>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Detroit (31-8-0-3) at Chicago (19-18-2-1)
Spotkanie : Chicago vs Detroit
Typ : 1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - Detroit ✅
Kurs : 1.55

Widzę,że dyskusja przybrała na sile i muszę się zgodzić z poprzednikiem, że tak naprawdę najważniejsze dla drużyn jest wejście do Playoffs. Nikt nie będzie na siłę wygrywał wszystkiego i za wszelką cenę ryzykując np. kontuzje. Takim spotkaniem jest dla mnie dziś mecz Detroit z Chicago.Detroit to z pewnością jedna z najlepszych drużyn NHL i wszystko wskazuje na zwycięstwo Red Wings ale już nie raz się przejechałem, że w takich spotkaniach padały remisy lub przegrywali faworyci. W drużynie gospodarzy szpital cały czas. W 5 ostatnich pojedynkach między tymi drużynami 4 razy to Chicago byli górą. Wszystko zależy od tego jak podejdą do meczu zawodnicy gości bo gospodarze mając serię 4L z rzędu będą chcieli ją dziś przerwać tym bardziej, że wracają na swoją taflę. Detroit to drużyna o klasę lepsza i mam nadzieję, że to udowodnią. Zaryzykowałbym zagranie Chicago z remisem ale jednak Detroit będzie pewniejsze chyba, że będzie mały wałek buków bo coś czuję że może być niespodzianka. Ale gram Detroit i jutro zobaczymy.
No więc wszystko zgodnie z planem.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Chicago vs Detroit typ:2 k:1.85
Dla Detroid Chicago było zawsze trudnym rywalem, ich bezpośrednie konfrontacje to pokazują, Indianie dosyć konkretnie osłabieni jak dotąd za wiele nie mogli zdziałać, duzym ryzykiem jest stawiac na ekipe która konkretnie odskakuje od rywali jednak w takim wypadku inny wynik niż 2 będzie cyrkiem.
--------------------------------------------------
Chicago Blackhawks Ostatnie mecze
2008-01-05 Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks 2-1
2008-01-04 Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks 4-2
2008-01-02 Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks 9-2
2007-12-31 Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings 2-2
2007-12-27 Chicago Blackhawks - Nashville Predators 5-2
-------------------------------------------------------------------
Detroit Red Wings Ostatnie mecze
2008-01-05 Dallas Stars - Detroit Red Wings 0-3
2008-01-03 Detroit Red Wings - Dallas Stars 4-1
2008-01-01 Detroit Red Wings - St Louis Blues 0-2
2007-12-30 Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings 2-4
2007-12-28 Colorado Avalanche - Detroit Red Wings 2-4
-----------------------------------------------------
Detroid dosyć ładnie gra na wyjazdach mogą liczyć na bardziej otwartą gre rywali co otwiera większy dostęp do bramki,niespodzianek spodziewam się raczej na tafli w Detroit.Licze ze Red Wings nie oleją meczu ze względu na dotychczasowe wyniki z Ch.B.H
 
kaczmar87 0

kaczmar87

Użytkownik
Z tym typem na Detroit to bym nie był pewny i napewno go nie zagram.
Dlaczego:
1.Detroit jak już ktoś napisał mają &quot;pecha&quot; do graczy z Wietrznego Miasta i nie ma pewności czy dzisiaj będzie inaczej.
2. W miarę bezpieczny jest typ na Det z X lub na DET (zwycięzca) z OT i karnymi - tylko że wtedy kursy nie pokrywają ryzyka raczej ????
3. Z doświadczenia już zdążyłem się nauczyć, że nigdy nie gram NHL jak kurs jest mniejszy niż 1,9 . Muszę być wyjątkowo pewny na typ żeby postawić na typ z 1,8 Nie wszedł mi jeszcze ani jeden kupon na NHL &lt;1,8 (hmm może pech ale...)
Przepraszam że tak późno to piszę (wiem że mecz właśnie się zaczął) ale wcześniej nie miałem naprawdę czasu , a może kogoś ten post uspokoi.
(Aczkolwiek oby DET wygrało bo niektórzy postawili więc ...do boju Detroit !!! )
EDIT:
hmm no cóż cieszę się że się myliłem (chyba ???? ) bo 3 tercja już mknie ku końcowi a DET ślicznie wygrywają 1:3 więc nie powinno się nic zdarzyć. Także jak widać Detroit potrafi jednak wygrać z Chicago a nie tylko grać taką padakę jak w poprzednich meczach . gratsy
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
-

Minnesota Wild - Dallas Stars
typ: 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) ✅✅✅ wynik 1:3
kurs 1.7
Analiza:
Dziś w nocy o godz 2.35 czasu Polskiego Stars bedzie podejmowało przed własną publicznością drużynę Minnesoty. Gracze z Dallas bedą chcieli przerwać passę 4 ostatnich porażek z rzędu i podejdą do tego meczu bardzo zmobilizowani i naładowani sportową złością. W pod koniec grudnia wygrali oni 8 z 9 meczów, natomiast w tym roku nie udało im sie jeszcze zwycięzyć. Przegrali kolejno z NAshville, dwukrotnie z Detroit i Minnesotą. Po ostatnim przegranym 0:3 meczu u siebie z Red Wings trener i zawodnicy zapowiadają dzis ostrą walke. Dobrą wiadomoscią jest też ze do składu wrócił po dwóch meczach nieobecności spowodowanych kontuzją dłoni Sergei Zubov, który z 30 asystami lideruje w drużynie pod tym względem. Jakkolwiek dalej kontuzjowani w druzynie Dallas są Jere Lehtinen (abdominal injury), Philippe Boucher (shoulder) and Jussi Jokinen (leg).
Minnesota wygrała 3 z ostatnich 5 spotkań,w ostatnim meczu zaprezentowali sie słabo i dlatego w Sobotę przegrali z Nashville 4:1 na wyjeździe a jedyną bramke dla Wild strzelił PArrish.
Chce też przypomnież że Minnesota raz tylko w ciągu ostatnich 4 lat wygrała na wyjeździe z Dallas. Gracze Stars nie przegrali kolejnych 3 spotkań u siebie od 1998 roku. Wszystkie te faktym wyniki oraz szczególna chęc wygrania zawodników Dallas Stars sprawi że dzis to oni bedą świętować zwycięstwo.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tez postawiłem na Dallas myśle ze wkoncu zdobędą punkty licze na wygraną w regulaminowym czasie.Nie było co grać i pyknołem jeszcze na Kaczki przeciwko Nashville które na swoim terenie mają dobre wyniki min po 2-1 z Chicago i Colorado.W tym sezonie Ducks odprawili juz Predators 3-1.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Za chwile mecz a ja dopiero wszedłem zobaczyć czy ktoś coś napisał. Zubov jak wróci to powinien poprawić formację obronną Stars. Czuję, że dziś będą pilnowali Marysia Gabornika. W ostatnim meczu Marian ładnie im się &quot;urwał&quot; a dogonić go jest bardzo trudno...
Tutaj jako ciekawostkę link do pokazania umiejętności Mariana. Jest niezwykle szybki. W reprezentacji też robi problemy rywalom.
Link Gabornik- Hasek:
http://www.youtube.com/watch?v=xyDd7DD6Dx4
Więc Stars po win ????
EDIT: Chłopaki zrobili swoje :spokodfhgfh:
A Gabornik bez gola.
 
zaithz 0

zaithz

Użytkownik
A jakie macie typy na dzisiejszą/jutrzejszą noc ??? Obchodzą mnie głównie spotkania:

Detroit Red Wings - Colorado Avalanche
New York Rangers - Tampa Bay Lightning i
Vancouver Canucks - New York Islanders

Jeśli macie jakieś pewniaki piszcie chętnie poczytam :p [najchętniej z analizą ???? ???? ]
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
A jakie macie typy na dzisiejszą/jutrzejszą noc ??? Obchodzą mnie głównie spotkania:

Detroit Red Wings - Colorado Avalanche
New York Rangers - Tampa Bay Lightning i
Vancouver Canucks - New York Islanders

Jeśli macie jakieś pewniaki piszcie chętnie poczytam :p [najchętniej z analizą ???? ???? ]
Z tego co patrzyłem Rangersi mają dużą szanse na wygraną i też na nich zaryzykuje.W szeregach NY nie ma większych strat po drugiej stronie kilka kontuzji.Rangersi dosyc solidnie spisują się na swoim terenie jak do tej pory Tampa nie radziła sobie w Nowym Yorku.Detroit bym odpuścił bez większych powodów widze tu niespodzianke,na skrzydła zdecydowanie lepiej grać spotkania na wyjeździe.
Na noc zagram jeszcze na Montreal przeciwko Chicago które jest konkretnie osłabione i nie radzi sobie najlepiej.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
New York Rangers - Tampa Bay Lightning typ:1 kurs:1.85

Rangersi w spotkaniach z TBL nie mieli większych problemów i wychodzili zwycięzko z potyczek.Na dzien dzisiejszy gracze z NY grają dosyć przyzwoicie na własnym terene:
---------------------------------------------------------------
Tak wyglądają bezpośrednie spotkania międzi NYR a TBL:
2007-11-22 Tampa Bay Lightning - New York Rangers 1-2
2007-10-30 New York Rangers - Tampa Bay Lightning 3-1
2007-02-10 New York Rangers - Tampa Bay Lightning 5-0
2007-02-04 Tampa Bay Lightning - New York Rangers 3-2
2006-12-24 Tampa Bay Lightning - New York Rangers 4-3
----------------------------------------------------------------------
Tampa nawet u siebie dobrymi wynikami nie może się pochwalić .
=========================================================
=========================================================
Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks typ:1 kurs:1.85


W tym spotkaniu równiez wszystko wskazuje na łatwą wygraną gospodarzy Montreal potrafił skutecznie grać z Chicago,teraz zadanie będzie dla nich jeszcze łatwiejsze poniewaz Indianie od kilku kolejek mają poważne ubytki w kadrze i przegrywają dosłownie z każdym.Takie ekipy jak LA Kings które niestety jest dostarczycielem punktów wygrali w Californi aż 9-2 Kojoty takze wykozystały niemoc Chicago wygrywając u siebie 4-2.Montreal gra w miare przyzwoicie,powinni wykorzystac okazje i wygrac z Chicago
---------------------------------------------------------------
Montreal Canadiens Ostatnie mecze
2008-01-05 Montreal Canadiens - Washington Capitals 4-4
2008-01-04 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 6-3
2007-12-31 New York Rangers - Montreal Canadiens 3-3
2007-12-29 Florida Panthers - Montreal Canadiens 1-5
2007-12-28 Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 2-5

Chicago Blackhawks Ostatnie mecze
2008-01-07 Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings 1-3
2008-01-05 Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks 2-1
2008-01-04 Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks 4-2
2008-01-02 Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks 9-2
2007-12-31 Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings 2-2
----------------------------------------------------------------
Ostatnie konfrontacje obu ekip:
2006-10-19 Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens 2-1
2004-02-01 Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks 6-4
2003-01-26 Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks 4-3
2002-02-28 Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens 2-3
2001-12-04 Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks 2-3
-------------------------------------------------------------------
 
kaczmar87 0

kaczmar87

Użytkownik
Jeżeli chodzi o dzisiejszą noc to postawiłem u ziemniaka taki kupon:
CALGARY - PHOENIX 1
N.Y. RANGERS - TAMPA BAY 1
MONTREAL - CHICAGO 10
VANCOUVER - N.Y. ISLANDERS 1
najbardziej pewny jestem meczów Calgary i Rangersów. Detroit bym nie grał (a już napewno nie w regulaminowym czasie) bo kurs jest za niski. NHL jak jest poniżej 1,8 to zwykle kończy się niespodzianką i to dosyć niemiłą. tak więc DET dziś odpuszczam bo tak jak powiedział TommyTSW lepiej na nich grac na wyjeździe.
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
-

Pittsburgh Penguins vs Florida Panthers​
3:1 ✅✅
✅
✅

typ 1 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
kurs 2.05
stawka 10

ew wygrana 20
Analiza:
Dzisiejszej nocy w BankAtlantic Center Pingwiny będą podejmować Pantery z Florydy. Gracze Pittsburgh bedą chcieli za wszelką cene wygrac ten mecz i wspiąc sie na szczyt Atlantic Division. Wygrali ostatnie 6 spotkań (osttanio u Siebie 3:0 własnie z Florida Panthers). W znakomitej dyspozycji znajduje sie obecnie Sidney Crosby (2 gole, 12 asyst w ost 8 meczach) . POzatym cała drużyna gra ostatnio bardzo dobrze zarówno w ataku jak i obronie ( 2 shotouty w ostatnich 4 meczach). Natomiast zawodnicy Panthers przegrali 4 z ost 5 spotkań i widać wyraźnie że mają problemy ze strzelaniem bramek, ich najlepszy strzelec, środkowy Olli Jokinen nie trafił do bramki rywali juz od 4 spotkań. Pomimo iż strzelili w meczu z NYI 4 bramki to dzis bedą grać przeciwko bardziej solidnej i poukładanej defensywie. Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję obu drużyn oraz te wszystkie fakty postanawiam zagrać na Pittsburgh ????

Jest wiele pewniejszych meczów na dzisiaj ale ja wybrałem własnie ten, bo nikt nie stawia tegio meczu na kuponie ????

-
Islanders-Canucks​
⛔ wygrana dopiero po dogrywce:/ ⛔
typ 2
kurs 1.7
Drugi typ jest o wiele pewniejszy ale nie bede sie rozpisywał z analizą.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Chicago Blackhawks - Dallas Stars ✅
W tym spotakniu myślę zę kibice wielu goli nie zobaczą. Chicago ostatnio dostało tęgie lanie od St.Louis bo aż 6:1 i dziś grają z bardzo dobrze spisującym się w tym sezonie Dallas Stars. Gwiazdy często notują undery i dziś uważam że będzie podobnie. Chicago słabo gra w ofensywie zaś Dallas dobrze w obronie więc mój wniosek to że będzie mało goli, kurs na under 5,5 to 1,80, to takie moje przemyślenia, oby się sprawdziły. Chyba powrócę do analizowania hokeja ;)
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Colorado (22-17-2-1) at Washington (17-20-3-2)
Spotkanie : Washington vs Colorado
Typ : Under 6 ✅✅
Kurs : 1,75 bwin

Na dziś mała oferta dlatego zagram typ który ma duże szanse by wejść. Gospodarze to drużyna raczej overowa. W ostatnich 5 spotkaniach średnia bramek to aż 4.4. Colorado słabiutko tutaj wypada bo tylko 1.6 gola na mecz. Ale to tylko statystyki choć dużo mówią. Goście słabiutko się ostatnio spisują.Na wyjazdach bilans o/u to 6-13. W obu ekipach widziałem trochę kontuzji ale jak to bedzie wyglądało to się okaże. Myślę, że jeśli goście chcą dziś wygrać w stolicy to muszą dobrze zagrać w obronie. To podstawa bo jeśli Washington się rozbuja to ciężko będzie ich zatrzymać. Ale dziś raczej się nie rozbuja. Goście mogą być trochę podmęczeni wczorajszym bojem z Detroit. Limit 6 goli nie rzuca na kolana ale uważam że Colorado dziś nie da postrzelać gospodarzom i wynik będzie underowy. Jeśli zagrają tak jak z Detroit to jest duża szansa na to. Możliwy jest zwrot stawki gdy padnie 6 goli ale myślę, że do tego dziś nie dojdzie. Analiza trochę na szybko bo późno już, a jutro, właściwie już dzisiaj zobaczymy jak będzie z wynikiem.
Bez problemowo.
 
C 0

cage1977

Użytkownik
Tampa Bay-Pittsburgh Penguins
dzisiaj wieczorem zapowiada sie ciekawy mecz.Choć zespoły te dzieli przepaść Tampa zaledwie ma 37pkt i bilans ostatnich 7 meczy 1-6 Jan 08, 08 NHL Won Tampa Bay Light... 5 - 3 New York
Jan 05, 08 NHL Lost Tampa Bay Light... 3 - 4 Ottawa
Jan 03, 08 NHL Lost Tampa Bay Light... 3 - 6 Montreal
Jan 01, 08 NHL Lost Tampa Bay Light... 3 - 4 Toronto .
Dec 29, 07 NHL Lost Philadelphia 4 - 2 Tampa
Dec 27, 07 NHL Lost Montreal5 - 2 Tampa
Dec 26, 07 NHL Lost Tampa Bay Light... 2 - 3 Washington Natomiast Pittsburgh ma 50 pkt i bilans ostatnich 7 meczy 7-0 Jan 08, 08 NHL Won Pittsburgh 3 - 1 Florida
Jan 05, 08 NHL Won Florida 0 - 3 Pittsburgh
Jan 03, 08 NHL Won Toronto 2 - 6 Pittsburgh
Jan 01, 08 NHL Won Pittsburgh 2 - 1 Buffalo
Dec 29, 07 NHL Won Buffalo 0 - 2 Pittsburgh
Dec 27, 07 NHL Won Washington 3 - 4 Pittsburgh Peng.
Dec 23, 07 NHL Won Boston Bruins 2 - 4 Pittsburgh Jednak pojedynki tych zespołów zawsze były zacięte z przewagą Tampy .Moim zdaniem faworytem meczu będzie Pittsburgh który w tym sezonie jest solidną drużyną i może sprawić niespodzianke. Ja stawiam 2 ✅✅✅ Co sądzicie o meczach Detroit Red Wings-Minnesota Wild i St Louis Blues-Dallas Stars :-D
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
VAN Canucks - SJ Sharks
W nocy w hali HP Pavilion San Jose Sharks podejmowac będzie zospół Vancouver Canucks jeśli chodzi o zwycięzce tego meczu to trudno mi powiedziec ponieważ to sąsiedzi w ligowej tabeli i różnny wynik może paśc. Pomyślałem w tym emczu nad underem sam jestem ciekawy jak powróce do typowania NHL wczoraj 3/3 więc ładnie chciałbym dzisiaj w nocy także miec 100% skuteczności, ale wracamy już do spotkania. San Jose to zespół underowy często gdy oglądam wyniki to własnie ten zespół notuje sporo underów, ostatnio wygrali oni z Columbus 3:2 a wcześniej zremisowali z Flames 2:2 więc dwa undery. W meczach na własniej tafli &quot;Rekiny&quot; strzelili 46 bramek( średnia na mecz 2,30) a stracili 53 ( średnia na mecz 2,65). Zespół z Vancouver ostatnio gra bardzo underowo co pokazują wyniki ostatnich czterech spotkań tej drużyny ponieważ sto procent underów, wynik 2:2, 3:0, 1:2 i 2:1 więc spokojne undery. W ostatnich meczach między tymi zespołami w tym sezonie padł jeden under i dwa overy oba overy dośc szczęsliwe ponieważ drużyn w tych meczach bardzo rozstrzelali się w 3 tercjach po pierwszch tercjach nic na over nie wskazywało. Dziś myślę że obie drużyny nie urządzą sobie strzelaniny i zobaczymy małą ilośc goli w tym spotkaniu
Poniżej 5,0
✅
1,72
7/10
Bet365
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Oferta na dzisiaj jest duża ale mecze bedą dzis bardzo ciekawe i ja nie mogłem upatrzeć zdecydowanych faworytów dzisiejszych spotkań ???? wiec postanowiłem zagrać za mniejszą stawke troche ryzykownie:
1 Pittsburgh Penguins u Tampa Bay Lightning 2.25 ✅
2 Vancouver Canucks u San Jose Sharks 2.05 ✅
3 Dallas Stars u St. Louis Blues 2.85 ⛔
4 Sabres u Ottawa Senators 1.65 ⛔
AKO. 21.6

a teraz krótkie analizy:
-

✅✅✅✅✅✅✅✅✅ wynik 4:1
ad1.
Pingwiny ostanio spisują sie bardzo dobrze czego najlepszym dowodem jest passa 6 zwycięstw z rzedu którą bedą chcieli napewno kontynuować. Nie przyjdzie im to łatwo albowiem nie wygrali oni z Tampą od 18 stycznia 2003 roku ???? No ale według mnie dzis sie to zmieni i wygrają na St. Pete Times Forum. Z całej bardzo dobrze spisującej sie ekipy Pittsburgh wyłaniają sie 2 nazwiska Conklin i Crosby. Ten pierwszy znakomicie sprawuje sie w bramce ( 2 shotouty w ost 5 meczach, a w pozostałych 3 stracił tylko 4 bramki). Natomiast Crosby strzelił 3 gole i zaliczył 13 asyst w ost 9 grach. Tampa kiedys była u sobie mocnym zespołem natomiast teraz spisuje sie kiepsko( bilans ost 7 gier 1-5-1). Wszystko wiec przemawia za Pingwinami, no może tylko nie historia ????
-

✅✅✅✅✅✅✅✅ wynik 1:3
ad 2.
Rekiny bedą podejmowac u siebie Vancouver, gracze obu drużyn prezentują sie dobrze ostatnimi czasy. Napewno bedzie to zaciety mecz sąsiadów z tabeli( 4msc Sharks, 5msc Canucks). Warto wspomnieć ze bramek obu dryzyn bedą bronić dwaj najlepsi bramkarze obecnego sezonu Evgeni Nabokov i Roberto Luongo. Także wnioskować by mozna było tutaj tez UNDER 5.5. Ja stawiam na zwycięstwo San Jose, a jak bedzie... zobaczymy ????
ad3. i ad.4 sobie odpuszczę ???? jak ktoś chce to mozna poczytać zapowiedzi na http://www.nhl.com . w tych 2 ost meczach nie ma faworyta, a pisać plusy i minusy kazdej z druzyn mi sie nie usmiecha z braku czasu ????
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
Florida (19-21-2-1) at Atlanta (21-22-0-1)
Spotkanie : Atlanta vs Florida
TYP : 1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - Atlanta ⛔⛔ 2 : 3 po SO.
Kurs : 1,7 bwin

Na dziś spotkanie może nie rzucające na kolana bo w obu ekipach sporo kontuzji ale myślę, że interesujące. Gospodarze mają bilans u siebie 11-11-0-0, a goście na wyjeździe 10-11-1-0 czyli obie ekipy grają podobnie. Floryda ma bilans meczy w Atlancie win/loss 1-11. To jedno zwycięstwo było akurat w ostatnim meczu gdzie wygrali z Atlantą 5-3. Ciężko coś tutaj o tych ekipach interesującego napisać bo obie potrafią zaskakiwać.Ostatnia wygrana gospodarzy miała miejsce w meczu u siebie z Buffalo, a później porażka z Philadelphią również u siebie. Florida odczuwa brak zawodników kontuzjowanych bo ich średnia strzelonych goli w ostatnich 5 meczach to tylko 1.4 i to przy ponad 33 strzałach.Trochę żenada. Atlanta dużo lepiej tutaj wypada 3.2 gola na mecz i to przy średniej 25 strzałów na bramkę rywali. Atlanta dużo lepiej gra w PP i powinni to dziś wykorzystać.Myślę że będą chcieli wygrać ten mecz bo z tak osłabionym rywalem trudno sobie wyobraźić inny wynik.
Poza tym miałem zagrać typ wspomnianej tu Philadelphi z NY Rangers tj.Philadelphia z remisem za 1.7 bo uważam, że może być niespodzianka w NY. Rangersi może i wygrają ale w regulaminowym czasie będzie ciężko chyba że po ostatnim laniu od Tampy ruszą od razu do ataku. Rano zobaczymy.
No szkoda tej Atlanty. Rzuty karne to już loteria, gratulacje dla Florydy i dla Philadelphi Którą dobrze wyczułem ale szkoda że nie zagrałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom