>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Colorado Avalanche-NY Rangers typ:1 kurs:2.05
Columbus Blue Jacket -LA Kings typ:1 kurs:1.90
Pittsburgh Penguins-NY Islanders typ:1 kurs:2.05

Colorado zajmuje trzecie miejsce w swojej dywizji która jest bardzo wyrównana, do lidera brakuje im dwóch punktów.Dzisiejszy rywal z Nowego Jorku stoi wysoko w swojej dywizji jednak ostatnio ich forma jest chwiejna, ostatnio wygrali u siebie z Pittsburgiem 4-0 i New Jersey po dogrywce jednak są to tylko dwa zwycięztwa z ośmiu rozegranych meczy.Colorado przegrało pechowo wyjazd z Anaheim jednak to była jedna porażka z ośmiu rozegranych spotkań.Wychodzi na to że gospodarze są w wybornej formie, goście natomiast w fatalnej.
W zespole Columbus równiez istnieje pewnego rodzaju załamanie formy ich wyniki przeplatają się na przemian zwycięzstwami z przegranymi dzisiaj będą mieli okazje podreperować swoją sytuacje w dywizji w której liderem jest Deatroit, jednak o drugie miejsce mogą śmiało walczyć.Zespół z LA jest obecnie najgorszą ekipą która raczej nie wyrwie się z ostatniego miejsca klasyfikacji ostatnio przegrywa wysoko wszystkie spotkania prawdopodobnie w tej kolejce tez straci punkty.
Pittsburg ostatnio nie zachwycał chociaz nie licząc porazki z Ottawą u siebie spisywali się w miare dobrze wczoraj we frajerski sposób wygrywając 4-0 dopuścili do dogrywki w Bostonie.Opierając sie na wczorajszych wydarzeniach myśle że Pittsburgh złapał formę i zagra dobre spotkanie wygrywając z Islanders które od 15 kolejek wygrało na wyjezdzie tylko raz
 
K 358

koeman66

Użytkownik
co sadzicie o dzisiejszym meczu Detroit z Minnesota?
czy 1X to w/g was dobre rozwiazanie?
Minnesota jest liderem swojej dywizji, jednak ma bardzo slaby bilans bramkowy +3 i jest druzyna gorsza od Detroit
jakie sa wasze opinie na ten temat?
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
witam,
Chciałbym usłyszeć fachowe wypowiedzi w sprawie Caroliny Huricanes czy są w stanie wreszcie się przełamać czy Tampa to lód gdzie mogą się odbic od tej fatalnej passy przegranych ? Z Panterami ostatnio blisko 4-5 jak dziś na noc , prosze o komentarze kursy tłuste w expekt 2,6 czy warto zagrać , jest szansa, nie mam zbytniego rozpoznania w NHL dlatego proszę o komentarze.
 
kaczmar87 0

kaczmar87

Użytkownik
Ostatnio w NHL sporo niespodzianek...kiedy się to skończy? Może właśnie dziś bo mecze ciekawe ????
No więc moje typy na dziś:
OTTAWA SENATORS - CHICAGO BLACKHAWKS
Mój typ: 1
Kurs: 1,65
Buk: Expekt​

Ottawa jako druga drużyna tabeli ogólnej musi cały czas walczyć o punkty aby dogonić świetnie grających ( no może ostatnio trochę gorzej ???? ) Detroit jeśli myślą poważnie o pucharze Stanley&#39;a. Biorąc pod uwagę, że po serii porażek Ottawa przeżywa odrodzenie i ostatnio wygrywa wszystkie mecze. Jednak właśnie poprzedni mecz, który grali z Atlantą został przez nich przegrany. To napewno musi odbić się echem dziś i Senatorzy WE WŁASNEJ HALI (11-1-5)
pokonają Chicago, które na wyjazdach sprawuje się raczej słabo (6-26)

SAN JOSE - ANAHEIM DUCKS
Mój typ: 1 lub UNDER (jeżeli ktoś ma 5,5 bo Expekt wyskoczył z 4,5)
Kurs: 2,25
Buk: Expekt​
A to mój drugi typ na dzisiejszą noc. San Jose jako jeszcze niedawny lider konferencji Oceanu Spokojnego napewno czuje niesmak z powodu spadku na drugie miejsce.przegrywają oni 3 punktami z b.dobrze grającymi Dallas Stars.
Po ostatnich 3 porażkach (z czego jedna z Gwiazdami) drużyna będzie dążyć do przerwania bessy i postara się (mam nadzieję) wygrać mecz i zrewanżować się Kaczorom za poprzednie porażki. Kuszący jest też UNDER na ten mecz ale tak jak napisałem 5,5 punkta. Obie drużyny ostatnio strzelają mało goli no ale 4,5 to niebezpieczna granica.

Prosze jeszcze o pomoc w sprawie:
NASHVILLE - LOS ANGELES
typ : (ja skłaniam się ku Predatorom ale proszę o nie branie mojego typu pod uwagę :zoltakartka: tylko raczej o komentarz)
Mój typ podpieram tym, że Los Angeles to naprawde słaba drużyna , jednak nawet oni potrafią zgotowywać niespodzianki. Tylko właśnie Nashville ostatnio też nie zachwyca formą. Jednak biorąc pod uwagę to, że Predatory grają we włąsnej hali i podpierając się stosownymi liczbami (8-1-6) wygląda to lepiej niż bilans gier wyjazdowych Kingsów (4-1-11).
Bardzo proszę o wypowiedź na ten temat.

Osobiście nie gram dzisiaj Detroit. To mój ulubiony klub w NHL, ale dzisiaj właśnie dlatego że nie chce do nich stracić sympatii nie stawiam na nich. Wiem, że kursy są bardzo kuszące jednak chce dzisiejszą noc spać spokojnie :jezora: a Red Wingsy napewno by mi tego nie ułatwiły, ponieważ ostatnio spisują się poniżej oczekiwań ( przynajmniej moich). Pozatym Minnesota też jest bardzo dobrzym klubem i napewno widząc słabszą formę DET postara się przyciąć im skrzydła ???? .
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
witam,
Chciałbym usłyszeć fachowe wypowiedzi w sprawie Caroliny Huricanes czy są w stanie wreszcie się przełamać czy Tampa to lód gdzie mogą się odbic od tej fatalnej passy przegranych ? Z Panterami ostatnio blisko 4-5 jak dziś na noc , prosze o komentarze kursy tłuste w expekt 2,6 czy warto zagrać , jest szansa, nie mam zbytniego rozpoznania w NHL dlatego proszę o komentarze.
Nie wiem czy nie za późno ale kilka słów napiszę.
Nie odważyłbym się na zagranie czystego typu.
A jeśli już to dałbym na Tampę ML.
Mogę być trochę nieobiektywny, podpis jaki mam pod postem jest już od dawna. Jak chcesz zobaczyć poprzedni mecz gdzie Tampa rozgromiła Carolinę to klikaj ????
Tam ustrzelił Hat tricka mój ulubieniec.
Tampa gra słabo. Nie ma co ukrywać. Ale jak już wygrywa to u siebie. Ostatnio rzutem na taśmę w reg. czasie gry strzelił na 2-1 Vini dając zwycięstwo w meczu z TOR ( a mi dał kase ???? .
Tampa ma spore problemy w defensywie. Brak takiego zawdodnika jak Dan Boyle jest bardzo widoczny. W bramce też nieciekawie. Holmqvist, Denis grając bardzo zmiennie. Problemy z bramce spowodoały, że klub przywołał 2 nowych bramkarzy z niższych lig. Ostatnio bronił fin Kari Ramo. Jak na debiut to nieźle mu to wyszło. Kto dziś będzie bronił to pewnie wie tylko coach. A z jakim skutkiem tego już nie przewidzi nikt.
Ostatnio jak grałem na mecz FLA- CAR ( na FLA) niepewny miał być występ Roda Brind&#39; Amoura który jednak zagrał. Dziś juz pewnie zagra na 100%, choć nie wystąpi dziś za to Williams. Także ważny zawodnik ekipy z CAR.
Tampa w pojedynkach z CAR można powiedzieć, że ma patent na nich.
Sportowo mam nadzieję, że podtrzymają ten patent i dziś także wygrają.
Ale spotkanie chyba jednak jest bardzo trudne do wytypowania.
Jeśli chciałbyś grubiej grać coś w tym spotkaniu to odradzam. Ale decyzja należy do Ciebie. Ty podejmujesz ryzyzko.
Ja wkrótce podejmę decyzję co dziś zagram i podam je w moim PP.
powodzenia i pozdr
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ottawa Senators vs Chicago Blackhawks

Po nieudanej wycieczce do Atlanty Senatorowie wracają na własne lodowisko, gdzie zmierzą się po raz pierwszy od 4 lat z drużyną Chicago. Ottawa niedawno odzyskała formę i widać że grają dużo lepiej, poprawili też obronę a bramkarz Martin Gerber prezentuje wyższą formę niż w listopadzie. Z Chicago jest wręczprzeciwnie - w grudniu wygrali zaledwie 2 mecze, oba u siebie. Najpierw było to zwycięstwo nad najgorszą ekipą NHL czyli Królami z LA, a potem ze średnim Nashville. Ich grudniowy bilans to 2-6-0, a trzeba przypomnieć że w listopadzie uważano tą ekipę za niespodziankę tego sezonu, bo grali nadzwyczaj dobrze. Z taką &quot;formą&quot; nie widze wielkich szans w pojedynku z Senatorami. Indianie nie mają takich snajperów jak np. Lecavalier, Kovalchuk czy Oviechkin, dlatego obronie Ottawy będzie dużo łatwiej. Warto też wspomnieć o bramkarzu Chicago. Nikolaiowi Khabibulinowi wybitnie nie leży drużyna ze stolicy Ottawy. Ostatnie jego spotkania z Senatorami odbyły się, kiedy jeszcze był w Tampie. Bilans jego ostatnich 7 meczy przeciwko tej druzynie to 1-5-1, w tych meczach puszczał średnio aż 4.18 gola na mecz.
Mój typ: 1 @ 1,65
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 2.40 ⛔ wynik 4:1
Myśle że Tampa wygra na własnym lodowisku. Napewno sporym osłabieniem jest kontuzja jakiej doznał Williams w ostatnim meczu Hurricanes.
 
P 0

pitbull

Użytkownik
Ottawa Senators vs Chicago Blackhawks
Typ: Ottawa Senators
Tak jak Panmv stawiam dzisiaj na Senatorów.Ottawa dobrze gra u siebie na 17 meczy wygrali 11 to już o czymś musi świadczyć . Chicago natomiast u siebie jak i na wyjazdach gra w kratke (wyjazdy 6-2-6). Ottawa będzie na pewno zmotywowana bo nie będą chcieli powtórzyć wpadki jaką zanotowali 3 dni temu z Atlantą (3-2).Chicago chodź wygrało z Naschville 5-2 (ale z nimi jest ciężko przegrać) myślę że teraz będą musieli uznać dziś w nocy wyższość swych przeciwników.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 2.40
Myśle że Tampa wygra na własnym lodowisku. Napewno sporym osłabieniem jest kontuzja jakiej doznał Williams w ostatnim meczu Hurricanes.
Trzeba przyznać, że ostro pojechałeś z typem i analizą...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tampa przegrała. Choć wynik nie pokazuje, że spotkanie było wyrównane. Gole na 3-1 i 4-1 padały przy empty net.
Może Darek1976 zagrał jednak na Caroline i weźmie kasę.
Ja nie wezmę tak samo chyba jak Pnpol, który użył szereg argumentów ???? żeby dać na Tampę.
Maritos pozdrawiam i gratuluję pierwszego posta na forum.
A dziś kolejny raz wyszło, że nie warto grać kursów ok. 1.65 w NHL... Myślę tu o meczu Ottawy, który był z dużym &quot;ryzykiem&quot;. Bo CHI jest nieobliczalne. Ale ostatnio udało im się wygrać z NAS. Natomiast OTT nie pokazała wiele w ostatnim meczu. Z BOS też nie miała łatwo.
Nie chciało mi się tego pisać przed meczem bo być może ktoś podjąłby polemikę a później nawet nie postawił &quot;minus&quot; przy analizie i kursie 1.55 jak przy okazji meczu DET...
Mnie osobiście mocno zawiódł Montreal który przegrał po karnych. Był to ważny kupon...
Sporo dziś remisów.
powodzenia i pozdrawiam!
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
witam,
z tym typem na Caroline prawdziwy fuks, udało mi się i tyle, nie znam się na NHL i postawiłem na przerwanie passy , pamietam że ta druzyna bardzo dobrze grała i nagle coś się zacięło więc zwykły fuks, dziękuję Wszystkim za każdą opinię może jak znów zdecyduję się na hokej to poproszę o odpowiedzi zawsze to jakieś wsparcie , kazdy z Was ma jakąś wiedze którą warto wykorzystać ;)
dzięki wielkie vader123 za analizy
pozdrawiam
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Witam wszystkich! tym razem po nieudanym typowaniu na zwyciestwo 2 bramkami Liverpoolu posatram sie wytypowac spotkanie NHL w ktorym zmierza sie Los Angeles Kings z San Jose Sharks. Gospodarze to typowy outsaider ligowy ktory po rozegraniu 37 spotkan zajmuje ostatnia pozycje z dorobkiem 12 zwyciestw i 2 remisami oraz 23 porazkami przyczym zdobyli 99 bramek a stracili 125. Goscie natomiast po rozegraniu jak narazie 35 spotkaniach zajmuja 8 lokate z czego 18x wygrali 12x poniesli porazke a 5x zremisowali przyczym zdobyli 88 bramek a stracili 83. Patrzac na historie spotkan tych druzyn to na rozegranych ostatnich 16 spotkan goscie wygrywali az 10x a gospodarze 5x i raz mecz zakonczyl sie remisem. Reasumujac jak widac statystyki przemawiaja za druzyna San Jose Sharks i mam nadzieje, ze przelozy sie to tez w grze po ktorej wyjda oni zwyciesko a kurs 2.20 jaki wystawil na to zdarzenie Betgun jest jak najbardziej warty ryzyka.
 
volky 0

volky

Użytkownik
LA KINGS VS SJ SHARKS

tutaj bym się zastanowił nad zwycięstwem San Jose Sharks . Rekiny dziwnym trafem według historii z LA przegrywali.
Tak łatwo nie będzie. Jeżeli miałbym stawiać to rzeczywiście postawiłbym na Sharks ale dla mnie no BET .
2007-11-03 04:30 Fin
NHL SJ SHARKS LA KINGS 1-0 0-3 1-2 2-5 - - 2-5 BROWN(20)
2007-11-04
04:30 Fin
NHL LA KINGS SJ SHARKS 1-1 0-1 0-1 1-3 - -1-3 CHEECHOO(14)
2007-11-25 05:30 Fin
NHL SJ SHARKS LA KINGS 0-2 0-0 1-0 1-2 - - 1-2 (13)MICHALEK
2007-11-29 05:30 Fin
NHL SJ SHARKS LA KINGS 1-0 0-2 1-0 2-2 0-0 0-1 2-3 (4)RIVET
A co do formy samych Rekinów to też tak cienko
2007-12-15 23:00 Fin
NHL SJ SHARKS DAL STARS 1-0 1-3 0-1 2-4 - - 2-4 OTT(20)
2007-12-17 03:00 Fin
NHL ANA MIGHTY DUCKS SJ SHARKS 1-0 0-1 0-0 1-1 0-0 0-1 1-2 MITCHELL(6)
2007-12-19 05:30 Fin
NHL SJ SHARKS ANA MIGHTY DUCKS 0-0 0-2 0-0 0-2 - - 0-2 RYAN(18)
2007-12-21 05:30 Fin
NHL SJ SHARKS PHO COYOTES 0-0 0-0 2-2 2-2 0-0 0-1 2-3 DOAN(20)
2007-12-23 05:30 Fin
NHL SJ SHARKS ANA MIGHTY DUCKS 0-1 0-2 2-2 2-5 - - 2-5 O DONNELL(19)
Za to na dziś widzę inną ciekawostkę
NY RANGERS vs CAR HURRICANES TYP 2 kurs 2,4 (z dogr.)
Ostanie spotkanie
2007-12-04 02:00 Fin
NHL NY RANGERS CAR HURRICANES 0-2 0-0 0-2 0-4 - - 0-4 STILLMAN(14)
NY ostatnio ma trochę problemów
00:00 Fin
NHL NY RANGERS NJ DEVILS 0-0 0-0 0-0 0-0 1-0 - 1-0 (1)SHANAHAN
2007-12-13 02:00 Fin
NHL WAS CAPITALS NY RANGERS 1-2 1-0 2-2 4-4 1-0 - 5-4 (4)GREEN
2007-12-17 00:00 Fin
NHL NY RANGERS PHO COYOTES 0-1 0-4 1-0 1-5 - - 1-5 (12)GIRARDI
2007-12-19 02:00 Fin
NHL NY RANGERS PIT PENGUINS 1-0 2-0 1-0 4-0 - - 4-0 (13)DRURY
2007-12-21 03:00 Fin
NHL MIN WILD NY RANGERS 1-1 3-1 2-1 6-3 - - 6-3 (10)GABORIK
2007-12-22 04:00 Fin
NHL COL AVALANCHE NY RANGERS 0-1 2-2 1-0 3-3 1-0 - 4-3 (2)WOLSKI
2007-12-24 02:00 Fin
NHL NY RANGERS OTT SENATORS 1-1 0-1 0-1 1-3 - - 1-3 FISHER(10)
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Carolina (19-15-2-1) at NY Rangers (17-15-2-2)
Carolina at NY Rangers
Typ.1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - Carolina
Kurs . 2.35 bwin
Zgadzam się z moim poprzednikiem, że w tym spotkaniu Carolina może nie jest faworytem ale powinna sobie poradzić z Rangersami. Niektórzy graja na NY i liczą na przełamanie passy ale.. Drużyny te maja praktycznie identyczny bilans Carolina na wyjeździe 10-8-0-1 , NY u siebie 11-8-0-0. Tak samo z under-over Carolina 19-14 a NY 14-19. (dom,wyjazd razem). Więc co przemawia za Caroliną ? Z pewnością style gry obu drużyn.Carolina jest zdecydowanie ofensywnie grającą drużyną. Oba zespoły oddają praktycznie tyle samo strzałów na bramkę tj.31 ale Carolina ma średnią bramek strzelonych większą tj. 3.40 przy 2.11 NY. To ponad jedna bramka więcej co przy underowych meczach, a w NY przeważnie są underowe to istotne.I tu zaważy kto wygra i jak sie spisze defensywa NY która nie ukrywam jest jedną z najlepszych.. Pod względem strzelonych bramek Carolina jest 3 w lidze a NY przedostatnie i chyba zaważy tu ofensywa tym razem. Kibicuję obobiście NY ale tym razem Carolina.
Ech no jednak Carolina nie dała rady choć było juz naprawdę dobrze, i gdyby zdobyli bramkę na 3 : 1 było by po meczy chyba. Ale to NHL wiec gratulacje dla NY.
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
-

Canadiens-Lightning
typ: UNDER 6 ⛔
kurs: 1.75

Miałem grac na zwycięstwo Lightning ale jednak sie rozmysliłem i postawiłem UNDER 6. A to dlatego że Tampa nie zachwyca skutecznością czego dowodem jest ich średnia bramek na mecz 3.27 (jedna z najgorszych w lidze NHL w obecnym sezonie). Montreal gra różnie na wyjazdach i różną ilośc bramek strzela ale myśle ze nie strzelą wiecej niz 2-3 bramki.
Miał być UNDER sorki za pomyłke ???? szkoda ze na bwinie sie tak nie pomyliłem bo by mi typ wszedł, pozdrawiam ????
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Toronto (15-14-5-3) at Philadelphia (16-14-1-3)
Toronto (15-14-5-3) at Philadelphia (16-14-1-3)
Typ : UNDER 6
Kurs : 1,83 bwin


Na dziś pierwszy mecz z NHL Toronto u Philadelphia. Philadelphia po prostu rozpacz, 6 porażek z rzędu i wcale nie jest tutaj faworytem i w tym spotkaniu. Toronto w tabeli jeszcze gorzej wiec dzisiejszy mecz to typowe spotkanie outsiderów. Gospodarze chcąc przerwać passę porażek muszą zagrać w obronie w końcu lepiej. Obie ekipy dużo strzelają ale jednocześnie dużo tracą goli. I to dziś martwi. Toronto na wyjazdach zdecydowanie under 6-11, a Philadelphia u siebie 8-8. Gospodarze mają zdecydowanie lepszą średnią strzelonych goli, w ostatnich 5 meczach o prawie 1,5 gola co przy takiej samej ilości strzałów na bramkę to sporo.
Podsumowując, gospodarze chcąc dziś wygrać muszą zagrać dobrze w obronie.To jedyny sposób by pokonać Toronto nawet grając u siebie. Poziom 6 bramek nie powinien zostać tym razem przekroczony. istnieje możliwość, że padnie 6 goli co daje nam zwrot stawki bo w 7 bramek i powyżej dziś nie wierzę. Chyba że któraś z drużyn wycofa na koniec bramkarza i padnie łatwa bramka. W NHL to dość częste.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ottawa Senators vs NY Islanders
Ponownie typ na Ottawę? Czemu nie, skoro przyjeżdżają Wyspiarze? Ottawa prezentuje równy poziom, zagrali bardzo dobrze w meczu z Buffalo, które przecież również jest w formie. Islandersi, no cóż, ledwie 21 miejsce w lidze, słaba gra szczególnie na wyjazdach, najmniej strzelonych goli w lidze - jakos nie widze ich w play offach w tym roku. Nie idzie im również gra z Ottawą - ostatni raz wygrali z nimi na wyjeździe blisko 5 lat temu. Czy przełamią złą passę? uważam że nie, tymbardziej ze dzisiaj w bramce nie zobaczymy Ricka DiPietro, tylko niedoświadczonego Wade&#39;a Dubielewicza. Wade zagrał juz w 5 meczach w tym sezonie. Przepuścił średnio 4,04 gola na mecz a jego skutecznosc to ledwie 86,8%. Zagrał dość dobrze z Toronto w osttanim meczu, jednak to było we własnej hali i ze słabymi Klonowymi Liściami... Między innymi z tych powodów ośmiele się nawet postawić handi na Ottawę.
Mój typ: 1 @ 1,55 / Ottawa -1,5 @ 2,05


Edmonton Oilers vs Anaheim Ducks

Odrodzenie Kaczorów? Moim zdaniem tak. To co pokazują w ostatnich meczach mozna porównać do ich poczynań z zeszłego sezonu. Nie wiem czy moze wpłynęło na to powrót Scotta Niedermayera, czy moze przejście do Anaheim jednego z najbardziej doświadczonych hokeistów NHL - Douga Weighta. Jednak dobra forma Kaczek to fakt. Świadczy o tym chociazby ostatni mecz z San Jose. Wygrana 2:5 na wyjeździe z jedną z najlepiej broniących druzyn NHL - to robi wrażenie. Co prawda Edmonton wygrało juz z nimi 3 razy, ale moze czas na przełamanie? Dzisiaj wśród nafciarzy nie zobaczymy bramkarza Dwayne&#39;a Rolosona oraz jednego z najskuteczniejszych graczy tej druzyny - Alesa Hemsky&#39;ego. Liczę na przełamanie Anaheim w tym spotkaniu. Nie sądze żeby rozstrzygnęło się to w dogrywce - ile razy Edmonton moze remisować? Ostatnie 6 meczy to 4 remisy...
Mój typ: 2 @ 2,15
 
cala 37

cala

Użytkownik
-

Canadiens-Lightning
typ: Over 6
kurs: 1.75

Miałem grac na zwycięstwo Lightning ale jednak sie rozmysliłem i postawiłem over 6. A to dlatego że Tampa nie zachwyca skutecznością czego dowodem jest ich średnia bramek na mecz 3.27 (jedna z najgorszych w lidze NHL w obecnym sezonie). Montreal gra różnie na wyjazdach i różną ilośc bramek strzela ale myśle ze nie strzelą wiecej niz 2-3 bramki.
Postawiles over a analize napisales pod under.:-D
Ja gram overek w tym spotkaniu tylko z jednego powodu otoz jak zauwazylem w spotkaniach druzyn ktore maja znaczna przewage spotkan underowych bardzo czesto pada over.
Niby glupota ale bardzo czesto sie sprawdza :spokodfhgfh:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Cala ,widocznie pnpol postawił na odwrót swojej krótkiej analizy,typ wszedł ,bramka 16 sekund przed końcem spotkania

19:44 Jan Hlavac (5), Backhand Shot. Assist: Nick Tarnasky, Mike Lundin

Wynik 5-2 dla Canadiens.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom