>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Trashers- Tampa Bay Lightining
Typ: 1 - atlanta win⛔⛔
Kurs: 2.39
Bukmacher: betfair
Analiza: Dziś spotkanie Atlanty z Tampą. Atlanta gra ostatnio nieźle ale mimo to u siebie ciągle nieznacznie przegrywają. Tampa ostatnio zdecydowanie lepiej gra zwłaszcza w ataku, niemniej uważam, że dziś obrońcy tampy a bramkarz szczególnie nie zagrają dobrze, Atlanta chcąc myśleć o awansie na wyższe pozycje w dywizji musi wygrywać ze słabszymi drużynami w tym sezonie. Dlatego powinna dziś przełamać się we własnej hali i pokazać, że też potrafi walczyć do końca z dobrym skutkiem.

no niestety po dogrywce niemniej było bliżej do trafienia niż porażki.
 
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
Widze, że i to troche sie ożywiło. Ja ze swojej strony myśle o U 5,5 San Jose Sharks. Patrząc w statystyki i w newsy kto nie wystąpi można to zagrać lekko ;) Co myślicie ?
Nie doradziiliscie to nie grałem
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Philadelphia Flyers u Pittsburgh Penguins

Wypatrzyłem na dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie. Kursy u bukmacherów wyrównane, więc postanowiłem krótko opisac. Pingwiny obecnie rozgrywają serie meczu na własnym lodzie i bardzo dobrze im sie wiedzie. Wygrali 2 ostatnie spotkania z Islanders &amp; LA. Wcześniej jeszcze ograli Caroline, a międzyczasie przegrali po dogrywce z Diabłami z NJ. Philadelphia po nie najlepszym starcie w sezon ostatnimi czasy wzięli sie ostro do roboty i obecnie znajdują sie w pierwszej 10 całej NHL. W 2 ostatnich spotkaniach już było troche gorzej, bo przegrali kolejno z Washingtonem i Rangersami. Z tymi drugimi nie strzelili nawet bramki. Flyers to jedna z drużyn, które na wyjazdach grają o wiele lepiej niż u siebie. Wczoraj lekkiej kontuzji doznał Braydon Coburn, ale na dzisiejsze spotkanie bedzie już gotowy. Nie wystąpi za to Scottie Upshall grający na prawym skrzydle, ale to jedyne poważne osłabienie w drużynie gości. Co prawda nie wystąpi jeszcze 2 defensorów, ale oni nie grają już ponad 2 miesiące,a i bez nich Philes sobie radziło. Dużo gorzej sytuacja wygląda u gospodarzy. Największym osłabieniem wydaje sie brak Sidneya Crosbyego- bardzo dobrego ofensora. Poza nim nie zagrają: Tyler Kennedy, Adam Hall i jeszcze kilku, ale już mniej ważnych graczy. Podsumowując można by rzec, że Philes mają problemy z ofensywą, ale we wczorajszym meczu z NYR gwiazdą spotkania został Valiquette- golkiper Rangersów, który zaliczył 21 sevesów. Pingwiny tak dobrego bramkarza nie mają, więc można sie spodziewac dużej ilości bramek od gości. Ostatnio mam wyjątkowe szczeście do remisów, dlatego można postawic na OT dla Philes, ale w regulaminowym czasie też powinni sie z nimi rozprawic.

Typ: Philadelphia Flyers⛔
Kursy:
2.45 @
2.52 @ (spada)
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Mecz: Columbus Blue Jackets- Los Angeles Kings
typ: Columbus -1,5⛔⛔
Kurs:2,75
Bukmacher: bet365
Zespół Columbus ostatnio nie gra najlepiej, próbują, ale często ocierają się o zwycięstwo, mają też kilka kontuzji, Los angeles spisuję się ostatnio nieźle jak na jedną z najsłabszych drużyn, jednak to już kolejne z rzędu spotkanie na wyjeździe, zmęczenie powinno się dać we znaki Kingsom, liczę dziś na dobrą postawę atakujących gospodarzy, zwłaszcza Zherdeva, który prowadzi tę ekipę.
Poza tym Columbus musi walczyć jak chce być w play off.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Buffalo Sabres - Florida Panthers typ: under 5.5 ⛔⛔ ( @2.00 bwin), BUF 60&#39; ✅✅ (@1.90 expekt) Wynik: 5-3
Na wstępie muszę zaznaczyć, że jestem graczem &quot;underowym&quot;. Czyli gram undery a rzadko kiedy overy. A już propozycji overów próżno szukać z mojej strony.
Kilka słów o wybranym meczu. Wczoraj spodziewałem się porażki Szabli z Miśkami. Co się stało w karnych. W ten sposób, moim zdaniem, sprzyja atmosfera do zaproponowania gry dziś na Szable. A także na under gdzie linia dziś wystawiona przez buki w necie wynosi 5.5.
BUF jakiś czas temu mieli spore problemy z wygrywaniem meczów. Po dwucyfrowej serii bez win przełamali się. Obecnie radzą sobie w kratkę. Choć moim zdaniem jest to w miarę przewidywalna ekipa. I warto się jej przyglądać. Dlaczego myślę, że dziś Szable pokonają Pantery?
Do gry dziś ma wrócić Tim Connolly (C) ( G 5, A 24) po 13 meczowej przerwie spowodowanej kontuzją pachwiny. Poza tym dziś można także spodziewać się, że na lodowisko wyjdzie Maxim Afinogenov (RW) ( G 7, A 11) także po kontuzji pachwiny. Reszta składu Szabli gotowa do gry.
Po stronie Panter kilka kontuzji, ale warto wskazać takich zawodników jak Jozef Stumpel, Rostislav Olesz, Radek Dvorak. Którzy może nie są to jacyś wybitni hokeiści ale jak na warunki Panter ich brak powinien być odczuwalny.
Pantery ostatnio całkiem nieźle sobie radziły. Myślę, że dziś przyjdzie czas na ich porażkę. Buf ma obecnie 58 pkt. Jest blisko granicy kwalifikacji do PO. Pantery to ich konkurent mający na koncie 57 pkt. Wygrywając z nimi w regulaminowym czasie gry zainkasują 2 punkty a rywal zero. Dlatego mam nadzieję, że uporają się w 60 minutach gry nie dając ewentualnie nawet 1 punktu FLA.
Co do undera. W bramce należy spodziewać się po stronie Buffalo Ryan&#39;a Millera ( GAA 2,40, SV% .915) a między słupkami bramki Panter powinien stanąć Tomas Vokoun ( GAA 2,72, SV% .918. Obaj bramkarze nie należą do najgorszych. Mam nadzieję, że będą się dobrze spisywać. No ale oczywiście liczę, że na koncie Ryan&#39;a będzie mniej bramek niż Tomasa.


EDIT: Były małe problemy z serwerem forum. Dlatego godzina wysłania jest błędna. Naturalnie nie wysłałem posta o 5;20.
A co do wyniku. Chłopaki zdecydowanie za dużo się rozstrzelali :kwasny4565:
Szable jednak nie pozwoliły nawet na jeden punkt Panterom i wygrały w regulaminowym czasie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widze, że i to troche sie ożywiło.
No właśnie. Trochę się ożywiło w temacie. Do tej pory głównie pojawiały się analizy w tym temacie. Ale jeśli ktoś ma jakieś luźne spostrzeżenia, sugestie, nie koniecznie analizy to też ZAPRASZAM do pisania. Po to jest forum. Aby wymieniać poglądy, opinie. Jak ktoś ma coś do napisania to piszcie :spokodfhgfh:
Oczywiście merytorycznie o hokeju, w tym temacie wszystko co jest związane z NHL.
Pozdrawiam!
P.S. Jeśli nikt nie odpowie na dane pytanie, sugestie to nie musi być zaraz poczytywane jako przejaw ignorowania. Być może nikt nie ma zdania na ten temat.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Phoenix Coyotes @ Dallas Stars
Dzisiejsze spotkanie to doskonała okazja dla hokeistów Dallas na rewanż za dwie ostatnie porażki z Phoenix Coyotes. Porażki, a może nawet klęski bo trudno przypuszczać, by wyniki 5-2 oraz 5-0, były dziełem przypadku.
Stars liczą na przedłużenie serii zwycięstw do siedmu a wydaje się, że grający ostatnio w kratkę hokeiści Phoenix nie powinni im w tym zbytnio przeszkadzać. W zespole DAL na bramce raczej wystąpi Mike Smith ( GAA 2,43 SO 2 ), który nie może uznać za udane ostatnie spotkanie z PHO, gdzie po 2 bramkach na 9 oddanych strzałów został zdjęty w pierwszej tercji.
Z drugiej strony boiska, Ilya Bryzgalov również nie ma powodów do zadowolenia. 3,24 GAA w ostatnich pięcu meczach i 3 puszczone gole na osiem strzałów w meczu z NSH, na pewno nie dodają mu pewności przed dzisiejszym spotkaniem.
co warto zagrać:
1. zwycięstwo DALLAS po 60 minutach ok. 1,80✅
2. over 5,5 - ostatnie 10 spotkań to aż 7 overów, a poza tym ta dyspozycja bramkarzy... ok. 1,80⛔
3. strzeli gola:
DAL - B.Morrow: najwięcej oddanych strzałów w drużynie, ostatnio bardzo regularny kurs 3,20 ( Fortuna )⛔
PHO - R. Vrbata - najlepszy strzelec, dwa ostatnie mecze bez bramki kurs 3,1⛔
EDIT Vader: Morrow był bardzo bliski strzelenia gola w 1 tercji ale Jovanovski w ostatnim momencie uratował Bryzgalowa. Pozdr.
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Phoenix Coyotes
Typ: DALLAS -1,5⛔⛔
Kurs:2,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś kolejne spotkanie wewnątrz Pacific Division, zapowiada się zacięty mecz.
Ekipa z Dallas ma dziś szansę na wyrównanie klubowego rekordu zwycięstw z 1997 roku. Phoenix spisuje się bardzo słabo, 6 meczy, 5 porażek. Dzisiaj z pewnością będą mieli ogromną motywację do walki i chęć przerwania serii porażek. Goście raczej w normalnym składzie bez kontuzji. Dallas sporo czasu nie gra bez Zubova i Bouchera, pary świetnych obrońców a mimo to dobrze grają w obronie dziś spodziewam się kolejnego dobrego meczu Mike&#39;a Smith&#39;a. Nie będzie to łatwe spotkanie niemniej liczę, że ekipa Gwiazd da z siebie wszystko dla wyrównania rekordu i radości kibiców. Liczę na wygraną z przewagą i akcent w dzisiejszym meczu zawodników, którzy potrafią wyciągnąć wynik na zwycięski. Mam na myśli oczywiście M. Modano, ale ważne by wszyscy grali dobrze.

Cóz powiedzieć, spełniło się wszystko, poza tym, że liczyłem na tego gola na Empty Net, mecz był bardzo wyrównany i zacięty, tego się spodziewałem, no i jak tu sie nie wkurzyć, nawet Modano, ikona ekipy wyciągnął na zwycięstwo, niestety na więcej nie dało się, jednak mina wściekłego Gretzky&#39;ego poprawiła mi humor.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Endrju jedziesz ostro ????
Ja w poniedziałki nie gram- taką mam zasadę. Czasami za drobne dla relaksu.
Dziś tylko jeden mecz. Co można o nim powiedzieć więcej niż napisał Endrju?
Dodać można, że Stars mają szansę na ustanowienie rekordowego streak&#39;a Won. Ale Kojoty będą chciały uniknąć z kolei rekordowego streak&#39;a Lost w tym seoznie. Drużyna PHO radzi sobie w tym sezonie o wiele lepiej niż w poprzednim. Pół żartem pół serio Gretzky wyciska z nich tyle ile mogą dać z siebie.
Andrzej zapomniał dodać, że jest wieloletnim kibicem Stars ;) i rzadko kiedy powiedziałby, że przegrają. Mecz nie będzie chyba łatwy.
Zaufam Endrju i zagram dla zabawy ten hcp -1,5 lekko kurs spadł w bet365 na @2,45⛔.
Poza tym lekko dam under 2,5 w 1 tercji po @1,40 ✅. Bwin daje livebetting to spotkanie i wystawił taki zakład.
Meczyk obejrzę. Dziś tylko jeden więc nie ma problemu jaki wybrać.
pozdr.
EDIT: Cały mecz bardzo spokojny. Ostatecznie Modano zdobył GWG 86 w karierze. No ale taka drużyna jak Stars musi wykorzystywać gre w 5 on 3.
 
red_bull 0

red_bull

Użytkownik
Phoenix (28-24-1-3) at Dallas (34-20-3-2)

Spotkanie : Dallas Stars vs Phoenix
Typ : Over 5 ⛔⛔
Kurs : 1.73

No cóż jeśli mam zagrać Dallas za 1.65 i to w regulaminowym czasie to zagram typ na gole tym bardziej że jest niski pułap 5 goli. niby niski ale jednak muszą być tego podstawy bo obie ekipy nie należą do underowych, Dallas 25-23 , Phoenix 27-23. problem w tym że Dallas traci ostatnio mało bramek , w ostatnich 5 meczach tracili średnio 1,2 gola. Goście tracą sporo 3,4 na mecz i myślę że dziś ta średnia zostanie utrzymana. Ciekawa jest statystyka jeśli chodzi o dni odpoczynku bo goście lubią grac z dnia na dzień, mają bilans w/l 10-1 . to tylko statystyka ale jednak zawsze coś to mówi. Na 10 ostatnich spotkań Head to Head tylko dwa razy padło poniżej 5 goli i był to rok 2006. Uważam że ekipa Dallas nie będzie miała łatwego zadania dziś bo goście grają lepiej na wyjazdach niż u siebie, bilans gospodarzy (home) to 17-9-1-1, gości (away) 17-11-1-1 czyli praktycznie identyczny i tylko własna tafla przemawia za Dallas dziś. Dlatego chyba jeśli mamy zagrać to spotkanie to najbezpieczniej będzie gra na over 5 z możliwością zwrotu stawki bo że padną tylko 4 gole nie wierzę dziś. Powodzenia Dallas , Phoenix pokażcie kto tu rządzi dzisiejszej nocy. A i tak Detroit zgarnie w tym sezonie pulę..hehe, Rano zobaczymy.
Ech bałagan z tymi overami, dziwny meczyk ale Dallas wyprowadziło w końcu na swoje. Moja statystyka w/l 2 : 2
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
St. Louis Blues - Los Angeles Kings


St Louis w tym sezonie troche zawodzą moim zadniem. Obecnie plasują się na 4 pozycji w Centralnej Dywizji. Blues nie wygrali już od 4 spotkań ( w tym 3 u siebie). Z resztą jakoś musieli to odklepac, bo na samym początku sezonu mieli sierie 6 meczy bez porażki u siebie. Teraz statystyki sie ładnie ułożyły. Do składu wraca wkońcu Keith Tkachuk. Jest to lewoskrzydłowy zawodnik, bramkostrzelny,a takiego właśnie w ostatnich spotkaniach brakowało drużynie Blues. W dzisijeszym meczu nie wystąpi jeszcze Christian Backman-defensor, ale on nie gra już od początku lutego, więc trener już napewno ma jego następce. Kings ostatnio trochę namieszali, bo notowani są jako najsłabsza ekipa NHL, ale na ostatnich 6 spotkan wygrali aż 4. W klubie z LA nie dzieje się dobrze. Chodzą pogłoski, że klub ma opuścic kilku graczy. Z kontuzjami nie mają problemów, bo nie zagrają LW-Ladislav Nagy i D- Rob Blake, którzy nie grają od dłuższego czasu. Jak dla mnie typ 9/10, nawet wpłaciłem kase do buka, żeby posawic na St. Louis i mam nadzieje, że na tym nie strace.


Typ:St. Louis✅
Kursy:
2.15 @
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Nashville Predators - Detroit Red Wings
Mój typ 1 (wynik 4-2)✅
kurs 3.30 Baw

W dzisiejszym meczu w bramce Predators anonsowany jest występ Chrisa Masona (GAA 2.72, SV% 0,904%,SHO 4).W bramce Red Wings wystąpi natomiast drugi ich bramkarz bramkarz Chris Osgood (GAA 2.00, SV% 0,921%,SHO 3).Czerwone skrzydła z powodu kontuzji Haszka,ściągnęły z zespołu AHL Grand Rapids Griffins 23 letniego bramkarza Jimmy Howarda.W grudniu 2007 roku został on wybrany bramkarzem miesiąca w AHL jego średnie z AHL (GAA 2.61, SV% 0,914%)

W drużynie z Detroit nie wystąpią dziś z powodu kontuzji wspomniany powyżej Haszek,Daniel Cleary (19 goli,20 asyst),który musiał poddać sie operacji po uderzeniu krążkiem w twarz przez partnera z drużyny,nie wystąpi równiez doskonały szwedzki obrońca Niklas Kronwall (5 goli,20 asyst),który narzeka na uraz obojczyka.
Do drużyny z Nashville powróci po kontuzji Martin Erat (16 goli,23 asyst).

Detroit znajduje się w dołku,przegrali 3 razy pod rząd w tym raz po Pen.Predators powinni wykorzystać słabą formę Red Wings i na swoim lodowisku osiągnąć minimalne zwycięstwo.Kurs 3.30 kusi...✅
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Florida Panthers - Washington Capitals

Floryda ostatnimi czasy grała serie meczy na wyjeździe. Wyniki osiągane przez nich można nawet określic za bardzo dobre. Pantery to druzyna, która jest notowana jako jedna z gorszych w NHL (zresztą podobnie jak Capitals), a ostatnie wyniki tego nie odzwierciedlają. Z 5 spotkań rozegranych na wyjeździe, wygrali aż 3 (m.in z Toronto 0-8 ), ale też ładnie walczyli w przegranych meczach z Ottawą i Buffalo. W ostatniej kolejce przyszło im sie zmierzyc z Montrealem na własnym lodzie, ale zawodnicy nie zdołali odnotowac takich wyników jak niedawno i Floryda przegrała po dogrywce 1-2(1-1). W dobrej formie jest bramkarz Panter- Tomas Vokoun z Montrealem zagrał dobre spotkanie i zaliczył 35 savesów. Ofensywa Florydy wyglada bardzo dobrze strzelają duzo bramek, bramkarz MON w ostatniej kolejce też miał nie mało roboty, tylko zabrakło skuteczności graczom Florydy. Na dzisiejszy mecz mają byc gotowi Rostislav Olesz &amp; Stephen Weiss, więc to tylko pomoże ofensywie Panter. Największym osłabieniem bedzie brak Richarda Zednika. Czech to bardzo dobry gracz, ale powrót w/w graczy napewno pomoze załatac dziury. W Capitals bez większych osłabień. Kilku graczy jest wykluczonych od dłuzszego czasu i ich brak nie sprawi problemów trenerowi. Mecz zapowiada się ciekawie myśle, że padnie dużo bramek i Floryda w takiej formie poradzi sobie z Waszyngtonem.

Typ:Florida Panthers✅
Kursy:
2.30 @

2.34 @
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Los Angeles Kings - Calgary Flames typ:1 kurs:2.9 ✅
Gracze z Californi ostatnio poprawili swoją gre co odzwierciedlają wyniki. Ostatni mecz na swoim terenie wygrali z Anahaim 3-1 a było to osiem kolejek temu reszte meczy rozgrywali na wyjezdzie pokonując takie ekipy jak Columbus, Detroit, NY Rangers czy NY Islanders. Sytuacja w dywizji dla LA nie jest najlepsza ale nie beznadziejna Kings potrafią wygrywać prezentując naprawde ciejawy hokej.
Spotkan w sezonie jest bardzo wiele a z formą róznie bywa w tej chwili LA Kings złapali wiatr w żagle i powinni to wykorzystac.
Caglary zajmuje drugie miejsce w dywizji w której panuje wrównana rywalizacja ekipy mają miedzy sobą kilka punktów róznicy z ich formą bywa róznie potrafią wygrac w pieknym stylu równie jak i beznadziejnie przegrać zupełnie zresztą jak LA Kings jednak stawiam że to zespół z Miasta Aniołów okaże sie lepszy i zwycięzy konfrontacje na swoim terenie i powalczą do konca o najlepszą lokate
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Tampa Bay Lightining - Washington Capitals
Typ: under 6.0 ✅✅
Kurs: 1. 95
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziś spotkanie dwóch słabszych ekip o których można powiedzieć, że trochę zawodzą w tym sezonie. Typuję under, ponieważ w ekipach po jednej i drugiej stronie królowie napadu NHL, nie zmienia to faktu, że obie ekipy nie potrafią świetnie bronić się i pod tym względem nie są raczej regularne, no i jeszcze ta gra w PP. ( to nie Dallas Stars, taki mój wcinek kibica) dzisiaj liczę jednak na wynik jednostronny i dobrą grę jednej ekipy dlatego taki typ. Możliwe, że to goście dziś wygrają niemniej to tylko mały dopisek, typ pozostaje jak powyżej.
EDIT by Vader: Warto dodać, że user Endrju napisał jeszcze jedną analizę zamieszczoną w dziale typ dnia :spokodfhgfh:
EDIT 2 by Vader: GRATKI Endrju
:spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: typ wszedł. Tak samo jak typ NYI -1,5 z typów dnia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vs.

Carolina Hurricanes- Florida Panthers
Typ: CAR ML ✅✅( @1.7 BF), CAR 60&#39;✅ (@2.16 BF), CAR -1,5⛔ (@2.92 BF) wynik: 5-4

Dziś to spotkanie wpadło mi w oko. Obserwowałem Huragany jak będą grały po zmianach kadrowych. Jak wiadomo doszło do &quot;wymiany&quot; zawodników. Z CAR poszedł do OTT Cory Stillman (C) jak dla mnie jeden z bardzo kluczowych zawodników. Oraz przeszedł do Senatorów Mike Commodore (D). W zamian Senatorzy oddali Joe Corvo (D) i Patrick&#39;a Eaves&#39;a ( RW).
Carolinie jednak nie przeszkodziło to w odnoszeniu kolejnych zwycięstw mimo braku Stillmana.
Ten mecz to prawie mecz na szczycie Southeast division. CAR obecnie ma 62 pkt. Za nią jest Atlanta a taką samą ilościa punktów. Dalej Stołeczni i właśnie Pantery z dorobkiem 60 pkt. Dywizja wydaje się być bardzo wyrównaną. Ale zdobywca Pucharu Stnaleya sprzed 2 lat na pewno chce wygrać dywizję. Gdyż nalezy się spodziewać, że tylko mistrzostwo dywizji da awans do PO. Dywizja ta jest najbardziej wyrównaną w konferencji ale jednocześnie najsłabszą. Myślę, że Huragany postarają się o komplet punktów w tym meczu. A także mam nadzieję, że nie dadzą żadnego punktu rywalowi.
Choć patrząc na sytuację kadrową trudno być optymistą. Aż nie chce wyliczać kogo może zabraknąć na tafli. Wielu zawodników jest anonsowanych jako występ &quot;niepewny&quot;. Ale chyba największe osłabienie w CAR to Rod Brind&#39;Amour (C). jednak liczę dziś na dobrą postawę MVP All Star Game Eric&#39;a Staal&#39;a oraz rookie Andrew Ladd&#39;a. Poza tym należy spodziewać się że dziś w bramce wyjdzie Cam Ward.
Co do braków ekipy Panter pisałem niedawno przy okazji meczu BUF- FLA. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło poza tym, że podczas tamtego meczu doznał kontuzji Zednik.
Jak ktoś lubi mniejsze ryzyko to można zagrać ML, większe, czas regulaminowy. No a już spore ryzyko to także hcp -1,5.
Oby do bramki Ward&#39;a wpadali zawodnicy Panter a nie krążek...

Powodzenia i pozdrawiam!
Vader
EDIT: Oglądałem ten mecz. Musze powiedzieć, że chłopaki z Caroliny pokazali charakter :spokodfhgfh: Przegrywali już 2-4 ale udało im się wyciągnąć na 5-4 :spokodfhgfh: Ja miałem jeszcze nadzieję, że uda im się wcisnąć na 6-4 przy empty necie bo miałem zagrany kupon po ostrym AKO ponad 16 ale niestety nie udało się... A Tak nocka byłaby świetna. No ale i tak jest przyzwoicie na poziomie ???? User Endrju ma dobre wyczucie i podzieliłem jego zdanie co do meczów i także jego typy zagrałem.

&gt;&gt;&gt; Klik-- moja dzisiejsza gra w bet365 --Klik &lt;&lt;&lt;
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Dallas Stars - Detroit Red Wings

Bukmacherzy do tego meczu podchodzą z dystansem, kursy raczej równe na obie ekipy. Gwiazdy ostatnio są w bardzo dobrej formie. Na 9 rozegranych spotkań wygrali aż 8 i takim sposobem liderują w swojej dywizjii i odskoczyli druzynie Anaheim juz na 6 pkt. Detroit- wręcz przeciwnie ostatnio przechodza krysyz formy, ale można to szczególnie było zauważyc po tym jak Hasek odniósł kontuzje. Jest szansa, że dzisiaj wystapi w składzie Czerwonych skrzydeł, ale napewno powróci Brian Rafalski, który zmagał sie z urazem pachwiny. W składzie gospodarzy lista kontuzjowanych jest nadal taka sama i nie zmienia się od dłuższego czasu, więc nie powinno byc problemow ze składem. DET napewno nie powtórzą błędów z poprzedniego meczu gdzie prawie nie istnieli na lodzie i już w pierwszej tercji skazali mecz na przegrany. Kto ma przerwac tę dobra passe Gwiazd jak nie obecny lider, a przecież jeszcze nie tak dawno Dallas dało sie ograc takiej druzynie jak Phoenix. Kursy kuszą i myśle, że Detroit nie zawiedzie.


Typ: Detroit Red Wings⛔
Kursy:
2.45 @
2.54 @ (spada)
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Detroit Red Wings
Typ: under 1,5 pierwsza tercja✅✅✅

Analiza: Dziś spotkanie czołowych ekip Konferencji Zachodniej. Na dziś powstrzymuje się od typowania zwycięzcy tego meczu. Typuję under, przemawia za tym dziś kilka istotnych rzeczy. Głównie jeżeli Detroit chce dziś wygrać musi spokojnie rozpracować cały mecz, bez błędów w obronie i ryzyka w każdej akcji z Dallas nie można zbytnio wygrać inaczej, którzy też prezentują się dobrze w obronie i zapewne będą chcieli jakoś Detroit zagrozić bo ciężko im się z nimi gra. Spokojna gra w obronie i poznanie stylu rywala głodnego zwycięstwa. Liczę na to, że właśnie rozważna gra przejawi się w tej pierwszej tercji i nie padnie zbyt wiele bramek. Co do zwycięzcy, czołowi strzelcy ekip jak Zeterberg i Datsyuk, czy w Dallas Ribeiro Morrow, może Modano zostawi dziś mały akcent. Detroit musi wyciągnąć wnioski jak chce wygrać, dzisiejszy mecz mam nadzieje wyrównany wygra ekipa Dallas, dawno nie wygrali z Detroit a Skrzydła nie przegrały 7 razy z rzędu od 1991 roku było by fajnie jakby co tu dużo mówić moja ulubiona ekipa wygrała, ale to tylko dopisek podstawa to under tercja.

No i ładnie, a mecz bez goli w 1 i 2 tercji, zapowiada się ciężka końcówka, jestem za Dallas, ciekawe jak się to skończy.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
New York Islanders - San José Sharks typ:1 kurs:2.7✅
Wczoraj gracze z San Jose podejmowali również Nowojorczyków (Rangers) i przegrali 3-1 mija niewiele czasu i muszą podejmowac kolejną ekipe która miała więcej czasu na odpoczynek Obecnie NYI znajdują sie na ostatniej pozycji w swojej dywizji jednak po ostatnich wynikach widac że będą dązyli do zajęcia jak najwyższej lokaty trzy ostatnie spotkania to wygrane z Atlantą wyjazd z Toronto i u mecz u siebie z Filadelphia, jeszcze w poprzednich tygodniach wyniki Islanders nie były najlepsze szyki NY pokrzyzowała grypa powoli wydaje sie wracac wszystko do normy.Rekiny poza wczorajszym wyjazdem rozgrywali 4 mecze na swoim terenie raz wyciągneli wygraną na 4-3 z Nashville zemisowali dwa razy z Columbus i Caglary oraz przegrali z Edmont Oilers Z obserwacji ostatnich wyników nasuwa sie odpowiedz kto powinien wygrac to spotkanie w tak krótkim okresie nie przewiduje nagłego olśnienia Rekinów i ich super dyspozycji,Co do bezposrednich spotkan obu ekip w przeciągu 6 lat rozegrano 4 pojedynki na tafli Saj Jose 3 x wygrały Rekiny i raz Islanders teraz mecz będzie w Nowym Jorku Islanders z pewnością zapamiętali gościnność Sharks
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Calgary Flames
Typ: under 1,5 pierwsza tercja✅✅✅
Kurs: 1,85, bwin
Analiza:

Dziś spotkanie Kojotów z Płomieniami. Nie będę się rozpisywał, Kojoty grają ostatnio dobrze Ilya Bryzgalow a jego zmiennik Tellqvist w ostatnim meczu zachował czyste konto, po przeciwnej stronie zapewne Kiprusoff. Dziś mecz powinien zacząć się spokojnie liczę, że drużyny przynajmniej w pierwszej zagrają rozważnie i się nie rozstrzelają i bramkarze pokażą klasę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom