>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Boston Bruins

Po serii kilku porażek z rzędu, dla ekipy z Florydy wkońcu nastały lepsze dni. Świadczą o tym dwie ostatnie wygrane. Dziś jednak przylatuje Boston któremu to teren na Florydzie w ostatnich dwóch latach wyraźnie nie pasował. Gospodarze nieco poprawili swoją gre w przeciągu ostatnich dni, jednakże dziś ich rywalem będzie bardzo solidna ekipa z Bostonu, która to z pewnością zechce przełamać swoją niemoc na terenie Tampy. Goście są w gazie, i świadczy o tym np ostatnia wygrana na również bardzo niekorzystnym terenie w Winnipeg. W bramkach obu drużyn zobaczymy dziś nominalnych starterów, który są Tuuka Rask w ekipie gości, i Anders Lindback w drużynie miejscowych. Z pewnością będzie się działo, tak wiec celuje tutaj w pierwszą wygraną Bostonu od dwóch lat na terenie Tampy.
Boston Bruins OT 1.87 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Tak na prawdę do tej pory nie byłem zagorzałym zwolennikiem gry i stylu ze strony Preds, ale z czystym sumieniem przyznać tutaj trzeba, że goście robią coraz większe postępy. Niesamowity Rinne między słupkami, żelazna defensywa i as całego zaplecza na tyłach - Shea Weber, który w końcu zaczął w większym stopniu udzielać się w ofensywie. Dopełnieniem tego jest ogólnie bardziej widoczna i przedewszystkim skuteczniejsza praca lini ofensywnych. Dochodzi również niezawodny PenaltyKill, który zdawał egzamin na 17 spośród 18 prób (94%) gry z przewagi przeciwnków w ostatnich 5 meczach i pod tym względem plasują się na szóstym miejscu w lidze. Poza tym własny teren, gdzie czują się na prawdę nieźle, potrafią dyktować warunki i przeszłość jasno pokazuje, że również wyniki są tutaj bardzo solidne. Dziś będą gościć Canucks, moim zdaniem nieco przyrdzewiałych po ostatnich maratonach i przedewszystkim wczorajszym meczu w Texasie. Potencjału Orkom nie można odebrać, ale faworytem tutaj być w żądnym stopniu nie powinni uwzględniając w/w ewentualne zmeczęczenie po tripie jaki sobie funduja i tym ,co ich najprawdopodobniej czeka w Nashville, czyli; twarda, szybka gra i ogółem spory nakład fizyczny jakim lubią częstować Predators, nie mówiąc już o tym jak ciężko będzie przełamać filary defensywne gospodarzy z Rinne &quot;on fire&quot;. Stawiam tutaj na Drapieżców, którzy jak na mój gust, odważnie i konsekwentnie z dnia na dzień odnajdują swoją grę.
Vancouver Canucks @ Nashville Predators OT ▶ [1,96] PinnacleSports ⛔ (1:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rijo 407

rijo

Użytkownik
vs

TYP: Coyotes 60&#39;
KURS: 2.50
BUKMACHER:
OPIS:
&quot;Nafciarzom&quot; ostatnio kompletnie nie idzie - 3 porażki w ostatnich pięciu meczach mówią same za siebie. Cztery ostatnie spotkania grali na Rexall Place, u siebie. Przegrali trzy z nich! Wczoraj choćby nie umieli pokonać ekipy z Minnesoty...
Wierzę w Coyotes, którzy mieli trzy dni wolnego. W ostatnich meczu pewnie pokonali Calgary Flames 4-0.
vs

TYP: Wild 60&#39;
KURS: 2.65
STAWKA: 2j.
BUKMACHER:
OPIS:
Po ostatnich wygranych z Oilers i Red Wings jestem zdania, że Wild konkretnie przyłączą się do walki o Play-offy!
Flames znowu jak to Flames - w ostatnich pięciu meczach trzy porażki, w tym przedwczorajsza z Los Angeles 1-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stardog 250

stardog

Użytkownik
Carolina - Tampa Bay, Tampa ML ✅
Pinn: 2,1


Krótko, bo czasu brak. Jeszcze raz przeciwko Huraganom, które troche zwalniają tempo, do tego grają z mocno przetrzebioną obroną, bez Skinnera w ataku i dziś z backupem w bramce (choć akurat on notuje ładne staty na początku tego sezonu). Tampa (podobnie jak ostatni przeciwnik Caroliny), po serii porażek z trudnymi rywalami, łapie drugi oddech. Ofensywnie potrafią bardzo dużo, grać w Raleigh Arena potrafią, więc biorę Tampę. Bogata oferta na dziś (co w cale nie oznacza łatwego typowania, czasami im większy wybór tym trudniej się zdecydować)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Drugi mecz w ciągu zaledwie dwóch dni pomiędzy dwoma ekipami i mówiąc szczerze, nic nie mam do dodania a ni do ujęcia w tym starciu. Pierwszy event Diabły nie wygrali na pewno z łatwością, jednak byli lepsi w &quot;krytycznych&quot; momentach i tak jak mówiłem - w ich przypadku kłania się powerplay i penaltykill, przy którym nawet szukali swoich okazji strzeleckich - jak się potem okazało - skutecznie. Capitals są aktualnie bardzi kruchym zespołem i ciężko w ich przypadku spodziewać się czegoś pozytywnego. Devils potrafią grać z zespołami takiego rozmiaru i dziś ponownie szukam szans u ich boku.

New Jersey Devils OT @ Washington Capitals ▶ [1,94] PinnacleSports ⛔ (1:5)

Lotnicy w końcu zrobili spory krok po dwóch efektownych zwycięstwach, najpierw z Isles, później w końcu z odwiecznym rywalem - Pens. Zadyszka dotknęła ich nazajutrz z Panterami, jednak było to do przewidzenia po tak wyczerpującym meczu w Pensylwanii. Dziś będa wypoczęci, ponadto wracają do Filadelfii i spodziewam się efektownego w ich stylu zakończenia tego tygodnia wśród swoich kibiców. &quot;Jets are beatable&quot; , defensywnie wyglądają mizernie, nie mówiac już o niemrawym ostatniu Ondreju w bramce. Ich główny potencjał tkwi przedewszystkim na przodach, ale tutaj na ewentualną wymianę ciosów moim skromnym zdaniem nie podołają z tak konsekwentną, rządną krwi i silą ekipą jaką są Lotnicy. Inne zalety Jets? własny teren. Dziś grają na wyjeździe i spodziewam się kontynuacją tego, co zaprezentowali Flyers kilka dni temu.

Winnipeg Jets @ Philadelphia Flyers OT ▶ [1,71] PinnacleSports ✅ (3:5)

Nie wrózyłem wielkich sukcesów na początku tego sezonu odnośnie Oilers, jednak bardzo zaskakuje mnie ich ostatnia postawa, mianowicie; z zespołu, który pomimo słabych wyników, u siebie przeważnie byli w stanie to niwelować, widzimy ekipę , która ma problemy z wygraniem jakiegokolwiek meczu w Edmonton, ponadto całkowicie zabrakło skuteczności, a przy tak &quot;na pozór&quot; silnych i bramkostrzelnych hokeistach, jakich zasilają linie ofensywne, jest to bardzo niepokojące. Dziś będą gościć ekipę, która może nie należy do najregularniejszych w tym sezonie, ale potrafią grać całą taflą: bardzo solidna defensywa zasilana przez doświadczonego Smitha w bramce. Na prodzie z pewnością ma kto dyrygować i tutaj dochodzi też umiejętność i wyćwiczona do maksimum gra z PP. Oilers są w tarapatach, co prawda nie lubię zbytnio grać przeciwko zespołom , które przechodzą słabszy okres, jednak Coyotes to jeden z trudniejszych teamów, przy których Nafciarze mogliby się przełamać. Poza tym są bardziej wypoczęci po kilkudniowej przerwie.

Phoenix Coyotes OT @ Edmonton Oilers ▶ [1,86] PinnacleSports ⛔ (2:3 SO)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Washington Capitals - New Jersey Devils -&gt; New Jersey wygra ML OT [1.96] ⛔
Capitals nie potrafią wykorzystać dni w których Devils grali dramatycznie słabo. Było tak w tym sezonie dwukrotnie, oba mecze padły łupem Diabłów chociaż Caps mogli zwyciężyć. Co więc będzie gdy NJ zagra mecz dobry ? Porażka stołecznych, kolejne przegrane już nie powinni nikogo dziwić. Owieczkin na dobre stracił status mega gwiazdy, a ostatnio słyszy się także nad co raz mocniej rozważanym trade&#39;m Backstroma. Kolejna zmiana trenera będzie dopełnieniem tragikomizmu jaki ma miejsce w stolicy USA. W Diabłach jest dużo spokojniejsza atmosfera - to jest zespół który jak wspomniałem potrafi wygrywać nawet w gorsze dni. Dziś w bramce Hedberg ale to solidny zmiennik i ze względu na niego jest chyba tak duży kurs.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Ovechkin strzeli gola
2,95 Betsson ✅✅✅ efektowny big hit Oviego poprzedzający jedną z najlepszych akcji Caps w tym sezonie, zakończoną bramką TG8
czy chcecie tego, czy nie, king is back, 3G, 1A +2

W ostatnim meczu zabiło nas to, co zabija nas (w dużej mierze) od samego początku rozgrywek.. niestety, ale nawet przy dużych chęciach nie da się wygrać spotkania grając cały czas o jednego mniej.. 2-man adv i Kovy posyła w stronę Bradena kometę nie do obrony.. może i NJD oddało znacznie więcej strzałów, ale większość z nich Holtby łapał bez problemu, goście nie zagrali absolutnie nic spektakularnego. Mogą za to dziękować Martinowi, bo w pewnym stopniu &#39;wygrał&#39; im mecz. Czekałem aż kursy pójdą w górę, mam na myśli moją dzisiejszą propozycję. Doczekałem się. Już niemal 3 na TG8. Oglądając starcie sprzed dwóch dni zastanawiałem się, jakim cudem nie wbił 2 goli. Odpowiedź jest bardzo prosta, wspomniałem o niej parę linijek wyżej - Brouder. Martin jak w transie &#39;kradł&#39; Oviemu bramki. Kiedy wjechał jak w masło w D-Line Devils mógłbym sobie w tym momencie dać rękę uciąć, że wpakuje gola.. efekt byłby taki, że musiałbym pisać dzisiejsze przemyślenia jedną ręką. To nie jedyna sytuacja w której łapał jak w transie. Rebound control na najwyższym poziomie, jak za najlepszych lat. Dorobek punktowy na to nie wskazuje, ale Alex &#39;wraca do gry&#39;. Wymieniałem się dzisiaj spostrzeżeniami na temat Caps na hfboards (gorąco polecam, można tam znaleźć wielu polskich userów mieszkających za Oceanem, którzy wiedzą nieco więcej co w trawie piszczy). Jeden z nich, z ogromnym stażem (Polak!) napisał mi, że Alex coraz bardziej przypomina tego faceta, który jak tyczki mijał każdego. Na razie Brodeur vs #8 1-0, mam nadzieję, że po nadchodzącym spotkaniu w tym rzecz jasna wirtualnym pojedynku będzie remis ;)
mała edycja, wyczytałem, że Hedberg w bramce, z wyrównania rachunków nici, ale typ zostaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Rangersi ostatnio niezbyt zadowalająco i mogłoby się wydawać ,że są nieco pod formą, choć te wyniki tak do końca nie odzwierciedlają postawy na tafli. Tortorella w wywiadach jasno stwierdza, że jego zespół nie jest regularny, że te rezultaty i ogólna postawa na lodowisku nie napawają optymizmem, choć to jest całkowicie w jego stylu i dziś możemy z pewnością zobaczyć zmotywowanych całkowicie Rangersów, tym bardziej że kilka dni temu polegli u siebie właśnie z Canadiens. W tym wypadku jeden z moich argumentów może jest dziecinnie prosty, ale nie wydaje mi się , by tak poukładana ekipa pokroju Rangers, mogła przegrać drugi raz z rzędu z Kanadyjczykami. Strażnicy wciąż bez Nash&#39;a, ale podobnie jak ostatnio , dziś jestem pozytywnie nastawiony wobec całej ofensywy i ewentualnego zwrotu zdarzeń. Spodziewam się mocnego startu Rangersów od samego początku, tym bardziej że są ambitni i dziś zrobią wszystko ,by nie dopuscić do kolejnej porażki z Habs.

New York Rangers OT @ Montreal Canadiens ▶ [2,22] PinnacleSports ⛔ (0:3)

Leafs są w gazie i nie ulega to jakiejkolwiek dyskusji. Nie można podobnej opinii odebrać tutaj Senatorom, jednak oni własciwie z meczu na mecz przystępują w coraz to uboższym składzie - dziś wypada najlepszy bramkarz ligi - Anderson i choć Bishop ostatnio stał na wysokości zadania, tak jego start i próba przeciwko Liściom będzie z pewnością trudna. Ofensywa Leafs gra jak z nut, a pod nieobecność Lupula, kawał dobrej roboty odwala obficie punktujący Van-Riemsdyk, Phill Kessel czy Phaneuf. Tydzień temu bez problemu wygrali z Sens 3:0, dziś znacznie osłabieni będą mieli zadanie jeszcze bardziej utrudnione. Stawiam na Liście.

Toronto Maple Leafs OT @ Ottawa Senators ▶ [1,87] PinnacleSports ⛔ (2:3)

Na ostatni mecz dokładam zwycięstwo Wild, którzy w tym sezonie już raz pokonali po zaciętym meczu Flames w Calgary. Oba zespoły dzieli aktualnie lekka przepaść, przedewszystkim patrząc na spore luki w defensywie Płomieni i poważny problem między słupkami. Dzikusy zaczęli szaleć na wyjazdach, grają rozważny i precyzyjny hokej ze sporym zaangażowaniem na tyłach i coraz lepszym fragmentem gry z PP. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, dziś idę w stronę Wild.

Minnesota Wild OT @ Calgary Flames ▶ [2,00] PinnacleSports ⛔ (1:3)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
czy chcecie tego, czy nie, king is back, 3G, 1A +2
Oj tam Nick Bonino też strzelił w tym sezonie hat tricka :p Żeby być superstar trzeba czegoś więcej, podtrzymuje tezę że Ovie już się nie zalicza do tego grona - przecież to nie pierwszy a bodajże trzeci &quot;słabszy&quot; sezon.
Chociaż nosa mi utarł bo typowałem na Devils.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Montreal Canadiens - New York Rangers -&gt; Montreal wygra ML OT [1.76] Pinnacle
Zgadzam się z Lutkiem i tym razem typuje odwrotnie niż on, nie mniej napisał całkiem słusznie. Rangers są pod formą, a Montreal może nawet nad. W bramce Strażników dziś Biron, na liście kontuzjowanych Nash. Nie zagrają u nowojorczyków obrońcy z najwyższej półki Del Zotto i Marc Staal. W Montrealu nie podchodzą już z obawą do takich rywali, nie we własnym budynku. Tortorella dużo głupot ostatnio gada, chyba już zespół nie stoi za nim jak dawniej i sam nie wiem czy ten sezon nie będzie go kosztował posady przecież świętych krów w NHL nie ma co pokazało zwolnienie Ruffa z Buffalo.
Dallas Stars - San Jose Sharks -&gt; San Jose wygra ML OT [1.77]
Calgary Flames - Minnesota Wild -&gt; Minnesota wygra ML OT [1.93]

AKO = 3.41
Betsafe
Stawka = połówka bazowej

Wyjazdowy dubel z Konferencji Zachodniej. Przede wszystkim gospodarze obu ekip nie mają podstawowych bramkarzy a rzekł bym nawet że trzecich. Druga sprawa że San Jose zagrało bardzo dobrze w Chicago ale nie zatrzymali Blackhawks - nikt by nie zatrzymał. Dziś przy takiej dyspozycji nie widzę tego by nie zdobyli punktów. Minnesota chyba w końcu włącza się do gry, a Calgary cóż ich notowania jak dla mnie stoją nawet niżej niż Blue Jackets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: Dallas Stars - San Jose Sharks(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 3.30 ⛔
Bukmacher: Unibet
24.02.2013 02:00
Analiza:
No jak nie teraz to kiedy.Rekiny mają tak fatalną passę że szok.Nie poznaje tego zespołu z tyloma gwiazdami w składzie a nie potrafią wygrywać spotkań,Zaczęli sezon bardzo dobrze wygrywając mecz za meczem.No ale teraz przyszła czarna seria i dopiero po siedmiu spotkaniach bez zwycięstwa udało im się wygrac z nutkami na ich terenie.wczoraj ulegli z Chicago, chociaż myślałem że chociaż zremisują.Walka była zacięta, prowadzili ale ostatecznie polegli.W sumie grali z Chicago którzy zaliczają się do faworytów wygrania pucharu Stanleya.Dziś jednak mają słabszego kalibru drużynę.Gwiazdy w swoim składzie także mają wielu dobrych zawodnikow aczkolwiek to jednak nie Chicago.Stars od czterech spotkań strzelali dużo bramek.dziś myślę że już tak bramkostrzelni nie będą.Goście natomiast od czterech spotkań żadnego meczu na over 5,5.dziś myślę jednak że w końcu się obudzą z letargu i zaczną grac tak jak za dobrych lat.Rozbiją gwiazdy na ich terenie i w końcu włączą się do walki o play-offy oraz o piecię się do gory w tabeli.Na to liczę że dziś wygrają bez problemu z Dallas minimum dwiema bramkami.Bilans poprzednich pięciu spotkań maja na korzyść więc dziś sądzę że w końcu się obudzą.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Senators - Leafs, Leafs ML ⛔
Pinn: 1,86

Zupełnie nie zgadzam sie z Lutkiem jeśli chodzi o &quot;spokojne wygranie pierwszego meczu przez Liście&quot;. Przez prawie 60 min 1-0 i 2 bramki w samej końcówce - z czego ostatnia to epmty net. To nie jest łatwe zwycięstwo. Gram dzisiaj, bo gram konsekwetnie od 2-3 meczy przeciwko Ottawie i dzieciaki za każdym razem robią mnie w balona. osłabień w tym zespole jest tyle, że w końcu musi się to odbić na wynikach i dziś jest bardzo dobra okazja by zaczęło się to materializować. Kurs trochę za niski w mojej ocenie, ale mimo wszystko moja kasa ląduję dzisiaj na łopatkach Liści.

e: Dzieciaki vs stardog 4:0, bilans lutego. Czas zacząć omijać szerokim łukiem.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
St Louis Blues (-2.5 AH) Unibet@3.45⛔

Ja dzisiaj próbuje poszukac pewnego zwycięstwa Nutek. Ostanio wydawało by się wrócili po kryzysie do dobrej gry i tak było. Potem problemy logistyczne spowodowały, że mieli bardzo mało czasu na przygotowanie sie do dwóch meczów z San Jose i Colorado. Oba mecze przegrali. Dzisiaj trzeba sie odbić, pokazac sportowa ambicje i najlepiej przejechać się po Kurtkach. Kurtki dzisiaj bez Anisimova i Dubinsky`ego, a w bramce Bobrovsky i raczej nie wygląda on na takiego, który by tutaj powtrafił powstrzymać swietna ofensywę Nutek. Ostatnio Kurtki całkiem nieźle grały, chyba nawet lepiej niz się można było spodziewac. Minimalna porażka z Królami, Kojoty dopiero w 3. tercji przechyliły na swoją stronę szalę zwycięstwa, a nawet wygrana ze Skrzydłami. Dzisiaj jednak Nutki pokaża im miejsce w szeregu i mam nadziej mocno ich rozstrzelają.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Sabres - Islanders ML @ 1,84
Buffalo ostatnio nędza straszliwa, jeżeli chodzi o wyniki, bo gdy popatrzeć na ich grę to tak źle to nie wygląda... Islanders po blow-oucie z PHI i porażce z OTT gdzie absolutnie nie mieli nic do powiedzenia, szybki bounce-back i nieoczekiwane zwycięstwo z Habs, mimo dość przeciętnej gry. Ennis, Vanek, Pominville i spółka powinni wreszcie wygrać w HSBC Arena. Z kim jeśli nie z Isles?
Sens - Toronto @ 1,82 ML
Jeszcze trochę i zmienię swoją opinię na temat Maple Laughs i zacznę ich brać na poważnie w gronie kandydatów do wygrania Stanley Cup w tym sezonie. Z meczu na mecz coraz lepiej. OTT spore osłabienia: Karlsson, Anderson i Spezza out. W bramce Toronto niesamowity ostatnio Scrivens. Hit dnia, stawiam na gości z Ontario.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Canucks po kilku zaskakujących porażażkach, w końcu odżyli i &quot;zrutynowali&quot; na trudnym terenie Predators. Po raz kolejny świetnie bronił Luongo i dziś prawdopodobnie również zasili defensywę Nucks. Ogółem rywalizacje pomiędzy Canucks &amp; Wings były wyrównane i śmiem nawet stwierdzić ,że na przełomie ostatnich lat ciut lepiej wychodzili na tym Orki. Po trzech porazkach z rzędu, wygrali kolejne dwa spotkania i dziś podejmą Wings, którzy rozgrywali tej nocy ciężki mecz z Preds. Tej nocy zrobili na prawdę sporo; Howard trafił na ten &quot;lepszy&quot; dzień w bramce, świetnie radzili sobie w całej defensywie i ich postawa na tafli dokładnie została odzwierciedlona na tablicy wyników - zwycięstwo 4:0 i zainkasowana pewność siebie. Dziś jednak gościć będa team z najwyższej półki, ze znakomitym goalteningiem , puntkującą ofensywą i w porównaniu do Skrzydeł - pełnym i wypoczętym składem. Nucks to bestie na wyjazdach i dziś moim skromnym zdaniem większość przemawia za nimi.

Vancouver Canucks OT @ Detroit Red Wings ▶ [1,83] PinnacleSports ⛔ (3:8)

Huragany osłabły i nie sieją już takiego spustoszenia - to fakt , jednak tam wciąż twki spory potencjał i lekka zadyszka w postaci 3 porażek i brak kilku graczy nie powinny tutaj wybić ich całkowicie z rytmu, tym bardziej że dziś podejmują jedną z najbardziej dziurawych ekip w lidze - Islanders. Isles co prawda wygrali dwa z rzędu z Sabres oraz kilka dni temu z Canadiens, ale oni są do bólu nieregularni i w tym sezonie już raz polegli z Canes po zaciętej wymianie ciosów. Obsady w bramce Isles nie będę brał tutaj za bardzo pod uwagę, bo czy wystąpi Dipietro czy z pewnością wymęczony po wizycie w Buffalo Nabakov , nie robi tutaj wqielkiej różnicy. Przyglądając się obu ekipom, level w ofensywie prezentują podobny, może mimo wszystko z lekką nawiązką wobec Isles, jednak na tyłach Hurricanes mają już większe pole manewru. Sądze, że Huragany stać na zmianę kierunku i przełamanie złej passy, tym bardziej że przeciwnik w tym spocie wygląda apetycznie.

Carolina Hurricanes OT @ NY Islanders ▶ [2,05] PinnacleSports ✅ (4:2)

Dziś dam po raz kolejny szanse Kojotom, którzy przyznam ,że wczoraj trochę mnie poirytowali. Mecz z Oilers mieli właściwie w kieszeni, przeważali przez znaczą część meczu , Smith bronił na pełnych obrotach i nie dawali spokoju pogubionej defensywie Nafciarzy. Martwiła mnie troche skuteczność z PP, gdzie wykorzystali tylko 1 spośród 7 okazji, ale ogółem
nie prezentowali się źle poza 3 tercją, gdzie Oilers znalezli skuteczny sposób a w dogrywce postawili kropkę nad i. Dziś zawitają w Calgary i jeśli tylko podejdą w podobny sposób wobec defensywy Flames, jak wczoraj w Edmonton , to sądze że o gole nie będzie trudno. Po prostu nie wierzę w drugą z rzędu udaną noc w defensywie Płomieni, tym bardziej że oni w tym
schemacie kuleją od samego początku sezonu, a teraz pod nieobecność Kiprusoffa, nie rokuje to najlepiej, zwłaszcza że słupków broni nie drugi, a trzeci goalie. Flames to głównie siła na przodzie, jednak Coyotes dali do zrozumienia, że dla nich nawet największy arsenał ofensywny nie jest straszny. Kilka dni temu wygrali z Flames 4:0, dziś spodziewam się kolejnego zwycięstwa i jednocześnie dokończenie roboty po wczorajszej pechowej wtopie.

Phoenix Coyotes OT @ Calgary Flames ▶ [1,98] PinnacleSports ⛔ (4:5) Drugi dzień z rzędu zrobili mi big &quot;suprise&quot;.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
NYI - Canes, over 5,5 ✅
Pinn: 1,87


Tak samo jak przy ostatnim starciu tych ekip. Argumentacja ta sama więc kto chce może sobie znaleźć kilka stron wcześniej.

Dziś mi się jeszcze chciało i odnalazłem i skopiowałem analizę do tego meczu z przed kilku dni Twoją. Następnym razem wyrzucę taki post bo zasada działu jest taka że podajemy argumentacje - w tym przypadku przynajmniej byś mógł zrobić to co ja kliknac dwa razy i ją skopiować ;) Pomijam fakt że jest kompletnie nieaktualna ???? - Odi

Dwie ekipy, które potrafią sobie postrzelać i mają ku temu spore predyspozycje (szczególnie kiedy przeciwko sobie mają drużyny nie potrafiące utrzymać odpowiedniego poziomu przez cały mecz - a tak wg mnie jest dziś). Carolina przełamała się po słabym początku i choć nie notuje serii zwycięstw graja coraz lepiej. Isles z serią 4 porażek wystawiają dziś w bramce Di Pietro - gościa, który od paru sezonów większość czasu spędza u lekarzy i na polu golfowym, gościa który w tym sezonie zanotował start z bilansem czterech puszczonych krążków na 27 SOG. Po drugiej stronie Ward mocno krytykowany po pierwszych meczach. Zastanawiałem się dziś nad graniem Canes ML, Toronto ML ostatecznie jednak wybieram 2 typy na mecz w NY, a szalę na strone Caroliny przeważa obsada bramki Wyspiarzy. Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę. Powodzenia.
e: faktycznie troche nieaktualna, choć dziś też backup w bramce Wyspiarzy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Detroit Red Wings - Vancouver Canucks -&gt; Vancouver strzeli powyżej 2,5 gola [1.78] Pinnacle ✅
Od momentu powrotu Keslera drużyna z Kolumbii Brytyjskiej w ofensywie nie zawodzi, potrafi się świetnie dostosować do rywala tak jak ostatnio w Nashville gdzie walenie głową w mur praktykuje większość ekip przyjezdnych. Orki są mądre i mają uzdolnionego trenera i odpowiednim nastawieniem wygrały to spotkanie. Trzeba wiedzieć kiedy atakować na całego, a kiedy trochę wyczekać rywala. Dziś trzeba atakować, bo Detroit w obronie od czasów odejścia Lidstroma obniżyło loty co najmniej o jedną półkę. Dodając do tego kontuzję obrońców (Quincey, Colaiacovo) i wyjściowego dziś bramkarza Jonasa Gustavssona mogą przyjąć niemal w ciemno że Canucks będą zdobywać gole. Ich wygrana również jest prawdopodobna, ale po co ryzykować ten typ w Joe Louis Arena jak nawet większy kurs jest na over gości?
EDYTA:
Nie chce nikogo wprowadzać w błąd - sygnowany do bramki w tym meczu Gustavsson nie wystąpi z powodu naciągniętej pachwiny. W bramce ponownie Howard, wczoraj ogarnął shutout ale był to dopiero jego pierwszy udany mecz w sezonie więc nadal jestem dobrej mysli co do overu Canucks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Senatorzy niesamowicie wysoko podnieśli sobie w ostatnim okresie poprzeczkę - grają jak z nut i cały team pracuje na wysokich obrotach, a braki kadrowe w ich przypadku wydawać by się mogło ,że są błachostką. Bishop odnalazł swoje &quot;mojo&quot; i godnie zastępuje między słupkami Andersona, a brak Spezzy czy Karlssona został już efektywnie zniwelowany przez wybijających się z meczu na mecz młodych Senatorów. Mecz na topie w Kanadzie, obie ekipy nie przepadają za sobą , w tym sezonie mierzyli się już dwukrotnie i przyznam z czystym sumieniem ,że w obu meczach lepsi na tafli byli własnie Senatorzy - raz wygrali 5:1 , kilka dni później przegrali 2:1. Canadiens również notują znakomite wyniki, ale dziś po opuszczeniu Montrealu przyjeżdzają na aktualnie jeden z najtrudniejszcyh Kanadyjskich terenów i być może ostatnio niedoceniłem troszkę Ottawian, ale dziś grzechem nie byłoby przejechać się z nimi na jednym wozie. Stawiam na gospodarzy.

Montreal Canadiens @ Ottawa Senators OT ▶ [2,08] PinnacleSports ✅ (1:2 SO)

Jak dla mnie będzie to zdecydowanie najciekawszy match&#39;up całego wieczoru. Oba zespoły przechodzą aktualnie swój najlepszy okres, różnica jednak polega na tym, że Ducks w zasadzie od początku grają regularny, skuteczny oraz efektywny hokej i jedynie Blackhawks w danej chwili pod względem statystycznym mogą z nimi rywalizować. Kings odnajdują powoli swoją grę, częsciej szukają okazji, grali równo i uważnie, co w efekcie przyniosło 4 zwycięstwa na 5 ostatnich meczów i sam trener Anaheim Ducks, Bruce Boudreau stwierdził że dla niego będzie to wielkie wyzwanie i znakomity test, bowiem Kings powolutku dorównują poziomem tego, jaki prezentowali podczas ostatnich playoffów kiedy zdobywali puchar Stanleya. Jest też kilka mankamentów, na które zwróciłem uwagę, przedewszystkim wciąż niepewny Quick w bramce Królów, który co prawda nie puszczał wiele ostatnio ale to nie ten sam Jonathan, który rządził podczas ostatniego sezonu i w drugim tego roku starciu z Ducks jestem pewien ,że zostanie odpowiednio wytestowany - w pierwszym ich meczu wypadł tragicznie i został zmieniany przez drugiego bramkarza - Berniera po stracie 5 goli. Po drugiej stronie zobaczymy dzisiaj najprawdopodobniej Victora Fastha, którego Bruce oszczędzał właśnie na ten mecz w Los Angeles, ponadto forma zdecydowanie mu dopisuje, broni sporo strzałów , nie przegrał w tym sezonie jeszcze a ni jednego meczu i wydaje się ,że na dobre wygryzł Hillera z nr.1, który nawet dziś po kiludniowej przerwie i regeneracji nie popisał się między słupkami i Kaczki musiały gonić wynik do końca. Ofensywnie Ducks prezentują się o niebo lepiej od Kings, a mam tutaj na myśli przedewszstkim punktowanie ze strony całego teamu, a nie jak w przypadku Crowns, gdzie najbardziej widoczny jest Carter, Kopitar , Williams czy sporadycznie Brown , a przykładowo Penner, Gagne czy Doughty nie zdobyli w tym sezonie jeszcze a ni jednego gola. Mocny Fasth w bramce Ducks i nie do końca jeszcze widoczna oraz skuteczna ofensywa Kings może być tutaj sporym handikapem po stronie gości, tym bardziej że oni sami oddają średnio 30 strzałów na mecz , więc na potencjalne wyrobienie przewagi jak chociażby w ich pierwszym meczu nie musi być wcale trudne, dodatkowo warto podkreślić tutaj fakt ,że wygrali wtedy 7:4 i podobnie jak dziś będąc &quot;back to back&quot; , z tą różnicą że tym razem mieli prawie tydzień odpoczynku, choć w ich przypadku granie dzien po dniu nie miało do tej pory większego znaczenia, ponieważ w tym stosunku jeszcze w tym roku nie przegrali. Stawiam na Ducks po bardzo ładnym kursie.

Anaheim Ducks OT @ Los Angeles Kings ▶ [2,42] PinnacleSports ⛔ (2:5)
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina - hokej,NHL
Spotkanie - Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers
Typ - over 6,5 ⛔
Kurs - 3.60
Buk - Bwin
26.02.2013 02:30
Analiza :
Spotkanie które moim zdaniem będzie obfitowało w bramki.Gra lider rozgrywek z zespołem zajmującym miejsce trzynaste.Faworyt wydaje się tylko jeden w tym meczu aczkolwiek ja myślę że może być to zacięte spotkanie.Jak to bywa w Nhlu tutaj nie ma pewniaków i na takich meczach można się sparzyć.Myślę że tu Chicago będzie miało cięzki orzech do zgryznienia tak jak wczoraj z Kurtkami.strzelili zaledwie jedną bramkę ale też nie dali strzelić nic przeciwnikowi.Goście od trzech spotkań bez meczu w którym mogli by postrzelać trochę.gospodarze od dwóch spotkań bez wyniku powyżej chociaż 5,5 bramki.Dziś myślę że obie ekipy się odblokują i będzie to ofensywna gra pełna bramek.jak się wstrzelą już w pierwszej tercji to myślę że worek z bramkami się rozpocznie i wynik końcowy będzie oscylował w granicach ośmiu krązków w siatce.Mecze underowe w końcu muszą się kiedyś skończyć a dla Chicago tym bardziej gdyż mając tyle gwiazd w składach sądzę że w końcu one dadzą w tym spotkaniu znać o sobie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ottawa Senators - Montreal Canadiens -&gt; Montreal wygra ML OT [1.78] Pinnacle ⛔
Nie żebym nie doceniał tego jak Ottawa się odnalazła w ciężkich dla niej czasach - doceniam wszystko, ale przesadą jest pisanie że brak Andersona Karlsona i Spezzy nie ma wpływu na grę Ottawy. Ma i to duży, Bishop puszcza proste krążki dla mnie po prostu jest za dużym bramkarzem i widać to po jego niektórych interwencjach że przeszkadza mu ta jego słabsza koordynacja. W innych formacjach fajnie weszli do gry młodzi, ale młodych jest za dużo na tą chwilę i młodzi jak to zwykle piszę mają to do siebie że grają mecz wspaniały a zaraz potem fatalny. W Montrealu sytuacja ustabilizowana i to Kanadyjczycy są teraz najwyżej notowaną ekipą ze swojego kraju. Nie przesadzono z obarczaniem młodych odpowiedzialnością, a kilku weteranów fajnie odwdzięcza się za kolejną szansę dobrą grą. Jedyny słabszy występ Canadiens w ostatnich dwóch tygodniach to przegrana po dogrywce z Islanders, natomiast Senators grywali słabo chociaż notowali punkty (jak ostatnio z Toronto gdzie szczęśliwie się to dla nich ułożyło). Habs nie mają szaleńczego stajla, nie prowadzą fantastycznych akcji i nie są w topowych akcjach czy statystykach tego sezonu ale mimo to przewodzą w Konferencji Wschodniej i z tego należy skorzystać przy tym typie.
Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers -&gt; powyżej 5,5 bramek [2.20] ⛔
Los Angeles Kings - Anaheim Ducks -&gt; Anaheim wygra ML OT [2.33]
⛔
AKO = 5.13
Betsson
Stawka = 5j (pół)

Edmonton może dać dobry mecz w Chicago a dla młodych Nafciarzy nie będzie lepszej reklamy niż zakończenie świetnej serii Jastrzębi. Pamiętam jak to Chicago kilka lat temu miało paczkę złożoną z młodych, teraz ma ją Edmonton i jeszcze trochę minie zanim będzie to mistrzowski zespół ale są ku temu pierwsze oznaki. Niedopracowana jest defensywa i na tym na pewno będą chcieli skorzystać Blackhawks - z drugiej strony Oilers po prostu będą musieli podgonić wynik i chociaż często zauważam że brakuje im fizycznej siły to parę asów w rękawie mają, o parę za dużo żeby nie zagrać tego kursu.
Czy Kaczory są lepszą od Królów w tej chwili? Szczerze nie wiem, bo Kings zrobili mega progres i przypominają już powoli mistrzów. Kac po zdobyciu Stanleya powoli schodzi i trzeba się będzie z Los Angeles liczyć. Ducks mają świetne wyniki i tą wybitną umiejętność wychodzenia z opresji obronną ręką - odrabianie strat to dla Kaczorów chleb powszedni więc nigdy się nie poddają a z takim przeciwnikiem nikt nie lubi grać. Kurs zdecydowanie za wysoki jak na tak wyrównanie zapowiadający się mecz. Zwłaszcza że to derby Kalifornii i tu zawsze jest podwójna motywacja i pełne trybuny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom