>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Detroit - Columbus
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Spotkanie lidera dywizji centralnej z wiceliderem, mecz zapowiada się niezwykle ciekawie... druzyna gospodarzy po 8 zwycięstwie z rzędu nie mysli zwalniać tępa i podejmując drużyne Columbus bedzie chciało podtrzymać swoją passe, a powinno im to przyjść zdecydowanie łątwo gdyż ich przeciwnicy nie zachwycają ostatnio formą i ogólnie źle graja na wyjazdach (3-1-3)...goście chodz w ostatnich 5 meczach wygrali 3 razy doznając 2 razy porażki to przegrali ostatni mecz wysoko bo 5:2 i myśle ze to nie jest jedno razowy spadek formy lecz szykuje się jakaś dłuższa passa przegranych... nie potrafią wygrywać z lepszymi zespołami ostatnie mecze to wygrane ze słabszymi od siebie drużynami a dziś zagrają naprawde ze solidną ekipą więc mysle ze gospodarze bez problemu sobie z nimi poradzą.
✅
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Ottawa Senators - Montreal Canadiens (wynik 3-1)✅
Mój typ 1
kurs Betfair 1.96


W dniu dzisiejszym mecz na szczycie Northeast Division.W dniu dzisiejszym Senatorzy będą chcieli zrehabilitować sie przed własną publicznością za niespodziwaną porażkę na swojej tafli w ostatnim meczu z Capitals 1-4.Brakuje w ich drużynie mającego problemy z pachwiną doskonałego ,,asystenta&quot; Jasona Spezza (1 gol,12 asyst w 10 spotkaniach).W ostatnim meczu z Capitals fatalnie w bramce spisywał się Ray Emery.

Oba zespoły spotkały sie już w tym sezonie 18 października,wygrał wtedy zespół z Ottawy 4-3.W tamtym spotkaniu oba zespoły oddały podobną liczbę strzałów Ottawa 33-Canadiens 31.W paxdziernikowej konfrontacji w bramce popularnych,,Kanadyjczyków&quot; stał łodziutki 20 letni rookie Carey Price.
W dzisiejszym meczu Ottawa będzie miała utrudnione zadanie przy strzałach na bramkę Canadiens.Anonsowany na dzisiejsze spotkanie do obsady bramki Montreal jest ich podstawowy bramkarz Cristobal Huet ( GAA 2.10, SV% 0.930 %, SHO 1).
Bramki Senators strzegł będzie w dzisiejszym spotkaniu rewelacyjny w tym sezonie Szwajcar Martin Gerber ( GAA 1.80, SV% 0.941 %, SHO 1).
Biorąc pod uwagę doskonały bilans w meczach na swoim lodowisku Senators,doskonała formę strzelecką Daniela Alfredssona oraz Danego Heatley&#39;a,chęć zrehabilitowanie sie przed własną publicznością ,atut własnej tafli...Mój typ 1. ✅

Ostatnie wyniki Ottawa
2007-11-09 Ottawa Senators - Washington Capitals 1 - 4
2007-11-07 Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs 5 - 1
2007-11-05 Boston Bruins - Ottawa Senators 1 - 2 pen
2007-11-03 Ottawa Senators - Boston Bruins 3 - 2
2007-11-01 Ottawa Senators - Atlanta Thrashers 6 - 4

Ostatnie wyniki Canadiens.
2007-11-09 Boston Bruins - Montreal Canadiens 1 - 2
2007-11-06 Montreal Canadiens - Buffalo Sabres 2 - 0
2007-11-03 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 2 - 3
2007-11-01 Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 5 - 2
2007-10-30 Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers 2 - 3 pen

Ostatnie bezpośrednie spotkania.
NHL 2007/2008
2007-10-19 Ottawa Senators - Montreal Canadiens 4 - 3

NHL 2006/2007
2007-03-31 Ottawa Senators - Montreal Canadiens 5 - 2
2007-02-11 Montreal Canadiens - Ottawa Senators 3 - 5
2007-02-09 Ottawa Senators - Montreal Canadiens 4 - 1
2007-01-30 Montreal Canadiens - Ottawa Senators 3 - 1
2007-01-13 Ottawa Senators - Montreal Canadiens 8 - 3
2006-11-14 Ottawa Senators - Montreal Canadiens 3 - 6
2006-11-01 Montreal Canadiens - Ottawa Senators 4 - 2
2006-10-15 Montreal Canadiens - Ottawa Senators 2 - 3 pen

 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

VS

Nashville Predators vs Columbus Blue Jackets

Nashville Predators (First period) 1:1 ⛔
2.55
Expekt
O godzinie 2 naszego czasu spotkanie Drapieżców z Nashville i Kurtek z Columbus. Oba zespoły są z Dywizji Centralnej, wyżej znajduje się Columbus wyprzedzający Nashville o 3 punkty. Dziś okazja dla gospodarzy do nadrobienia 2 punktów, zarówno do CBJ jak i CHB. Predatorzy po dość niemrawym okresie, znów grają dobrze, co odzwierciedla zdobycie 7 punktów na osiem możliwych w czterech ostatnich spotkaniach. Było to małe tournee wyjazdowe - łupem Drapieżców padły Canucks, Oilers, Blachawks - a po wybornym spotkaniu przegrana na karne z liderem dywizji - Detroit. W tym ostatnim fenomenalne spotkanie rozegrał Mason, broniąc 43 z 45 strzałów Detroit. W konkursie rzutów karnych zawiódł, ale całokształt spotkania na duży plus. Chris po słabych spotkaniach wraca do formy? Na to wygląda. Co słychać natomiast w zespole Kurtek. Kontynuują swoje tournee wyjazdowe, dwa ostatnie spotkania przegrali znacząco [Chicago 2:5, Detroit 1:4]. Ale ogólnie zespół gra dobry hokej. 5 razy wygrywali nie tracąc bramki i są najlepszym zespołem ligi jeśli chodzi o grę w osłabieniu. To o czymś musi świadczyć. Szaleje Rick Nash, który zdołał już zgromadzić 11 goli i 6 asyst. W zespole gospodarzy najlepiej punktuje Jason Arnott z 6 golami i 8 asystami. Teraz może wytłumaczę czemu taki typ? 1 tercja? Otóż, Drapieżcy mają patent na Columbus. W poprzednim sezonie na 8 spotkań, wygrywali.. wszystkie 8! Jedno po dogrywce. Jeden sezon wstecz, już trochę gorzej bo tylko 5 wygranych - ale passa imponuje. Wiadomo każda passa kiedyś się konczy. Predatorzy przekonali się o tym z Kojotami, gdzie niespodziewanie polegli 3:6. Ale ja mimo wszystko twierdzę, że Jackets dziś znów przegrają. Wszystko zależeć będzie od dyspozycji golkiperów. W bramce przyjezdnych stanie Pascal Leclaire, który spisuję się znakomicie - GAA 1.40, SV 0.948%, 5 SO! Naprzeciw Chris Mason - GAA 3.48, SV 0.889%, 1 SO. Ale patrząc na bezpośrednie statystyki przeciwko danym zespołom już nie jest tak kolorowo w przypadku Pascala - GAA 4.62, SV 0.869%, 0 SO! [trudn w sumie się dziwić przy samych przegranych]. Mason natomiast - GAA 1.78, SV 0.948%, 1 SO. Biorąc pod uwagę aktualną formę bramkarzy, dużo lepiej wygląda Mason, który jeśli będzie bronił z taką skutecznością jak w poprzednich dwóch spotkaniach powinien zapewnić zwycięstwo drużynie z Tennessee.
Pozdrawiam
4:3 po karnych (1T 1:1)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik


Spotkanie: Colorado Avanlanche – Minnesota Wild ✅
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.90 ✅
Buk: Expekt ✅

Analiza:
Po dłuższej przerwie postanowiłem napisać analizę do dzisiejszego spotkania. Dziś w nocy będą rozgrywane tylko dwa mecze, wybrałem ten bo wydaje mi się pewniejszy. Colorado bardzo dobrze prezentuje się w tym sezonie. Na własnej tafli wygrała osiem meczy w tym dwa po OT i tylko jedno przegrała. Natomiast ich przeciwnicy grają słabo. Spodziewałem się po nich lepszej gry. Na wyjazdach zajmują miejsce w połowie tabeli. Ostatnio wygrali u siebie dwa spotkania. Jedno z Edmonton 5:2 a drugie z Calgary 4:1. Ogólnie Minnesota słabo gra na wyjazdach. W ostatnich pięciu swoich wygrała tylko jeden mecz a aż cztery przegrała, dwa po OT. W drużynie gości nie wystąpi M. Gaborik bardzo dobry chłoposzek, ma na swoim koncie 4 gole i 9 asyst!!! W tym sezonie zespoły spotkały się ze sobą dwukrotnie. W oby tych spotkania zwyciężali gospodarze tych spotkań. Dzisiaj widzi mi się tutaj wygrana Colorado i jak zwykle ładna postawa Wolskiego. Po cichu liczę, że strzeli dzisiaj jakiegoś gola. Mój typ - 1 ✅
PS: Nawet Wolski brameczke huknął w 3 tercii 20&#39;ta minuta ;-)
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Detroit (13-2-0-1) at Chicago (9-7-0-0)
Krótko i na temat. Dziś detroit zagra w chicago z blackhawks. I chociaż detroit jest drużyną underową jeśli chodzi o gole to w dzisiejszym meczu będzie powyżej 5.5 goli. Detroit ma średnią 3.44 goli na mecz a chicago 2.94 przy podobnej ilości oddanych strzałów. Dlatego sądzę że detroit straci 2 bramki na 95 %, a ponieważ detroit strzela na wyjeździe więcej niż u siebie to over bardzo prawdopodobny. Mój typ bramek detroit to 4 lub 5.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

VS

Chicago Blackhawks vs Detroit Red Wings
Over 5.5 Goals ⛔ 3:2
2.10
Bwin
Dziś tylko dwa spotkania w NHL. Wybrałem to, które zacznie się o 1 naszego czasu - w hali United Center miejscowi Indianie z Chicago podejmować będą Czerwone Skrzydła z Detroit. Oba zespoły są w Dywizji Centralnej Wschodniej Konferencji. Chicago w porównaniu z poprzednim sezonem gra nieźle - wygrało 9 z 16 spotkań (9-7-0) i z 18 punktami zajmuje miejsce trzecie tuż za Kurtkami z Columbus. Pierwsze miejsce zajmują dzisiejsi przyjezdni - Detroit, którzy wygrali 13 spośród 16 spotkań (13-2-1) i tylko o punkt są gorsi od Senatorów z Ottawy. Co ciekawe, dwie przegrane spośród trzech zespołu z Detroit to sprawka właśnie Czarnych Jastrzębi. Nikt na pewno nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Najpierw 6 października Chciago wygrało na własnej tafli dopiero po konkursie rzutów karnych 4:3, natomiast 6 dni później Detroit uległ w własnej hali 2:3 - a tego to na pewno mało kto się spodziewał. Czerwone Skrzydła na pewno pałają rządzą rewanżu za te porażki - zapowiada się ciekawe spotkanie. Bramki Indian w tych spotkaniach strzegł Khabibulin. Choć ostatnio bronił Legace z dobrym skutkiem 24/26 - dziś raczej zobaczymy Nikolaja Khabibulina, który mimo gorszych statystyk dalej jest nr #1 w Chicago. Statystki Rosjanina - GAA 3.10, SV 0.885%, 0 SO (a w spotkaniach przeciwko Detroit - GAA 3.29, SV 0.902%, 2 SO. W bramce przyjezdnych wystąpić powinien Chris Osgood (good - dziś będzie dobrze? :p) - który w tym sezonie na 8 spotkań - wygrywał.. wszystkie 8! W spotkaniach z Chicago bronił Dominik Hasek, dwa przegrał - 3 szansy chyba nie otrzyma. Statystki Kanadyjczyka - GAA 1.48, SV 0.936%, 0 SO (a w karierze przeciwko Indianom - GAA 2.43, GAA 0.907%, 2 SO). Dlaczego więc typuje over 5.5 gola? Detroit w tym sezonie nie kończyło żadnego spotkania z zerowym kontem straconych goli. Dobrze spisuje się ekipa Czarnych Jastrzębi w PP - 7 wynik ligi, w PK - 22 pozycja, ale już 5 goli w osłabieniu zdołali zaaplikować przeciwnikom (jednego właśnie Detroit, natomiast Sharp strzelił już 3 gole SH). Detroit - PP - 4 miejsce, PK - 5. A Chicago w tych dwóch spotkaniach strzeliło 3 gole w PP, Detroit 2. Bierze się to z dużej ilości kar - w pierwszym spotkaniu w sumie 22 PIM (nie licząc bijatyki :razz ???? a w drugim 26 PIM (nie licząc bijatyki - Drake rozbójnik ponownie :razz ???? . Do tego wszystkiego wysoka forma Henrika Zettenberga (13 goli, 13 asyst) czy też Patrick Kane (6 goli, 13 asyst) - jak dla mnie over 5.5, Detroit powinno ruszyć do natarcia od pierwszego gwizdka.
Widzę mój poprzednik podziela moje zdanie. Miejmy nadzieję, że będziemy mieli rację ????
2 słupki ahh, Khabibulin dziś był niesamowity &amp; zwycięska passa Chicago nad Detroit trwa :)
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Columbus - Nashville
Typ: Nashville
Kurs: 2.90
Bukmacher: Expekt
W spotkanie 11.11.07r miedzy tymi samymi drużynami padł remis ale w karnych zwyciężyło Nashville, które jest ostatnio w wyraznie w lepszej formie o druzyny Columbus=] mysle ze w tamtym meczu Nashville troszke zignorowało przciwnika który we wcześniejszych dwóch meczach 1 wygrał i aż 3 razy przegrał, tym razem będzie inaczej, Nashville które w ostatnich 5 spotkaniach tylko raz przegrało i 4 razy odnieśli zwycięstwo po kiepskim początku teraz się rozkręcają i mysle ze sąłbo spisująca sie ostatnio drużyna Columbus nie zdoła ich dziś powstrzymać=] ✅
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja tylko krótko odniose się do typu kolegi. Ja zagram Columbus . Dlaczego? Moim zdaniem nie było mowy o lekceważeniu przeciwnika. Po prostu Kurtki postawiły tak poprzeczkę. Kurtki mają dobry bilnas u siebie. 5-1-1. Przegrali u siebie tylko po karnych z Dallas i w 60&#39; z VAN. W Preseason szło im kiepsko. Z NASH przegrali u siebie 1-3 a na wyjeździe wygrali z nimi 3-0. To tylko statystyki. Które mogą okazać się bezużyteczne. Ale wydaje mi się, że CBJ będzie chciało rewanżu za mecz sprzed 2 dni. Więc dziś powinni to wygrać. Myślę, ze spore szanse iż będzie to w 60 min. A teraz już tak pół żartem pół serio- Fedorov strzeli gola ( może zza niebieskiej ???? .
Kurs 2.10 na Kurtki 60&#39; uważam za gony wzięcia.
Jak będzie to się okaże...
pozdr
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: St. Louis - Detroit
Typ: Detroit
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Spotkanie najgorszej (St. Louis) na najlepszą drużyną dywizji centralnej (Detroit). Faworytem spotkania jest Detroit które idzie jak burza, lecz 12.11.07r. uległo i musiało przerwać swoja passe 9 zwyciestw z rzędu!! Detroit przegrało dopiero trzy spotkania co jest bardzo dobrym wynikiem w lidze przy czym jedno zremisowało i aż 13 wygrało, oprócz ostatniej wpadki wygrywali swoje mecze dosc pewnie i dzisiaj na pewno będą sie chcieli odgryść i wygrać mecz ze słabą drużyną St. Louis która w ostatnich 5 meczach tylko raz zwyciężyła i aż 4 razy uległa;/ Myśle że Detroit pewnie wygra swój mecz bo takich słabych przeciwników jak St. Louis w NHL jest mało=] ⛔⛔⛔ a no szkoda;/ juz było 0:2 dla Detroit, i jak można stracić 4 gole w 1 tercji?? śmiech:p
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Atlanta Trashers - Florida Panthers
Atlanta podejmuje u siebie gości z Florydy. Zmiana trenera w drużynie gospodarzy wpłynęła na nich bardzo dobrze. Ponadto, gdy do zespołu powrócił Marian Hossa (G-6 A-4) to zespół naprawdę rozwinął skrzydła. W ostatniej kolejce przegrali oni jednak z Caroliną Hurricanes, co jeszcze bardziej pogorszyło (już i tak dość mizerny) bilans spotkań na własnym lodo. ;-) Florida, która również w swoim ostatnim spotkaniu musiała uznać wyższość Caroliny, wcale nie zachwyca. W wyjazdowych spotkaniach wygrali zaledwie jedno, a bilans ich spotkań wygląda następująco (1-1-7). W ekipie gości bardzo dotkliwy może być brak Richarda Zednika (G-6 A-2), a gra całego zespołu opiera się na grze Olliego Jokinena. W drużynie Atlanty główne skrzypce gra lewy skrzydłowy Ilya Kovalchuk (G-14 A-8 ), który razem z Hossą powinien poradzić sobie z Floridą. W tym sezonie drużyny spotkały się i na Florydzie, pewnie wygrała Atlanta (4:1). Mam nadzieję, że powtórzą ten dobry rezultat w najbliższym spotkaniu. ????

Typ: 1⛔⛔⛔???? Kurs: 1.95 || Bukmacher: Bwin
Wynik: 3:2 OT
 
puncik 0

puncik

Użytkownik
Spotkanie: St. Louis - Detroit
Typ: Detroit
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt

Spotkanie najgorszej (St. Louis) na najlepszą drużyną dywizji centralnej (Detroit). Faworytem spotkania jest Detroit które idzie jak burza, lecz 12.11.07r. uległo i musiało przerwać swoja passe 9 zwyciestw z rzędu!! Detroit przegrało dopiero trzy spotkania co jest bardzo dobrym wynikiem w lidze przy czym jedno zremisowało i aż 13 wygrało, oprócz ostatniej wpadki wygrywali swoje mecze dosc pewnie i dzisiaj na pewno będą sie chcieli odgryść i wygrać mecz ze słabą drużyną St. Louis która w ostatnich 5 meczach tylko raz zwyciężyła i aż 4 razy uległa;/ Myśle że Detroit pewnie wygra swój mecz bo takich słabych przeciwników jak St. Louis w NHL jest mało=]
Niestety Detroid przegrało ????
przewaliłem przez nie 250zł:/ a po pierwszej tercji było tak pięknie...
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Tampa Bay - Carolina typ: Over 5,5✅
Gdy sezon NBA jest jeszcze w powijakach..NHL hula pełną parą.
Błyskawice chodź daleko mają do Caroliny , zaliczyli 3 świetne zwycięstwa ( w tym właśnie wspomniane wyżej &quot;Huraganiarzy&quot; jak to ich lubie nazywać ???? ) i były to de facto wyraźne Victorie.
Za dużą ilością bramek w tym meczu świadczyć może chodźby fakt , że czołowy bramkarz Holmqvist z 0,893 SV nie może być ostoją. W obu drużynach są gracze jak Lecavalier , St.Louis , Prospal no żeby nie wspomnieć o niezniszczalnym herosie Brindamurze brylującym w statystykach. W obecnej formie bardziej licze na Błyskawice , z racji przodowania w statystyce średniej ilości punktów podczas meczu. Najlepszą rekomendacją za tym że wynik będzie wysoki ..jest to że Carolina w ostatnich 10 meczach miała 9 razy Over a Tampa 7. Żeby nie zaczęła się tendencja spadkowa ????
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Columbus - Chicago
Typ:Chicago
Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
Spotkanie dwóch różnie grających ostatnio drużyn, Columbus gra ostatnio bardzo słabo, w ostatnich czterech spotkaniach tylko raz wygrali ze słabym St.Louis a po za tym dostają od lepszych drużyn przysłowiowe baty=] 4 kolejki temu obydwie drużyny się już zmierzyły i był wynik 5:2 dla Chicago, po tym meczu Chicago wygrywało resztę swoich spotkań między innymi wygrali w ostatniej kolejce z Detroit Red Wings co oznacza że są w bardzo dobrej, zwyżkowej formie, i dzisiaj nie będą sobie chcieli popsuć swojej dobrej już passy trzech zwycięstw z rzędu i na pewno się bardzo zmotywują na ten mecz. Myślę że słabo spisujący się gospodarze nie zdołają powstrzymać rozpędzającej się drużyny z Chicago=]⛔
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Bardzo popieram Typ matty07
Analizowałem ten mecz spory odcinek czasu (jakieś 25 min.) i stwierdziłem że Chicago wygra minimum przewagą dwóch goli. grają praktycznie w Optymalnym składzie, a zaś Columbus bez niektórych z lepszych zawodników oraz niektóre występy zawodników są Wątpliwe, jeszcze gorzej niż w ostatnich meczach gdzie przegrywali...
mój typ na ten mecz: 1-4
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
nie zgadzam się z tym typem. Już nie raz przejechałem się na druzynach, które mają serię wygranych. Wątpie żeby przeciętne (tak, przeciętne) Chicago utrzymało tą serię, tymbardziej że teraz czeka ich wyjazdowy mecz. Columbus natomiast nie wygrało od 4 meczy, teraz wracają na własną halę gdzie grają bardzo dobrze (5-2-1). Ja stawiam na Niebieskie Kurtki :]
Bardzo popieram Typ matty07
Analizowałem ten mecz spory odcinek czasu (jakieś 25 min.) i stwierdziłem że Chicago wygra minimum przewagą dwóch goli. grają praktycznie w Optymalnym składzie, a zaś Columbus bez niektórych z lepszych zawodników oraz niektóre występy zawodników są Wątpliwe, jeszcze gorzej niż w ostatnich meczach gdzie przegrywali...
mój typ na ten mecz: 1-4
Sorry, ale o jakich lepszych zawodnikach mówisz? O Modinie, który rozegrał ledwie 6 meczy w sezonie, bo ma kontuzje? Peca, który w 13 meczach strzelił jednego gola? A nieobecnych bedzie tylko tych 2 graczy...
Prędzej to już bardziej osłabione jest Chicago, bo nadal nie ma najważniejszego gracza - Havlata.
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa - Buffalo
Typ: Ottawa -1,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet

Spotkanie po między najlepszą drużyną ligi NHL a jedną z jagorszych drużyn. Ottawa ma u siebie świetny bilans 9-0-2 i cały czas są w świetnej formie, natomiast Buffalo gra ostatnio bardzo ale to bardzo słabo, a do tego nie radzą sobie na wyjazdach o czym swiadczy bilans 2-1-5 w ostatnich 4 spotkaniach wygrali tylko jedno i to z równie slaba druzyna dopiero po dogrywce, czyli nie maja czego szukac w dzisiejszym spotkaniu gdyż na pewno zmotywowani gospodarze po porażce z
Washington Capitals 2 kolejki temu juz udowodnili ostatnio ze sa caly czas w swietnej formie, wiec w tym meczu innego faworyta nie widze niz druzyne gospodarzy i mysle ze pewnie to wygraja=]⛔ uuuu wygrali.... ale tylko 1 bramka=|
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Tampa Bay - Washington typ:1 kurs:1,85
Świetna passa , świetna dyspozycja najlepszych z Błyskawic , zwycięstwa w świetnym stylu...co może stanąć na drodze Tampie w tak dobrej dyspozycji ?..Napewno nie Washington którzy dzisiaj o 2.00 nad ranem czasu Polskiego będą się starać o łagodny wymiar kary. Goście w ostatnich 10 meczach grali fatalnie. Bilans 2-7-1 mówi sam za Siebie. Miałem osobiście nadzieje przed meczem z Florydą że chociaż powalczą ale sam Ovechkin meczu nie ma szans wygrać z nawet średnią drużyną. Przy tak świetnej dyspozycji meczowej w jakiej są St.Louis:)! ???? i Lecavalier nie wiele będą mogli zdziałać przyjezdni.Błyskawice gonią w szalonym tempie pierwszą w Południowo wschodniej dywizji Caroline , i o ile nie zdarzy się coś mocno nie oczekiwanego , o tyle po dzisiejszym meczu dystns stopnieje.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Colorado Avalanche u Dallas Stars

Colorado w tym sezonie gra dobrze.Znajdują sie na 6 pozycji,ale zawdzięczają to głównie wynikami u siebie.Aktualnie wyjazdowo jest to jedna z gorszych drużyn NHL.Na 7 rozegranych meczy mają 1 wygraną, jedną wygraną po dgr,1 porazke podogrywce i 4 porazki w normalnym czasie.W poprzednim seoznie zajęli 4 miejsce w swojej dywizji.Myśle,że ich postawa jest troche zaskakująca.Dallas wrecz przeciwnie.Wyżej notowani są w meczach wyjazdowych niż u siebie.Ostatnio złapali już ten rytm z poprzedniego sezonu jednak nie potrafią sie zmobilizowac w defensywie.Mimo tego,ze strzelą &#39;Kingsom&#39; 5 bramek i to na wyjezdzie to stracą też 5 i w dodatku przegrywają po dogrywce.Podobnie było w ostatnim meczu z San Jose.W meczach przedsezonowych zagrali ze sobą 2 razy.Raz wygrali Avalanche,za drugim był remis i wygrana Gwiazd po dogr.4 października spotkali sie w meczu ligowym i górą byli gracze Colorado jednak nieznacznie bo 4:3,a grali u siebie i to jest ich najlepsza bron.Teraz zagrają na wyjezdzie i myśle,ze Dallas odniesie wkoncu zwyciestwo.Bukamcherzy mimo wszystko faworyzują Colorado i niezły kurs jest KZ Dallas,dlatego polecam zwyciestwo Gwiazd łącznie z karnymi i dogr.


Typ:
Dallas Stars✅(włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)​
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ:
TAMPA BAY LIGHTNING -1.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Dziś spotkanie pomiędzy według mnie najlepiej grającą Tampa Bay Lightning a drużyną która ostatnio przegrywa swoje mecze, w dodatku dzisiaj
Tampa jest gospodarzem spotkania gdzie na własnym lodowisku ma znakomity bilans 7-1-1 i myśle że nie powinni przegrac tego meczu ponieważ są teraz w zbyt dobrej formię żeby przegrywac albo nawet remisowac spotkania z tak słaba druzyna jak Washinqton Capitals, mysle powinni wygraćz przewaga przynajmniej dwóch goli=]✅✅✅
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP

St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets
Mój typ x

kurs Betfair 4.20

Zespół z St. Louis notuje bardzo długą serię 15 meczy bez remisu.Dziś w bramce Blues stanie Hannu Toivonen (GAA 2.45,SV% 0.90%),natomiast bramki Columbus strzegł będzie Pascal Leclaire (GAA 1.59,SV% 0.94% ,SHO 5).Leclaire zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji GAA,1 w klasyfikacji SO.Zaskakujaco wysoką formę strzelecka posiada w tym sezonie Brad Boyes strzelec 9 bramek i zdobywca 3 asytst,którego wreszcie w tym sezonie przestały prześladować kontuzje.Jak zwykle stałą wysoką formę reprezentuje , grający z numerem 9 w zespole Blues ,stary wyga Paul Kariya (3 gole ,13 asyst).Najskuteczniejszym hokeista w zespole,,Kurtek&quot; jest Rick Nash (12 goli ,8 asyst).Na ostatnie 10 meczy pomiędzy tymi druzynami 3-krotnie w regulaminowym czasie był wynik remisowy. Na ostatnie 5 meczy St. Louis Blues, 3 krotnie mecze te kończyły się różnicą jednobramkową.Mój typ ryzykowny, ale wielce prawdopodobny x.

Ostatnie wyniki St. Louis Blues
2007-11-14 St. Louis Blues - Detroit Red Wings 4 - 3
2007-11-10 Chicago Blackhawks - St. Louis Blues 4 - 2
2007-11-04 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 3 - 0
2007-11-04 St. Louis Blues - Chicago Blackhawks 2 - 3
2007-11-02 Minnesota Wild - St. Louis Blues 2 - 3

Ostatnie wyniki Columbus Blue Jackets
2007-11-15 Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks 4 - 2
2007-11-13 Columbus Blue Jackets - Nashville Predators 1 - 4
2007-11-11 Nashville Predators - Columbus Blue Jackets 4 - 3 pen
2007-11-10 Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets 4 - 1
2007-11-08 Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets 5 - 2

Ostatnie bezpośrednie spotkania.
NHL 2007/2008
2007-11-04 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 3 - 0
2007-10-26 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 3 - 0

NHL 2006/2007

2007-03-28 St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets 1 - 4
2007-03-26 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 4 - 1
2007-02-21 St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets 5 - 4 pen
2007-02-15 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 2 - 4
2007-01-10 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 3 - 4 pen
2006-12-10 St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets 1 - 5
2006-11-23 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 3 - 4 pen
2006-11-10 St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets 2 - 4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom