>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Generalnie Tampa w rozsypce... Mecz zapowiadał się jako dobrej ( niby) drużyny na własnym lodowisku ( Tampa), a dobrą ekipą na wyjeździe ( Montrealem). Wynik trudny do przewidzenia. Podobnie jak linia też trudno było typować. No ale tym którym się udało gratki.
Warto pomyśleć kiedy Tampa wygra i złapać dobry kurs. Tylko w tym momencie typować ich mecz to jak dla mnie trudny temat. Błyskawice stają się mało przewidywalną ekipą...
Przydałby się ten Pan z obrazka co Fox ma w podpisie... ????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ottawa Senators vs NY Islanders
Ponownie typ na Ottawę? Czemu nie, skoro przyjeżdżają Wyspiarze? Ottawa prezentuje równy poziom, zagrali bardzo dobrze w meczu z Buffalo, które przecież również jest w formie. Islandersi, no cóż, ledwie 21 miejsce w lidze, słaba gra szczególnie na wyjazdach, najmniej strzelonych goli w lidze - jakos nie widze ich w play offach w tym roku. Nie idzie im również gra z Ottawą - ostatni raz wygrali z nimi na wyjeździe blisko 5 lat temu. Czy przełamią złą passę? uważam że nie, tymbardziej ze dzisiaj w bramce nie zobaczymy Ricka DiPietro, tylko niedoświadczonego Wade&#39;a Dubielewicza. Wade zagrał juz w 5 meczach w tym sezonie. Przepuścił średnio 4,04 gola na mecz a jego skutecznosc to ledwie 86,8%. Zagrał dość dobrze z Toronto w osttanim meczu, jednak to było we własnej hali i ze słabymi Klonowymi Liściami... Między innymi z tych powodów ośmiele się nawet postawić handi na Ottawę.
Mój typ: 1 @ 1,55 / Ottawa -1,5 @ 2,05 (5:2)


Edmonton Oilers vs Anaheim Ducks

Odrodzenie Kaczorów? Moim zdaniem tak. To co pokazują w ostatnich meczach mozna porównać do ich poczynań z zeszłego sezonu. Nie wiem czy moze wpłynęło na to powrót Scotta Niedermayera, czy moze przejście do Anaheim jednego z najbardziej doświadczonych hokeistów NHL - Douga Weighta. Jednak dobra forma Kaczek to fakt. Świadczy o tym chociazby ostatni mecz z San Jose. Wygrana 2:5 na wyjeździe z jedną z najlepiej broniących druzyn NHL - to robi wrażenie. Co prawda Edmonton wygrało juz z nimi 3 razy, ale moze czas na przełamanie? Dzisiaj wśród nafciarzy nie zobaczymy bramkarza Dwayne&#39;a Rolosona oraz jednego z najskuteczniejszych graczy tej druzyny - Alesa Hemsky&#39;ego. Liczę na przełamanie Anaheim w tym spotkaniu. Nie sądze żeby rozstrzygnęło się to w dogrywce - ile razy Edmonton moze remisować? Ostatnie 6 meczy to 4 remisy...
Mój typ: 2 @ 2,15 (1:2)
Noc udana.
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Toronto (15-14-5-3) at Philadelphia (16-14-1-3)
Typ : UNDER 6
Kurs : 1,83 bwin


Na dziś pierwszy mecz z NHL Toronto u Philadelphia. Philadelphia po prostu rozpacz, 6 porażek z rzędu i wcale nie jest tutaj faworytem i w tym spotkaniu. Toronto w tabeli jeszcze gorzej wiec dzisiejszy mecz to typowe spotkanie outsiderów. Gospodarze chcąc przerwać passę porażek muszą zagrać w obronie w końcu lepiej. Obie ekipy dużo strzelają ale jednocześnie dużo tracą goli. I to dziś martwi. Toronto na wyjazdach zdecydowanie under 6-11, a Philadelphia u siebie 8-8. Gospodarze mają zdecydowanie lepszą średnią strzelonych goli, w ostatnich 5 meczach o prawie 1,5 gola co przy takiej samej ilości strzałów na bramkę to sporo.
Podsumowując, gospodarze chcąc dziś wygrać muszą zagrać dobrze w obronie.To jedyny sposób by pokonać Toronto nawet grając u siebie. Poziom 6 bramek nie powinien zostać tym razem przekroczony. istnieje możliwość, że padnie 6 goli co daje nam zwrot stawki bo w 7 bramek i powyżej dziś nie wierzę. Chyba że któraś z drużyn wycofa na koniec bramkarza i padnie łatwa bramka. W NHL to dość częste.
Zgodnie z przewidywaniami Philadelphia zagrała w obronie na maximum i Toronto nie postrzelało sobie.

Toronto at Philadelphia ( 1-4)

Typ : UNDER 6 ✅
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - Buffalo Sabres
Typ:
2 | Under 5,5 |
Kurs: 2,60 | 1,65 |
Bukmacher: Bet-At-Home
Pewność Typu: 6/10 | 8/10 |
Kilka słów do meczy: A więc dlaczego postanowiłem wybrać ten typ ? Ponieważ z dość Ubogiej oferty z NHL na tę noc rzucił w oczy mi się ten o to mecz. Grają ze sobą dwie bardzo wyrównane drużyny w NHL, obydwie drużyny prezentują aktualnie poziom bardzo zbliżony do siebie. Buffalo ostatni mecz przegrało 3-5 na własnej tafli z drożyną bardzo bardzo dobrą w tym sezonie - Ottawą. Devils zaś ostatni mecz wygrało po dogrywce w Calgary gdzie padł wynik bardzo rzadko spotykany w Hokeju 0-0 (0-1 OT). Drużyna New jersey w ostatnich 6 meczach na własnej tafli wygrała 5 razy oraz raz przegrali 1, gdzie na te 6 meczy padły 4 undery oraz 2 overy. Zawodnicy z Buffalo w ostatnich 6 meczach na wyjeździe wygrała 4 razy z rzędu oraz poniosła dwie porażki. i na te ostatnich 6 meczy w meczach tej drużyny padały 3 razy undery i 3 razy overy. Ostatnie mecze tych drużyn na tej tafli kończyły się 7 zwycięstwami gospodarzy oraz tylko 1 zwycięstwem gości co nie przepowiada za drużyną Sabres. Lecz ogólnie biorąc pod uwagę formę obu drużyn to drużyna gości ma przewagę. Również za drużyną Gości jest kolejny ważny fakt iż w tej drużynie nie będzie mógł zagrać jeden zawodnik Teppo Numminen który nie gra już od dłuższego czasu, a i bez niego drużyna sobie radziła bardzo dobrze ! Drużyna z New Jersey osłabiona będzie bardziej bowiem nie zagra jeden z czołowych napastników tej drużyny - Jay Pandolfo który złapał kontuzję w przed ostatnim meczu tej drużyny - to kolejny argument który mówi że w tym meczu moze paść mniej niż 6 bramek bo jednego strzelca mniej :jezora:. Wg moich przekonań będzie to bardzo zacięty i wyrównany mecz do końca, lecz szalę zwycięstwa na swoją stronę minimalnie przechylą goście wygrywając ten mecz w ostatniej tercji.
Tak więc mój typ na ten mecz to granie czystej dwójki chodź radzę grać X2 bo wg mnie pewność typu z podpórką na Buffalo jest dość pewne: 9/10.
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Buffalo (19-15-1-0) at New Jersey (20-13-2-1)
Spotkanie : Buffalo u New Jersey
Typ : 1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - New Jersey
Kurs 1,7 bwin

Na dziś dosyć interesująco się zapowiada to spotkanie.Buffalo ostatnio porażka ale po serii 6 zwycięstw.Nieźle. New Jersey ostatnio na 3 wyjazdach dwa zwyciestwa choć chyba trochę wymęczone. Bilans win/loss tych drużyn jest podobny. Buffalo prezentuje się zdecydowanie lepiej w ofensywie to fakt. Ale ciężko im się gra w New Jersey zresztą nie tylko Buffalo bo NJ u siebie to ciężka przeprawa. Postawił bym under w tym meczu ale bwin wystawił under/over 5. A uważam że to zbyt niska poprzeczka. W ostatnich 10 meczach pomiędzy tymi drużynami był tylko 1 under 5 , 6 under 5,5 (bez tego poprzedniego) i reszta over 5,5. Dziś uważam że jest duże prawdopodobieństwo że padnie 5 goli co daje nam ewentualny zwrot ale przecież nie po to gramy. Więc co za NJ ? Buffalo w ostatnich 10 meczach w NJ wygrało tylko raz. To tylko statystyka ale jednak. Gospodarzom zawsze pomagają tzw. ściany i myśle , że dziś NJ podtrzyma swoją serię win choć chyba nie zagra dziś ich najlepszy strzelec Zach Parise. To martwi ale obrona NJ jeśli zagra tak jak zawsze to jest szansa na pokonanie Buffalo. Typ ryzykowny bo ciężko tutaj wytypować a wtedy typuje zawsze na gospodarzy. Jutro zobaczymy.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ottawa Senators - Washington Capitals typ:1 kurs:1.50⛔
Gospodarze prezentują od swoich rywali o wiel skuteczniejszą gre co uwidaczniają to ich lokaty w przypadku Ottawy róznica nad drugim miejscem w dywizji to ok 10 punktów jednak jeszcze sporo spotkan przed nimi a siły lepiej zachowywać przed play off.Senators ma ostatnio ładny bilans przejmując gre w spotkaniach z prawie kazdym przeciwnikiem zarówno u siebie jaki i wyjezdzie, ich rywale z Waszyngtonu ostatni nie mają się najlepiej przegrane wyjazdy z Pittsburgiem czy Islanders z NY nie świadczą o dobrej formie z którymi Ottawa wygrala NY ostatnio 5-2 ,Pittsburgh 1-4 na wyjexdzie
Colorado Avalanche - Los Angeles Kings typ:1 kurs:1.67⛔
Tak jak w w/w meczu Colorado jest zdecydowanym faworytem gracze z Miasta Aniołów z 26 punktami nie zawojują w tym sezonie NHL tymbardziej ze bezące wyniki mają katastrofalne.Colorado zajmuje drugą pozycje w dywizji w której ekipy między sobą mają znikomą przewagę punktową i praktycznie po kazdej kolejce mozna zmieniac pozycje kilka lokat.Gospodarze na swoim terenie grają skutecznie po ostatniej przegranej z rewelacją z Detroit będą chcieli pokonać LA które od 8 kolejek nie zdobylo punktów a 2.12 poległo z Colorado w Californi 2-5
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Spotkanie : Buffalo u New Jersey
Typ : 1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - New Jersey
Kurs 1,7 bwin

Na dziś dosyć interesująco się zapowiada to spotkanie.Buffalo ostatnio porażka ale po serii 6 zwycięstw.Nieźle. New Jersey ostatnio na 3 wyjazdach dwa zwyciestwa choć chyba trochę wymęczone. Bilans win/loss tych drużyn jest podobny. Buffalo prezentuje się zdecydowanie lepiej w ofensywie to fakt. Ale ciężko im się gra w New Jersey zresztą nie tylko Buffalo bo NJ u siebie to ciężka przeprawa. Postawił bym under w tym meczu ale bwin wystawił under/over 5. A uważam że to zbyt niska poprzeczka. W ostatnich 10 meczach pomiędzy tymi drużynami był tylko 1 under 5 , 6 under 5,5 (bez tego poprzedniego) i reszta over 5,5. Dziś uważam że jest duże prawdopodobieństwo że padnie 5 goli co daje nam ewentualny zwrot ale przecież nie po to gramy. Więc co za NJ ? Buffalo w ostatnich 10 meczach w NJ wygrało tylko raz. To tylko statystyka ale jednak. Gospodarzom zawsze pomagają tzw. ściany i myśle , że dziś NJ podtrzyma swoją serię win choć chyba nie zagra dziś ich najlepszy strzelec Zach Parise. To martwi ale obrona NJ jeśli zagra tak jak zawsze to jest szansa na pokonanie Buffalo. Typ ryzykowny bo ciężko tutaj wytypować a wtedy typuje zawsze na gospodarzy. Jutro zobaczymy.
A jednak NJ dało rade Buffalo..
Typ : 1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - New Jersey ✅
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
musicie zasmiecac temat bzdurnymi komentami jest przeciez opcja edytuj.potem nie idzie sie dogrzebac.Na drugi dzien post ze NJ wygrało nie jest nikomu potrzebne
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dołączam się do słów TommyTSW.
Po co to wszystko cytujecie??? Jak już chociaż cytujecie to wystarczy cytat samego typu. Po co komu jeszcze raz cytowanie kilka zdań statystyk itd.
Poza tym śmieszą mnie sytuację, gdy jak typ komuś wejdzie to cytuje swoje wywody itd. A jak nie wejdzie to czasami da edycję i napisze wynik. Choć często jest tak, że nie edytuje jak typ wtopił i udaje, że nie zagląda do tematu...
Na jednym forum też tak jest fajnie. Typ nie wchodzi to nie wpisuje wyniku. A jak wejdzie mu to cytuje wszystko i pełno wykrzykników...
Edycja czasami się przydaje...
Pozdrawiam!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dołączam się do słów TommyTSW.
Po co to wszystko cytujecie??? Jak już chociaż cytujecie to wystarczy cytat samego typu. Po co komu jeszcze raz cytowanie kilka zdań statystyk itd.
Poza tym śmieszą mnie sytuację, gdy jak typ komuś wejdzie to cytuje swoje wywody itd. A jak nie wejdzie to czasami da edycję i napisze wynik. Choć często jest tak, że nie edytuje jak typ wtopił i udaje, że nie zagląda do tematu...
Na jednym forum też tak jest fajnie. Typ nie wchodzi to nie wpisuje wyniku. A jak wejdzie mu to cytuje wszystko i pełno wykrzykników...
Edycja czasami się przydaje...
Pozdrawiam!
Nic dodać nic ująć ;)
PS. Sorki FOX za dodatkową robotę, ale musiałem ???? Posty OUT ????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Colorado Avalanche vs Los Angeles Kings
Colorado jest w bardzo dobrej formie. Ostatnie 10 meczy to 7 wygranych, a dwie ostatnie porażki były minimalne. Najpierw z odradzającym się Anaheim przegrali po dogrywce. No a ostatni mecz to derby Konferencji Zachodniej, jak to niektórzy mówią (Colorado i Detroit dzielą i rządzą w ostatnich latach w tej konferencji). Z fenomenalnym detroit przegrali tak naprawdę 2:3, bo czwarty gol był do pustej bramki gospodarzy. Zagrali w tym meczu dobrze, mądrze w obronie i nie pozwalali na zbyt wiele Czerwonym Skrzydłom. Oprócz Joe Sakica, który neidługo przejdzie operację przepukliny, nie ma zbytnich osłabien. Nie wiadomo czy zagra obrońca Joe Leopold, chociaz najprawdopodobniej pojawi się na tafli, decyzja zapadnie przed meczem. A LA Kings? No cóż, czerwona latarnia ligi. 8 lose streak zwiększa ryzyko przełamania, ale sądze ze Królowie swojej wygranej powinni szukać na swoim lodowisku. Tymbardziej, ze w Denver pojawią się bez swojego czołowego napastnika - Mike&#39;a Cammaleriego (15 goli, 14 asyst), więc tym trudniejsze bedzie strzelanie goli... Budaj jest w najlepszej formie w tym sezonie, nie popełnia błędów, puszcza mało bramek. Jeśli Colorado w tym sezonie juz wygrywało 2 razy z Kings na wyjeździe (2:4 i 2:5), to powinni i tym razem łatwo ograć przyjezdnych i wygrać przynajmniej dwoma bramkami... kluczowa bedzie pierwsza tercja, bo Colorado we wszystkich swoich meczach kiedy wygrywało pierwszą tercje - wygrywali cały mecz. 2 porażka z rzędu na własnym lodzie Colorado? Co to to nie ;)
Mój typ: 1 @ 1,65 / Colorado -1,5 @ 2,20 (1:3)
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Typ : Boston (18-15-2-2) at Atlanta (18-19-0-1) - Boston +1.5 ⛔ Carolina (20-16-2-1) at Columbus (16-15-1-5) - Carolina +1.5 ⛔
Kurs : 1,97 bwin

Po porażce Colorado nic mnie już dziś nie zdziwi.Dlatego dziś zamiast singla podwójny kupon z dobrym łącznym kursem. Columbus gra w kratkę, a z niej wynika że dziś powinni wygrać. Carolina dostosowuje się do gospodarzy bo też gra w kratkę. Columbus gra zdecydowanie lepiej na własnej tafli ale Carolina to chyba zbyt silna ekipa by ją dziś pokonać a tym bardziej 2 golami. Columbus ma niską średnią strzelanych goli (2.4) przy 3.4 Caroliny, ale za to ma lepszych bramkarzy co równoważy te statystyki ale dwoma golami dziś Columbus nie da rady pokonać Caroline.
Drugi mecz to typ handi na Boston. Ostatnio zanotowali 5 porażek z rzędu i uważam, że dziś wcale nie muszą tej serii przełamać. Ale wierzę, że to zrobią bo są lepszą drużyną od Atlanty. W obu ekipach trochę dziś kontuzji, ale uważam że powalczą mimo tego. Ostatnio Boston wygrał z Atlantą na ich terenie 5 : 3 i dziś gospodarze będą chcieli się zrewanżować ale czy różnicą 2 goli ? W to wątpię.
Noc bez komentarza.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Phoenix Coyotes vs Detroit Red Wings
Nie pójdę tutaj oczywistym typem zwycięstwa Detroit, bo wcale ono pewne nie jest. Nie mam szczęścia do Kojotów i stawianai przeciwko nim, więc to odpuszczam. Oczywiście nie mówię że Kojoty wygrają, jednak jezeli tak będzie to nie będe zdziwiony. Zaciekawił mnie za to typ na under. W poprzednim meczu z Colorado wystąpił Dominik Hasek, jednak teraz w bramce zobaczymy jedynkę - Chrisa Osgooda, aktualnie najlepszego bramkarza NHL (1,73 gola na mecz, skutecznosc 92,9%, 20 meczy i 16 wygranych). Jak Phoenix moze nastrzelać dużo goli, skoro w ostatnich 3 meczach nie mogą sobie tez poradzić z Luongo (bramkraz Vancouver), Backstromem (Minnesota) Czy Nabakovem (San Jose). W tych meczach strzelili nie więcej niz 2 bramki. Jeszcze biorąc pod uwagę najlepszą obronę w lidze (Detroit 84 gole stracone - najmniej w lidze) to czuje ze padnie mało goli ze strony gospodarzy. A Detroit? No cóż, nawet bez Zetterberga i Holmstroma są skuteczni, ale czy dzisiaj również będą, skoro w bramce Kojotów będzie Ilya Bryzgalov? Rozegrał on 7 meczy przeciwko Detroit (jeszcze jak był w Anaheim) i w żadnym z nich nie przepuścił więcej niz 3 goli. Myślę że dobra postawa bramkarzy z obu stron sprawi, że zobaczymy w tym meczu mało bramek.
Mój typ: under 5,5 @ 1,75 (2:4)

NY Islanders vs New Jersey Devils

Tutaj podobnie jak w w/w meczu. Obie druzyny to czołówka jeśli chodzi o obronę. Znakomici bramkarze - z jednej strony żyjąca legenda Martin Brodeur, z drugiej Rick DiPietro. New Jersey na mało pozwala swoim przeciwnikom - 86 goli straconych to wynik plasujący Diabłów tuż za San Jose i Detroit. Trzeba tez zauwazyc, ze NY strzela najmniej goli w lidze - 85 co daje 2,36 gola na mecz. Ostatnie 2 spotkania tych druzyn to wyniki 2:1 i 1:0. Czy dzisiaj oba teamy z Atlantic Division sie roztrzelają? Wątpie.
Mój typ: Under 5,5 @ 1,55 (2:5)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tutaj podobnie jak w w/w meczu. Obie druzyny to czołówka jeśli chodzi o obronę. Znakomici bramkarze - z jednej strony żyjąca legenda Martin Brodeur, z drugiej Rick DiPietro.
Wiem, że po meczu to komentarz nie jest na miejscu... Po meczu każdy jest mądry.
Analizę przeczytałem po meczu.To ja nie będę się odnosił do wyniku tylko do tego, że Rick DiPietro doznał kontuzji w meczu z TOR. Przeciwko Ottawie starterem był już Wade Dubilewicz. Z resztą jak podawałem w swoim temacie pick na OTT -1,5 - NYI to jedyne słowo właśnie brzmiało, że Rick ma kontujze i zastąpi go Wade. W meczu z TOR zszedł DiPietro po 1 tercji.
To tak tylko na marginesie warto sprawdzić info przed meczem bo można wprowadzać kogoś w błąd w ten sposób.
Wynik to inna sprawa.
pozdr
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Wiem, że po meczu to komentarz nie jest na miejscu... Po meczu każdy jest mądry.
Analizę przeczytałem po meczu.To ja nie będę się odnosił do wyniku tylko do tego, że Rick DiPietro doznał kontuzji w meczu z TOR. Przeciwko Ottawie starterem był już Wade Dubilewicz. Z resztą jak podawałem w swoim temacie pick na OTT -1,5 - NYI to jedyne słowo właśnie brzmiało, że Rick ma kontujze i zastąpi go Wade. W meczu z TOR zszedł DiPietro po 1 tercji.
To tak tylko na marginesie warto sprawdzić info przed meczem bo można wprowadzać kogoś w błąd w ten sposób.
Wynik to inna sprawa.
pozdr
To raczej ja zostałem wprowadzony w błąd przez NHL.com bo jak wół było napisane, że najprawdopodobniej Rick wystąpi, a na stronie z kontuzjami przy jego nazwisku był status Ques Saturday. Nie zmienia to faktu, ze NJ strzeliło tylko 2 bramki, dzisiejszej nocy to Brodeur sie nie popisał.
Gdyby nie informacja o Ricku, to bym nie stawiał tego undera. A info o zawodnikach sprawdzam zawsze przed meczem.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
  • NY Rangers - Montreal (+ 1,5) 2 @ 1.45 ✅
Zawodnicy z Nowego Jorku goszczą na własnej tafli graczy z Montrealu. Będzie to pierwszy pojedynek między tymi drużynami w sezonie 2007/2008. W poprzednim sezonie lepiej w pojedynkach H2H wiodło się zawodnikom z NY. Jest jednak już nowy sezon i nieco odmienione zespoły. Biorąc po uwagę ogół to troszkę lepiej grają zawodnicy z Montrealu. Do tego typu skłania mnie jednak fakt, iż Canadiens grają w tym sezonie znakomicie na wyjeździe, są jedną z najlepszych drużyn na cudzym terenie. Mieć taki atut to wielki skarb. Rangersiu siebie graja dosyć przeciętnie - w 20 spotkaniach 24 oczka. Ze słabszymi zespołami, takimi jak np. Pittsburgh radzą sobie u siebie bez problemu. Jednak gdy do NY przyjeżdża lepszy zespół juz tak wesoło nie jest (choćby ostatnia porażka z Ottawa 1:3). Myślę, że Montreal można zaliczyć do tych lepszych drużyn i dlatego gospodarze mogą mieć tutaj niemałe problemy. W zespole gospodarzy najprawdopodobniej nie wystąpi Marcel Hossa. Natomias w zespole gości zabraknie Steve&#39;a Begin&#39;a, Patrice&#39;a Brisebois&#39;a, którzy narzekają na uraz barku. Nie zagra także Bryan Smolinski z powodu kontuzji kolana. Ogólnie osłabienia w obu zespołach nie są aż tak kluczowe, aby mogły wpłynać na wynik spotkania. Moim zdaniem spotkania będzie przebiegało pod dyktando gości, którzy w PP grają naprawdę dobrze. Gram z handi na nich, gdyż to jednak jest NHL i mogą się zdarzyć różne dziwne rzeczy.
  • Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings (+ 1,5) 2 @ 1.61 ✅
W Chicago pojdzie do spotkania pomiędzy Blackhawks, a &quot;Królami&quot; z Los Angeles. Spotkanie zapowiadałoby się na gładkie zwycięstwo gospodarzy gdyby nie plaga kontuzji w tym zespole. W drużynie zabraknie aż 7 zawodników i nie są to byle jakie osłabienia. Na pewno na tafli nie pojawi się Jacob Dowell, Dave Bolland, Ben Eager, Martin Havlat, Brent Sopel, Jason Wiliams i Kevyn Adams. W przeciwnieństwie do gospodarzy, goście zagrają praktycznie w pełnym zestawieniu. Jest tylko jedna absencja - najprawdopodobniej nie zagra Michael Cammalleri. Już we wczorajszym spotkaniu z Colorado Avalanche gracze z LA pokazali, że potrafią wygrywać. Gram z handi ze względu na to, że mimo wielu nieobecności w drużynie gospodarzy nadal są groźni i mogą powalczyć. Zespół &quot;Królów&quot; w ostatnich 10 spotkaniach bez remisu, także dzisiejsze spotkanie może się własnie tak zakończyć. Myślę, że pojedynek underowy.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings typ:1 kurs:1.75
LA Kings wczoraj sprawili niespodzianke wygrywając z Colorado, myśle jednak ze Chicago poradzi sobie z Kings.Mimo braku kilku zawodników Indianie są bardzo mocni co pokazali w ostatnich spotkaniach z Nashville,Edmont czy Ottawa.
Gracze z Californi wczoraj pokazali ze potrafią grac w hokej jednak Indianie staną na wysokosci zadania.Blackhawks sytuacje w dywizji mają dość napiętą razem z St Louis i Columbus mają po 40 punktów na ostatnim miejscu jest Nashville.LA mieli mało odpoczynku, ciągłe podróze tez dają sie we znaki
.Chicago będzie na świezości znając wynik z Colorado nie zlekcewazą rywala
Statystyki to tylko farmazon
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Heh ... Jeden tak ... Drugi tak ... To ja zupełnie inaczej podejdę do tego spotkania ... Jak wiadomo obie ekipy nie należą do najlepszych w obronie ... A postrzelać sobie owszem lubią ... Jako, że jest to taki typowy no bet z racji tego, że każdy wynik jest możliwy ja wolałbym postawić na ilość goli ...Jak widziałem linia na to spotkanie to chyba 6 goli po niezłym jak na O/U kursie 2,10 ... Wiadomo, że 7 bramek to sporo, ale nawet jeśli będzie 6 to nic nie zaszkodzi ;) Zawsze będzie zwrot ... H2H może jakoś nie przekonuje do grania na over jednak osttani mecz pomiędzy tymi drużynami już tak :spokodfhgfh: I na tym poprzestanę ...
 
angellukic 0

angellukic

Użytkownik
  • Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings (+ 1,5) 2 @ 1.61
.
Jak dla mnie pewniaczek ten typ ???? Z Handicapem wchodzi śmialutko ???? .. Chicago poważnie osłabione po meczu z Nashville... A Los Angeles przełamuje pierwsze lody co pokazuje w Colorado.. Na zajęcie pierwszej lokaty to już dla nich za późno :p..., ale na pewno nie będą chcieli skończyć na ostatniej pozycji ???? .
Podobna sytuacja jest w meczu Vancouver z Anaheim.
Anaheim też nie jest w najlepszej forimie i paru zawodników jest kontuzjowanych. W
Vancouver po ostatnim meczu uległo kontuzji aż 5 zawodników 3 z nich na 100% zabraknie w tym meczu :|.
Typ jest całkiem ciekawy polecam ???? .
31.12.2007 - 02:05 Vancouver - Anaheim (+ 1,5) 2 @ 1.44 BWIN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom