>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mecz BUF- PIT jest ciekawostką. Ale po 2 tercji niestety tylko 1-1. Pogoda chyba nie bardzo sprzyja. Pada śnieg. Dużo jest przerw. Ale Szable mocno przycisnęły w 2 tercji. Ja obecnie zagrałem na live lekko (2/10) BUF -1,5 ⛔ po kursie 5 w bet365. Jeśli Szable strzelą wreszcie na 2-1 to być może hcp siądzie na epmty net. Ale może być różnie... pogoda i atmosfera tego meczu jest jednak inna niż zwykle. Więc tak jak w Modzie na sukces tutaj może się wszystko zdarzyć ????
No to po przerwie oglądam dalej... ;)
pozdr
EDIT: właśnie pokazali prognozę pogody, że na 3 tercję będzie prawodpodobnie dalej padać śnieg... A fachowcy w studio NBC przewidują, że będzie dogrywka... ee tam... nie znają się pewnie... hcp -1,5 siądzie ????
EDIT 2: No i super mecz pokazowy... 1-1 :-?. Jednak nie warto było ruszać tego...
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
WAS Capitals v (OTT Senators -1,5)handicap 2 2.50
Po 22:00 naszego czasu Ottawa bedzie chciała odgryzc się na rywalach z Waszyngtonu którzy w ostatniej kolejce na tafli Senatorów strzelili Ottawie az osiem goli.Ottawa jak dotąd radziła sobie doskonale i mozna było podejrzewac ze po seriach znakomitej gry przyjdzie rozluznienie lecz porazka w takich rozmiarach zaskoczyła chyba wszystkich.Waszyngton nie specjalnie zachwyca w tym sezonie sporo ostatnio remisowali na osiem meczy tylko trzy wygrane.Niewątpliwie ostatnio doszło do ogromniej niespodzianki teraz Ottawa będzie chhciała upokozyc rywali na ich terenie
Zimny prysznic z pewnoscią dobrze podziałał na OT S
Ottawa vs. Washington 6:8
Pittsburgh vs. Washington 3:3 4:3 (OT)
Washington vs. Tampa Bay 3:2
NY Islanders vs. Washington 2:2 3:2 (OT) 21/12-07
Washington vs. Montreal 2:5
Detroit vs. Washington 3:3 3:3 (OT)4:3 (AP)
Tampa Bay vs. Washington 2:3
Washington vs. Buffalo 3:5
---------------------------------
Ottawa vs. Washington 6:8
Ottawa vs. NY Islanders 5:2
Buffalo vs. Ottawa 3:5
NY Rangers vs. Ottawa 1:3
Ottawa vs. Chicago 3:3 3:4 (OT)
Atlanta vs. Ottawa 3:2
Boston vs. Ottawa 2:3
Ottawa vs. Atlanta 7:3
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Washington - Ottawa ML 2 @ 1.52

Przede wszystkim gram ten typek na przełamanie Ottawy, gdyż w tym sezonie doznali dwóch porażek z nie oszukujmy się jednym ze słałbszych zespołów NHL Capitalsami. Ottawa po niedawnej serii porażek i sporu kontuzjach wydaje sie powracać do optymalnej formy. Cóż ostatnie spotkanie między tymi zespołami rozgrywane 30 grudnia poprzedniego roku obfitowało w wiele bramek, lecz był to powiedzmy soebie luźniejszy mecz. Ottawa zagra na pewno lepiej i ostrożniej w obronie, by znów nie stracić aż 8 bramek. Trzeba także zauważyć, że Senatorzy to jedna z najlepszych drużyn jeśli patrzeć na spotkania wyjazdowe. W 18 spotkaniach aż 28 punktów. Wash u siebie bardzo słabo - w 18 potyczkach 15 oczek... Gorzej u siebie grają tylko zawodnicy Phoenix. W zespole gospodarzy na pewno nie zagra Brent Johnson z powodu kontuzji kolana, Chris Clark oraz Erick Fehr, który ma problemy z biodrem i plecami. U gości nie wystąpi Patrick Eaves (G-4, A-4, Points-8 ) oraz obrońca Anton Volchenkov. Gracze ze stolicy poza ostatnią wygraną nad Ottawą nie prezentowali niczego ciekawego - porażka z Pittsburgh, NY Islanders, Montreal, Detroit oraz Bufflo. Myślę, że zawodnicy Ottawy podejdą jak do wiekszości spotkań bardzo poważnie z dużym szacunkiem dla przeciwnika i wygrają to spotkanie, udowadniając Wash, że dwie porażki w tym sezonie to tylko przypadki.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Toronto Maple Leafs vs Tampa Bay Lightning
Dzisiaj w hali w Toronto miejscowe Klonowe Liscie będą podejmować Tampę Bay. Oba zespoły cechują się słabymi obrońcami (Tampa - 130 gole stracone, Toronto - 124) i mocno średnimi bramkarzami. Nie będe tu typował zwycięzcy, bo moim zdaniem wszysto jest tu mozliwe. Jednak skusze sie na over. Dlaczego? Tampa i Toronto mają lose streak (Toronto - 3, Tampa - 4), ktoś dzisiaj się przełamie, szczególnie chodzi tu o Tampę, bo ostatnie 6 meczy to maxymalnie 2 bramki strzelone. Bardzo słabo jesli chodzi o potencjał ofensywny tego zespołu, przypominam ze to tutaj gra Lecavalier (najskuteczniejszy gracz ligi), Martin St.Louis czy Brad Richards. Trzeba przełamać niemoc strzelecką, i uważam ze dzisiaj tak będzie, tymbardziej, ze w zespole Toronto nie pojawi się Vasa Toskala (podstawowy bramkarz). Nie wystąpił on w 3 ostatnich meczach, zastępuje go Andrew Raycroft. I co tu duzo mówić, Toronto zaczęło przegrywać, i to zdecydowanie. W tych meczach Andrew przepuścił 14 bramek, a w ostatnich 6 występach jego średnia to 5,07 GAA, a bilans 0-4-2. Z resztą, Tampa też nie moze byc pewna swojego goalie. Johan Holmqvist również gra bardzo słabo, 6 ostatnich występów i średnia 5,36 GAA. Beznadziejnie również wypadł w swoich ostatnich meczach przeciwko zespołowi z Kanady - ma na koncie 2 porażki, a średnia z tych meczy wynosi 5.80 GAA. Obie drużyny muszą przełamać niemoc strzelecką i będą na pewno zmotywowane, mysle ze bedzie to łatwe biorąc pod uwagę jak słabych bramkarzy dzisiaj zobaczymy.
Między overem 5,5 a overem 6,5 jest aż 50gr różnicy, szkoda nie skorzystać z takiej okazji.

Mój typ: over 6,5 @ 2,15
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Detroit Red Wings - Dallas Stars (wynik 4-1)✅
Mój typ 1
kurs BAH 1.85


W dzisiejszym spotkaniu w Joe Louis Arena w bramce Detroit stanie Chris Osgood (GAA 1.75 , SV% 0.930 , SO 2),natomiast bramki Dallas strzegł będzie Marty Turco (GAA 2.32 , SV% 0.911 , SO 1).

Ostatnie swoje spotkania oba teamy przegrały na swoich taflach.Detroit 0-2 z St.Louis ,mimo oddania ,aż 31 strzałów ,ani jeden jednak nie znalazł drogi do bramki w której fenomenalnie bronił Manny Legace uzyskujący 2 SO w sezonie.Gwiazdy natomiast przegrały minimalnie z Predators 0-1.

Dziś do składu Detroit powraca po kontuzji Henrik Zetterberg (25 goli,25 asyst).Szwedzka gwiazda w dzisiejszym meczu będzie chciała przypomnieć się swoim kibicom dobrą ofensywną grą.

Czerwone Skrzydła w tym sezonie nie przegrały dwukrotnie pod rząd na swoim lodowisku.Chris w tym sezonie spisuje się lepiej od legendarnego bramkarza NHL Dominica Haszka trapianego kontuzjami.

W drużynie z Dallas nie wystąpi z powodu kontuzji Fin Jere Lehtinen nie grajacy od 21 listopada (6 goli,13 asyst) oraz jego rodak Jussi Jokinen narzekający na uraz kolana (11 goli,9 asyst).Wymieniłem bardziej wartościowych.

Poważnym osłabieniem Detroit bedzie brak w składzie Tomasa Holmstroma (17 goli,14 asyst).

Sądzę,że w dzisiejszym meczu najskuteczniejszy zespół NHL jak i tracący najmniej bramek poradzi sobie z Gwiazdami.Mam nadzieję,że mój ulubieniec Mike Modano (12 goli,13 asyst) oraz bardzo skuteczny w tym sezonie Mike Ribeiro (21 goli,22 asysty,+/- + 10) będą dobrze pilnowani przez defensorów Detroit.Mecz będzie zacięty, jednak minimalnie wygra Detroit.Mój typ 1.✅


Ostatnie wyniki Detroit Red Wings

01/01-08 NHL Detroit vs. St Louis 0:2
30/12-07 NHL Phoenix vs. Detroit 2:4
28/12-07 NHL Colorado vs. Detroit 2:4
27/12-07 NHL St Louis vs. Detroit 0:5
23/12-07 NHL Minnesota vs. Detroit 1:4
21/12-07 NHL St Louis vs. Detroit 3:2


Ostatnie wyniki Dallas Stars

01/01-08 NHL Dallas vs. Nashville 0:1
30/12-07 NHL Dallas vs. St Louis 4:4 5:4 Pen
27/12-07 NHL Dallas vs. Minnesota 8:3
24/12-07 NHL Dallas vs. Montreal 4:1
22/12-07 NHL Calgary vs. Dallas 2:2 2:3 (OT)
21/12-07 NHL Vancouver vs. Dallas 3:2

Ostatnie bezpośrednie spotkania.

31/03-07 NHL Detroit vs. Dallas 3:3 3:4 Pen
28/11-06 NHL Detroit vs. Dallas 2:1
18/04-06 NHL Detroit vs. Dallas 3:2
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja spróbuje lekko dać under 1,5 w 1 tercji meczu DET-DAL ✅. Formacje obronne to jedne z najlepszych w lidze. Bramkarze także. No atak sobie dobrze radzi co jest minusem. Mogą czasami się mocno rozstrzelać ale podejmę to ryzyko na 1 tercję.
A poza tym to z miłą chęcią obejrzę ten mecz. Sympatią darze oba zespoły więc jest ????
Mam nadzieję, że będzie ciekawe widowisko.
Edit: udało się... 1 gol. Kurs na under 1,5 w 1 tercji był 1,76 w bet365.
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
NY Rangers (20-15-2-2) at Calgary (19-14-5-2)
Spotkanie : Calgary vs NY Rangers
Typ : Over 5 ✅✅
Kurs : 1,87 bwin

Na dziś spotkanie Calgary z NY Rangers zapowiada się ciekawie dla hazardzistów za sprawą niskiego pułapu goli jaki wystawił bwin. Rangers ostatnio 3 wygrane po 3 porażkach i tylko w 1 z tych meczy był under 5. Drużyna z NY ostatnimi czasy rozstrzelała się troszkę i notuje wysokie wyniki ( w ostatnich 5 meczach średnia bramek 3.6 na mecz). Calgary również zaczęło lepiej grać w ofensywie co przekłada się na wyniki. Oba zespoły zagrają praktycznie w najsilniejszych składach i myślę że zdecydowanie padnie tutaj over 5, a w przypadku 5 goli mamy zwrot stawki choć nie wierzę by w tym spotkaniu padły tylko 4 gole.
Oby tak dalej.
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
NY Rangers (20-16-2-2) at Vancouver (22-14-0-4)
Spotkanie : Vancouver vs NY Rangers
Typ : Over 5 ⛔⛔
Kurs : 2 bwin

Na dziś znów spotkanie Rangersów na wyjeździe tym razem w Vancuver. Rangers wczoraj polegli 3 : 4 z Calgary i myślę, że dziś powalczą bardziej skutecznie. Niskie progi goli wystawiane przez buków są za sprawą drużyn z jakimi grają NY Rangers. Strażnicy z NY z 12 meczy wyjazdowych notowali aż 10 overów. Jest to zasługą głownie lepszej skuteczności strzeleckiej zespołu z NY ( ostatnie 5 meczy 3,6 gola) Ale.. Vancouver u siebie to drużyna bardziej underowa (5-9). Średnia bramek w ostatnich 5 spotkaniach to tylko 2. Słabiutko i to może niepokoić dziś. To niska średnia a jest ona za sprawą małej ilości oddawanych strzałów na bramkę w porównaniu z innymi drużynami. no i nie ukrywajmy słabej dyspozycji napastników. Gospodarze grają w kratkę choć bilans dom/wyjazd mają praktycznie identyczny i są dziś małym faworytem. Rangersi mogą być trochę podmęczeni wczorajszym bojem ale uważam, że 5 bramek padnie dziś z pewnością co daje nam zwrot ale wierzę że padnie dziś over. Tylko 4 gole ? Z Rangersami to raczej nie przejdzie. Typ ryzykowny ale gram go dziś.
No niestety Rangersi chyba zbyt wiele włożyli sił w poprzedni mecz z Calgary. Szkoda.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Spotkanie: Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks :hokej: 2:1
Typ: Anaheim ✅
Typ2: Anaheim (-1,5) ⛔ Kurs: 1,75
Kurs2: 2,05 Bukmacher: Expekt
Bukmacher2: Betsson Analiza: :&gt; Drużyna kaczorków zagra na własnej tafli z bardzo mocno osłabioną drużyną Chicago. Anaheim ostatnie spotkanie wygrało z drużyną Columbus 2:1 właśnie na własnej tafli 3 dnia pierwszego miesiąca br. wcześniej zaś dwa mecze to porażki z Vancouver oraz Calgary, lecz te mecze rozgrywane były na terenie przeciwników i to na dodatek nie były słabe drużyny. Ostatnie 6 meczy tej drużyny na własnej tafli wyglądają tak: dwa zwycięstwa (w tym jedno po OT) oraz 3 porażki (w tym jedna po OT) i prawie w każdym meczu padał Under 5,5 bramki więc tj. również stosowny typ na to spotkanie.
Drużyna z Chicago w tą noc co już przespaliśmy rozegrali mecz ze słabymi Kojotami na ich terenie gdzie odnieśli porażkę 4:2. Ostatnie 6 spotkani na wyjeździe tej oto drużyny wyglądają tak. 1 zwycięstwo OT z drużyną Ottawy! oraz odnieśli aż 5 porażek na czysto z takimi drużynami jak: Phoenix, Los Angeles Kings, Buffalo, St. Louis, Vancouver. Kolejnym punktem, który przemawia za drużyną Ducks jest fakt iż historia spotkań obu tych drużyn wygląda następująco: 6 zwycięstw Anaheim; 1 remis oraz jedno zwycięstwo Chicago i to na dodatek dopiero po rzutach karnych.
jeśli chodzi o Absencje w drużynie Gospodarzy to napewno nie zagrają: Brad May* oraz Samuel Pahlsson ** a więc jak widać te braki nie powinny popsuć planów na zdobycie komplet pkt.
Drużyna z Chicago z tego co wiem to przyjedzie znacznie poważniej osłabiona albo wiem nie zagrają: Kevyn Adams**, Brent Sopel***, James Wisniewski***,Dave Bolland*, Ben Eager*, Martin Havlat***, Jonathan Toews***, Jason Williams***.
Historia:
* - mało ważny zawodnik drużyny
** - ważny zawodnik drużyny
***- bardzo ważny zawodnik drużyny
te ważności sam przypisałem zawodnikom wg ich statystyk( strzelona bramki, asysty, pkt. oraz ile minut grali)
Nie dość że drużyna Chicago jest słabsza od drużyny Anaheim i grają na wyjeździe to na dodatek mają kosmiczne braki w składzie. Ja stawiam tutaj na pewne zwycięstwo Anaheim Ducks.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Montreal - Washington

O godzinie 18:30 na obiekcie &quot;Bell Centre&quot; dojdzie do powyższego pojedynku... Obie ekipy przeplatają ostatnio zwycięstwa z porażkami, mecze dobre ze słabymi... Jak będzie dzisiaj i kto wygra ? Zapewne zadecyduje dyspozycja dnia... Tylko od razu ostrzegam, że zawsze mecze rozgrywane w takich właśnie godzinach (czytaj od 18:00 do 22:00 czasu polskiego) zawsze kojarzyły mi się z dziwnymi wynikami ;) Zobaczymy czy inaczej będzie dzisiaj bo zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy... Ja również tak sądzę jednak Washington po ostatnich wyczynach z Senatorami z Ottawy zasługuje na uznanie i nie zdziwi mnie jeśli pokuszą się o kolejną niespodziankę i zwycięstwo...
Teraz przejdźmy na chwilkę od słów do liczb... Trochę statystyki nigdy nikomu nie zaszkodziło :]
5 ostatnich spotkań domowych Montrealu
Montreal 6:3 Tampa B.
Montreal 2:3 Florida
Montreal 4:1 Toronto
Montreal 2:3 Tampa B.
Montreal 1:5 Carolina
5 ostatnich spotkań wyjazdowych Washnigtonu
Boston 2:0 Washing.
Ottawa 6:8 Washing.
Pittsbur. 4:3 Washing.
NY Islan. 3:2 Washing.
Detroit 4:3 Washing.
Jak widać w jakiejś doskonałej formie obie ekipy nie są ;) Fakt Washington wygrał z Ottawą na wyjeździe jednak wydaje się, że Washington ma swego rodzaju patent na senatorów... Montreal niestety też nie za bardzo bo 2 zwycięstwa na 5 rozegranych ostatnio meczy u siebie nie wróży za dobrze... Jednak trzeba przyznać, że nie należą oni do drużyn typowo preferujących grę na &quot;własnych śmieciach&quot;... Wpatrując się w H2H mam wrażenie, że słowa o patentach na inne drużyny ma teraz swoje potwierdzenie u gospodarzy... Zdecydowana przewaga we wzajemnych pojedynkach pokazuje, że Montreal chyba z Washingtonem lubi grać ;) Mam nadzieję, że będzie również tak i dziś... Typ na gospodarzy przekonuje mnie również dlatego, że u gości być może nie zagra Alexander Semin oraz Tom Poti. Dwóch dobrych zawodników to duże osłabienie... Jednak tak jak mówię... występ jest niepewny i jeśli zagrają to nie będzie to dla mnie dziwne ;) W Montrealu bez nowych urazów a zawodnicy którzy nie zagrają są nękani przez kontuzję od dłuższego czasu więc nie ma to większego wpływu na drużynę... Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw... Skłaniam się do postawienia na gospodarzy którzy jednak według mnie prezentują ostatnimi czasy równiejszy i solidniejszy hokej niż Washington... Obie ekipy lubią sobie postrzelać więc ważna też będzie dyspozycja bramkarzy... Tak więc ...
Moje typy: 1 (dogrywka i karne) ⛔, 1(handicap 0-1,5)⛔, Over 5,5✅
Kursy: 1,57, 2,65, 1,83

PS. Nie zdziwię się jeśli będą trzy ⛔⛔⛔ :]
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
# 06-01-08 01:00 # Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning # 1 # 1,75 #
⛔

kilka słów do tego spotkania: Drużyna Ottawy będzie podejmować na własnej tafli bardzo słabo grającą w ostatnim czasie drużynę Tampy. Ottawa może i nie zachwycała wynikami w ostatnich meczach to i tak są faworytem zdecydowanym w tym spotkaniu. Ostatnie ich 6 spotkań to 4 zwycięstwa(Buffalo dwukrotnie, NYI oraz NYR) oraz 2 porażki(dwukrotnie z drużyną Capitals). Tampa zaś ostatnie 6 spotkań to Fatalna gra oraz wyniki: 6 porażek na ostatnie 6 meczy to bardzo słabo (jedna porażka OT) i to na dodatek z nie zbyt wymagającymi przeciwnikami (Montreal, Toronto, Philadelphia, Montreal, Washington, Carolina). Dodatkowym argumentem przepowiadającym za drużyną Senatorów jest fakt iż w drużynie przeciwnej nie zagrają: Defensor - Dan Boyle, atakujący - Michel Ouellet, Center - Ryan Craig oraz kolejny Center - Tim Taylor. Nie mówię że są to bardzo poważne braki w składzie, ale na pewno absencje tych zawodników są sporym problemem.
W drużynie Ottawy na pewno nie zagra tylko jeden zawodnik: Napadzior - Patrick Eaves, który nie jest kluczowym zawodnikiem drużyny.
Drużyna Ottawy posiada multum świetnych zawodników o niebo lepszych od zawodników drużyny Tampy.
Pewność Typu: 8,5/10
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ottava- T.B(OTTAWA -1,5)2.25⛔
Tak jak wyżej, jednak sądze ze wygrana będzie bardziej okazała i Senatorzy wygrają kilkoma bramkami.Goście nie mogą się chwalic ostatnimi wynikami.Ottawa przegrała dwa mecze z Waszyngtonem notując w nocy ładne zwycięztwo z Sabres.Przekonany jestem ze O.Sbędą chcieli dzisiaj na swoim terenie odrabiać zaległości.Przewaga w dywizji topnieje w kadrze nie ma większych osłabień ????
Co do ekip które mają na koncie sporo wygranych pod rząd zawsze sie martwie o wpadke nie zaleznie od przeciwnika, jednak one nastąpiły 2 i 3 kolejki temu więc śmiało mozna postawić na kolejne zwycięztwo_Ottawa ostatnio straciła u siebie osiem goli coś kibicom muszą wisieć
-------------------------
No troche sosu poszło się je.... ale trudno w tej dziedzinie nalezy się z tym liczyć.Ottawa jest świetna jak się przylozy do spotkania dwie pierwsze tercje grali chyba z grabiami w ręce bo krązek przechodził pomiędzy nimi ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Chicago 1-3 Detroit

Szczerze powiedziawszy po wczorajszych wynikach Montrealu odechciewa mi się co raz to bardziej tego NHL&#39;a... ale trzeba być twardym ;) Dlatego też dzisiaj próbuję po raz kolejny i myślę, że tym razem będzie już dobrze... Mianowicie chodzi mi o mecz Chicago - Detroit... Można powiedzieć, że staną na przeciwko siebie 2 zupełnie inne ekipy bo... W ostatnim czasie Chicago tylko przegrywa... zapewne jest to spowodowane absencją ważnych zawodników, ale cóż... Grać trzeba... Jeśli chodzi o Detroit to wiadomo długie serie zwycięstw przerywane maksymalnie 2 porażkami i znów WIN ;) Na razie notują teraz 2 zwycięstwa z rzędu i chyba nie zanosi się na gwałtowne przerwanie tej serii... Chociaż spoglądając na wyniki między tymi drużynami w tym sezonie to mam wątpliwości co do słuszności moich typów... Obie ekipy rozegrały ze sobą w tym sezonie 3 mecze i wszystkie wygrała ekipa Chicago... Czyżby &quot;Deja Vu&quot; tak jak w przypadku Washingtonu z Ottawą ? Zobaczymy... Spójrzmy na razie na statystyki...
5 ostatnich spotkań domowych Chicago
Chicago 2:3 Los Ang.
Chicago 5:2 Nashville
Chicago 3:2 Edmont.
Chicago 5:2 Nashville
Chicago 1:3 Florida
5 ostatnich spotkań wyjazdowych Detroit

Phoenix 2:4 Detroit
Colorado 2:4 Detroit
St. Louis 0:5 Detroit
Minnes. 1:4 Detroit
St. Louis 3:2 Detroit
Jak widać Chicago u siebie nie próżnuje... Jednak trzeba przyznać, że poważne absencje pojawiły się stosunkowo niedawno więc akurat te mecze niekoniecznie są adekwatne do tego co teraz Chicago prezentuje... Jeśli chodzi o Detroit to nie ma co pisać bo jak jest każdy widzi... Ta ekipa czuje się na wyjazdach tak samo jak i u siebie więc... O przewadze własnej tafli nie ma co pisać bo te fatum, które ciąży na Detroit w meczach z Chicago pojawiło się dopiero chyba w tym sezonie i myślę, że i w tym sezonie również zniknie...Jeśli chodzi o ostatnie mecze drużyn to dla Chicago nie jest to zbyt przyjemne... Ostatnie porażki na wyjeździe z Phoenix czy też blamaż z Los Angeles na pewno nie napawają optymizmem przed żądnymi rewanżu przeciwnikami... Jeśli mowa o rewanżu to wiadomo, że rożnie to bywa... Przykład... Chociażby tak często wspominana Ottawa z Washingtonem... Tam też trener senatorów odgrażał się, że będzie to wielki rewanż... Jak się to skończyło każdy wie ???? Więc ja dzisiaj jestem w stanie zaufać ekipie gości jednak podchodzę to tych typów z pewnym umiarem... Bo jak by to powiedzieć to jest tylko NHL i tutaj może zdarzyć się wszystko :] Jeśli jeszcze chodzi o absencje u gospodarzy które są na prawdę poważne to pozwolę sobie zacytować kolegę
Baroša i mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko ???? ????
Drużyna z Chicago z tego co wiem to przyjedzie znacznie poważniej osłabiona albo wiem nie zagrają:
Kevyn Adams**, Brent Sopel***, James Wisniewski***,Dave Bolland*, Ben Eager*, Martin Havlat***, Jonathan Toews***, Jason Williams***.
Historia:
* - mało ważny zawodnik drużyny
** - ważny zawodnik drużyny
***- bardzo ważny zawodnik drużyny
te ważności sam przypisałem zawodnikom wg ich statystyk( strzelona bramki, asysty, pkt. oraz ile minut grali)
Moje typy: 2✅, 2 (dogrywka i karne) ✅, 2(handicap 1,5-0)✅ , Over 5,5⛔
Kursy: 1,83, 1,57, ??, 1,90
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Patrolinho - a nie ma sprawy, nie mam nic przeciwko... :p

------------------------------------------------------------------------
# 07-01-08 01:00 # Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings # 2 # 1,95 #
✅ 1:3


No to tak: Drużyna z Detroit która przyjeżdża na spotkanie z bardzo słabo spisującą się drużyną Blackhawks. Nie ma żadnych wątpliwości co do faworyta w tym spotkaniu, którym jest bez wahania Red Wings. Ostatnie mecze Chicago to totalne niepowodzenia, których skutkami są poważne braki w składzie. Nie dość że ostatnie 4 mecze z rzędu to same porażki(jedna po OT) to na dodatek i do tego meczu przystąpią mocno osłabieni chociaż jest szansa że nie aż tak bardzo jak w meczu z Anaheim (do dokładniejszych braków w składzie dojdę później).
Detroit Red Wings - jest to drużyna spisująca się przez cały sezon bardzo Dobrze, a w ostatnim czasie nawet lepiej. Ostatnie 6 meczy drużyny z Detroit wyglądają tak: 5 zwycięstw (dwukrotnie Dallas, Phoenix, Colorado, St.Louis) oraz tylko jedna porażka która nastąpiła pierwszego stycznia tego roku z drużyną z St. Louis gdzie właśnie gospodarze tamtego spotkania(Detroit) przystępowało do tamtego spotkania bez 3 zawodników- dwóch których zabraknie również w tym meczu oraz bez swojego najlepszego Asa którym bez wątpienia jest Henrik Zetterberg. Lecz już w następnym meczu potrafili się podnieść grając również bez tego zawodnika wygrywając z drużyną Dallas 4:1. Bilans Bramek drużyny z Detroit w tych ostatnich 6 spotkaniach jest imponujący bowiem strzelili oni aż 20 bramek tracąc przy tym tylko 7 co w Hokeju robi wrażenie.
teraz przejdę do Absencji, które robią dużo.
Drużyna z Chicago zagra osłabiona i zagra prawie w takim składzie co w poprzednim meczu, lecz na to spotkanie &quot;możliwy&quot; jest już występ dwóch zawodników: Martina Havlata*** oraz Jasona Williamsa***
Natomiast na pewno w tym meczu nie wystąpią:
Kevyn Adams**, Brent Sopel***, James Wisniewski***,Dave Bolland*, Ben Eager*, Jonathan Toews***.
Drużyna Red Wings zagra najprawdopodobniej takim samym składem co w poprzednim meczu. Jedynymi absencjami są braki dwóch zawodników a Mianowicie: Atakujący - Tomas Holmstrom*** oraz inny Atakujący - Kirk Maltby*.
Absencje obu tych zawodników nie powinny niczego zmienić ponieważ Ci zawodnicy nie grają już od 30 grudnia zeszłego roku w meczu gdzie odnieśli zwycięstwo nad drużyną Phoenix 4:2 na ich Terenie.
Historia:
* - mało ważny zawodnik drużyny
** - ważny zawodnik drużyny
***- bardzo ważny zawodnik drużyny
te ważności sam przypisałem zawodnikom wg ich statystyk (strzelone bramki, asysty, pkt. oraz ile minut grali)
Detroit chcąc zapewne zdobyć całe NHL będą chcieli zwiększyć swoją przewagę nad drużyną Ottawy oraz Dallas.
Uważam że Typ na Detroit można śmiało zagrać za większe pieniądze co na pewno ja zrobię.
Ciekawym typem jest również Over 5,5 gdzie drużyna Detroit może się rozstrzelać chcąc zdobyć dużą ilość bramek wiedząc, iż Chicago będzie aż tak osłabione.

Pewność Typu: 8/10
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Detroit chcąc zapewne zdobyć całe NHL będą chcieli zwiększyć swoją przewagę nad drużyną Ottawy oraz Dallas.
Hmmm nie chce się czepiać, ale to czy Ottawa będzie lepsza czy nie raczej mało interesuje Czerwone Skrzydła, grają w innej Konferencji i postawa Ottawy w tym sezonie nie wpłynie na to, z której pozycji będą startować do Play-offów.
Co do typu to ja juz 3 razy sie przejechałem na Detroit grające z Chicago w tym sezonie, także odpuszczam bo mam pecha do nich ???? aczkolwiek typ w miarę dobry.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja także jak czytam nie tylko tutaj to się dziwię. Osoby piszą w stylu, że &quot;OTT musi wygrać bo musi gonić DET&quot;.
Co za różnica w jakiem miejscu znajdzie się po sezonie zasadniczym OTT i DET. Tutaj nie ma żadnej zależności. Ważne jest aby być w PO i tyle. DET, czy OTT najpewniej wygrają swoje dywizje (w konferencji pewnie też będą najlepsze) i tyle. Chyba, że ktoś tutaj myśli o wyscigu do Presidents&#39; Trophy.
Takie argumenty mają się nijak do rzeczywistości.

panmv- nie chcę być uszczypliwy, ale przejechałeś się na DET nie tylko w meczach z CHI. Sam pamiętam &quot;poniedziałkowy&quot; mecz DET-WAS. Wtedy podjąłeś dyskusję na moje kontr argumenty.

A śledząc temat widać, że bardzo dużo pojawia się analiz podwójnych, czy nawet potrójnych do meczów markowych drużyn typu OTT, DET, ANA. No i bardzo często z małymi kursami są to mecze i równie często jest to przegrana. Już pomijam fakt, że później taka osoba nie postawi przy typie ⛔
A jak wejdzie to do niedawna było cytowanie całych analiz po żeby postawić ✅
Ja zagrałem dzisiaj BUF ML. Mecz trwa. A moje BUF przegrywa 1-2 ale jestem nadal dobrej myśli.
pozdr
EDIT: No niestety 2-5 Final score. Choć było 2-4 i PP dla BUF. Niestety nie wykorzystali. Gdyby strzelili na 3-4 to później być może udałoby się na 4-4 z empty net.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
vader123 nie rozumiem tylko po kiego wała przytaczasz takie rzeczy? Czy ja tobie tez mam zacząć przytaczac porażki sprzed miesiąca? btw. kontr argumenty były słabe, no moze oprócz jednego, ze Washington potrafi przełamywać serie dobrych druzyn. No i poza tym był remis więc ani ja, ani ty nie trafiłeś.
A co do stawiania i nie stawiania minusów przy typach, to chyba nie jest to do mnie? Sam mozesz zobaczyc ze nawet nietrafione typy zaznaczam - chociazby na poprzedniej stronie...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
panmv nie będziemy robić tutaj śmietnika bo Fox ma ma lepsze rzeczy do roboty niż usuwanie zbędnych postów.
Ale krótka replika z mojej strony.
Co do tego meczu DET- WAS. Możesz się cofnąć i zauważyć, że ja dałem na win WAS i na remis. Po kursach wszystkich ponad 4,5. Dając taką samą stawkę ( a ja tak dałem) i tak był zysk. Podczas gdy TY i inni graliście masowo na DET po kursie ok. 1,60.
Tak na marginesie. Dyskusja nad tym meczem była spora. Ja napisałem co myślę. Ty odpisałeś, że się ze mną nie zgadzasz a przy tym typie brak ⛔
Skoro była taka dyskusja to na pewno przypadkowo ten mecz poszedł Tobie w niepamieć. Ja akurat ten mecz oglądałem i później napisałem krótką &quot;relację&quot; po meczu.
A moje argumenty miały sens według mnie. Każdy kieruje się różnymi argumentami. W niektórych analizach przeczytasz suche statystyki. A inni piszą, że &quot;statystyki to farmazon&quot;. Też coś w tym jest.
Na koniec.
Cofnij się i sam zobacz, że część Twoich typów nie jest podsumowana. Z reguły są to typy które nie weszły. Nawet na tej stronie over 6,5 TOR- TBL.
Typ: OTT-CHI na OTT po kursie 1,65, lost- remis- brak ⛔.( Choć następnego dnia typy won i brak ✅)
BUF- BOS na BUF, lost 1-4, brak ⛔
Dalej już nie chce mi się cofać.
Jak to określasz nie czepiałbym się Ciebie. Bo inni też tak porobili. Tylko ja nie oczekuję tego samego od kogoś kto ma 20 postów na forum (zarejestrowany 2 tygodnie temu) a od kogoś kto ma 640 postów.
A tak już na sam koniec to powiem, że chociaż dyskusja czasami się tutaj wywiąże. Bo śledzę tematy NHL na wszystkich znanych mi forach. Nie tylko od tego sezonu. No i tutaj jest całkiem nieźle. Chodzi mi o to, że czasami można &quot;podyskutować&quot; bo po to jest forum.
Fox post do kasacji za jakiś czas jak dojdzie to do panmv... Przepraszam Cię za dodatkową robotę :kwasny4565:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom