>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
panmv 10

panmv

Forum VIP
wiedzialem clavius ze postawisz dzis na Predatorów ;) osobiscie nie popieram takiego grania na druzynę którą sie lubi (chociaz pare razy na Colorado stawiałem pieniądze).
ja dzisiaj mimo dosc overowych druzyn to stawiam under w meczu Captials - Hurricanes, meczy mnie ten typ cały dzien chociaz nie ma zbyt duzo argumentów przemawiającym za nim, ale juz nie raz sie okazywało ze dobre analizy idą w łeb, wiec moze dzisiaj bede polegał na intuicji?
mam tez nadzieje ze Colorado poradzi sobie z Vancouver. To ich przedostatni mecz w sezonie. Jesli wygrają awans do PO będze juz przesądzony.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jednak nie udało mi się wcześniej napisać... Więc słowa zostaną dla nocnych graczy, którzy jeszcze nie poszli spać. Panowie tutaj sporo napisali. Temat widać &quot;żyje&quot;.
To kilka słów.
VAN - COL
VAN ML ⛔⛔
Sprawa jest trudna dla VAN. Muszą punktować. Bo jeśli dziś przegrają w reg czasie a NAS wygra to &quot;łykną&quot; ich w tabeli. Mecz z Col nie będzie pewnie łatwy. COL musi jeszcze zdobyć 2 pkt żeby być w PO. Jeśli nie dziś to maja ostatni mecz u siebie z MIN. Która nie musi koniecznie już wygrywać. Więc mam nadzieję, że dziś jednak komplet punktów powędruje do gospodarzy. Tym bardziej, że nie wiadomo czy wystąpi dziś Forsberg narzekający na pachwinę. Może dadzą mu odpocząć i skupią się jednak na ostatnim meczu u siebie z Wild.
Osobiście zagrałem to już ok. 15;00. Rano był kurs ok. 1.760, ok.15;00 dalem po 1,826, pozniej widzialem 1,870 , a teraz ok. 1.840... Myslalem że bedzie spadal... a tu jednak rynek reaguje troche inaczej. Chyba tutaj dziś przesadziłem ze stawką. Zobaczymy...

TOR - BUF
BUF ML ✅

Dlaczego tutaj BUF? Otóż walczą o PO to pierwsze. BUF przeplata win, lost, win, lost. Może jednak dziś 2 win z rzędu? Ostatni mecz z TOR przegrali. Czas na rewanż? Co można powiedzieć jeszcze o tym meczu to 2 rzeczy. Sundin dziś zapewne nie zagra. Nie jestem fanem umiejętności tego pana tak samo jak jego ekipy, ale jednak powinno to być osłabienie. W bramce dziś stanie Andrew Raycroft. Który nie startował w bramce od ponad 2 miesięcy. Jak się spisze? No mam nadzieję, że kiepsko ????
Myślałem także o EDM ML... ale jednak dałem sobie spokój.
Niech moc będzie z W(N)ami!
Vader
Zapraszam też na mój bet blog. Czasami tam szybciej napisze, czasami tutaj. Poza tym tam podaję też inne kupony.
http://betmypicks.blogspot.com/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wczorajsze wyniki to mały dreszczowiec dla tych co grali NAS ML. Chłopaki jednak pokazali, że walczą do końca...
COL wygrało. NJD wygrało więc chyba osobom piszącym w temacie humory dopisują. VAN pod dużą presją teraz będzie.
Dzisiaj tylko 4 mecze, ale coś chyba da się z tego wybrać.



Aktualny układ tabeli w wyścigu o grę w PO.

ZAPRASZAM do dyskusji.

 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Chyba dziś jest więcej meczy ponieważ w dzisiejszym dniu widnieje terminarz z 4. meczami na NHL.com, a u niektórych buków do bardzo późnego popołudnia trzeba było czekać na kursy, a u niektórych jeszcze ich nie ma.
EDIT: Racja... Automatyczne zerknąłem na pinn żeby zobaczyć jakie kursy są. :spokodfhgfh:
Pomijając to sądzę że w dziś kiedy kolejka jest tak czy tak bardzo mała, można zagrać na dogi takie jak Chicago czy Philadelphia, &quot;Jastrzębie&quot; nie mają nic do stracenia, tak samo jak i &quot;Skrzydła&quot; które miejsce w PO mają, a i nawet wygraną Konferencje a w tym sezonie nie wiedzie im się zbytnio właśnie z Chicago, co do Flyers mieli chyba z 3. dni odpoczynku, gdzie trochę wymęczona ekipa Crosbiego krążyła w rejonach Nowego Yorku, wracając do siebie i tak w kółko. Co do wczorajszego meczu &quot;Nutek&quot; z Nashville było tam tyle akcji i zwrotów akcji jak w amerykańskim filmie, szybkie 3. gole dla St. Louis zmiana Ellisa na Masona, później kontuzja Legace&#39;a i potem już tylko solidne granie Nashville. Co do dzisiejszych spotkań spróbuję może i dzisiaj coś napisać.
GL ????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Carolina Hurricanes vs Tampa Bay Lightning

Analiza: Niektóre druzyny walczą jeszcze o ostatnie punkty gwarantujące grę w PO. Niektóre jednak za wszelką cene chcą... być ostatnie w tabeli. I taką druzyną są właśnie Błyskawice. Wczoraj i przedwczoraj, po &quot;wspaniałym&quot; meczu z Atlantą (przegrana 0:2 i ledwie 17 strzałów oddanych) mozna było poczytac plotki i spekulacje, ze Tampa specjalnie &quot;podkłada się&quot; rywalom, ponieważ faworytem do wywalczenia 1 miejsca w drafcie są Los Angeles Kings. Osobiście uważam, że właśnie tak jest. Dlatego IMO pewniakiem dzis jest typ na Carolinę. Tymbardziej, ze Huragany mają 90 pkt, tyle samo co Washington, ale jako ze ci pierwsi mają lepszy bilans, są liderami dywizji i znajdują się na 3 miejscu w Konferencji Wschodniej. Jeden słaby mecz i mogą zająć miejsce Washingtonu, które teraz jest poza PO i znajdują się na 9 miejscu. Dlatego dziś NIE MOGĄ przegrać, po prostu. Juz nie wspomnę o ostatnio dobrej dyspozycji na własnym lodzie (6 meczy 5 wygranych i jedna przegrana po OT) oraz żałosnej grze Tampy na wyjazdach, która się ciągnie z resztą przez cały sezon (6 meczy i 1 mecz wygrany).
Mój typ: 1 @ 1,65 (6:2)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dzisiejszej nocy chyba jedyne spotkanie które warto zagrac jest podane wyżej
Jedyne co odpycha to bilans bezpośrednich spotkan w których lepsi są goście no ale dwa ostatnie pojedynki na terenie gospodarzy to wygrane Caroliny.
TBL gra tylko o opuszczenie ostatniej pozycji co mozna powiedziec jest walką o honor Carolina jednak ma wyższe aspiracje i musi zgarniac kazdy punkt aby zagrac w play off no i zrewanżowac sie za porazke 2-1 kilka dni temu
edit:
TBL gra tylko o opuszczenie ostatniej pozycji co mozna powiedziec jest walką o honor
Tommy trzeba bylo przeczytac moją analize wyzej to bys tego nie napisal, bo to nieprawda ;) / panmv
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzisiaj większa oferta.
Oferta z bet365.


Aktualny układ tabeli w wyścigu o grę w PO.


ZAPRASZAM do dyskusji.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tampa Bay Lightning u Washington Capitals
Godzina rozpoczęcia : 01:05


&quot;Caps&quot; robią całkowicie wszystko by znaleźć się w wymarzonej dla nich pierwszej 8. sezonu zasadniczego który kończy się 7. Kwietnia. Ekipa z Waszyngtonu gra wprost wyśmienicie ponieważ w L10 wygrali aż 9. spotkań w tym dokonali 6. zwycięstw pod rząd ostatni raz taką dobrą passę mieli w Styczniu 2000 r, w wyniku wspaniałej gry Ovechkina, Hueta, Backstroma i Kozlova i ich kumpli z drużyny tracą tylko 2. punkty do lidera swojej Dywizji. Co do &quot;Błyskawic&quot; z Tampy osądzana jest ostatnio za nie wysilanie się w 100 % w ostatnich spotkaniach ponieważ pewniakiem do pierwszego wyboru w drafcie jest ekipa z Miasta Aniołów a nie ekipa Tortorella. Według portali na Florydzie, jak i we Waszyngtonie podają że dziś w ekipie przyjezdnych wystąpi Karri Ramo (GAA - 3.03, SV% - 0.897) po samej statystyce widać że chłopak wpuszcza krążek na ogół trochę częściej do siatki, ale widać to też po samej grze w ostatnim swoim występie sam zniszczył przewagę swojej drużyny z 4-1 na przegraną 4-7 gdzie ostatnich 6. goli wpuścił w 3. tercji. W L10 meczach pomiędzy sobą Waszyngton wygrywał 6. razy, w tym raz po dogrywce, lecz patrząc na statystykę męczy pomiędzy Tampą a &quot;Caps&quot; po ostatnim transfer deadline wszystkie spotkania wygrali już hokeiści ze stolicy USA.
Typ : Washington -1.5 Kurs : 1.91 ✅ 1:4
bwin
GL z innymi typami ofc. ????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
nic tu chyba nie musze dopisywac, sytuacja taka jak wczoraj, tyle ze Washington gra teraz lepiej niz Carolina, stad kurs mniejszy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dla mnie dzis ciekawie wygląda spotkanie Nashville -StLouis w poprzedniej kolejce obie ekipy grały miedzy sobą na terenie St.Louis i to Nashville wygrali spotkanie po dogrywce.
biorąc pod uwage atut własnego terenu bilans 13-1-3 od 2002 roku no i obecne lokaty zajmowane w dywizji to gospodarze powinni wygrac spotkanie juz w regulaminowym czasie.
Nashville potrzebuje punktów aby załąpac sie na play off St.Louis ma zbyt duzo straty na te rozgrywki

Typ:Nashville K:1.7

Co do typu przeciw TBL to nie podoba mi sie to spotkanie mimo całej sytuacji jaką przedstawiacie o ich podejsciu do meczów nie zdziwie sie jak padnie remis tymbardziej ze TBL mają lepszy bilans z Waszyngtonem na ich terenie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam Panów!
Dzisiaj sporo meczów. Ale takich ciekawych po dobrym kursie to już gorzej.
Więc w tym miejscu napiszę, że warto zagrać na WAS -1,5. Choć Tampa jednak może stawić opór. Niedługo chłopaki z Tampy jadą na wakacje. Co im pozostaje? Nic... mogą zagrać bez obciążenia dzisiaj. Ostatni mecz na własnej tafli przegrali. W moim przekonaniu wypadało to wygrać. Dać kibicom choć tyle. A na wyjazdach mogli już przegrać reszte spotkań. Lekko można zaryzykować chyba jednak na WAS -1,5. Oviechkin i spółka będą chcieli wygrać ten mecz. I to w regulaminowym czasie gry, żeby nie było jakiegoś przypadku w OT czy SO że przegrają. A jeśli już bedą prowadzić w meczu jedną bramką to można spodziewać się empty net gola w wykonaniu Caps. I w taki sposób można pokryć handicap.
A teraz moja propozycja.
WAS Capitals ML✅ (@1,29) + NAS Predators ML ✅(@1,35) + VAN Canucks ML⛔ (@1.42) taki trypel daje ako ok. @2,50 w zależności od buka.
o WAS pisałem więcej wyżej.
Wszystkie ekipy walczą o PO. Zagranie tych trzech typów daje słabe ako. Ale granie każdego meczu ML daje wysokie prawdopobieństwo, że to siądzie. Każda z tych ekip &quot;musi&quot; wygrać. Jak bywa w hokeju to nie trzeba pisać... NAS ostatnio mimo 3 straconych goli w pierwszej tercji potrafili ostatecznie wygrać. Większość grała zapewne czas regualminowy. Ja nie byłem na tyle zachłanny i wziąłem mniejszy kurs money line. Dzięki temu nie przegrałem. VAN ostatnio z kolei mimo, że prowadziło 2-0 przegrali 2-4. Walczą nadal z NAS o PO. Moim zdaniem NAS nie zdobędzie kompletu punktów w meczu z CHI. Jeśli dziś VAN zgarnie 2 punkty(wygra mecz) to decydujący mecz dla Orek będzie miał miesjce u siebie z Calgary.

Niech moc będzie z W(N)ami!
Vader
Kilka innych typów/kuponów na moim blogu- zapraszam:
http://betmypicks.blogspot.com/

EDIT: VAN za bardzo zależało na wygraniu. dwa razy więcej strzałów niż rywale. Bardzo często kończy się to po prostu porażką. Nie oglądałem meczu ale ze skrótu widać, że Orki przegrały same ze sobą. Akcje jakie były pokazane to głównie gra braci Sedinów. W tym meczu zabrakło skutecznego strzału. Luongo i reszta jedzie na wakacje.
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Dallas Stars
Typ: Dallas win✅✅
Kurs: 2,3
Bukmacher: bet 365
Analiza:

Dzisiaj spotkanie wewnątrz Pacific Division. Dallas ma już zapewniony udział w playoff. Gospodarze natomiast mogą być pewni braku awansu. Dzisiaj Dallas powinno odnieść zwycięstwo. Przekonuje mnie kilka aspektów. POwrócił do gry Philip Boucher, który jest jednym z najlepszych obrońców ligi. Mike Ribeiro powinien dzisiaj zdobyć punkty w dzisiejszym meczu, jako jeden z najskuteczniejszych strzelców swojej drużyny dzisiaj powinien zdobyć bramkę. Dallas zdecydowanie bardziej pasuje gra z Anaheim, dlatego muszą utrzymać 5 miejsce w tabeli. Zbyt wiele porażek w ostatnim czasie jak na drużynę tej klasy i czas na zwycięstwo, o sukces na wyjeździe nigdy nie jest łatwo ale dziś należy pokazać kto zasłużył na playoff i walkę o najwyższe laury w świecie hokeja.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Więc wczoraj poznaliśmy całą ósemkę tego sezonu w Zachodniej Konferencji, gdzie na Wschodzie o miejsca w pierwszej ósemce walczą jeszcze zespoły Ottawy, Caroliny, Bostonu, Waszyngtonu i Philadelphii. W dzisiejszej kolejce sądzę że chyba postawię na Ottawę i Carolinę, a co do największego przegranego w walce o PO myślę że będzie to zespół Bruins którego jakoś nie lubię, lub Flyers którzy mają trudne ostatnie 2. kolejki. A co wy sądzicie :?:


EDIT by Vader: Buki mocno się zastanawiają nad kursami. Tylko kilka wystawiło już ofertę.
Pełną ofertę znalazłem w Ladbrokes. Co ciekawe pewnie większość buków czeka aż główny analityk na jednym buku wystawi i reszta będzie się wzorować na nim. A główny analityk pewnie imprezował wczoraj i dziś ma ból głowy co i jak ;)


Aktualny układ tabeli w wyścigu o grę w PO.


&quot;Zapraszam do dyskusji&quot;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam
Na Zachodzie wszystko jasne. VAN za bardzo zależało na wygraniu meczu. Dwa razy więcej strzałów niż rywale. Bardzo często kończy się to po prostu porażką. Nie oglądałem meczu ale ze skrótu widać, że Orki przegrały same ze sobą. Akcje jakie były pokazane to głównie gra braci Sedinów. Podanie jednego do drugiego. W tym meczu zabrakło skutecznego strzału. Luongo i reszta jedzie na wakacje. Ich kosztem w PO jest NAS. Drużyna która jest całkowicie mi ambiwalentna. Są ekipy, które się lubi, które się nienawidzi (np. ANA u mnie), ale Predators są mi zwyczajnie obojętni...
A na Zachodzie. Wczoraj pod ścianą stała Ottawa, która rozgromiła lokalnego rywala w derbach.
Dzisiaj teoretycznie nie musi OTT wygrać. Ale jeśli dziś wygrają to mają awans w kieszeni. A w przypadku porażki będą czekali co zrobią inni. Nie sądzę, żeby mieli przegrać i czekać na to jak rywale zagrają. Więc? Dzis OTT wygrywa. BOS powalczy i wygra ostatni mecz u siebie z wyeliminowanym BUF. Jeśli dziś BOS ugrałby punkt w co trudno wierzyć to ostatecznie powinni zakończyć sezon zasadniczy z dorobkiem 94 pkt.
Carolina także dziś &quot;powinna&quot; wygrać. W dywizji czuje oddech na plecach Waszyngtonu. Jeśli wgrają dywizję to będą w górnej połówce tabeli konferencji. Nie trzeba pisać, że na pewno zależy im na tym.
Jedziemy dalej...
PHI ma 2 trudnych rywali. NJD i PIT. Układ tabeli jest wyżej. Jeśli zgarnęliby komplet punktów to dałoby im 95 pkt. I nawet wielce prawdopodobna wygrana w ostatnim meczu WAS z FLA da tylko Caps 94 pkt. Więc Lotnicy są w niby lepszej sytuacji. Tylko, że rywale są bardzo mocni.Teoretycznie NJD o nic nie walczy. Nie poprawi się w tabeli. Nie wiadomo jaki skład wyjdzie na tafle. Trener NJD może dać odpocząć przed PO kilku zawodnikom. Mimo, że jest kilka dni przerwy przed meczami PO to Brodeur broni non stop i należało mu się trochę wolnego. Innym też wypadałoby dać trochę odpocząć. Więc szanse na punkty PHI widzę ewentualnie z Diabłami.
Bo ostatni mecz mają z Pingwinami. Ci też już teoretycznie o nic nie walczą. Ale nie do końca. Mogą wygrać konferencje. Tyle samo punktów mają Habs. Został im jeden mecz. Bycie numerem 1 w konferencji to ma swój prestiż. Pomijając już sprawy jak rywal, miejsce rozgrywania meczów w PO itd.
Nawet jeśli PIT zagrałby &quot;rezerwowym&quot; składem to i tak stawią duży opór PHI. PIT grając przez pewien czas bez Crosbiego i tak doskonale sobie radzili.
Reasumując. PHI moim zdaniem &quot;nie powinna&quot; zdobyć 4 pkt. w tych 2 ostatnich meczach.
A widzę tak tabele:
3. Carolina 94 - mistrz dywizji
6. Ottawa 96,
7. Boston 94,
8. Waszyngton 94
Flyers nie lubię... to pewnie też ma jakiś wpływ na tę wizję. Wizję chyba mimo wszystko obiektywną.
Każde uwagi są cenne. Więc jestem otwarty na polemikę.
Pozdr.
Vader

EDIT: Jeśli ktoś uważa na przykład, że WAS nie awansuje to jest na to bet ciekawy po dobrym kursie w Expekcie.

 
A 0

almighty

Użytkownik
Jezeli dzisiaj nie padnie remis w spotkaniu Boston - Ottawa to awans Washingtonu bedzie zalezal tylko i wylacznie od ostatniego spotkania z Florida. Moim zdaniem na wlasnym lodzie Capitals w obecnej formie nie przegraja awansu. Wczoraj stracili bramke w 30 sekundzie, ale pozniej zagrali kapitalne spotkanie i pewnie wygrali. Wczoraj zagralem na awans Washingtonu z kursem 3.7, dzisiaj odwrotna sytuacja z kursami.. i uwazam, ze wczoraj byla okazja, dzisiaj juz nie. Wczoraj w ogole nie analizowalem awansu Washingtonu w kontekscie spotkania Boston-Ottawa (nie sprawdzilem, ze graja ze soba dzisiaj), a szukalem jedynie rozwiazan w spotkaniach Caroliny i Philadelphii. Szans na awans zrobilo sie duzo i najlepsza druzyna ostatnich 10 spotkan powinna awansowac.

Nie awansuja moim zdaniem ktos z dwojki Bruins/Flyers, ale ciezko powiedziec, kto ma mniejsze szanse w chwili obecnej.
Z druzyn niepewnych awansu moim zdaniem najlepsza sytuacje maja Washington i Carolina. Ottawa dzisiaj remis ugra na pewno i zagra w PO. Bruins i Flyers beda walczyc w ostatnich spotkaniach.

EDIT by Vader: Oczywiście, ze po takim kursie nie opłaca się grać na awans WAS. Dlatego ja napisałem, że jeśli ktoś uważa, że WAS nie awansuje to można zagrać po @3,70. A Ty obecnie możesz robić surebeta. Choć moim zdaniem niepotrzebnie. Bo według mnie Twoja inwestycja była dobra. Gdybym wczoraj zerknął na ten bet to też bym zagrał... A tak niestety...
Pozdrawiam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co myślicie o meczu Rangersów i Dallas w sumie skusiłem sie na nich zagrać
Myśle ze w NY wygrają gospodarze chociaż w pojedynku na własnej tafli z Islanders bywało różnie w zespole gości duże braki kadrowe z tego jak luknołem na pewną stronke.
Dallas awans ma praktycznie w kieszeni ale licze na dobry występ przed własną publicznością.

Dzisiaj w nocy obie ekipy grała z tymi samymi rywalami na ich tafli i wygrali,Nawet przy biernej postawie powinni wyciągnąć wynik na swoją korzysc.
Obie ekipy mogą zakonczyc rozgrywki na lepszych pozycjach
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
@TommyTSW

Co do NYR powinni wygrać chociaż mają już miejsce w PO, ale z tyloma wykluczeniami jakie mają Islandersi to powinni machnąć nawet od nie chcenia parę goli, a nawet Lundqvist czy Valiquette powinni zaliczyć czyste konto. Co do Dallas powinni wygrać lecz gdyby Phoenix walczyłoby jeszcze o PO mógłbym dać na tego doga bo jak wiemy radzili sobie dobrze na wyjazdach.

@Ottawa - Boston

Może nie każdy wie, ale dziś nie zagra Alfredsson i Fisher u &quot;Senatorów&quot;, może być ciężko ale chyba i tak pokuszę się by postawić na Ottawę.

http://tsn.ca/nhl/news_story/?ID=233499&amp;amp;hubname=nhl
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Phoenix Coyotes
typ: under 5⛔, dallas win⛔
Kurs: 2,2
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj ponownie zajmę się spotkaniem mojej ulubionej ekipy. W ostatnim meczu Stars pokonali na wyjeździe Phoenix i należy zwrócić uwagę na dobrą postawę całej drużyny, a obiecująca na playoff wydaje się być gra w obronie. Dallas wydaje się być już po kryzysie i znowu ich gra wygląda coraz lepiej. Kojoty nie miały zbyt wiele dogodnych akcji w ostatnim meczu, które mogły zagrozić bramce Stars. Dzisiaj do bramki powinien wrócić Marty Turco. Po ostatnim meczu Holmquist może jednak dostać kolejną szansę. Dziś w meczu zakładam under. Phoenix nie zaliczy tego sezonu do zbyt udanych, a Wayne Gretzk&#39;ey szczególnie traktuje każdy mecz z Dallas. Dzisiaj Kojoty mogą powalczyć o zwycięstwo więc będą musieli się postarać, żeby wygrać. Klucz do zwycięstwa to walka w każdej akcji i dobra gra w obronie, Ilya Bryzgalov to dobry bramkarz, pretensje mógł mieć do kolegów za dużo niepotrzebnych fauli. Dallas również może dziś wygrać ale ponieważ mnie do końca nie przekonują, wolę dać under. Robidas a zwłaszcza Philip Boucher pokazują, że należą do najlepszych, grają dobrze w ataku, ale zawsze najważniejsze to wrócić za rywalami , dzisiaj liczę na klasowe spotkanie i niskobramkowy wynik. Dallas zapewne skończy sezon na 5 miejscu w konferencji i zaczną palyoff z Anaheim. Z taką ekipą nie wygrywa się łatwo, dlatego obrona to podstawa. Spotkanie z Phoenix, a zwłaszcza ostatnie z Sharks będzie dobrym sprawdzianem. Typ na zwycięstwo dzisiaj również z szansą powodzenia, ale z pewnością nie tak przekonujący jak w ostatnim spotkaniu.

Jednak rzeczywiście chłopaki z phoenix chcieli się pokazali klasę i pożegnali się z sezonem w ładnym stylu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Boston Bruins u Ottawa Senators
Godzina rozpoczęcia : 01:35


Dzisiaj w Scotiabank Place &quot;Senatorzy&quot; w ostatnim meczu w sezonie zasadniczym goszczą &quot;Misie&quot; z Bostonu, jak już wspomniałem jest to ostatni mecz dla Ottawy dodając że gra jeszcze przy własnej publiczności, a wygrana daje im zapewniony awans do fazy PO, lecz wczoraj po wygranym 8-2 bratobójczym spotkaniu z &quot;Klonowymi Liśćmi&quot; stracili swego asa Alfiego czyli Daniela Alfredssona i innego napastnika Mike&#39;a Fishera. Co do Bostonu nie zagrają dziś na pewno Marc Savard, czy Patrice Bergeron którzy też są napastnikami, a przecież i Boston walczy o miejsce w PO lecz w zanadrzu mają jeszcze jedno spotkanie. W L10 pomiędzy tymi zespołami 6-krotnie wygrała Ottawa, gdzie w ostatnich 27. spotkaniach u siebie &quot;Senatorzy&quot; wygrywali aż 20-krotnie, a dziś obu ekip nie trzeba mobilizować zwłaszcza gospodarzy. Bramkarz przyjezdnych Tim Thomas (GAA - 2.48, SV% - 0.921) nie wpuścił krążka do bramki w spotkaniach z Ottawą już od 128. minut, sądzę że nie tylko ta statystyka dziś pęknie, ale i gospodarze wygrają te spotkanie.
Typ : Ottawa ML Kurs : 1.65 ⛔ 2:1
bwin
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wyniki dzisiejszych meczów są jednak zaskakujące. Z dogów dzisiaj wchodziły kursy na Phoenix, NY Islanders nawet ML, Floryda (porażka CAR przy kursie ok. 1,40 ML), Boston.
Nie sądzę aby znalazła się osoba, która przewidziałaby taki scenariusz wydarzeń.
Dzisiaj w nocy odbędzie 7 spotkań.pełnej oferty więc w dzień edytuję i uzupełnię.


Aktualny układ tabeli w wyścigu o grę w PO.




Jest już prawie wszystko jasne także na Wschodzie. Jedyna niewiadoma to kto wejdzie do PO jako mistrz Southeast Division. CAR przewodziła w dywizji długi czas by pogrzebać swoje szanse podczas ostatniego meczu fazy zasadniczej przegrywając w regulaminowym czasie gry z Panterami. W PO tym samym znalazły się ekipy Bostonu, Filadelfi i Ottawy.
CAR miała jasną sytuację. Wygranie dawało im 2 punkty, mistrzostwo dywizji i awans z trzeciego miejsca w Konferencji.
Obecnie w tabeli są na 9 miejscu w Konferencji (2 miejsce w dywyzji) z teoretycznymi szansami na PO. Aby jednak uzyskać awans, to WAS nie może zdobyć żadnego punktu. Wówczas sezon zakończą na z takim samym dorobkiem punktowym. Dalej pod uwagę brany jest ( poza ilością meczów rozegranych) ilość wygranych meczów. Tutaj CAR ma ostatecznie 43 wygrane. Przy obecnych 42 wygranych WAS. Tak więc WAS potrzebuje jednego punktu do awansu, czyli co najmniej remisu. Bo jeśli przegrają w regulaminowym czasie gry to bilans punktów będą mieli taki sam jak CAR jednak o jedno zwycięstwo mniej.
Końcówka sezonu jednak obfitowała w niespodzianki więc nie można nic wykluczyć... jednak trudno uwierzyć, żeby Oviechkin i spółka nie zremisowała z dzisiejszymi pogromcami Huraganów czyli Panterami.
Moim zdaniem Caps nie będą chcieli grać na ryzyku i wygrają w regulaminowym czasie gry. Szanse na pokrycie handicapu -1.5 także widzę spore. Na pewno WAS dobrze przygotuje się do ostatniego decydującego meczu o awansie do PO.
WAS ML (@1,333), WAS -0.5 (@1.552)
, WAS -1,5 (@1.826) w pinnacle
Jako ciekawostkę dodam, że oglądałem mecz OTT - BOS. I komentator podczas meczu ciągle mówił o wyniku rywalizacji CAR- FLA. A na ostatnie 10 sek meczu przy prowadzeniu FLA 4-3 na telebimie w Scotiabank Place pokazywano jak przegrywają Huragany i tym samym dają awans mimo porażki zeszłorocznego
finalisty Stanley Cup. W przypadku wygranej CAR i porażki OTT Senatorowie musieliby czekać na wyniki rywalizacji o PO PHI i BOS. Jeśli oba zespoły by wygrały swoje spotkania to Senators zabrakłoby w PO.
Nie muszę pisać, że morale o walkę Sens w meczu spadły. Choć komentator twierdził, że zawodnicy o wyniku nie wiedzą. Wstawka na telebimie była podczas przerwy między tercjami. Ale przecież trener na pewno im powiedział jaki jest wynik... tym bardziej nie mogło być mowy o walce i wygranej Ottawy dzisiaj...
To tyle ode mnie z rana ;)
Oczywiście
ZAPRASZAM do dyskusji :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom