>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
eh no i wspalniale 100 zl postawienione na detroit i wtopa w ostatniej minucie 3 tercji ???? .Eh no ale takie zycie trzeba grac dalej ;]
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Minnesota-Nashville typ:1 kurs:1.95
Goscie zajmują ostatią pozycje w dywizji po ostatnich porażkach co wytłumaczyć można porażki z Detroid czy Colorado to pprzegrana z Vancouver u siebie chyba potwierdza spadek formy Nashville.Minnesota gra dosyć poprawnie zwłaszcza u siebie. Ostatnie spotkania Min.Wild to pięć wyjazdów i trzy wygrane co raczej dobrze prognozuje przed występem na swoim terenie. Gospodarze 7 listopada pokonali Nashville 3-4 na ich terenie, gdy Minnesota zwycięży wskoczy na pierwsze miejsce które po wczorajszej wygranej oblega Colorado z jednopunktową przewagą nad Wild
Vancouver-New Jersey typ:2 kurs:2.45
New Jersey w przeciągu sezonu notuje dobre występy dwie kolejki temu niespodziewanie przegrali z Phoenix co raczej było wypadkiem ponieważ zrechabilitowali się w kolejnej kolejce zwycięztwem nad Philadelphia.Zespół Vancouver ostatnio nie zalicza najlepszych wyników przegrana z Edmonton San Jose Pitsburg a zwłaszcza LA świadczą o delikatnym kryzysie Van. Canucks które dzisiaj na pewno nie będą mieć z górki.Diabły są liderem swojej dywizji z przewagą 4 punktów nad Philadelphia jednak ma rozegrane od nich dwa spotkania więcej takze od NY ISL. i po jednym od pozostałych druzyn takze aby zachować fotel lidera muszą wykożystać słabą formę Vancouver.
San Jose-Anaheim typ:1 kyrs:2.10
Wygrane wyjazdy z Colorado czy Dallas przykrywa trochę cien porażki 1-7 z Bufallo następnie wygrana u siebie z Minnesota,Vancover i porażka z Dallas to ostatnie wyniki SJ.
We wcześniejszych konfrontacjach SJ regularnie wygrywali ostatnio jak by trochę się zacieli jednak wszystko jest na dobrej drdze ponieważ po porażce potrafią wyciągać wnioski i wygrywać kolejne mecze.W poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe po dogrywce z Anaheim więc u siebie powinni poradzić sobie z nimi w 3 tercjach.Anaheim ostatnio gra gorzej od dzisiejszych przeciwników i nie powinni zabrać punktów.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
New York Rangers v Pittsburgh Penguins

Rangersi to najbardziej underowa druzyna NHL.Aktualnie znajdują się w srodku konferencji wschodniej,ale zawdzieczają to glownie wystepom na wlansym lodzie.Tu graj a bardzo dobrze i sa jedna z najwyzej notowanych druzyn.Na wyjazdach grają słabiej, dosc czesto remisuja,ale i tak wiecej mają przegrancyh.Pittsburgh to rowniez sredniak konferencji wschodniej.W ostatnim spotkaniu wygrali z innym zespołem z Nowego Jorku-Islandersami.Szybko strzelone 2 bramki były kluczem do zwyciestwa (3-2).Teraz również zagrają na wyjezdzie.Trzeba jendak pamietac,ze Rangersom bardzo trudno strzelic bramke szczegolnie na ich lodowisku.Przekonali sie o tym chociazby Diabły z New Jersey.Przed tygodniem byli w swietnej formie,ale mimo to ni strzelili zadnej bramki Rangersom.Podsumowując dobrze Pittsburgowi w tym meczu nie wroze,ale under jest bardzo prawdopodobny.

Typ:UNDER✅

=======================================================================

Montreal Canadiens - Florida Panthers

Montreal całkiem nieźle spisuje sie w ostatnim czasie.W zeszły czwartek wygrali wyjazdwoy mecz z Philes 4-1.Nastepnie w sobote w meczu u siebie wygrali z bardzo dobrze spisującymi sie graczami z Toronto,a wynik to również 4-1.Floryda to jedna z gorszych druzyn konferencji wschodniej.3/4 kolejki temu osiągali całkiem niezle wyniki.Wygrali nawet wyjazdowy mecz z St.Louis,co prawda tylko 1-0,ale wygrali.Później przyszła pora na lidera i z Detroit przegrali 5-2.Ciekawostka do tego typu moze byc to,ze rok temu 2 spotkania pomiedzy tymi druzynami zakonczyl sie wynikami 1-0(i to po dogrywce) i 0-1,wiec widac under to nie rzadkosc.


Typ:UNDER ✅
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Columbus Blue Jackets - Calgary Flames (wynik 1-3)✅
Mój typ under 5.5
kurs Expekt 1.75


W dzisiejszym meczu rozgrywanym w Nationwide Arena w bramce Kurtek stanie niesamowity w tym sezonie Pascal Leclaire (GAA 2.02,SV% 0.927 ,SO 6 !!!).Bramki Płomieni strzegł będzie Fin Miikka Kiprusoff (GAA 2.89,SV% O.891 ,SO 0).

Smutne wydarzenie związane jest z Nationwide Arena.
16 marca 2002 w tej hali, 13-letnia Brittanie Cecil obecna na widowni została trafiona w głowę rykoszetującym krążkiem podczas meczu hokejowego National Hockey League pomiędzy Columbus Blue Jackets i Calgary Flames, co spowodowało jej zgon dwa dni później.Niefortunnym strzelcem był Norweg Espen Knudsen. W wyniku tej pierwszej tragedii tego rodzaju w historii National Hockey League, hale hokeja zawodowego w Ameryce Północnej (w ligach NHL, AHL i ECHL) zostały wyposażone w wysokie sieci chroniące publiczność, zamontowane na obu końcach lodowisk, powyżej tradycyjnie stosowanego szkła ochronnego.

Powyższy tekst jest zaczerpnięty z Wikipedii ,gdzie musiałem zeedytować datę wydarzenia i dodałem niefortunnego strzelca.



W dzisiejszym spotkaniu Pascal będzie miał bardzo utrudnione zadanie ,naprzeciw niego stanie 5 pod względem liczby strzelonych bramek zespół NHL.
Ostatnie 3 mecze Płomieni zakończyły się wynikiem overowym.W szczególności w pamieci kibiców utkwił najwyzszy tegoroczny wynik całej NHL - Tampa Bay Lightning - Calgary Flames 6-9.
Czas najwyższy ,aby powstrzymać najlepszych strzelców Calgary ,Jarome Iginla (23 gole,25 asyst ,+/- + 12),Kristiana Huseliusa (14 goli,19 asyst) oraz Daymonda Langkowa (14 goli,18 asyst ,+/- + 5)

W tym sezonie oba zespoły spotkały się juz jeden raz
2007-12-02 Calgary Flames - Columbus Blue Jackets 3 - 4 OT
W tym spotkaniu nie udało sie zatrzymać Jarome i Daymonda ,którzy strzelili po jednej bramce.Mecz życia rozegrał w tym spotkaniu Glencross Curtis✅ ( 5 goli,4 asysty) ,strzelec 2 bramek, w tym najważniejszego w dogrywce.

Statystyki meczów rozgrywanych w Nationwide Arena przemawiaja za wynikiem underowym ,na 17 rozegranych spotkań ,aż 12 konczyło sie wynikiem under 5.5.Czas najwyższy również powstrzymać serię overów Płomieni.Mój typ under 5.5✅

Ostatnie wyniki Columbus Blue Jackets

16/12/2007 NHL Boston vs. Columbus L - 2:0
13/12/2007 NHL Columbus vs. Colorado W - 4:1
11/12/2007 NHL Columbus vs. Anaheim L - 3:3 3:4 (OT)
09/12/2007 NHL Columbus vs. Minnesota L - 1:2
06/12/2007 NHL Columbus vs. Colorado W - 5:4
04/12/2007 NHL Columbus vs. Dallas L - 1:1 1:2 (AP)


Ostatnie wyniki Calgary Flames

17/12/2007 NHL St Louis vs. Calgary W - 3:5
15/12/2007 NHL Carolina vs. Calgary W - 3:4
14/12/2007 NHL Tampa Bay vs. Calgary W - 6:9
12/12/2007 NHL Florida vs. Calgary W - 1:1 1:2 (AP)
10/12/2007 NHL Chicago vs. Calgary W - 2:3
07/12/2007 NHL Calgary vs. Pittsburgh L - 2:2 2:3 (AP)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Philadelphia Flyers vs Phoenix Coyotes
Kojoty kontynuują swoją podróż po wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Rozegrali jzu 3 mecze na wyjeździe - pierwszy z nich to było przegrane Spotkanie z Islandersami. Następnie przychali do New Jersey i wygrali, jednak mozna powiedzieć że Diabły ułatwiły im zadanie - multum niepotrzebnych i nieodpowiedzialnych zagrań doprowadzało do wielokrotnych osłabień, co wykorzystały Kojoty. Potem spotkanie z Rangersami. Ci natomiast zagrali w obronie po prostu beznadziejnie, na dodatek w bramce nie stał doświadczony Lundqvist, tylko Valliquete. Praktycznie wszystkie gole Phoenix mozna obciążyć na konto obrońców bądź bramkarza (np. pierwsza bramka to był samobój Tyutina, krążek odbił się od kija, a druga bramka to zły wyjazd spoza bramki Valliquete&#39;a). Czy Phoenix zakończy swoją podróż 3cim z rzędu zwycięstwem na wyjeździe? Nie sądze. Do bramki gospodarzy ponownie wraca Mathieu Biron, IMO jeden z lepszych bramkarzy ligi. Najprawdopodobniej zobaczymy też Kimmo Timonena, najlepszego obrońcę Lotników, który wraca po kontuzji. Flyers nie rozpieszczają swoich kibiców - ostatnie zwycięstwo było tydzień temu, gdzie zwyciężyli Pingwiny. Teraz mają 3 lose streak, na pewno będą chcieli przerwać tą passę, nie sądze żeby im się to nie udało, bo Phoenix w ostatnich meczach miało więcej szczęścia niż umiejętności.
Mój typ: 1 @ 1,90 (2:3)
Montreal Canadiens vs Florida Panthers
Początkowo zastanawiałem się nad zwycięstwem gospodarzy, jednak zrezygnowałem. Jakoś nie mam zaufania do tej drużyny i nie przekonuje mnie ich potencjał ofensywny, na który składają się główne tylko Kovalev i Koivu. Mam duże wątpliwości, czy mogą sobie poradzić z Florydą, szczególnie jeśli na ich bramce stoi Tomas Vokoun. Jest to kolejny świetny bramkarz w lidze (GAA 2.54, skuteczność 0.923) z którym mało kto może sobie poradzić. Wystarczy spojrzeć w ostatnie mecze - tylko w 2 z ostatnich 9 meczy przepuścił więcej niż 2 gole - z Washingtonem i z fenomenalnym Detroit. A w dwóch meczach zachował czyste konto. W tym sezonie obie druzyny juz się spotkały i mecz zakończył się wynikiem typowo piłkarskim 1:1. Ale nawet bez Vokouna drużyna Florydy wybitnie nie leży Montrealowi. Tylko z jedną drużyną w NHL nie wygrali ponad 50% spotkań i są to właśnie Pantery. Nie uważam, zeby oba teamy rozstrzelały się dziś w nocy, IMO jest to dość pewny typ.
Mój typ: Under 5,5 @ 1,70 (2:3)
 
max-de-luca 0

max-de-luca

Użytkownik



▶ Chicago Blackhawks - Nashville Predators :hokej: Nashville Predators / 3,00

Dla Chicago Blackhawks i Nashville Predators grudzień nie jest jak na razie zbyt dobrym miesiącem. Dziesiejszej nocy, od 2:30 czasu polskiego, Jastrzębie(2L,Buffalo,Florida) i Drapieżnicy(4L,Detroit,Colorado x2,Minnesota) powalczą w United Center o być może przełomowe zwycięstwo dla którejś z najsłabszych drużyn Central Division. Dla porównania, postawa ekip w listopadzie i grudniu.

Nashville: Listopad: 8-2-2, Grudzień: 2-6-0
Chicago: Listopad: 8-3-2, Grudzień: 1-6-0​

To będzie trzeci h2h w tym sezonie między nimi. Dwukrotnie wygrywali Nashville Predators. Najpierw 5:4 OT na własnym lodowisku, potem w United Center 5:2. Od 2006 bilans Predators w meczach z Blackhawks wynosi 6-0-2.
Najlepiej punktującymi zawodnikami są Patrick Kane w drużynie Jastrzębi( ostatni punkt zdobyty przeciwko Buffalo ) i Martin Erat w ekipie Drapieżników( asysta w ostatnim meczu przeciwko Minnesocie ). Co do strzelców, w Nashville nalepszy jest Radek Bonk (4 mecze bez gola), a w Chicago, Patrick Sharp (2 mecze bez gola). Ostatnie 5 spotkań w United Center to cztery wygrane Nashville Predators. W bramce Chicago Blackhawks, Patrick Lalime (GAA 2.52), na przeciwko stanie Dan Ellis (GAA 2.31). Chicago ma się gorzej niż Nashville. Dość dużo kontuzji, a co za tym idzie, porażki z zespołami w ich zasięgu (Buffalo,Florida). Predators serii 4L w tym sezonie jeszcze nie mieli, a na będącym w średniej, żeby nie powiedzieć słabszej formie Chicago Blackhawks, ten niekorzystny bilans powinien się zakończyć.
 
appartions 0

appartions

Użytkownik
Dziś ciekawie zapowiada się mecz Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs


Tampa po słabszych meczach powina sie rozkręcić choć Toronto to mie łatwy przeciwnik Kurs dość wysoki Dlatego warto postawić z podpórką na Tampa

Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 1 2,30
x 4,25 2 2,50


Z podpórką na tampa Kurs 1,50
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
No też uważam że Tampa Bay dzis wygra, jest mozna na własnym lodiwsku choc ostatnimi czasy jej cos nie idzie:/ jak bedzie sie okaże, tak jak mówie powinna wygrać ale nie obstawiam tego meczu.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Boston-Pittsburgh typ:1 kurs:2.20
Boston co prawda będzie miał problemy z dogonieniem Ottawy jednak o drugą pozycje w swojej dywizji powinni walczyć dwa potknięcia mogą spowodować spadek na ostatnią pozycję.Boston ostatnio zdobył więcej punktów na wyjeździe przegrywając u siebie min. z rewelacyjną Ottawą i New Jersey które nalezą do czolówki.Pittsburg w ostatnich kolejkach notuje wysokie porażki (ostatnio Rangers 4-0 Philadelphia 8-2 Ottawa1-4)sądze że Boston których forma jesy w miare dobra wykorzysta słabą dyspozycje rywali i pokona Pittsburgh na swoim lodzie
Minnesora-Rangers typ:1 kurs:2.10
Minnesota gra dosyć przyzwoicie ich forma wydaje się być dobra a sytuacja w dywizji jest bardzo ciekawa.Zajmują pozycje lidera jednak dwie drużyny za nimi mają tyle samo punktów, czwarta ekipa posiada do nich jeden a ostatnia cztery pkt straty .Gospodarze na to spotkanie powinni być w 100% zmobilizowani.Forma Rangersów jest obecnie chwiejna co prawda pokonali ostatnio Pittsburg 4-0 jednak nie był to zbytnio wymagający przeciwnik.Porównując obecne dyspozycje i sytuacje obu ekip gospodarze powinni podreperować bilans na własnym terenie
 
kaczmar87 0

kaczmar87

Użytkownik
Ja dzisiaj bardzo chętnie gram Saint Louis - Detroit. Chociaż po przedostatnim remisie jestem trochę zrażony do Red Wingsów to nie sądzę aby dzisiaj miała mnie zaskoczyć niespodzianka w postaci Detroit. Hmm można przypuszczać, że jednak po wysoko wygranym poprzednim meczu zawodnicy są trochę zmęczeni ale myślę, że będą walczyli o utrzymanie jakże wysokiej przewagi nad Senatorami w tabeli. Mój typ Detroit.⛔ ????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
San Jose Sharks vs Phoenix Coyotes

Ile można wygrywać na wyjeździe cały czas wykorzystując błędy gospodarzy? No właśnie nie wiem, bo Phoenix jest w takiej sytuacji. Ostatni mecz z Philadelphią był zdecydowanie gorszy niz ten z NYR czy NJ. Philadelphia od poczatku meczu przeważała i prowadziła 2:0, jednak błedy w obronie doprowadziły do wyrównania w zaledwie 3 minuty, pod koneic 2 tercji. 3 tercja to była równa walka obu zespołów, Lotnikom widocznie zabrakło sił na końcówkę, co wykrozystały Kojoty. Teraz Phoenix ma 3win streak, i to na wyjeździe, teraz czeka ich kolejny mecz w cudzej hali. Na ich drodze stanie San Jose, z którym na 4 mecze w tym sezonie nie wygrało ani jednego! Na dodatek w 3 z tych 4 meczy Kojoty nie potrafiły nawet strzelić gola. Rekiny ostatnio grają poniżej oczekiwań. Bardzo ważna przegrana z Dallas pozbawiła ich pozycji lidera w Dywizji Oceanu Spokojnego. Następne 2 mecze to były pojedynki ze zdobywcą Pucharu Stanleya, Anaheim, które gra coraz lepiej i mają już w składzie Scotta Niedermayera, jednego z najlepszych obrońców ligi. Jeden z tych meczy wygrali po dogrywce, drugi - u siebie - przegrali 0:2. Czy Rekiny moga sobie pozwolić na kolejną stratę punktów z rywalem z własnej Dywizji? Zdecydowanie nie, trzeba zacząć odrabiać straty i wskoczyć na 1 miejsce w dywizji. Nie sądze żeby było dzisiaj być trudno dla San Jose w dzisiejszej potyczce, Rekiny lubią i umieją grać z Kojotami. Trzeba też po dwóch przegranych meczach we własnej hali odwrócić tą tendencje i dać trochę radości kibicom.
Mój typ: 1 @ 1,80 (2:2)

Ottawa Senators vs Atlanta Thrashers

Ottawa jest w znakomitej formie, jednak długa seria wygranych powoduje, że ryzyko wtopy jest coraz większe. Dlatego odpuszczam sobie stawienie na nich, szczególnie po meczu z Boston gdzie zagrali gorzej niz w poprzednich meczach. Oczywiście nie mówię że Atlanta tu zwycięży, bo wcale tak nie uważam, ale na pewno nie zdziwię się jak tak będzie. Zdecydowałem się jednak na over. Obie druzyny spotkały się w tym sezonie juz 3 razy, 2 razy padał over. W jednym meczu było 1:3 dla Ottawy, jednak nie sądze żeby to sie powtórzyło i dziś. Atlanta strzela duzo bramek, ale przez dziurawą obronę nie daje im to wygranej, bo tracą jeszcze więcej. Hossa, Kovalchuk, Rechi i Kozlov, czyli główna siła ataku nie zawodzi, w niedawnym meczu z Ottawą potrafili strzelić 3 bramki, a ostatni mecz z Tampą to aż 6 bramek. Senatorzy również mają swoje armaty i jezeli chodzi o skutecznosc to lepsze są tylko Czerwone Skrzydła. Nie raz pokazywali, że ze Srokami grać umieją. Udowadnia to 16 bramek (5,33 gola na mecz) strzelonych Atlancie w tym sezonie. Mówiłem o słabej obronie Atlanty, ale przecież w Ottawie nie jest lepiej, bo nie znaleźli do tej pory recepty na Kovalchuka czy Hossę, obrońcy nie mogą ich upilnować i ci kierują krążki do bramki Gerbera. Dlatego uważam że dzis nie będzie inaczej i zarówno goście jak i gospodarze zaoferują nam worek bramek.
Mój typ: over 5,5 @ 1,60 (3:2)
 
appartions 0

appartions

Użytkownik
Dziś ciekawie zapowiada się mecz Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs


Tampa po słabszych meczach powina sie rozkręcić choć Toronto to mie łatwy przeciwnik Kurs dość wysoki Dlatego warto postawić z podpórką na Tampa✅✅✅✅✅✅

Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 1 2,30
x 4,25 2 2,50


Z podpórką na tampa Kurs 1,50


No i poszło Wygrała tak jak przypuszczałem :-D
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
a co myslicie o BUFFALO-PHILADELPHIA 1 ? Bo sie zastanawiam nad tym typem, nie znam sie na hokeju ale po analizie wydaje mi sie ze Buffalo wygra :&gt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z tego co przeglądam to widzę, że nadal panuje jakaś &quot;masówka&quot; na Red Wings. Skrzydła mają teraz dość sporą serię meczów na wyjeździe. I jedno czuję... z kimś wygrają... Więc życzę powodzenia tym, którzy polują na win Detroit. Są i duże szanse, że jak już wygrają to będzie to z hcp -1.5. Tylko trzeba przewidzieć kiedy wygrają.
A tak na marginesie widzę, że Ci wszyscy którzy napisali analizy niedawno do meczu DET- WAS do dziś są chyba w szoku bo analizy nawet nie &quot;podsumowali&quot;. Mimo, że dyskusja przed tym meczem była mocno &quot;ożywiona&quot;.
pozdr
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
a co myslicie o BUFFALO-PHILADELPHIA 1 ? Bo sie zastanawiam nad tym typem, nie znam sie na hokeju ale po analizie wydaje mi sie ze Buffalo wygra :&gt;

Według mnie też BUFFALO powinno wygrac ten mecz, ostatnio grają nadzwyczaj dobrze bo kiepskim początku sezonu, a Flayers nie wygrali od 4 spotkań. Choc bezpieczniej jest dać ze wygrają łącznie z dogrywką kurs 1.66
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
TYP NA DZISIAJ:
New York Rangers - Colorado Avalanche wynik 3:3 po dogrywce 3:4 ✅ ???? ????
typ: 2 łącznie z dogrywką
kurs: 1.63​
Ostatnie 5 spotkań wygrywali zawodnicy Avalanche i teraz tez nie moze być inaczej.
 
P 0

pitbull

Użytkownik
CALGARY FLAMES - DALLAS STARS
Calgary zakończyła serię wyjazdów ze znakomitym wynikiem 6-1-0 i wreszcie zagra na własnej tafli lodu . Przeciwnikiem ich będzie bardzo groźna drużyna Gwiazd która serię wyjazdów jak do tej pory nie może zaliczyć do udanych bilans 1-1-1 . Choć z drugiej strony patrząc przeciwnicy drużyny z Dallas byli znacznie mocniejsi ( San Jose Sharks , Edmonton , Vancouver ) a mecz z Vancouver był bardzo zacięty a jak wiadomo Vancouver w tym sezonie do słabeuszy nie należy wręcz przeciwnie jest jednym z kandydatów do końcowego triumfu.Calgary jest drużyna która według mnie lepiej spisuje sie na wyjazdach oraz w tedy gdy ich rywalem jest teoretycznie słabsza drużyna .Dallas juz nie jednokrotnie udowodniło że nie boi sie niczego i nikogo .Dlatego też myślę ze Flamens zakończą dzisiaj serie 9 meczy bez porażki a Dallas zrehabilituje sie po ostatniej porażce
TYP : DALLAS STARS 2,60
 
kaczmar87 0

kaczmar87

Użytkownik
COLUMBUS BLUE JACKETS - LOS ANGELES KINGS

Mój typ: Columbus blue jackets
Kurs: 2,00
Buk: Expekt​

Dzisiaj w nocy w Nationwide Arena w stolicy stanu Ohio odbędzie się mecz NIebieskich Kurtek z Królami z Miasta Aniołów. Spotkanie zapowiada się ciekawie, ponieważ ( i tu niespodzianka ) obie drużyny nie spisują się dobrze w NHL. Ostatnie mecze tych drużyn to raczej porażki. Kingsy są na ostatnim miejscu tabeli Oceanu Spokojnego natomiast Columbus zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli konf. Centralnej. Columbus od ostatniego miejsca dzielą tylko 4 punkty więc sądzę, że będą chcieli wywalczyć dziś kolejne punkty ze słabymi Kings bo jeżeli nie z mini to z kim ? :-D
Columbus u siebie spisują się nawet przyzwoicie, ich bilans to 9-4-5 tak więc mogę zaryzykować że dziś będzie kolejny WIN.
Kingsy są dosyć słabą drużyną a biorąc pod uwagę, że grają na wyjeździe (4-1-10) to nie widze przed nimi zbyt wielkich szans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom