>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ottawa dzisiaj raczej bez poważnych osłabień.Nie zagraja:
Dany Heatley
Daniel Alfredsson
Brian McGrattan
ale po ostatnich wyczynach jakos nie mam zaufania do tej druzyny.Porażka z Philes powinna ich pozytywnie zmobilizowac, ale ja odpuszczam.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Gwiazdy prezentują naprawdę wysoką formę. Ostatnie ich 3 mecze to wygrana nad rywalami z dywizji, San Jose i Anaheim oraz nad Columbus właśnie. To zasługa głównie bardzo dobrej grze w obronie, dobrej formy bramkarza Marty Turco oraz najlepszemu Penalty Kill w lidze. Ofensywa tez nie zawodzi. Dzięki temu Dallas jest na drugim miejscu w Konferencji Zachodniej. Co do Columbus to jest to typowy średniak w NHL na dodatek grający wyjątkowo mizernie na wyjazdach. Ostatnie 10 meczy na obcych lodowiskach to tylko 3 wygrane, a ich bilans wynosi 7-14-2, najgorszy w lidze. Mozna powiedzieć że druzyna gra słabo, a miejsce zawdzięczają główne Pascalowi Leclaire&#39;owi. Ale ostatnio cos mu nie idzie najlepiej, w pierwszej cześci sezonu zachował pare razy czyste konta, teraz jednak puszcze gole i to często. Niebieskie Kurtki to druzyna z którą bardzo sie dobrze gra dla Dallas. Na 27 pojedynków w historii Gwiazdy wygrywały az 21 razy, w tym sezonie obie druzyny spotkały sie juz 3krotnie i zawsze górą była ekipa z Teksasu. Zresztą pokonali ich 2 dni temu. Nie widze powodów by dzisiaj było inaczej, no, chyba ze Leclaire zagra jakis wybitny mecz.

Mój typ: 1 @ 1,85 (2:4)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS
Analiza: Washington znajduje sie w fenomenalnej formie, wygrali 9 z ostatnich 10 meczy. Ważne przy tym jest to, ze strzelają dużą ilość bramek, a to dzięki ofensywie na czele której stoją Rosjanie: Ovechkin i Semin. Niestety na ich niekorzyść mają dość słabych dwóch bramkarzy. Brent Johnson i Olaf Kolzig czasem zagrają dobre mecze, ale duzo częściej zaliczają słabe występy, jak chociazby Olaf w poprzednim meczu kiedy na 15 strzałów rywali przepuścił aż 5 goli. Defensywa w sumie tez nie porywa (nie mają zbyt dobrych obrońców), a Penelty Kill siada. Podobnie jak u Toronto, które nie dosc ze ma słabą defensywę (i bramkarzy), to nie nadrabiają tego ofensywą. Ostatnie mecze to średnia postawa Klonowych Lisci, na 6 meczy wygrali tylko trzy. Jesli juz przegrywają, to tracą duzo goli (stracili juz ich ogólnie 160 w 49 meczach, co plasuje ich w ogonie ligi). Ale dzisiaj grają u siebie, co na pewno jest handicapem i kibice Klonowych Liści, którzy znani są ze swojego fanatyzmu, &quot;pomogą&quot; swojej druzynie. Sam Mats Sundin, kapitan Toronto w wywiadze mówi o coraz lepszej grze swojego zespołu i chęci zwyciężenia we własnej hali. Aczkolwiek daje większe szanse druzynie ze stolicy, bo prezentują dużo wyższą formę niz rywale. Jesli popatrzy sie w historię spotkań to mozna zauwazyc, ze undery padały niezmiernie rzadko. Biorąc pod uwagę tak dobrą formę strzelecką gości i chęć przełamania przez gospodarzy, typuje tu over. Zdziwie sie jak nie wpadnie.
Mój typ: over 6 @ 1,76 (3:2)

VS

Analiza: Obie druzyny nie zachwycają. Mają lose streaki, w wypadku Orek wynosi on 4, a w wypadku Nutek - 5. O ile mozna liczyc na przełamanie Vancouver, o tyle w wypadku St.Louis - nie za bardzo. Bo jest to druzyna gdzie w 90% liczy się bramkarz. Nie przesadzam. W tym wypadku jest to Manny Legace. Jednak na jego nieszczescie, kiedy za kilka dni bedzie All-Star, złapał kryzys formy. Ostatnie 3 mecze to same porazki, srednia puszczonego gola wynosząca 4,03. Byc moze jest to wina wcześniejszej kontuzji barku, moze jeszcze nie czuje sie w pełni sił. Po drugiej stronie jest Roberto Luongo, kolejny nominowany do gry w All-Star game (jednak zrezygnował z tego meczu, z uwagi na to ze jego zona jest w ciąży i chce z nią spedzic troche czasu). On tez nie gra najlepiej w ostatnich meczach, ale napewno lepiej niz Legace. Ofensywa St.Louis Blues raczej go nie powinna zaskoczyc duża ilością goli, gdyz ta ofensywa jest... słaba. Nutki strzeliły najmniej goli w lidze (120 w 46 meczach). Ktoś sie dzis przełamie... ja tu stawiam na Vancouver z uwagi na to, ze St.Louis gra słabo na wyjazdach i słabą postawę Legacego w ostatnich meczach.
Mój typ: 1 @ 1,95 (2:2, 3:2 po karnych)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators typ :1 kurs:2.8
Ostatnie spotkania
2008-01-20 Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 0-2
2008-01-06 Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 3-3
2007-12-05 Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators 3-3
2007-03-25 Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators 2-7
2006-12-22 Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 2-4
Tampa Bay Lightning Ostatnie mecze
2008-01-23 Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers 4-3
2008-01-20 Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 0-2
2008-01-19 Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning 0-3
2008-01-16 Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche 0-3
2008-01-13 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 3-5
Ottawa Senators Ostatnie mecze
2008-01-23 Florida Panthers - Ottawa Senators 5-3
2008-01-21 Philadelphia Flyers - Ottawa Senators 6-1
2008-01-20 Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 0-2
2008-01-18 Ottawa Senators - Carolina Hurricanes 5-1
2008-01-16 Washington Capitals - Ottawa Senators 4-2
Tutaj jak widzimy Senatorzy najlepiej nie radzili sobie z Tampa B.L. dla mnie spotkanie to rozkładam na szanse 40/60 na gospodarzy.
Za graczami z Ottawy przemawia jedynie potencjał jednak to co prezentują od kilku spotkan należy nazwać załamaniem formy, bez większych osłabien ostatnio przegrali na Florydzie z Panterami gdzie nie mogło zagrać ok 8 graczy, jak widzimy ostatnie pięć spotkan w ich wykonaniu to katastrofa, jedyne czego się boje to tego przebudzenia jednak zaryzykuje i postawie na Tampa Bay Lighting która ostanio gra dosyć przyzwoicie
 
kubabed 0

kubabed

Użytkownik
NEW JERSEY DEVILS - MONTREAL CANADIENS typ: 1 (2,00)⛔⛔⛔
bet-at-home

Druzyna Montrealu wyraznie nie moze znalezc sposobu na ekipe diablow. W dziewieciu ostatnich spotkaniach 8 razy wygraly diably i padl jeden remis. Obie druzyny sa w dobrej dyspozycji, bez powazniejszych kontuzji. Zapowiada sie ciekawy pojedynek w ktorym gora bedzie New Jersey:-D
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

WESTERN CONFERENCE
VS
EASTERN CONFERENCE
Analiza: Dzisiaj w Atlancie odbędzie sie coroczny mecz All-Star Game, gdzie tradycyjnie juz od paru lat zmierzą się gwiazdy Konferencji Zachodniej i Wschodniej (pare lat temu odbywały sie tez mecze Północna Ameryka vs Reszta Świata). Nie będe tu sie bawił w typowanie zwycięzcy, bo jest to bardzo trudne. Każda z Konferencji ma swoich znakomitych graczy, a buki uwazają ze to bedzie równy mecz (kursy 2,30 na obie druzyny). Ja daje wieksze szanse Western Conference, z racji tego ze mają lepszą obronę (Pronger, Lidstrom, Phaenuf, Niedermayer). Ale ja tu sie zabawie w under/over... ktos moze sie puknąć w głowę jak zobaczymy wystawioną przez buków linię... u/o 16 goli! Ale czy to takie niemozliwe? Wcale nie. Po pierwsze, rok temu tez padło duzo goli... wynik - 12:9 dla Western Conference. Po drugie, bramkarze mają z roku na rok coraz mniej do powiedzenia, nie ma czegoś takiego jak przed laty, ze niektórzy bramkarze mają shootouty (czyli czyste konta) kilka meczy z rzędu. Nawet takie tuzy jak Brodeur, Hasek czy Luongo zaczęli puszczac dużą ilość goli. Po trzecie: ofensywni zawodnicy są coraz bardziej skuteczni. Wystarczy spojrzeć w statystyki. O ile rok tmeu Vincent Lecavalier, gracz który zdobył najwięcej goli w sezonie, strzelił 52 gole (w 82 meczach, czyli zagrał cały sezon), o tyle mineła dopiero połowa tego sezonu, a najskuteczniejszy zawodnik - Oviechkin, strzelił juz tych goli... 39! A poprzednim sezonie strzelił 46 goli w 82 meczach. Podobnie Kovalchuk (37 goli) czy Alfredsson albo Iginla (po 32 gole). Być moze jest to zasługa zmiany przepisów które zaszły bodajże przed tym sezonem, albo jeszcze wczesniejszym. Mianowicie zmniejszono wielkość ochraniaczy bramkarzy, szczególnie parkanów (dla tych co nie wiedzą - parkany to te poduszkowe ochraniacze na nogach). Ja mysle ze padnie tu podobna ilosc goli jak rok temu, a moze nawet wiecej. Tymbardziej ze wystawieni bramkarze (Rick DiPietro w Eastern Conference i Osgood w Western Conference) nie są w najlepszej formie. Zresztą, nawet bramkarz w dobrej formie nie jest w stanie zatrzymać takich wybitnych napastników. Ale jeden bramkarz całego meczu grac nie bedzie - jak co roku w kazdym meczu All-Star, kazdy bedzie zmieniany po tercji. Kolejna nieprzespana noc w moim wydaniu sie zapowiada ???? Mam nadzieje ze obejrze genialne widowisko gdzie padnie około 20 goli ???? .

Mój typ: over 16 goli @ 1,90 (8:7)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Do Pepsi Center przyjeżdżają Indianie. Druzyna z Chicago ostatnio nie zachwyca, kibice mogą jedynie wspominać dobre występy w listopadzie, niestety kontuzje głównych zawodników spowodowały, ze są w tej chwili na przedostatnim miejscu w Zachodniej Konferencji. Co prawda niedawno mieli 4 win streak, ale z tego były aż 3 wygrane po karnych, a wiadomo ze karne to jest loteria ;) Chicago nie zachwyca szczególnie strzelecko. Ostatnie 4 mecze to tylko 4 bramki, a w poprzednim meczu nei strzelili ani jednej. Niedawno wygrali owszem z St.Louis aż 6:1, ale nie biorę pod uwagę tego meczu. Dlaczego? Bo St.Louis grało bez Legace na bramce, a między słupkami zobaczylismy niedoświadczonego Toivonena. Czy dzisiaj rozbudzą się? Nie sądze, bo Colorado zdecydowanie poprawiło grę w obronie. Jedyny słaby mecz to był pojedynek z Nashville, gdzie padło aż 4 gole ze strony Predatorów. Ogólnie w ostatnich 5 meczach stracili tylko 9 goli co jest wynikiem bardzo dobrym. Na dodatek Jose Theodore chyba zaczął w końcu bronić bramki na swoim dawnym poziomie, kiedy grał w Montreal Canadiens (no, przynajmniej mam taką nadzieję). Niestety Colorado w ofensywie jest mocno przetrzewione. Nie ma Sakica, Smytha i Statsnego czyli najlepszych napastników druzyny. Ostatnio nawet zaczęto sie smiać z tego faktu mówiąc, ze jak ktoś gra w Colorado i ma nazwisko na literkę &quot;S&quot;, to mzoe być pewnym kontuzji ???? na szczęście Svatos nie jest kontuzjowany, ale on nie zachwyca również. Ostatnie 5 meczy - 0 bramek na jego koncie, podobnie Hejduk - tylko jedna, Brunette &quot;aż&quot; dwie. I widać to po wynikach - 6 goli w ostatnich 4 meczach to słabo. Ostatni raz obie druzyny spotkały sie ponad tydzien temu i padł wynik 1:1. Dziwie się wiec dlaczego buki wystawiły kursy na under w okolicach 1,80/1,90, moim zdaniem są one zawyżone. I właśnie dlatego skorzystam z tego typu ????

Mój typ: under 5,5 @ 1,80 (6:3)
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
no panmv chyba niedługo pomożesz wiecznie nieobecnemu foxowi w moderowaniu tego działu...regularne analizy,dobra gramatyka,ładna oprawa graficzna,oby tak dalej ...tylko skuteczność popraw
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Fox nie będzie też siedział od rana do wieczora na forum. Każdy ma swoje życie. Nie tylko forum i bukmacherka. Tylko ten wątek skomentuje...
Pozdrawiam!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
no panmv chyba niedługo pomożesz wiecznie nieobecnemu foxowi w moderowaniu tego działu...regularne analizy,dobra gramatyka,ładna oprawa graficzna,oby tak dalej ...tylko skuteczność popraw

Wiecznie nieobecny fox71 jest na urlopie ,należy mu się po 2 latach działalności.Poświęć choć 1% tego co ja dałem dla tego Forum i wtedy rzucaj kamieniem.Niedługo będę miał wreszcie pomoc w dziale.Pozdrawiam życzliwych i nie zyczliwych.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A co panowie myślą o meczu Ottawa Senators - Boston Bruins... bardzo zależy mi na waszej opinii co do tego meczu. Pozdrawiam, narosdz.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Wiecznie nieobecny fox71 jest na urlopie ,należy mu się po 2 latach działalności.Poświęć choć 1% tego co ja dałem dla tego Forum i wtedy rzucaj kamieniem.Niedługo będę miał wreszcie pomoc w dziale.Pozdrawiam życzliwych i nie zyczliwych.
absolutnie nie rzucam kamieniami w Twoją stronę.Wręcz przeciwnie uważam że jestes jednym z najlepszych moderatorów na tym forum i &#39;foxem&#39; pełną gębą jeśli chodzi o US Sports.Ja niemusze tutaj jakoś sie wysilać bo uważam że to forum nie stoi na jakimś nadzwyczajnym poziomie mimo że jest najlepiej prosperujące w Polsce.
Pozdrawiam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja , w dniu moich 37 urodzin...


New York Islanders - Los Angeles Kings
Mój typ over 5.5 (wynik 1-3)⛔
kurs 1.91 Baw

W dzisiejszym meczu w bramce Islanders anonsowany jest występ Ricka DiPietro (GAA 2.62, SV% 0,910%,SHO 2),jednak udział jego w tym spotkaniu nie jest na 100% pewny ,ponieważ jeszcze wczoraj borykał się z objawami grypy.W bramce Kings wystąpi Jason LaBarbera (GAA 2.90, SV% 0,911%,SHO 1).

Drużynę ,,Wyspiarzy&quot; dopadła epidemia grypy.Grypą zarazili się wspomniany wyżej Di Pietro,Ruslan Fedotenko (8 goli ,15 asyst),Andy Sutton (1 gol.6 asyst).Występ dwóch ostatnich w dzisiejszym meczu jest wykluczony.Bryan Berard (3 gole,6 asyst) oraz Mike Sillinger (14 goli,12 asyst) powinni juz w tym meczu wystąpić po udanej kuracji antybiotykowej.

Poważnym osłabieniem w drużynie Kings będzie nieobecność w składzie Słowaka Ladislava Nagy (9 goli,17 asyst)oraz jednego z najlepszych strzelców drużyny Michaela Cammalleri (15 goli,14 asyst) .

Kings przedłużyli wczoraj na dwa sezony kontrakt z łotewskim lewoskrzydłowym Raitisem Ivanansem,który znany jest głównie ze swoich bokserskich umiejętności.

Stawiajac wynik overowy brałem pod uwagę w szczególności skutki epidemii grypy w Islanders,obsadę bramki w obydwu teamach,3 kolejne mecze bez wymiku overowego Kings oraz kurs na który się napewno skuszę.Liczę również na bramkę jednego z moich ulubienców Słoweńca Anze Kopitara.

Ostatnie wyniki Islanders.

30/01-08 NHL NY Islanders vs. Ottawa 2:5
25/01-08 NHL Boston vs. NY Islanders 4:1
23/01-08 NHL Carolina vs. NY Islanders 3:6
21/01-08 NHL NY Islanders vs. Carolina 2:2 2:3 (OT)
20/01-08 NHL NY Islanders vs. Philadelphia 3:5
17/01-08 NHL New Jersey vs. NY Islanders 1:3

Ostatnie wyniki Kings.

30/01-08 NHL Philadelphia vs. Los Angeles 2:2 3:2 (OT)
25/01-08 NHL Los Angeles vs. Anaheim 3:1
23/01-08 NHL Los Angeles vs. Detroit 0:3
20/01-08 NHL Vancouver vs. Los Angeles 3:4
19/01-08 NHL Calgary vs. Los Angeles 6:1
16/01-08 NHL Edmonton vs. Los Angeles 1:3
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
New York Islanders - Los Angeles Kings Typ : 2 Kurs : 2.95 ✅
Z Californi do Nowego Yorku jest kawał drogi jednak w tym wypadku nie skazywał bym na porażke graczy z LA którzy w całej klasyfikacji zajmują ostatnią pozycje. Kings juz niejednokrotnie pokazywali że potrafią zagrać dobry mecz, co prawda ostatnio na trudnym terenie pechowo przegrali po dogrywce z Philadelphia Flyers jednak w poprzednich kolejkach wygrywali u siebie z Anaheim Ducks i wyjazd z Vancouver Canucks , między czasie przegrali spotkanie z nie byle kim bo Detroit Red Wings, dzisiaj nie zagra dwóch lepszych zawodników Kings jednak NYI mają większe problemy.Gracze z Nowego Yorku nie są w najlepszej sytuacji ponieważ z kadry odpada im aż 9 zawodników i rola faworyta moze im wiele nie pomóc, patrząc na bezpośrednie konfrontacje obu ekip LA niejednokrotnie radzili sobie z NY Islanders.Ekipa z Californi nie jest w najlepszym położeniu klasyfikacji, jednak mają jeszcze okazje wydostac sie z dołka. W poszczególnych meczach widać że Kings przejawiają potencjał dlatego powinni wykorzystac braki kadrowe Nowojorczyków którzy i tak przeciez nie są specjalnie dobrą ekipą
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
v

Florida Panthers vs Vancouver Canucks

Under 5.5 ⛔ 3:3 (4:3 OT)
1.80
BetGun

Dzisiejszej nocy o 1:30 na tafli Bank Atlantic Center miejscowe Pantery z Floridy podejmować będą Canucks (zna ktoś ich przydomek?) z Vancouver. Spotkanie zespołów, którym ostatnimi czasu się nie wiedzie, choć w przypadku Panter (2W w ostatnich 5 spotkaniach) jeszcze można przymknąć oko, bo cały sezon grają przeciętnie, to forma Canucks jest dla mnie lekkim zaskoczeniem (1W). Na ofensywę Vancouver narzekać nie można, ale tracą dużo bramek ostatnimi czasy. Może to wina Roberta Luongo? (GAA 2.10, SV 92,5%, 6 SO). Nie wiem, ale ostatnio nie prezentuje tej formy z początku sezonu, może to ta kontuzja. Mam nadzieję, że dziś spisze się na medal (w końcu wraca na stare śmieci - jak zareagują fani? :]), tak jak jego kolega po fachu z drugiej strony - Thomas Vokoun (GAA 2.74, SV 91,7%, 3 SO), który w moim przekonaniu najlepiej wypadł w All Stars Game, sposród bramkarzy. W ostatnim spotkaniu z Buffalo obronił 40 strzałów, forma jest - dziś upatruję wyniku underowego. Dużo absencji w obu zespołach - gospodarze zagrają bez Noaha Welcha, Mike Van Ryna, Gartha Murraya, Ville Peltonena, Rosistoslava Olesza a niepewny jest występ kapitana Panter Oli Jokinena - ta absencja była by najboleśniejsza. Goście mają mniej problemów ze składem bo tylko 3 graczy - Kevin Bieksa, Brendan Morrison i Willie Mitchell, to brak tego ostatniego może być widoczny, niezły defensor. Na uwagę zasługuje forma najlepiej asystującego gracza Floridy (26 asyst) - w ostatnich 8 spotkaniach 7 razy punktował. O braciach Sedin&#39;ach nie będę pisał bo to sprawa oczywista, do tego Naslund - ciężka przeprawa dla Vokouna, ale da radę!
Btw1. Wszystkiego najlepszego fox71 ;] trochę spóźnione.
Btw2. Witam nowych moderatorów ;] trafny wybór.
Btw3. Witam po dość długiej nieobecności, sesja powoli dobiega końca.
Buuu jeden mały gol.. ; /
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Krótko bo zaraz wychodzę z domu.
No faktycznie dawno Ciebie nie było w temacie. Brakowało mi trochę Twoich analiz. Dziś widzę zamiast koszulek to zdjęcia bramkarzy. Też dobry pomysł ????
Co do typu na under to dla mnie no bet. Różnie to może być. Roberto Luongo ostatnio faktycznie w kiepskiej formie. Spowodowane to może być problemami rodzinnymi. W ostatnim meczu z DAL nie grał bo był razem z ciężarną żoną, która ma problemy. Tak więc chłopak obecnie pewnie myśli nie tylko o hokeju stojąc w bramce, ale także inne problemy ma na głowie.
Myślę, że można spróbować typu na VAN lub X. Expekt daje 1,55 ✅. albo +1,5 ✅ gdzie bwin daje trochę poniżej 1,50. To taki typ na przełamanie.
Oczywiście trzymam kciuki za Twój typ.
A tak na bardzo szybko bo już jestem spóźniony.
Myślę że DAL dziś wygrają z EDM. Po serii 2 porażek u siebie ostatnio właśnie pokonali VAN. Zapewne pomogło im to, że Roberto wtedy nie bronił. Ale prezentują się nieźle. Myślę, że zrobią jakiś mały streak win&#39;s road. Kurs na DAL ML w bet365 jaki zagrałem to 1,71 ✅.
Poza tym tak samo typ na przełamanie ATL lub remis w Expekcie po 1,60 ✅. Oglądałem ostatnie mecze ATL i BUF. Patrząc także na absencje w obu ekipach jednak skłaniam się ku Drozdom z Atlanty.
A także jako typ z serii &quot;ciekawostek&quot; under 1,5 gola w pierwszej tercji meczu Diabłów ze Strażnikami po kursie 1,66 w bet365 ✅.
Ja zmykam i w nocy jak wrócę to zobaczę co z tego wyszło.
Powodzenia i pozdrawiam!
Vader

Edit: Udało się ustrzelić wszystko
:-D
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
zgadzam się Vaderem co do undera. Dla mnie to tez no bet, z racji tego, ze i Luongo i Vokoun jakos wybitnej formy nie prezentują. Zwłasza ten pierwszy.
Nie zgadzam się natomiast co do typu na Atlantę. Nie wystąpi dziś Ilya Kovalchuk, który w ostatnim meczu nie wyjechał na 3 tercję po tym, jak jeden z zawodników Pittsburgha go zaatakował. Chyba ma jakis problem z kolanami. Atlanta naprawdę wiele traci bez tego zawodnika.
Ogólnie dzisiaj drugi dzien z rzędu dla mnie są nieciekawe mecze. Wiem natomiast, ze znowu buki dają żałosny kurs na Red Wings. Colorado to nie jakieś parówy, żeby wystawiać na gospodarzy 1,45 (bet365).
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Montreal Canadiens - New York Islanders Typ:1 Kurs:1.9
Mecz rozpoczyna sie 2 lutego o godzinie 20:00 naszego czasu Montreal w swojej dywizji zajmuje drugą lokate i z meczu na mecz zmniejsza dystans do lidera z Ottawy, musi takze uwazac na Boston który depcze im po piętach notując dobre wyniki.Ostatnio Montreal zaliczył drobne potknięcia dlatego w tym meczu powinni sobie to odbić zwycięztwa z Waszynktonem u siebie, wyjazd z NJersey czy Atalantą potwierdzają ze nie jest żle i mają ochotę przejąć lidera tymbatdziej że Senators ostatnio notują wysoki spadek formy.Co do graczy z Nowego Yorku mogą mieć dzisiaj cięzką przeprawe,sporo zawodników nadal odpada z kadry, ci co wrócili zagrypiali napewno nie są w optymalnej formie, dlatego będą zamulali na ławce.NY Islanders nawet w pełnym składzie nie jest specjalnie grożną drużyną zwłaszcza na wyjazdach, biorąc pod uwage obecną sytuacje czy ostatnią porażkę u siebie z LA Kings w tym meczu zwycięztwo gospodarzy jest wielce prawdopodobne

Z tego co patrzyłem spotkanie oferują tylko w Expekt
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
San Jose Sharks vs Chicago Blackhawks


Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują w tym spotkaniu gospodarzy i są ku temu powodu, bo w tabeli miedzy tymi drużynami jest przepasc. SJ to jedna z czołowych ekip, Chicago natomiast to przeciwieństwo. Blackhawks mieli moment kiedy zanotowali 2 remisy (wygrane po dogrywkach) i to na wyjeździe m. in z Colorado. Po tym zdarzeniu nie udało im sie już wygrac meczu.San Jose grało niedawno serie 4 meczu u siebie. 2 z nich przegrali, ale z Dallas i Detroit. 2 kolejne wygrali m.in z Chicago, ale nieznacznie, bo 3-2. W ostatnim meczu ulegli Calgary 5-4. Mecze H2H są zdecydowanie po stornie gospodarzy, ale przecież kiedyś trzeba przegrac :wink:. W składzie Rekinów największym osłabieniem bedzie brak Curtisa Browna. Poza nim na pewno nie zagrają 4 gracze, ale nie będą to już takie dotkliwe osłabienia. Do podstawowego składu przyjezdnych wkoncu ma dołączyc Martin Lapointe. Jest to bardzo doświadczony gracz, którego obecnosc na pewno pomoże dzisiaj Chciago. Napewno nie zagra 3 graczy, ale tylko nieobecnosc Jasona Williamsa, Blackhawks mogą jakoś odczuc.

Typ: Chicago Blackhawks⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom