>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
C 0

cage1977

Użytkownik
Calgary Flames-New York Islanders
SPOTKANIE: Calgary Flames-New York Islanders
TYP: 1
Zapowiada sie dzisiaj fajny meczyk i raczej nie powinno skończyć się inaczej niż wygraną Calgary.Przemawia za tym choćby bilans ostatnich 6 meczy 4-2 Jan12,06 NHL New York Islanders 3 - 2 Calgary Flames
Jan 6, 04 NHL New York Islanders 2 - 3 Calgary Flames
Nov 4, 02 NHL New York Islanders 2 - 4 Calgary Flames
Jan 15, 02 NHL Calgary Flames 1-3 New York Islanders
Jan 8, 02 NHL New York Islanders 2 - 5 Calgary Flames
Oct 14, 00 NHL New York Islanders 0 - 2 Calgary Flames Także ostatnie 7 spotkań tych zespołów stawia w lepszej sytuacji Calgary . Bilans ostatnich 7 spotkań: CALGARY 5-2 NEW YORK 2-5 Warto też zaznaczyć że w zespole gości nie wystąpi raczej Radek Martinek niezle asystujący w ostatnich meczach.Natomiast dużym osłabieniem wśród gospodarzy będzie zapewne brak Adriana Aucoina co jednak nie powinno wpłynąć na wygraną jego kolegów z Calgary
Stawiam w tym meczu na pewną wygraną Calgary :spokodfhgfh:
:-D :-D :-D Pozdro dla Darka .K.:jezora:
 
red_bull 0

red_bull

Użytkownik
Minnesota (24-17-0-2) at Chicago (19-20-3-1)
Spotkanie : Chicago vs Minnesota
Typ : 1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Minnesota ✅✅
Kurs : 1,77 betandwin


Dziś chcę zaproponować w pierwszym moim poście spotkanie Chicago vs Minnesota. Gospodarze mają fatalną serię 7 przegranych z rzędu, a to za sprawą kontuzji jakie trapi ten zespół. Jeśli dobrze sprawdziłem statystyki to Chicago wygrało po raz ostatni z Minnesotą w 2005 roku. Goście to zespól może nie o klasę ale z pewnością lepszy. Minnesota gra w kratkę, ich bilans na wyjeździe to 10-10-0-2. Gospodarze mają podobną statystykę u siebie 12-11-1-0. Stawiam dziś na zwycięstwo gości choć gospodarze będą chcieli przełamać swoją passę loss. Mam nadzieję, że z tymi osłabieniami nie dadzą rady Minnesocie.Wszystko zależy od tego w jakiej dyspozycji fizycznej będą goście po wczorajszym boju z Detroit, który wygrali zresztą. Jeśli zagrają tak jak wczoraj to win bezproblemowe.

Zgodnie z planem.
 
mcvittie 0

mcvittie

Użytkownik
Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się w Raleigh. Pozwole sobie jednak zacząć od gości. Colorado Avalanche meczem z Carolina Hurricanes, będą chcieli powrócić na odpowiedni tor - poziom gry, jaki prezentują w tej części sezonu. Chcą potwierdzić swoją dominację na południowym-wschodzie w RBC Center. Ostatnie wyniki Lawin są dość zaskakujące. Zaledwie 4 gole w 5 meczach. Można zrozumieć porażkę z Czerwonymi Skrzydłami, ale z Kings(w domu!) i Capitals już nie za bardzo. Jedna wygrana w ostatnich siedmiu spotkaniach...Bez zwycięstwa na wyjeździe od 18 grudnia ubiegłego roku! Colorado nadal bez Sakicia i Ryana Smytha. Carolina Hurricanes, również bez błyskotliwych wyników. Dwa zwycięstwa w ostatnich siedmiu meczach. Huragany tak jak ich dzisiejsi rywale, skutecznością przestali straszyć. Dwa gole w trzech meczach.. Na usprawiedliwienie tej ekipy są liczne braki w składzie. Trevor Letowski, Glen Wesley, Ray Whitney, Wade Brookbank, Justin Williams, Bret Hedican, David Tanabe, Matt Cullen i Scott Walker. Sam brak Cullena - 29A, najlepszego asystenta, Whitney&#39;a - 20G, 23A najlepszego punktującego swojej drużyny i Williamsa - 21A to już duży kłopot gospodarzy.
Na dzisiejszy mecz mają do dyspozycji 17 graczy! Pomimo, że od jakiegoś czasu grają w tak okrojonym składzie, to obrona jednak, aż tak nie ucierpiała. Mecze poniżej 5,5 goli składają się na 47.62 % spotkań w RBC Center, Colorado mają ich na wyjazdach 66.67 % Zablokowali się do strzelania Milan Hejduk, Andrew Brunette. Marek Svatos i Eric Staal - najlepsi strzelcy z obu stron, mogą mieć dziś małe kłopoty z sytuacjami. Zwłaszcza Staal. Proponuję zagrać poniżej linii 5,5.

Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche | poniżej 5,5 | @2,05 Bwin
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziś chcę zaproponować w pierwszym moim poście spotkanie Chicago vs Minnesota.
Pierwszy post i zaraz super typ trafiony :spokodfhgfh:
Gratulacje :spokodfhgfh:
Ja wczoraj wziąłem over 5. Linia była moim zdaniem za niska na tamten mecz.
Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche | poniżej 5,5 |
Dziś wcześniej zerknąłem w ofertę bo wieczorem mnie nie będzie i na to spotkanie też zwróciłem uwagę. Ale ja jednak odpuściłem linię o/u i dałem na ostateczne zwycięstwo Huraganów po 1,71 ⛔ . COL ostatnio jak kolega dobrze pisze mizernie gra. Chyba głównym powodem jest brak Sakica. Mimo, że czasami niewidoczny w meczu potrafi wprowadzić &quot;dobrego ducha&quot; w ekipę. Dodatkowo brak Smyth&#39;a też osłabia Lawiny.
Z drugiej strony Huragany także są osłabione co było wspomniane wyżej. Ale myślę, że czas na dobry mecz w wykonaniu Rod&#39;a Brind&#39;Amour&#39;a i Cory Stillaman&#39;a. Ostatnio coś kiepsko w formą strzelecką u nich. Ale to także dobrzy kreatorzy gry nawet gdy nie trafiają do bramki.
Myślę, że dziś chłopaki z CAR pogonią Lawiny. Mimo, że kibicuję ekipie jedynego Polaka w NHL.
A tak poza tym chyba warto zwrócić uwagę na takie pozycję jak win ML BUF ⛔ ( mają fatalny streak loss),
Win ATL ✅, która chyba jest w stanie przełamać streak W PIT. Spotkają sie bezpośrednio dwaj snajperzy Crosby z Kovalchukiem.
Myślę, że DAL ⛔ może sobie poradzić z LAK. Choćby jako rewanż za ostatnie spotkanie w Kalifornii, które Gwiazdy miały już wygrane a ostatecznie przegrali. Link do wyniku tego meczu- polecam zwrócić uwagę, że ze stanu 0-4 zrobiło się 5-4 w dosłownie 5 minut:
http://scores.espn.go.com/nhl/boxscore?gameId=271110008
Floryda powinna raczej sobie poradzić ⛔ dziś z Tampą, która ma cały czas duży kryzys. A ponadto myślę, że linia o/u na poziomie 6 jest jednak za wysoka ⛔. Vokoun w Panterach broni dobrze. Ostatnio w bramce Błyskawic sporo broni Ramo i nie wychodzi mu to najgorzej. Widać chyba, że już poczuł &quot;klimat&quot; NHL bo wcześniej bronił w AHL ( Norfolk). Napad Tampy nie ma też takiej skuteczności. Choć czasami może ładnie zaskoczyć.
No to byłoby tyle. Trochę dziś meczów a ja zwróciłem uwagę i już zagrałem właśnie to co wyżej napisałem.
Powodzenia w grze!
Pozdrawiam!
EDIT: Nocka miala fatalne wyniki jak dla mnie... niestety...
 
C 0

cage1977

Użytkownik
San Jose Sharks-Toronto Maple Leafs
SPOTKANIE:San Jose Sharks-Toronto Maple Leafs
TYP:1
Na razie mój typ na dzisiejszy wieczór pózniej jak znajde czas opisze dokładniej ten meczyk .Typ jak mi się wydaje powinien wejść chociaż niespodzianek w NHL nie brakuje.Narka.Czekam w międzyczasie na opinie wasze co do tego meczu i mojego typu.:hokej::hokej:✅✅✅
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Pojedynek najlepszej z najgorszą drużyną Dywizji Oceanu Spokojnego. Nie jestem tu pewny zwycięstwa Dallas, dlatego zdecydowałem sie na over. Dlaczego? LAK to druzyna nieobliczalna. W jednym meczu dostają srogi łomot, w drugim natomiast potrafią sie przebudzic i wygrac wysoko (np. przegrali z Nashville 0:7 by dzien pozniej zwyciężyć nad Toronto 5:2). Kolejnym argumentem przemawiającym za LAK to... 500 zwycięstwo. LA kończą dzisiaj swoją serię 6 meczu u siebie i mają w tej chwili 499 zwycięstw na własnym lodowisku w historii klubu, mysle ze dzisiaj powalczą by juz dzis świętować z tej okazji. Jesli chodzi o statystyki, to LAK w tej chwili to najgorzej broniąca druzyna w NHL (152 gole stracone). Zawdzięczają to 3 czynnikom : słabym obrońcom (jedynie Rob Blake prezentuje dobry poziom), bardzo przeciętnym bramkarzom (LaBarbera i Aubin) oraz słabemu Penalty Kill (29 miejsce w lidze). Ale LA strzela tez duzo goli (128, tylko 3 druzyny w konferencji zachodniej mają więcej), na dodatek Power Play działa u nich bardzo dobrze (4 miejsce w lidze!). Jeśli chodzi o Dallas ostatnio nie grzeszy formą, 6 meczy i tylko 2 wygrane, ostatni mecz z St.Louis przegrany 4:2. Przez to stracili fotel lidera na rzecz San Jose, a rozpędzające sie Anaheim ma tylko 2 punkty straty. Na pewno będą chcieli poprawić swój bilans ostatnich meczy, a mysle ze wybitnie trudne nie bedzie strzelanie goli LAK, biorąc pod uwagę beznadziejną obronę tej druzyny. W ostatnich 3 meczach Dallas strzeliło Królom aż 17 bramek, mysle ze dzisiaj bedzie podobnie, ale czy Los Angeles łatwo sprzeda skórę? Nie sądze, zresztą Gwiazdy przekonały się o tym przy ostatnim przyjeździe do Kalifornii 2 miesiące temu, gdzie padł wynik 6:5 dla gospodarzy. Jedynym argumentem przemawiającym za underem w tym męczu to Marty Turco w bramce Dallas, który powinien wrócić po przerwie do bramki. Jednak narazie jego status to &quot;expected to start&quot; co mozna przetłumaczyć jako &quot;spodziewany występ&quot;. A jak jest z takimi &quot;pewnymi&quot; informacjami na temat bramkarzy mozna było się przekonać chociazby poprzedniej nocy...
Mój typ: over 5,5 @ 1,86 (3:3) ✅
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Pojedynek na szczycie w lidze NHL, lider Konferencji Wschodniej podemuje u siebie lidera Konferencji Zachodniej. Kto moze wygrac? Trudno powiedziec, ale daje troszke większe szanse dla Detroit. Jednak ja tutaj zagram ponownie over. Oba teamy posiadają najlepszą ofensywę w lidze, strzelają najwięcej goli (151 Ottawa i 157 Detroit) wystąpia tez w najmocniejszych składach, czyli w szeregach Senatorów zobaczymy Alfredssona, Heatley&#39;ego i Spezzę, a w Detroit Zetterberga, Dacjuka i Holmstroma. Moim zdaniem kluczowa będzie postawa bramkarzy. A dzisiaj u gości zoabczymy nie Chrisa Osgooda, tylko Dominika Haska. Nie umniejszając legendzie jaką jest Hasek moim zdaniem jest po prostu gorszy niz Osgood. Owszem w ostatnich meczach prezentuje równą postawę, ale w ostatnich meczach nie miał zbyt duzo do roboty, najwięcej strzałów musiał bronic w meczu z Colorado na wyjeździe, &quot;aż&quot; 24. Mysle ze dzisiaj bedzie duzo trudniej, Ottawa w pełnym składzie i na fali, moze zechcą udowodnić Skrzydłom kto jest najlepszy w NHL. U Senatorów zobaczymy Ray&#39;a Emery&#39;ego. No dobra, należy do czołówki ale moge wymienic wielu bramkarzy lepszych od niego, nie mówiąc o jego zmienniku Gerberze. Detroit zagrał ostatni mecz baardzo słabo, przegrali u siebie 5:6 z Minnesotą, czyzby obniżka formy wśród obrońców? Możliwe. Mam nadzieje ze obie druzyny zaprezentują nam swietne widowisko z duzą ilością goli :smile:
Mój typ: over 5,5 @ 1,80 (3:2) ⛔
 
Z 0

zibo87

Użytkownik
Co sadzicie o dzisiejszym spotkaniu Rangersow z Pingwinami??
Chodzi mi o typ koncowy oraz na pierwsza tercje.
Bo zastanawiam sie czy postawic na Pingwinow na koncowy wynik oraz na pierwsza tercje.
 
C 0

cage1977

Użytkownik
Pittsburgh Penguins-New York Rangers
Spotkanie:pittsburgh Penguins-New York Rangers Typ:1 Kurs:2.08 Bukmacher:Betako
Moim zdaniem wygrać może tylko Pittsburgh . Zespół ten jest w naprawde niezłej formie .Co prawda ostatni mecz przegrali na wyjezdzie z Atlantą w dogrywce ale był to chyba wypadek przy pracy i w dzisejszym meczu znów zespół Pingwinów przyzwyczai nas do wygrywania i będzie się piął w tabeli. Jak dla mnie spokojnie można dać 1i czekać na wygraną. Pozdro dla wszystkich kibiców PINGWINÓW:spokodfhgfh:i znów ✅✅✅
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
VS


New York Rangers - Pittsburgh Penguins

typ: 2
kurs: 2.0


Analiza:

Dzisiaj o godzinie 1.05 czasu polskiego Pingwiny podejmować bedą na własnym lodowisku Rangersów. Gospodarze chcąc wspiąć sie na szczyt Atlantic Division muszą grać lepiej od swoich rywali z dywizji. Obecnie są na 2 miejscu i dzisiaj właśnie zmierzą sie z zajmującymi ostatnie msce graczami NYR. Fantastyczna seria 8 kolejnych zwyciestw Pingwinów została ostatnio przerwana w pojedynku z Atlantą, w którym przegrali po zaciętym spotkaniu 2:3 . Ich gra dalej wygląda bardzo dobrze. Nadal w wyśmienitej formie jest S Crosby (obecnie najlepszy w NHL pod względem asyst, ma ich 41) który strzelił w spotkaniu z Trashers dwa gole(a w ost 11 meczach: 5goli i 13 asyst). Przeciwko Rangersom, gra idzie mu jeszcze lepiej. W 19 spotkaniach w którym wystąpił przeciwko NYR strzalił 9 goli i zaliczył 15 asyst. Ale dośc juz o Crosby;m ???? Bardzo dobrze spisuje sie tez bramkarz pingwinów Ty Conklin, który w kazdym meczu dwoi sie i troi by odpierac ataki przeciwników(srednia w ost 10 spotkaniach to 1.56 gola na mecz, w tym 2 shotouty) Pingiwny naprawde spisują sie bardzo dobrze i pną sie ku górze w generalnej tabeli NHL. Grają skutecznie w ataku i solidnie w obronie. Dodatkowym plusem bedzie gra przed własną publicznością która napewno bedzie wpsierac swoich &quot;pupili&quot;. Teraz kilka słow o Rangersach (21-19-5), w tym sezonie spisują sie przecietnie co widać po ich bilansie. Wielkie nadzieje NYR wiązało ze środkowymi Scott&#39;em Gomez i Chris&#39;em Drury którzy są chyba najwiekszym rozczarowaniem ligi. Całą druzyna strzeliła jak dotychczas tylko 111 goli &quot;dzieki&quot; czemu plasują sie wsrod najgorszych w lidze pod tym względem. Wygrali oni tylko 1 z ostatnich 6 spotkań co tylko potwierdza ich słabą grę. I choc najlepiej spisujący sie ostatnio Jaromir Jagr strzelił 5 goli, zaliczył 7 asyst w ost 9 grach to w 5ost spotkaniach z Pittsburgh bramki nie zdobył.

Podsumowując formy tych zespołów róznią sie diametralnie i nie ma innej możliwości by gospodarze nie odniesli dzis zwycięstwa.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Washington Capitals - Ottawa Senators (wynik 4-2)✅
Mój typ over 5.5
kursów brak,ciekawe jaka linię ustawią?

W bramce Capitals stanie najprawdopodobniej Niemiec Olaf Kolzig (GAA 3.03 SV% 0,888 %).W ostatnim spotkaniu Olaf został zmieniony przez Brenta Johnsona na początku 2 tercji z powodu fatalnej postawy w bramce.W dzisiejszym meczu Brent napewno nie wystapi,gdyż boryka sie z kontuzją kolana.

W bramce Senators anonsowany jest Ray Emery (GAA 2.79 SV% 0,894 %).

Oba zespoły spotkały się w tym sezonie juz trzykrotnie.Dwa razy padał over 5.5 gola.W sumie w 3 ostatnich meczach pomiedzy tymi drużynami padło 28 goli co daje średnia 9.33 gola na spotkanie!!!

Nie wystapią w tym spotkaniu z drużyny Senators -

Jason Spezza ( 15 goli,38 asyst)

oraz mający problemy z ramieniem Dany Heatley (25 goli,32 asysty).

Ted Leonsis, właściciel Washington Capitals podpisał niedawno nowy kontrakt z Łowcą na 13 lat, a zawodnik zarobi w tym czasie 124 miliony dolarów!Jest to rekord NHL.Alexander Owieczkin ma teraz większą motywację do strzelania goli,których i tak w tym sezonie strzela bardzo dużo (33 gole,21 asyst).Mimo kontuzji dwóch czołowych strzelców Senators,stawiam wynik over 5.5✅.Nie lubię pisać analiz z rana,najwięcej informacji o meczach NHL mozna znaleźć wieczorem.Pozdrawiam fox71.

P.S .Można również w Profesjonalu postawić na gola Daniela Alfredssona oraz Łowcy.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
wiesz co fox, skoro w Ottawie nie zagrają ani Spezza ani Heatley to senatorowie moga mieć problemy ze strzelaniem goli...
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
-
Sharks-Coyotes​

typ: 1 ⛔
kurs 2.05

druga opcja dla bardziej odważnych:
handicup San Jose Sharks -1,5 vs Coyotes typ 1 ????⛔
kurs 3.00

Z analizą nie bede sie rozpisywał bo niestety brak mi na to czasu. Napiszę tylko że Rekiny to najlepiej spisujący sie zespół na wyjazdach w tym sezonie( 16-3-3)
Mają w swoich szeregach obecnie jednego z najlepszych brmkarzy ligi NHL, który jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Kojoty u siebie przegrali wiecej spotkań niż wygrali wiec własne lodowisko nie jest w tym wypadku ich atutem. Blians bramkowy ostatnich pięciu spotkań pomiedzy tymi druzynami wynosi 19-3 na korzyść graczy z San Jose którzy to wygrali 4 z tych ost 5 meczy. POdsumowując dzisiaj ekipa Phoenix nie bedzie równorzędnym rywalem dla Rekinów z San Jose. Dlatego też typuje zwycięstwo gości, które zapewne bedzie okazałe.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Dzisiaj w nocy Czerwone Skrzydła ponownie będą grać na własnym lodowisku, tym razem goścmi będzie druzyna Vancouver Canucks. Kibice mogą byc niezadowoleni z ostatniej postawy druzyny Detroit, gdyz przegrali 3 mecze z rzędu, a ostatnie spotkanie było najgorsze w tym sezonie. Przegrana 1:5 z Atlantą. Można wybaczyć słabą dyspozycję Osgooda (1 tercja i 4 gole przepuszczone), ale mogło zaskoczyc to, ze Skrzydła strzeliły tylko jedną bramkę druzynie, która ma jedną z najgorszych linii obrony w lidze. Nie wiadomo kto dziś wystąpi w bramce Detroit, po tym jak ostatnio zagrał Osgood mozemy sie spodziewać występu Haska. Jesli chodzi o Vancouver to nie są w zbyt dobrej formie, 6 ostatnich spotkan i 3 wygrane, z czego 2 po dogrywce. W pierwszej częsci sezonu Orki zaskakiwały znakomitymi występami na wyjezdach, teraz jest jzu zdecydowanie gorzej - ostatnie 6 m eczy na wyjeździe to tylko 2 wygrane, obie po dogrywce. Vancouver nie moze specjalnie narzekać na kontuzje, no moze oprócz braku najlepszego obrońcy tej druzyny, chodzi tu o Ohlunda. W Detroit wszyscy są zdrowi i gotowi do występu. Obie druzyny spotkały się juz w tymsezonie dwukrotnie i oba mecze wygrało Red Wings. Sądze ze Detroit na pewno się postara by po raz czwartu z rzędu nie zawieść swoich kibiców. Myślę że po ostatnim słabiutkim meczu będą chcieli się zrehabilitować i wygrać z Vancouver. Jezeli powrócą do swojej formy strzeleckiej sprzed paru meczów, to mysle ze Orki nie będą w stanie nawiązać walki, grają po prostu za słabo na wyjazdach.
Mój typ: 1 @ 1,75 (2:2, 3:2 po karnych)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks typ 1 kurs:1.9
Colorado ostatnio rozgrywali sporo meczy na wyjezdzie mozna powiedziec ze dosyć przyzwoicie ....w trzech ostatnich kolejkach same zwycięztwa.Avalanche grają w bardzo wyrównanej dywizji zajmując przedostatnie miejsce tracąc do lidera jedynie dwa punkty.Patrząc z perspektywy trzechz rzędu wyjazdowych zwycięztw Colorado jest w formie i nie powinno mieć kłopotów z pokonaniem Chicago tymbardziej że w ekipie Indian nadal panują spore braki kadrowe co odzwierciedlają ich ostatnie wyniki.Wczesniej Colorado zbytnio nie popisali się przed własną publicznością dlatego dobrą skuteczność którą prezentowali na wyjazdzie powinni przełożyć na własne podwórko i dyktować na nim warunki.
Ostatnie spotkania
2007-10-20 Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche 5-3
2007-03-02 Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche 1-6
2006-12-24 Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 3-2
2006-12-18 Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche 2-1
2006-10-17 Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 3-5

Colorado Avalanche Ostatnie mecze
2008-01-16 Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche 0-3
2008-01-13 Florida Panthers - Colorado Avalanche 3-3
2008-01-13 Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche 4-5
2008-01-10 Washington Capitals - Colorado Avalanche 2-1
2008-01-09 Detroit Red Wings - Colorado Avalanche 1-0

Chicago Blackhawks Ostatnie mecze
2008-01-17 Chicago Blackhawks - St Louis Blues 6-1
2008-01-14 Nashville Predators - Chicago Blackhawks 2-2
2008-01-12 Chicago Blackhawks - Minnesota Wild 2-5
2008-01-10 Chicago Blackhawks - Dallas Stars 1-3
2008-01-09 Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks 3-3
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
⛔niestety słowa panmv się sprawdziły, liczyłem chociaż na zwycięztwo po dogrywce,wygrana Chicago bardzo mnie zaskoczyła ⛔ gratki panmv
 
C 0

cage1977

Użytkownik
Pittsburgh Penguins-Tampa Bay Lightning
Spotkanie:pittsburgh Penguins-Tampa Bay Lightning
Typ:1
Witam wszystkich .Dzisiaj znów gra mój faworyt tych rozgrywek i myśle że powinien znów wygrać tym bardziej że grają u siebie z słabą w tym sezonie Tampą - na ostatnie 7 meczy tylko 2 wygrane. Natomiast Pingwiny idą jak burza i gna 7 ostatnich meczy tylko 1 przegrali po zaciętym pojedynku w Atlancie 2:3. Dlatego zachęcam do zagrania tego meczu :spokodfhgfh:Myśle że jutro znów będzie ✅ przy moim typie.
Pozdro dla Remika.K.-z 69:jezora:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
ja jako fan colorado musze niestety odradzić stawianie grubej kasy na nich w pojedynku z Chicago. Dzisiaj okazało sie, ze ze składu wypada kolejny czolowy zawodnik, Statsny. Tak więc Colorado bedzie musiało sobie radzic bez Sakica, Smytha i Statsnego własnie, nie mam pojecia jak sobie w ten sposób poradzą z lepiej ostatnio grającą druzyną Blackhawks.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
VS


Analiza:
Senatorowie bez dwóch czołowych napastników to nie ta sama druzyna. A raczej bez samego Alfredssona. To on jest kapitanem druzyny, to on jest podstawą ofensywy, to on stwarza sytuację, to on prowadzi swój team do zwycięstwa. Ale ma kontuzję i nie zagra przez najbliższy czas. Podobnie Heatley, drugi najlepszy gracz Ottawy. O tym ze Senatorowie nie grają najlepiej bez tych zawodników świadczy wczorajszy mecz. Na własnym lodowisku przegrali z Tampą, najgorzej broniącą druzyną w NHL z najgorszym bilansem na wyjazdach. Ba, nawet nie strzelili gola (!). Jak to sie mogło stać? No cóż jak sie w trzeciej tercji oddaje ledwo 5 strzałów na bramkę... Wątpie zeby dzisiaj mogli powalczyc z Lotnikami. Philadelphia gra ostatnio fenomenalny hokej. Ostatnie 10 meczy i tylko dwie porażki, na dodatek jedna po dogrywce. I to wygrywali z handicapem, conajmniej dwoma golami. Strzelają dużo goli (29 w ostatnich 6 meczach!). Wczorajszej nocy potrafili na wyjeździe podnieść sie ze stanu 1:3, wygrywając mecz 5:3! Między innymi dzieki tym meczom Philadelphia ma w tej chwili najlepszą skuteczność powerplay. A dzisiejszej nocy Senatorowie na pewno będą zmuszeni do agresywnej obrony, więc zobaczymy paru graczy Ottawy na ławce kar :smile:. Myślę że Ottawa tutaj krucho polegnie, z wielkiej ofensywy kanadyjskiej druzyny został tylko Spezza, który najczęściej podawał swoim dwóm kolegom z linii (39 asyst, 4 miejsce w lidze), a jak ich nie bedzie to raczej nie bedzie miał kto wykończyć akcji. Stawiam tu na Lotników, oby mnie nie zawiedli.
Mój typ: 1 @ 2,10 (6:1)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers

Napewno szykuje sie ciekawe spotkanie.Faworyzowani są Lightning.Mysle, że to głównie zasługa ostatnich 2 wyników.Dnia 19 bm. TB pokonali Pittsburgh w meczu wyjazdowym 0-3.W przed wczorajszą noc zanotowali 2 zwyciestwo i to z Ottawą 0-2.Głównie to zasługa Holmera, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie.Jak na tak dziurawą defensywe TB te wyniki są bardzo dobre.Forme Ligtining trudno okreslic, bo u siebie nie wygrali od 21 grudnia, a na wyjazdach ogrywają czołowe drużyny.Edmonton to bardziej wyrównana druzyna.Ostatnio mieli lekki kryzys 3 meczy bez wygranej, ale już przed wczorajszej nocy zagrali dobry mecz na lodowisku Atlanty wygrywając 4-2.Ostatni raz druzyny spotkały sie az 5 lat temu i wtedy nieznacznie górą byli gracze Tampa Bay.Co do wyniku to w tym meczu daje conajmniej 3 bramki dla gosci i jeżeli podopiecznii Mr. Torta zagrają uważnie w defensywie to zwyciestwo maja w kieszeni.Kurs zacheca- 3.05 w Unibecie ;-)

Typ:
Edmonton Oilers⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom