>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Ottawa Senators - Carolina Hurricanes

Hurricanes po bezbarwnym meczu z Canucks jadą do Ottawy na spotkanie z tamtejszymi Senators i będzie do dla nich sytuacja b2b. W bramce zawodzącego Warda zmieni łapiący dobrą forme Khudobin. Dzisiejsi goście z nim &quot;na pokładzie&quot; wygrali trzy spotkania pod rząd. Senators z kolei wrócili po długim road tripie i przed dwoma dniami zaliczyli okazałą wygraną nad Canadiens i dziś na tle przeciętniaków z Raleigh są wg buków mocnym faworytem. Ja osobiście nie moge sie z tym zgodzić. Canes grają całkiem przyjemny dla oka hokej, wszyscy zawodnicy są zdrowi co bynajmniej nie dyskwalifikuje ich na tle równie przeciętnych gospodarzy. Gospodarze od czasu do czasu potrafią co prawda odpalić, ale w starciu ze zdrowymi i rządnymi gry gośćmi powinni zostać sprowadzeni na ziemie. Wizerunek obu ekip jest dla mnie zbliżony, dlatego też bez większego namysłu wchodze w zadowalające value na gości, którzy na pewno nie stoją dzisiaj na straconej pozycji.
Hurricanes OT 2,54 Pinnacle ✅
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
St.Louis Blues - Toronto Maple Leafs
Nowa miotła nie za bardzo pomogła w Toronto. Leafs dalej grają kichę straszną, tracą dużo goli, co gorsza ostatnio też bardzo mało strzelają. W delegacjach ostatnio pięć porażek z rzędu, z zaledwie trzema strzelonymi golami. Na dodatek dzisiaj rywal z górnej półki czyli &quot;Nutki&quot;. St.Louis w zupełnie innych nastrojach, ostatnio idą jak burza. Przegrali co prawda z Detroit w ostatnim meczu, ale wcześniej seria pięciu wygranych z rzędu z magiczną ilością 29 strzelonych bramek! Dzisiejszy przeciwnik raczej pozwoli podreperować jeszcze statystykę goli strzelonych. Ja dzisiaj idę w stronę strzelca gola, bo znów bukmacherzy nieco przysnęli. Alex Steen strzela ostatnio bardzo regularnie, widać, że przypomniał sobie poprzedni sezon, kiedy również przede wszystkim w początkowej fazie regularnie zdobywał dla Blues bramki. Wszyscy bukmacherzy jak jeden mąż powrzucali kursy powyżej 3.00 na Szweda. Najwięcej daje co dla mnie jest lekkim zaskoczeniem Doxxbet, bo, aż 3.30. Niewiele mniej jest w Betssonie 3.25 czy Unibecie 3.20. Rok 2015 na razie zdecydowanie należy do Steena. Siedem spotkań w styczniu, aż w sześciu strzelona bramka, a jego seria punktowa ciągnie się od 30 grudnia i na razie zatrzymała się na ośmiu spotkaniach. Widać moc u Alexa, moim zdaniem rywal dzisiaj jak najbardziej do przedłużenia obu serii, zarówno z golem, jak i z punktem. Także do boju Alexander.
Typy:
- A.Steen gol @3.30 - DOXXbet ✅
- A.Steen pkt @1.45 - Unibet ✅
Alex stays hotttttt ;) Ładna bramka, widać, że jest chłopak w gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: St Louis Blues - Toronto Maple Leafs
Blues win reg time @ 1,75 Unibet ! ✅ 3:0 izzy ✅

Mimo, że oferta na dziś bogata, to i tak trudno znaleźć coś odpowiedniego, bo każdy mecz jest w miarę równy sobie. Po dłuższym zastanowieniu mój wzrok kieruję do St Louis, gdzie gospodarze będą gościć na swoim terenie Liście. Nutki po ostatniej porażce, gdzie zdołali odwrócić spotkanie i wyrównać stan meczu ze Skrzydłami grali o niebo lepiej, kiedy w drugiej tercji stracili dwa gole. Spięli i uwierzyli w siebie i zagrali bardzo dobry hockey, wyrównując wtedy całe spotkanie. Jednak szczęścia zabrakło w dogrywce gdzie Daytsuk, zainkasował gumę w sieci. Tak niestety bywa, czasem i dogrywka i jedna chwila nieuwagi i szybko albo pod koniec dogrywki pada gol. Nie można winić nikogo z Blues, bo zagrali na prawdę solidnie. Zabrakło po prostu szczęścia. Bo sam mecz nie był zły. Dziś na pewno gospodarze będą &#39;na głodzie&#39; po tym ostatnim niefortunnym dla nich meczu i już po drugiej stronie ekipa z Toronto. Ekipa po stracie trenera gra totalną klapę. I jakoś nic nie świadczy o tym, aby ich gra się poprawiła w najbliższym czasie. Już nawet Kessel kiedy wychodzi na lód gra jakby był zmarnowany po całym dniu i nawet tych strzałów jest mniej niż zwykle. Ale nie wykluczone, że jeszcze odpalą bo to mimo wszystko ekipa z dobrą paką. Nutki, to oczywiście silne formacje, team mający monolit w postaci ofensywnych graczy którzy są liderami po prostu. Tam nie ma zawodnika, który byłby po prostu najlepszy. W mojej ocenie jest na pewno kilku, którzy się wyróżniają i są dla mnie zabijakami do strzelania. Pozwolę sobie zachować to dla siebie, którzy to zawodnicy ale i może któryś z nich strzeli. Nutki na swojej ziemi grają bardzo poprawnie i są regularni, a co najważniejsze nie tracą głowy. Są o kilkadziesiąt stopni lepszą ekipą od tego co na razie pokazuje Toronto, więc rywal będzie w ich zasięgu. Nie sądzę żeby bawili się w dogrywkę czy w karne. Po ostatnim meczu będzie neutralizacja rywala i co minuta będą to udowadniać. Zobaczymy dzisiaj Elliotta, między słupkami Nutek a w zespole przyjezdnym Berniera. Także tutaj nie muszę wyników ani osiągnięć wypisywać Elliotta bo to i bramkarz szerokiego formatu. Stawiam na Nutki w regulaminowym i liczę, że się nie zawiodę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Minnesota Wild - Phoenix Coyotes

Tak jak wspominali koledzy wyżej dzisiaj bogata oferta, ale do prawdy ciężko jest wybrać jakiś dobry typ. Ja skupię się na spotkaniu pomiędzy Dzikusami a Kojotami. Swój typ kieruję w stronę ofensywnych części obydwu ekip. Mam nadzieję, że mecz będzie okraszony ilością kilku goli. Dzikusy ostatnio rozbili Szable aż 7-0. Samo zwycięstwo nie było zaskoczeniem, natomiast jego rozmiar jak najbardziej. Bardzo przyzwoita gra w obronie też przyczyniła się do tego zwycięstwa. No, ale nie o tym. Dzisiaj liczę przede wszystkim na gole strzelane przez gospodarzy. Przede wszystkim dużo zależy od pierwszej trójki ataku, Parise&#39;a, Pominville&#39;a i i Koivu. Cała trójka zagrała absolutnie genialne zawody przeciwko Szablom. Kojoty w ataku grą nie grzeszą, ale potrafią coś ukłuć. Liczę dzisiaj przede wszystkim na ich słabszą grę w defensywie, bo notorycznie zdarzają im się wpadki i mnóstwo straconych goli.

Over 5,5 OT / 2.07 / Pinnacle ⛔
Detroit Red Wings - Nashville Predators

Kolejne spotkanie, które mam nadzieję również zostanie okraszone sporą ilością goli odbędzie się w Detroit w stanie Michigan. Do miasta Eminema przyjeżdżają dziś hokeiści z Tennessee i mam nadzieję, że będą w dobrej formie strzeleckiej. Tutaj również stawiam na over, przede wszystkim dlatego, że w bramce Preds zabraknie Rinne, jak dla mnie goalie znajdujący się spokojnie w TOP3 w lidze. Skrzydła mają dużą siłę rażenia w osobie chociażby Datsyuka, czy Nyquista. Gospodarze poprawili znacznie grę w przewadze w stosunku do tego, co prezentowali na początku sezonu, kiedy to męczyli się chociażby z założeniem zamka za linią niebieską w tercji rywala. Teraz wygląda to znacznie lepiej, a wyżej wspomniana dwójka świetnie egzekwuje grę w przewadze. Drapieżnicy też grają niczego sobie. Potrafią rozmontować każdą obronę. Ostatnio co prawda z tonu nieco spuścił Forsberg, ale dołączyli się inni zawodnicy, jak na przykład James Neal. Widzi mi się tutaj bardzo ciekawe spotkanie, tym bardziej, że obydwie drużyny są ostatnio bardzo dobrze dysponowane.
Over 5,5 OT / 2.22 / Pinnacle ✅
 
farson 52

farson

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o spotkaniu Detroit z Buffalo? Nie licze na wygraną Sabres, ale linia +1.5 [email protected] wygląda zachęcająco. Detroit wróciło do formy, ale z drugiej strony myślę, że zawodników Sabres ogarnia sportowa złość z powodu ciągu porażek i są mega zdeterminowani. Prędzej, czy później w końcu uda im się nawiązać walkę z reszta ligi, co można było dostrzec już wczoraj w meczu z Phily. Pytanie czy uda im sie się to jutro z Detroit.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o spotkaniu Detroit z Buffalo? Nie licze na wygraną Sabres, ale linia +1.5 [email protected] wygląda zachęcająco. Detroit wróciło do formy, ale z drugiej strony myślę, że zawodników Sabres ogarnia sportowa złość z powodu ciągu porażek i są mega zdeterminowani. Prędzej, czy później w końcu uda im się nawiązać walkę z reszta ligi, co można było dostrzec już wczoraj w meczu z Phily. Pytanie czy uda im sie się to jutro z Detroit.
Detroit w końcu wczoraj zagrali tak jak na swoją ekipę przystało. Potrzebowali takiego rozluźnienia i wygrania gładko. Choć rywal wcale nie był ogórkiem. A dziś Szable, kto wie możliwe że się postawią. Ale jakaś tam szansa jest. Zauważyłem, że właśnie Ci z górnej półki męczą bułę strasznie z tymi z dołu i ich wygrane wychodzą po wielkich męczarniach... Przykład Tampa z Szablami właśnie. Gdzie Szable strzelili w osłabieniu, wczoraj w końcu się trochę obudzili.. jak bym miał coś tu stawiać to ten +1,5 brzmi zachęcająco.
 
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Chicago Blackhawks - Dallas Stars

Przed dwoma tygodniami udało się fajnie wcelować over, więc dzisiaj nie zmieniam swojego spojrzenia na rywalizację pomiędzy tymi drużynami i również proponuję over. Wiadomo, Gwiazdy grają bezkompromisowo. Mnóstwo strzelają i jeszcze więcej tracą. Wyjątek to spotkanie w Texasie z Odrzutowcami, którzy potrafią fajnie bronić i zdusić w zarodku dobrą akcję rywala. Tam padły tylko trzy gole, ale i tak spotkanie było ciekawe. Na meczach ekipy z Dallas nie sposób się nudzić. Podobnie jest na meczach ekipy z najbardziej polskiego miasta w USA. Hawks grają bardzo dobrze w ataku i w obronie tak samo, ale spotkania z Gwiazdami to wymiana ciosów i &quot;wojna na lodzie&quot;. Nie sądzę, żeby dzisiaj było inaczej, ponieważ te ekipy lubią sobie postrzelać w meczach ze swoim udziałem. Nie ma co tutaj rzucać nazwiskami, bo każdy wie, kto gra w Hawks, kto w Stars i jak bardzo dobrymi są zawodnikami. Myślę, że nie potrzeba się tutaj zbytnio rozdrabniać, tylko spróbować pograć over. ;)
Over 5,5 / 1.87 / sportingbet ✅ 3-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
Ostatnio ekipę z Buffalo analizowałem w meczu z Caroliną. Od tamtej pory nie za wiele się tam zmieniło. Zespół dalej nie radzi sobie w destrukcji i traci sporo bramek. Cztery kolejne mecze, cztery porażki, bilans bramkowy 5:16. W delegacjach nie potrafią wygrać już od 10 spotkań. W 10 na 11 ostatnich wyjazdów bilans z co najmniej 3 straconymi bramkami. Detroit zupełnie odwrotna sytuacja, po gorszym okresie Red Wings wrócili do dobrej gry. 11 ostatnich meczów z czego, aż osiem wygranych. W tym dobrym bilansie także podwójne zwycięstwo nad Sabres, u siebie 6:3 i na wyjeździe 3:1. Nie sądzę, żeby dzisiaj scenariusz był odmienny do zakładanej kolejnej wygranej. Ja dzisiaj znów skupię się na strzelcu gola, bo znów bukmacherzy, a przede wszystkim Doxxbet zaspali. Proponują oni 3.20 na Tomka Tatara, a obok tego nie można przejść obojętnie. Zacznijmy od tego, że w obu tych ostatnich meczach z Buffalo wpisywał się na listę strzelców, łącznie zdobywając 3 trafienia. Słowak to najlepszy w tej chwili strzelec drużyny z 20 golami na koncie. Już w drugim pełnym sezonie w NHL udało mu się zdobyć 20 goli, co jest na pewno dobrym osiągnięciem, a przecież do końca sezonu jeszcze sporo spotkań, więc może zakręcić się nawet w granicach 30+. Tym bardziej, że forma zwyżkuje i obecnie Tomek może pochwalić się serią 3 meczów z rzędu z bramką. I chyba nie jest żadną tajemnicą, że dzisiaj z takim rywalem to idealna opcja do przedłużenia tej serii. Tomek ma patent na &quot;Szable&quot;, bo oprócz tych dwóch meczów o których wspomniałem również w listopadowej batalii obu ekip swoją bramkę zdobył. Liczę, że dzisiaj zakończy serię obu drużyn w tym sezonie z kolejną bramką i będzie kontynuować swoją bardzo dobrą dyspozycję.
Typy:
- T.Tatar gol @3.20 - DOXXbet ✅
- T.Tatar pkt @1.70 -
DOXXbet ✅
Ładnie Tomek wyłuskał krążek i doprowadził do remisu ????
http://ads.doxxbet.com/redirect.aspx?pid=4496&amp;bid=3680
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Arizona Coyotes

Ekipa z Winnipeg wraca do MTS Centre po perfekcyjnej dwu-meczowej serii wyjazdowej, gdzie udało im sie wygrać w Dallas, oraz dokonali niemożliwego, zdobywając trzeci raz w sezonie w Chicago. Dziś na ich drodze staną Coyotes, którzy ten sezon spisali już na straty. Zawodzi cały zespoł wraz ze Smithem miedzy słupkami. Starter gości notuje bardzo słaby sezon i tylko w kilku spotkaniach potrafił zachować solidny poziom. Jets w porównaniu do Coyotes są na przeciwnym biegunie, gdyż notują najlepszy sezon od czasu powrotu do Winnipeg i wiele wskazuje na to że zagrają w playoffach. Dzisiejszy mecz w bramce rozpocznie Pavelec. Ostatnio zagrał udaną partie w Teksasie, jednakże takie występy to u niego rzadkość i też uważam że dziś wszystko powinno wrócić do normy. Czas Pavelca jako startera w Winnipeg dobiegł już końca. Hutchinson zapewnia stabilność i to w jego kierunku powinien kierować sie trener Maurice. Tafla w Winnipeg nie jest zbyt przyjazna dla dzisiejszych gości, a to dlatego że to właśnie oni są spadkobiercami starych Jets. Dziś paradoksalnie sytuacja może być bardziej sprzyjająca dla ekipy z Glendale. Raz że gospodarzom nie będzie już tak zależeć na upokorzeniu znienawidzonego rywala, a dwa to fakt, że to goście są aktualnie ligowym outseiderem i Jets mogą ich najzwyczajniej zlekceważyć. Coyotes są dziś b2b i drugi dzien pod rząd zagra Smith w bramce. Po ostatnich żenujących występach wczoraj już wypadł nieco lepiej, tak więc spodziewam sie teraz po nim nieco lepszej dyspozycji. Kurs na gości jest bardzo kuszący, także w zaistniałej sytuacji wchodze w niego bez zastanowienia.
Coyotes OT 2,88 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New York Islanders- Philadelphia Flyers
over 6 @ 1,95 bet365`
✅ 7:4 ✅ oby więcej takich spotkań na taflach NHL ????
Zapowiada się wesołe spotkanie i wesoły hokej z wymianą ciosów pomiędzy Wyspiarzami i Lotnikami. Obydwie drużyny mają to do siebie że dość często zapędzają się do przodu zapominając o defensywie. Stąd też wiadomo że spotykają się drużyny overowe bo pod tym względem Islanders zajmują 3 miejsce w lidze ze średnią 6 bramek na mecz a Flyers 5 z 5,7 bramkami na mecz. Jeśli spojrzeć tylko na średnie, typ na over nie wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Sucha statystyka, jednak nie bierze pod uwagę słabiutkiej formy defensywnej Flyers. Tak naprawdę jeśli Sabres byli w stanie im strzelić 3 gole, czemu nie mieliby tego dokonać piekielnie mocni w ofensywie Islanders? U Wyspiarzy też ostatnio wesoło, w ich poprzednich 2 spotkaniach padało 19 bramek. Ostatni mecz tych drużyn mega underowy ponieważ skończyło się 0:0 w reg time, jednak dziś widzę tu over. Linia grana w bet365 o tyle fajna że w przypadku remisu 3:3 już mamy win, a w przypadku np. 4:2 mamy zwrot. Kurs warty gry. Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Do meczu niecała godzina a ja dorzucam jeszcze 2 bety, moim zdaniem warte uwagi.
Over 57,5 Shots on Goal @ 1,85 b.win ✅ 41:29 :hokej: 70 ✅
Spodziewałem się linii w okolicach 60, a tu taka miła niespodzianka. Islanders średnio 32,9 strzałów a Flyers 29. W poprzednim meczu padło 63 strzały, dziś nie powinno być gorzej i powinno wejść luźno. Szkoda tylko że śmieszny limit oferuje nam błin.

Claude Giroux over 2,5 Shots on Goal @ 1,85 Betsson ⛔ 1 ⛔ szkoda że zaczął strzelać dopiero w 3t
Dawno tego nie grałem a linia zachęca. Klaudiusz oddaje najwięcej strzałów z całej drużyny Flyers. W poprzednim meczu oddał 4 strzały tak więc ponad limit. Średnio 3,66 w tym sezonie. Spodziewam się że to Flyers będą gonić wynik i Giroux zmuszony będzie brać ciężar gry na siebie.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Florida Panthers - Vancouver Canucks

Canucks kontynuują trip na wschodzie i dzisiejszej nocy zawitają do Sunrise na spotkanie z miejscowymi Panthers. Obie ekipy mierzyły sie ze sobą przed dziesięcioma dniami na tafli w Vancouver, gdzie góra byli dzisiejsi gospodarze. Tamto spotkanie to okres dobrej gry, który zespół miejscowych już niechybnie opuścił. Od trzech spotkań znacznie spuścili z tonu i tym razem szala przechyla sie na korzyść gości, którzy to w dwóch ostatnich spotkaniach zachowywali czyste konta. W bramce gości Miller, który jako pierwszy bramkarz w tym sezonie ma szanse zanotować S/O trzy razy z rzędu. Cały zespół włącznie z nim jest zdrowy przez co mogą zaprezentować pełnie swoich możliwości. Po stronie gospodarzy oczywiście nie kto inny jak Roberto Luongo. Ostatnim razem poprowadził swoją ekipe do wygranej na tafli w Kolumbii Brytyjskiej. Dziś jednak będzie musiał uznać wyższość swoich byłych kolegów z drużyny, którzy są najzwyczajniej lepszym zespołem i w pełnych formacjach potrafią siać spustoszenie. Jako że szanse na przedłużenie świetnej serii Millera oceniam dość wysoko, to proponuję tutaj zwycięstwo Canucks w czasie regulaminowym.
Canucks 60&#39; 2,52 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Los Angeles Kings- Calgary Flames
over 54,5 Shots on Goal @ 1,85 b.win
⛔ 33:19 :hokej: 52 ⛔
Przyzwoicie wygląda ta linia na tle tych dwóch ekip. Kings średnio 31.2 strzałów na mecz a Flames 27 tak więc moim zdaniem linia jest tu zaniżona o 3-4 strzały. Tak naprawdę to Kings są w stanie oddać nawet te 40 strzałów, a mają wiele do udowodnienia publiczności ze Staples Center ponieważ ostatnio ich forma nie dawała im wiele radości. O ile porażkę z Ducks, Jets czy Rangers da się jako tako wytłumaczyć o tyle kompromitację w 2 tercji w meczu z Devils już nie. Dziś rywal z niższej półki ale bezpośredni rywal w starciu o PO ponieważ drużyny mają tyle samo punktów, Kings są na 9 miejscu a Flames na 8. Na pewno jest o co walczyć, a może to być mecz na przełamanie dla mistrzów. Flames ostatnio dobra forma, pokonanie Sharks, Canucks czy Coyotes na wyjazdach, tak więc na pewno Kanadyjczycy przyjeżdżają tu po 2 punkty.
W poprzednim meczu tych drużyn SOG nie było za dużo bo zaledwie 42, jednak w ostatnim meczu w LA było ich aż 62. Na pewno stawka meczu wysoka, lekko może wpaść coś ok 60 strzałów
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Philadelphia Flyers- Pittsburgh Penguins
over 6 @ 2.00 bet365
⛔ 3:2 ⛔

Widziałem obydwie defensywy w akcji w poprzednich meczach i jedyne co to można złapać się za głowę. Wczoraj Flyers zostali rozstrzelani przez Islanders 7:4. Natomiast Pens 3 dni temu przegrali również z Islanders 6:3 a także z Rangers 5:2. Wyniki bardzo radosne i taki powinny być również dzisiaj. Tak jak wczoraj pisałem, Flyers 4 overowa drużyna w lidze ze średnią 5,8 goli na mecz natomiast Pens nr 12 z 5,6 bramkami na mecz. Pomimo słabszych dyspozycji w defensywie, bramkarze czyli Emery i Fleury nie pomagają i wpuszczają bardzo dużo bramek. Ofensywy bardzo mocne wystarczy napomnieć że na lód wyjadą m.in. Giroux, Voracek, Crosby czy Malkin. Nie widzę innego wyjścia jak over.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Głównym problemem Bruins tego sezonu to przede wszystkim brak regularności w ofensywie, a wizyta w Dallas to będzie niewątpliwie przypomnienie co starcili oddając Tylera Seguina do konferencji zachodniej. Nie mniej jednak Niedźwiadki zaczynają szukać punktów, wygrywać swoje spotkania i pokazywać barwniejszy obraz gry. Przegrali co prawda ostatni mecz u siebie z Jackets, przerywając jednocześnie swoją najlepszą tego sezonu serię zwycięstw, ale jak sam trener stwierdził - była to typowa wycieczka i nie sprostali standardom narzuconym przez Jackets. Wnioski wyciągnięte i nic nie stoi na przeszkodzie, by kontynuować sukces w delegacji. Stars również zaliczają udany okres, wygrywają w ostatnim czasie dużo meczy - &quot;dużo&quot; patrząc przez pryzmat tego, jaką katastrofę prezentowali z początku sezonu. Wciąż nie ma spójności w defensywie , ale widać poprawioną chemię w zespole i solidniejszą robotę wykonywaną pod dyktandem Lindy Ruffa. Oba zespoly doznały przebudzenia w drugiej fazie sezonu ,ale to Bruins mogą się poszczycić lepszą defensywą (znacznie lepszą) , lepszym bramkarzem ,lepszym operowaniem w specjalnych fragmentach, a nawet lepszym ukierunkowaniem z ławki trenerskiej. Stars mają na pewno przewagę względem ofensywnym ,ale tutaj pójdę w kierunku gości.

Boston Bruins OT @ Dallas Stars [1,92] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes
Chicago w nowym roku nie prezentuje nadzwyczajnej formy. Osiem spotkań i tylko trzy wygrane to dość lichy wskaźnik Hawks. Na szczęście dzisiaj jest szansa te osiągniecie poprawić, gdyż w &quot;Wietrznym Mieście&quot; zagości dzisiaj Arizona. &quot;Kojoty&quot; przegrały pięć kolejnych spotkań i wrócili do swojej normalnej dyspozycji po kilku lepszych wynikach. Do tego dochodzi też fakt, że ta drużyna nie radzi sobie w meczach wyjazdowych. Ostatnie 9 spotkań, to, aż siedem porażek, a jedyne wygrane jakie odnieśli to przeciwko najsłabszej drużynie ligi Edmonton Oilers. Dość regularnie tracą ostatnio po 3-4 bramki i więcej w meczach na obcych lodowiskach. Więc patrząc na potencjał jaki drzemie w Chicago to dzisiaj może być podobnie. Wyraźnie Hakws brakuje takiego pewnego, wysokiego zwycięstwa, które przywróciłoby ich na odpowiednie tory. Chicago nie gra najlepiej, ale jest ktoś kto nowy rok zaczął wyśmienicie. Lewoskrzydłowy pierwszego ataku Brandon Saad. 22-latek gra w jednym ataku z Jonathanem Toewsem oraz Marianem Hossom. Wychodzi mu to ostatnio na dobre, gdyż z ośmiu spotkań w 2015 roku, aż w pięciu strzelał bramki, łącznie zdobywając ich, aż siedem. Taka dobra seria pozwoliła mu wysunąć się na pozycję wicelidera wśród strzelców drużyny z 15 trafieniami na koncie. Ustępuje jedynie Patrickowi Kane&#39;owi, który ma w dorobku 21 goli. Do tego przy typach na strzelców ważne jest także czy dany zawodnik gra w formacjach w czasie przewag. Brandon co prawda gra w drugiej formacji, ale towarzyszą mu Marian Hossa i Patrick Sharp, więc zawodnicy, którzy są w stanie wykreować młodemu graczowi dobrą pozycję strzelecką. Ostatnio też Saad dość regularnie i często uderza. W czterech ostatnich meczach jedno zero z Minnesotą, ale w pozostałych spotkań już bardzo dobre osiągnięcia 7 strzałów z Dallas, 5 z Winnpeg oraz 3 z Edmonton. Lewoskrzydłowy jest na dobrej pozycji, aby osiągnąć swój pierwszy sezon z bramkami na poziomie powyżej 20. Najlepsza do tej pory była ostatnia kampania, gdzie Saad strzelił 19 goli i przy 28 asystował. Swoją przydatność potwierdza również w tym sezonie. Na pewno jest obecnie najjaśniejsza postacią w Hawks i liczę, że dzisiaj to udowodni. Liczyłem na kurs w okolicach 3.50 i Unibet takowy przedstawił dokładnie 3.60. Jednak DOXXbet znów zaszalał i rzucił na Brandona... 5.00! Jak dla mnie warto sobie takie coś w DOXXbet puścić singlem, bo kurs naprawdę dali bardzo dobry. Rywal z dolnej półki, więc liczę, że Saad pójdzie w ślady ostatnio polecanych przeze mnie Steena i Tatara, którzy w spotkaniach z gorszymi rywalami strzelali swoje bramki.
Typy:
- B.Saad gol @5.00 - DOXXbet ⛔
- B.Saad pkt @1.60 - DOXXbet ⛔
Niestety dzisiaj się nie udało. Najlepszą okazję Brandon miał w połowie pierwszej tercji, ale przegrał pojedynek oko w oko z Mike&#39;m Smith&#39;em.
http://ads.doxxbet.com/redirect.aspx?pid=4496&amp;bid=3680
 
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dallas Stars - Boston Bruins

Konsekwentnie gramy overy i znowu celuję w Dallas. O Gwiazdach pisałem ostatnio sporo, dlatego tym razem skoncentruję się na gościach. Niedźwiadki ostatnio coraz lepiej grają, wyjątkiem jest niezbyt udany mecz z Kurtkami. Wydaje mi się, że muszą dzisiaj zmienić swój styl gry i popróbować większymi siłami gry w ataku, bo inaczej zostaną zdominowani przez Gwiazdy, które ciężko w ataku powstrzymać. Jeżeli goście się nie odkryją to raczej nie mają co liczyć na korzystny rezultat, a potencjał w ataku mają jeden z lepszych w lidze, choć ewidentnie nie trafili z formą na początku tego sezonu. Mecz z leciutkim podtekstem, zobaczymy jak pokaże się dzisiaj Seguin, czy zagra kozacko, czy się leciutki podpali. Liczę tutaj na ciekawe spotkanie i jak zwykle ostatnimi czasy - overowe. ;)
Over 5,5 OT / 2.11 / Pinnacle
Tampa Bay Lightning - Vancouver Canucks

Tutaj ofc również proponuję over. Potencjał w ataku obydwu drużyn, a zwłąszcza Błyskawic jest ogromny, a wydaje mi się, że Orki to przeciwnik, na którego nie potrzeba wielkiej motywacji, tak jak na spotkanie z np. Sabres, nic tej drużynie nie ujmując. Orki dobrze grają na wyjazdach, lepiej &quot;chodzi&quot; przede wszystkim Vrbata, który na swoim lodzie nie jest aż tak aktywny jak w delegacji. W ostatnich spotkaniach over był pokryty, także mam nadzieję, że seria nie zostanie dzisiaj przerwana.
Over 5,5 OT / 2.22 / Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins
{Over 1,5} Total Goals 1 Period @ 1,77 Unibet ! ⛔
Dzisiaj upragnione derby Pensylwanii! A że mecz jeszcze całkiem wcześnie, to postanowiłem dołożyć ku temu kilka swoich przemyśleń. Takie mecze jak ten chyba każdy fanatyk i zagorzały kibic czekał. W takich meczach jest podwójna motywacja i determinacja obu drużyn jest kolosalna niż taki mecz w którym grają Oilers z Panterami. Tutaj będzie prawdziwa wojna i zacznę może od tego, że Lotnicy całkiem solidnie sobie radzą z Pingwinami. Dzisiaj mecz na terenie Lotników, z pewnością będą za wszelką cenę dyktować warunki w meczu, ale na tak ofensywę jaką są gracze Pittts na pewno na to nie pozwolą. Pozwoliłem sobie zagrać over w pierwszej odsłonie meczu. Bo oba teamy wyjdą na pełnej korbie, a że derby rządzą się swoimi prawami to i wymiana ognia jak i po jednej jak i po drugiej będzie widoczna. Flyers mają patent na dzisiejszych gości ale jakoś nie przekonuję mnie ich gra ostatnio a Pingwiny lekki zastój złapali, dlatego więc liczę że będzie bombardowanie bramek. Zwykle pierwsze tercje w tych meczach był over pokryty, liczę że i dziś będzie to samo. Mam nadzieje, że po pierwszej tercji będą z tego owoce i będą sypać się bramki bo goalies obu ekip nie grzeszą w obronach. Symboliczna stawka, nie gruba. Jak dla mnie warto.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Vancouver Canucks

Po wczorajszym planowym zwycięstwo w Sunrise Canucks zmierza do Tampy, gdzie zakończą swój cztero - meczowy road trip na taflach konferencji wschodniej. Na deser zmierzą sie z Lightning, którzy zaliczają sie do ścisłego topu konferencji wschodniej. Goście są dziś w sytuacji b2b, jednakże jeśli chodzi o gospodarzy to nie spodziewam sie bezwzględnej dominacji z ich strony w dniu dzisiejszym. Ostatnie spotkania z Oilers i Avalanche wygrali z problemami i właśnie ten fakt jest tutaj przekonywujący, ponieważ oba te zespoły są w tym sezonie outseiderami. Ekipa z Tampy wygrała tegoroczną wizyte w Kolumbii Brytyjskiej z tą różnicą że wtedy dzisiejsi gospodarze zaliczali udane wejście w sezon. W bramce Canucks prawdopodobnie po raz czwarty z rzędu ujrzymy Millera, którego świetna seria bez straconej bramki została wczoraj przerwana. Jest mimo wszystko nadal w dobrej formie i oceniam że nie w pełni dysponowani gospodarze bedą i tak mieli z nim spore kłopoty. Ogółem rzecz biorąc przewiduje, że gospodarze bedą dziś bardziej myślami na zbliżającej sie przerwie, aniżeli meczu z Canucks. Jestem przekonany że ekipe z Kolumbii Brytyjskiej stać na jeszcze jedną świetną partie i tak też dziś gram.
Canucks OT 2,47 Pinnacle ⛔
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.
Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets [4-0 F]
Typ: Columbus Blue Jackets incl.OT ML ⛔⛔⛔
@ 2.43
Pinnacle


Dziś ostatnie spotkania przed przerwą na All Star Weekend, więc po krótkiej przerwie spróbuję coś tam opisać.
Przeglądając dzisiejszą ofertę w oczy rzuciło mi się spotkanie rozgrywane w MTS Center w Manitobie, gdzie miejscowi Winnipeg Jets będą podejmować Columbus Blue Jackets. Gospodarze przeżywają ostatnio bardzo dobry okres gdyż wygrali ostatnie 4 spotkania (i to nie z byle kim bo np. z Dallas czy Chicago w delegacji) i dziś będą próbować przedłużyć tę passę do 5 co nie udało im się od kwietnia 2013 roku. Jets strzelili rywalom aż 27 bramek w ostatnich 6 spotkaniach a kluczowymi zawodnikami okazali się być Michael Frolik z 6 pkt czy jedyny zawodnik Jets uczestniczący w ASW - niezniszczalny D-men Dustin Byfuglien (3 gole i 6 asyst). W niebywałej dyspozycji znajduje się również Bryan Little, który zanotował 16 pkt w ostatnich 14 grach. To on właśnie zapewnił Odrzutowcom zwycięstwo w ostatnim spotkaniu u siebie z Arizoną strzelając jedynego karnego podczas shootoutu. W tamtym meczu Winnipeg pomimo tego, że prowadzili już 3:1 pozwolili rywalom na zdobycie 2 goli w ostatnich 10 minutach gry i doprowadzenie do dogrywki co świadczy o braku koncentracji przy korzystnym wyniku. Dziś zapewne w bramce ujrzymy Hutchinsona, bo trener Maurice ostatnio nie potrafi zdecydować kto jest goalie no.1 i Michael broni na przemian z Pavelcem i dziś wypada jego kolei choć różnie z tym może być.
Goście natomiast od spotkania z Rangers które co prawda przegrali 2:1 jednak zaprezentowali się bardzo dobrze - oddali aż 36 strzałów jednak Lundqvist jest teraz w takiej formie, że głowa mała - potrafili spiąć dupska i wziąść się w garść pokonując w delegacji kolejno Boston (3:1) i Minnesotę (3:1). Na szczególne słowa uznania zasługuje szczególnie zwycięstwo nad Bruins odniesione w TD Garden.
Ciężko wśród nich kogokolwiek szczególnie wyróżnić, gdyż Columbus pracuje jako cały zespół na zwycięstwa i tworzą fajny zgrany kolektyw i gdy tylko są w formie i szczęście dopisuje są w stanie ograć niemal każdego. Warto może tylko dodać, że w ostatnim starciu z Wild dobiegła końca seria Ryana Johansena (8 goli i 8 asyst), który w 13 kolejnych meczach notował zdobycz punktową. Myślę, że goście wracają na właściwe tory i odzyskują formę sprzed miesiąca, gdy byli naprawdę bardzo trudnym orzechem dla każdego i notowali bardzo dobre rezultaty. Nie mam pojęcia kto dziś wystąpi u nich w bramce, gdyż pomimo tego, iż w ostatnim meczu bronił Bobrovsky to jednak jego bilans vs Jets nie wygląda najlepiej (0-3-1 z 4.33 GAA w ostatnich 5 występach) a inna sprawa, że jego backup McElhinney zanotował bardzo dobry występ z Niedźwiadkami z Bostonu i być może to on zagości dziś między słupkami.
Dzisiejszy mecz będzie spotkaniem rewanżowym za mecz z 25 listopada, gdy Jets ograli w Columbus Blue Jackets 4:2 a po dwa gole strzelili Bryan Little i Evander Kane (oba w PP). Inną sprawą jest to, że Winnipeg przegrało ostatnie 5 spotkań gdy gościło Kurtki (wliczając oczywiście spotkanie rozegrane także jeszcze w Atlancie) i nie wygrali z nimi u siebie od 2005 roku. Jednak jestem dobrej myśli i wierzę, że obie ekipy podzielą się zwycięstwami w tym sezonie bo zespoły prezentują zbliżony poziom a kursy oferowane przez bukmacherów tego nie odzwierciedlają dlatego ja idę w kierunku dużego doga a więc...Let&#39;s Go Blue Jackets i nie zawiedźcie mnie tym razem :razz:
  • Blue Jackets are 4-0 in the last 4 meetings in Winnipeg.
  • Blue Jackets are 7-2 in the last 9 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom