>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Tampa Bay Lightning- Buffalo Sabres
Lightning -2,5 @ 2,60 Ónibet
⛔ 2:1 ⛔ obraz nędzy
Handi wysokie ale Sabres ostatnio gwałcone jak ulicznica. Kolejno przez Rangers (6:1), Devils (4:1) i wczoraj Hurricanes (5:2). No właśnie, ten wczorajszy mecz daje dużo do myślenia ponieważ handi -2,5 pokryła 29 drużyna ligi. Jeśli tylko gospodarze przyłożą się choć trochę do meczu, bez problemu powinni wygrać przynajmniej trzema brakami.
Potencjał ofensywny Lightning zna każdy. Dotychczas 138 bramek co daje wynik numer jeden w całej NHL. Oglądałem ostatni mecz z Habs. Tak naprawdę mecz kontrolowany przez Stamkosa i kolegów od początku do końca a rywal był niewątpliwie z wyższej półki. W znakomitej formie strzeleckiej Johnson, Kucherov czy Palat. Brak kontuzji kluczowych postaci a także Bishop w bramce.
Obydwie drużyny spotkały się w tym sezonie już 2-krotnie. W grudniu Błyskawice rozgromiły Szable 5:0 a 1 stycznia 5:1. Powinno być dobrze a po takim kursie warto próbować.
Warto dodać że inne buki oferują już ok 2,40 na taki handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Florida Panthers

Flames na zakończenie homestandu zmierzą sie z będącą b2b ekipą z Sunrise.
Goście grali wczoraj w Vancouver, gdzie dość sensacyjnie pokonali tamtejszymi Canucks. Dziś zawitają do Alberty i tam moim zdaniem będzie im dużo trudniej o korzystny rezultat aniżeli wczoraj. W bramce gości Montoya, a zatem nominalny backup Luongo. Jak dotychczas nie za bardzo może sie odnaleźć w ekipie z Florydy i dziś również nie będzie trudną przeszkodą dla ambitnych i błyskotliwych napastników miejscowej ekipy. Z moich obserwacji musze stwierdzić że Panthers, poza własną taflą grają bardzo schematycznie i niemrawo. Zdążają sie od tej reguły oczywiście wyjątki. Tak było miedzy innym wczoraj oraz niespełna dwa miesiące temu w Anaheim. Flames mają tutaj swój interes i nie pozwolą gościom zbyt mocno rozwinąć skrzydeł. Między słupkami stanie Hiller, a więc ich starter, który w ostatnim spotkaniu z DRW wszedł z ławki zmieniając kontuzjowanego Ramo i jak sie po tym okazało brak koncentracji z jego strony doprowadził do porażki ekipe z Alberty. Dziś stanie jednak od pierwszych minut i oczekuje po nim interwencji na wysokim poziomie, tak jak przyzwyczaił nas do tego w październiku i listopadzie. Przewiduje tutaj dominacje gospodarzy od pierwszych minut. Ich tafla to dla nich rzecz święta i każdy przeciętniak ze wschodu, bedący w dodatku b2b nie ma tutaj większych szans. Regulaminowe zwycięstwo gospodarzy to jak dla mnie jedyny racjonalny kierunek, także to jest moja propozycja na dzień dzisiejszy.
Flames 60&#39; 2,13 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres
Tampa over 3,5 @ 1,95 Betsson ! ⛔ 2
Dzisiaj na swoim rozkładzie meczy, wybieram jeden choć korci mnie jeszcze spotkanie w New Jersey gdzie Diabły grają z Wyspiarzami, bo ich gra ostatnio nabiera rumieńców, choć to dalej nie ta forma co jeszcze była 2 lata temu. Ale jednak wchodzę w mecz który odbędzie się na Florydzie. Ekipa gości gra ostatnio bez polotu i nic nie wskazywało by na to aby to się zmieniła. Ich gra jest &#39;&#39;żałosna&#39;&#39; i nie ma drygu ani ładu i składu. Jeszcze tak dawno słabej drużyny nie widziałem, w którym przegrywają mecze za meczem. Jeszcze z Panterami, coś tam w drugiej tercji próbowali ale jednak skończyło się tylko na jękach zawodników. Szable grają mizernie a że dziś, mecz z ekipą która jest już z górnej półki i zajmuję pierwsze miejsce w konferencji wschodniej. Mają najwięcej strzelonych bramek i dziś powinni zrobić na swoich śmieciach rzeź, jaka będzie panować nad ekipą Sabres. Od momentu kiedy wygrali w Montrealu gdzie tamtą twierdzę jest trudno zdobyć może być tylko lepiej. Są na pewno odpowiedni zmotywowani, na dzisiejsze spotkanie, rywal nie może sprawić wiele kłopotów, oby tylko gospodarze byli skuteczni w swoich akcjach a przyjdą owoce. Stamkos, jest również zawodnikiem który potrafi wszystko, ale jest też Kucherov, który już ma 17 bramek na koncie. &#39;&#39;Zabija&#39;&#39; i jest czujny na każdy błąd przeciwnika. Prócz tego 24 asysty! To jest ogromne poświęcenie i kapitalne granie. Johnson też odprawia kawał dobrej roboty. A jeszcze jest Callahan, który idealnie się wpasował do tej drużyny. Nie spodziewam się łatwej przeprawy dla gości, wręcz przeciwnie. Gdyby jeszcze ich ekipa miała kim zagrozić, bo sam Ennis to tam nic nie zdziała. Stawiam na over gospodarzy!
Prócz tego jeszcze w tym spotkaniu gram na trzech strzelców, symboliczną stawką:
Kucherov to score @ 3,00 ⛔
Stamkos to score @ 1,85 ✅
Johnson to score @ 3,35 ⛔
Także Betsson, bo dogrywka wliczana ale tu jej nie będzie (;
Również z Betssona. Gdyby ktoś nie wiedział, to Ci &#39;&#39;trzej muszkieterowie&#39;&#39; grają jak dotychczas najlepsze zawody w Tampie i chociaż z nich jeden niech ukuję a będzie dobrze. ;) Bo over gospodarzy więc musi być. :cool:
,, OFERMY z Tampy zagrali najgorszy mecz sezonu ... i tak ich podsumowuję &#39;&#39; Tyle strzałów i tylko dwa gole, to ja się w sumie nie dziwię że wtedy na playoff nic nie ugrali ???? &#39;&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
deepred 789K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dobra, wbijamy ponownie po kilku dniach przerwy spowodowanej nawałem pracy. Ciekawe z jakim skutkiem. ;)
Podpinam się pod to co napisał Kido, z tym, że ja bardziej czyham na bramkę Palata bądź Killorna i z pewnością ich dzisiaj pogram w Unibet, bo nigdzie indziej nie mogłem znaleźć oferty na ich gole. Trza dodać coś od siebie. ;)
Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks

Jako, że obydwie ekipy dały ostatnio zarobić próbujemy dalej oskubać buków poprzez ich dobrą skuteczność. Po raz kolejny proponuję over. Obydwie ekipy grając ze sobą stają na głowie, żeby ograć rywala i już nie raz to udowodniły. Spotkania obydwu drużyn kończą się zazwyczaj gradem goli. Tak jak pisałem kilka dni temu, Oilers to drużyna nieobliczalna, zwłaszcza u siebie. Nie wiadomo, kiedy zagrają fajnie, a kiedy beznadziejnie. Ostatnie ich mecze to jednak leciutki progres, a spotkanie z Wyspiarzami to pokaz gry w ataku. Co prawda potem przyszła porażka w końcówce ze Skrzydłami, kiedy to Wings dopiero w końcówce trzeciej tercji przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dzisiaj sporo lepsza defensywa przed nimi, ale coś mi się wydaje, że dzisiaj Jastrzębie mogą mieć z Nafciarzami spore kłopoty. Eberle, czy Nugent-Hopkins to nie są wielkie gwiazdy NHL, ale swoje potrafią i nie takich bramkarzy jak Corey Crawford już w tym sezonie pokonywali. Liczę więc na ciekawe spotkanie z dużą ilością bramek.

Over 5,5 / 1.95 / bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres
Godzinka do meczu, więc się streszczam. Podobnie jak wonderkido idę w stronę Tampy i znów z dobrym kursem na strzelca. Buffalo już opisywałem wczoraj, więc nie ma co się tutaj rozpisywać, bo mecz z Caroliną tylko potwierdził ich kłopoty w defensywie. Tampa w gazie, na siedem spotkań wygrane sześć. Bardzo dobre wyniki w sesji wyjazdowej, ograne Montreal i Ottawa. Do tego w tej dobrej serii tylko raz nie strzelili co najmniej trzech goli. Więc ze zdobywanie bramek też problemów nie ma. W tym sezonie trzy mecze z Buffalo, jedna niespodzianka i przegrana na wyjeździe 1:2 po karnych. W dwóch kolejnych meczach pewne zwycięstwa 5:0 i 5:1. Tyler Johnson, bo jego dzisiaj proponuje ostatnio w dobrej formie. Dwa gole zarówno z Montrealem jak i Ottawą. Ogólnie razem z Kucherovem mają po 17 bramek, więcej od nich zdobył tylko lider &quot;Błyskawic&quot; Steven Stamkos. Popieram wszystkie typy kolegi powyżej, ale sam najmocniej polecam Johnsona. W tym sezonie bramki przeciwko najgorszej defensywie ligi jeszcze nie strzelił, a kurs na to wymarzony. Do tego jak ktoś potrzebuje jakiegoś kursu na podbicie ako to można w Unibecie lub Marathonbecie zagrać Tylera z punktem.

Typ:

- T.Johnson strzeli @3.35 - Betsson ⛔
- T.Johnson pkt @1.42/1.45 - Unibet/Marathonbet ⛔
Gorszy dzień. Cóż. Zdarza się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.
Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins [1-2 F/OT]
Typ: Pittsburgh Penguins incl.OT ML ✅ ????
@ 2.05
B.win


Okey po dniu przerwy czas powrócić! Dziś na celownik biorę starcie w Bell Center, gdzie Montreal Canadiens będą podejmować Pittsburgh Penguins. Będzie to trzecie starcie zamykające te matchupy w regular season. Do tej pory mamy bilans 1-1. Najpierw 18 listopada Pingwiny rozbiły w Kanadzie Habs 4:0, by starciu sprzed tygodnia ulec u siebie Canadiens 1:4.
Forma obu ekip jest zgoła odmienna. Gospodarze są mocno &quot;on fire&quot; gdyż z ostatnich 10 spotkań wygrali aż 8 z czego aż 5 padło ich łupem w delegacji. Są świetnym kolektywem zarówno w obronie jak i w ataku (zwykle strzelają 3-4 gole na mecz tracąc 1-2 bramki co nie wątpliwie jest sporą zasługą świetnie broniącego Price&#39;a). Jednak ostatni ich mecz po powrocie z road tripu z Tampą dał mi do namysłu. Błyskawice przyjechały do Bell Center i bez większych problemów ograli Habs 4:2 pakując wszystkie 4 gole w drugiej tercji. Ciekawie wyglądała także statystyka strzałów - 36:22 na korzyść Lightning. Być może było to spowodowane także tym, że Montreal aż sześciokrotnie musiał grać w osłabieniu ale przecież nikt nie kazał im łapać głupich kar. Niemniej jednak zastanowiło mnie to czy kurs oferowany przez bukmacherów na zwycięstwo Penguins nie jest warty gry. Wszak Pittsburgh to drużyna bardzo podobna do Lightning słynąca z olbrzymiej mocy w ataku i dość słabo broniąca (z tą różnicą, że Bishop (Tampa Bay) jest lepszym goalie aniżeli Fluery (Pittsburgh). Pingwiny ostatnio prezentują się dość słabo, bo przegrali 6 z ostatnich 8 spotkań choć ostatnie trochę pechowo w dogrywce z Bostonem. Zawodzi ich gwiazdor (Crosby), który strzelił zaledwie 1 gola od 22 grudnia i zanotował 4 asysty w wygranym 2 stycznia meczu 6:3 z Tampa Bay.
Kolejnym ich mankamentem wydaje się być gra w power-playu. Wykorzystali zaledwie jedną z dziewiętnastu szans jakie mieli w siedmiu ostatnich meczach.
Jednak Montreal to jedna z ulubionych ofiar Crosbiego (16 goli i 21 asyst w 27 meczach) i Malkina (12 goli i 22 asysty w 27 meczach).
Reasumując liczę dziś bardzo na przełamanie Pingwinów i zrewanżowanie się Habs za porażkę odniesioną przed tygodniem na własnych śmieciach. W sieci najprawdopodobniej ujrzymy Fleurego i Price&#39;a. I na koniec fakt warty uwagi: Canadiens są 16-0-0 w tym sezonie, gdy pierwsi zdobywają bramkę więc bardzo ważne będzie to kto pierwszy ukłuje w tym meczu. I tak jak bardzo lubię Montreal a nie cierpię Pittsburgha, tak w biznesie nie ma sentymentów i dziś 3mam kciuki za Pingwinami. Let&#39;s Go Penguins!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
voxar 195

voxar

Użytkownik
versus
Minnesota Wild - Nashville Predators
Cześć.

Dziś o godzinie dwudziestej Minnesota Wild podejmie u siebie dobrze rokujących graczy Nashville Predators.
Gospodarze nie grają ostatnio najlepiej, bo patrząc na mecze rozegrane u siebie od początku grudnia zeszłego roku to aż siedem z dziesięciu meczy zakończyło się porażką. Nie jest to najlepsza forma, tym bardziej, poprzednie miesiące wyglądały o niebo lepiej. Bilans od 28.09.2014 roku do początku grudnia to aż dziesięć wygranych meczy z trzynastu rozegranych. Ewidentnie widać spadek formy.
Goście dzisiejszego spotkania radzą sobie jak już wspomniałem na początku analizy dobrze. Są liderami Konferencji Zachodniej z dorobkiem 58 punktów.
Viceliderem KZ jest Anaheim Ducks również z dorobkiem 58 punktów i dlatego właśnie wygrana dzisiejszych gości będzie konieczna do zapewnienia sobie większej przewagi.
Racją jest, że bilans wygranych meczy na wyjeździe przez Nashville Predators nie jest jakiś zachwycający, bo od początku grudnia wygrali rozgrywając dziesięć spotkań wygrali połowę - pięć, ale myślę, że dziś powinni sobie zapewnić 3 punkty bez większego wysiłku.​

@Minnesota Wild - Nashville Predators typ: Nashville Predators
@Kurs: 2.45
Pozdrawiam.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Nashville Predators

Kończący homestand Wild zmierzą sie na własnym lodzie z Predators. Ostatni czas to niewątpliwy kryzys ekipy z Minnesoty. Absencje czołowych graczy oraz notoryczne problemy z bramkarzami ciągną sie za nimi już od miesiąca. Dziś po raz drugi zmierzą sie z rywalem dywizji, który notuje fantastyczny sezon. Przed trzema tygodniami Predators również grali w St Paul i udało im sie wygrać tamto spotkanie po dogrywce. Dziś wedle mojej oceny gospodarze zagrają z większą uwagą. Do składu dzikich powróci dziś Parise, który po śmierci ojca dostał kilka dni wolnego. W bramce stanie Backstrom. Doświadczony fin zawodzi na całej linii, ale w tak ważnym z puntu widzenia na układ sił w dywizji spotkaniu powinien spiąć poślady. Goście na własnej tafli wygrywają praktycznie wszystko, lecz na wyjazdach nie są już tak błyskotliwi.
Między słupkami niezmiennie Rinne, co z pewnością będzie sporym wyzwaniem dla ofensywy gospodarzy. Sądze jednak że już najwyższy czas na przebudzenie Wild, którzy muszą sie wsiąść w garść i wrócić do swojego właściwego poziomu. Czas ucieka, mamy już połowe sezonu a Wild jak narazie są daleko od ósemki premiowanej awansem do postseason. Według mnie gospodarze zawsze byli i są zespołem typowo domowym, także spodziewam sie po nich w dniu dzisiejszym udanego spotkania i pokonania lidera tabeli z wykorzystaniem własnego lodu.
Wild OT 1,91 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
farson 52

farson

Użytkownik
Wczoraj po namowie żony Zach wrocil do treningów. Ma wsparcie calej drużyny w tym Sutera, ktory w tym sezonie, również stracil bliska osobę . Ciężko tu napisać jakąś konkretną analizę, bo w tym momencie wiele zależy od tego jak na te chwile sobie daje rade z tą sytuacją. Nie ukrywam, że gram tutaj na przeczucie, ale wydaje mi się, że Parise będzie dziś mocno zmotywowany do strzelenia gola i myślę, ze dzisiejszej nocy będzie jednym z bardziej widocznych zawodników w tym spotkaniu. Na co jako fan Minnesoty mocno liczę ;)
Zach Parise to score @2.90 Betsson⛔
Zach Parise shots on goal over 3.5 @1.85 Betsson⛔ ja naliczyłem 4 strzały, ale na espn widnieją tylko 3...
Kto oglądał ten mecz ten wie, że nie ma czego komentować. W pierwszej tercji było jeszcze ok, a potem...
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Oba zespoły stoją przed szansą zgarnięcia trzeciego zwycięstwa z rzędu,
ale nie da się ukryć, że faworytem - przynajmniej w niektórych kategoriach - zaliczyć trzeba tutaj gości. Bruins zanotowali ostatnio dwa bardzo wartościowe zwycięstwa w wymagających halach, które z pewnością były potrzebne biorąc pod uwagę ich bolesny brak regularności czy skuteczności w ostatnim okresie.
W tym wypadku są w znacznie lepszej sytuacji, ponieważ Flyers to niski pułap dotychczasowej kampanii, a dodatkowo kłania się dość korzystny bilans i solidne występy Raska między słupkami (7-1 w ostatnich 8 przeciwko Flyers) Do wad gospodarzy zaliczyć z pewnością trzeba najgorszy penaltykill w lidze oraz widoczne zawirowania w formacjach defensywnych, właściwie od początku sezonu.
Nie będzie to na pewno prosta przeprawa dla Bruins, tym bardziej że Lotnicy potrafią swoje luki niwelować we własnej hali, ale z drugiej strony sądzę że Bruins to zdecydowanie lepszy team i przy dobrej dyspozycji oraz odpowiedniej postawie , będą w stanie przedłużyć dziś korzystną passę.
Boston Bruins OT @ Philadelphia Flyers [1,93] PinnacleSports
Pingwiny podobnie jak w roku ubiegłym muszą się zmagać z plagą kontuzji, która przeszywa nagminnie ich linię defensywną wraz z arsenałem na przodzie. Stąd też pojawiło się w ostatnich tygodniach kilka (z pewnością usprawiedliwionych) porażek i nierównych spotkań, które nieco przysłoniły ich delikatną przewagę w konferencji Wschodniej nad pozostałą &#39;stawką&#39; w tabeli. Dziś oczekiwania oraz prognozy w zespole nieco lepsze i wizyta na ciężkim terenie w Montrealu. Ciężkim być może na papierze, ponieważ Canadiens to zespół, który można pokonać i nie trzeba tak na prawdę wykazać wielkiego zaangażowania. Habs grają nieżle, ale bardzo często przytrafiają się im delikatne przestoje i albo wykonują robotę z zaliczką kilku bramek na mecz, albo po prostu przegrywają w beznadziejnym stylu. Różnicą w tym starciu może być Price między słupkami czy chociażby spory potencjał ofensywny gospodarzy, ale z drugiej strony &quot;specjalne fragmenty&quot; (PP &amp; PK) Penguins stoją w tym sezonie na wysokim poziomie, nawet pomimo problemów kadrowych z ostatnich tygodni. Zdobyli już w tym sezonie Montreal w niezłym stylu i sądzę, że Crosby który zaliczył aż 37 punktów przeciwko Canadiens w swojej karierze, poprowadzi do kolejnego, ważnego zwycięstwa na szczycie konferencji.
Pittsburgh Penguins OT @ Montreal Canadiens [2,00] PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - Detroit Red Wings
Więcej strzałów na bramkę - Capitals @ 2,20 Bwin !
⛔
Od razu zaznaczam, że tego typu nie grać za jakaś grubą stawką, bo mecz jest trochę ryzykowny, ale ja się tego typu nie boję więc go gram. Dlaczego, już piszę. Skrzydła, to bardzo doświadczona i silna w niemal wszystkich formacjach ekipa która jest głodna zdobycia Pucharu Stanleya. Z pewnością zobaczymy ich w finałach bo ich głód jest przeogromny a mając takiego kapitana jakim jest Zetterberg jest wszystko możliwe. Jest to player mający w swoim arsenale wszystko co potrzeba dla zawodnika który jest jednych z najlepszym w NHL. Osobiście nie zawaham się tutaj pograć wygranej w dogrywce chociażby Wings, ani Capitals. Wybieram znowu ten lepszy wariant, który liczę że się powiedzie. Stołeczni w końcu wracają na swoje śmieci, a na swoich śmieciach gra im się jak najlepiej. Ekipa również zmotywowana o największe cele, ale jednak zawsze kiedy się trochę rozkręcają brakuję później paliwa. Nie są ekipą najlepszą w swojej konferencji ale na pewno mają ku temu solidnych zawodników którzy potrafią z krążkiem wszystko. Ovieckhin grający w końcu swój najlepszy hockey game, który podczas power play jest niemal wszystko kończone przez niego. Jest również Bäckström doskonale widzący ale i również utalentowany technicznie. Stołeczni mają to do siebie, że tych strzałów oddają sporo, zwłaszcza na swojej tafli. Ostatnio grałem ich przeciwko, Flyers ze strzałami co również poskutkowało dziś zagram w drugą stronę i liczę, że jednak ze strzałami dziś górą będą Caps. Oprócz tego, że mecz nie będzie opiewał nudą to możemy być świadkami dużej ilości bramek, ale to też zależy jak się ułoży spotkanie od pierwszych minut. Stawiam na więcej strzałów dla Stołecznych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
deepred 789K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Arizona Coyotes - Ottawa Senators

Chyba pierwszy raz w tym sezonie postaram się coś na Kojotach zarobić. Dzisiejsze spotkanie w Phoenix z pewnością nie jest hitem kolejki. Szczerze mówiąc to nie spodziewam się jakiejś genialnej gry z którejkolwiek stron, ale.. mogę się przecież mylić. ;)
Kojoty ostatnio ograły bardzo pewnie Jets na własnej tafli. Spotkania z Senatorami bywają bardzo ciężkie i wyrównane i nie ma to aż takiego znaczenia gdzie są rozgrywane. Inna sprawa, że ostatnio Kojoty grają bardzo dobrze u siebie, no może poza klęską w meczu z Nutkami, gdzie Backes zafundował wszystkim teatr jednego aktora. Poza tym Nutki to przynajmniej dwie klasy lepsza drużyna od Senatorów. W Phoenix ulegały w tym sezonie dobre i silne ekipy, takie jak grający ostatnio bardzo dobrze Jackets, czy wcześniej Ducks. Senators nie mają zbyt wiele do zaoferowania w ofensywie, ich mecze często bywają nudne, i czekanie, żeby obejrzeć Senators w akcji z pewnością snu z powiek nie spędza. Dla mnie gospodarze są na dzień dzisiejszy ekipą, która ma po prostu więcej do zaoferowania i dzisiaj na to liczę. Do tego dorzucam za drobne strzelca.
Coyotes OT / 1.85 / betsson ⛔
A. Vermette to score / 4.45 / betsson ⛔

 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Deep @ dobry typ, szczególnie na strzelca, zawodnik o niebanalnym wyczuciu słabości rywala, który często pieczętuję bramką. Podoba mi się jego gra podczas PP, jest niezawodny choć goalies jak wyłapują to z kłopotami. Jak kojoty się rozkręcą, to w końcu zaczną grać to co było jeszcze w tamtym sezonie, gdzie strzelali po 3 gole powyżej na swoich śmieciach i ich gra była bardziej żwawa niż teraz, choć dobrze że wygrali ostatnio z Kurtkami bo dzięki temu nabrali pewności siebie ;) Powodzenia!
 
farson 52

farson

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild

Po wczorajszym żenującym występie na własnym podwórku dziś Wild zmierzy się z czołową drużyną z ligi Chicago Blackhawks. Szans jakichkolwiek tu nie widzę, tylko zastanawiam się, jak zagra Chicago, bo w zasadzie to od nich zależy jak będzie wyglądało to spotkanie. Wczoraj zanotowali wpadkę w Edmonton i choć często gram na dodatnie handi na Oilers, gdy grają u siebie, to takiego wyniku się nie spodziewałem. Minnesota? Spójrzmy na ich wczorajszy występ. Zerowa skuteczność w PP(których było, aż 4), atak opierał się niemal tylko na Suterze i Vanku, który coś tam próbował, ale rasowym strzelcem to on nie jest. Beznadziejne błędy w obronie, które skutkowaly m.in &quot;prezentem&quot; w postaci trzeciej bramki. Nawet żadnej walki na pięści nie potrafili wygrać :p Tylko pierwsze 10 minut wyglądało dobrze, ale to co się dzialo później to już był dramat. Chicago ma ogromy potencjał i musi w końcu wrócić na wlasciwe tory w czym - dla mnie niestety - zapewne pomoże im drużyna z Minnesoty.

Chicago Blackhawks 60&#39;@1.75 Betsson
✅

Patrząc na to co się działo w obronie Wilds rozważam jeszcze zakłady na ilość strzałów na bramkę. Jak się pojawi cała oferta na ten mecz, to pewnie coś jeszcze dorzucę.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Edmonton Oilers - Florida Panthers
Oilers OT @ 2,06 Unibet ! ⛔ 2:4
Szkoda trochę, ale Jordan zrobił co miał zrobić : )
Dzisiaj z racji tego, że na zestawieniu gier mało meczy ja sobie dla lepszego oglądania zaufam najgorszej ekipie która zajmuję ostatnią lokatę w konferencji Zachodniej. Dziś stoją przed kolejnym wyzwaniem, bo są przed nimi Pantery. Goście grają o niebo lepiej niż w tamtym sezonie i widać ogromny progres z ich strony. Gra różni się tym, że są bardziej skuteczniejsi i najważniejsze że mają chłodny umysł podczas gry. Nie wątpią w siebie kiedy przegrywają bo w każdym momencie mogą to odwrócić. Przykład, to mecz kiedy grali z Liśćmi. Ja jednak im dzisiaj nie zaufam, ale zaufam ekipie którą nazywam od samego początku, że są to &#39;&#39;Jeźdźcy bez głów&#39;&#39; ale trzeba przyznać że ci jeźdźcy potrafią namieszać, chociażby w ostatnim meczu na swoim terenie gromić zespół z Chicago. Co było dla mnie niespodzianką i sensacją, ale że to jest NHL, tu tak jak kiedyś pisałem, czasem i najgorsza ekipa wygra z górą. Takie prawa są najlepszej ligi hokeja. Dzięki temu że wygrali ostatni mecz, mogą czuć się pewniejsi i ich gra może już nabierać rumieńców zwłaszcza, że Pantery mogą czuć lekką zadyszkę. Ale ich szansa również stoi otworem, bo mogą mieć trzecią wygraną z rzędu. Gospodarze mają na nich haczyk i wygrywają z nimi zwłaszcza grając u siebie. Ja pójdę za tym trendem, liczę że Hall i spółka zrobią robotę, choć łatwo nie będzie. Przypomnę jeszcze to, że Oilers na swoim terenie pokonali takie ekipy jak wcześniej wspomniani przeze mnie Hawks, Wyspiarzy (którzy grają fenomen season) obrońców pucharu Stanleya i chociażby Sharks. Także nie żaden im rywal straszny tylko więcej skuteczności i będzie dobrze. Pantery trzeba obudzić z tego impasu zwycięstw i trzeba ich pewność zgubić. Stawiam na gospodarzy.
/// ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild

Wild po kolejnym blamażu przed własną publiką zmierzają do Chicago, gdzie po raz trzeci w sezonie zmierzą z Blackhawks. Z pozoru będzie to dużo trudniejsze spotkanie dla ekipy z Minnesoty niż wczoraj. Są b2b i na papierze raczej są skazani na pożarcie. Ja przyglądając sie bliżej ostatnim poczynaniom gospodarzy moge jednak stwierdzić, iż murowanym pewniakiem do wygrania tego spotkania bynajmniej nie są. Wild mimo wczorajszej porażki nie zagrali najgorzej. Główną przeszkodą jaka stanęła im na drodze był nie kto inny jak świetnie dysponowany Pekka Rinne. Dziś w bramce Hawks zobaczymy Crawforda, który również przed kilkoma dniami w świetnym stylu zatrzymał dzisiejszych gości. Należy jednak stwierdzić fakt iż od poziomu bramkarza Predators dzieli go przepaść. Wild rozpoczną dzis po raz kolejny z Backstromem między słupkami, a to oznacza że jeśli myślą o wygraniu tego spotkania to bedą musieli pójść do przodu i zaskoczyć gospodarzy. Moim zdaniem są w stanie tego dokonać, ponieważ Hawks mają teraz słabszy okres i można z nimi wygrać nawet w United Center, co udowodnili niedawno Avalanche. Nie mam tutaj większego punktu zaczepienia, lecz kursy wystawione na gości są znacznie zawyżone i dlatego też uważam że warto raz jeszcze spróbować przełamania ekipy z Minnesoty.
Wild OT 3,10 Pinnacle ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Edmonton Oilers vs Florida Panthers
No ja tam się nie zgodzę z Tobą Kido, że Pantery łapią zadyszkę, skoro drużyna wygrywa z Vancouver, a następnie z Calgary i to jeszcze na wyjazdach to na pewno przypadku w tym nie ma, tym bardziej, że Flordia potrafi pokazać bardzo dobry hokej, który tak naprawdę odzwierciedla potencjał tej ekipy. Cieszę się że w końcu przebudził się Jonathan Huberdeau. Ogółem Panthers to bardzo podobna drużyna do Edmonton tyle że na Florydzie zaczęli myśleć i i systematycznie są tu sprowadzani zarówno młodzi i utalentowani, ale również doświadczeni gracze, którzy mocno wspierają jeszcze nieopierzonych młodziaków. Osobiście jestem zdania, że Panthers idą w dobrą stronę, dziś mogą zrobić bilans 3-0 w Kanadzie, co będzie niezłym wyczynem. Co więcej podoba mi się to, że w styczniu w końcu w ekipie Pantery odżyli tacy gracze jak Bergenheim, Fleischmann no i Huberdeau. Panthers przede wszystkim mają w ofensywie sporo do zaoferowania, patrząc na ich ostatnie spotkania można zobaczyć, że w styczniu zdobywają średnio 3 bramki na mecz, co akurat w przypadku gospodarzy nie jest taką normą. Inna sprawa, że dzisiejsi goście mają w bramce Luu, a ten mimo nie najlepszego wsparcia od strony defensorów radzi sobie w barwach Kotów bardzo przyzwoicie. Przechodząc do sedna, na dziś wybieram opcję team total gości, pograłbym na ich win, ale jednak kurs wcale nie zachęca, a 100% pewności też nie mam tak więc wybieram sobie over 2.5 na 60&#39; minut ponieważ tak jak już pisałem wyżej, Florida nieźle &quot;wygląda&quot; w ataku ostatnimi czasy, a Oilers umówmy się ale &quot;królami&quot; defensywy nie są, także wydaje mi się że Florida będzie miała sporo sytuacji by zdobyć 3 bramki.
Florida Panthers over 2.5 / 1.84 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning
Więcej strzałów - Flyers @ 2,55 Bwin ! ✅ ✅ Jednym strzałem.. (;
Jeszcze nie dawno stawiałem podobne zdarzenie, gdzie Lotnicy podejmowali na swoim terenie Stołecznych. Prawdę mówiąc gdyby nie ich kara w ostatnich minutach mogła być sytuacja ze strzałami krucha. Dlatego i dziś im zaufam w tym aspekcie, z wiadomych powodów. Gospodarze to ekipa której na prawdę wiele brakuję, aby byli regularni, brakuję im takiego zawodnika, który mógłby zostać liderem w całym sezonie. Giroux jest &#39;&#39;mózgiem&#39;&#39; tej ekipy ale i on ma swoje przestoje. Nigdy nie mogę na nim nadążać, ale w każdej chwili może odpalić. Błyskawice ostatni mecz grali mizernie słabo, powiem więcej zagrali tak nie skutecznie, że na ponad 40 strzałów w światło bramki oddali tylko dwa gole. Podczas power play, grali chyba jedne z najgorszych zawodów. Już wielokrotnie pokonywali w Pensylwanii ekipę Flyers, ale i tu się spodziewam że będzie podobny scenariusz. Bo i wtedy zaczną się ataki gospodarzy, co idą za tym strzały na bramkę. Lotnicy grają agresywny hokej i bardzo groźnie zachowują się na bandach. Nie miej jednak może i tu być kolejna mała &#39;&#39;niespodzianka&#39;&#39; bo i mogą zagłuszyć ekipę z Florydy i zrobić im po prostu jesień średniowiecza, ale do końca na to bym nie liczył. Po drugiej stronie Johnson który oddaję strzałów na potęgę, jest Stamkos który potrafi postawić kropkę nad i. Ale zaufam gospodarzom jeśli chodzi o strzały i liczę, że i tym razem się uda. Kurs zawyżony ja korzystam za symboliczną stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning

Ekipa z Miasta Braterskiej Miłośći po raz trzeci i ostatni w tym sezonie zmierzy z przyjezdnymi z Tampy, którzy to w dzisiejszym dniu rozpoczynają dwu meczową serie wyjazdową. Jak narazie w starciach z gospodarzami zgarnęli wszystko co było do wzięcia. Obydwa dotychczasowe spotkania rozstrzygnięte na ich korzyść w czasie regulaminowym. Goście tym samym staną dzisiaj przed szansą zaliczenia sweepu sezonowego nad Flyers. W mojej ocenie im sie to nie uda. Gospodarze na własnym lodzie potrafią zagrać na pełnych obrotach i dziś bedą mieli sporą szanse, ponieważ w bramce Lightning stanie wypalony Nabokov. U samych Flyers zobaczymy z kolei w po raz drugi Robba Zeppa. 33-letni Niemiec w obliczu słabej formy Emerego i kontuzji Masona otrzymał kolejną szanse na występ w NHL, tym razem przed własną publiką, także ośmiele sie stwierdzić że będzie podwójnie zmotywowany w porównaniu do debiutu w Winnipeg przed niespełna miesiącem. Goście z Florydy od niespełna dwóch lat mają patent na Flyers. Każda seria jednak kiedys sie kończy i moim zdaniem dziś nadeszła ta chwila. Giroux i spółka wiecznie batów dostawać nie bedą i mimo że ofensywne usposobienie drużyny nie przyniesie im w tym roku awansu do playoffów to od czasu do czasu stać ich na naprawdę solidne zawody. Lighntning na wyjazdach nie są tak wyrachowanym i regularnym zespołem jak u siebie, także bez chwili zwątpienia postanowiłem zaufać gospodarzom.
Flyers OT 2,29 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - Colorado Avalanche
Jarome Iginla to score @ 5,00 Betsson ! ⛔ 1A 3SOG
Jeszcze jeden bet na dziś. Mecz co prawda za 20 minut, ale streszczę swoje myśli w stronę jednego z zawodników Lawin. Jeden z najskuteczniejszych zawodników, który odprawia kapitalną robotę w Avalanche, po odejściu z Bruins. Czasem potrafi zaskoczyć w pierwszych sekundach i potem nieco przycichnąć żeby mieć świadomość, że zrobił to co do niego należało. Podczas power play jest jednym z zawodników, który wykańcza albo asystuję. Dziś twierdzę jednak że zakończy jakąś sytuację bramką, bo jest ambitnie i walecznym zawodnikiem, mający udowodnienie nie tylko sobie ale i kibicom z Colorado, że granie na niego jest dobrym i skutecznym sposobem na zdobycie bramki. Mecz co prawda w delegacji ale goście mają patent na ostatnio bardzo dobrze w gazie team, ze Stolicy USA. Kurs piękny a więc można śmiało zagrać, ale nie grubo! ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom