>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Florida - Washington
Typ: Florida
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Mecz w którym faworytem jest Florida która jest na fali, chodź przegrała ostatnie swoje spotkanie z mocną drużyną to dziś są w stanie wygrać ze słabo spisującą się drużyną Washington która przegrała swoje ostatnie 3 mecze. W bezpośrednich konfrontacjach tych zespołów aż 8 z 9 ostatnich meczy wygrała Florida, myślę ze w tym spotkaniu będzie podobnie=]
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
NY Rangers-Carolina typ:1 kurs:2.00 Bwin⛔0-4

Rangersi u siebie na tafli niepokonani.Ostatnio w dobrej formie.Odprawili na wyjeździe Ottawe i u siebie Islanders.Jagr z Shanahanem najskuteczniejsi zawodnicy po 8 bramek,Jagr 14 asyst.Obrońca Rozsival wydaje sie być w świetnej formie 7 G 8 A.Jutro bede liczył na napastników Rangersów Gomeza i Drurego którzy asystują dużo ale bramek strzelają mniej.W bramce świetnie spisujący sie Henrik Lundqvist (GP 24,GAA 1.83,SVV % 0.930) mają w zespole także godnego następce Stephena Valiquette.
Defensywa Caroliny w ostatnich meczach pozostawia dużo do życzenia .Porażka z Buffalo 1-8 na wyjeździe dużo o tym świadczy.Bramkarz John Grahame sie nie popisał gdzie miał tylko 68% wybronionych strzałów.W meczu z Washingtonem grał Cam Ward (GP 20 GAA 2.60,SVV% 0.909) i w meczu z Rangersami on stanie w bramce .Carolina u siebie na tafli pozwoliła Capsom oddać 34 strzały co świadczu o słabej grze obronnej.
Gdyby nie Ward mogliby nawet przegrać ten mecz.Carolina dobra ofensywa ,słaba defensywa .Bilans goli 86-86.Rangersi dobra defensywa,atut własnej tafli,dobra ofensywa .rangersi najmniej straconych bramkek w lidze.Carolina najwiecej strzelonych.Zawodnicy Caroliny mają dobre statystki w tabeli Kanadyjskiej i Rangersi najbardzie muszą uważać na bramkostrzelnych Roda Brind Amoura,Cory Stillmana,Raya Whitneya,Erica Staala.Carolina ma w tej chwili większy potencjał w ofensywie ale obsade Lundqvist jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie i zawsze świetnie spisywał sie przeciw Carolinie.Defensywa Caroliny mocno dziurawa i Jagr ze spółką powinni wygrac ten mecz
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
mają w zespole także godnego następce Stephena Valiquette.
Po czym sądzisz,że Valiquette jest godnym następcą?Gra w NHL sporadycznie.Nie ma czegos takiego jak tabela kanadyjska,nie pisz nazw zespołów z małej litery.Stwierdzenie,że Lundqvist jest jednym z najlepszych bramkarzy świata jest bardzo nietrafione.Strażnicy od lat szukają dobrego bramkarza....Pozdrawiam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.



Anaheim Ducks - Edmonton Oilers (wynik 0-4)⛔
Mój typ 1
kurs Betfair 1.78



W dzisiejszym meczu w bramce Anaheim stał będzie Jean-Sebastien Giguere (GAA 2.55,SV % 0.907 %).Bramki Olejarek strzegł będzie Dwayne Roloson (GAA 2.97,SV % 0.903 %).Giguere w tym sezonie spisuje się bardzo przecietnie, na 18 rozegranych meczy w tym sezonie 0 meczy z SHO.W zeszłym sezonie po 18 meczach miał już 4 SHO!!!!

W drużynie z Edmonton w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi ,aż 6 zawodników.Najpoważniejszym osłabieniem Olejarek jest brak w zespole z powodu kontuzji kolana Czecha Alesa Hemskego (9 goli,11 asyst).

W drużynie z Anaheim nie wystapi najbardziej utytułowany obrońca ,MVP zeszłorocznego Pucharu Stanleya ,Scott Niedermayer.Powodem zawieszenia Scotta była jego nieobecność na obozie przygotowawczym zespołu.Niedermayer wciąż zastanawia się nad zakończeniem kariery.

Oba zespoły spotkały sie już dwukrotnie w tym sezonie:

01/12/2007 NHL Edmonton vs. Anaheim 5:1
29/10/2007 NHL Anaheim vs. Edmonton 2:2 2:3 (AP)

W ostatnim spotkaniu ,przegranym przez Anaheim 1-5,na początku 3 kwarty nastapiła zmiana w bramce Ducks,Giguere zastąpił Jonas Hiller.Do chwili zmiany ,wynik brzmiał 4-1 dla Edmonton,a statystyki Jean-Sebastien wygladały nieciekawie SV 0.826 %.

W dniu dzisiejszym na postawienie na Anaheim skłoniło mnie kilka czynników,atut własnego lodowiska,kontuzja Hemskiego,który w dwumeczu zdobył 2 bramki,chęć zrehabilitowania się w bramce Jean-Sebastiena Giguere,strzelecka forma Ryana Getzlafa,ale również przede wszystkim brak 6 kontuzjowanych zawodników Olejarek.Mój typ 1.⛔

Ostatnie wyniki Anaheim Ducks

2007-12-01 Edmonton Oilers - Anaheim Ducks 5 - 1
2007-11-30 Calgary Flames - Anaheim Ducks 1 - 4
2007-11-28 Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 4 - 0
2007-11-26 Anaheim Ducks - Los Angeles Kings 3 - 2
2007-11-23 Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes 3 - 4 pen

Ostatnie wyniki Edmonton Oilers

2007-12-01 Edmonton Oilers - Anaheim Ducks 5 - 1
2007-11-29 Colorado Avalanche - Edmonton Oilers 4 - 2
2007-11-27 Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets 3 - 1
2007-11-25 Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks 3 - 2 pen
2007-11-23 Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 2 - 3

Ostatnie bezpośrednie spotkania.

NHL 2007/2008

2007-12-01 Edmonton Oilers - Anaheim Ducks 5 - 1
2007-10-29 Anaheim Ducks - Edmonton Oilers 2 - 3 pen

NHL 2006/2007

2007-03-10 Anaheim Ducks - Edmonton Oilers 5 - 1
2007-01-19 Edmonton Oilers - Anaheim Ducks 4 - 1
2006-11-29 Edmonton Oilers - Anaheim Ducks 2 - 3 sd
2006-10-26 Anaheim Ducks - Edmonton Oilers 6 - 2
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Sidney Crosby strzeli bramke kurs 2.00 TOTO-MIX⛔

Dzisiaj Pingwiny podejmują na swojej tafli Pxoenix.ostanio dla gospodarzy ładnie idzie .Ostatnia porażka z Maple Leafs na wyjezdzie 2-4 nie umniejsza ich poprzednich dobrych występów przeciwko Dallas 4-1 i Atlancie 5-0.Malkin i Crosby stanowią o sile napadu i dzisiaj licze na dzieciaka który ostatnio nie strzelił i dzisiaj defensywa phoenix jest zdecydowanie do przejścia dla Rosjanina i Amerykana.Crosby w poprzednich sezonach strzelał 39 bramek czyli średnio 1 bramka na 2 mecze.Z roku na rok jest coraz lepszy i myśle że dzisiaj Pingwiny wygają a jedną z Bramek strzeli Crosby.Bramkarz Phoenix gra w krate,ostatnio miał dobry mecz z Detroit ale wczesniej katastrofe z Chicago (2 wybronione strzały na 7 i został zmieniony)Defensywa Kojotów na wyjazach traci dużo bramek i przy mocnych napastnikach Malkin i Crosby myśle że The Kid srzeli bramke bo ostatnio nie strzelił a w tym sezonie podobnie jak i w tamtym ciagnie gre Pingwinów w ataku i jest najlepszym strzelcem.Sadze ze Pingwiny wygrają ten mecz hendicapem
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sidney Crosby strzeli bramke kurs 2.00 TOTO-MIX
Z roku na rok jest coraz lepszy i myśle że dzisiaj Pingwiny wygają a jedną z Bramek strzeli Crosby
Sorki, że takie pytanko, ale ja nie moge znaleźć na stronie toto mixu oferty na strzelca gola. Może strona mi cos nie dziala albo nie umiem szukać ????
Czy aby na pewno jest to ten buk jaki wskazałes? Bo ja widze taką oferte tylko w profesjonalu.
A co do tego, ze Crosby z roku na rok jest coraz lepszy... trzeba powiedzieć, że to jest jego dopiero 3 sezon więc dużego porównania nie ma.
A jak już patrzeć dokładniej to:
sezon 2005/06 na 81 meczów strzelil 39 goli.
sezon 2006/07 na 79 meczów strzelil 36 goli.
Więc takiego jakiegoś progresu w strzelonych bramkach nie widać jeśli chodzi o statystyki. W tym roku na 25 meczów na 14 goli. Więc jeśli utrzyma taką tendencje i sezon bez kontuzji to można powiedzieć o progresie.
Choć typ, że dziś Sidney strzeli jest bardzo prawdopodobny. Sam zagrałem jego oraz na innym kuponie Malkina.
A co do meczu który opisałeś NYR- CAR. Pełno tam szczegółowych statystyk. Ale statystyki to nie zawsze wszystko... Dla mnie to spotkanie jest z serii no bet. Przecież Huragany też muszą czasami wygrać na wyjeździe. A po takiej kompromitacji jak ostatnio zawsze może być różnie.
Ja nie tykam tego meczu jesli chodzi o wynik. Strzelców goli już dałem w profie.
BTW. A co do Valiquette&#39; a to faktycznie tak jak Fox napisał on gra bardzo sporadycznie. Az zerknałem w statsy. W tym roku zagrał ledwo 2 mecze. 1 won, 1 lost po OT. A w sumie ma na swoim koncie 14 meczów... Bramkarz to taka pozcyja, że jednak trzeba mieć kilka lat ladnej praktyki aby nie być tylko &quot;ręcznikiem&quot; jak to się ładnie mówi. &quot;Fachowcy&quot; twierdzą, że z bramkarzami jest jak z winem... im starsi tym lepsi... Ale bez przesady ????
powodzenia i pozdrawiam!
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Dzisiejsze spotkania ligi NHL wygladaja nastepujaco:

Boston Bruins - Montreal Canadiens
Calgary Flames - Pittsburgh Penguins
Los Angeles Kings - Buffalo Sabres
NY Rangers - Toronto Maple Leafs
Nashville Predators - Vancouver Cunucks
Tampa Bay Lighting - Carolina Hurricanes

Boston Bruins - Montreal Canadiens ⛔
Typ: 1 Kurs:2.11

Sposrod tycz meczy wybralem jeden moim zdaniem najciekawszy do grania, mianowicie spotkanie rozgrywane na TD Banknorth Garden w Bostonie miejscowa ekipa Bruins podejmie slabo ostatnio grajace Montreal Canadiens. Boston (pomimo licznych kontuzji 5 zawodnikow) gra ostatnio na przyzwoitym poziomie na ostatnich 5 ligowych meczy Bruins przegrali 2 z czego jedno po dogrywce (zeszlej nocy z NJ Devils). Natomiast Canadiens sa w wyraznym dolku i bardzo ciezko jest im sie z niego wydostac, mimo dobrze grajacej lini ataku (Higgins, Koralev). Jednak obrona Montrealu mocno szwankuje traca duzo bramek (ostatnie porazki z Detroit 1:4, remis z Nashville 4:4) swiadczy o slabej grze w defensywie.

Na ostatnich 10 meczy pomiedzy Buruins a Canadiens, ekipa z Montrealu wygrywala 7 razy, natomiast Bruins tylko 3. Jednak biorac pod uwage obecna forme Bostonu i MOntrealu zwyciesko z tego pojedynku moim zdaniem wyjda gospodarze. Godnym polecenia jest rowniez Over w tym meczu.

Subiektywne spojrzenie na mecz....a tak sie nie robi....Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Strzeli bramke w meczu:

Vincent Lecavailer Kurs 2.00✅

Ciekawym rozwiazaniem jest rowniez zagranie Vincenta Lecavailera z Tampa Bay Lighting ze strzeli bramke w meczu z Carolina. Lecavailer jest obecnie najlepszym graczem ligi NHL pod wzgledem zgromadzonych punktów ma ich na koncie juz 42 (18 za bramki i 24 za asysty). 18 strzelonych bramek daje mu srednia 0,6 bramki na mecz, czyli strzela srednio co dwa mecze a ze ostatnio nie strzeli....Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
kaczmar87 0

kaczmar87

Użytkownik
Calgary Flames - Pittsburgh Penguins
Calgary Flames - Pittsburgh Penguins
Typ: 2 Kurs: 2,8 Buk: Expekt

Spośród dzisiejszych meczy naprawdę bardzo zachęcająco wygląda mecz Płomieni z Pingwinami. Moim zdaniem warto zaryzykować i postawić na Pittsburgh (chociaż kurs na to nie wskazuje :jezora ???? z tego chociażby względu że na ostatnie 5 spotkań przegrali zaledwie jedno natomiast Calgary zupełnie odwrotnie ( wins:1 lost:4) i jest w obecnej chwili w dołku, z którego próbuje sie wydostać (ostatni wygrany mecz) jednak nie sądzę żeby pokonali dziś drużynę z Pittsburgh&#39;a która radzi sobie w ostatnim czasie bardzo dobrze. Defensywa Pingwinów sprawuje sie zadowalająco i nie tracą oni dużo goli w przeciwieństwie do drużyny z Calgary. Zachęcająco wygląda także over 5,5 ponieważ patrząc na statsy można wnioskować, że Pittsburghi będą starały się strzeli około 4 goli a Calgary z 2 swoje może do tego dołożyć. ale z tym może być różnie.
Mam nadzieję, że dzisiejszej nocy to właśnie goście będą górować na gościnnej tafli i wszystko zakończy się tak jak sobie to zaplanowałem.


Mój typ to 2 a jak Wy sądzicie ?
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Calgary Flames - Pittsburgh Penguins
Typ: 2 Kurs: 2,8 Buk: Expekt

Spośród dzisiejszych meczy naprawdę bardzo zachęcająco wygląda mecz Płomieni z Pingwinami. Moim zdaniem warto zaryzykować i postawić na Pittsburgh (chociaż kurs na to nie wskazuje :jezora ???? z tego chociażby względu że na ostatnie 5 spotkań przegrali zaledwie jedno natomiast Calgary zupełnie odwrotnie ( wins:1 lost:4) i jest w obecnej chwili w dołku, z którego próbuje sie wydostać (ostatni wygrany mecz) jednak nie sądzę żeby pokonali dziś drużynę z Pittsburgh&#39;a która radzi sobie w ostatnim czasie bardzo dobrze. Defensywa Pingwinów sprawuje sie zadowalająco i nie tracą oni dużo goli w przeciwieństwie do drużyny z Calgary. Zachęcająco wygląda także over 5,5 ponieważ patrząc na statsy można wnioskować, że Pittsburghi będą starały się strzeli około 4 goli a Calgary z 2 swoje może do tego dołożyć. ale z tym może być różnie.
Mam nadzieję, że dzisiejszej nocy to właśnie goście będą górować na gościnnej tafli i wszystko zakończy się tak jak sobie to zaplanowałem.


Mój typ to 2 a jak Wy sądzicie ?
Sam zagralem to spotkanie na dubla z Bostonem, oczywiscie po analizie. Over jak mowisz zachecajacy, tylko Pittsburgh wielu bramek nie strzela ale typ jak najbardziej trafny. Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A tu co tak Pusto?? Kilka dnich bez analiz...niedobrze, niedobrze...o Hokej trzeba dbac:-D Pozdrawiam:spokodfhgfh:
No faktycznie troche lipa... To pozwolę sobie wkleić moje przemyslenia na dziś.
TBL- CAR
Rano analizowałem ten mecz i nic innego mi nie wychodzi jak tylko win Tampy. I sądzę, że regulaminowym czasie gry. Dlaczego? Jest kilka argumentów jakie mnie przekonują. W historii meczów między tymi ekipami był bardzo rzadko remis. Jak dla mnie Tampa ten mecz wygra w regulaminowym czasie albo popełnią jakieś błędy i wtopią to. Jednak drugiego scenariusza nie przewiduje. Mocno zdziwie się jak Tampa to przegra. Choć juz wiele rzeczy mnie dziwiło.
Tampa przełamała się w meczu z BOS. Powinni wygrać w reg. czasie gry z OTT. Jednak fenomenalna końcówka w wykonaniu Senatorów a zwłaszcza Alfredssona spowodowała dogrywkę i karne, w których jednak mniej mylili się gracze Błyskawic. Huragany z kolei ostatnio wygrały na wyjezdzie 0-4 ze Strażnikami. Ale można było to przewidzieć jako przełamanie i zmazanie blamażu z meczu wyjazdowego z Szabalmi gdzie wtopili 8-1.
W tym sezonie Błyskawice już pokonały okazale Huragany. Tak się składa, że w podpisie mam link do skrótu z tego meczu. Nie jest to przypadek bo kibicuje Tampie, a link już miałem wcześniej ???? Można sobie obejrzeć wycinek tego meczu CAR może grać lepiej w defensywie. Ostatnio bramki dla Błyskawic nie strzela &quot;magiczne trio&quot;, czyli Lecavalier, St. Louis, Richards. Ale chyba dziś już czas na gola Viniego i myślę, ze także strzeli dziś Vaclav Prospal.
Ciekawym akcentem jest to, że w składzie Huraganów dziś wystapi Stillman. Dla mnie to jeden z tzw. &quot;zawodników klucz&quot;. Co ciekawsze to straszny farciarz. Przyszedł na jeden sezon do Tampy i zdobył z nimi Puchar Stanleya. Z Tampy poszedł do Caroliny z zaraz zdobył kolejny Puchar. A dla porównania inni doskonali zawodnicy zmieniali kluby...szukali szansy na to żeby z jakim klubem podnieść Puchar i im się nie udało. Np. Paul Kariya ( obecnie STL). Zmienia kluby i jakoś nie może zdobyć swojego Pucharu.
A tak już pół żartem pół serio.
Ostatnio jak grałem Tampe z Bostonem także rano kurs był 2.20 na bet365. Wieczorem wzrósł do 2.25. Mecz wygrały Błyskawice. Dziś rano zagrałem Tampe po kursie 2.20. A teraz na bet365 jest 2.25. Czyżby powtórka z rozrywki? Oby...
Będę szukał linka, żeby móc obejrzeć ten mecz.
Kilka słów jeszcze o 2 meczach które są godne uwagi moim zdaniem.
NYR- TOR
Myślę, że z tego meczu warto wybrać między underem lub win Strażników. Dlaczego?
TOR jako drużyna tracąca sporo goli ostatnio troche lepiej spisuje się w obronie. Choć to raczej mniej goli traci z powodu zwyżki formy Toskali (G). Poza tym po ostatniej porażce NYR u siebie z CAR Lundqvist (G) powinien się postarać o rehabilitacje. Bo nie sądze, żeby dziś w bramce wystąpił Valiquette. Więc under? ????
No i myślę, że Strażnicy dziś win. Dlaczego? Porażka do zera z CAR. Zmazanie tej porążki jak najbardziej potrzebne. Liście grają strszną padakę. Udało im się przełamać i mają teraz serie 3W. Ale nie sądzę, żeby to starczyło na Strażników.
Jak NYR miałby lepszego bramkarza na miare Brodeura, dorzucić do tego może obrnońce Lindstroema to mieliby GIGA skład. A tak mają MEGA skład ???? Co powinno i tak wystarczyć w dziesiejszych okoliczonościach, żeby pokonać TOR.
BOS- MON
Tutaj krótko. Nie zgadzam się z kolegą wyżej. Widzę, Twój avatar i może nie jesteś obiektywny? ???? Choć po moim podpisie można myśleć, że nie jestem obiektywny w sprawie Tampy ???? Jak będzie zobaczymy.
Murray, Kessel, Savard ( wszyscy BOS) nieźle sobie radzili w ostatnich meczach. Wczoraj grałem na nich po to żeby przełamać serie W NJD. Po 1 tercji było bardzo dobrze ale ostatecznie jednak remis 60&#39; i porażka po OT. MON ma kiepską passe ostatnio. Natomiast niezły bilans spotkań na wyjeżdzie. Tak samo w pojedynku obu drużyn minimalnie na korzyść Kanadyjczyków. Gram na przełamanie słabej serii zwłaszcza ostatnio serii win in road MON. Kurs zachęcający. Rano był 2,70 na unibecie, 2,60 na bwin. Teraz widzę, że spadły.
To tyle ode mnie...
Powodzenia i pozdrawiam!
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

VS

Nashville Predators vs Vancouver Canucks
Nashville Predators⛔2:5
2.20
Betsson
O godzinie 2:00 czasu polskiego Vancouver Canucks zawita do Miasta Muzyki - Tennessee, gdzie w hali Sommet Center walczyć będą o kolejne punkty z gospodarzami Nashville Predators. Faworyta w tym spotkaniu nie ma, w moim przekonaniu obie drużyny mają porównywalne szanse na 2 punkty - stawiam jednak na gospodarzy.Czemu? Dziś wiele zależeć będzie od postawy bramkarzy - a dziś szanse na pokazanie się z dobrej strony mają rezerwowi bramkarze. Między słupkami Drapieżców wystąpi Dan Ellis [GAA 2.00, SV 0.929%, 2 SO! - w 6 spotkaniach], który mimo roli rezerwowego spisuje się wybornie. Wszystkie spotkania Predatorów w których wystąpił.. kończyły się ich zwycięstwami. Przeciwko dzisiejszym przeciwnikom grał raz w swojej krótkiej karierze i zachował czyste konto [29 strzałów]. Na jego dobrą postawę liczy Barry Trotz, który dziś postawił na niego. W bramce Canucks - Curtis Sanford [GAA 2.65, SV 0.904%, O SO - 3 niepełne spotkania]. Alain Vigneault dystyngował go dziś do gry, ze względu słabej postawy Luongo przeciwko Nashville, kiedy to przegrali 0:3 a Robert obronił zaledwie 14 strzały. Mimo dzisiejszego występu trudno spodziewać się żeby Sanford na dłużej zabawił w bramce Canucks. Kiepsko wyglądają statystyki Sanforda przeciwko Predatorom - GAA 3.21, SV 0.862%, O SO. Dziś raczej także nie będzie to jego dzień. Oglądając wczorajsze spotkanie Vancouver z Chicago, w dużej mierze dzięki dobrej postawie Luongo zdołali wygrać. Nie było to jakieś porywające spotkanie w ich wykonaniu, lecz mimo to zdołali wygrać z Jastrzębiami. Wg mnie dziś będzie zupełnie odwrotnie i to Drapieżcy zwyciężą. Najskuteczniejszym strzelcem Nashville jest Radek Bonk - 10 goli, Canucks - Markus Naslund, goli 11. Najlepiej podającymi a zarazem zdobywcy największej liczby punktów w klas. kanadyjskiej są odpowiednio - Martin Erat [8 goli, 16 asyst] oraz Henrik Sedin [5 goli, 21 asyst]. W zespole gospodarzy pauzować będzie zawieszony Scott Nichol i to zarazem jedyna absencja w obu drużynach. Osobiście stawiam na.. 1. Pożyjemy zobaczymy.. własna hala, słabszy? golkiper gości.. nie wiem.. dowiem się o 5. Dziś nocka :]
Po 1 tercji 2:1 i zaspałem, budzę sie rano z dobrą nadzieją, patrze.. i 2:5.. buu :]

 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Super Under 1 kwarta 2-2 Nice Dzieki Za Super Typy ????
Domyślam się, że kolega ma jakieś żale w moją stronę. Bo ja pisałem o underze w meczu NYR- TOR.
Nie wiem czy kiedykolwiek oglądałeś mecz hokeja, a zwłaszcza takiej ligi jak NHL. To tylko Ci powiem tak. Mecz LAK- DAL, wynik 0-4, czas ok. 5 min. do końca meczu. W 4 min. Kings strzelają na 5-4. A następnie 5-5 i dogrywka. To jest streszczenie meczu z tego sezonu.
Mecz NYR- TOR. 10 strzałów Toronto i 4 gole z tego. Bywają mecze gdzie jest po 40 strzałów i 0 goli dla drużyny.
A to, że napisałem &quot;super typ&quot; nie oznacza, że TY masz go grać!!! To Ty decydujesz czy grasz czy nie.
Zasugerowałem w mojej wypowiedzi takie typy:
TBL win wynik 2-1 ✅
TBL under 5,5 czy 6 wynik 3 ✅
Lecavalier strzeli gola ✅ ( nawet Stillman &quot;zawodnik klucz&quot; strzelił gola)
Propspal strzeli gola ⛔
NYR win wynik 2-6 ⛔
NYR under ⛔
MON win, wynik 4-2 ✅
Ale niestety TY wybrałeś under, który Ci nie wszedł i masz żale... pewnie na under był najmniejszy kurs? jak najmniejszy to pewnie wejdzie? jeśli taki miałes tok myślenia to niestety wtopa.
Taka postawa jak Twoja nie zachęca do pisania czegokolwiek.
I taką postawę powinno się tępić ostrzeżeniem lub banem. ????????????
Na koniec może jeszcze tak- mogłeś sam napisać kilka słów i podać jakieś propozycje. Jakoś przeglądam ten dział i temat NHL i nie widziałem Twoich przemyśleń.
Nie mam słów...
Post można traktować jako podsumowanie moich wcześniejszych &quot;super typów&quot; jak kolega określił.
powodzenia i pozdrawiam!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Vader post skasowany.Takie jest podziękowanie userów za Twoje rozważania.Ja niestety cały tydzień 2 zmiana i nie mam niestety czasu pisać analiz.W sobotę wreszcie się sprężę.Nocny meczyk Rangers uszczuplił mnie o 100 zł ,a Pan Crosby już 4 mecz z rzedu nie trafia do bramki.

Lundqvist znów udowodnił swoją ,,wielkość&quot; 10 strzałów 4 gole,SV% 0.600%.Zmieniony został po 2 tercjach przez nastepnego fachmana bramkarskiego Stephena Valiquette -6 strzałów ,2 bramki ,to jest kurcze żałosne.Liście oddali tylko 16 strzałów -6 goli,Strażnicy 25 strzałów -2 gole......
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Vader olej typa. Moim zdaniem swietnie typujesz szczegolnie twoj wczorajszy post o meczu Bostonu z Montrealem bylem przekonany ze bedzie 1, jednak Twoj post zmienil moje podejscie do tego meczu, ale bylo juz za pozno ????
Miales racje subiektywnie podszedlem do tego meczu. Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
New Jersey Devils - Washington Capitals 3:2

1 kurs: 1.81✅

Dzisiejszej nocy na lodowisku Prudential Center w New Jersey odbedzie sie spotkanie pomiedzy miejscowymi Devils a przyjezdna z Waszyngtonu ekipa Capitals. Mecz moim zdaniem moze zakoczyc sie tylko jednym wynikiem. Zwyciestwem gospodarzy. New Jersey notuje ostatnio same swietne mecze 8 spotkan bez porazki 6 zwyciest 2 remisy. Zach Parise, ktorego uwazalem za szczesciarza znowu zaczal strzelac bramki dla Diablów (ostatnio dwie z Bruins) i ma tych bramek na koncie juz 14. Bilans spotkan u siebie gospodarzy to 5-2-4. Druzyna gosci w tym sezonie nie pokazuje nic ciekawego, gdyby nie bramkostrzelny Alex Ovechkin pozycja Washingtonu w konferencji bylaby duzo gorsza (nie chodzi o zajmowane miejsce tylko punkty). Na 27 meczy rozegranych w sezonie Capitals wygrali tylko 8, 16 porazek i 3 remisy.

Ostatnie mecze pomiedzy Devils a Capitals:

Devils - Capitals 2:4 (!)
Devils - Capitals 4:3
Devils - Capitals 3:2
Devils - Capitals 7:2

Moj typ to czyste 1.

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do meczu NJD- WAS. No to nic nie przemawia za tym, żeby wygrali chłopaki ze stolicy. Choć seria 8W po stronie Devils daje do myślenia. Kiedyś trzeba ponieść porażke. Może dodatkowym argumentem jest jeszcze to, że ostatnio jednak blisko było porażki Diabłów z Bostonem. Natomiast WAS ostatnio na wyjeździe odnieśli zwycięstwo. Więc po takim ładnym kursie można się skusić na WAS.
Ja znalazłem kurs 4.00 na bet365 i singiel już poszedł. Możliwe, że kurs później jeszcze wzrośnie.
Nad resztą meczów jeszcze się zastanowię.
powodzenia i pozdrawiam!
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
vs.


Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers 1 1.90 2:1 ✅
Dzisiejszą nockę rozpocznę od spotkania ligi NHL. Dzisiejszej nocy w Pepsi Center dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Colorado Avalanche, a Philadelphią Flyers. Zacznę może od bardzo istotnej informacji jaką niewątpliwie jest kontuzja Joe Sakicia. Zawodnik ten nie wystąpi z powodu kontuzji nadgarstka. Sakić jest jednym z najlepszych hokeistów Colorado, zdobył on bowiem 22 punkty (7 goli, 15 asyst). Gospodarze ostatnio nie zachwycają swoją dyspozycją, ale mimo wszystko na własnej tafli są oni bardzo silną ekipą. W 13 spotkaniach, które hokeiści Avalanche rozegrali w Pepsi Center tylko 3 przegrali a 10 wygrali to świadczy o dobrej postawie na własnej tafli. Jednak to 3 dni temu Colorado uległo u siebie San Jose Sharks po bardzo wyrównanym pojedynku 3:2. Prawdopobnie w bramce Avalanche zobaczymy dziś Peter&#39;a Budaja (.887), którego ostatnio zastępował Jose Theodore i wychodziło mu to fatalnie tracił bowiem średnio ponad 4 gole na mecz. W świetnej formie jest nadal Paul Statsny, który uzbierał do tej pory najwięcej punktów jeśli chodzi o zespół gospodarzy - 33 (11 goli, 22 asysty). Pod nieobecność Joe Sakicia niezwykle ważną rolę do odegrania będzie miał doświadczony Milan Hejduk (19 punktów, 9 goli, 10 asyst) oraz Ryan Smyth (20 punktów, 8 goli, 12 asyst). Szkoleniowiec gospodarzy, Joen Quenneville w jednym z wywiadów powiedział, że jego zespół potrafi zagrać solidnie w defensywie ale często zdarzają im się błędy w defensywie. Colorado jest jedną z najlepszych domowych ekip w lidze. Przejdę teraz do omówienia drużyny gości. Philadelphia przyjeżdża do Colorado bez większych osłabień. W bardzo dobrej formie jest bramkarz Flyers, Antero Niittymaki. To w dużej mierze jego zasługa, iż Philadelphia pokonała ostatnio na wyjeździe zespół Minnesoty Wild. W zespole prowadzonym przez Johna Stevens&#39;a główną rolę odgrywa dwóch bramkostrzelnych graczy. Mowa tutaj o Mike&#39;u Richards&#39;ie (31 punktów, 14 goli, 17 asyst) oraz Daniel&#39;u Brier&#39;u (30 punktów, 12 goli, 18 asyst). Są bardzo realne szanse, iż tym razem w bramce Flyers stanie świetny Martin Biron (.923), który jest jednym z najlepszych golkiperów w lidze. Trener gości - John Stevens na stronie oficjalnej Flyers powiedział o Biron&#39;ie - Niemal w każdym meczu broni on znakomicie. Jest z niego naprawdę dobry bramkarz. Co ciekawe zawodnicy Philadelphii po raz ostatni w Pepsi Center grali pod koniec grudnia 2003 roku. Gospodarze są bardzo silną drużyną. Znakomicie funkcjonują jako dobry kolektyw nie ma tam jednej czy dwóch wyróżniających się postaci jest kilku świetnych graczy, którzy dzięki temu, iż wierzą w swoje możliwości potrafią wygrać z każdym, w szczególności przed własną publicznością gdzie pokonali m.in. Sharks, Stars, Flames. Według mnie to właśnie zespołowa gra, powrót do bramki Birona oraz atut w postaci gry przed własną publicznością sprawią, iż to zespół Colorado Avalanche wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Kurs na wygraną (włącznie z dogrywką) jest całkiem zadowalający i myślę, że można zaryzykować i zagrać.
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
San Jose Sharks - Buffalo Sabres ⛔ 1:7
1 kurs: 1.76

Dzisiejszej nocy Sharks podejmuja na lodowisku HP Pavilion w San Jose ekipe Buffalo Sabres. Gospodarze sa faworytem spotkania ze wzdgledu na serie 4 z rzedu zwyciestw. San Jose Sharks obecnie 3 druzyna ligi gra u siebie dosyc przecietnie, na 11 spotkan zaledwie 4 zakonczyly sie zwyciestwem Sharks. Strzelaja rowniez malo bramek srednio 2.27 bramki na mecz. Sabres (27 ekipa ligi) w meczach wyjazdowych gra tragicznie. Ich bilans to 3-2-8, traca przy tym 3.23 bramki na mecz. San Jose wraca na swoje lodowisko po serii 3 zwycieskich wyjazdowych meczy. Za wszelka cene beda chcieli udowodnic kibicom ze w San Jose zwyciezac tez potrafia. Sharks i Buffalo ostatni raz grali ze soba 17 stycznia 2003 roku. Mecz zakonczyl sie wynikiem 2:2.

Tampa Bay Lighting - New York Islanders ⛔ 2:3 OT
1 kurs: 1.70

Fatalna seria NY Islanders trwa (7 meczy bez zwyciestwa), na domiar zlego w sobotni wieczor czeka ich trudne wyjazdowe spotkanie z Tampa Bay Lighting, ktora u siebie przegrywa bardzo rzadko. Ostatni raz 6 kolejek temu z NJ Devils. Bilans spotkan na wlasnym lodowisku Tampy to 10-2-3. Atutem Tampy w dzisiejszym meczu jest nie tylko lodowisko, ale rowniez genialny zawodnik Vincent Lecavailer (44 pkt w punktacji kanadyjskiej 19 bramek, 25 asyst), oprocz Viniego w skladzie Lighting nie zabraknie bramkostrzelnych Prospala czy St.Louisa. Nowojorczycy niestety nie maja zadnego zawodnika, ktora poprowadzilby ich do zwyciestwa w dzisiejszym spotkaniu z Lighting. Jeden z najlepszych snajperow Josef Vasicek (9 bramek 21pkt) nie strzelil juz od kilku kolejek. Bilans wyjazdowych spotkan Islanders to 4-1-7, ostatnio wygrali na Madison Square Garden z NY Rangers 2:1, 19 listopada br.

Ostatnie bezposrednie spotkania:

Tampa Bay - NY Islanders 4:3 OT
Tampa Bay - NY Islanders 3:2 PEN
Tampa Bay - NY Islanders 5:2
Tampa Bay - NY Islanders 3:2
Tampa Bay - NY Islanders 3:2 OT

Ostatni raz Islanders Pokonali Lighting W Tampie 10 kwietnia 2004 roku. Wygrali wowczas 3:0.

Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes ⛔ 2:4
1X kurs: 1.42

Mecz rozgrywany na Staples Center w Los Angeles pomiedzy dwoma outsiderami ligi: miejscowymi Kigs a Coyotes z Phoenix. Gospodarze graja generalnie w lidze bardzo slabo. Na 15 domowych spotkan wygrali tylko 4, 3 remisowali a az 8 przegrywali. Phoenix rowniez niczym szczegolnym sie nie wyroznia. Bilans wyjazdów to 5-2-7. Na ostatnich 6 ligowych spotkan przegrali 5 (z czego 4 wyjazdy). Ostatni mecz pomiedzy tymi ekipami odbyl sie kilka dni temu (5 grudnia) i zakonczyl sie zwycistwem Phoenix (gospodarz) 4:1. Kings z pewnoscia beda chcieli zrewanzowac sie za tamta stosunkowo wysoka porazke, sadze wiec ze LA zakoncza spotkanie jako zwyciescy. Podpieram typ remisem z powodu podobnej gry i pozycji w tabeli obu ekip.

Ostatnie bezposrednie spotkania:

LA - Phoenix 1:4
LA - Phoenix 3:2
LA - Phoenix 2:3
LA - Phoenix 4:3 OT
LA - Phoenix 5:3

Lacznie grali ze soba 14 razy, 10 razy lepsi byli Kings, 3 razy Phoenix, raz padl remis.

Podsumujac:

San Jose Sharks - Buffalo Sabres 1 1.76 ⛔
Tampa Bay - NY Islanders 1 1.70 ⛔
Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes 1X 1.42 ⛔

AKO: 5.07


Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom