>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
panmv 10

panmv

Forum VIP
Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins
Analiza:
Przede wszystkim licze na zakończenie serii wygranych Pingwinów. Wygrali ostratnie 4 mecze, z czego 3 na wyjeździe. Ale było to balansowanie na cienkiej linii, bo 2 z tych meczy wygrali dopiero po karnych. Natomiast Philadelphia ostatni raz u siebie wygrała... miesiąc temu! A dokładnie 13 listopada z Islandersami. A dwa dni wcześniej wygrali własnie z Pingwinami 5:2. Na pewno po tak długiej przerwie Lotnicy będa chcieli kibicom pokazać, jak się wygrywa na własnym lodzie. Nie licze tu na zwyciestwo po dogrywce, bo Pingwiny w dwóch ostatnich meczach odnotowały remis, więc wątpie zeby było tak i dzisiaj. Innym argumentem przemawiającym za gospodarzami to absencja bramkarza gości - Marc&#39;a Andre Fleury. Może nie spisuje sie on ostatnio najlepiej (GAA 2.90, SP .902%), jednak jest on &quot;talizmanem&quot;, zawodnicy czują się pewniej jesli on stoi na bramce. Można to porównać do sytuacji Emery&#39;ego w Ottawie. Jest bramkarzem gorszym niz Gerber, a mimo to trener częściej stawia właśnie na niego. Co do bramkarza Lotników - Biron spisuje sie bardzo dobrze (GAA 2.60, SP.924%) a w ostatnich 2 meczach kapitulował tylko 3 razy na 61 strzałów (a trzeba zauważyć jak bardzo ofensywną druzyną jest Colorado). Sądzę, że dzisiaj Lotnicy zakończą serie wygranych hokeistów z Pittsburgha.
Mój typ: 1 @ 2,10 (8:2)
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
NHL

Buffalo Sabres - NY Islanders ✅ 5:3
1 kurs: 2.06

NA HSBC Arena dzisiejszego wieczoru odbedzie sie spotkanie pomiedzy miejscowymi Sabres a ekipa NY Islanders. Oba zespoly spisuja sie ponizej oczekiwan. Sabres na wlasnej tafli graja slabo na 14 spotkan wygrali 6 tyle samo porazek oraz dwa remisy. Jednak ze strzelaniem bramek wiekszego problemu nie ma srednia 3,57 gola na mecz jest w miare przyzwoita. Gospodarze zagraja optymalnym skladem, gdyz kontuzjowani (Numminen, Miller czy Kalinin) to zawodnicy ze tak powiem &quot;drugiego&quot; skladu. Bramki dla Sabres zdobywac beda miedzy innymi Derek Roy (11 bramek), Jochen Hecht (9) czy Thomas Vanek (7). Islanders w meczach wyjazdowych graja slabo bilans spotkan to: 4-2-7. Zreszta nie wygrali wyjazdowego spotkania w regulaminowym czasie gry od 19 listopada br kiedy to pokonali na Madison Square Garden NY Rangers 1:2. NY Islanders w meczach wyjazdowych strzela srednio 2,23 bramki na mecz. W tym spotkaniu spodziewam sie wysokiej wygranej gospodarzy - Buffalo Sabres.

Na 11 spotkan pomiedzy Sabres a Islanders 6 razy gora byla ekipa z Buffalo, 5 razy wygrywali Islanders.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Washinton Capitals vs New York Rangers
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem filipa_r2, że Washington jest na fali. Ledwie 2 wygrane o tym nie świadczą. Na dodatek jedna wygrana była nad przeciętną na wyjazdach Atlantą, a druga nad Diabłami, które po długiej serii wygranych musiały odpuścić. Jakos nie widzi mi się 3 wygrana z rzędu Stołecznych :wink: A co do Rangersów to pora wygrywać! Bo 4 ostatnie mecze i ledwie 1 wygrana i to po dogrywce to słabo. Jedna ta wygrana jakże ważna - nad New Jersey, czyli nad ich odwiecznymi rywalami. Na pewno ich to podbudowało po ostatnich słabych występach. Myślę też że bramkarz NY, Lunqdvist powoli wraca do swojej optymalnej formy. Zachował przecież czyste konto w poprzednim meczu. Owieczkin i spółka na pewno są do zatrzymania. Już w tym sezonie oba teamy się spotkały na lodowisku Rangersów - gospodarze wtedy wygrali 3:1. Rangersi jeśli chcą powtórzyć sukces sprzed roku (awans do play-off) to muszą przestać grać w kratkę i wygrywać z przeciętniakami...

Mój typ: 2 @ 2,15 (4:4)
 
kaczmar87 0

kaczmar87

Użytkownik
Mecze na 14.12.2007
Przedstawię 3 najciekawsze mecze tej nocy ( przynajmniej jak dla mnie) :

DETROIT RED WINGS - EDMONTON OILERS
Typ: 1
Kurs : 1,55
Buk : Expect


Dzisiaj w nocy miejscowi Red Wings podejmą na własnej tafli Edmonton Oilers. Jest to moim zdaniem bardzo dobra okazja na zarobienie odrobiny pieniążków :-D
Jak wiadomo Detroit ostatnimi czasy sprawują się znakomicie, niektórzy uważają nawet, że aż zbyt dobrze i należy w najbliższych spotkaniach raczej wypatrywać porażki Skrzydlatych ale nie sądzę, żeby miało to nastąpić właśnie dzisiaj w nocy. Dla upewnienia mogę tylko podać,że Detroit na 15 rozegranych u siebie spotkań wygrało aż 13 (co mówi samo za siebie) natomiast Olejarki w meczach wyjazdowych sprawują się różnie ich bilans to 7-2-7.
Mój typ to zdecydowana 1.

NASHVILLE - COLORADO
Typ: 1
Kurs : 2,15
Buk : Expect


Kolejnym ciekawym typem dzisiejszej nocy jest typ na Nashville. Co prawda oba te zespoły w poprzednich meczach uzyskiwały wyniki bardzo różne więc trudno na tej podstawie opierać swój typ jednakże patrząc na to iż Predatory będą dzisiaj grały na własnym terenie to napewno bardziej zmotywuje ich do ostrzejszej walki o zwycięstwo (co pokazują statsy 8-1-5) natomiast Colorado w swoich meczach wyjazdowych naprawdę nie zachwyca. Przegrywają oni dużą ilość spotkań a nieliczne wygrane są raczej z drużynami znacznie słabszymi. Bilans meczów wyjazdowych Avalanche jest następujący (4-1-10) można więc na tej podstawie przypuszczać, że mecz rozstrzygnie się na stronę Predatorów. Interesująca jest w tym meczu podpórka ( 1X ) jednakże kurs wtedy jest troszkę mały - 1,4 więc zaryzykuję czystą jedynkę.


PITTSBURGH FLYERS- OTTAWA SENATORS
Typ: 2
Kurs : 2,25
Buk : Expect


No i ostatni mój typ na dzisiaj wieczór - Pittsburgh z Ottawą. Jest to typ odrobinę ryzykowny albowiem wielu graczy zapewne jeszcze pamięta jak przez ostatnie 2 tygodnie spisywali się Senatorzy i że ich gra nie należała do najlepszych. Nie pozostawało wtedy nic innego jak tylko czekać na przełamanie formy i czas gdy Ottawa znowu zacznie grać porządny hokej. No i ostatnio obserwujemy jakby zmianę właśnie w tym kierunku: wygrana z Florydą,Dallas a wczoraj w nocy druzgocące zwycięstwo 0:6 nad Huraganami z Caroliny. To wszystko składa się na obraz dość zachęcający aby dać swój typ na Senatorów. Pittsburgh dotychczas u siebie przegrał 6 meczy ( 7-2-6 ) a Ottawa wliczając ich ostatnie pasmo niepowodzeń na wyjeździe utrzymuje bilans ( 9-2-2 ) więc podliczając mogę zaryzykować stwierdzenie, że Ottawa jeszcze dzisiaj popłynie na tej samej fali na której płynie od ostatnich 3 spotkań i dzisiaj w nocy zanotuje 4 z kolei zwycięstwo.

Jestem bardzo ciekawy co Wy o tym sądzicie i proszę o komentarze do tych spotkań.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Detroit Red Wings vs Edmonton Oilers
Czerwone skrzydła grają fenomenalnie, są na 1wszym miejscu w lidze i odskoczyli reszcie na dużą ilość punktów. Bilans 22-6-2 mówi wszystko. A na własnym lodzie jest jeszcze lepiej: 13-2-0. Obrona tez gra bardzo dobrze - w ostatnich 6 meczach nie pozwolili na wbicie sobie więcej niż 2 bramek. Trójka Datsyuk, Zetterberg i Holmstrom spisuje się bardzo dobrze :wink: Oczywiście seria porażek musi sie skończyć, ale czy dzisiaj? Nie sądze, słabe Edmonton jakoś do tej pory nie mogli znaleźć recepty na obronę Detroit (przegrali oba mecze w tym sezonie). Z resztą, serie mogą trwać dłużej, co udowodniło New Jersey, 10 zwycięstw z rzędu (Detroit ma 7 zwycięstw). Odpuścić sobie mecz? Myślę że przystopować można na meczu wyjazdowym, po ciężkiej podróży, a nie we własnej hali przed 18 tysiącami swoich kibiców. Nie widze też ryzyka remisu, Edmonton 2 ostatnie mecze zremisowało, więc 3 remis w tym przypadku jest mało prawdopodobny.
Mój typ: 1 @ 1,52 (3:3)
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Tampa Bay Lighting - Calgary Flames
1 kurs: 2.18

Lighting wracaja na wlasne lodowisko po dwoch niezbyt udanych wyjazdach do Kanady (mecze z Toronto i Montrealem). Tampa Bay u siebie gra znakomicie bilans spotkan to 10-3-3. Nie przegrali u siebie od 24 listopada br ulegajac wtedy ekipie NJ Devils 2:3. Od tego czasu na swoim obiekcie Lighting grali 4 razy. 3-krotnie zwyciezali (raz po dogrywce) i raz przegrali (dogrywka). Gospodarze wystawia najmocniejszy sklad z Lecavailerem (20 bramek), Prospalem (13) i St.Louisem (10) na czele. Calgary w swoich szeregach ma rowniez brakostrzelnych zawodnikow np Ignila (16) czy Langkow (11). Jednak mecze wyjazdowe Flames raczej nie wychodza bilans to 4-3-6. Chociaz ostatnie 2 mecze wyjazdowe to dwa zwyciestwa nad Chicago Blackhawks i Florida Panthers (OT).

Do tej pory druzyny graly ze soba 4 razy. 2 zwyciestwa Tampy, 2 Calgary.

Pittsburgh Pinguins - Ottawa Senators
2 kurs: 2.30

Stawiam w tym spotkaniu na zwyciestwo gosci z kilku powodow. Senators lapia wiatr w zagle po serii kilku porazek, chca nadrobic pkt brakujace im do fenomenalnego Detroit w ogolnej tabeli NHL. Ostatnie trzy wyjazdowe zwyciestwa z rzedu. Przyzwoity bilans wyjazdowych spotkan 7-4-2. Najlepszy strzelec Ottawy (Daniel Alfredsson) od trzech spotkan nie trafil - musi nadrobic zaleglosci. Wczorajsze zwyciestwo z duzo mocniejsza od Pinguins ekipa Hurricanes az 6:0. Kolejnymi argumentami potwierdzajacymi typ na Ottawe jest przecietna gra Pittsburghu na wlasnej tafli bilans spotkan to 6-2-6. Pinguins strzelaja u siebie rowniez bardzo malo bramek 60% spotkan zakonczylo sie wynikiem underowym.

Do tej pory grali ze soba 8 razy. 6 zwyciestw Ottawy, 2 Pittsburgha.

Podsumujac:

Tampa Baz Lighting - Calgary Flames 1 2.18
Pittsburhg Pinguins - Ottawa Senators 2 2.30

AKO: 5.00


Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przedstawię 3 najciekawsze mecze tej nocy ( przynajmniej jak dla mnie) :

DETROIT RED WINGS - EDMONTON OILERS
Typ: 1
Kurs : 1,55
Buk : Expect
W ekipie gości chyba z sześciu odpada ze składu w Detroid tylko dwóch nie powinni zgotować niespodzianki
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

Nashville Predators vs Colorado Avalanche
Nashville Predators ⛔ 1:2
2.15
Expekt


Już dziś o 2:00 Lawiny z Colorado zawitają do Tennessee gdzie w hali Sommet Center podejmować będą miejscowych Drapieżców. Oba zespoły swoje ostatnie mecze przegrywały - Nashville u siebie z Detroit 1:2, Colorado 1:4 z Columbus. Oglądając po części mecz i powtórki to gra Nashville mogła się bardziej podobać. Fakt, że Lawinom nie wiedzie się na wyjazdach w tym sezonie nie znaczy, że będą łatwym kąskiem dla Drapieżców. Na 15 spotkań zdołali wygrać zaledwie 4, a gdy już wygrywali to z zespołami słabo spisującymi się w tym sezonie, bo do takich na pewno można zaliczyć LA Kings czy Nafciarzy z Edmonton. Tak więc czy dziś im się uda? Wg mnie - znów nie, tymbardziej bez kontuzjowanego Joe Sakica. Jeśli Barry Trotz chce realnie myśleć o grze w Play offach drużyna z Miasta Muzyki musi skrupulatnie zdobywać punkty, bo tych na dzień dzisiejszy jest zaledwie 30. W obu zespołach dojdzie do zmiany golkiperów w porównaniu z ostatnimi meczami. Theodora zmienia Peter Budaj [GAA 2.95, SV 0.887%, 0 SO], który zresztą bronił w jedynym w tym sezonie spotkaniu obu drużyn (NSH 4:0 COL) i nawet nie dograł do końca tego pojedynku. Ellisa zastąpi zdrowy już Chris Mason [GAA 3.09, SV 0.892%, 1 SO], który swoje jedyne czyste konto w tym sezonie zaliczył właśnie z Lawinami. Ogółem w karierze dobrze wiedzie mu sie przeciwko Colorado - co mogą obrazować statystyki - 5 meczy/4 win, GAA 1.59, SV 0.957%, 2 SO. Do absencji Sakica dochodzi Ian Laperriere, Jordan Leopold oraz Kurt Sauer. W ekipie Predatorów Steve Sullivan, ale do tego już zdążyliśmy przywyknąc a wątpliwy jest występ Martina Erata najlepiej punktującego w zespole, a to napewno duże osłabienie. Na uwagę napewno zasługuje gwiazda Lawin Paul Stasny, który zdobył już 13 goli a dwa razy tyle asystował. Skromnie za dyszkę, własna hala, słaba gra Colorado na wyjeździe, kontuzje? Nie wiem :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W ekipie gości chyba z sześciu odpada ze składu w Detroid tylko dwóch nie powinni zgotować niespodzianki
Jednak remis i wygrana po SO EDM...
Ale czy to jest niespodzianka...?czasami DET musi przegrać nawet u siebie.
A kurs na DET dziś był żenująco niski. Bardzo często takie kursy właśnie nie siadają. Tym bardziej przy ładnej serii win DET.
Ja zaryzykowałem dziś Tampe i Dallas -1,5. Dallas trwa a Tampa przegrła 9-6...:cry:
Cl9vius mam wrażenie, że Ty chyba grasz to NASH progresją. Poza tym dając typ na 7 minut przed meczem szanse, że ktoś weźmie pod uwagę Twoją analize są jednak małe. Sam jak nie mam czasu i miałbym coś napisać krótko przed meczem to daje sobie spokój.
A tak to muszę przyznać super oprawy graficzne dajesz do analiz. Loga klubów to jedno ale koszulki to EXTRA ????
powodzenia i pozdrawiam!
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
NHL

Anaheim Ducks - Minnesota Wild
1 kurs: 2.02

Zdobywca pucharu Stanleya z zeszlego sezonu druzyna Anaheim Ducks podejmowac bedzie na wlasnej tafli Minnesote Wild. Ducks u siebie graja powiedziec rowno to chyba za malo...bilans spotkan to 6-6-6. Biorac pod uwage ostatnie spotkania ligowe gospodarzy odnosi sie wrazenie ze nie sa w formie, co sie przenosi na pozycje w tabeli, ktora jest dosyc odlegla bo dopiero 7 w konferencji zachodniej. Ducks strzelaja takze malo bramek u siebie srednio 2,44 bramki na mecz tracac 2,61. Minnesota rpodobnie jak Anaheim u siebie gra na wyjezdzie. Bilans spotkan to: 6-2-7. W mecach wyjazdowych strzelaja srednio 2 bramki na mecz jednak traca 3,2 b/m. Wiec lini defensywy MInnesoty ma spore dziury, ktore pewnie wykorzysta Perry (17 bramek) czy Ryan Getzlaf (13). Do formy z przed sezonu wraca jeden z najlepszych defensorow ligi Scott Nidermayer z Anaheim, w dzisiejszym spotkaniu prawdopodobnie zagra.

Anaheim i MInnesota grali ze soba 14 razy. 11 razy gora bylo Anahemi, 3 razy zwyciezala Minnesota.

Jako singla zagralem rowniez ten mecz na X w 1 tercji kurs: 2.45

Kuponik z NHL:

Anaheim Ducks - Minnesota Wild 1 2.02
Atlanta Thrashers - Toronto Maple Leafs 2 2.49

AKO: 5.02


Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Carolina Hurricanes vs Calgary Flames
Płomienie mają serię 3 wygranych z rzędu i to na wyjazdach. Czy będzie sie ona dalej ciągnąć? Szczerze wątpie, bo jest to drużyna moim zdaniem słaba i nierówna, popełnia błędy w obronie i nie moze wykorzystac potencjału dobrych graczy. Carolina na pewno bedzie chciała wygrac po dwóch porażkach z rzędu. Trzeba też zauważyć, ze ostatni raz Huragany na własnym lodzie wygrały 2 tygodnie temu, więc pora dać kibicom trochę radości.
Mój typ: 1 @ 1,90 (3:4)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
VS

Carolina Hurricanes vs Calgary Flames
X
4.33
Bet365

Dzisiejszej nocy dojdzie do ciekawego pojedynku. Płomienie z Calgary zawitają do hali RBC Center miejscowych Huraganów z Caroliny. Calgary do spotkania przystąpią z passą trzech wyjazdowych zwycięstw. Najbardziej okazałe to wczorajszy wieczór strzelecki kiedy to Płomienie rozbiły Tampa Bay 9:6! Nie codziennie strzela się 9 goli.. w spotkaniu wyjazdowym. Carolina gra natomiast w kratkę - raz zwycięża, raz przegrywa, trudno określić w jakiej jest obecnie formie. Ostatnie spotkanie to blamaż w własnej hali z Senatorami 0:6! Czy dziś uda się im zmazać tą plamę? Będzie naprawdę ciężko zatrzymać rozpędzone Calgary. Bramki przyjezdnych strzegł będzie etatowy bramkarz - Miikka Kiprusoff (GAA 2.88, SV 0.892%, 0 SO), który w swojej karierze przeciwko Carolinie (3 spotkania) przepuścił tylko raz krążek, notując dwa razy czyste konto - jedno w tym roku kiedy Calgary wygrało 3:0! W bramce Huraganów - Cam Ward (GAA 2.71, Sv 0.910%, 2 SO), dla którego będzie do debiut przeciwko Calgary. Carolina dziś musi sobie radzić bez Scott&#39;a Walker&#39;a, Calgary natomiast prawdopodobnie bez David&#39;a Moss&#39;a. Ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta do zdobycia 2 punktów, dlatego typuję remis. Z jednej strony rozpędzona machina Płomieni, z drugiej strony Huragany pałające rządzą rewanżu za ostatni blamaż. Trudno trafić remis w hokeju, ale można zaryzykować tym bardziej, że wynik remisowy między tymi drużynami nie padł już od 7 lat. Carolina ostatni raz zremisowała 25 spotkań wstecz. Na uwagę zasługuję grająca legenda Płomieni Jarome Iginla (wczoraj hattrick i asysta, a ogółem już 20 trafień i 23 asysty), który ostatnio imponuje wyborną formą. Najlepiej w Carolinie punktuje Cory Stillman, który w tym sezonie strzelił 16 goli a przy 18 asystował. Dodatkowo zagrałem singla, że Rod Brind&#39;Amour dziś strzeli, oby moje przeczucie się nie myliło :]
Cl9vius mam wrażenie, że Ty chyba grasz to NASH progresją. Poza tym dając typ na 7 minut przed meczem szanse, że ktoś weźmie pod uwagę Twoją analize są jednak małe. Sam jak nie mam czasu i miałbym coś napisać krótko przed meczem to daje sobie spokój.
A tak to muszę przyznać super oprawy graficzne dajesz do analiz. Loga klubów to jedno ale koszulki to EXTRA ????
powodzenia i pozdrawiam!
Racja, mój błąd - analizę napisałem wcześniej, lecz w tym temacie wkleiłem ją trochę później, co jak trafnie zauważyłeś, trudno aby ktoś ją nawet zdążył przeczytać. Może nawet i lepiej, bo typ w plecy. Co do NASH to nie gram żadnej progresji na nich. Tak się składa, że im kibicuję - no i często mimo z góry przegranej pozycji stawiam na nich.. wiem wiem podstawowy błąd, za mało obiektywizmu, postaram się to zmienić. Boli mnie ale inna sprawa.. gdy na nich już zainwestuję to przegrywają, a gdy nie jest całkiem odwrotnie :] Co do grafiki to staram się jak mogę, aby nie było tu tak szaro.
Pozdrawiam, niech moc będzie z Tobą :p
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dopiero zaczynam się bawić w NHL więc moje doswiadczenie w tej lidze jest małe :wink:


Los Angeles Kings-Minnesota Wild typ:2 kurs:2.25✅
LA w swojej dywizji jak i całej klasyfikacji zajmują ostatnią pozycje z dorobkiem 26 punktów i raczej ciężko im będzie wskoczyć wyżej niz na przed ostatnie miejsce.W poprzednich spotkaniach w Mieście Aniołów Kings odnieśli dosyc wysokie zwycięztwa nad Vancouver 4-2 i Buffalo 8-2 przegrywając pomiędzy tymi pojedynkami u siebie ze słabym Phoenix 2-4 które przegania ich w grupie tylko lepszym bilansem.Grupa w której znajduje się Minnesota jest bardzo wyrównana różnica między pierwszym a ostatnim miejscem to tylko pięć punktów.Oceniając ekipę z Californi ich forma jest załamana i trafiając na zespół w miare dobrej formie któremu punkty są potrzebne raczej będzie trudno.Minnesota wygrała ostatnie wyjazdy z Anaheim 2-5 i Columbus 1-2 bedzie to ich piąty wyjazd w którym zwycięztwo jest w ich zasięgu a zapotrzebowanie na punkty duże.
Montreal Cannadiens-Toronto Maple Leafs typ:2 kurs:2.60⛔
Montreal przegrał na swoim terenie sześć kolejnych spotkań co nie stawia ich w najlepszej sytuacji w spotkaniu z Toronto które ostatnio wygrywa mecze zarówno u siebie jak i na wyjeździe.W ekipie gospodarzy nie wystąpi pięciu graczy i dwóch w Toronto.Mecze między tymi ekipami przybiegały różnie są to w miare wyrównane zespoły co pokazuje klasyfikacja.Wyniki meczów między tymi ekipami zależały głównie od danej dyspozycji, obecnie w lepszej dyspozycji znajdują się goście.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Krótko do tego co kolega napisał.
Montreal radzi sobie lepiej na wyjeździe niż u siebie. Ostatni mecz między tymi ekipami (28.11) oglądałem. Canadiens powinni wygrać w regulaminowym czasie gry. Ale na na kilka sekund przed końcem ( chyba dobrze pamiętam) strzelil na 2-2 Sundin. Choć widząc co się działo wziąłem sobie na live kurs 17 na win TOR (ML) to i tak MON wygrał w karnych.
Do czego zemierzam. Nie przekonuje mnie jakoś ekipa Klonowych Liści. Montreal u siebie ostatnio to mizeria. Ale czy nie czas na jakąś wreszcie wygraną? Ostatni raz wygrali u siebie prawie miesiąc temu (18.11 z BOS). Nie oglądałem ani nie śledziłem wczorajszego meczu ATL- TOR. Choć jakieś wrażenie mógł zrobić wynik 0-4. Wygrana nawet 6-1 w Tampą u siebie to też nie robi szału ( niestety szkoda Tampy).
A co do kontuzji to mimo większej ilości w ekipe MON to są to osoby &quot;mniej przydatne&quot;. Ci co stanowią siłę drużyny są gotowi do gry.
Generalnie nie grałbym tego meczu. A jak już to dałbym na MON za drobne.
Co do LAK. Drużyna ta jest średnio obliczalną. Trudny mecz do wytypowania- no bet dla mnie.
I na koniec te grupy co są drużyny to dywizje ;)
powodzenia i pozdrawiam!
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Colorado Avalanche - Nashville Predators
1 kurs: 2.06

Dzisiejszego wieczoru w Pepsi Center w Colorado odbedzie sie spotkanie pomiedzy miejscowymi Avalanche a przyjezdna ekipa Nashville Predators. Oba zespoly spotkaly sie w poprzedniej kolejce, ale na lodowisku w Nashville. Gora w tamtym spotkaniu byli hokeisci Colorado, wygrywajac spotkanie 2:1. Avalanche u siebie graja bardzo dobrze bilans spotkan to 10-2-3, Srednia strzelonych bramek to rowne 4, straconych natomiast 2,6. Ostatnie ligowe mecze gospodarzy nalezy zaliczyc do udanych zwyciestwa u siebie z Philadelphia, St.Louis oraz wyjazdowe wlasnie z Nashville. Porazka z Columbus. Predators nie prezentuja formy z poprzedniego sezonu, ktory to zakonczyli na 4 miejscu w konferensja zachodniej. Obecnie ekipa Nashville zajmuje odlegle 11 miejsce. Bilans wyjazdowych spotkan to 5-2-7. Forma strzelecka Predators rowniez pozostawia wiele do zyczenia. Najlepszy strzelec Predators Radek Bonk nie trafil juz od 5 spotkan. Srednia strzelonych bramek na meczach wyjazdowych Nashville wynosi 2,43.

New Jersey Devils - Phoenix Coyotes
1 kurs: 1.76

Na Prudenitial Center w New Jersey (o godz 19 Polskiego czasu) miejscowi Devils zagraja z ekipa Phoenix Coyotes - outsiderm ligi. New Jersey jest w swietnej obecnie formie. Ostatnie 12 meczy to seria 9 zwyciestw z rzedu dwoch porazek oraz osatniego zwyciestwa 3:1 z Bostonem Bruins. Bilans spotkan na wlasnej tafli to 6-2-4, srednia strzelanych bramek na mecz to 2,83, straconych 2,25. Devils zajmuja obecnie 2 miejsce w konferencji wschodniej traca 5 puktow do pierwszej Ottawy, ktora dzisiaj gra u siebie z Atlanta. Goscie z Phoenix w meczach wyjazdowych nie graja slabo bilans spotkan to 6-2-8. Srednia strzelanych i traconych bramek to odpowiednio 2,31/2,75.

Ostatnie bezposrednie starcie mialo miejsce w grudniu 2003 roku w New Jersey. Gora wtedy byli goscie wygrywajac tamto spotkanie 1:3.

Ottawa Senators - Atlanta Thrashers
1 kurs: 1.67

Ottawa po serii 5 wyjazdowych spotkan zagra dzisiaj z Atlanta na wlasnym obiekcie Scotiabank Place. Owa seria wyjazdow pozwolila Ottawie na wybrniecie z dolka w ktorym od kilku wczesniejszych meczy tkwila. 4 zwyciestwa 1 porazka po dogrywce - oto bilans tych 5 wyjazdow. Bilans spotkan u siebie Ottawy to 10-1-5. Gospodarze zajmuja obecnie 1 pozycje w konferencji zachodniej, goscie natomiast tkwia na 27 miejscu ogolnej tabeli NHL. Bilans wyjazdowych meczy Atlanty to 6-3-8. Jedynym zawodnikiem gosci, ktory moze zagrozic Ottawie jest Ilya Kovalchuk - najlepszy strzelec ligi. Jednak on sam meczu nie wygra.

Obie druzyny graly ze soba w ostatnich latach 9 razy. 6 razy wygrywali Senators 3 razy Thrashers.

Detroit Red Wings - Florida Panthers
1 kurs: 1.67

Mecz, ktory nie wymaga wnikliwej analizy. Najlepsza obecnie druzyna NHL Detroit na wlasnym obiekcie podejmie slabo grajaca w meczach wyjazdowych ekipe z Florida Panthers. Bilans spotkan domowych Detroit to 11-3-2. Floridy na wyjazdach 4-3-8. W skladzie Red Wing nie zabraknie miedzy innymi Zetterberga, Datsyuka oraz Holmstroma - najlepszych strzecow druzyny. W bramce najprawdopodobniej zagra Chris Osgood. Detroit bedzie chcialo sie zrehabilitowac za ostatni nie udany mecz z Edmonton Oilers.

Podsumujac:

Ottawa Senators - Atlanta Thrashers 1 1.67
New Jersey Devils - Phoenix Coyotes 1 1.76

AKO: 2.93

Detroit Red Wings - Florida Panthers 1 1.67
Colorado Avalanche - Nashville Predators 1 2.06

AKO: 3.44


Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Detroit Red Wings vs Florida Panthers
Ostatni mecz Czerwonych Skrzydeł to był pojedynek z Nafciarzami, niestety dla nich (dla mnie również) mecz ten przegrali i zakończyła się seria 7 zwycięstw z rzędu. Dzisiaj bedą podejmować Pantery z Florydy, które mają szansę na najdłuższą serie wygranych na wyjeździe w historii (teraz mają 4 game streak, potrzebna im wygrana z Detroit), ale uważam że Pantery nie zdołają zwyciężyć gospodarzy :wink: Powiedzmy sobie szczerze, 2 wygrane nad słabym Washingtonem to nie jest wielki wyczyn, to samo można powiedzieć o średniakach typu St. Louis czy Columbus. Jeśli popatezy się na ostatnie mecze Floridy to można dojść do wniosku, ze grają słabiutko, bo w ostatnich 6 meczach odnieśli tylko 2 zwycięstwa nad, St. Louis właśnie i przeciętnymi Islandersami. Nie sądze żeby mogli zagrozić Czerwonym Skrzydłom, które na pewno postarają się o zwycięstwo po ostatniej klęsce przed własną publicznością. Gospodarzom jeszcze sie nie zdarzyło w tym sezonie przegrać 2 razy z rzędu we własnej hali.
Mój typ: 1 @ 1,60 (5:2)
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Detroit Red Wings vs Florida Panthers

Ostatni mecz Czerwonych Skrzydeł to był pojedynek z Nafciarzami, niestety dla nich (dla mnie również) mecz ten przegrali i zakończyła się seria 7 zwycięstw z rzędu. Dzisiaj bedą podejmować Pantery z Florydy, które mają szansę na najdłuższą serie wygranych na wyjeździe w historii (teraz mają 4 game streak, potrzebna im wygrana z Detroit), ale uważam że Pantery nie zdołają zwyciężyć gospodarzy :wink: Powiedzmy sobie szczerze, 2 wygrane nad słabym Washingtonem to nie jest wielki wyczyn, to samo można powiedzieć o średniakach typu St. Louis czy Columbus. Jeśli popatezy się na ostatnie mecze Floridy to można dojść do wniosku, ze grają słabiutko, bo w ostatnich 6 meczach odnieśli tylko 2 zwycięstwa nad, St. Louis właśnie i przeciętnymi Islandersami. Nie sądze żeby mogli zagrozić Czerwonym Skrzydłom, które na pewno postarają się o zwycięstwo po ostatniej klęsce przed własną publicznością. Gospodarzom jeszcze sie nie zdarzyło w tym sezonie przegrać 2 razy z rzędu we własnej hali.

Mój typ: 1 @ 1,60
Ja się tam średnio znam na NHL jednak w ostatniej kolejce zawiodłem się na DRW nie zwróciłem uwagi na jaki dystans odbili się od przeciwników a w takiej sytuacji w każdej dyscyplinie niespodzianka w zasięgu ręki
Detroit mają ogromną przewagę nad przeciwnikami i kto wie czy nie spuszczają teraz trochę z tonu.Wkoncu po to się odbija od reszty aby odpocząć i zbierać siły na ważniejsze potyczki.Z drugiej strony grają na swoim terenie a druga porażka z rzędu u siebie będzie świadczyła że kibice dla nich są małą wartością :wink:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ja się tam średnio znam na NHL jednak w ostatniej kolejce zawiodłem się na DRW nie zwróciłem uwagi na jaki dystans odbili się od przeciwników a w takiej sytuacji w każdej dyscyplinie niespodzianka w zasięgu ręki
Detroit mają ogromną przewagę nad przeciwnikami i kto wie czy nie spuszczają teraz trochę z tonu.Wkoncu po to się odbija od reszty aby odpocząć i zbierać siły na ważniejsze potyczki.Z drugiej strony grają na swoim terenie a druga porażka z rzędu u siebie będzie świadczyła że kibice dla nich są małą wartością :wink:
Detroit i Ottawa w ostatnich latach pokazują, że nawet duza przewaga punktowa nad innymi nie sprawia, ze zaczynają odpuszczać mecze. Odpuszczać można w końcóweczce sezonu, kiedy ma się już awans do playoff, narazie minęła dopiero 1/3 sezonu więc trzeba grać póki wszyscy w drużynie są zdrowi.
Ottawa Senators vs Atlanta Thrashers
Ottawa po długiej serii porażek wreszcie odzyskała formę, co widać po ostatnich meczach - 4 zwycięstwa z rzędu. Coraz lepiej wygląda też gra w obronie, ledwie jeden gol w ostatnich dwóch meczach stracony. Jednak dzisiaj będzie trudniej, bo Atlanta ma bardzo dobrą siłę ofensywną - wystarczy tu wymienić Kovalchuka, najlepszego strzelca ligi. Dodatkowo dochodzą Hossa i Kozlov. Praktycznie na tych 3 graczach opiera się atak Srok. Może to ich zgubić, bo wystarczy, że obrona Ottawy upilnuje tą trójkę i będzie bardzo trudno im strzelic gola Senatorom. Obrona Atlanty spisuje się bardzo słabo, aż 105 goli straconych w tym sezonie, tylko Los Angeles przewyższa ich w tej kategorii o 2 bramki. Nie widzę więc dużych szans dla gości, skoro Ottawa w ostatnich 4 meczach strzeliła aż 19 goli. Na pewno będą chcieli wygrać, bo ostatni raz miejscowi kibice widzieli zwycięskich Senatorów miesiąc temu (16 listopada). Myślę że teraz będzie to dobra okazja na sprawienie radości swoim fanom ???? Tymbardziej, że Ottawie gra się bardzo dobrze z Atlantą (oba mecze w tym sezonie wygrali Senatorzy).

Mój typ: 1 @ 1,60 (7:3)
 
shen 408

shen

Użytkownik
hah,no i sie przejechalem na Toronto,mogłem przewidziec ze Montreal kiedys sie bedzie musial przełamac ???? Z resztą nie jest tak źle,dubel Ottawy i Detroit nie zawiódł,tak jak Minnesota :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom