>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Phoenix Coyotes - Calgary Flames typ:1 kurs:2,45 ⛔
Phoenix zajmują przedostatnie miejsce w dywizji jednak nie mają duzej straty do pozostałych ekip i spokojnie mogą walczyc o drugą lokate.Forma gospodarzy jest zróżnicowana potrafią w fatalnym stylu przegrywac serie spotkan jak i prezentowac dobrą gre pewnie wygrywając z rywalami a niewątpliwie taką zaprezentowali w trzech ostatnich meczach.Dzisiejszy rywal nie powinien byc wymagający ostatnio na wyjezdzie nie notuje dobrych wyników a z grą u siebie bywa różnie.Phoenix wygrali serie trzech spotkan u siebie z Dallas, dwa razy u siebie oraz na wyjezdzie z LA Kings które przeciez kilka dni temu roznieśli dzisiejszych rywali Phoenix aż 6-3.Phonix ma wielką szanse wkoncu wydostac sie z niewygodnej pozycji którą oblega przez dłuższy okres sezonu zasadniczego szkoda było by zapszepaścić okazje przegrywając ze słabo dysponowanym Caglary
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - St. Louis Blues
typ: over 5,5✅✅
Analiza: Dziś spotkanie 2 słabszych drużyn konferencji zachodniej. Los Angeles ma już raczej nikłe szanse na play off, natomiast goście mają jeszcze możliwość awansu dlatego dziś liczę na ich dobrą postawę. Los Angeles przegrało ostatnio 2 mecze w tym z Phoenix do zera. Dzisiaj powinni zagrać dobry mecz bo ile można u siebie przegrywać, Blues będą chcieli koniecznie wygrać, a że obie ekipy nie prezentują zbyt dobrej gry w obronie szczególnie Kings, którzy często tracą bramki w bezsensowny sposób, zakładam over. Nie mamy tu zbyt klasowych bramkarzy. Manny Legace, też jest już poza szczytem swej formy z ubiegłych lat, więc dziś pora na kilka bramek.

no analiza sie sprawdziła, dużo goli i słaba a przy 1 golu po prostu śmieszna postawa Legace&#39;a, St. Louis po tym meczu według mnie na play off nie zasługuje
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
NHL pick
Vs.

Carolina Hurricanes - Atlatna Thrasers

Typ: CAR ML✅✅✅ ( @1,76 BF), CAR 60&#39; ✅✅ (@2.25 expekt) wynik: 5-3
Kilka słów dlaczego właśnie tak to widzę . Zdaje się, że już kolejny raz piszę grania na CAR w temacie. Jak do tej pory na win ML czy 60&#39; ani razu nie zawiodło. Więc dlaczego dziś mieli by mnie zawieść? No właśnie myślę, że dziś także odniosą zwycięstwo.
O sytuacji kadrowej Huraganów pisałem wcześniej. Jeśli ktoś śledzi temat to może czytał :-D Nic od tamtego czasu się nie zmieniło. Co do sytuacji Drozdów to nie cierpią na braki w składzie. Więc wyjdą zwarci i gotowi do gry.
Ale to Carolina mnie przekonuje do win dzisiaj. Ostatnio w ciągu ok. minuty zdołali z wyniku 2-0 doprowadzić do dogrywki 2-2. niestety przegrali po karnych. No ale to powinno wyzywolić w nich złość. 1 punkt to za mało da ekipy która mierzy w PO. Ale żeby tam wejść muszą wygrać dywizję. Tutaj dziś spotkanie z rywalem z Dywizji. Więc nie tylko Oni inkasują ewentualne punkty ale także zabierają je rywalom. CAR obecnie ma 65 pkt. ATL ma ich 62 ale za to 2 mecze mniej rozegrane. Więc wypadałoby zainkasować komplet punktów nie dając Drozdom nic! Żeby ten komplet zainkasować muszą wygrać.
Mimo pewnych braków spowodowanych kontuzjami a także transferami gram dzisiaj na CAR która powinna poradzić sobie z ATL.
BTW. Zgadzam się, że kurs kusi na STL. I myślę, że jest wart ryzyka za lekką stawkę.
Poza tym myślę, że także warto pomyśleć nad win takich ekip jak: TBL⛔, PHI⛔, FLA⛔, BUF✅. Tutaj już bez kilku słów. Choć grający NHL i śledzący wyniki mogą się sami domyśleć czemu.
Powodzenia i pozdrawiam!
Vader

EDIT: Udało się. Dziś przyjezdni rozdawali karty. Choć jedna &quot;moja&quot; drużyna przyjezdna niestety nie wygrała.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Los Angeles Kings - St Louis Blues typ:2 ⛔ kurs:2.5
Po ostatnich 2 porazkach z Kojotami ikra LA troche spadła chociaz z pewnoscią jeszcze nie raz sprawią niespodzianke w NHL
Co do meczy z Phoenix gracze z Californi nie mieli do nich nigdy szczęscia widac to w statystykach gdzie to wlaśnie rywale odnoszą zwycięztwa w bezpośrednich spotkaniach zarówno u siebie jak i na wyjezdzie.
Podobna sytuacja jest włascnie z druzyną Blues w przeciągu roku ekipy z St. Louis i LA grały pięc razy za każdym razem wygrywali Blues.
2008-02-13 St Louis Blues - Los Angeles Kings 4-2
2007-10-07 Los Angeles Kings - St Louis Blues 3-5
2007-01-19 Los Angeles Kings - St Louis Blues 1-3
2007-01-13 St Louis Blues - Los Angeles Kings 6-5
2006-12-22 St Louis Blues - Los Angeles Kings 5-2
Blues w swojej dywizji zajmuje trzecie miejsce druzyny są w miare wyrównane jedynie pozycja lidera jest raczej zaklepana przez Detroit takze zdobycie dzisiaj kopletu punktów będzie ważne a wielkim atutem jest to że Blues gra skutecznie przeciwko LA Kings no i w miare dobra obecna forma
Ostatnie mecze Blues
2008-02-20 St Louis Blues - Chicago Blackhawks 5-1
2008-02-18 St Louis Blues - Columbus Blue Jackets 5-1
2008-02-17 Nashville Predators - St Louis Blues 1-1
2008-02-15 Colorado Avalanche - St Louis Blues 1-4
2008-02-13 St Louis Blues - Los Angeles Kings 4-2
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Detroit Red Wings
typ: under 1,5 w pierwszej tercji✅✅
Analiza:

Dziś zachęcam do gry na under. Detroit ostatnio się przełamało rozważna gra, spokojne przemyślane ataki bez ryzykowania na każdym kroku. Calgary ostatnio 2 mecze zwycięskie. Na uwagę zasługuje postawa bramkarzy, Curtis Joseph ostatnio zagrał w miejsce Kipprusofa i zagrał świetnie, obaj są w dobrej formie. Detroit zapewne wystawi Osgooda, a jeśli chcą wygrać ten mecz będą musieli znowu uważnie rozegrać cały mecz z naciskiem na obronie i wykorzystaniem błędów rywala. Mecz może być wyrównany, niemniej typ na tercję wydaje się być przekonujący.

Odnośnie zapytania poprzednika, mimo wszystko odradzał bym dziś grę na Dallas.
Jestem ich wieloletnim fanem, znam tą ekipę niemal na wylot i dziś nie są dla mnie pewnym zwycięzcą. Wygrać oczywiście mogą, lecz Edmonton przegrało ostatnio 2 mecze, ale grali nieźle, a najlepsi gracze dallas mieli ostatnio spory kryzys. Edmonton jest zmotywowane i dziś łatwo meczu nie odda. Jeżeli miałbym polecić jakiś typ to prędzej:
CAL-DET: under 1,5 w piewszej tercji✅, Det win (ML)⛔,
to tylko propozycja, lecz kursy porównywalne a moim zdaniem typy zdecydowanie bardziej prawdopodobne.
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
-

New Jersey Devils VS Washington Capitals
typ: 1 ⛔ wynik 1:1 Po OT 2-1 ⛔
kurs: 2.20
stawka: 10
ew wygrana: 22
Dzis o godzinie 21.00 czasu środkowoeuropejskiego Diabły zmierzą sie z drużyna Capitals w Waszyngtonie. Hokeiści z New Jersey napewno bedą chciały polepszyc swój bilans wygranych (6-0-1 w ost 7 spotkaniach). Wczoraj wygrali oni 4:2 z NY Islanders i wspięli sie na szczyt Atlantic Division, obecnie mają 1 pkt przewagi nad Pingwinami (w ogólnej klasyfikacji są na 4 miejscu i tracą do Ottawy z kolei 1 pkt) W dziesięciu ostatnich konfrontacjach miedzy tymi zespołami aż 8-krotnie Diabły zjeżdzały z lodowiska z podniesioną głową. Washington natomiast nie gra teraz najlepiej, ich bilans w ost 5 meczy to 2-1-2. Ich najlepszy gracz Alexander Ovechkin (48 goli w tym sezonie, 1 miejsce w klasyfikacji strzelców NHL) ostatnio chyba dostosował sie do poziomu swoich kolegów. Mimo iż w ost meczu zaliczył 3 asysty, to w poprzednich 3 meczach nie zdobył nawet punktu.Dziś też nie bedzie mu łatwo o trafienie bo w ost 7 meczach z New Jersey strzelił tylko raz. Martin Brodeur napewn osie postara by i dzis ten bilans sie nie polepszył. Summa Summarum to New Jersey Devils wygrają dzisiejszy mecz. początek juz za minute.... ????
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers
Typ: Buffalo -1,5⛔
Analiza:

Dziś spotkanie Szabli z Lotnikami. Stawiam dziś na gospodarzy, są na ostatnim miejscu w konferencji promowanym awansem do playoff. Miejsce 9 zajmuje właśnie ekipa gości. Sezon zmierza ku końcowi, trzeba walczyć o punkty zwłaszcza z bezpośrednim rywalem.
Dzisiejsze spotkanie zapowiada się ciekawie,
może być wyrównane, goście mają wiele kontuzji, a trenerzy nie potrafili wyciągać wniosków po porażkach, dziś Szable muszą zawalczyć i pokazać jak bardzo chcą grać w playoff, każdy punkt się liczy.

no dziś zwyciężył duch drużyny gości nad dobrą grą Buffalo, dobrze, że chociaż Toronto pokazało klasę
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
To chyba bedzie jeden z najlepszych trade-deadline w historii Colorado Avalanche.
Ekipa która zdobyła w 2001 roku puchar Stanleya powoli zbiera się do kupy.
Tuż przed rozpoczęciem TDL do zespołu po paruletniej przerwie powrócił Peter &quot;Foppa&quot; Forsberg, szwedzki magik jak to niektórzy mówią ;) chce wspomóc zespół w którym spędził prawie całą karierę.

Do zespołu po paru latach przerwy wrócił też jeden z najlepszych kanadyjskich obrońców w historii, Adam Foote. Wcześniej spędził trochę czasu w Columbus, ale sam przyznał się do tego, ze długo żałował opuszczenia Colorado. W zamian za Adama, Columbus o trzymało 1st pick w drafcie.

Mówi się też o możliwym powrocie Roba Blake&#39;a. Władze Los Angeles Kings poprosili go o zrezygnowanie z klauzuli uniemożliwiającej transfer, gdyż chcą go oddać do innego zespołu. Blake powiedział, że zgodzi się, ale tylko pod warunkiem przejścia do Colorado Avalanche. Blake grał w Denver w latach 2001-2006. Problemem jednak moze byc cena tego obrońcy, jestem jednym z najlepiej opłacanych zawodników w lidze.

Ruslan Salei, rosyjski obrońca to kolejny nabytek Lawin. Swego czasu był najlepszym obrońcą po Niedermayerze w druzynie Anaheim. Ostatnio grał we Florida Panthers.
Dzisiaj w nocy Colorado będzie grać z Vancouver, na pewno w składzie będzie Foote (grał wczoraj z Calgary, Avs wygrało 2:3), prawdopodobnie wystąpią też Forsberg i Salei. Niedawno powrócił po kontuzji Sakic. Jestem skłonny postawić pieniądze na mój ukochany zespół dzisiejszej nocy, wszystko im sprzyja, nowe nabytki, atmosfera w druzynie, ogromna motywacja by drugi rok z rzędu nie przepuscic PO... Smiem stwierdzić, ze Colorado chyba najbardziej zależy na punktach w tej cwhili. Mysle ze dzisiaj Canucks zostaną zwyciężeni.
Vancouver Canucks vs Colorado Avalanche

Mój typ: 2 (z OT) @ 2,35 (2:3)

Inne hity tegorocznego TDL

Brad Richards: Tampa Bay Lightning --&gt; Dallas Stars
Cristobal Huet: Montreal Canadiens --&gt; Washington Capitals
Marian Hossa: Atlanta Thrashers --&gt; Pittsburgh Penguins
Brian Campbell: Buffalo Sabres --&gt; San Jose Sharks
Sergei Fedorov: Columbus Blue Jackets --&gt; Washington Capitals
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Carolin Hurricans - NY Rangers
Typ: Carolina win⛔, Carolina -1,5⛔, under 5,5⛔, under 1,5 w pierwszej tercji⛔
Analiza:

Dziś spotkanie Carolina z Rangersami. Carolina ostatnio pokazuje, że jest w stanie grać dobrze i zawalczyć o playoff. Dziś powinni zagrać spokojnie dobre spotkanie. Liczę na dobrą postawę gospodarzy, którzy muszą jeszcze troche popracować aby awansować. Rangersi dziś powinni być zmęczeni i dziś zakładam, że nie zrobią zbyt wiele, mecz powinien przebiegać pod dyktando Caroliny.

No niestety jednym meczem nie można zawsze rozmontować wszystkiego, ale po wtopie czas na streak&#39;a
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ottawa Senators vs Pittsburgh Penguins
Zarówno Senatorzy jak i Pingwiny są w lekkim dołku, a szczególnie ci pierwsi. Grają słabo, a w ostatnich 3 meczach jedna z najbardziej overowych druzyn strzeliła... 1 gola! Z wielkiej trójcy graczy oczywiście jak zwykle najlepiej prezentuje się Alfredsson. Heatley chyba zapomniał jak się strzela bramki, a Spezza popełnia głupie błędy i nie potrafi poprowadzić ataku. Zresztą Spezzę dzisiaj nie zobaczymy na lodzie, ponieważ dostał karę meczu (bodajże za zaatakowanie goaltendera Philadelphii). Nie powiem też że morale druzyny są wysokie, gdyż nadal kibice Ottawy mają duzy żal do trenera, że faworyzuje gorszego bramkarza, jakim jest Emery, który na dodatek odwala niezłe wybryki... Jak sie sprawy mają w Pittsburgh? Gwiazda druzyny Crosby nadal jest kontuzjowany, zamiast niego jednak do kolejnych zwycięstw druzyne prowadzi Malkin, najskuteczniejszy obecnie zawodnik ligi. Nowy nabytek i jednoczesnie hit ostatniego TDL - Marian Hossa niestety juz w pierwszym meczu doznał urazu kolana i nie zobaczymy go w dzisiejszym meczu. Podsumowując mysle ze nie padnie tutaj duzo bramek, oba teamy są osłabione i nie są w wybitnej formie strzeleckiej.
Mój typ: under 6 @ 1,80 (5:4)

Colorado Avalanche vs Los Angeles Kings

Lawina powraca z road tripa na własny lód. Road trip całkiem udany - Colorado pokonało Calgary i Vancouver, największych rywali z dywizji. Punkty są nadal bardzo potrzebne, ponieważ balansują pomiędzy miejscami około 8 w Konferencji, a właśnie pierwszych 8 druzyn awansuje do play-offów. Dlatego każdy mecz jest ważny. A szczególnie ważne są właśnie takie mecze z łatwiejszymi przeciwnikami na własnym lodzie. LAK co prawda czasem płata figle i wygrywa z faworytami, to prawda, ale nie sadze by było to dzisiaj. Wkońcu Colorado zaczęło coś działać w PP, chociaz nadal zajmuję pod tym względem ostatnie miejsce w lidze. Za sprawą nowych nabytków - Foote&#39;a i Salei poprawiła się gra w obronie (to właśnie Foote w parze z Sauerem powstrzymali Iginlę w meczu z Calgary). Wszyscy oczekują ładnego i dobrego debiutu nowych zawodników w Denver. Niestety nie dołączy dzisiaj Forsberg, jego powrót przesunął się na następny tydzień. Wielka szkoda bo kibice liczyli na Foppę. Dzisiaj w bramce gospodarzy powinniśmy zobaczyć Theodore&#39;a, który w ostatnich meczach spisuje się bardzo dobrze. Mysle ze warto postawic pieniądze na gospodarzy, Los Angeles nie powinno zagrozić. Go Go Avs!!!
Mój typ: 1 @ 1,60 (5:2)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Colorado niestety w ostatnim meczu straciła dwóch zawodników, mianowicie Smytha i Svatosa, oprócz nich wszyscy są zdrowi i w dobrej formie. Przede wszystkim jednak wiadomość dnia, miesiąca a moze nawet całego sezonu... po 4 letniej przerwie dzisiaj Forsberg powraca w szeregi Colorado. To jest juz potwierdzona informacja. Nie mówię do razu ze ustrzeli hat-tricka, czy uzyska 5 punktów, ale na pewno wspomoże druzynę zarówno w ofensywie, w której jest genialny, jak i w defensywie. Ogromna motywacja przed meczem, by godnie przywitać żywą legendę Colorado, ale też by zwyciężyć po raz kolejny Orki z Vancouver. Avalanche i Canucks mają po 74 punkty i zajmują ostatnie miejsca premiowane awansem do play-off. Colorado zdecydowanie poprawiło grę, co nie mozna powiedzieć o Vancouver, które przegrało u siebie z Columbus 2:3 a potem na wyjeździe z Chciago 4:1. Go Avs GO!

Mój typ: 1 @ 2,05 (2:1)

Ciekawy jest jeszcze typ Tampa Bay - Pittsburgh 2, do Pingwinów po długiej przerwie dołącza Crosby, mysle ze w tym meczu goście powinni wygrać, ale to taki typ na sucho bez głębszej analizy... ✅ ✅ ✅
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Chicago Blackhawks vs Anaheim Ducks
Analiza: Tak, wiem ze Kaczory mają serię 6 wygranych, a naturalnie ta sie kiedyś skonczy, ale niejedna druzyna udowodniła, że mozna byc niepokonanym jeszcze dłużej. A jak tu nie stawiać na zdobywców pucharu Stanleya, skoro wszystko działa jak należy? Od przyjścia Selanne ofensywa Anaheim zrobiła się nadprzeciętnie skuteczna, Niedermayer wraz ze Schneiderem i innymi nie popełniają błędów w obronie, a Giguere broni FE-NO-ME-NA-LNIE (średnia 1,38 GAA w ostatnich 5 meczach). Anaheim ma chrapkę na lidera dywizji Oceanu Spokojnego, do Dallas brakuje im tylko 4 punktów, więc trzeba grać grać i grać. A jest różnica między 2 a 4 miejscem, bo w tym pierwszym przypadku gra się w PO z 7 drużyną w lidze, a w drugim przypadku - z piątą druzyną. A Chicago? Himeryczny zespół któremu, podobnie jak Los Angeles, czasami wychodza dobre mecze i strzelają duzo goli, ale generalnei są przeciętni. Moim zdaniem Anaheim w takiej formie jakiej jest o dla nich za wysoka półka. Jesli dodam do tego, historię spotkan obu druzyn: 17-2-1 dla Anaheim (!!!), z czego dwa mecze w tym sezonie zostały zdecydowanie wygrane przez Kaczory, to ja kurs 2,00 na gości biorę z pocałowaniem ręki.
Mój typ: 2 @ 2,00 (3:0)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

Florida Panthers vs Pittsburgh Penguins
Zdziwiłem się mocno jak zobaczyłem kurs wystawiony na under w tym meczu. Zarówno gospodarze, jak i goście nie grzeszą ostatnio skutecznością. A szczególnie Pantery. W ostatnich 6 meczach strzelili raptem 7 bramek, a w 2 meczach nie strzelili ani razu. Ale tez nie tracą, a to za sprawą drugiego bramkarza Floridy - Craiga Andersona, który zachował czyste konto w ostatnich 2 meczach. Jest zmiennikiem Tomasa Vokouna, który nie zachwycał ostatnio (3,76 gola na mecz w jego ostatnich 6 występach). Ale Pittsburgh tez duzo goli nie strzela, mimo powrotu Crosby&#39;ego. Ostatni ich mecz to byl pojedynek z Tampą, który wygrali tylko 2:0, z czego ostatni gol padł do pustej bramki. Skromnie, bo Tampa i Atlanta to druzyny z najsłabszą obroną w lidze (więcej goli od nich straciło tylko Los Angeles). Pingwiny z Atlantą grały wcześniej i tez strzelili tylko 2 gole. Obie druzyny spotkały się juz 2 razy w tym sezonie i padły 2 razy undery. Dlatego nie rozumiem az tak wysokiego kursu na under. Uważam więc to za prezent od buka i dosc prawdopodobny typ.
Mój typ: under 5,5 @ 1,90 (5:2)
P.S. cos ostatnio cicho w temacie, panowie co to ma byc? NHL wkracza w decydującą faze.
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
VS

Washington Capitals - Boston Bruins​
⛔⛔
typ: 1 lub 1 łącznie z dogrywką i karnymi
kurs: 2.6 2.05
Analiza:
Pięć dni, trzy przegrane i 19 straconych bramek. To zdanie najdobitniej pokazuje w jakiej formie są obecnie hokeiści z Bostonu.
Mar 6, 2008 TOR 8 - BOS 2
Mar 4, 2008 FLA 1 - BOS 0
Mar 3, 2008 BOS 2 - WSH 10
Wyniki te pokazują że nie tylko ich dziurawa jak szwajcarski ser defensywa zawodzi ale również linia ataku nie zachwyca skutecznością. Ale przecież jeszcze przed tym jak odwiedzili 3 marca Waszyngton prezentowali sie bardzo dobrze o czym świadczy bilans 6 wygranych meczów z rzędu. Seria zwycięstw sie zkonczyła i przyszła seria porażek. Nie wierze by ich obecny bilans zakonczył sie na 3 porażkach i dzis ulegną po raz 4. Nie skazuje ich na porażkę tylko dlatego że są w bardzo słabej formie, ale przede wszystkim dlatgeo że przyjdzie im sie zmierzyć z ekipą Capitals. Alexander Ovechkin 6-krotnie strzelał i 3 krotnie asystował w 3 ostatnich spotkaniach co tylko umocniło go na 1 miejscu w tabeli najskuteczniejszych graczy obecnego sezonu NHL. Zapewne i dzis trafi do siatki rywali, zwiekszając swóij bilans goli który obecnie wynosi 54. W dobrej formie są też Nicklas Backstrom i Matt Bradley którzy ostatnio skutecznie uprzykrzają życie swoim przeciwnikom. Washington wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań. Obecnie zajmują miejsce nie promujące ich do gry w play off ale napewno bedą walczyc do samego końca, a punkty muszą przede wszystkim zdobywać z tymi druzynami które zajmują teraz te koncowe miejsca dające awans do play off. Taką drużyną jest własnie Boston Bruins do której traca tylko 5 pkt.
Początek spotkania o 19.05 czasu Polskiego.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
P.S. cos ostatnio cicho w temacie, panowie co to ma byc? NHL wkracza w decydującą faze.
Niestety nie zawsze jest czas żeby skrobnąć kilka słów. niby dużo to czasu nie zajmuje ale to tylko się wydaję tak... :spokodfhgfh:
Więc dziś mam jedną propozycję wraz z małym uzasadnieniem.
Vs.

Los Angeles Kings- Montreal Canadiens
Typ: MON ML✅✅✅ @1.76 bet365 wynik: 2-5

Będzie to spotkanie po między liderem własnej dywizji Habs z jedną z najgorszych ekip w NHL. Można pomyśleć, że MON nie musi już za wiele walczyć. Cel jakim jest awans do PO jest prawie osiągnięty. Kings nie mają co marzyć o PO. Grają słabo. Choć czasami wygrywają. Każda nawet najsłabsza ekipa kiedyś musi wygrać. Ale ja mam nadzieję, że nie dziś Kanadyjczycy wygrają. Ekipa mają dobrze zgraną kolonię hokeistów z Europy. Na wyjazdach czują się bardzo dobrze. Nawet chyba lepiej niż u siebie. Penalty Killing najlepsze w lidze.
Jeśli chodzi o skład to nie ma braków po stronie MON. Jeśli chodzi o LAK to warto wspomnieć o kontuzji bramkarza LaBarebry. W Bramce Kings należy się spodziewać gorzej dysponowanych golkiperów. Mimo, że ostatnio LAK zanotowali SO z OTT to nie sądzę żeby dziś im udało się zatrzymać Kovaleva, Plekaneca i spółkę. W bramce MON powinien wystąpić młody Carey Price. Spisuje się bardzo dobrze. Po transferze Cristobala Huet&#39;a do WAS został nr 1 w bramce. Reasumując nie sądzę że będzie to łatwa przeprawa dla MON ale powinni sobie poradzić z LAK, którzy pewnie są jeszcze w euforii po zwycięstwie nad Sens.
Poza tym kilka innych propozycji na--&gt; Mój blog
EDIT: Pierwsza tercja była tylko na styku. Ale później już klasę pokazali Habs :spokodfhgfh: ogólnie wczoraj 5/6, szkoda WAS...:kwasny4565:
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
-

Edmonton Oilers vs Colorado Avalanche


typ: 2
wynik 1:5 ✅✅✅✅
kurs: 1.75
stawka: 10
ew wygrana: 17.5


Analiza:


Ostatnimi czasy na boiskach NHL możemy zauważyć coraz wiecej zaciętej walki i zaangażowania w grę. Wszystko to dlatego ponieważ sezon NHL wkracza w decydujący moment, czyli bitwę drużyn o miejsca dające udział w Play Off.

Dziś na &quot;Pepsi Center&quot; w Colorado zespół Avalanche podejmował bedzie gości z Edmonton. Lawiny wracają dzis na własne lodowisko po dwóch wyjazdowych spotkaniach. Bedzie to ich napewno duzym atutem ponieważ &quot;u siebie&quot; grają bardzo dobrze. Ich bilans na własnej tafli to 22-11-2 , dzieki któremu są na 3 mscu w tabeli pod względem gier u siebie. Warto wspomniec że w ost 8 meczach wygrali 7, przegrywając tylko z Dallas Stars. Z Oilers w tym sezonie radzą też sobie cąłkiem nieźle, grali z nimi dotychczas 5-cio krotnie z czego 4 razy zjeżdzali z lodu z podniesionymi głowami. Colorado nie może sobie pozwolić na stratę cennych pkt-ów bo w srodku tabeli róznice oczek są niewielkie. W dobrej formie w meczu z Atalantą pokazali sie Andrew Brunette strzelec 2 bramek, Joe Sakic i David Jones kazdy zaliczył po 2 asysty i 1 trafieniu. W 78 grach przeciwko Edmonton, Sakic strzelił 35 goli i ogólnie 92 pkt. Dziś napewno bedzie chciał ten bilans poprawić.
Teraz kilka słow o Edmonton, mimo iż wygrali oni ostatnie 3 spotkania z rzedu. To w kazdym z tych spotkań wygrywali dopiero po dogrywce. Warto tez wspomniec że nie grali z rywalami z najwyzszej półki ( St. Louis , Chicago , Columbus).

Napewno bedzie to ciekawe widowisko, aczkolwiek nie daje wiekszych szans graczom Oilers. Lawiny muszą zdobywać cenne pkty by poraz 12 z rzędu wystąpić w Play Off.


Warto podkreslić ze bramke dla Lawin strzelił Wojtek Wolski
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vs.


Minnesota Wild - New Jersey Devils
Typ: MIN ML ⛔ (@1.87 bwin) wynik: 3-4 po SO

Postaram się krótko dlaczego właśnie właśnie tak. Wild są w dywizji &quot;śmierci&quot;. Jest tam strasznie &quot;ciasno&quot;. Na tę chwilę z dywizji tej wchodzą aż 4 drużyny do PO. Obecnie CGY, COL mają po 82 pkt. MIN ma 81, za nimi jest VAN z 80 oczkami. Najpewniej walkę o win w dywizji będzie walka między CGY a COL. Choć chyba jeśli COL nie odpuści końcówki to wygrają dywizję.
Ale skupiam się na Wild. Obecnie zostały im 3 mecze z drużynami poza własną dywizją. Jest to mecz dzisiejszy z NJD a także mecze z LAK i SJS. Reszta to walką wewnątrz dywizji. Nie będzie łatwo w spotkaniach z bezpośrednimi rywalami do awansu do PO. Myślę, że będą chcieli dziś zainkasować komplet punktów i zbliżyć się do pewnego awansu bo za nimi w Konferencji jest NAS oraz niby bez szans ekipa PHO ale... z Gretzkim na ławce :-D
NJD mają awans &quot;prawie&quot; w kieszeni. Jak powalczą z PIT to mogą wygrać dywizję. MIN ma na koncie ostatnio 4 porażki. Mimo, że w ostatnich meczach słabo się spisywali to potrafili podjąć walkę i doprowadzić do OT jak to było z SJS. słabo idzie im gra w PK- jedynie 2-23 wykorzystane to chluby im nie przynosi. Ale czas na przełamanie. NJD to nie jest wygodny przeciwnik. W bramce NJD zapewne wystąpi Brodeur, to jest jasne że klasowy z niego &quot;łapacz&quot;. Ale po drugiej stronie nie aż tak gorszy Niklas Backstrom. Chyba trener nie zdecyduje się dziś na Josha Harding&#39;a. Maryś Gabronik ostatnio nie &quot;ucieka&quot; innym. Trafił do bramki tywali tylko raz na 10 ostatnich spotkań. To aż wstyd dla niego. Powinien ponękać dziś Martina. Rolston też powinien się postarać. Oby nie doszło do karnych bo Rolstona karne w stylu backhand shot nie są najlepsze choć czasami i one wpadają.
Więc Vamo$$$ Wild!

Tutaj można znaleźć kilka innych propozycji już bez analizy
Klik--&gt; BetBlog
EDIT: Z wyniku 2-0 po 1 tercji i 3-2 ostatecznie remis. W dogrywce jedna doskonała sytuacja ale Brodeur &quot;wyjął&quot; i jednak przegrana po karnych :kwasny4565:
Gabronik jednak coś ustrzelił. Obawiałem się karnych, zwłaszcza w wykonaniu Rolstona i słusznie... Brian w swoim stylu nie dał rady wpakować krąża Martinowi
do klatki by wyrównać na 1-1 w karnych i porażka... :roll:
Fatalna nocka...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vs.


Montreal Candiens - New York Islanders
Typ: MON 60&#39; ✅✅ (@1.80 expekt), MON -1,5 ✅(@2.20 bwin) Wynik: 3-0
Dziś sporo spotkań. Kilka już się zakończyło. Ale pozostało jeszcze coś żeby wybrać :-D
Propozycja z mojej strony to zagranie na ekipę Canadiens. Dlaczego? Jest kilka powodów. NYI nie mają szans na awans do PO. MON jedną nogą już jest w PO. Więc można powiedzieć, że mecz o nic. Ale tak nie jest do końca. MON przegrał w żenującym stylu u siebie ostatni mecz z Sens. Mnie pozbawili trochę pieniędzy ( bywa...). Grali nieporadnie. OTT nie grała jakiegoś oszałamiającego hokeja. Ale Habs grali fatalnie. Myślę, że dziś będą chcieli jednak się zrehabilitować kibicom za dotkliwą porażkę w tzw. &quot;małych derbach Kanady&quot;. NYI ma sporo kontuzji. MON w pełnym składzie. W tym sezonie Canadiens grali 3 razy z Islanders i wszystkie mecze wygrali. Montreal będzie chciał zaliczyć sweep&#39;a ( czyli wygranie serii wszystkich meczów w sezonie). Ostatni raz zaliczyli sweep&#39;a przeciwko Wyspiarzom 11 lat temu. Chyba warto powtórzyć ten wyczyn. Tym bardziej, że Islanders nie grają dobrze. Moim zdaniem powinni wygrać w regulaminowym czasie gry. Kurs na ML jest żenująco niski więc osobiście ryzkuję singiel z handicapem, który moim zdaniem jest do osiągnięcia. W zależności kto ile ma odwagi można grać ML, 60&#39; albo hcp -1.5.

EDIT: No udało się. Zrobili swoje ????
Nocka bardzo udana. A tutaj ciekawostka. Wcześniej w temacie podałem typ na MIN. Liczyłem na Gabornika i Rolstona. Chłopaki nie zawiedli ale niestety mecz później... Wild wygrali a chłopaki załapali sie do 3 stars.. szkoda, że nie mecz wcześniej z NJD.


Tutaj można znaleźć kilka innych propozycji bez analiz.
Klik--&gt; BetBlog
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Vancouver vs. Phoenix Typ:1 Kurs:2.15 ✅3-1
W sytuacji jakiej sie znajdują obie ekipy będzie to dla nch bardzo ważny mecz chociaz bardziej nóz przy gardle mają goście to Vancouver jest faworytem tego spotkania które na 9 spotkan rozegranych w okresie 5 sezonów na własnym terenie 7x wygrywal z Kojotani raz doszło do emisu i jednej przegranej która miała miejsce w grudniu poprzedniego roku.
Vancouver zajmuje w konferencji Zachodniej 8 lokate ostatnią która daje prawo do kolejnych gier play-off wygrywając mecz teoretycznie mogą wskoczyć dwie pozycje wyzej zas przegrywając mogą opuscic strefe play off dlatego mobilizacja na to spotkanie powinna być na najwyższa
Phoenix znajduje sie na 10 pozycji ze statą 5 punktów właśnie do dzisiejszych rywali Gospodarze w ostatnim okresie spisują sie dobrze na sześc ostatnich spotkan grali 2 mecze u siebie które wygrali, ostatnie cztery spotkania rozgrywali na obcym terenie wygrali z LA i w ostatniej kolejce w Dallas myśle że na własnym terenie pokonają Phoenix które defakto jest jedną ze słąbszych ekip a gospodarze będą chcieli sie zrewanzowac za przgraną w Phoenix dwie kolejki temu no i umocnic sie w Konferencji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom