>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
xael 83

xael

Użytkownik
Panowie nie daje mi spokoju na dziś jeden mecz Dallas Stars - Ottawa Senators. Gdy ostatni raz postawiłem na Dallas wygrali wysoko 7-1. Później nie stawiałem i 4 porażki z rzędu. Dziś bym znowu śmiało grał na przełamanie gdyby nie fakt, że po zaglądnieciu w składy wątpliwy występ Jamie Benna(12G 24A), Tyler Seguin(22G 26A)chory raczej nie zagra, Fiddler out. Niby 3 zawodników ale jakżesz skutecznych i ważnych dla zespołu. Dwóch pierwszych zdobyło dotychczas razem 84pkt klasyfikacji kanadyjskiej - bardzo dobry wynik. Niewątpliwie egzekutorzy.Ten mały, a w zasadzie imo duży drozbiazg skłania mnie to grania Ottawa +1.5 goals(do dubla) bądź Senatorów ML(singiel) , a kurs niezły. Ottawa z gwiazdami nie wygrała od 2007 roku, i z tak osłabionymi Dallas , mogą sie uporać. Też bylby to pewien rodzaj przełamania. W dodatku ostatnio wysokie zwycięstwo. Nie pozostaje nic innego jak czekać do wieczora do potwierdzenia tych informacji.Możliwe,że wieczorem napisze analizę do tego meczu(jak wszystko bedzie wiadome) Jednak chciałbym usłyszeć zdanie niektórych z was. Co sądzicie o tym meczu i typie na ekipe z Kanady, w przypadku ww. absencji? Dodam jeszcze, że jak już miałbym grać jakiś typ z Dallas związany to kierował bym sie na zdobycie punktu przez Alesa Hemskiego, na którym by ewentualnie spoczywała pewna odpowiedzialność.

By the way kto pamięta ???? ?
https://www.youtube.com/watch?v=1HPNGPwOU-A
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Raczej bez Seguina ani bez kapitana Dallas, mogą mieć marne szanse Gwiazdki ale gra Ottawy to też ostatnio nie napawa optymizmem ich gra. Pomimo że wygrali w Arizonie to i tak mnie nie przekonują. Typowy no bet, na pewno coś innego wybierzesz. Oferta lepsza niż wczoraj.

// Seguin left Monday&#39;s practice with the flu but is expected to play against the Senators on Tuesday.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Też po zobaczeniu, że Seguin i Benn nie trenowali myślałem o Ottawie, ale po porannym treningu obaj powinni zagrać. Najlepiej poczekać do rozgrzewki ;)
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.
Nashville Predators - Vancouver Canucks [5-1 F]
Typ: Vancouver Canucks ML ⛔⛔⛔
@ 2.40
Bet365


Dziś po raz kolejny próbuję pograć beta z kategorii &quot;mission imposible&quot; :razz:
Moją uwagę przykuło starcie w Bridgestone Arena w Nashville, gdzie miejscowi Predators będą podejmować Vancouver Canucks.
Gospodarze mają sezon jak marzenie mało kto się spodziewał, że Wieśniaki będą w stanie rywalizować z najlepszymi jak równy z równym co aktualnie czyni ich liderami wspólnie z Anaheim bardzo mocnej konferencji zachodniej. Jednak Laviolette pokazał, że jest świetnym coachem i mając powiedzmy sobie szczerze średnich graczy potrafił zbudować wybuchową mieszankę doświadczonych graczy typu Neal czy Weber z młodymi wilczkami jak Forsberg. Świetną robotę w sieci robi najlepszy moim zdaniem goalie w lidze a więc Pekka Rinne.
Goście natomiast dzisiejszym spotkaniem rozpoczynają 5-meczowy road trip. I co trzeba przyznać szczerze rozpoczynają go w nie najlepszych nastrojach. Zapewne gdy rozpoczynali ostatni 5-meczowy homestand spodziewali się zakończyć go z lepszym bilansem jednak dwie ostatnie porażki (z Panthers i Flames) sprawiły, że zakończyli go z bilansem 2-3. Jak już kiedyś rozmawiałem z Lutkiem ich trener wydaje się być nieco zagubiony. Wszystkie schematy z początku sezonu, gdzie Vrbata kapitalnie wpasował się w linię z braćmi Sedinami i dawały świetne rezultaty im dalej w głąb sezonu przestawały zdawać egzamin. Czasem odnoszę wrażenie, iż jeśli mecz nie układa się po myśli Canucks nie potrafią odpowiednio zareagować. Oczywiście zdarzają im się mecze wyborne jak choćby niedawne starcie z Arizoną (7:1) czy 4:1 z Red Wings u siebie jednak zdarzają się i wpadki jak choćby dwa ostatnie mecze z Floridą czy Calgary. Jednym słowem Vancouver jest zespołem nieobliczalnym potrafiącym ograć każdego jak i z każdym przegrać.
Co więc skłoniło mnie do zagrania w ich kierunku?
Ktoś pewnie pomyśli, że trzeba na głowę upaść aby grać przeciwko drużynie która w domu ma bilans 16-2-1 oraz serię pięciu kolejnych zwycięstw na własnym terenie, do tego na dzisiejszy mecz wystawia genialnego goalie (Rinne), który od meczu z 13 grudnia w San Jose (0:2) ma bilans 9-0-1 ! Otóż tak! Ten sam Rinne jakoś bardzo nie lubi grać przeciwko Orkom, co prawda to on bronił, gdy Wieśniaki wygrywały w Vancouver 2 listopada 3:1 jednak w ostatnich 9 startach w tej serii ma on bilans 2-4-1 z 3.56 GAA. Jak na takiego fachowca bilans wręcz kiepski. Jeśli dodać do tego świetne cyferki jakie mają bracia Sedinowie versus Predators - Henrik 45 pkt w 48 meczach a Daniel 39 pkt w 48 meczach wychodzi nam,że Nucks wcale nie muszą dziś być bez szans w starciu z Rinne i spółką. No i na deser taka oto ciekawostka:
  • Canucks are 13-3 in the last 16 meetings in Nashville.
  • Canucks are 5-2 in the last 7 meetings.

Dodam tylko, że dziś w zespole Orek wystąpi backup Millera a więc Eddie Lack i choć nie ma on takiej renomy jak Ryan jednak potrafi zagrać dobre zawody i na to właśnie dziś liczę a więc...Let&#39;s Go Canucks!!!
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Detroit Red Wings vs Buffalo Sabres

(O 5.5)
▶ [ 2.490 ] ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle Dziś mam duży ból głowy co do wyboru spotkania oraz typu. Najpierw przyszła myśl na przełamania Wild, potem na typ w stronę Rengers , ale ostatecznie wybrałem spotkanie w Buffalo. Napisze krótko bo tak naprawdę nie ma co za dużo pisać o tym spotkaniu. W tym spotkaniu obaj trenerzy stawiają na drugich bramkarzy. W bramce DRW stanie dziś Mrazek, zaś w brmace Szabel zobaczymy Neuvirth&#39;a. Wybór obsady bramki dla Babcock&#39;a jest raczej oczywisty. Zarówno Howard jak i Gustavsson zmagają się z drobnymi kontuzjami. Obsada bramki Sabres to raczej efekt, świetnego występu Neuvirth&#39;a przeciwko Błyskawicom gdzie zanotował 47 obron! Dziś myślę, że już tak dobrze nie będzie. Ostatnie spotkania drużyn raczej overowe. Dziś 5,5 jest jak najbardziej realne. Fajny kurs więc idę w tą stronę.

/Tak kolejka to istny koszmar! Widzę, że nie tylko dla mnie. Przerwa na oddech bo ten styczeń jest tragiczny.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Chłopy, nie chce być złym prorokiem ale sprawdziłem te zestawy spotkań to dzisiaj ewidetnie mi śmierdzi dwójkami poza Bruins, Stars i jakaś niespodzianką w przypadku wygranej Buffalo ze względu na brak Howarda w bramce czerwonych skrzydeł. Over 2.5 Buffalo też może być. Derby też bardziej wydaje mi się bedą dla wyspiarzy. Ja jednak zostaje przy swoim typie bo jednak pierwsza myśl zawsze najlepsza
Dallas Stars - Ottawa Senators
Gospodarze w lekkim dołku, brak zwycięstwa od 4 meczy. Dzisiaj przyjdzie im się mierzyć z Senatorami z Ottawy, którzy też specjalnie nie błyszcza, nie potrafia zagrać dobrze na zawołanie a tym spotkaniem zakończą swój roadtrip i wrócą do siebie na lodowisko. Ogólnie teraz forma obu drużyn podobna. Dziś byłbym skłonny grać śmiało na przełamanie gwiazd i tak też właśnie zagram. Po zaglądnieciu w lineupsy miało zabraknać Jamie Benn&#39;a(12G 24A), ze względu na uraz oraz Tylera Seguina(22G 26A) z powodu choroby. Na szczęście raczej tylko Fiddler out. Jeśli chodzi o tą dwójkę to napewno bardziej znączacy dla zespołu niż Fiddler. Brali udział w rannym treningu i wszystko jednak wskazuje na to, że prawdopobnie dzisiaj zagrają . Tym samym zmieniam swój typ(chciałem grać Stars z początku,po sprawdzeniu możliwych absencji kusiło mnie na Senators, ale po rozwianiu wątpliwości cisnę w gwiazdeczki)Jak wiemy pierwsza myśl zawsze najlepsza. Wyżej wymienieni gracze są najskuteczniejsi ze swojej drużyny - zdobyli dotychczas razem 84pkt w klasyfikacji kanadyjskiej - to głównie te dwa gagatki stanowią o siłe rażenia zespołu. Wiadomo, że dwóch gości wiosny nie czyni i zdaje sobie sprawe, że mogą być lekko osłabieni,ale gra cały zespól a tak pozatym Stars prócz tych gwiazd mają parę innych gwiazd w zespole, którzy potrafia wziąc sprawy w swoje ręce. Można się spodziewać dobrego występu Jasona Spezzy, który swoja kariere w NHL zaczynał w Senators i spędził tam pare ładnych lat. Napewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Hemsky też był zawodnikiem Kanadyjskiego teamu. Dodatkowa mobilizacja w skrócie. Ottawa nie wygrała z Dallas od 2007 i jeszcze przed paroma godzinami pisałem, że mogą się dzisiaj przełamać. Jednak na chwilę obecną dla mnie nic bardziej mylnego. Ostatnio w zasadzie wysokie zwycięstwo z kojotami 5-1 - przypomnieli sobie jak trafiać do siatki. Dzisiaj jednak Kari Lehtonen, który stanie za słupkami gospodarzy powinień im wybić z głowy strzelanie bramek. Ottawa bez większych oslabień,ale jakbym miał się ich doszukiwać to z kolei spokojnie mogę wskazać na bramkarza Senatorów. Robin Lehner(3.03 GAA) dziś zacznie, który przez równy miesiąć nie zanotował zwycięstwa i ja tu widzę kolejne &quot;za&quot; w strone Dallas. Ostatni raz gdy im zaufałem nie zawiedli mnie wygrywając wysoko - oby dzisiaj było tak samo.
propozycje:
Dallas ML @ 1,66 marathonbet ✅ 5-4
opcjonalnie:
Dallas over 2.5 goals (including OT/SO) @ 1,67 betsson ✅ 5 goals
Dallas 60&#39; @ 2,10 marathonbet ✅ 5-4
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New York Rangers - New York Islanders
{Over 5,5} @ 2,08 Betsson ! ⛔ ⛔
Tavares vs Nash
Dziś derby Nowego Yorku i trzeba poszukać tu jakichś ciekawych opcji. Także już mój wzrok idzie w stronę bramek. To chyba proste. Derby rządzą się swoimi prawami i obie drużyny będą stanowić najwyższy level nad swoim przeciwnikiem i na pewno dla nikogo nie będzie to spacerek. Strażnicy jak i Wyspiarze grają bardzo solidnie a podczas derbów linie są pokrywane, bo żaden zawodnik się nie oszczędza. Tavares od kilku tygodni gra chyba swój najlepszy hockey time. Jest w gazie i z pewnością defensywa Strażników dzisiaj będzie miała spore wyzwanie, aby go powstrzymać. Nie wydaję mi się abyśmy byli świadkami tutaj żmudnego, kipiącego nudą meczu. Wręcz przeciwnie. Nash też w końcu się przebudził, bo w tamtejszym sezonie jeszcze po kontuzji próbował się rozkręcać ale jednak nie do końca to wychodziło mu na dobre. Teraz już jest inaczej a może być tylko lepiej. Na pewno będziemy świadkami sporej ilości kar, dlatego bukmacher betcity ciekawe opcje tam proponuje, ale jak dla mnie pierwsza myśl over, to over.
:hokej: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
Bruins OT @ 1,61 Betsson ! ✅ ✅ 4:3
Drugie spotkanie jakie mam w planach pograć to jeszcze spotkanie w Bostonie. Błyskawice wczoraj zostali zdemolowani przez lotników (co mnie bardzo cieszy) i ich gra jeszcze w pierwszej tercji wyglądała całkiem poprawnie. W drugiej rozwiązał się worek z bramkami i nawet Stamer nie mógł sobie za dużo postrzelać. Oddający tylko jeden strzał na bramkę podczas powerplay, zamieniając na gola. Niedźwiadki powoli wychodzą z dołka i ich gra jest już regularniejsza. Bostonu gra zawsze jest agresywniejsza od pozostałych drużyn, bo tych kar popełniają masa co mecz. Ale i podczas tego fragmentu gry. Mają zaledwie 18,8% skuteczności podczas powerplay, natomiast Tampa ciut więcej bo 19,1% ale gra w przewadze to nie wszystko. Bruins to na ogół ekipa która jest solidniejsza i mająca w swoim rosterze również utalentowanych i pełnych determinacji zawodników, którzy potrafią wiele zwojować. Tampa, na pewno w nogach jeszcze będzie czuła wczorajszy mecz i nie spodziewam się raczej po nich nic dobrego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
J 7K

juanroman08

Forum VIP
I
Detroit Red Wings vs Buffalo Sabres
(O 5.5)
Dziś mam duży ból głowy co do wyboru spotkania oraz typu. Najpierw przyszła myśl na przełamania Wild, potem na typ w stronę Rengers , ale ostatecznie wybrałem spotkanie w Buffalo. Napisze krótko bo tak naprawdę nie ma co za dużo pisać o tym spotkaniu. W tym spotkaniu obaj trenerzy stawiają na drugich bramkarzy. W bramce DRW stanie dziś Mrazek, zaś w brmace Szabel zobaczymy Neuvirth&#39;a. Wybór obsady bramki dla Babcock&#39;a jest raczej oczywisty. Zarówno Howard jak i Gustavsson zmagają się z drobnymi kontuzjami. Obsada bramki Sabres to raczej efekt, świetnego występu Neuvirth&#39;a przeciwko Błyskawicom gdzie zanotował 47 obron! Dziś myślę, że już tak dobrze nie będzie. Ostatnie spotkania drużyn raczej overowe. Dziś 5,5 jest jak najbardziej realne. Fajny kurs więc idę w tą stronę.​
Również zastanawiam się nad overowym rozwiązaniem w tym meczu, ale bardziej interesuje mnie linia 4.5 na reg time. Niestety Sabres nie zachwycają swoją ofensywą, zdobywają średnio 1 maks 2 bramki, w przypadkach bardzo ekstremalnych jest to więcej niż 2 bramki, no ale tak jak Sparki wspomniał, w bramce DRW dziś Mrazek, który zastępuje kontuzjowanego Howard&#39;a, co prawda Czech nie jest jak na razie żadną rewelacją, ale jest raczej solidny i mam spore wahania co do tego jak sobie Buffalo z nim poradzą bo niestety trzeba tu powiedzieć jasno, jeśli gospodarze nie zdobędą minimum 2 bramek to Skrzydła same overa mogą nie pokryć. Z drugiej strony Neuvirth&#39;a raczej nie nazywałbym drugim bramkarzem, po prostu w Buffalo broni ten, kto prezentuje się lepiej na chwilę obecną to nie jest tak jak w innych ekipach gdzie dajmy na to taki Luongo zawali mecz i od razu siada w kolejnym na ławkę, tutaj raczej mamy do czynienia z rotacją. Michal to zresztą też Czech także pojedynek Czeski w bramkach, a co do samego goalie Sabres to jego forma jest mało stabilna i po tym lepszym występie wydaje mi się że Detroit troszkę go poobija. Suma summarum, bramki powinny paść, jeśli gospodarze załapią wiatr to tylko lepiej dla widowiska, jeśli nie to może się skończyć na 1:3 lub czarny scenariusz 1:2 i nic z overka nie będzie. Od gości oczekuje 3-4 bramek, stać ich na to na pewno bo już raz pokazali, że nawet przegrywając u siebie 1:3 z Sabres, potrafili wyciągnąć wynik na 6:3.
Optymalnie to 2:4 lub 2:5 :cool:

over 4.5 / 1.77 B.win
⛔ Detroit i overek we wtorki to dwa sprzeczne pojęcia ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche

Z dzisiejszej bogatej oferty najbardziej wpadło w oko spotkanie rozgrywane w Raleigh, gdzie tamtejsi Hurricanes podejmą bedących b2b gości z Denver. Goście rozegrali wczoraj solidne zawody w Stolicy i mimo porażki zostawili po sobie dobre wrażenie. Dziś zmierzą sie z ekipą, która ten sezon może już spisać na straty. Hurricanes w tym sezonie prezentują sie przeciętnie i niczego tym samym nie urywają. W bramce dziś Khudobin, a zatem backup Warda. W starciu z ofensywnymi Avalanche może mieć spory problem, ponieważ obrońcy bedący przed nim nie stanowią wystarczającego wsparcia. Między słupkami gości stanie Pickard, który został stałym zmiennikiem Warłamowa w świetle słabej dyspozycji Reto Berry. W ogólnym rozrachunku to co prezentują aktualnie goście jest jak najbardziej do przyjęcia. W ich grze widać większą pewność siebie, co odrazu można wywnioskować po ostatnich wynikach. Co do gospodarzy tak jak mówiłem. Z przodu jeszcze jako tako, lecz w defensywie leżą i kwiczą. Avs z ambitnym Pickardem nie pozostawią tutaj złudzeń. Celuje w ich sweep sezonowy nad gospodarzami.
Avalanche OT 2,22 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs [4-0]
Typ: Toronto Maple Leafs ML ⛔⛔⛔
@ 2.65
Bet365


Dziś wchodzę w typ jeszcze bardziej nie realny aniżeli ten wczorajszy. Gram go głównie z racji tego, iż wczoraj bodajże z jednym wyjątkiem wszystkie starcia z karty dnia padły łupem faworytów. Dziś po cichu liczę na mocnego doga.
Argumentów czysto sportowych przemawiających za moim wyborem nie posiadam bo po prostu ich nie ma. Zdecydowałem się pograć na pogrążonych w kryzysie graczy Toronto Maple Leafs, którzy gościć dziś będą w Honda Center u współliderów konferencji zachodniej a więc Anaheim Ducks.
Gospodarze prezentują się bardzo dobrze w tym sezonie jednak zdecydowaną większość swoich spotkań rozstrzygają różnicą tylko jednej bramki (tak było we wszystkich 11 zwycięstwach spośród 15 ostatnich spotkań w Honda Center) co pokazuje, że tak na prawdę jakoś nie potrafią zdominować swojego rywala od początku do końca nie pozwalając mu dojść do głosu w trakcie meczu. Oczywiście nie twierdzę, iż wygrywają tylko z wielką dozą farta bo w ich grze emanują znakomicie wypracowane schematy które przynoszą zamierzone efekty. Świetny sezon rozgrywa Getzlaf, który jest najlepiej punktującym zawodnikiem Kaczorów jednak nie mogę się powstrzymać by nie dać mu pstryczka w nos i nie napisać w tym miejscu, że Toronto jest jedyną drużyną w lidze której Ryan jeszcze nie strzelił gola (notując 6 asyst) a miał na to już 6 okazji.
Naprzeciwko nim staje dziś drużyna, która pomimo wielkiemu potencjałowi jaki w swoim rosterze posiada zawodzi w tej kampanii na całego co poskutkowało niedawną zmianą na stanowisku trenera. I tak Carlyle&#39;a zastąpiono tymczasowym coachem Peterem Horackiem co póki co poskutkowało poprawą gry w defensywie co przede wszystkim pokazuje ilość strzałów jakie rywale oddają w starciach z Maple Leafs (w ostatnich 3 to średnio 22 SOG/PG a we wcześniejszych 40 meczach ta średnia wynosiła 34.4) także różnica jest znacząca. Niestety dla Klonowych Liści nie przekłada się to na wyniki. Po zmianie trenera wygrali co prawda u siebie z Columbus (5:2) ale musieli także uznać wyższość Washingtonu na własnym terenie czy ostatnio Los Angeles w Kalifornii.
Reasumując jedyną rzeczą przemawiającą za Toronto jest bilans h2h jaki mają oni z Anaheim. Wygrali ostatnie 6 bezpośrednich starć, bijąc podczas nich Kaczki w bilansie bramkowym w stosunku 29:12! Obsada bramki jeszcze nie jest znana choć spodziewam się ujrzeć w zespole Toronto Jonathana Berniera, który ma bilans vs Ducks 5-0-1 z 1.65 GAA i zaczynał 3 ostatnie mecze Klonowych Liści. Typ tak jak mówię nie posiada żadnych racjonalnych podstaw do gry. Liczę po prostu na to, że Leafs po raz kolejny pokażą, że potrafią grać z zespołem z Honda Center i zaczną powoli wychodzić z kryzysu, więc jak mawiał klasyk...Let&#39;s Go Maple Leafs!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens

Jackets po trzech dniach odpoczynku zagrają po raz kolejny na własnym lodzie i tym razem ich rywalami bedą Canadiens. Goście tym samym rozpoczynają b2b, który to zakończą jutro w Ottawie. Jedni i drudzy przegrali po dwa spotkania z rzędu. W przypadku Jackets przyczyna było według mnie zmęczenie road tripem, ale jeśli chodzi o Habs, to należy przyznać że znów łapią dołek. Jackets na własnej tafli to zespół zadziorny i nieustępliwy. W ostatnim spotkaniu z Isles było po nich widać zmęczenie, co od razu można wywnioskować po wyniku i strzałach na bramke. Dzisiejszego dnia przewiduje powrót do poziomu, jaki prezentowali w Grudniu, czyli bezpardowa ofensywa i pewny Bobrowski z tyłu. Canadiens słyną z tego, iż miewają okresy bardzo dobrej gry, by potem naraz wpaść w dołek i przegrać kilka pod rząd podobnie zresztą jak Leafs. Dziś w ich bramce zobaczym nominalnego startera, a więc Careya Prica. Poziom jaki prezentują jest według mnie podobny do tego, co prezentuje Bobrowski, lecz to starter dzisiejszych gospodarzy częściej ratuje swoją ekipę z opresji. Popularni Habs są faworytem tego spotkania, jednakże wracający Jackets powinni ich dzisiaj niemile zaskoczyć. Od powrotu Bobrowskiego i kilku czołowych zawodników po urazach są niezwykle zdesperowani i są w stanie wygrać z dosłownie każdym. Proponuje gospodarzy.
Jackets OT 2,11 Pinnacle ⛔
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.
St.Louis Blues - Detroit Red Wings [2-3 F/OT]
Typ: Detroit Red Wings incl.OT ML ✅ ????
@ 2.50
Bet365


Co prawda idzie jak po grudzie jednak spróbuję dziś jeszcze raz!
St.Louis Blues kontynuują swój homestand i póki co po 3 spotkaniach u siebie mają komplet zwycięstw (aktualny ich zwycięski streak obejmuje aż 5 spotkań) dziś jednak czeka ich chyba najtrudniejszy egzamin do zdania podczas tej 7-meczowej passy gier w Scottrade Center, gdyż gościć będą Detroit Red Wings którzy z kolei kończą 6-meczowy road trip.
Gospodarze dowodzeni przez swojego młodego lidera Tarasenke grają w tym sezonie jak z nut (paradoks :razz ???? a Władimir jest w czołówce zarówno strzelców jak i w punktacji kanadyjskiej. Dodatkowo chyba ustabilizowała się sytuacja w obsadzie bramki Nutek, gdzie pewne miejsce po kontuzji ma Brian Elliott i to on dziś będzie bronił po tym jak odpoczywał w dwóch ostatnich meczach z Caroliną i Edmonton. Blues mają jeden z najlepszych bilansów domowych w lidze (16-4-1) ale dziś gościć będą zespół który potrafi grać w Missouri - pytanie tylko czy Red Wings w aktualnej dyspozycji są w stanie nawiązać równorzędną walkę z rozpędzonymi gospodarzami. Śmiem twierdzić, że tak! Mają co prawda problemy z obsadą bramki bo zarówno Gustavsson jak i Howard są kontuzjowani jednak moim zdaniem ich młody goalie Petr Mrazek nie wiele ustępuje umiejętnościami swoim starszym kolegom i jak dobrze wejdzie w mecz może być ścianą nie do przebicia (choćby ostatni mecz obu ekip z 13 kwietnia, gdzie w St.Louis zaliczył shotout zatrzymując wszystkie 23 strzały Nutek a Detroit wygrało 3:0). Zresztą jak podkreślają sami gracze Skrzydeł mocno wierzą w swojego młodszego kolegę, iż może grać bardzo dobrze i stać się etatowym goalie drużyny.
Czynnikiem który skłonił mnie do zagrania w kierunku Detroit jest ich umiejętność gry przeciwko Blues. Wszak potrafili wygrać aż 22 spotkania podczas ostatnich 33 wizyt w Missouri. Wiadomo mecz meczowi nie równy ale czy rzeczywiście Red Wings są w tak kiepskiej dyspozycji aby dawać na ich zwycięstwo kurs rzędu 2.50? Moim zdaniem nie i dlatego ja w to wchodzę. Przecież w ostatnich 10 meczach mają bilans 6-4.
Dodatkowo Detroit ma chyba jakiś patent na Elliotta skoro jego bilans vs. Red Wings to 3-6-1 z 2.49 GAA. Wierzę, że Datsyuk i Zetterberg wspierani przez &quot;swoich&quot; młodych wilczków będą w stanie niejednokrotnie rozpracować defense Nutek i umieścić krążek w bramce Elliotta...Let&#39;s Go Red Wings!!!
  • Red Wings are 22-10-1 in the last 33 meetings in St. Louis.
  • Red Wings are 53-26-4 in the last 83 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Florida Panthers - Colorado Avalanche

Typ: Florida Panthers / 1,86 ⛔ WYNIK 2:4
Bet365​


W BB&amp;T Center na Florydzie dojdzie do spotkania, w którym miejscowe Pantery podejmować będą ekipa Lawin z Colorado. Gospodarze w tym sezonie mają dość spore amibcje by powalczyć o playoffy będąc obecnie na 9 pozycji w konferencji wschodniej, tracąc 3 punkty do 8 miejsca premiowanego grą w posteseason. To będzię nie lada sztuka patrząc na zespoły, które obecnie znajdują się w top 8 konferencji, także za plecami Florydy czają się zespoły, które także mają apetyt na grę w playoffach - Toronto, Ottawa czy Philadelphia. Oczywiście można powiedzieć, że jeszcze jest za wcześnie by pisać o tym, lecz lepiej nie dać się zdystansować bo będzie to potem trudne to nadgonienia. Ostatnie spotkanie nie może być zaliczone do udanych dla graczy z Florydy, gdyż dostali srogie lanie od Odrzutowców na wyjeździe 2:8,zacytuje tutaj gracza Panter - Brada Boyes&#39;a: &quot;I think my son who&#39;s 11 months now, he probably could have scored a couple tonight, too&quot; ???? , lecz pozostałe trzy spotkania wyjazdowe po kanadzie wygrali kolejno z Vancouver, Calgary i Edmonton, wszystkie w reg. time, tak więc można powiedzieć, że mecz w Winnipeg można zaliczyć jako wpadka, gdyż cała drużyna zawaliła. ostatnie dwa spotkania druzyny z Colorado to wyjazdowe porazki z Washington Capitals i z Caroilną Hurricanes po karnych. Ostatnia druzyna ligi zdominowała ofensywnie dryżynę Lawin oddając aż 46 strzałów. Ostatnimi czasy defensywa gości pozostawia wiele d życzenia, gdyż dają przeciwnikom za duzo okazji do oddania strzałów. W ostatnich pięciu spotkaniach przeciwnicy oddawali średnio 43,2 strzałów na bramke. Myślę, że jeśli dzisiaj goście znowu dopuszczą do tak wielu strzałów, mecz powinien skończyć się wygraną gospodarzy, tym bardziej, że jest to idealna sytuacja do przełamania się jeśli chodzi o gre z power play, która Floryda nie olśniewa z średnią 13%, warto dodać, że w ostatnich pięciu spotkaniach nie udało im się wykorzystać ani jednej przewagi, a mieli ich aż 13.

Dallas Stars - Winnipeg Jets

Typ:
Winnipeg Jets ML OT / 2,15✅ WYNIK 1:2
over 5,5 / 1,80 ⛔
Bet365​


Drugim spotkaniem jakie wpadło mi w oko jest starcie Gwiazd z Odrzutowcami w AAC. Winnipeg jest obecnie najlepiej grającą druzyną na wyjazdach oraz strzelającą ostatnio dośc sporą liczbę goli, jak na przykład w ostatnim opisywanym wyżej spotkaniu 8:2, czy strzeleniu po 4 gole w spotkaniach z Ducks i Kings. Z kolei drużyna z Dallas nie jest mocarzem jeśli chodzi o blok defensywny oddając średnio 3,29 gola na mecz strzelając przy tym średnio 3,07 gola, tak więc jest to dośc overova druzyna. Na ostatnie pięc spotkań ekipy Dallas Stars aż 4 z nich skończyło się z wynikiem powyżej 5,5 gola w spotkaniu, identycznie sytuacja wygląda także z ekipą Winnipeg Jets. tak więć jeśli połączymy dość dobrze ostatnio spisującą się ofensywę Winnipeg oraz grającą słabiej w obronie lecz także strzeląjącą dużo bramek ekipę Dallas powinniśmy uzyskać wynik, którym padnie więcej niż 5 bramek. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi druzynami, które rozegrali dośc niedawno bo 10 grudnia 2014r. skończyło się wyjazdową wygraną Winnipeg 2:5, a w ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy Dallas a Winnipeg, Odrzutowce strzelili aż 17 bramek. Dzisiejszej nocy na pewno zapowiada się dośc ciekawe spotkanie, gdzie nie powinno zabraknąć bramek i mam nadzieję, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie druyżna z Kanady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Osobiście jestem pod wrażeniem tego, co zdołali dokonać w ostatnich tygodniach Rangersi. Owszem, ten zespół posiada należyty potencjał i tylko kwestią czasu było , nim cały zespół powróci do &quot;zdrowia&quot; i zamieni się w maszynkę do zdobywania punktów. Nie mniej jednak zgarnięcie całej puli z kalifornijskiego tripu robi wrażenie i należą się słowa uznania, w szczególności do samego trenera, który w krótkim czasie złączył wszystko do kupy. Po wspominanym wyczynie przyszedł moment zadyszki i delikatne lanie spuszczone w derbach przez Wyspiarzy - oczywiście można to usprawiedliwić po tak długiej delegacji. Sądzę jednak że kolejne dwa dni poświęcone regeneracji w zupełności wystarczy i można spokojnie zgarniać kolejne żniwa. Boston niegdyś uznawany za twierdzę, w tym sezonie jest relatywnie łatwiejszym łupem i mogę szczerze powiedzieć, że Rangersi są lepszym zespołem i nawet wystawiony backup nie musi dziś wcale stwarzać różnicy w tym starciu. Stawiam na gości.

New York Rangers OT @ Boston Bruins [2,19] PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Minnesota Wild

Wild kończą druzgocący road trip w Buffalo, gdzie przyjdzie im sie zmierzyć z tamtejszymi Sabres. Obie ekipy przegrywają w ostatnim czasie wszystko jak leci i dziś jedna z nich zakończy niemoc. Po dokładnym przyjrzeniu sie temu spotkaniu muszę przyznać, że to gospodarze bedą mieć wiecej do zaoferowania. Goście z związku z słabą dyspozycji Backstroma sprowadzili wczoraj Dubnyka z Coyotes. Były starter Oilers jak dla mnie nie będzie zbawcą dla zespołu z Minnesoty. Dobrym netminderem nigdy nie był i oczywiście już nie będzie. Wild ponadto zagrają dzisiaj bez zawieszonego lidera defensywy w osobie Ryana Sutera. To wprowadzi chaos na tyłach i otworzy droge rządnym przełamania gospodarzom do podziurawienia Dubnyka. Ekipa z St Paul potrzebuje zmian od zaraz. Pierwsze co powinni zrobić to bezzwłocznie zwolnić trenera Mika Yeo, który mimo posiadania perspektywicznego składu nie potrafi wydobyć z niego choćby połowy potencjału. Sabres po kilku słabym spotkaniach znów zaczynają grać i lepiej, tak więc dziś spodziewam sie po nich kolejnego wystrzału. W bramce Enroth, który prezentuje sie solidnie i według mnie powinien być dziś solidną podporą swojej ekipy, miedzy innymi dlatego, że będzie bronił strzały dobrze znanych sobie byłych graczy Sabres Vanka i Pominvilla. Wild są pogrążeni w głębokim w kryzysie i na ten moment nie ma tam czego zbierać. W moim odczuciu Sabres mają wszystko by dopełnić na gościach dzieła zniszczenia i tak też dziś gram.
Sabres OT 2,54 Pinnacle ⛔ ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Penguins wciąż zmagają się z licznymi kontuzjami, jednak jakościowo wypadają zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym miesiącu. Skuteczność powala, funkcjonują specjalne fragmenty, a obie linie z Crosbym i Malkinem na czele konsekwentnie deklasują w okresie swojej świetlności. Sprowadzenie Perrona to niezłe uzupełnienie i miał już okazję uczestniczyć w destrukcji Wild sprzed dwóch dni , gdzie zainkasował 2 gole i asystę. Dzisiejszy przeciwnik to nieco wyższa półka i sami Isles udowodnili , że to jeden wielki &#39;deal&#39; tego sezonu.

Na &#39;wyspie&#39; nie gra się łatwo, ponadto Penguins przegrali już tam w tym sezonie (u siebie z resztą też) i tym razem nie ma innej opcji, niż wyłapanie wielkiego rewanżu. Szczerze mówiąc ciężko wytypować zwycięzcę tego spotkania, ale dla mnie osobiście Penguins to wciąż lepszy i doświadczony team, który ma mimo wszystko więcej w zanadrzu, a przy dobrych wiatrach można tutaj wyłapać dwa punkty, patrząc przede wszystkim na ich ostatnią skuteczność i bardzo dobry bilans w NY w okresie kilku ostatnich sezonów.

Wyspiarzy ponadto czekają dwa spotkania z rzędu, dziś oraz jutro w Montrealu.

Stawiam na gości.

Pittsburgh Penguins OT @ New York Islanders [2,11] PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
vs.
Columbus Blue Jackets - New York Rangers [1-2 F]
Typ: Columbus Blue Jackets incl.OT ML ⛔⛔⛔
@ 2.19
Pinnacle


Columbus Blue Jackets po serii 3 porażek z rzędu podejmują dziś na własnym terenie New York Rangers. Moim zdaniem gospodarzy stać w dzisiejszym spotkaniu na przełamanie! Strażnicy co prawda zgarnęli komplet z kalifornijskiego tripu jednak już w kolejnych spotkaniach musieli uznać wyższość rywali - najpierw w derbach z Islanders i minionej nocki z Bruins ulegając w obu spotkaniach po 3:0.
Ogólnie rzecz biorąc Rangers nie mają teraz najłatwiejszego kalendarza gdyż już pojutrze przyjdzie im się zmierzyć w Pittsburghu z Penguins.
Gospodarze natomiast jeszcze miesiąc temu kosili wszystkich (szczególnie u siebie) aż miło lecz od jakiegoś czasu coś się zacięło i wpadli w dołek z formą. Dla nich ten dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny, gdyż już jutro grają w Bostonie z rozpędzonymi Bruins i jeśli ten dzisiejszy mecz przegrają passa porażek może się wydłużyć do 5. Trzeba przyznać, że porażka w ostatnim spotkaniu Kurtek w Nationwide Arena była bardzo &quot;frajerska&quot;. Na 8,5 minuty przed końcem spotkania gospodarze prowadzili 2:0 i nic nie zapowiadało, że mogą ten mecz przegrać. Jednak 3 gole stracone podczas gry w osłabieniu w przeciągu 4 minut zabiły ich całkowicie. Uważam, że jeśli gospodarze unikną głupiego łapania kar (z Habs mieli aż 7) to są w stanie wrócić na zwycięską ścieżkę. Dziś co prawda rywal extremalnie trudny w dodatku z powracającym po odpoczynku Lundqvistem między słupkami (11-2-0 z 1.76 GAA od 8 grudnia!) jednak gracze Kurtek niejednokrotnie udowadniali, że potrafią znaleźć i na niego sposób. Wszak jego rekord vs. Blue Jackets szału nie robi (4-3-1 z 2.77 GAA w 8 spotkaniach).
W zespole gospodarzy zapewne będzie bronił Bobrovsky (3-5-1 z 2.70 GAA w 10 spotkaniach ze Strażnikami).
Tak jak mówię bet ciężki do ogarnięcia jednak nie niemożliwy. Jeśli gospodarzom uda się zneutralizować lidera gości Ricka Nasha i znajdą sposób na Henrika w bramce może im się udać pokonać Rangersów a więc...Let&#39;s Go Blue Jackets!!!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New Yorki Islanders - Pittsburgh Penguins
Islanders OT @ 1,82 Unibet ! ✅ ✅ 6:3 Okposo pozamiatał :cool:

Pewnie większość zdziwi dzisiejsze moje stawianie, ale coś mi to mówi że to dziś Wyspiarze będą dziś świętować. Mecz nie będzie spacerkiem a samo spotkanie nie będzie łatwe dla obu ekip. Pingwini będą za wszelką cenę chcieli udowodnić sobie, że w Nowym Jorku potrafią wygrywać. Tak jak to robili jeszcze podczas playoff. Ale tak silnie i zmotywowana po derbach ekipa jaką są Isles, na pewno nie będzie łatwo pokonać. Ja jednak pójdę w stronę gospodarzy i zaufam ich formie. Podczas derbów Nowego Jorku zdeklasowali Strażników. Mało tego, próbowali jeszcze strzelić kilka bramek ale już wtedy zabrakło skuteczności. Choć i tak wielką robotę jaką ostatnio odwala w zespole Isles jest zawodnik Lee. Koleś o potencjale który dopiero w nim drzemie od początku sezonu bo jeszcze w tamtym go nie widziałem, żeby takie wyniki notował jakie teraz. Szybko znajdujący się pod polem bramkarza i szybko widzący kiedy dobrze ulokować gumę w sieci. Wyspiarze traktują mecze z Pingwinami zawsze o wielką stawkę. Prawie jak finały po puchar Stanleya. Będzie to na pewno podwójna motywacja jak i dla jednych, jak i drugich aby przechylić szalę na swoją korzyść. Crosby ostatnio zapieczętował wygraną w Montrealu w dogrywce, dziś też na niego będzie trzeba uważać. Bo jest jak wiadomo ikoną w Pittsburgh i to on będzie kreatorem największych wyzwań w tym meczu. Grają bardzo solidnie podczas power play, a jeszcze do tego mnóstwo strzelają na bramkę, choć dzisiejsi gospodarze też się przy tym nie oszczędzają. Mimo wszystko spodziewam się że Wyspiarze podtrzymają formę i zgarną punkty na swoją korzyść mimo że kolejne starcie również mają nie łatwe bo z Habs. W takich meczach jak ten na pewno zobaczymy dużo walki, dużo naszpikowanych akcji. Spodziewam się dobrego meczu, zaciętego przede wszystkim ale z lekką nawiązką dla Wyspiarzy. Patent mają, tylko żeby ich pewność nie zgubiła a będzie dobrze. Stawiam na gospodarzy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Nashville Predators - Washigton Capitals

Capitals zawitaja dziś do Nashville i będzie to tym samym sentymentalny powrót ich trenera Barrego Trotza do miasta, w którym miał okazje od 1998 roku budować i rozwijać ekipe, z którą dzisiejszej nocy zmierzą sie jego obecni podopieczni. Predators to w tym sezonie pany i władcy własnej tafli. Od początku sezonu przegrali tu zaledwie trzykrotnie w tym raz po dogrywce. Tworzą solidny defensywny kolektyw ze świetnym bramkarzem oraz dostatecznie skutecznymi formacjami ataku. Caps to całkowite przeciwieństwo w porównaniu do stylu gry miejscowych. Ich gra nastawiona jest na otwarty hokej, co przeważnie wpływa negatywnie na najważniejsze spotkania sezonu. Właśnie dlatego, by zmienić wizerunek teamu na bardziej defensywny ściągnięto do stolicy trenera Trotza. Gospodarze na przestrzeni ostatnich dni stracili na miesiąc ojca dotychczasowych sukcesów w osobie Pekki Rinne. Zastępujący go Hutton to już nie ta półka i z nim na tyłach Preds nie zagrają już tak pewnie jak dotychczas nas do tego przyzwyczaili. Jeśli chodzi o gości, to trzeba przyznać że praca ich nowego szkoleniowca wkońcu przynosi rezultaty. Świetną dyspozycje złapał Holtby i wyrasta na pewnego startera w ekipie Stołecznych. Moim zdaniem Predators wkońcu zaliczą blamaż i w mojej ocenie dzisiejsi goście są tym zespołem, który zgarnie na tafli w Tennessee komplet punktów. Ich gra w ostatnim czasie naprawde zadowala i zmierza w dobrym kierunku. Ovi i spółka nie pozostawią dziś złudzień i sprowadza gospodarzy do szarej rzeczywistości. Stawiam na gości.
Capitals OT 2,04 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
farson 52

farson

Użytkownik
Buffalo Sabres vs Philadelphia Flyers

Dzisiejszej nocy gracze z Phily goszczą w Buffalo. W tym sezonie Sabres są chłopcami do bicia i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić. Bardzo słaba gra w obronie, to samo w ataku. Na ostatnie 5 spotkań, zaliczyli 5 trafień przy 19 straconych bramkach co mówi samo za siebie. Między słupkami w Buffalo stanie Enroth lub Neuvirth, z których każdy może się &quot;pochwalić&quot; jednym z gorszych w lidze Sv% oraz GAA. Naprzeciw nich w ataku mamy takie postacie jak Giroux, czy ostatnio wyróżniającego się Voracka, którzy zostali wybrani do All-Stars. W dwóch ostatnich spotkaniach bez rewelacji, bo skończyło się porażkami i w ataku za wiele nie zdziałali, ale od czego jest Sabres jak nie od tego, by pomóc stanąć na nogi? ;) Udało się Minnesocie, to i powinno się udać Flyers.
Philadelphia Flyers 60&#39;@1.87 Betsson✅
Florida Panthers vs Edmonton Oilers

Przyznam szczerze, że nie zwracałem zbytniej uwagi na spotkania Panter i sugeruje się tutaj znajomością gry Edmonton oraz statystykami. Olejarze są drużyną, która najlepiej czuje się u siebie. Na wyjeździe wygrali tylko dwukrotnie jak do tej pory, z czego jedno ze spotkań z Buffalo co jest dość znamienne. Pantery u siebie jeszcze przed nowym rokiem potrafiły sobie poradzić z takimi zespołami jak Penguins, Leafs, czy Capitals, więc w tym meczu skłaniam się ku ich wygranej w regulaminowym czasie gry.
Florida Panthers 60&#39;@1.83 Betsson⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom