>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils

Po okazałych zwycięstwach w Filadelfii oraz Sunrise, ekipa z Newark zawita do kolejnego miasta na Florydzie, którym jest Tampa. Tamtejsi Lightning to poziom nieco wyższy niż Panthers, jednakże bliżej im do ekip przeciętnych niż do czoła ligi. Gospodarze pokonali wczoraj okazale Canadiens, którzy tym samym zanotowali pierwszą porażke w sezonie. Z racji dzisiejszej sytuacji b2b w bramce miejscowych stanie po raz pierwszy w tym sezonie nominalny backup Bishopa, rosyjski weteran Evgeni Nabokov. Szczerze powiedziawszy nie wiem czego sie po nim spodziewać, gdyż nigdy przez dłuższy okres zmiennikiem jeszcze w swojej karierze nie był. Taka naturalna degradacja różnie wpływa na weteranów. Jeśli chodzi o gości to jestem zdania iż w porównaniu z zeszłym sezonem poczynili spory progres kadrowy. Między słupkami Schneider wkońcu otrzymał pełną swobodę działań i od razu widać tego efekty w postaci wygranych meczy. W mojej ocenie Devils w tej kampanii bedą mocno ustępować tylko czołowym ekipom i przy korzystnym układzie sił zagrają w playoffach dzięki dzikiej karcie. Jeśli chodzi o dzisiejsze starcie to uważam iż gospodarze po wczorajszym wzorowym triumfie, nie będą tak błyskotliwi i będzie im ciężko ugrać choćby punkt z tak doświadczonym zespołem jakim są goście. Jagr i spółka to starzy wyjadacze którzy potrafią wykorzystać każdy błąd rywala, tak więc celuje w ich trzecie zwycięstwo w tegorocznej kampanii.
Devils OT 2,08 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Predators - Flames
Neal strzeli gola (60 min)
2,80
DOXXbet ⛔
Najwyższa pora na to, żeby top line zaczęła coś produkować, bo jak dotychczas brylowała ekipa grindersów z bottom z Gaustadem i Nystromem na czele, wspomagana przez unikalnego Webera i przechodzącego metamorfozę Forsberga. Filip odrobił pracę domową w letniej przerwie i solidnie popracował nad swoją fizycznością, czego efekty widać już w tak wczesnej fazie rozgrywek. Ribz, Bourque i Neal całkiem przyzwoicie wyglądali podczas gry w even strength, ale walili głową w mur jeśli weźmiemy pod uwagę to co najważniejsze - skuteczność. Z tej trójki najbardziej zmobilizowany jest były snajper Pens. Można nawet powiedzieć, że chwilami zbyt bardzo chce, bo strzały z zerowego konta, z półobrotu i wszystkie inne z raczej średnio wygodnych pozycji niezwykle rzadko lądują za plecami bramkarza. James ma tu coś do udowodnienia. Wielu ludzi kwestionowało jego umiejętności przez pryzmat bycia skrzydłowym Sida. To prawda, że przy #87 nawet Brian McGrattan strzeliłby z 10 bramek, ale Neal potrafi być całkowicie samowystarczalny, dzięki czemu możemy włączyć go do grona jeśli nie elitarnych, to na pewno bardzo dobrych strzelców. Od samego początku kariery w NHL nigdy nie zszedł poniżej pułapu 20 goli. W sezonie 11/12 był jednym z najlepszych zawodników ogólnie. 40G robi wrażenie. Może i All-Star Game to od jakiegoś czasu cyrk na kółkach, ale kibice nie wybierają tam przypadkowych ludzi. #18 standardami z pewnością nie odstawał od reszty towarzystwa. Znany przede wszystkim z tego co komentatorzy zwykli nazywać quick release, czyli błyskawiczny strzał. Nie zawsze dokładny, ale praktycznie nie do uchwycenia dla oka. James świetnie gra bez krążka i ma po prostu nosa do bramek. W Nashville, oprócz Hornqvista, dawno nie było zawodnika, który jest w stanie przy dobrych wiatrach zapewnić 30 goli w sezonie. Po wymianie z Pens James musi szczelnie wypełnić lukę po Szwedzie i udowodnić, że ma do zaoferowania nawet nieco więcej. Póki co lepiej spłaca się Patrick, ale za wcześnie na pisanie, kto wygrał wymianę. Jeżeli dobrze pamiętam, to w obecnym stuleciu najlepszym bramkowym dorobkiem w organizacji Predators może poszczycić się Arnott, który w 08/09 wpakował 33 gole (przy okazji jego najlepszy wynik w karierze jeśli chodzi o ten aspekt). Niewykluczone, że dopóki James będzie członkiem drużyny, jego rekord jest realnie zagrożony. Pora zatem zamknąć usta wszystkim krzykaczom i zacząć robić to, co wychodzi mu najlepiej. Oby dobra passa zaczęła się już dzisiaj. Flames oprócz jednej światowej klasy pary obrońców Brodie-Gio, kilku solidnych zawodników, którzy jednak bardzo wolno się rozkręcają (Glencross, Backlund, Seto) naprawdę nie mają czym straszyć. Gaudreau aka Johnny &quot;Hockey&quot; Gaudreau też jak na razie nie błyszczy (być może ciąży na nim zbyt wielka presja). @2,80 to dobra okazja, Betsson płaci tylko @2,25.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pomimo kilku kolejek można już wysunąć delikatne wnioski odnośnie niektórych ekip. Bruins mają widoczny problem ze strzelaniem bramek i wszyscy niecierpliwie w Bostonie liczą, że swój sezonowy &quot;debiut&quot; zaliczy w końcu Marchand i Lucic. Wczorajsze zakontraktowanie Gagne ma w jakimś stopniu pomóc, choć ja osobiście widzę to &#39;średnio na jeża&#39;. Ponadto oddanie Boychuka do Islanders nie było pomyślnym posunięciem, tym bardziej że to typowy materiał na drugą parę w defensywie. Po kilku meczach Wyspiarzy widać, że już zalicza świetne noty. To niestety oznacza, że Chara wraz z Seidenbergiem będa musieli jeszcze więcej czasu spędzać na tafli w ciągu całego meczu.

Odnośnie Red Wings, to widać przede wszystkim sporą zmianę w szybkości, utrzymaniu krążka czy pracy w specjalnych fragmentach (powerplay/penaltykill) , które po zmianie sztabu szkoleniowego , w końcu wyglądają na solidnie przygotowane i miejmy nadzieję - skuteczne. Defensywa i pojawiające się turnovery to sprawa pierwszego rzędu do naprawy, ale sądzę że przy pełnym zaangażowaniu , są w stanie drugi raz w tym sezonie pokonać Bruins, a warto tutaj też zaznaczyć, że nie było z tym większych problemów od poprzedniego sezonu (nie licząc playoffów oczywiście).

Boston Bruins @ Detroit Red Wings (wraz z dogrywką i rzutami karnymi) [2,06] PinnacleSports ⛔

Co ciekawe, pomimo tego , że Bruins na prawdę wyglądają kiepsko po tych 4 kolejkach, mają bardzo niekorzystny bilans h2h z Red Wings + grają na wyjeździe back to back, to kurs od kilku godzin konsekwentnie leci na nich w dół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
deepred 760,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj zaskoczyły mnie ekipy z Calgary i Buffalo, które wg mnie niespodziewanie wygrały na wyjazdach. Dziś konsekwentnie gram przeciwko Płomieniom.
Chicago Blackhawks - Calgary Flames Hawks mimo nieudanych ostatnich spotkań w pre-seasonie nie przełożyły złej formy i passy na sezon zasadniczy. Wygrana na trudnym terenie w Dallas i rozbicie Szabli z pewnością napawają optymizmem i kibice patrzący w daleką przyszłość widzą już swoją drużynę z Pucharem Stanleya. Calgary kontynuuje swój Road Trip, w dodatku grają dzień po dniu, co może się dla nich źle skończyć.
W tym spotkaniu nie wystąpi gracz z czwartej piątki Płomieni, Bouma, który doznał urazu.
Według mnie postawa Hawks, którzy zawsze są bardzo mocni na własnej tafli i b2b Flames złoży się tutaj na okazałe zwycięstwo gospodarzy. Zawodnicy, którzy widzą się oczami wyobraźni już w play-off muszą takie mecze wygrywać, i to w cuglach.
Blackhawks -1,5 2.10 bet365 1-2 OT ⛔⛔
50-18 w strzałach, ale brak przełożenia na wynik. Bywa i tak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jonaf 117

jonaf

Użytkownik
Dziś mało czasu, wiec krótka analiza co do mojego typu.
Home teams - Away teams
Home Teams -1,5 @1,952 Pinnacle

BEKA Z CHICAGO!!!
Grand Salami na dzisiejszą noc wygląda dość dobrze. Gospodarze [Chicago, Detroit, Arizona] z dużym potencjałem w ofensywie podejmują gości [Calgary,Boston, Edmonton], którzy borykają się z problemami. W przypadku Edmonton i Calgary można mówić wiele, ale więcej jest narzekania i wytykania wad. Ponadto w Oilers moze znow nie grać Eberle i Hopkins. Poważny cios. Dodam, że bankowo bedzie bronić Scrivens. Flames wczoraj ładnie, ale dziś trafiają na Hawks, które ma kolejny mecz dopiero za 3 dni, więc Jastrzębie mogą spokojnie sobie na nich zapolować.
Jedynie mecz Detroit z Bruins nie jest taki oczywisty. Mecz meczowi nierówny, ale 5 dni temu mieliśmy 2-1 dla Wings. Boston może wygrać, ale nie będzie to duża różnica bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wczoraj zaskoczyły mnie ekipy z Calgary i Buffalo, które wg mnie niespodziewanie wygrały na wyjazdach. Dziś konsekwentnie gram przeciwko Płomieniom.
Buffalo wygrało zasłużenie, wczorajszy mecz z Huraganami. Oglądałem cały mecz i to jacy słabiutcy i mizerni są gracze z Karoliny niestety nie napawa optymizmem. Powiem więcej, mający powerplay nawet nie potrafili oddać strzału. Jest podobna sytuacja z tamtego sezonu, która też &#39;wchodziła&#39; w sezon bardzo katastrofalnie. Mogli ten mecz wygrać, gdyby byli bardziej skuteczniejsi, ale Szable postawili się i to bardzo solidnie. Dzisiaj Płomienie z Jastrzębiami, zagrają swój matchup, w Chicago i ciekawi mnie na ile bramek ich dzisiaj w nocy stać, bo raczej nie będą się oszczędzać. Ja dziś sobie odpuszczam stawianie, bo oferta słaba. Powodzenia stawiającym na dziś.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Buffalo wygrało zasłużenie, wczorajszy mecz z Huraganami. Oglądałem cały mecz i to jacy słabiutcy i mizerni są gracze z Karoliny niestety nie napawa optymizmem. Powiem więcej, mający powerplay nawet nie potrafili oddać strzału. Jest podobna sytuacja z tamtego sezonu, która też &#39;wchodziła&#39; w sezon bardzo katastrofalnie. Mogli ten mecz wygrać, gdyby byli bardziej skuteczniejsi, ale Szable postawili się i to bardzo solidnie. Dzisiaj Płomienie z Jastrzębiami, zagrają swój matchup, w Chicago i ciekawi mnie na ile bramek ich dzisiaj w nocy stać, bo raczej nie będą się oszczędzać. Ja dziś sobie odpuszczam stawianie, bo oferta słaba. Powodzenia stawiającym na dziś.
Hehe :] Ostrzegałem wczoraj że na Huraganach pół forum utopi :]
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hehe :] Ostrzegałem wczoraj że na Huraganach pół forum utopi :]
Życie, ja ich nie stawiałem bo wiadomo jacy są konsekwentni po przegranych meczach, a jeszcze jak zobaczyłem jak grają w 1 Tercji, to nie wróżyło nic dobrego nawet jak doprowadzili do OT i SO. Wniosek? Znowu będą na końcu tabeli i będą się pchać ku góry, ale raczej na to się nie zapowiada. Żeby nikt nie myślał, że żywię ich teraz jadem, bo stawiałem na Semina, ale po prostu taka gra jak jego team, nawet oka nie cieszy..
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Detroit Red Wings - Boston Bruins
[U]Detroit OT[/u] |2.05| Betsson !
Miałem jednak dziś nic nie grać, ale jednak zainteresowało mnie spotkanie jakie będzie rozgrywane na Joe Louis Arena. Skrzydła pomimo ostatniej porażki z kaczkami ich mecz nie wyglądał wcale źle, bo przewyższali większość w niemal każdym aspekcie, ale mimo tego łut szczęścia zaliczyła ekipa z Anaheim. Skrzydła, mają znakomite doświadczenia, w meczach NHL i że dziś rywal również nie należy do łatwych to będą stanowić swój najwyższy level nad przeciwnikiem, aby ten najwyższy poziom szczytował do końca meczu. Skrzydła grali aż 55 razy w playoff, a ponadto zdradzę wam, że największą ilość zwycięstw w lidze, bo aż 62! Dziś nocą, czeka ich trudne zadanie bo gra z Niedźwiadkami zawsze jest bardzo ciężka, a trzeba wiele się napocić aby wygrać z tą niewygodną dla nich ekipą. Zapewniam że ich jak najbardziej stać. Mają w swoim składzie, bardzo doświadczonego Zetterberga, który ten jest mózgiem zespołu. Jako kapitan będzie na nim spoczywać ogromny ciężar, poniekąd presja, ale i z takimi trudnymi warunkami umie się postawić. Między słupkami zobaczymy Howarda, który jest bardzo utalentowanym i najlepszym goalie, w zespole Detroit. Od niego też wiele zależy, bo Bruins będą polować na jego pole bramkowe. W zespole gości, jeszcze nie wiadomo czy zagra Tuuka Rask. Ośmiornice bez Daytsuka, ale i jego godnie zastępuje Nyquist. Kolejny utalentowany gracz, który bardzo dużo wnosi. Dziś można na niego również liczyć, że i podczas powerplay, albo w reg time, zobaczymy jego w akcji. Mecz nie będzie spacerkiem, ale jednak postanowiłem, że zagram na bardziej doświadczony zespół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Detroit Red Wings - Boston Bruins

Wings kończą homestand i dzisiejszego wieczoru już po raz drugi w tym sezonie podejmą ekipę z Bostoniu. Tak więc Bruins po niecałym tygodniu znów wystąpią w hali Joe Louis Arena. Tydzień temu spotkanie obu ekip było ubogie w bramki oraz efektowne zagrania, zwycięsko wyszli z tego gospodarze. Jak wiadomo, mecz, meczowi nie równy a to oznacza że Bruins niewątpliwie wyciągnęli wnioski sprzed tygodnia i dziś zagrają tak, by zaskoczyć miejscowych. W bramce Rask, który jak na razie specjalnie nie błyszczy, ale może sie to zmienić już z pierwszym spektakularnie wygranym meczem. Głównym problem przyjezdnych w tegorocznym sezonie jest niemrawa ofensywa. By ją usprawnić, zakontraktowano wczoraj Simona Gagne, który już dziś zadebiutuje jako skrzydłowy trzeciej formacji. Naprawdę nie sadze aby Bruins byli aż w takim dużym dołku, by ponieść klęskę w Detroit dwa razy w przeciągu tygodnia. DRW ogólnie nie są złym zespołem, ale uważam że nie znajdują sie jeszcze w optymalnej dyspozycji. Pierwsze spotkanie wygrali dość szczęśliwie, dziś licze na rewanż ze strony Bruins.
Bruins OT 1,83 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL :!:​


Kolejne mecze i kolejne emocje, zachęcam do pisania analiz i przemyśleń. Dyskusje mile widziane, byle z sensem ;).
Pittsburgh Penguins - Dallas Stars
Punkty zawodnika: Sidney Crosby powyżej 1.5 |2.30|
Betsson !

Już dzisiaj o 1 w nocy Polskiego czasu, ekipa Gwiazdek startuje do Pensylwanii aby napsuć krwi zawodnikom Pitts. Od razu każdy mniej więcej wiedzący na tym forumku, wie za kim w tym meczu jestem i dlaczego akurat powierzam swoje pieniądze Crosbiemu. Pingwiny w sezon weszły bardzo obiecująco i co najważniejsze, bardzo dużo punktują. Podoba mi się ich nieustępliwość i poprawna gra na bandach, gdyż strzały jakie oddają są bardzo kąśliwe i w dodatku bardzo zdradliwe, dla przeciwników. Mój cel, w tym meczu to zaufać Crosbiemu i właśnie tak robię. Bardzo szybko, dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom, uzyskał renomę genialnego zawodnika, zdobywając w pierwszym sezonie swoich występów w QMJHL tytuł: &#39;gracza roku&#39;, &#39;najlepszego debiutanta&#39; oraz strzelca (top scorer) Nie dość, że posiada atuty na najlepszego gracza NHL to i na świecie, też jest pretendentem do kolejnego tytułu na najlepszego gracza NHL, jak to było niedawno. Mający ogromne ambicje ma wielki talent. Jest mózgiem i doskonale widzi, aby podać koledze z teamu doskonale krążek aby ten umieścił gumę w sieci. Od początku sezonu nawet zaliczył parę bramek i to również bardzo dobrze rokuje na dzisiejszy mecz z Gwiazdkami. Niesamowite skill&#39;s , mądra głowa na lodzie i genialna szybkość powoduje że jego rywale nie mają z nim łatwego życia. W tamtym sezonie miał najwięcej punktów, za gole i asysty i nie zdziwię się jak dzisiaj znowu udowodni swoją wyższość i będzie celował tak samo wysoko, bo wiadomo że predyspozycje ma ogromne. Gra najwięcej minut a podczas gry w przewadze jest ogniem dla rywala. Ciężko go powstrzymać a co dopiero zabrać krążek. Na pewno da się we znaki dzisiaj graczom z Dallas i będzie to mimo wszystko trudny mecz ale Crosby swoje zrobi. Tak myślę....
 
deepred 760,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Coś ostatnio nie mam farta do ekipy z Calgary, wygrywają wtedy, kiedy nie potrzeba, ale taki jest sport i trzeba to uszanować. Mam nadzieję, że uda się dziś nieco odkuć.
New York Islanders - San Jose Sharks
Pierwsze spotkanie, na którym się skoncentruję ma miejsce w Nassau Veterans Memorial Coliseum. Miejscowi Islanders podejmą Rekiny z San Jose. Początek sezonu bardzo udany dla obydwu ekip. Rekiny zaczęły kapitalnie nie tracąc bramki w dwóch pierwszych meczach. Ostatnie spotkanie bardzo ciekawe z ich udziałem odbyło się w Waszyngtonie z miejscowymi Capitals. Rekiny prowadziły już 3-0, ale dały się dogonić, niepotrzebnie wchodząc w wymianę ciosów z ekipą prowadzoną przez Ovechkina. Mimo wszystko udało się wygrać po karnych. Do czego zmierzam? Ano do tego, że Sharks grają bardzo mądrze i bardzo rozsądnie jeżeli tylko im się chce. Według mnie mecz z Caps mógł zostać zabity w pierwszej tercji, gdyby nie brak konsekwencji taktycznej gości. Islanders grają bardzo dobrze, ale szczerze mówiąc Rekiny to ich pierwszy poważny rywal w tym sezonie. Dwukrotne zwycięstwo z Huraganami i wygrana ze słabymi póki co Rangers to zwycięstwa, które zasłużenie padły łupem Wyspiarzy. Dzisiejsze spotkanie pokaże nam, czy Islanders mają mentalność zwycięzców. Zbudowali bardzo fajną ekipę, która powinna bez problemu awansować do PO. Dzisiaj pierwszy poważny egzamin przed ekipą Jacka Capuano. Zapowiada się ciekawy mecz, a dzisiaj część swojego budżetu postawię mimo wszystko na Rekiny.

Sharks (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) / 1.91 / WilliamHill 4-3 SO ⛔⛔
Typując poniższe spotkanie bardziej kierowałem się statystyką niż osobistymi przemyśleniami.
Ottawa Senators - Colorado Avalanche
Dziś do stolicy Kanady zawitają Lawiny, które kontynuują swoje tournee. Może to spotkanie nie jest najciekawszym dzisiejszej nocy, ale upatruję tutaj szansę ogrania bukmachera. Czy się uda? Się okaże. Senators ostatnio wymęczyli wyjazdowe zwycięstwo nad Panterami, ale nie przekonała mnie ich gra. Była niestety dosyć siermiężna. Widać, że Senatorzy dużo stracili po odejściu Spezzy, który był ich liderem. Drużyna według mnie nie jest do końca poukładana. Ponadto od zawsze mieli pod górkę w spotkaniach z Lawinami, zwłaszcza u siebie. Avs też stracili bardzo ważnego Stastny&#39;ego, ale jego stara się zastąpić niezwykle doświadczony Iginla. Jaromowi póki co chce się jeździć, jest bardzo szybki. Wydaje mi się, że mimo porażki zagrali całkiem nieźle w ostatnim meczu z Liściami. Według mnie Avs są obecnie w lepszej formie i między innymi dlatego gram na ich dzisiejsze zwycięstwo.
Avalanche (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) / 1.99 / PinnacleSports 5-3 ⛔⛔
Szkoda gadać...
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
New York Islanders
: San Jose Sharks


Sharks ML / 1.82 / Betsson ⛔ Koleny raz typ poległ w karnych... wrrr

Dwie niepokonane drużyny spotkają się dziś w stanie NY i jedna z nich musi zjechać z lodu pokonana.

San Jose Sharks grają znakomicie, a zawdzięczają to szczególnie swojej grze defensywnej i obu bramkarzom. Zarówno Stalock jak i Niemi zanotowali SO. Tracą oni tylko 1.7 gola na mecz i jest to drugi wynik w ldze. W ofensywie szaleje Wingles który już ma 3 gole, a Burns ma 4 asysty. Nie możemy zapomnieć o Marleau czy Pavelskim którzy oddali już 19 strzałów na bramki rywali i jest to kwestią czasu kiedy seryjnie zaczną strzelać. Sharks są agresywni w ataku, dzięki czemu udało im się uzyskać już 15 gier w przewadze, jednak narazie problemem jest ich skuteczność w PP. Wykorzystali jedynie 2 z 15 szans.

Islanders notują kapitalny start, ale nie może to nikogo dziwić. Po pierwsze wzmocnili się i na pewno mają chrapkę na PO. Po drugie ich rywale co by tu nie mówić nie byli w świetnej formie. 2x Canes i Rangers którzy są bez formy. Dyspozycja zespołu w ataku jest bardzo dobra. 15 bramek w 3 spotkaniach w tym aż 5 w PP w którym mają aż 41% skutecznośc. Szaleje Tavares,Boychuk,Grabovski,Nelson, czy też Okposo. Co ciekawe Islanders oddają średnio tylko 28 strzałów na mecz.

Trzeba przyznać, że wynik obu zespołów są imponujące. Wyżej jednak cenię występy Sharks którzy pokonali Kings,Jets,Caps. Wydaje mi się zresztą, że Isles są troche spełnieni. Ich poprzedni mecz był mega ważny bo były to derby. Po takim spotkaniu może nadejść lekkie rozluźnienie.

Sharks wygrali 7 z ostatnich 8 spotkań na wyjeździe z ISles. Ponadto lubią grać przeciwko teamom z dywizji metropolitan bo wygrali 8 z 10 ostatnich spotkań z tymi drużynami.

Kibicujemy dziś Sharks ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dallas Stars @ Pittsburgh Penguins
tyo: Pittsburgh HC -1,5 2,65 zł
⛔
Idę w stronę Pingwinów, którzy weszli w ten sezon z dużym impetem. Jak zwykle o sile drużyny stanowi szalenie mocna ofensywa na czele z Crosby&#39;m, Malkin&#39;em, Kunitz&#39;em. Warto wspomnieć o powrocie na lód Pascal&#39;a Dupuis, który po wyleczeniu kontuzji jest dużym wzmocnieniem dla swojej drużyny. To samo tyczy się dwóch obrońców: Letang&#39;a i Martin&#39;a którzy niemal cały poprzedni sezon mieli kłopoty zdrowotne. Świetnie do zespołu wprowadził się również nowy nabytek Patrick Hornqvist, który w każdym z dwóch meczów zaliczył gola i asystę. Na korzyść Pen&#39;s przemawiają też dwie dość okazałe wygrane z całkiem mocnymi rywalami (6-4 Ducks i 5-2 Leafs). Dla Gwiazd jest to trzeci z rzędu meczu na wyjeździe w przeciągu pięciu dni, natomiast Pingwiny przez wszystkie te dni odpoczywały i na pewno są głodne gry, co mam nadzieje będzie widać na tafli.
Carolina Hurricanes @ New York Rangers
typ: Rangers HC -1,5 2,3zł ⛔

Tutaj oba zespoły słabiutko rozpoczęły sezon przegrywając wszystkie 3 mecze. Jednak mimo wszystko mam wrażenie, że bardziej nędzny hokej prezentują w tej chwili Huragany. Dziś będzie idealna szansa dla finalistów ostatniego sezonu, aby odbić się od dna i w końcu wygrać pierwszy mecz w tym sezonie.
JR08 / Mistrzu kursy podawane w zł ? ;) racja powinny być bez jednostek ;)
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Montreal Canadiens- Boston Bruins
over 58,5 Shots on goal @ 1,85 Bwin b.win ⛔ 26:29 :hokej: 55 ⛔

Dziś po raz pierwszy NHL zawita na Centre Bell w stanie Quebec. Z racji tego że jest to domowa inauguracja dla Habs, jestem przekonany że będą chcieli dać z siebie 110% i po prostu wygrać z Bruins. Hokeiści z Montrealu wyjadą na swój lód chcąc zmazać kompromitację z Tampy w postaci lania które dostali od miejscowych. Natomiast Bruins tej nocy odnieśli pierwsze zwycięstwo w Detroit i to w przyzwoitym stylu, oddając bardzo dużo strzałów bo aż 39. Myślę że jest to takie zwycięstwo które podopiecznym Juliena da trochę wiary i pewności siebie i teraz będzie już tylko lepiej. Z racji tego że Niedźwiadki z drużynami Kanadyjskimi bardzo się &quot;lubią&quot; liczę na bardzo fajny mecz z mocnym ofensywnym nastawieniem obu ekip. Linia 58,5 została wyciągnięta ze średniej strzałów Habs i Bruins jednak jestem przekonany że dziś obejrzymy naprawdę dużo SOG. Warto przypomnieć że jest to pierwsze spotkanie drużyn (nie wliczając preseason) od ubiegłorocznego półfinału konferencji wschodniej w której Habs odprawili Bruins 4:3.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Rangers - Hurricanes
Nash strzeli gola (60 min)
2,60 DOXXbet
⛔ sooooo close. ale w karnych perfekcyjnie ;)
Rick Nash z października 2014 roku to Rick najbardziej podobny do tego z sezonów 07/08 i 08/09. W takiej formie niewielu może z nim na równi rywalizować. Wszystko wskazuje na to, że #61 zaliczy sezon z kategorii bounce back i po raz kolejny przypomni o swojej przynależności do najlepszych. Wielokrotnie nazwany przepłaconym, frajerem, grubasem, przepłaconym grubasem, przepłaconym frajerem i mnóstwem innych, równie kolorowych określeń, nareszcie zaczął grać na miarę wciąż gigantycznych pokładów potencjału. Może to dopiero 4 spotkania, ale takiego Nasha pamiętam tylko z jego najlepszych lat. Przede wszystkim podczas off-seasonu zrzucił trochę ciałka. Jest dużo bardziej dynamiczny, przez co łatwiej jest mu mądrze poruszać się po lodzie. Nie uderza jak głupi po 10 razy w meczu, stara się oddawać strzał tylko wtedy, kiedy ma dobrą okazję, dzięki czemu ma póki co nieprawdopodobny procent trafionych strzałów - trochę powyżej 46%. Problem z podejmowaniem właściwych decyzji także wydaje się być rozwiązany. Jeszcze nie tak dawno #61 stanowczo zbyt długo trzymał krążek, mnóstwo jego strzałów było blokowanych, bo były oddawane z fatalnych pozycji. W efekcie 39 punktów i zdecydowanie najgorszy sezon w karierze (debiutanckiego nie liczę). Przyjął na siebie tak potężną porcję krytyki, że mógł całkowicie się posypać. Zareagował za to najlepiej jak się tylko dało, czyli potrójną mobilizacją, a efekty możemy podziwiać. 6G w 4GP, strzelał w każdym dotychczasowym spotkaniu, co jest rekordem organizacji Rangers. Obok Marty&#39;ego jest niewątpliwie najlepszym Strażnikiem w grze 5 on 5. Nawet czyste statystyki za nim przemawiają, ma najlepsze corsi w zespole. Charakterystyka niewiele się zmieniła na przestrzeni lat, Rick to wciąż bardzo szybki skrzydłowy (może nie tak bardzo jak parę lat temu, ale potrafi zostawić za sobą ogon) z kapitalnym instynktem i naturalnym talentem do strzelania bramek. Obecnie już tak często nie decyduje się na pojedynki 1 vs 1 z obrońcą, niemniej stale jest to jego znak firmowy. Na karku 30 lat i sporo osiągnięć. Został najmłodszym zawodnikiem w historii, który dostał nagrodę dla najlepszej strzelby NHL (tyle samo goli co Kovy i chyba Iginla). Dzierży praktycznie wszystkie indywidualne tytuły organizacji Blue Jackets. Było kilka szczególnie pamiętnych spotkań, na pewno zaliczymy do nich mecz z Red Wings, w którym przywalił 3 gole do których nie została przypisana żadna asysta kolegi z zespołu (tak jakbym nie mógł po prostu napisać unassisted :smile ???? , co jest bez dwóch zdań incydentalnym zjawiskiem, bo ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w.. 1948 roku, a zdobywcą wówczas 4 goli bez wsparcia kolegów był nie kto inny jak ten, którego nagrodę Nash zdobył, czyli pan Maurice Richard. Czasem przychodzą mi do głowy różne anegdoty i nie mogę się powstrzymać - wybaczcie ???? Drugie z nich, może bardziej subiektywnie, to mecz z Phoenix w którym zdobył jedną z moich ulubionych bramek, jakie miałem przyjemność oglądać w tej już bardzo długiej odysei z NHL. Osoby które wkręcają się w temat koniecznie muszą ją zobaczyć - naprawdę chapeau bas. Dzisiaj po raz kolejny alternatywnie na pozycji centra zagra St.Louis, ale dla Ricka to dobra wiadomość, bo współpraca obu panów przebiega kapitalnie. Hurricanes mają taki dramat w rosterze, że szkoda gadać. Obsada na pozycji centra bez Eric&#39;a jest na poziomie AHL, żadna z formacji defensywnych nie daje gwarancji na dobrze zagrane 60 minut, brak Skinnera i młodszego Staala oraz kiepska dyspozycja strzelecka Saszy to kolejne gwoździe do trumny. Rangers będą się musieli bardzo postarać, żeby tego nie wygrać, bo pomimo równie kiepskiej głębi na pozycji centra (choć i tak znacznie lepszej niż u Canes), nawet bez Stepana mają przewagę na każdej pozycji. Pora odczarować MSG, a dla #61 świetny moment na wyśrubowanie i tak wspaniałego osiągnięcia z początku sezonu.

Nie trzeba było długo szukać. Tyle razy już to widziałem, a wciąż nie mogę oderwać wzroku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Islanders - San Jose Sharks

Isles wracają na Long Island by na własnej tafli podjąć faworyzowaną ekipę z San Jose. Przedwczoraj goście po otwartym meczu uporali sie z Capitals, zaś miejscowi rozgromili rywali zza miedzy na ich terenie w hali MSG. Isles ostatni raz na własnym lodzie byli w stanie pokonać dzisiejszych gości w 2008 roku, a więc jeszcze za czasów niespełnionego Ricka Dipietro między słupkami. Tego lata na Long Island nastąpił spory przełom, gdyż po wielu latach posuchy miedzy słupkami, sprowadzono wkońcu klasowego bramkarza w osobie Jaroslawa Halaka. Słowacki golkiper uzupełnił zatem luke, która w przez długi okres nie pozwalała myśleć poważniej o wygraniu pucharu Stanleya. Sharks, bo o nich o mowa prezentują raczej zbliżoną gre do tego, co prezentowali na przeciągu kilku ostatnich lat. Między słupkami zobaczymy Stalocka, który o dziwo bronił jak do tej pory świetnie, a muszę przyznać że jeszcze rok temu uważałem go za mięso armatnie. W normalnych warunkach to Sharks powinni być tutaj zdecydowanym faworytem, jednakże wiele się zmieniło i gospodarze nie są już tymi samymi chłopcami do bicia, którymi byli wcześniej. Sharks ze Stalockiem w bramce mogą zostać srodze zaskoczeni, dlatego też celuje tutaj w zwycięstwo gospodarzy.
Islanders OT 2,02 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
jonaf 117

jonaf

Użytkownik
Nie zgadzam się z opiniami typerów, którzy mówią, ze Sharksi mająsuepr obronę. Weżmy pod uwagę z kim oni do tej pory grali. Kings? Jetsi? Królowie na początku sezonu źle weszli w sezon. Jetsi, wiadomo, w przebudowie. a już w 3 meczu dostali 5 [ pięć!!!] bramek od Capitals. Islanders, którzy może nie mają dobrej obrony, wręcz dość przeciętną nadrabiająogromnym potencjałem w ofensywie. zdziwie się, jeżeli tutaj nie będzie overka! Obie strony trochę postrzelają.
Trzeba też wziąć pod uwagę zmiany w Islanders, które wyszły na dobre. Mimo, że jestem kibicem Sharks, to nie mogę w ciemno stawiać w ich stronę. Dziś od obu ekip wymagam otwartej gry z dużą liczbą bramek ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dziś chyba sporo osób poległo na Sharks,Pens i Rangers?! Trochę pechowe te mecze..
Kolejny dowód na to, że tutaj nie ma słabych zespołów i dlatego NHL jest najlepszą ligą hokeja na świecie. Strażnicy chyba wpadli w małego doła, mimo że dopiero wymęczyli wygraną po karnych. Pingwiny zdezorientowani lekko, bramka na 3 sekundy przed końcem. Także kolejny weekend i kolejne dobre mecze przed Nami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom