>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Edmonton Oilers - Phoenix Coyotes typ:1 kurs:2,35 ✅
Obie ekipy w konferencji Zachodnej zajmują podobne lokaty kolejno 10/11 miejsce z podobnym dorobkiem 77 pkt z pewnością Edmond będą chcieli zakwalifikowac sie do play off dlatego muszą nadrobić 7 pkt .
Druzyna gości jak jeszcze u siebie moze zagrac dobre spotkanie to na obcym terenie nie idzie im najlepiej co widac po ich wynikach Phoenix jeszcze dzisiaj podejmowali Vancouver a juz muszą wybierac sie na pojedynek z Edmont które miało większy czas na przygotowanie sie na ten pojedynek co jest jednym z powodów ze warto na nich zagrac.
Gospodarze w przeciągu 4 sezonów spotykali sie u siebie z Kojotami 9 x i 6x wygrali
Myśle że jak na chwile obecną Edmont prezentuje sie ostatnio dosyć dobrze przede wszystkim lepiej od rywali grali ostatnio większość meczy na wyjezdzie pokonując min. dzisiejszego rywala az 2-5.
W ekipie Edmont jest kilka wykluczen jednak powinni poradzic sobie ze słabo spisującym sie Phoenix którzy z pewnością jeszcze nie zdążyli poskładac sie do kupy po przegranym w dzisiejszej nocy meczu
Mimo że Oilers sporo meczy remisował dzisiaj powinni wygrac w regulaminowym czasie zwłaszcza że przeciwnik nie jest najwyższej klasy
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Philadelphia-Atalanta 1 /1.8✅
Gospodarze ostatnio nie radzili sobie najlepiej aby utrzymac kontakt ze strefą play-off powinni dzis wygrac tymbardziej ze zajmują w konferencji Wschodniej ostatnią ósmą premiowaną pozycje to trzy ekipy za nią jednym zwycięztwem mogą strącic Philadelpie o trzy pozycje.
Atalanta zajmuje przedostatnie miejsce i raczej nie będzie im dane dołączyć do czołówki
W przeciągu 4 lat doszło do 9 spotkan w Philadelphi gospodarze lepsi byli 7x
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Montreal Canadiens vs St. Louis Blues
Analiza: Myślę że tu nie ma co cudować i szukać na siłę niespodzianki. O ile mozna było wczoraj zagrać na przełamanie San Jose Sharks, na dość przeciętne Edmonton (chociaż w ostatnich meczach spisywało się znakomicie), o tyle Nutki to druzyna duzo słabsza niz Nafciarze i nie sądze by mieli coś do powiedzenia w meczu z Montrealem. W St. Louis nie widać nadzieji na jakiś progreś ani zaskoczenie. 10 ostanich meczy to 9 porażek i raptem jedna wygrana nad jeszcze słabszym Los Angeles. St. Louis nie gra juz o nic - czasami taki brak wyznaczonych celów pomaga, jak chociażby w ostatnim czasie Tampie Bay, ale przeważnie druzyna bez motywacji nie prezentuje sie okazale. Tymczasem Montreal w tej chwili walczy z Ottawą Senators, o zwycięstwo w dywizji. 4 dni temu przegrali z Senatorami, i w tej chwili druzyna ze stolicy Kanady traci do Montrealu tylko 2 punkty. Zostało tylko 9 meczy do końca sezonu zasadniczego, wiec nie mozna odpuszczac zadnego spotkania, szczególnie takiego &quot;prostego&quot;.
Mój typ: 1 @ 1,70 (3:3)
edit: wielkie niefart znowu, bo mialem w glowie oprocz montrealu philadelphie i washington, wybrałem jednak najgorzej.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Witam ;) Dzisiaj kila fajnych spotkań w NHL&#39;u ;) Jak zapatrujecie się na zwycięstwa Washingtonu, Buffalo i Caroliny ? Ja coś skrobnę wieczorem i od razu apeluję może wprowadźmy do tematu coś w rodzaju dyskusji na temat spotkań... Fajnie wymienić argumenty za i przeciw... Wiadomo, że analizy to dobra rzecz aczkolwiek rozmowa na temat spotkań była by moim zdaniem bardziej interesująca... Z góry informuję, że nie chodzi mi o nabijanie postów... Jednak jeśli ktoś ma jakieś interesujące info albo coś w tym rodzaju to warto o tym poinformować ;) Dużo osób zapewne interesuje się NHL&#39;em jednak tylko &quot;ułamek&quot; z nich pisze analizy... Dyskusja zapewne ożywiła by temat... Mam nadzieję, że coś drgnie bo za niedługo już PO i &quot;Warto Rozmawiać&quot; (aluzja do tego programu ???? )
Pozdrawiam...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Patrolinho- dobrze pisze ????:spokodfhgfh:
Pozwolę sobie zacytować mój post na ten temat.
Widze, że i to troche sie ożywiło.
No właśnie. Trochę się ożywiło w temacie. Do tej pory głównie pojawiały się analizy. Ale jeśli ktoś ma jakieś luźne spostrzeżenia, sugestie, nie koniecznie analizy to też ZAPRASZAM do pisania. Po to jest forum. Aby wymieniać poglądy, opinie. Jak ktoś ma coś do napisania to piszcie :spokodfhgfh:
Oczywiście merytorycznie o hokeju, w tym temacie wszystko co jest związane z NHL.
Pozdrawiam!
P.S. Jeśli nikt nie odpowie na dane pytanie, sugestie to nie musi być zaraz poczytywane jako przejaw ignorowania. Być może nikt nie ma zdania na ten temat.
To poprzedni post.
Więc ZAPRASZAM do dyskusji. Wieczorkiem coś także napisze. Może nie do końca analiza ale kilka spostrzeżeń.
Pozdrawiam
Vader
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dzisiaj tak przejżałem meczyki NHL i jedyne co mnie kusi to Typ Buffalo grają z TBL bilans meczy u siebie 5-1-3
Buffalo brakuje 3 pkt do miejsca play off Tampa raczej może zapomnic o tych rozgrywkach.
W obu ekipach kilka wykluczen zobaczymy jak to będzie typ na zwycięztwo razem z dogr. i karnaymi raczej bardzo prawdopodobny.

Do reszty meczy nie mam zdania według mnie mogą paść różne rezultaty

Także mój typ na dzisiaj to:
BUF Sabres v TB Lightning typ:1 kurs:1.50 (+ dogr. i karne)✅✅✅
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Rzeczywiscie jest to dobry typ na Sabres. W 11 osttanich spotkaniach z Błyskawicami wygrywali 10-krotnie. Warto też dodać że bramkarz Buffalo, R.Miller jest obecnie w doskonałej dyspozycji, w ost 2 meczach 60 razy przeciwnicy chieli go pokonać strzałami, skapitulował tylko 3 razy i to o czyms swiadczy. W meczach z Tampa Bay też dobrze sobie radził. Lightning o nic juz nie walczą a Sabres muszą zdobywac te cenne pkty by wejsc do fazy play off. Miejsc na wschodzie premiujących ich udział PO zostało juz tylko trzy, a przeciwnicy z jakimi musza konkurowac to New York Rangers, Boston, Philadelphia, Washington i Florida.
BUF Sabres v TB Lightning typ:1 kurs:1.50 (+ dogr. i karne)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam wszystkich!
Faktycznie wszyscy piszą o meczu BUF- TBL. Ja więcej nie dodam. Szable &quot;muszą&quot; wygrać ten mecz. Kurs na nich nie jest oszałamiający, wręcz wskazujący, że w NHL łatwo &quot;popłynąć&quot; na takim niskim kursie. Ale chyba jednak nie dzisiaj. Buffalo zrobi wszystko aby dalej liczyć się o awans do PO.
Jeszcze kilka luźnych uwag na temat meczów:
DAL- ANA (DAL ML @1.71 bet365) ⛔
Dallas ostatnimi czasy ma przeciętne wyniki. niedawno wygrywali wszystko z wszystkimi. Ale ciągle nie można wygrywać i obecnie grają teoretycznie słabiej. Będzie to mecz wewnątrz dywizji. Z tej dywizji do PO awansuje DAL, ANA i SJS. To taki mecz o prestiż. Jako, że Dallas ostatnio gra ostatnio przeciętnie to myślę, że dziś zmobilizują się na mocnego rywala. W ekipie Kaczek pod znakiem zapytania stoi występ kilku obrońców. Myślę, że kurs ciekawy i warty gry.H2H na lodowisku w Texasie na korzyść Dallas co daje dodatkowy argument gry na Gwiazdy.
CHI - WAS (WAS ML @2.10 bet365) ⛔
Chicago już nie walczy o nic. Ale nie czasami takie myślenie jest mylne. Kto gra, obserwuje NHL wie, że takie ekipy mogą wspiąć się na swoje wyżyny i sromotnie pokonać faworyzowanego rywala. Jednak Waszyngton ciągle liczy napierwszy awans do PO od 2003 roku. Oviechkin śrubuje wynik strzelonych goli. Dobije pewnie do ponad 60 goli ale jak sam mówi. Ważne jest aby jego drużyna inkasowała 2 pkt. w każdym meczu. Ostatnio przestraszyłem się zagrać na nich- okazało się że niepotrzebnie. Kurs zachęcający. Jeśli Caps chcą przedłużyć swoje nadzieje do gry z PO muszą wygrywać. O ostatnie miejsce w PO biją się z BUF i PHI. Będzie bardzo trudno. Ale najważniejsze, że Stołeczni będą walczyć.
SJS- MIN ( under 5 @1.91 bwin) ⛔
Tutaj już bardzo krótko. Obie ekipy mają dobrych bramkarzy. Nie należą do ekip overowych. Myślę, że Wild mogą pokusić się o zwycięstwo dziś. Ale pewniejsze jak dla mnie jest to, że nie padnie za dużo goli. Bo każda drużyna będzie uważnie grała aby nie stracić gola. Jeśli MIN miałaby wygrać to minimalnie. No a jeśli byłby karne to... heh. Rolston i jego backhand shot?No teraz chyba czas żeby trafił jakiegoś karnego ;)
W poszukiwaniu dogów bez słów:
CBJ ML @3.50 ⛔
ATL ML @2.50 ⛔
Powodzenia i pozdrawiam!
Vader
P.S. Myślę, że warto wprowadzić taki zwyczaj w tym dziale/temacie pisania luźnych uwag na temat meczów. Także oby do jutra :spokodfhgfh:
Owocnej gry.
EDIT: Nie chce mi się aż pisać o wynikach i moich typach... nocka fatalna... Tylko z przewidywań Buffalo wygrało ale też wyglądało to róznie... :kwasny4565:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Kurde... Nie wywiążę się z obietnicy napisania czegoś konkretnego :-? Cały dzień miałem zajęty i przed chwilką wróciłem, ale ja nie o tym chciałem... Dzisiaj stawiam na ekipy które walczą o PO albo walczą o utrzymanie się w gronie PO&#39;fowiczów (nie wiem jak to się odmienia :p ) Tak jak napisał poprzednik wydaje się, że Washington powinien coś ugrać z Chicago do tego &quot;masówka&quot; Buffalo wygląda nieźle chociaż ostatnio Tampa nieźle &quot;ciągnie&quot;.. Nie zgadzam się co do typu na Atlantę... Myślę, że Carolina czuje oddech Washingtonu i pokusi się o WIN z przeciętną Atlantą ;) To tyle bo mecze już praktycznie się zaczynają ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
no fakt,tampa miala 2-0 mimo ze bylo 3-11 w strzalach,ale sie dobrze all skonczylo 6-0 dla sabres w ostatniej ???? nawet na onecie o tym na glownej stronie pisza xD
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik

Phoenix Coyotes VS Los Angeles Kings
TYP: 1
Wynik: 5:6 po karnych ⛔⛔
kurs: 1.9
Analiza:
Wygrana przeciwko &quot;Królom&quot; z Los Angeles napewno pomoże Phoenix w wyścigu o msca premiowane grą w PO. Porażka natomiast sprawi że drużyny wyprzedzające w tabeli Kojoty znacznie sie oddalą, a co za tym idzie zmaleje szansa na grę w Play Off.
Kojoty więc potrzebują tego zwycięstwa. Przeciwnik trafił sie znakomity, Kings zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Poprzednie 6 pojedynków miedzy tymi druzynami konczyły sie zwycięstwem Phoenix. ( ich bilans domowych spotkań z Los Angeles to 17-2-1, od 2000r.) Coyotes przegrali ostatnie 2 spotkania, kolejno z Edmonton 4:8 i Vancouver 1:3. Teraz muszą sie zmobilizować i wygrać, napewno pomoże im w tym komfort własnego lodowiska i publicznosci. Los Angeles Kings na ostatnich 5 spotkań 4-krotnie zjeżdzali z lodowiska ze spuszczoną głową. Ich najlepszy gracz Anze Kopitar, (29 goli, 40 asyst) nie punktował w ostatnich 3 spotkaniach. Alexander Frolov (2 najlepszy w druzynie z Los Angeles (61pkt)) nie punktował od 5 spotkań. A wiadomym jest że gdy w słabej druzynie nie strzelają Ci najlepsi to cieżko o dobry wynik.
Podsumowując, Phoenix wygra dzisiejsze spotkanie w regulaminowym czasie.
Myśle że te dwie ostatnie przegrane były skutkiem słabszej dyspozycji bramkarza Kojotów Ilja Bryzgalov&#39;a.


No to kojoty mają juz prawie po PO:/
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings Typ:1 Kurs:2.0 Expekt⛔
Jak najbardziej zgadzam sie z tym co jest podane wyżej Kojoty mimo ze nie są specjalnie dobrą ekipą to z zespołem LA Kings przeważnie radzili sobie u siebie na 16 meczy wygrali 13 na wyjazdach równiez wygrywali z ekipą z Californi Phoenix ma jeszcze realne szanse na gre w play off LA natomiast są juz poza zasięgiem nawet do przedostatniej ekipy brakuje im 9 pkt.
Ottawa Senators - St Louis Blues Typ:1 Kurs:1.75 Expekt✅
Gospodarze przez większosc sezonu byli czołową ekipą NHL jednak w pewnym momencie grubo spuścili z tonu co prawda znajdują sie w strefie play-off jednak zapewnionego bytu nie mają tymbardziej powinni wygrywac z rywalami pokroju ST Louis a występ w play off w tym sezonie raczej nie będzie im pisany
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
22.03.2008r.

Dzisiaj sporo meczy a co lepsze sporo ciekawych i ważnych dla układu tabeli... Ekipy które dzisiaj powalczą o WIN to zapewne Dallas, Nashville, Florida, Ottawa, Calgary. Wszystkie te zespoły albo walczą o miejsce w PO albo walczą o to aby się utrzymać na pozycji gwarantującej miejsce w PO... Ciekawie wygląda New Jersey. Po blamażu z Islanders zapewne będą chcieli się odegrać a pod nieobecność Crosby&#39;ego w pingwinach to zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne... Poza tym NJ walczy o mistrzostwo konferencji i dywizji ;) I zarazem mecz z pingwinami to taka bezpośrednia walka o mistrzostwo dywizji gdyż obie ekipy idą łeb w łeb... To na razie tyle... Więcej poskrobię później. Przynajmniej mam taką nadzieję... A Was zachęcam do pisania spostrzeżeń, analiz, opinii i komenatrzy :spokodfhgfh:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
a ja nie mam pojęcia dlaczego w ofercie nie ma meczu Edmonton - Colorado. tzn w expekcie jest, ale juz w BAH i bet365 nie ma. Nie rozumiem.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Nashville Predators vs Chicago Blackhawks
Nashville Predators
2.20 ⛔ 2:1 (SO)
Betfair
v

Już o 20, dość nietypowej godzinie jak na NHL Czarne Jastrzębie zawitają w Sommet Center. Spotkanie moich ulubionych ekip, niestety tylko 1 zwycięży. A wg mnie będą to gospodarze, którzy mają jeszcze duże szanse na grę w PO [Chicago też (7 pkt), ale wątpie aby Calgary, Vancouver czy Colorado nie wygrały nic do końca rozgrywek]. 4 oczka straty mają Predatorzy do Lawin. Gdyby spojrzeć na kalendarz to Nashville ma teoretycznie słabszych przeciwników niż Colorado (NSH -&gt; 2 x Chicago, 2 x St. Louis, 2 x Colimbus i 1 x Detroit | COL -&gt; 2 x Edmonton, 2 x Minnesota, 2 x Vancouver, 1 x Calgary]. Będzie im dane mierzyć się z zespołami, które praktycznie nie mają już szans na PO, Colorado wręcz odwrotnie. Barry Trotz zapowiada ostrą walkę dzisiejszego wieczoru o 2 pkt, napewno chłopaki dadzą z siebie wszystko. Ostatnio po dobrym spotkaniu przegrana z Detroit. Ostre nerwy
w tym spotkaniu, szkoda, że po indywidualnych błędach lose. Denerwują mnie roszady w bramce Trotza.. dziś podobno ma łapać Pekka Rinne from Millauke Admirals [
33-23-2 record, .908%, GAA 2.51] - desperacja? Z kolei w bramce Chicago Khabibulin, który w ostatnim meczu z Capitals zanotował 38 shotout w karierze. Ciekawe co to będzie? Myśle, że Drapieżcy wygrają w regulaminowym czasie gry (w tym sezonie już 2 razy dogrywka w Sommt Center) i przedłużą szanse na PO, być może Edmonton wyciągnie im pomocną dłoń? wszak Ci także jeszcze walczą.
Trudno, ważne że na kuponie dałem na win i kupon wszedł :] Dan Ellis MOTM! Thx Edmonton.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
ja sie zastanawiam co to niektóre druzyny wyprawiają, najważniejsza część sezonu, pozostało pare meczy do rozegrania, trzeba łapać punkty a tu niektórzy taką manianę odwalają. Ledwie kilka dni temu straciłem pieniądze na Canadiens, którzy przegrali z Nutkami, a dzisiaj Dallas przegrywa u siebie z LAK, pozwalając wpakować sobie w końcówce 3 gole, to sie w głowie nie miesci bo własnie na takich meczach powinno sie lapac punkty. Na szczescie nie postawilem dzisiaj na Dallas, chociaz miałem takie przymiarki. Może to przemęczenie sezonem? albo oszczedzanie sił przed PO? tyle ze wlasnie w końcówce sezonu jeden albo dwa mecze mogą decydować o awansie lub nie do PO, albo o miejscu w drabince...
Chyba zdecyduje się dzisiaj na win Ottawy, przedwczoraj mnie nie zawiedli z St.Louis, czuje ze dzisiaj tez bedzie dobrze, ale musze to przemyslec.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Phi - Nyi
Philadelphia - NY Islanders
Typ : 1 (1,80) ✅ 4 - 1 ( 1-0 , 1-0 , 2-1 )
W nocy o godzineie 00:00 w Wachovia Center rozpocznie sie mecz pomiedzy Flyers a Islanders.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze, ktorzy walcza w tej chwili z Bostonem o 7 miejsce w konferencji wschodniej, co bedzie dawac jej prawo gry w play-offach ze slabszym Pittsburgiem ( w porownianiu do Montreal - taka moja opinia ), ktory jest na 2 miejscu w tej konferencji. Philadelphia musi rowniez wygrac ten mecz, ze wzgledu na to ze druzyny z Waszyngtonu i Buffalo tylko czekaja na potkniecie Phili i chca ja wyprzedzic by rzutem na tasme zagrac w Playoff. Wyglada to nastepujaco :
8. Philadelphia -- 75m -- W37 - L28 - OTL10 -- 84 pkt
9. Washington -- 76m -- W37 - L31 - OTL8 --- 82 pkt
10. Buffalo ------ 75m -- W35 - L29 - OTL 8 -- 81 pkt
NY Islanders jest ostatnio w bardzo slabej formie. Wczoraj co prawda wygrali derbowy mecz z New Jersey na wyjezdzie 3 - 1 , ale wiadomo nie od dzis ze w takim meczu druzyna teoretycznie slabsza potrafi sie dodatkowo zmobilizowac. Ostatnie 10 meczy nowojorczykow to 8 porazek i 2 zwyciestwa.Dodatkowo w druzynie wyspiarzy jest prawdziwy szpital. W ekipie gosci nie bedzie moglo zagrac prawdopodobnie 11 zawodnikow z powodu kontuzji. Najdotkliwsza z nich jest oczywiscie nieobecnosc
bramkarza Ricka DiPietro ( 2,82 GAA). Jego zmiennik Wade Dubielewicz radzi sobie nie najlepiej. Nie liczac ostatniego meczu tracil po kolei ... 3,3,4,3,8,4,4,3 bramek( srednia ok 4 GAA).
Dodam jeszcze ze w tym sezonie Philadelphia wygrala az 5 z 6 !!! spotkan pomiedzy tymi druzynami ( u siebie 3 - 0, na wyjezdzie 2 - 1).
Grajacy pod presja druzyna lotnikow powinna spokojnie wygrac z druzyna, ktora ten sezon chcialaby miec chyba juz za soba. Tak wiec pewna 1.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
ja sie zastanawiam co to niektóre druzyny wyprawiają, najważniejsza część sezonu, pozostało pare meczy do rozegrania, trzeba łapać punkty a tu niektórzy taką manianę odwalają. Ledwie kilka dni temu straciłem pieniądze na Canadiens, którzy przegrali z Nutkami, a dzisiaj Dallas przegrywa u siebie z LAK, pozwalając wpakować sobie w końcówce 3 gole, to sie w głowie nie miesci bo własnie na takich meczach powinno sie lapac punkty. Na szczescie nie postawilem dzisiaj na Dallas, chociaz miałem takie przymiarki. Może to przemęczenie sezonem? albo oszczedzanie sił przed PO? tyle ze wlasnie w końcówce sezonu jeden albo dwa mecze mogą decydować o awansie lub nie do PO, albo o miejscu w drabince...
Chyba zdecyduje się dzisiaj na win Ottawy, przedwczoraj mnie nie zawiedli z St.Louis, czuje ze dzisiaj tez bedzie dobrze, ale musze to przemyslec.
Wydaje się, że należy grać przeciwko tym którzy potrzebują punktów... Nie wie meczy to presja i chłopaki się spalają psychicznie, ale na to wygląda... Odziwo na kursy na nie faworytów w tych spotkaniach są dość spore więc jedna czy dwie porażki nie przekreśla szansy zysku ;)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Edmonton Oilers vs Minnesota Wild
Edmonton Oilers (with ot &amp; so)
2.10 @ Bwin
✅ 5:3
v



Fun Stats:
Points: 81
Wins: 38
Shutouts: 4
Powerplay Rank: 20
Penalty Kills Rank: 5
Team Leaders:
Goals: S. Horcoff 21
Assists: A. Hemsky 47
Points: A. Hemsky 67
+/-: R. Nilsson 7
OT Goals: A. Cogliano 3
Line up:
Penner Stoll Hemsky
Nilsson Gagner Cogliano
Pisani Reasoner Pouliot
Glencross Brodziak Stortini
Staios Pitkanen
Gilbert Grebeshkov
Greene Smid
Roloson
Garon

Fun Stats:
Points: 89
Wins: 40
Shutouts: 4
Powerplay Rank: 10
Penalty Kills Rank: 3
Team Leaders:
Goals: M. Gaborik 38
Assists: P. Bouchard 49
Points: M. Gaborik 75
+/-: M. Gaborik 15
OT Goals: M. Gaborik 2
Line Up:
Fedoruk Demitra Gaborik
Bouchard Pouliot Rolston
Veilleux Koivu Radivojevic
Simon Sheppard Boogaard
Burns Schultz
Johnsson Carney
Skoula Hill
Backstrom
Harding
2:30 - początek spotkania w hali Rexall Place miejscowych Nafciarzy z Edmonton kontra Dzikusy z Minnesoty. Spotkanie o byt w Play Offach dla gospodarzy, przyjezdni mają zapewnione miejsce, pozostaje tylko kwestia z kim będą walczyć. Chyba nie trzeba wskazywać zespołu, który będzie bardziej umotywowany. Początek sezonu był kiepski dla Nafciarzy, ale wzięli się w garść i mają realne szanse na PO. Z 11 marcowych spotkań wygrali 8. W ostatnim po kapitalnym spotkaniu wygrana 7:5 z Lawinami, co pozwoliło zniwelować stratę do 3 punktów. Zespół gości osłabiony będzie brakiem 4 graczy: Kurtis Foster (D, 56GP, 7G, 12A), Petteri Nummelin (D, 26GP, 2G, 6A), Steve Kelly (C, 2GP, 0G, 0A) oraz Eric Belanger (C, 69GP, 13G, 23A). Najbardziej odczuwalny będzie brak tego ostatniego, który w listopadowym spotkaniu z Nafciarzami asystował 4 krotnie.. Ekipa Edmonton zagra bez kontuzjowanych: Mathieu Garona (G, 47GP, 2.66 GAA, .913%, 4 SO), Geoffa Sandersona (LW, 40GP, 3G, 10A), Shawna Horcoffa (C, 53GP, 21G, 29A), Ethana Moreau (LW, 25GP, 5G, 5A) i paru innych, którzy od dawna leczą kontuzje. Na pewno będzie widoczny brak najlepszego strzelca Horcoffa i Garona, chociaż Roloson ostatnio nieźle sobie poczyna między słupkami, tylko jak dziś zagra? Słabo wyglądają jego statystyki przeciwko Dzikusom:
Dec 29 &#39;07 EDM @ MIN .857%
Nov 15 &#39;07 MIN @ EDM .840%
Nov 05 &#39;07 EDM @ MIN .625%
Oct 25 &#39;07 MIN @ EDM .867%.
Bukmacherzy stawiają na przyjezdnych, ja wręcz odwrotnie, mimo braku kapitana stawiam na gospodarzy - Stortini, Brodziak, Cogliano, Gagner, Hemsky, Pisani, Penner - Ci panowie dziś poprowadzą Olejarki do zwycięstwa :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom