>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Florida Panthers - Ottawa Senators

Ostatnio nie idzie mi najlepiej, no ale cóż początki z reguły bywają trudne. Na słoneczna Floryde zawitają dziś Senators, którzy przedwczoraj zdołali wyrwać zwycięstwo w Tampie. W bramce gospodarzy po raz kolejny stanie Luongo który na początku tegorocznej kampanii jest w słabej dyspozycji. Sposób w jaki tracił bramki w poprzednim meczu przeciwko Devils pozostawie bez komentarza...
Jak wiadomo Luongo, podobnie jak Thomas przed rokiem ma wygrywać mecze dla swojej ekipy, która nie ma co ukrywać, będzie obok Sabres jedną z najsłabszych w lidze. Bez jego dobrej dyspozycji będzie ekipie z Sunrise niewiarygodnie cieżko cokolwiek ugrać. Jeśli chodzi o Senators, musze stwierdzić że po odejściu ikony zespołu w osobie Jasona Spezzy radzą sobie nie najgorzej. Sam fakt iż zdołali wyrwać zwycięstwo na tafli w Tampie najlepiej o tym świadczy. W bramce Anderson, który jest bramkarzem solidnym, aczkolwiek nie zalicza sie do ścisłej elity. Sądze jednak iż w dzisiejszym starciu powinien wykrzesać z siebie maksimum zaangażowania gdyż rywal na ten moment nie jest zbyt wymagający. Panthers potrzebują czasu, a jak wiadomo tak spore braki jakie ujawnili w spotkaniu z Devils nie można zniwelować z dnia na dzień. Stawiam na gości, gdyż według mnie prezentują aktualnie całkiem solidny hokej i są w stanie uporać sie z miejscowymi, którzy rozpoczynają tegoroczna kampanie od sporego falstartu.
Senators 60&#39; 2,45 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
muntar 506

muntar

Użytkownik
Kolejnym razem pokuszę się o typ oparty na statystyce, poprzednie dwa typy trafione co pokazuje, że statystyki nie kłamią i można na tym dobrze zarobić. Moją uwagę zwróciło przedewszystkim spotkanie Stołecznych z Rekinami. Na Rekiny w momencie pisania tej analizy kurs na ML wynosił już 1,90 a przed meczem pewnie ledwo 1,60 będzie. A więc pora na porcje statystyk:
Pojedynki bezpośrednie: WASHINGTON CAPITALS - SAN JOSE SHARKS
15.01.14 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 1 : 2
(1 : 1)
14.02.12 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 3 : 5
09.02.11 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 0 : 2
16.10.09 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 4 : 1
21.02.07 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 2 : 3
(2 : 2)
08.11.03 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 2 : 3
19.11.02 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 2 : 3
28.02.02 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 2 : 5
18.12.00 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 3 : 5
16.10.99 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 2 : 3
20.02.99 NHL Washington Capitals San Jose Sharks 3 : 1
Jak widać dosyć spora próba, statystyki z ponad dekady spotkań gdzie tylko dwa razy stołeczni wyrwali zwycięstwo z rąk Rekinów. Dodatkowym argumentem niech będzie to, że mamy początek sezonu czyli najlepszy okres gry Rekinów, którzy łykają wtedy większość rywali.
San Jose Sharks @ Washington Capitals - San Jose Sharks incl. OT @ 1,90
Następnym typem czysto statystycznym będzie X2 na ekipę Dallas z teamem CLB Jackets. Logika kazałaby grać na zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie. Bardzo dobra forma w tym sezonie 5 spotkań pod rząd wygranych w tym dwa w reg time. Ale spójrzmy co mówi statystyka z ponad dekady spotkań pomiędzy tymi ekipami:
Pojedynki bezpośrednie: COLUMBUS BLUE JACKETS - DALLAS STARS
05.03.14 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 4 : 2
27.02.13 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 4 : 5(4 : 4)
29.01.13 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 1
10.02.12 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 4
19.10.11 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 3
19.12.10 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 1 : 2
07.12.10 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 3 : 2(2 : 2)
05.02.10 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 1
11.01.10 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 0
17.02.09 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 3(2 : 2)
01.02.09 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 3 : 7
04.12.07 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 1 : 2(1 : 1)
18.10.07 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 3(2 : 2)
05.04.07 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 1(1 : 1)
09.03.07 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 0 : 3
18.04.06 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 5 : 4(4 : 4)
21.12.05 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 3 : 5
27.12.03 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 3 : 4
25.10.03 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 3
11.03.03 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 0 : 2
01.11.02 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 4 : 2
21.01.02 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 3 : 5
22.12.01 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 4
25.11.00 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 4
14.11.00 NHL Columbus Blue Jackets Dallas Stars 3 : 2
Jak widać ekipa z Dallas nie jest zbyt wygodnym rywalem dla gospodarzy jutrzejszego spotkania. CLB wygrało zaledwie 6 spotkań w regulaminowym czasie na 25 w którym było gospodarzem. W pozostałych 19 spotkaniach punkty urywała ekipa z Dallas notując aż 16 zwycięstw OT przy 9 zwycięstwach CLB.
Dallas Stars - Columbus Blue Jackets - Dallas Stars lub remis @ 1,60 WilliamHill
Nadeszła pora na ostatni statystyczny typ w tym poście a mianowicie spotkanie Calgary Flames z miejscowymi Predators. Statystyki dosyć jasno wskazują nam wygraną gospodarzy, którzy notują całkiem rewelacyjne wyniki w tym roku, ulegając na swoim terenie jedynie będącym na fali CLB Jackets. Bukmacherzy również wzięli pod uwagę statystykę i wystawali dosyć słaby 1,57 kurs na gospodarzy. Na podsumowanie statystyka:
Pojedynki bezpośrednie: NASHVILLE PREDATORS - CALGARY FLAMES
15.01.14 NHL Nashville Predators Calgary Flames 4 : 2
24.04.13 NHL Nashville Predators Calgary Flames 4 : 3
22.03.13 NHL Nashville Predators Calgary Flames 5 : 3
02.01.12 NHL Nashville Predators Calgary Flames 5 : 3
14.12.11 NHL Nashville Predators Calgary Flames 2 : 1
02.02.11 NHL Nashville Predators Calgary Flames 2 : 3(2 : 2)
20.10.10 NHL Nashville Predators Calgary Flames 0 : 1(0 : 0)
06.01.10 NHL Nashville Predators Calgary Flames 1 : 3
01.12.09 NHL Nashville Predators Calgary Flames 0 : 5
03.01.09 NHL Nashville Predators Calgary Flames 2 : 3
24.10.08 NHL Nashville Predators Calgary Flames 3 : 5
16.01.08 NHL Nashville Predators Calgary Flames 3 : 0
13.10.07 NHL Nashville Predators Calgary Flames 4 : 7
08.03.07 NHL Nashville Predators Calgary Flames 6 : 3
15.01.07 NHL Nashville Predators Calgary Flames 5 : 3
18.03.06 NHL Nashville Predators Calgary Flames 9 : 4
29.11.05 NHL Nashville Predators Calgary Flames 2 : 0
13.03.04 NHL Nashville Predators Calgary Flames 4 : 4
13.11.03 NHL Nashville Predators Calgary Flames 4 : 1
20.02.03 NHL Nashville Predators Calgary Flames 4 : 1
17.12.02 NHL Nashville Predators Calgary Flames 0 : 3
06.04.02 NHL Nashville Predators Calgary Flames 3 : 1
11.10.01 NHL Nashville Predators Calgary Flames 1 : 0
05.04.01 NHL Nashville Predators Calgary Flames 4 : 0
28.11.00 NHL Nashville Predators Calgary Flames 6 : 1
25.03.00 NHL Nashville Predators Calgary Flames 1 : 2
29.01.00 NHL Nashville Predators Calgary Flames 3 : 1
16.03.99 NHL Nashville Predators Calgary Flames 2 : 4
25.11.98 NHL Nashville Predators Calgary Flames 4 : 3
23.10.98 NHL Nashville Predators Calgary Flames 3 : 4
W spotkaniach obu ekip jest bardzo mało spotkań nierozstrzygniętych w Reg Time, więc osobiście gram ML Nashville Predators @ 1,57 x2 B365 oraz Nashville Predators (60&#39;) @ 2,00 x1 Unibet
Calgary Flames @ Nashville Predators - Nashville Predators incl. OT @ 1,57 B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie jest to niczym nadzwyczajnym , że Flyers notują kiepskie wyniki już na samym starcie. W roku ubiegłym pod wodzą Craiga Berube było
właściwie podobnie, gdzie wygrali bodajże 1 spośród 8 spotkań, by potem... wziąć się w garść i awansować do playoffów. Zdecydowanie brakuje jeszcze w tej ekipie pewności siebie i stabilizacji w kluczowych momentach, bo tak na prawdę mecz z Canadiens i pewne 2 punkty mieli podarowane na tacy. W konsekwencji dali się ugryźć w zaledwie końcowe 15 minut nie istniejąc na tafli. Kaczory z kolei z meczu na mecz grają coraz pewniej i przede wszystkim coraz skuteczniej z powerplay, który był zmorą w ubiegłym sezonie. Sztab szkoleniowy mocno pracuje nad tym aspektem i uważam, że jako jeden z pretendentów tego sezonu, w końcu ustabilizują ten ważny element. Myślę, że pewne zwycięstwo nad Sabres pozwoli na zgarnięcie kolejnych dwóch punktów, nawet pomimo b2b, ale nie ma co ukrywać - Flyers nie są jeszcze w najlepszej formie i z mocnymi ekipami ciężko będzie złapać rytm.

Anaheim Ducks (wraz z dogrywką i karnymi) @ Philadelphia Flyers [1,90] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
@Muntar
Typów nie neguję, ale opieranie się wyłącznie o statystyki nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Najprostszy przykład szeroko rozpowszechnionych w różnego rodzaju mediach, mecz Polska-Niemcy na Narodowym.
Ja skłaniałbym się bardziej ku Kurtkom niż Gwiazdom, ale tego meczu dziś nie ruszę.
@Lutek
Z twoim typem się zgadzam, choć nie będę go grał.
Moje typy na dziś to:
Nashville Predators - Calgary Flames Do stolicy stanu Tennesse przyjadą dziś Płomienie z Calgary. Nie jestem fanem żadnej z tych drużyn i nie podoba mi się styl żadnej z nich, jednak muszę tutaj przyklasnąć Predatorom, którzy od początku sezonu grają całkiem niezły hokej. Początek sezonu dla hokeistów ze Stanów Zjednoczonych to seria spotkań na własnej tafli, w przeciwieństwie do Płomieni, którzy kontynuują Road Trip. Wg mnie gospodarze zgarną dziś komplet punktów. Po pierwsze Predators wygrali ostatnie 5 spotkań u siebie z Płomieniami. Po drugie od początku spotkania nacierają na rywala, a Calgary nie jest drużyną jakoś wybitnie broniącą. Statystyki strzałów dwóch spotkań Nashville w tym sezonie to 70-38, co doskonale obrazuje dobrą dyspozycje Predators w meczach z niezbyt mocnymi rywalami. Flames oceniam jako rywali na podobnym poziomie co Senators i Stars, stąd ten typ.
Predators 60&#39; 1.90 bet365 2-3 SO ⛔⛔
Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
Słabe Huragany, kontra żenujące Szable. Mecz dwóch dołujących drużyn. Kto okaże się zwycięzcą? Ja stawiam na Huragany z dwóch prostych przyczyn.
Po pierwsze grają na własnej tafli, więc gdzie mają wygrywać jak nie tam?
Po drugie Szable wczoraj grały z Kaczorami, gdzie bez walki przegrały 1-5, oddając w tym meczu aż 12 strzałów! Cóż za niesamowita dyspozycja w ataku. Nie ma co pastwić się nad ekipa z Buffalo, ale ich poziom gry jest póki co na poziomie drużyny z ligi akademickiej. Huragany są po dwóch porażkach z Islanders, ale te mecze nie były takie złe w ich wykonaniu jak wskazują na to wyniki. Wydaje mi się, że sam Tlusty, który strzela ostatnio na zawołanie będzie w stanie zrobić różnicę w tym meczu.

Hurricanes 60&#39; 2.10 Unibet 3-4 SO ⛔⛔
EDIT: Kompletna klapa.. :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Columbus Blue Jackets
: Dallas Stars

Stars ML / 2.01 / Betsson✅✅✅

Pewnie większość osób spodziewała się zupełnie innego startu tych drużyn. To Dallas wzmocnieni przed sezonem mieli wygrywać(Spezza,Hemsky), a Jackets którzy zmagają się z kontuzjami(Horton,Jenner,Dubinsky,Murray) mieli mieć problemy.
Dallas zaczęli sezon od porażki z Hawks i Predators. Bramki strzelili narazie Daley,Roussel i Eakin. Ani jedna z gwiazd zespołu nie umieściła krążka w sieci i mam nadzieje, że dziś nadejedzie ten dzień. Stars potrzebują lepszych występów szczególnie od Seguina i Benna. Kari Lehtonen jest w niezłej formie bo puścił 2 lub mniej bramek w 4 z ostatnich 5 startów.
Columbus pokonali natomiast Sabres co jak widać w tym sezonie nie jest wyczynem oraz Rangers, którzy również formą nie grzesza. Jako ciekawostkę(może istotną) można dodać, że Blue Jackets jeszcze nigdy nie zaczęli sezonu od wygrania 3 spotkań z rzędu. Według mnie takie coś siedzi w głowie i albo sprawia, że zawodnicy są przemotywowani, albo stremowani.
Myslę, że te dwa spotkania mogą trochę zamaskować braki w drużynie Jackets. Dzisiejsze spotkanie będzie na pewno najcięższe z tych wszystkich bo niesamowicie utalentowani w ofensywie Stars sprawią wiele problemów swojemu rywalowi. W dobrej formie jest Bobrovski, ale pora skończyć jego dobrą passę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
talarekr 124

talarekr

Użytkownik
New York Rangers - New York Islanders
Penalty time : over 16.5 @1.9 BetCity
16 ⛔ 3 tercja bez kary
lżej dorzucam jeszcze Penalty time : over 18.5 @2.6 BetCity 16 ⛔

Piszę z tel, także analiza nie będzie długa. Dziś w najlepszej hokejowej lidze świata mamy derby Nowego Yorku. Betcity wystawiło dla mnie małą linie jak na takie spotkanie. Parę suchych statystyk odnośnie kar w ostatnich meczach obu drużyn :
NYR :
Mecz z Toronto Maple Leafs : 8 min
Mecz z Columbs Blue Jackets : 10 min
Mecz z St. Louis Blues : 14 min
NYI :
Mecz z Carolina Hurricanes : 12 min
2 Mecz z Carolina Hurricanes : 10 min
Statystyki, derby ... wszystko przemawia za overem więc gramy.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
muntar 506

muntar

Użytkownik
@Muntar
Typów nie neguję, ale opieranie się wyłącznie o statystyki nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Najprostszy przykład szeroko rozpowszechnionych w różnego rodzaju, mecz Polska-Niemcy na Narodowym.

Wygrana z Niemcami jak to ujmują w mediach była historyczna, to tak jak Chievo wygra może kiedyś z Milanem na San Siro, ale zanim ten dzień nadejdzie to jeszcze sporo zarobię. 13 meczów z rzędu zwycięstwo Milanu, więc jedną, dwie porażki można zaakceptować w przyszłości. Takie przypadki są tylko odchyłem od statystyki, którą choćbyś próbował to nie nagniesz.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie o statystykach porozmawiajcie sobie na PW czy w HP tutaj prosiłbym o bardziej rzeczowe analizy poparte tym co dzieje się na lodowisku z dnia na dzień ;) suche staty owszem, ale nie w takim wymiarze jak Ty to prezentujesz Muntar bo to gruba przesada i prosiłbym o zminimalizowanie tych długich list wynikow bo zaburza to przejrzystość tematu. To jest temat NHL nie analiza matematyczna czy też rachunek prawdopodobieństwa dlatego proszę o pisanie na temat ;)
@Odnośnie tego betu na kary to pomysł fajny, ale weź pod uwagę że liczą się tylko i wyłącznie kary 2 minutowe.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
Player total shots on goal: Alexander Semin powyżej 3.5 |1.90|
Betsson !


W końcu się doczekałem, mojej perełki w postaci petardy kuponu, który mam nadzieje przyniesie owoce. Dziś myślami już jestem w Carolinie, która będzie gościła zespół z Buffalo. Niezwykle chimeryczny, ale i niezwykle drobiazgowy. Mający bardzo słaby team, potrafią się wspiąć i postawić, ale czy to dziś nastąpi, tego nie wiem, ale mój ruch idzie w zupełnie inną stronę! Jeff Skinner, Eric Staal i jego brat Jordan, nie zagrają dziś w meczu z Szablami. Więc mój typ kieruję do jednego z moich ulubionych graczy z NHL, Semina! Już mówię dlaczego. Semin, ma patent na Szable, mający 30 lat dalej wie i nie zapomina jak rozprawić się z rywalem. Przeciwko Buffalo obiecujące wyniki, jeszcze w tamtym sezonie grałem jego właśnie z Szablami i jeszcze mnie nie zawiódł. W niemal każdym meczu jego strzały wynosiły 4, a nawet 6 i 7! I to właśnie z Szablami. Dzisiaj zagra w pierwszej linii i jego cel w meczu będzie oczywiście jasny. Ukrócić męki przeciwnikom i przenieść szale na swoją korzyść. W jednym meczu prawie upolował hattricka a brakowało na prawdę nie wiele, gdyby nie słupek w meczu właśnie z Buffalo, w delegacji. Odszedł 2 lata temu ze Stołecznych i tu się doskonale spisuje. Dwukrotny olimpijczyk mający ogromny potencjał, wie jak zaskoczyć rywala. Dziś między słupkami zespołu gości nie kto inny jak Jhonas Enroth, znający bardzo dobrze swojego rywala jakim jest Semin, po którym bardzo często wyłapuję gumę z sieci. Pamiętam w tamtym roku dwukrotnie stawiałem na jego gola, po kursie 3,20 @ i też siadło, dziś sobie zagram jego strzały, bo wiem że mający wiele do udowodnienia kiedy nie ma kluczowych graczy w jego zespole to on będzie dowodził. Linia może ciut za wysoka, ale i po takim kursie warto.

Oprócz tego Semin to score |2.70| również Betsson !

// NAJGORSZY MECZ SEMINA, chyba w całej karierze.... no cóż, bywa ;) po passy zwycięstw, nadeszła chwila na porażkę, ale to nic będą znowu wygrane i grube serie ;) najważniejsze to żeby nie tracić chłodnego umysłu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Anaheim Ducks - Philadelphia Flyers OT @2.05 Bet365 (szkoda, bo szans było wiele, ale mam nadzieje że komuś obrzydziłem granie Ana 60&#39;)
Spróbuję dzisiaj w przeciwną stronę co Lutek. Ja upatruję w dzisiejszym meczu szansę dla Philadelphii na przełamanie swojej złej passy i dobrej Anaheim.
Obydwa zespoły nie miały ostatnio zbyt dużo okazji do rywalizacji. Spotkały się raz w 2013 i raz 2014, toteż nie są nauczone ze sobą grać, oraz nie można wskazać wyższości jednej nad drugą. Kaczory zobaczą dzisiaj całkiem odmienną grę od wczorajszej - to twardy hokej z Filadelfii.
Opisałem wczoraj trochę Kaczki więc nic nowego dzisiaj nie wniosę oprócz świeżych spostrzeżeń z ostatniego spotkania:
Biegają, sporo biegają. Jak osy którym rozpierniczysz chawirę. Jest ciutke chaosu w tym parciu na bramkę i skuteczna kontra to mała opcja w której upatruję szansę. Oprócz tego jest też kilka innych sprzyjających dzisiejszemu zwycięstwu Lotników. Własne lodowisko, 4 spotkanie Kaczorów w przeciągu 6 dni - wszystkie na wyjeździe, delikatna irytacja Lotników po wydartej im wygranej w ostatnim meczu, być może lekkie uśpienie graczy z Anaheim po wczorajszym ogórkobraniu, 2 dni przerwy gospodarzy by ostudzić głowę przed kolejnym pojedynkiem.
Lotnicy nie są wygodnym rywalem i mimo tego, że podoba mi się gra kaczek, ja stawiam dzisiaj delikatnie na ich przegraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Carolina Hurricanes- Buffalo Sabres
Kto więcej strzałów? Hurricanes @ 1,2

Nashville Predators- Calgary Flames
Kto więcej strzałów? Predators @ 1,22

Tampa Bay Lightning- New Jersey Devils
Kto więcej strzałów? Lightning @ 1,55

Los Angeles Kings- Edmonton Oilers
Kto więcej strzałów? Kings @ 1,22

AKO @ 2,77 b.win ⛔

Moim zdaniem fajne typy po marnych kursach ale mimo wszystko warto.
Z Hurricanes sprawa jest o tyle prosta że grają przeciw żałosnym Sabres którzy średnio oddają 19 strzałów na mecz. Wynik żałosny tak jak ich gra. Natomiast Huragany to średnio 24 strzały na mecz, wynik w sumie też słaby ale dużo lepszy niż ten Szabel.

Predators świetny początek sezonu, mało kto by się chyba tego spodziewał. 2 mecze i 2 zwycięstwa przy średnio 35 strzałach na mecz. Wynik znakomity, powinno wystarczyć na Flames którzy oddają średnio 25 strzałów. Różnica wydaje się być ogromna i taka będzie.

Lightning ten sezon zaczęli również dość przyzwoicie. Odnieśli oni 2 zwycięstwa i raz przegrali. Średnia strzałów znakomita bo aż 37,6 strzałów na mecz, wynik znakomity i żadna drużyna w lidze nie powstydzi się takim współczynnikiem. Jeśli chodzi o Devils, oni nie lubią i nigdy nie lubili dużo strzelać, tak jest w tym sezonie gdzie pomimo 2 zwycięstw w cuglach, oddawali średnio 25 strzałów. Myślę że Błyskawice nie spuszczą dziś z tonu i oddadzą więcej SOG.

Ostatni typ to największa &quot;niewiadoma&quot;. O ile Sabres czy Flames nie stać na przyzwoity mecz, to o tyle Oilers są w stanie taki mecz zagrać. Jednak patrząc na h2h Kings mają patent na swoich Kanadyjskich kolegów. Warto zaznaczyć że Nafciarze w meczu z Królami, więcej strzałów oddali ostatnio w styczniu 2012 czyli 10 spotkań temu. Myślę że wraz z ostatnim dość pewnym zwycięstwem nad Jets, Kings ruszą wreszcie z miejsca.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Poza typem na Kaczory, który podałem dziś rano, wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł..

Avalanches vs. Leafs - w tym wypadku kłania się przede wszystkim brak regularności po obu stronach, ale po ciężkich chwilach z obozu Lawin, gdzie przegrali - a właściwie dostali lanie dwukrotnie od Wild - wczoraj nastąpiło przełamanie w ładnym stylu w Bostonie. Fakt, faktem - Bruins grają bez polotu i z niską częstotliwością w ofensywie, ale rozstrzyganie spotkania na swoją korzyść w &quot;ostatniej&quot; sekundzie meczu zdecydowanie poprawia pewność siebie i przyczynia się do odpowiedniego ukierunkowania przed nadchodzącymi kolejkami. Lawiny tego właśnie potrzebowali i liczę dziś na nich przede wszystkim &quot;z przodu&quot;. Podkręca swoje tępo MacKinnon, widoczny jest Iginla i całkiem nieźle zagrał wczoraj Briere, który w przeszłości notował wiele punktów przeciwko Maple Leafs.

Dzisiejsi gospodarze nie mają takiego urozmaicenia w kadrze i tak na prawdę poza Kesselem i Riemsdykiem, nie ma &quot;pewniaków&quot; do strzelania w tym zespole. Nie umniejszam tutaj oczywiście talentu takich &quot;asów&quot; jak Clarkson, ale potrzeba jeszcze trochę czasu na ustabilizowanie, tym bardziej gdy na samym tyle, między słupkami sam James Reimer.

Dla niektórych back to back Lawin może okazać się przeszkodą, nie mniej jednak, grali o wczesniej porze (12:00 godzina czasu amerykańskiego) i mamy początek sezonu, więc nie ma mowy o jakimś wielkim zmęczeniu materiału.

Colorado Avalanche (wraz z dogrywką i karnymi) @ Toronto Maple Leafs [2,04] PinnacleSports ⛔
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Pierwsze koty za płoty czas wystartować z pierwszymi typami na ten sezon:
New Jersey Devils @ Tampa Bay Lightning
typ: Tampa Bay (OT) 1,80 zł⛔

W tym sezonie miałem okazję śledzić dwa mecze Błyskawic i w obu przypadkach była to nawałnica na bramkę przeciwników. Z przeciętną Ottawą moim zdaniem zabrakło nieco szczęścia pod bramką rywali, jednak z Canadiens było już zupełnie inaczej co zaowocowało wynikiem 7-1. Tampa świetnie gra w PP gdzie swoją robotę robią przede wszystkim Filppula, Hedman i nieoceniony Stamkos. Na swojej tafli gościć będą dziś ekipę z New Jersey, dla której jest to już trzeci z rzędu mecz w delegacji, co prawda dwa wcześniejsze rozstrzygnęli na swoją korzyść, ale tafla w Tampie będzie zdecydowanie najtrudniejszą póki co podczas tego trip-u na starcie sezonu. Spodziewałbym się tu raczej otwartego meczu gdzie będziemy świadkami typowego hokejowego wyniku, a o zwycięstwie zadecyduje to, która ofensywa zaprezentuje się lepiej. Tutaj większy potencjał upatrywałbym po stronie miejscowych.
Colorado Avalanche @ Toronto Maple Leafs
typ: Toronto (OT) 1,86 zł
✅
Liście przegrały dwa pierwsze mecze w sezonie na własnej tafli, ale trzeba przyznać, że mieli bardzo trudnych rywali (Montreal i Pittsburgh). Poprawa nastrojów natomiast nastąpiła ostatnio po wygranej na wyjeździe z Rangersami, warto więc w końcu powrócić do Kanady i pokusić się o pierwszą wygraną tego sezonu przed własną publiką. Rywal łatwy nie będzie, ale Lawiny mogą być nieco podmęczone wczorajszą bitwą z Bostonem i to decyduje o tym, że idę w stronę Toronto.
Bez analizy:
Edmonton Oilers @ Los Angeles Kings
typ: Los Angeles (OT) 1,5 zł✅
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Panowie o statystykach porozmawiajcie sobie na PW czy w HP tutaj prosiłbym o bardziej rzeczowe analizy poparte tym co dzieje się na lodowisku z dnia na dzień ;) suche staty owszem, ale nie w takim wymiarze jak Ty to prezentujesz Muntar bo to gruba przesada i prosiłbym o zminimalizowanie tych długich list wynikow bo zaburza to przejrzystość tematu. To jest temat NHL nie analiza matematyczna czy też rachunek prawdopodobieństwa dlatego proszę o pisanie na temat ;)
@Odnośnie tego betu na kary to pomysł fajny, ale weź pod uwagę że liczą się tylko i wyłącznie kary 2 minutowe.
Wybacz ale włożyłem w te analizy statystyczne sporo wysiłku, nawet wyboldowałem kto kiedy wygrał bo przeglądarki nie ogarniają copy paste. Więc najlepiej jak wogóle nie będę pisał w temacie, szkoda mojego wysiłku, którego nikt nie docenia i jeszcze rzuca kłody pod nogi wg widzi mi się. Żegnam.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Jak widać ekipa z Dallas nie jest zbyt wygodnym rywalem dla gospodarzy jutrzejszego spotkania
nie wiem gdzie ty te statystyki patrzyłeś, ale np. na livesports.pl na 5 ostatnicz spotkać, 4 z nich spotkały się wygraną kurtek...

Jeżeli chodzi o moje typy, spotkania, które sobie upatrzyłem to wygrane: Anaheim, San Jose i Tampa, ale z tych trzech, postawię tylko na Tampę, bo dobra passa NY DEVILS musi się kiedyś przerwać. Przeciwnicy Anaheim i San Jose są po prostu za silni ostatnio. Chciałem pograć jeszcze LA KINGS, ale to no bet, zbyt niski kurs ????
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
nie wiem gdzie ty te statystyki patrzyłeś, ale np. na livesports.pl na 5 ostatnicz spotkać, 4 z nich spotkały się wygraną kurtek...

Jeżeli chodzi o moje typy, spotkania, które sobie upatrzyłem to wygrane: Anaheim, San Jose i Tampa, ale z tych trzech, postawię tylko na Tampę, bo dobra passa NY DEVILS musi się kiedyś przerwać. Przeciwnicy Anaheim i San Jose są po prostu za silni ostatnio. Chciałem pograć jeszcze LA KINGS, ale to no bet, zbyt niski kurs ????
A nie widzisz że są to tylko spotkania gdzie gospodarzem jest drużyna CLB??
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wybacz ale włożyłem w te analizy statystyczne sporo wysiłku, nawet wyboldowałem kto kiedy wygrał bo przeglądarki nie ogarniają copy paste. Więc najlepiej jak wogóle nie będę pisał w temacie, szkoda mojego wysiłku, którego nikt nie docenia i jeszcze rzuca kłody pod nogi wg widzi mi się. Żegnam.
Powiem Ci tak, ja doceniam Twoja prace i wkład, tylko prawda jest taka że nie oto w tej zabwie chodzi żebyś tu wyniki z całej dekady wklejał. Przeanalizuj i zapisz wnioski ;)
Aha i takie podejście ze zwrócili mi uwagę to ja się obrażam to chyba lekki żart ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Muntar. Jeśli patrzymy w statystki sprzed 15 lat to w niektórych zespołach stałą pozostaje już tylko sama nazwa klubu, więc jaki to zestawienie ma sens? Ogranicz to do 3 lat, a spójrz na statystyki strzałów, blokowanych strzałów, cokolwiek ciekawszego, przydatnego, a nikt Ci nic nie zarzuci ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale uważasz że Flyers są za silni dla Ducks? :razz:
Nie wiem, ale Flyers&#39;i zawsze kojarzyli mi się z twardą grą, może też zbyt mocno zasugerowałem się ich ostatnim spotkaniem z Canadiensami, którzy mi w tym spotkaniu podobali się. Nie grali zbyt wiele razy ze sobą ( ANA - FLY )w ciągu ostatnich 2-3 lat, więc po prostu omijam ten mecz,.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom