>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Nashville Predators

Jets po wypadzie na zachodnie wybrzeże, wrócili nareszcie do Winnipeg, by przed miejscową publiką rozegrać home openera. Dzisiejsi goście to Predators, którzy udanie rozpoczęli sezon, wygrywając dwa z trzech spotkań na własnej tafli. Gospodarze z kolei skutecznie odpalili w Glendale, by zostać totalnie zdominowani w San Jose oraz Los Angeles. Dziś sprawa nie będzie prosta, gdyż Preds to zespół usposobiony defensywnie, mają świetnego bramkarza w osobie Pekki Rinne, oraz jednego z czołowych defensorów ligi Shea Webera. Ponadto w lecie stanowisko head coacha objął Peter Laviolette, który w mojej ocenie jest trenerem solidnym. Gospodarze w lecie zastąpili dobrego backupa Montoye na niedoświadczonego Hutchinsona, co według mnie zapowiada kolejny sezon na niskich statach dla Pavelca. Nie jest żadną tajemnicą że Jets to zespół w budowie, nie ma tam klasowego bramkarza, który byłby w stanie poprowadzić zespół do postseason. Na ten moment goście prezentują wyższy poziom, i to oni powinni wieść prym na tafli podczas dzisiejszego spotkania. Rinne to fachowiec jakich mało i nie sądze by dał sie zaskoczyć nie poukładanej jeszcze ekipie gospodarzy. Moja propozycja tutaj to wygrana gości.
Predators OT 1,99 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings
Van Riemsdyk J to score |3.00|
Betsson ! / przerwa na zawodników co mają strzelać gola.. ;)

Dziś krócej. JVR, jako lewoskrzydłowy zawodnik w Toronto dziś rozgrywa kolejne swoje spotkanie przeciwko Skrzydeł. Ostatnimi czasy właśnie grając przeciwko Detroit ma bardzo solidne wyniki. Jak nie asysta, to bramka. Prócz Kessele&#39;a jest jednym zawodnikiem, który oddaje mnóstwo strzałów na bramkę. Ponadto, podczas powerplay gra ponad minutę, a kiedy grają w osłabieniu czyha na każdy błąd przeciwnika i wtedy również potrafi zapunktować. Toronto złapało wiatr w żagle, po ostatnim meczu w Nowym Jorku i spodziewam się ich dobrego meczu a najbardziej JVR! Poprawna gra nóg, dobrze uderza a co najważniejsze jest waleczny. Oby dziś znów to poskutkowało, bo wiadomo że jest jednym z najlepszych graczy w zespole gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
Na szybciora, bo za moment pierwsze spotkania. Oilers według mnie mieli dużo szczęścia, że zdobyli z Nucks punkt w Vancouver w ostatnim meczu między tymi ekipami. Oilers to nie jest ekipa aspirująca nawet do wejścia do PO, w przeciwieństwie do Nucks, którzy marzą o zajęciu miejsca 1-8. Nucks mają znacznie lepszych graczy w ofensywie. Mam na myśli braci Sedin, Vrbatę czy Kassiana. Ciekawie zapowiada się też Nick Bonino, który doszedł z Ducks. Oilers nie słyną ze zbyt dobrej obrony, ale mają ciekawych zawodników w ofensywie jak Nugent-Hopkins czy Eberle. Problemem Oilers jest z pewnością absencja podstawowego bramkarza, Viktora Fastha. Było to widać w spotkaniach następujących po porażce z Nucks w Vancouver. Strata 6 goli z Kings i 7 z Coyotes doskonale to obrazują . Nucks z pewnością będa wypoczęci, bo ostatnio grali 6 dni temu, właśnie z Oilers. Spotkanie zapowiada się ciekawie, bo w meczach z udziałem Edmonton zawsze pada dużo bramek. Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się. Pora wreszcie coś zarobić, bo ostatnio padaka...
Canucks (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) / 1.72 / PinnacleSports 0-2 ✅✅
Wreszcie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik


Dzisiaj już nie co lepsza oferta niż wczoraj i trzeba znaleźć jakaś perełkę, gdyż mam już pod lupą Pingwinów w reg time, mimo że Wyspiarze są niewygodnym rywalem i grają ostatnio bardzo solidnie. Pingwiny muszą w końcu wziąć sprawy w swoje ręce, bo w ostatnim meczu brakowało po prostu szczęścia, kiedy 4sekundy przed końcem Seguin ukuł gumę w sieci podczas gry powerplay.. Reszta meczy również jest ciekawa, ale to zostawię wam.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Islanders vs Penguins
Over 5,5 OT Included
1,81 Pinnacle
Sezon NHL powoli się rozkręca. Mniej więcej wiadomo co kto gra więc można zacząć ostrożnie typować. Na pierwszy ogień w tym sezonie idzie typ na over w meczu NYI vs PIT.
Dlaczego tak to widzę ??
Będzie to pojedynek pomiędzy dwiema najlepszymi jak do tej pory ofensywami ligi - NYI 4,8 GPG PIT 4,3 GPG. Pojedynek dwóch znakomicie prezentujących się od początku sezonu graczy: Crosby (7 PTS) Tavares (9PTS). Crosby w dotychczasowych pojedynkach z NYI (było ich 45) zdobył 25 bramek. Dwóch najlepszy drużyn pod względem PPG na mecz - PIT (2,0) NYI (1,5), a zarazem najlepiej wykorzystujących grę w przewadze PIT (46,2%) NYI (42,9%). Pojedynek dwóch drużyn, które średnio oddają ponad 30 strzałów na mecz.
.... ale to co napisałem wyżej nie miałoby sensu gdyby:
obie drużyny nie traciły średnio po 3 bramki na mecz czyli należały do zdecydowanie gorszej części ligi, obie drużyny nie miały tak tragicznego PK - PIT (60%) NYI (61,5%) czyli dwie najsłabsze wartości w lidze.

... co więcej
w bramkach prawdopodobnie wystąpią:
- PIT Fleury 3.00, 0.890 (career vs NYI 2.51, 0.915)
- NYI Halak 2.92, 0.900 (career vs PIT 2.31, 0.913)
a nawet gdyby nie byli to oni, bo jeszcze nie są potwierdzeniu to:
- NYI Johnson 3.01, 0.875 (carrer vs PIT 0 games)
- PIT Greiss (niewiadoma nie grał w tym sezonie) (carrer vs NYI 0 games)

.... do tego jeszcze:
- w 5 ostatnich grach NYI padł over
- w 4 z 5 ostatnich grach pomiędzy NYI a PIT padł over

moim zdaniem warto spróbować ???? ????​
 
challenger 14,2K

challenger

Forum VIP
vs.
Vancouver Canucks - Tampa Bay Lightning (2-4 F)
Typ: Vancouver Canucks incl.OT ML @ 1.81 ⛔⛔⛔
PinnacleSports



Dzisiejszej nocy czeka nas pierwsze z dwóch starć w bieżącym sezonie pomiędzy gospodarzami a więc Vancouver Canucks a Tampa Bay Lightning.
Zespół Orek w nowy sezon wszedł znakomicie i po 3 swoich występach mają bilans 3-0-0. Błyskawice natomiast po czterech grach na własnym terenie mają bilans 2-1-1. Dzisiejszym starciem z Canucks rozpoczynają oni swój 5-meczowy road trip. Warto wspomnieć, że oba spotkania w ubiegłym sezonie padły łupem Lightning.
Vancouver na dobre chyba wyszły zmiany w offseason bo jak można zobaczyć po statystykach braci Torts bardziej szkodził ich grze aniżeli sprawiał żeby grali lepiej. W tym sezonie Daniel ma już na swoim koncie 1 G i 5 A natomiast Henrik 2 G i 4 A w dodatku wspniałym uzupełnieniem pierwszej linii jest Radim Vrbata który także dokłada swoją cegiełkę (3 G i 2 A). W zespole gości póki co prym punktowy wiedzie defensmen Viktor Hedman który uskładał już 7 pkt za 3 G i 4 A i ma serię 3 gier ze zdobytym golem. Wspiera go oczywiście Stamkos - 3 G i 1 A oraz Filppula z 4 asystami.
Dla gospodarzy dzisiejszy mecz będzie pierwszą okazją od sezonu 1992/1993 na rozpoczęcie sezonu od 4 zwycięstw.
W bramce najprawdopodobniej zadebiutuje dziś Eddie Lack w zespole Orek, który ma zastąpić Millera, który minionej nocki zanotował 30th shotout podczas swej kariery a pierwszy w zespole z Columbii Brytyjskiej. U Błyskawic do sieci powraca Ben Bishop. Ja w tym spotkaniu zwycięzce widzę w zespole gospodarzy a więc...Let&#39;s Go Canucks!!!
 
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tak jak wspominał wonderkido dzisiejsza oferta znacznie bogatsza od wczorajszej i dzisiaj również trzeba będzie popróbować.
Buffalo Sabres - Boston Bruins

Analizę piszę będąc fanem Bruins, więc z góry przepraszam za ewentualny brak obiektywizmu.
Szable grały wczoraj mecz z Panterami, z którymi walczą o zajęcie innego miejsca niż ostatnie w konferencji. Nawet wczoraj Szable nie potrafiły strzelić gola. Z pewnością nie jest to dla nich budujące. Bruins nie grają szczególnie dobrze w defensywie, ale jakoś mi się nie wydaje, żeby to właśnie obrona była kluczem do zwycięstwa nad Szablami.
Mecz z Montrealem co prawda przegrany, ale można było zauważyć już jakieś pozytywne aspekty w grze ofensywnej Miśków. Dobrze wprowadził się wprowadzony przed paroma dniami Gagne i z pewnością będzie on wzmocnieniem formacji ofensywnej. Przed gośćmi dzisiaj wyborna szansa na gładkie zwycięstwo i odblokowanie takich graczy jak Marchand, czy Lucic, którzy nie mogą się jeszcze odnaleźć pod bramką rywala. Bruins formą nie błyszczą, ale spotkanie, które dzisiaj przed nimi mają obowiązek wygrać.
Bruins 60&#39; / 1.80 / bet365 ✅ 0-4 ✅
Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs

Powtórka ze wczorajszego meczu, z tą różnicą, że teraz gramy na tafli Skrzydeł. Jak powszechnie wiadomo takie spotkania często bywają złudne i triumfatorzy pierwszego spotkania często przegrywają. Mimo wszystko decyduję się zagrać na gospodarzy.
Oglądałem fragmenty wczorajszego spotkania i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony grą Skrzydeł, którzy zagrali swój najlepszy mecz w sezonie. Byli bardzo szybcy i często pchali krążek przed bramkę. Moją tezę potwierdza na przykład pierwsza bramka Franzena po genialnym zagraniu Zetterberga, który zagrał absolutnie fantastyczny mecz i mimo, że nie trafił do siatki, to zanotował 4 asysty pierwszego czy też drugiego stopnia. Widać, że Szwed wraca do wielkiej formy, a partnerują mu też wspomniany Franzen, czy Nyquist. Widać, że ta trójka jest ze sobą bardzo dobrze zgrana. Z pewnością jednym z głównych czynników jest to, że wszyscy troje są Szwedami. Szkoda, że Franzen nie wystąpi w dzisiejszym meczu z powodu kontuzji nogi, w jego miejsce powinien się pojawić albo Abdelkader albo Tatar. Liście oddały &quot;zaledwie&quot; 24 strzały, co nie jest zbyt wygórowanym wynikiem biorąc pod uwagę ich potencjał ofensywny. Świetny mecz w bramce Wings zagrał Howard.
Jeżeli Skrzydła znowu narzucą swój styl gry i będą pchać krążek przed bramkę, tak jak to robili minionej nocy, to o wynik jestem spokojny. Mimo wszystko uważam, że dzisiaj będą mieli o wiele trudniej o zwycięstwo niż wczoraj.
Red Wings (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) / 1.81 / PinnacleSports ✅ 1-0 OT ✅
EDIT: To co wyrabiają panowie Gustavsson i Bernier w pierwszej tercji to jest coś niesamowitego.
Piękna radość Wings po golu Zetterberga. :grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - San Jose Sharks


W hali Prudencial Center w Newark, miejscowi Devils w ramach home openera podejmą ekipę Sharks, dla których będzie to trzecie spotkanie podczas obecnego road tripu. Oba teamy udanie rozpoczęły tegoroczny sezon. Mają obecnie jednakowy bilans, trzech zwycięstw i jednej porażki. Jedni i drudzy przegrali swoje ostatnie mecz. Sharks polegli na Long Island, Devils zaś, w Waszyngtonie. Między słupki gości wraca dziś Niemi, który ostatnio miał wolne. U gospodarzy niezmiennie Schneider. Devils jak powszechnie wiadomo to bardzo doświadczony zespół, oparty na weteranach, grają na maksimum swoich możliwości i potrafią bezlitośnie wykorzystać każdy błąd rywala. Sharks z kolei to mieszanka rutyny (Marleau,Thorthon) z młodością (Hertl,Couture). Są bardzo błyskotliwi i z reguły ciężko ich pokonać ekipom ze wschodniego wybrzeża. Porażka z Isles moim zdaniem nie była niespodzianką, gdyż to właśnie ekipa z Uniondale prezentuje aktualnie najwyższy poziom ze wszystkich ekip, z którymi Sharks zmierzą sie podczas tej serii wyjazdowej. Gospodarze to wciąż zespół w przebudowie i jak już wspomniałem w wcześniejszej analizie, ze ścisłą czołówką ciężko bedzie im zawalczyć. A zatem to goście powinni wyjść zwycięstwo z tego starcia.

Sharks OT 1,91 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie śpicie? co tu taka cisza? ..
Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Pitts win 1 T @ 2,28 Betsson !

Dziś już znacznie bogatsza oferta w wybraniu przeze mnie meczy NHL i ten który upolowałem, mam zamiar o nim nie co więcej napisać. Pingwiny po ostatniej porażce, z Gwiazdkami zniesmaczonymi minami zakończyli mecz. W ostatnich 4 sekundach nie upilnowali Seguina, który ten swobodnie oddał snap shot, zamieniający na gola podczas gry na przewagi jednego zawodnika. A przypomnę, że na ławie kar nie kto inny siedział jak Crosby. Na konferencji prasowej powiedział, że całą winę z tej bramki ponosi za siebie i dziś już żeby takie błędy popełniać w końcowych minutach meczu, nie będzie miało miejsca. Crosby i spółka na swoich śmieciach grają bardzo twardo. Nie zostawiając suchej nitki rywalom, zwłaszcza w pierwszych tercjach. Są bardzo silnym produktywnym zespołem, mający siłę w ofensywie. Wyspiarze jak widać od początku sezonu to nie ogórki, ani chłopcy do bicia. Będą stanowić groźny opór aby powstrzymać Pingwiny, ale czy to się uda? Pingwiny mający lekką presję po ostatnim meczu, muszą zmazać i poskromić ostatnią porażkę, więc ich mecz będzie na pewno zacięty. Rzadko kiedy i w tamtym sezonie ekipa z Pensylwanii grająca na swoich śmieciach wychodziła przegrana po 1 tercji. Solidna gra podczas powerplay, dużo kąśliwych strzałów. Defensywa z Nowego Jorku będzie musiała być na baczności aby ich zatrzymać, ale jestem pewny, że łatwej roboty mieć nie będą. Spodziewam się mimo wszystkiego trudnego meczu, bo i gospodarze będą musieli się dużo napocić, aby wyjść tu zwycięsko, wiedząc że po drugiej stronie są w dobrej formie Gospodarze. Ja jednak zaryzykuje i zagram win Pingwinów po 1 tercji.
Skuteczność mega :]
 
mariointer 36

mariointer

Użytkownik
Panowie, dziś ciężkie mecze co nie? Trudno zrobić jakiegoś dubelka nawet więc osobiście pograłem tylko Sharks ML po 2,00 , Rangers póki co tragedia w ataku,a Rekiny dość dobrze czują się w NY więc wg mnie powinni sobie poradzić mimo iż grają dzień po dniu.
 
C 4

climex

Użytkownik
Los Angeles Kings – Minnesota Wild
X2
Gram X2, czyli remis lub wygrana Minnesoty w podstawowym czasie gry. Do tego z piłki nożnej, a dokładniej z ligi francuskiej dorzuciłem poniżej 2.5 bramek w spotkaniu Lyon – Montpellier.
JR08/ To jest tzw. suchar i nikogo tu nie interesuje co grałeś w dublu... Zostawiam na 2 godziny ten wpis po tym czasie post zostanie usunięty, chyba że dopiszesz parę zdań dlaczego taki typ a nie inny ;)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Panowie, dziś ciężkie mecze co nie? Trudno zrobić jakiegoś dubelka nawet więc osobiście pograłem tylko Sharks ML po 2,00 , Rangers póki co tragedia w ataku,a Rekiny dość dobrze czują się w NY więc wg mnie powinni sobie poradzić mimo iż grają dzień po dniu.
Rekiny, owszem wyglądają nieźle, jednak martwić tu może ich ewentualna dyspozycja po wczorajszym meczu w Newark, gdzie zostawili sporo energii. Dziś podejmą zawsze niewygodnego rywala z MSG, dodatkowo o dosyć wczesnej porze w stosunku do wczorajszego spotkania.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - San Jose Sharks

Sharks, po wczorajszej wygranej w Newark, zawitają do słynnej Madison Square Garden by w sytuacji b2b zagrać z miejscowymi Rangers. Gospodarze są bardzo chimeryczni w pierwszych spotkaniach nowego sezonu, gdyż pokonali na ciężkim terenie Blues, by następnie na własnym lodzie ulec ekipie z Toronto, oraz w derbach lokalnym rywalom z Long Island. Dziś przed nimi nie lada wyzwanie, gdyż goście to zespół renomowany. W bramce gości stanie Stalock, który na Long Island mimo przegranej zanotował całkiem udane spotkanie, vis a vis niezmiennie Lundqvist, który póki co zawodzi ale w ostatnim meczu przeciwko Canes zaliczył solidny występ, dlatego mam nadzieje że dzisiaj pójdzie za ciosem. Gospodarze jak na razie we własnej hali grają słaby hokej. Sądze jednak iż długi road trip zespołu z San Jose może wkońcu dać sie im we znaki. Co do gospodarzy ponadto trzeba stwierdzić fakt dobrej formy Nasha, który to jest aktualnie liderem ekipy, i wspólnie z Lundqvistem są w stanie wygrać to spotkanie. Dzisiaj wyjątkowo atakuje czas regulaminowy na zwycięstwo Rangers, nie spodziewam sie tutaj dogrywki, gdyż gościom zmęczenie tymbardziej dałoby sie we znaki. Uważam że warto spróbować. Gospodarze powinni wkońcu odpalić.
Rangers 60&#39; 2,42 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Jets - Flames
Scheifele strzeli gola (60 min)
5,50 DOXXbet (dostępne również w Unibecie i Fortunie)✅ jedyny gol dla gospodarzy. Brawo, Mark ;)

Koledzy przede mną już zauważyli, że dzisiejsza karta nas nie rozpieszcza, ale udało mi się wyłapać jedną dobrze wyglądającą propozycję. Mamy tutaj niemałe value. Jeżeli mielibyśmy się sugerować czystymi statystykami, tak jak bukmacher przy wystawianiu kursów na tego typu zakłady, to można by powiedzieć, że proporcje są odpowiednie. Jeśli jednak widziało się wszystkie tegoroczne mecze z udziałem Marka i rzuciło okiem na osiągnięcia z poprzedniego sezonu, to nie wydają się być już tak idealne. #55 zebrał świetne recenzje za kampanię 13/14. Była to jego pierwsza oficjalna, bo w dwóch poprzednich rozegrał łącznie tylko 11 spotkań, zdobywając jednego gola. Jego problemem było to, co niezmiennie od lat jest bolączką znakomitej większości zawodników wchodzących do ligi, czyli siła, a właściwie jej brak. Wystarczy spojrzeć na zawodników takich jak Reinhart. Wszystko wskazuje na to, że za niedługo wróci do Kootenay, chociaż ludzie byli przekonani, iż jest NHL-ready. Akurat na Sama nabrać się nie dałem, bo już podczas pre-seasonu szczerze wątpiłem w jego rzekomą gotowość do walki z twardzielami, a początek RS jest tylko tego potwierdzeniem. Mark również balansował na granicy NHL i OHL, aż wreszcie stał się gotowy na prawdziwe wyzwanie. Niekiedy naprawdę nie ma potrzeby się spieszyć, czego niektórzy nie rozumieją, bo według nich wysoki numer w drafcie musi oznaczać, że ktoś jest skazany na natychmiastowy sukces. 35 punktów w 63 meczach może nie rzuca na kolana, ale powszechnie wiadomo, że to nawet nie jest połowa tego, na co stać Kanadyjczyka. Na początku tegorocznych zmagań światek NHL zastanawiał się, czy aby na pewno Mark nie skopiował diety Byfugliena, bo nawet mając w pamięci jego obraz sprzed paru miesięcy, to widać kolosalną różnicę. Nie wnikam w szczegóły tej diety, ale nie można tak urosnąć w tak krótkim czasie. Teraz #55 jest koksem, którego ciężko powalić. Już w wieku 21 lat ma wszystko, aby stać się centrem numer 1 w przyzwoitej drużynie. Trzeba to tylko doszlifować. Jak większość Kanadyjczyków Mark to wyjątkowy profesjonalista. Kiedyś w wywiadzie opowiadał, że koledzy zawsze się z niego śmiali, bo odmawiał wyjść na piwo kosztem treningów. Nie wiem jak skończyli jego koledzy, ale wszyscy wiemy jak skończył Mark. Etyka pracy na niezwykłym poziomie. Kombinacja wysokiego IQ, dobrego strzału i świetnych warunków fizycznych. Mark ma w sobie potencjał nie tylko do bycia kapitalnym playmakerem, ale też bardzo dobrym strzelcem, co jest cechą niezwykle pożądaną, czyniącą centra bardziej kompletnym. Już teraz pełni bardzo odpowiedzialną rolę w drużynie. Dużo TOI, udział zarówno w PP, jak i w zabijaniu kar. Od początku rozgrywek na skrzydle dostaje Wheelsa, z którym złapał fajną chemię. Kiedy wróci Kane, ta linia będzie w stanie hurtowo &quot;robić&quot; bramki. W przegranym meczu z Preds Mark był w moim subiektywnym odczuciu zraz obok Pavelca zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Jets. 3 wyborne okazje (m.in kapitalny rajd między obrońcami i dobre odnalezienie się pod bramką przy podaniu Big Buffa) tym razem nie wystarczyły na Rinne. Z Flames grał 2 razy, strzelając gola (w dodatku był to GWG) i notując asystę. Kurs zachęca do gry. Let&#39;s try.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Anaheim Ducks - St. Louis Blues

Spotkanie dwóch potentatów. Obie drużyny z pewnością mają chrapkę na Puchar Stanleya. I obie drużyny z pewnością są w stanie po niego sięgnąć, tylko, że nie zawsze są w stanie udźwignąć presję faworyta. Dość o dalekiej przyszłości, teraz o samym meczu.
Kaczory ostatnio grają bardzo skutecznie i muszę przyznać, że podoba mi się ich gra. Dwa dni temu pokonali wg mnie bardzo mocną Minnesotę, która w trakcie pisania postu przegrywa po dwóch tercjach z Królami w LA. I mimo tego są zdecydowanie lepszą i aktywniejszą drużyną. Brakuje im nieco skuteczności i szczęścia. Kaczory ogrywając ich z pewnością podbudowali swoje morale. Zwycięską bramkę zdobył mój ulubieniec, Corey Perry. Dzisiaj też liczę na jego dobrą dyspozycję i współpracę z Getzlafem, która układa się całkiem obiecująco. Poza tym Kaczory od lat wygrywają z Blues u siebie, Nutki im po prostu leżą.
Co do Nutek, to muszę przyznać, że imponują mi swoją formą. Przejechali się po Kojotach, ale dzisiaj przeciwnik jest zdecydowanie mocniejszy. Ich formacja ataku nie będzie miała dzisiaj łatwego zadania, tym bardziej szkoda, że na dzisiejszy mecz wypadł ze składu Paul Stastny, który mimo że nie jest w formie, to i tak z pewnością poszerzał nieco pole manewru ekipie z St. Louis. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, a ja sercem i rozumem jestem przy ekipie Kaczorów i to na nich dzisiaj stawiam.
Ducks (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) / 1.81 / PinnacleSports ✅ 3-0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik

Kolejny tydzień przed nami, zmagań najlepszej ligi hokeja na świecie. Od razu podobają mi się dwa mecze i chyba dla prawdziwych koneserów dobrego hokeja nie tylko mnie się podobają. Mam tu na myśli mecz Bostonu z Rekinami, bardzo ciekawe i ciężkie dla obu ekip spotkanie, która żadna z drużyn tanio skóry nie sprzeda. Drugie spotkanie jakie mi się podobają to nie jak kto inne jak derby Pensylwanii, tu może zdarzyć się wszystko. Bo i lotnicy mają sposób na pingwiny i odwrotnie, ale obejrzę raczej z czystej sympatii, bo stawiać tu chyba nie będę. Zapraszam do pisania analiz, przemyśleń i oczywiście dyskusje mile widziane, byle z sensem ;).​
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Tampa Bay Lightning vs Edmonton Oilers

(O 5.5)

▶ [1.900 ]
Bukmacher:
Pinnacle
/Jednak przeczucie mnie nie myliło... Na wstępie - witam wszystkich po przerwie wakacyjnej ;) Po krótkiej rozgrzewce na sucho wchodzę do tematu, aby troszkę z Wami po analizować. A teraz do rzeczy... :]
Dziś mamy opór jeśli chodzi o wybór spotkań do grania :grin: Miałem dziś odpuścić temat, bo nie bardzo wiedziałem co zagrać w tym jakże arcy ciekawym spotkaniu. Pierwsze z dwóch spotkań w sezonie 14/15&#39; pomiędzy ekipą z Tampy, a drużyną z Edmonton leżącego w Kanadzie. Pierwsza moja myśl poszła w kierunku Oilers w kwestii przełamania, mam jakieś takie dziwne przeczucie, a kurs kusi :] Ale... nie... Jednak odpuszczam. Po chwili namysłu przyszedł mi ten szalony pomysł na overa bramkowego. Oilers w ostatnich 5 spotkaniach stracili 25 !!! bramek. Obrona w tej drużynie praktycznie nie istnieje. Błyskawice mają dobrą skuteczność, zarówno punktową jak i bramkową - średnia ponad 3 bramki na 5 ostatnich spotkań. Stamkos zbiera punkty praktycznie w każdym meczu. Nie ukrywam, że liczę tutaj na dyspozycje jego oraz Callahan&#39;a. Patrząc na pojedynki bezpośrednie tych drużyn w sezonie 13/14&#39; to oba kryły linie bez problemu. Reasumując nie ma za wiele co napisać o tym spotkaniu. Biorąc pod uwagę aspekt statystyczny, popierając go aktualną formą obu drużyn liczę na te 7 bramek w tym meczu. Let&#39;s play!
Przed wakacjami obiecałem cos wonderkido ;)
Ooo, to jak będziesz na meczu, to jakieś zdjęcia rób, chętnie zobaczę! :smile:
A no udało się, co prawda tylko preseason bo wracałem 4 października. Ale udało się zaliczyć pierwszy w życiu mecz najlepszej ligi świata :cool:


Zdjęcia są moim autorstwem, kopiowanie, rozpowszechnianie i używanie ich bez mojej zgody zabronione !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
@sparki
Zazdroszczę Ci strasznie ???? Mam nadzieję, że kiedyś sam będę miał okazję bycia na jakimkolwiek meczu NHL.
Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
Tak jak wspomniał sparki dziś oporowa noc w NHL. Trzeba zagrać jak na prawdziwego nałoga przystało. Oilers jak zwykle grają tragedię, zero jakości w ataku. Nie błyszczy ani Nugent, ani Eberle. Nie można odmówić zaangażowania i ilości oddanych strzałów na bramkę. Mimo wszystko rywale z łatwością rozpracowują ekipę z Edmonton, która gra wolno i przewidywalnie, dodatkowo traci dużo bramek. Dzisiaj Błyskawice mają obowiązek wygrać. Podobnie jak kolega liczę tu na współpracę Stamkosa i Callahana, ale nie zdziwiłbym się, gdyby ukąsił któryś z obrońców. Warto odnotować, że w dzisiejszym meczu z powodu urazu ręki może nie wystąpić Hedman, a więc obrońca z pierwszej piątki. Mimo wszystko nie widzę tutaj jakiegokolwiek zagrożenia. Oilers strzelili aż 3 gole w trzech meczach u siebie w tym sezonie. Ciekawe, czy podtrzymają średnią jednego gola. Okaże się.
TBL (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) / 1.61 / PinnacleSports
⛔ 3-2 ⛔
No i Eberle i Nugent sie obudzili :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning

Dziś swoje oczy kieruje ku jedynemu spotkaniu na rozkładzie. Ekipa z Florydy kontynuuje serie wyjazdową po zachodniej Kanadzie i dzisiejszej nocy zawita do hali Rexall Place w Edmonton, gdzie podejmie miejscowych Oilers. Gospodarze to od kilku sezonów jeden z najsłabszych zespołów w lidze. Praktycznie nie posiadają defensywy co czyni z nich swoistych jeźdźców bez głów. Swoje zwycięstwa opierają tylko i wyłącznie na lepszym dniu w ofensywnie. Cóż, przy takim nastawieniu ich trener Dallas Eakins będzie musiał już nie długo pożegnać sie z posadą. Lightning to z kolei ekipa stosunkowo stabilna. Między słupkami mają solidnego Bishopa, jednakże ich głównym atutem jest ofensywa dowodzona przez Stamkosa. W oczach buków zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, jednakże ja dziś odpuszczam typowania stron w tym starciu. Oilers by rozpracować Bishopa bedą musieli sie otworzyć, a to utoruje gościom drogę na bramkę Scrivensa co powinno otworzyć worek z bramkami. Popieram typ Sparkiego i również proponuje tu over.
Over 5,5 1,87 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
@ Sparki ????

Już myślałem, że o tym zapomniałeś.. ale cieszę się że nie zapomniałeś i jeszcze fotki porobiłeś i to kilka, w bardzo fajnej grafice ;). Sklepik robi furorę widzę, pewnie zakupiony wróciłeś i bardzo dobrze. Nie ważne czy pre-season czy regular season ważne, że odbyłeś swoją podróż. I już widzę pierwszy typ idzie, oby przyniósł owoce, trzymam kciuki ja dziś odpuszczam bo oferta słaba. Chociaż Hall korci, ale jednak sobie daruje... jutro będzie perełka !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom