywie ponieważ nie mają zbyt wielkiej mocy z przodu, ale jak się okazuje to wychodzi im na dobre. Nikt z was nie wziął pod uwagę możliwego powrotu Michalka do składu Sens, a to nie jest byle jaki gracz i jestem zdania że z Milanem w składzie Sens stają się naprawdę niebezpieczną drużyną. Kurs na Sens jest naprawdę kuszący, Phila na tę chwilę nie jest drużyną której można tak bez żadnych wahań zaufać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins -&gt; Montreal wygra ML OT [1.91] Tobet ⛔
O tym że Montreal zwłaszcza u siebie w Kanadzie nie musi się obawiać nikogo już pisałem. To może być ich sezon z uwagi na kilka czynników, na początku roku wydawało się inaczej sprawa nieco śmierdząca z Subbanem poza tym mało zdecydowanych ruchów w kierunku poprawienia sytuacji z zeszłego roku. Plusy rozpoczęły się od dobrych występów pierwszoroczniaków, dołączyli do tego równo grający weterani jak Plekanec czy Markow i solidne bramkarstwo Price&#39;a Cała kadra z resztą gra dobrze bo ciężko znaleźć inny taki przypadek jak w Montrealu - 17 różnych hokeistów strzeliło bramki w tym sezonie. To na razie wystarcza, w play-off może być za mało ale na razie wystarcza bo inne zespoły mają ogromne wahania formy. Jedną z takich drużyn jest Pittsburgh który gra seriami. Ktoś tam pisał ostatnio że Małkin jest Pingwinom na nic nie potrzebny bo i tak grał słaby sezon. Bzdura, kto widział choć raz Pingwiny w całym meczu wie ile robi i ile widzi Gino. Bez niego PP ekipy z Pensylwanii wygląda bardzo słabo a to był ich bardzo duży atut ... O dziwo Tobet oferuje najwyższy dostępny kurs, brać trzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Pittsburgh Penguins @ Montreal Canadiens :hokej: Over 5.5 @ 2.24 ✅ (Marathonbet)



Pingwiny dwie porażki z rzędu.. Trzech nie mieli od dawna.. O ile były w tym sezonie takowe..(/Funt sprawdził - nie było)
Strzelają mnóstwo i sporo tracą..
Pingwiny w 8 meczach strzeliły 29 bramek, a tu bukmarzechy wystawiają kurs powyżej 2,2 na over 5,5.. Wypada podziękować..Pozycja obowiązkowa..

No i nieco drobniej:

Pittsburgh Penguins @ Montreal Canadiens :hokej: Pittsburgh Penguins (-1) @ 3.00 ⛔ 7:6 OT Co za mecz !!!! ????

Chyba nie trzeba dodawać, że drugi typ jest bardzo ściśle powiązany z pierwszym.. Przy underze szanse Pingwinów są w najlepszym wypadku niewielkie ;)
Kanadyjski klasyk: 0:1=&gt;1:1=&gt;1:2=&gt;2:2=&gt;3:2=&gt;4:2=&gt;4:3=&gt;4:4=&gt;4:5=&gt;5:5=&gt;6:5=&gt;6:6=&gt;7:6 ????

-~-~-~-~-~-~-~

Bramkarz też człowiek..
Jutrzejsza perełka:

Buffalo Sabres @ New York Rangers :hokej: New York Rangers Total Goals: Over 3 @ 2.28 (Marathonbet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kiedy już wydawało się, że Hawks mogą zakończyć swój streak w St.Louis na ciężkim terenie, oni po prostu zagrali swoje i nie mieli większych problemów ze zdobyciem kompletu przeciwko Blues. Następnie gościli u siebie w Chicago Jackets, którzy postawili znaczny opór - również bez skutku. Dziś nie zamierzam grać z myślą o jakimkolwiek przełamaniu, bo nie tędy droga. Dziś pójdę w kierunku ekipy, która w ostatnim okresie robi znaczne postępy i powoli odbudowuje skład po tych absencjach spowodowanych licznymi kontuzjami. Skrzydła na własnym terenie zawsze potrafili podciągnąć skill nieco wyżej, a przekonali się o tym chociażby Canucks tydzień temu, czy dzień wcześniej Predators , którzy przepuścili łącznie 12 krążków a gospodarze nie stracili a ni jednego gola z przewagi (PP). Wobec Blackhawks trzeba teraz zagrać precyzyjny, skuteczny oraz mądry hokej i sądzę, że RedWings w aktualnej sytuacji mają wobec tego znaczne predyspozycje. It’s time for them.

Chicago Blackhawks @ Detroit Red Wings OT ▶ [2,00] PinnacleSports ⛔

Wspominałem przy meczu Wings-Hawks, że Kurtki dość odważnie podeszli wobec Blackhawks w ostatnim meczu w Chicago. Trzymali określony poziom do końca i zdołali nawet podciągnąć mecz do dogrywki, jednak tam znaczą przewagę mieli gospodarze. Jackets w tym sezonie grają standardowo -większość porażek, ale dali się poznać jako zespół bardzo ambitny, waleczny i dający z siebie znacznie więcej z topowymi drużynami. Dziś powracają na swój teren, gdzie gościć będą odradzających się powolutku Avs, w końcu z liczniejszym składem , dodatkowo z debiutującym po pobycie w KHL Ryanem O&#39;Reilly, który powinien dodać sporych profitów w ofensywie, tym bardziej że tam na prawdę znajduje się już zacne grono i jestem zdania, że z Lawinami może być już tylko lepiej w tej częsci sezonu. Kurtki wciąż osłabione - skład zasilił zaledwie Anisimov, ale nadal nie ma Johnsona, Dubinskiego i Wisniewskiego - graczy kluczowych. Avs do tej pory nie błyszczeli na wyjazdach, szczególnie z Warłamowem między słupkami , ale ostatnie wzmianki i kilka dobrych spotkań przedstawiają ich w znacznie lepszym świetle i sądze, że z przeciwnikiem pokroju Jackets jakiegokolwiek nie postawili by oporu ,będą w stanie ich pokonać.

Colorado Avalanche OT @ Columbus Blue Jackets ▶ [1,83] PinnacleSports ⛔

Po krótkiej przerwie nareszcie byłem świadkiem rozegrania przez Blues meczu na wysokim poziomie, gdzie przez całe 60 minut nakładali sporą presję i dominację wobec bezradnych tamtego wieczoru Nafciarzy. Zaczęło się od pewnego wejścia Niebieskich na strefę Oilers, ale jak się okazało - zaliczyli lekki falstart i dwa szybkie ciosy na korpus przez gości, którzy w 23 sekundy wyszli na podwójne prowadzenie. Jak się potem okazało, było to całkiem przydatne, bo tylko podrasowało zapały Niebieskich i do końca meczu poszło już z górki. Blues maja to do siebie, że jeśli tylko wyłapią pewną regularność, osiągną jakiś określony poziom , to długo z niego nie schodzą. Dodatkowo dziś wielka okazja dla Elliotta na zrehabilitowanie się po kilku bardzo słabych występach sprzed paru tygodni, gdzie w zasadzie był główną przyczyną złej postawy ze strony całego zespołu. Hitchcock wie co robi i można mieć do tego gościa zaufanie. Po drugiej stronie Stars, którzy konsekwentnie przeplatują nieco słabsze i lepsze wyniki od początku tego sezonu. Blues to niewygodny rywal dla Gwiazdek, z resztą H2H całkowicie to odzwierciedla i dziś uważam ,że po bardzo obiecującym meczu z Oilers, Niebiescy będą w stanie kontynuować dobrą postawę na tafli.

St. Louis Blues OT @ Dallas Stars ▶ [2,00] PinnacleSports ⛔

Jako jedyny mecz z sesji nocnej wybrałem starcie Canucks z Flames. Tutaj wiele pisał nie będę, bo ciągle powtarzam właściwie to samo. Flames mają pewien określony poziom, poza który nie są w stanie niestety wyjść, w dodatku to w jaki sposób przegrali ostatnie dwa spotkania mając praktycznie komplet punktów w garści, na pewno nie doda im pewności siebie, która zdecydowanie będzie potrzebna w starciu z Canucks - nawet na własnym terenie. Nucks potrafią grać z Flames i po bardzo ważnym dziś zwycięstwie z Kings, myślę że na dobre odwrócą serie porażek i zacznie się układać po ich myśli, a jak widać potencjał drzemie tam spory.

Vancouver Canucks OT @ Calgary Flames ▶ [1,78] PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dziś wbrew pozorom oferta w NHL niezbyt atrakcyjna.. Niezbyt.. Bo jest jedna perełka.. ????

Buffalo Sabres @ New York Rangers :hokej: New York Rangers Total Goals: Over 3 @ 2.28 ⛔ 2:3 OT (Marathonbet) większość buków daje zwrot, Marathonbet niestety NIE



Tak na szybko, bo wciąż w pracy.. Buffalo obecnie ma serię trzech wygranych..co im się w tym roku jeszcze nie przytrafiło..w bramce Sabres z uporem maniaka wciąż Miller.. Zagrał w 21 meczach na 23 (bez jednej tercji).. Jego zmiennikiem jest młody Szwed Enroth.. Zagrał jedynie 7 tercji, w których puścił 11 goli i każdy z tych meczy Sabres przegrało..
Wczoraj toczyli ciężki bój z Devils, wygrali podobnie jak z Florydą 4:3 po rzutach karnych..
To był 11 kolejny mecz Millera w bramce..Puścił w nich w sumie 33 gole..
Czy wyjdzie na lód w MSG?.. Funt uważa, że to mało prawdopodobne.. I w sumie bez znaczenia.. Bo dzień po dniu to ciężko na basen chodzić, a co dopiero grać w hokeja na tym poziomie przez 130 minut + karne..
A co do Rangers to złapali ostatnio lekką zadyszkę przegrywając 5 meczy na 6..Ale w piątek już się przełamali tłukąc Tampony u siebie 4:1..
Z wymęczonymi Sabres powinno pójść gładko, ale na wszelki wypadek, bo Lunqvist też może mieć gorszy dzień Funt wybiera over na gole gospodarzy..Trzy bramki to najmniej co wsadzą.. Wszystko wskazuje na to, że może być ich znacznie więcej..​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dallas Stars - St. Louis Blues -&gt; St. Louis wygra ML OT [1.96] Pinnacle ⛔
Ostatnio miałem obawy w odniesieniu do formy zwłaszcza ofensywnej St Louis - okazało się że zupełnie niepotrzebnie. 30 solidnych strzałów i ograniczenie rywali do 17, bramka w PP i 100 % PK przekonuje mnie to że Bluesmani znów wchodzą w dobry dla nich okres. Dla Gwiazd będzie to ciężkie starcie, oprócz Jagra mało kto trzyma stały poziom nawet Benn raczej gra w kratkę. Także Lehtonen po kontuzji nie odnajduje się tak dobrze jak na początku sezonu. Własny lód nie jest aż takim atutem by nie skorzystać z kursu na gości. Dobry kurs oferują także na Ottawę, ale jednak Wyspiarze mają w dyspozycji Tavaresa, który może tam sporo namieszać z młodymi chłopakami Senatorów - wolę zagrać tą dla mnie pewniejszą wyjazdową wygraną.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
dlaczego piszesz takie rzeczy??? stawiasz wszystko tak jak Lutek, Funt, JuanRoman08 i Odi i dlatego, ze niektorzy z nich maja ostatnia zla passe, przegrales duzo kasy??? ja powiem jedno, hokej ogladam tylko wtedy, gdy leca mecze przed godzina 24-a (dzis byl fajny meczyk Detroit - Chicago i znowu na +++), a reszte wiedzy czerpie z wpisow wyzej wymienionych osob i co powiem to powiem, ale znaja sie na rzeczy! ja np. nie stawiam tak jak oni tylko sugeruje sie ich typami, reszta to analiza ze statystyk z oficjalnej strony NHL i od poczatku sezonu jestem na plusie, mialem w tym tygodniu znakomita passe, faktem jest, ze wczoraj dwa mecze nie weszly, jeden wszedl czyli jeden dzien do tylu, dzis jeden typ wszedl i na dzis daje spokoj, bo mialem nieciekawy weekend... grunt to umiar, ja jak postawie w danym dniu trzy mecze NHL to gora, a ostatnio czytam analizy takiego np. Lutka i stawialem ostatnio na odwrot (nie z zasady tylko po prostu tak nakazywala mi intuicja) ale jakos nie nabijam sie z goscia, bo on przegrywa a ja wygrywam... NHL i NBA to sa naprawde warte zainteresowania ligi i lepiej grac to bo to zawodowcy z krwi i kosci i niespodzianki zdarzaja sie (fakt graja bez przerwy), ale nie tak czesto jak np. w tej naszej g....j ekstraklasie pilkarskiej, ktora po tym tygodniu postanowilem olac cieplym... NHL to wyrownana liga i kazdy z kazdym wygrac moze!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Florida Panthers - Carolina Hurricanes -&gt; Carolina wygra ML OT [1.80] Betsafe ✅
Logika jest tutaj zabójczo prosta. Obie ekipy grały ze sobą chyba przedwczoraj i Floryda nie dość, że przegrała wysoko odstając zdecydowanie poziomem, to do listy kontuzjowanych dorzuciła trzech kolejnych hokeistów.
Za: Onet.pl [ http://eurosport.onet.pl/zimowe/hokej/nhl/nhl-13-bramek-i-triumf-pingwinow-w-montrealu,1,5435189,wiadomosc.html ]
Pech nie opuszcza Florida Panthers. Przetrzebiona przez kontuzje kadra Panter została uszczuplona o kolejne nazwiska - bramkarza Jose Theodore&#39;a, napastnika Scottiego Upshalla, oraz obrońce Dimitrija Kulikowa. Z tak wyglądającymi Panthers najmniejszego kłopotu nie miały Huragany z Caroliny, które wygrały każdą z trzech tercji i w konsekwencji cały mecz w stosunku 5:2.
W Hurricanes pełna mobilizacja podkreslali przed tamtym i przed tym spotkaniem że muszą wygrywać zwłaszcza mecze w zakresie własnej dywizji. Przegrana z Panterami nie wchodzi w rachube jeśli poważnie myślą o tegorocznych play-off.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Rick Nash strzeli gola 3.25@Betsson✅

Zaczne od tego, ze Szable bedą dzisiaj grały 3 dzień z rzedu i powinny byc zajechane juz na początku jak koń po westernie. Dzisiaj widzę tutaj mocny ogrom. Szable to zespół, który w tym sezonie nie nawojuje, od czasu do czasu zaliczy niezłą serię, a tak po przeżnie bedą &quot;pod formą&quot;. Osttanio wygrali 3 mecze z rzedu co czesto im sie nie zdarza, ostatnio 2 dodatkowo pod dogrywce i dzisiaj na wyjeździe z Rangersami nie podejmą w mojej ocenie rękawic. NO bo tak na chłopski rozum nIkt od nich nie wymaga długich serii zwyciestw, dzisiaj graja 3 dzień pod rząd z rzadna krwi ekipa Rangersów. Jak dostana nawet 5-0 to czy ktos bedzie miał prawo im cos zarzucic. W ostatanich meczach pozdobywali trochę pkt i tutaj na zmeczeniu nie będzie im tak zalezało w mojej ocenie na zagraniu jakiegoś szczególnego spotokania. Obrone od początku sezonu mają tragiczną i to się nie zmienia. Czy dzisiaj bedą w stanie powstrzymac gospodarzy? NIe ma mowy. w mojej ocenie 4 bramki to minimum Rangersów w tym meczu. Jak mają tyle nastrzelac to ktos musi sie o to zatroszyc i ja stawiam, że będzie to Rick. Ostatni pare meczów go nie było i druzyna zaliczyła serie porażek, ale wrócił na mecz z Tampą i juz 4-1 i brameczak Ricka, a dodatkowo asysta. Czyli w gazie powinien byc. W tym sezonie jest najlepiej punktujacym zawodnikiem Rangersów, ale głównie to nabija asystai. Ze strzelaniem szału nie ma, ale z kim ma strzelac jak nie ze zmeczoną i fatalna defensywą Szabel? W tym sezonie Nash oddał na bramke rywali 69 strzałów i strzelił 4 gole w 15 meczach. Dzisiaj równiez bedzie miał kilka okazji, bo Szable po prostu nie są w stanie ich zatrzymac. Nash w moeje ocenie swoje w tym meczu zrobi i na to stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Zaczne od tego, ze Szable bedą dzisiaj grały 3 dzień z rzedu..
Drugi.. Czwartek.. Sobota.. Niedziela..
Ale reszta się zgadza.. ????


Graty chłopaku!! ????
•••••••••••••••
Żeby nie spamować Funt wykorzysta ten post..


Tampa Bay Lightning @ Pittsburgh Penguins :hokej: Pittsburgh Penguins Total Goals: Over 3 @ 1.90 ✅ 3:4

Tampa Bay Lightning @ Pittsburgh Penguins :hokej: Over 5.5 @ 1.77 ✅ 3:4
(Marathonbet)

No czas na wypłatę..
Dziś spotykają się dwie najbardziej kasowe drużyny w prywatnym rankingu Funta..
Drużyny przez które zakończył znajomość z Lutkiem..
Były momenty, że Funt przez nich rwał przydługie kudły z głowy.. Potem na szczęście przyszły te normalne..
A zaczęło się 2 lutego (to już miesiąc Lutek, a dwa tygodnie z lalką ???? )..
Pingwiny puknęły New Jersey 5:1, a Tampa Bay 8:3 Winnipeg Jets..
Od tamtej pory na 14 meczu Pingwinów, wygrał Funt na tych swoich overach 10 razy, jeden zwrot i trzy wtopki..
Tampa Bay nie była gorsza..na 11 strzałów, aż 9 razy zabrzęczało.. Zabolała tylko wtopa 1:2 z Flyers..
Ostatnich 3 meczy w kontekście overów nie bylo sensu ruszać..
No ale do rzeczy..Dziś faworyt jest tylko jeden, drrużyna, która w sobotę wygrała 7:6 z Montrealem..To rzecz jasna Pingwiny..
W 22 meczach strzelili łącznie 77 bramek tracąc aż 64..dla porównania Ottawa, która ma o jeden mecz rozegrany więcej bilans ten ma 52:44..
Tampa Bay to też cyrkowcy, mają o cztery gole mniej strzelonych za to straconych trzy więcej w stosunku do Pingwinów..
W sobote w meczu Pittsburgha chłopcy doszli do 13tki.., choć mecz miał być underowy..
Dziś zapowiada się over.. I będzie.. Pytanie jednak brzmi.. Czy Tampony będą w stanie się postawić?.. Jeśli tak to over 7,5 @ 3,75 wyrobią w dwóch tercjach.. Jeśli nie to optymalnym wyjściem jest over 3 TT na Pingwiny @ 1,90..
Gwoli przypomnienia.. W tym sezonie grali już raz i górą byli Kanadyjczycy 5:3..
Trzy ostatnie spotkania minionego sezonu też padły ich łupem (8:1, 4:2, 6:3)..

Tylko jedna rzecz Funta martwi przy tym typie..
Dzień tygodnia.. Poniedziałki są z natury underowe..Ale czy to ma znaczenie przy takim szlagierze?.. Oby nie..​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Witam, przerwa nie jest niczym złym i nie świadczy o niczym. A jeśli już, to o chłodnej i rozsądnej głowie.. od każdego zależy indywidualnie, czy chce sobie zrobić odpoczynek, złapać znowu rytm ???? zrzucić rutynę itd ???? mam nadzieję, że mi akurat przerwa dobrze zrobiła.
Odpuściłem ponad 20 ostatnich dni i tylko przyglądałem się meczom, formie i na chłodno wciągałem temat NHL ???? powód był tylko jeden: słaba, wręcz bardzo słaba forma w typowaniu.. ale to już przeszłość..
Dziś rozpoczynam od meczu Penquins v Lightning i zapewne zagram tak samo jak Funt Over 5,5, może 6,5 ???? analiza póżniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Wszystkim krytykantom polecam zauważyć, że hokej to strasznie niewymierna dyscyplina sportu, jedna z niewielu w której lepsza drużyna niekoniecznie wygrywa spotkanie. Stąd też jest bardzo trudna do typowania, tym bardziej NHL, gdzie poziom jest bardzo wyrównany. Swoją drogą trochę ubolewam nad poziomiem działów europejskiego hokeja, bo tam idzie wyłapać całkiem niezłe bety, a w działach jest ich jak na lekarstwo. Sam nie jestem pasjonatem NHL, co najwyżej śledzę wyniki i jakieś podstawowe staty ;) W moim odczuciu dobrym rozwiązaniem jest atakowanie większych kursów. Przejechałem się ze 2-3 razy w tym sezonie na ML po kursach 1,6-1,7 i stwierdziłem, że lepszym rozwiązaniem będzie odjęcie trochę ze stawki, a zwiększenie kursu i taki bet spróbuję dziś zaatakować.

Nashville Predators @ Los Angeles Kings / Handicap Betting - Los Angeles Kings (-1) @ 2,58 ✅
Marathonbet


Czy mistrz, który jest w całkiem niezłej dyspozycji może przegrać 3 mecze z przeciętnymi Predators ? Ja mam nadzieję, że tak się nie stanie i gram dziś na Kings&#39;ów. W NHL bardzo często z powodzeniem korzystam z zasad rewanżu, jeśli jakaś drużyna w krótkim czasie przegrała z ekipą B jedno/dwa/trzy spotkania to najczęściej biorą rewanż. Tym bardziej kiedy atuty czysto sportowe są po stronie gospodarzy. Niepokoją trochę serie 4W Kings win home oraz 5L Predators road lecz mam nadzieję, że drużyny dołożą jeszcze po co najmniej jednym spotkaniu. W obu ekipach bez większych osłabień, do tego żadna z nich nie grała wczoraj spotkania więc czynnik kontuzji i zmęczenia nic nie wnosi. Własna tafla, wyższy poziom sportowy, obecna forma obu drużyn, chęć (zasada) rewanżu - to atuty przemawiające za LA, serie oraz nieprzewidywalność dyscypliny to argumenty przeciwko mojemu typowi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stardog 250

stardog

Użytkownik
Coyotes - Ducks, Ducks ML ⛔
Pinn: 1,99

Powtarzam ten typ drugi raz, mimo że za pierwszym skończyło się porażką. Oglądałem starcie sprzed dwóch dni i muszę przyznać, że mimo tradycyjnie solidnej gry PHX przez 2 tercje na lodzie rządziło Anaheim (a pierwsza tercja to totalna dominacja Kaczek). Choć (z tego co pamiętam) Kaczki nie zdobyły goli w PP to trzeba przyznać, że ten element funkcjonował znakomicie i tylko Smith był przyczyną tego, że PP nie zostały wykorzystane (np. pierwsza przewaga 7 SOG, na dwa okresy PP Kaczek Kojotom udało się ledwie raz wystrzelić krążek). Do zwycięstwa zabrakło niewiele biorąc pod uwagę 2 min. 4 on 3 w dogrywce. Skoro było tak dobrze to dlaczego skończyło się porażką? Wg mnie słabszy dzień miał Fasth chociaż nie popaełnił rażących błędów, brak było pewności w bramce. Drugim czynnikiem mogło być to, że po b2b niestarczyło pary na 3 tercję. Dzisiaj, po dniu odpoczynku, Ducks wracają do Phoenix żeby wyrównać porachunki - są, zespołem lepszym, są ostatnio na fali, walczą o 1 na zachodzie. Kojoty z wyrównanym składem i tradycyjnie bez straszaków w pierwszej linii - dziś dalej grają bez Vrbaty i Hanzala (dwóch ważnych ogniw i tak ubogiej ofensywy). Jedynym ratunkiem dla Kojotów może być dzisiaj dobra postawa Smitha.

Drugi typ na ten mecz jaki mi się nasuwa to Anaheim over 2,5 (na razie gram jednak tylko ML)

e: proszę nie dobijać mi pkt. reputacji przed rozstrzygnięciem meczu, bo chyba mija się to z celem...wolałbym widzieć tam wyższe cyferki po meczach zakończonych plusem.

e; jak sobie życzysz, ale ja jako moderator traktuje punkty reputacji jako &quot;nagroda&quot; za samą działalność pisanie analiz celnych spostrzeżeń itd pzdr Odi !

a ja jako nagrodę za skuteczność i pomoc w osiągnięciu zysków, więc wolałbym żeby te punkty były miernikiem osób, które skorzystały i zarobiły ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Zgodnie z zapowiedzią dziś wznawiam grę i typy, z przekonaniem co do dużo skuteczniejszej i jakosciowej gry!
Pittsburgh Penquins vs Tampa Bay Lightning ✅ 4-3 ✅
Over 5,5

Kurs 1.65
Bwin przy stawce 9/10!
Odważniej 6.5 - po kursie 2.30! stawka 7/10! ✅ 4-3 ✅

Choć kurs nie jest porażający, to jest bardzo prawdopodobny i realny do wysoko pienięznej gry!
Penquis przechodzą samych siebie, bo dawno nie tracili tak wielu bramek. Wszystko nadrabiaja kapitalną ksutecnzoscią i szybkim stylem gry, przemiennym, bo jest wielu dobrych strzelców i to nie jest gra na lidera Crosbyego badz Malkina.
Penquins w domowej grze są mocni, ale trafiają na nieobliczalną ekipę, z jeszcze słabszą w ostatnim czasie obroną niż Pingwiny, ale z wysokim potencjałem w ataku, jak gospodarze.
Ostatni wynik 5-3, co roku style obu druzyn nie zmieniają się, teraz wygląda to jeszcze ofensywniej.
Wraca Malkin, to tylko na plus dla bramek. Stamkos z Tampy w wybitnej formie,a goalie bez rewelacji w obu ekipach bez porównywania!
2 Typ to:
Toronto Maple Leafs vs New Jersey Devils ✅ 4-2 ✅
Over 5.5
Kurs 2.30
Bwin - stawka 5/10
Główny argument to niezła gra Leafs, Kessel odnajduje formę i przede wszystkim forurę robi Van Riemsdyk.
Devils po przegranej, swoje wbijają i wbiją Scrivensowi badz Reimerowi.
Nie ma Brodeura i to jeden z koronnych atutów typu, gra z nim wyglada duzo solidniej w obronie u Devils!
* Ogólnie istnieje w ostatnim czasie tendencja do omijania bramowych typow na ekipy z zachodniej konferencji i w moim przekonaniu najwieksze szanse sa w upatrywaniu wysokich wyników na Wschodzie. Są wyjątki i niekiedy sporo padnie na Zachodzie, ale coraz rzadziej widac tam styl zachwycającej wymiany ciosów bez taktycznego zaangażowania ????
Grać, pobierać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - Nashville Predators -&gt; Los Angeles wygra REG TIME (60&#39;) [2.18] Pinnacle ✅
Typ zarówno za Kings jak i przeciw Nashville. Królowie mieli świetną serię pięciu zwycięstw i dobrze się stało że serią zastopowana - nie będzie ich nic dręczyło w podświadomości że trzeba coś śrubować czy podtrzymać. Nashville to beznadzieja kreatywność równa zeru, ostatnie dwa mecze to tylko 19 i 21 strzałów z obronami do przejścia (Sharks i Ducks). Coś tam mieszają w formacjach specjalnych niby Kosticyn ma wejść za kogoś ale to są ruchy zbyt niemrawe na ogrom beznadziei jaki się tam rozgrywa. Obrona LA jest bardzo wysoko ceniona i nie sądzę by tu dała się ograć więcej niż raz. Wraca do defensywy Alec Martinez ważny jej punkt.
Jeszcze tak dla uzupełnienia dodam że w bramce Kings rezerwowy Bernier i BARDZO DOBRZE bo Quick z Vancover zagrał totalny muł 23 strzały i chyba 4 przepuszczone gole - ten Pan wciąż ma kaca po Stanleyu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pittsburgh Penguins vs Tampa Bay Lightning
Pittsburgh Penguins to obok Chicago chyba jedna z najbardziej gorących drużyn ostatnimi czasy i mimo dwóch porażek wyjazdowych, raczej nikt ich lekceważył nie będzie. Co ciekawe Pingwiny od 13 lutego, pomijając spotkanie z Hurricanes, zdobywali 3 lub więcej bramek w 8 spotkaniach. Bez wątpienia jest to drużyna, która zawdzięcza wszystko swojej fenomenalnej postawie w ataku, czasami swoje cegiełki dorzucą Vokun i Flower, jednak to ilość zdobytych bramek w tym przypadku decyduje o tym jak wiedzie się drużynie z Pittsburgha. Pingwiny na chwilę obecną zdobyły 77 bramek i jest to najwięcej spośród pozostałych ekip. Mi osobiście podoba się to że w Pittsburghu aktualnie nie ma takiego ciężaru na Crosbim czy Malkinie, jest oprócz nich kilku konkretnych zawodników, którzy w świetnym stylu ich uzupełniają. Wydaje mi się że jest to bardzo ciężka &quot;opcja&quot; do wypracowania i dlatego też wielkie słowa uznania dla Bylsmy za to że potrafił tak świetnie skomponować drużynę w kontekście działań ofensywnych. Nie zaskoczę nikogo typem, jest to over 3.0 na drużynę gospodarzy.

Pittsburgh Penguins over 3.0 / 1.87 Marathonbet✅ 4:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Pierwszy dzień powrotu udany z overami Penquins i Leafs, a dziś mam zamiar kontynuowac dobre rozpoczęcie, w koncu nie po to specjalnie odpoczywałem!..

Dyscyplina NHL Hokej 01.00
New Jersey Devils vs Tampa Bay Lightning ✅ 2-5 ✅
Over 5.5
Kurs 1.92

Unibet
Stawka 8/10

Over złożony niejako z dwóch zespołów na które wczoraj podałem overowe wyniki! Wysoko cenię ten typ, dlatego stawkuję go 8/10.

U Devils sprawa niezmienna i koronny argument na bramki - nie gra Brodeur, klasa obrony bramki i podpora gry i swobody defensywnej Devils!
Hedberg wczoraj zaliczył 4 bramki, z czego kazdy krążek przeslizgiwal sie obok niego do bramki. Mimo to nie zagrał źle, a najwięcej zastrzeżeń dotyczy kolegów z obrony, ich powrotów, szybkości blokowania..

Dzis moze rozpoczac to spotkanie Kinkaid, a to oznacza absolutny debiut w NHL. Nie trzeba mówić z czym wiąże się gra przeciwko Tampie, najbardziej ofenswynemu obok Penquins zespołowi notujacemu 5 porażek po sobie, mimo strzelania bramek! Potężne wyzwanie! Wczoraj Penquins mimo przewagi ogólnej przegrywali do 3 tercji 1-2 i geniusz przede wszystkim Malkina oraz Crosby&#39;ebo zniwelował wynik i wyciągnał mecz dla Pingwinów.

Devils za to 4 porażki i to jest mecz przegranych w ostatnim czasie, co oznacza sporą chęc wygranej po obu stronach. Na obrone nie ma co liczyć, bo gospodarze słabiej grają w tej dziedzinie od utraty Brodeura, nie ma własnie jego, a także może w bramce zadebiutować Kinkaid!

Goście z Tampy nie umieją bronić tak, by nie tracić bramek - ich siła to ofensywna gra i szybkość oraz talent supersnajpera Stamkosa.

Ten mecz miał już miejsce i nawet przy Brodeurze było 4-2! Zresztą mecze sa ofensywne i skuteczne, bramki sypią sie w okolicach 6-7! Czas na zaistnienie Kovalczuka, bo jego osoba musi pomóc Devilsom wyjść z poziomu serii pod kreską!

Brać, pobierać ????
2 Typ, który podoba mi się to:
Detroit Red Wings vs Colorado Avalanche ✅ 2-1 ✅
Typ Detroit 1
Kurs 2.00
Bwin
Wings świetnie zagrali w meczu dnia z Blackhawks, mimo to przegrali po dogrywce 1-2( wow, jestem dumny z mojej ekipy, to co wyprawiają w tym roku jest nie do wyjaśnienia ???? Grali równo i choć Blackhawks miało sporo okazji, to Detroit mogło ten mecz wygrać. W formie jest Howard, bramkarz gospodarzy wszedł w rytm dobrej gry i dziś Lawiny nie powiny wiele strzelić, a staracić owszem - nie jedną i nie dwie! Duża presja Na Franzenie, miał parę wyśmienitych okazji na gola z Chicago, nie trafia w ostatnim okresie, a ten mecz warty podreperowania gry. Avalanche w delegacji mizernie i nieskutecznie, bez polotu i siły w dobrej defensywie. W domu potrafią zagrać dobry mecz, ale wyjazdy to wiele błędów, przegrywają praktycnzie z każdym, a kurs 2.00 to chyba promocja na Detroit, które nie wygrało w regulaminowym od paru meczów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Spotkanie: Vancouver Canucks - San Jose Sharks 2:2
Typ: over 5,5 ⛔
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
06.03.2013 04:00
Analiza:
A na dziś noc taki typ.Kurs ciekawy i wysoki.inne zespoły bez problemu osiągają takie wyniki więc dlaczego też w tym spotkaniu w końcu rekiny go nie osiągną.Goście już od ośmiu spotkań mają niemoc strzelecką.Aż tyle na taki zespół to jest jak dla mnie szok.gospodarze grają różnie, ale nie oszczędzają swojej skuteczności i często pada wynik powyżej 5,5 bramki z ich udziałem. Chociażby cztery ostatnie spotkania to same overy powyżej magicznej granicy 5,5.Dziś sądzę że to jest czas dla obu zespołów. Liczę tu bardziej na gości którzy w końcu strzelą więcej niż jedną bramkę w spotkaniu.tak ładnie zaczęli sezon ale później to jedna wielka porażka.Przegrywali mecz za meczem i przy tym skuteczność ich była na poziomie jednej bramki.Tyle gwiazd w składzie a tak słabo ze stzrelaniem.ostatnie spotkanie z drapieżnikami i 39 strzałów i zaledwie dwie bramki i wymęczenie wygranej po dogrywce.Marnie marnie ale do czasu.dlatego też myślę że dziś o orki nie powinienem się martwić ze strzeleniem minimum trzech bramek.Bracia Sedin trzymają formę i myślę że gracze z Kanady strzelą jakieś bramki.No i mam nadzieję że rekiny w końcu także dotrzymają kroku gospodarzom i dziś wynik będzie wysoki w sumie no i rekiny się w końcu odblokują z wygranymi jak i overami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom