>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

New York Rangers 60&#39; vs Boston Bruins

▶ [ 2.470 ] ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Ja z kolei dziś idę w stronę Rengers, który ostatnio dostali srogie lanie od Habs. Słaby występ Lundqvista odbił się echem w hokejowych mediach. Zarówno cała ekipa z Nowego Jorku jak i sam w/w goalie mają dziś coś do udowodnienia. Ostatni mecz mimo optycznej przewagi wcale im nie wyszedł więc dziś czas, aby zmazać ten blamaż. W bramce wystąpi nikt inny jak wspomniany Henrik więc będzie miał okazję do rewanżu. Gospodarzami dzisiejszego spotkania będą Bruins, którzy są w ostatnim czasie na sporym gazie. Co prawda ostatnie dwa spotkania nie były jakieś szczególnie udane pod względem formy na lodzie jednak udało się je wygrać, a nic tak nie buduje morali w zespole jak wygrane mecze. W bramce zobaczymy Raska. Hala TD Garden wypełni się dziś na pewno po brzegi bo takie mecze nie zdarzają się często w sezonie. W mojej opinii będzie to zacięte spotkanie jednak zdecyduje się zaufać ekipie Strażników. Kurs fajny, a w tej chwili jeszcze lepszy. Pograłem to koło południa kiedy Rengers byli jeszcze faworytem tego spotkania w obawie, że kursy spadną, ale stało się odwrotnie więc teraz Wy korzystajcie.
:hokej:

New York Islanders 60&#39;
vs Florida Panthers

▶ [ 2.420 ]⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Konsekwentnie w stronę Nowojorczyków. Tutaj nie będę się rozpisywał. Przeczucie mówi mi, że Wyspiarze pokonają będącą ostatnio w słabej formie ekipę z Florydy.
/Moje typy to ostatnio jakaś katastrofa :?
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Boston Bruins - New York Rangers

Po dniu przerwy związanym z amerykańskim świętem dziękczynienia Bruins wracają na własną tafle w TD Garden, gdzie zmierzą sie z Rangers. Goście po świetnym okresie zostali przed dwoma dniami sprowadzeni na ziemie w meczu na szczycie konferencji z Canadiens. Tutaj trafią na zespół być może i słabszy kadrowo, ale za to zdecydowanie bardziej podbudowany ostatnimi sukcesami. Bruins po cieżkich bojach zdobyli kolejno tafle w Toronto i Detroit. Teraz już na własnym lodzie należy ten cykl przedłużyć. Gospodarze odzyskali wszystkie swoje brakujące ogniwa z października i nowymi odkryciami w składzie w osobach Vatrano i Millera mają ambicje powrócić po roku przerwy do fazy posezonowej. Nowojorczykom tafla w Bostonie niespecjalnie służy, to też przewiduje ich drugą porażke z rzędu w starciu z co raz bardziej czującymi krew Niedźwiadkami.
Bruins OT 1,94 Pinnacle ✅
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Wild - Jets
Pominville strzeli gola
4,0 Betsson⛔ cała drużyna kiepsko
Zanim przejdę do analizy zaznaczę, że jestem srodze rozczarowany kursem. Nie ma tu za grosz logiki. Wierzcie mi na słowo, ale nie dalej jak 3 sezony temu można było łapać kursy rzędu 5,60 na Getzlafa, kiedy ten przeżywał chyba najdłuższy kryzys w swojej karierze (choć miał kilka trafień na koncie!). Tutaj mamy Jasona, który od 20 (!) spotkań nie strzelił bramki i kursy oscylują na wysokości ~4, co przy @3,20 wystawionym przez Fortunę zakrawa na śmieszność. Scoring depth w Minnesocie jest na tyle dobra, że tym bardziej dziwi mnie taki stan rzeczy. Niestety, nie zawsze będzie po mojej myśli i trzeba przyjąć ten kurs takim jaki jest ;)
Myślę, że wielu zrazi się (i słusznie) po przeczytaniu, że #29 nie celebrował gola w ostatnich 20 spotkaniach. To najdłuższe pasmo niepowodzeń od początku kariery w NHL. Nie sądzę, że kiedykolwiek zbliżył się choćby do bariery 15GP bez bramki. Moja propozycja w żadnym wypadku nie jest jakimś złotym strzałem, ale jeśli miałoby się udać, to na pewno będzie na taki strzał wyglądać, bo nawet nie chcę przytaczać ile minut minęło od ostatniego trafienia Pommera. Ciężko stwierdzić co tak naprawdę stało się z Jasonem, tak samo jak nie sposób wytłumaczyć ostry zjazd Voracka. Należy się pogodzić z tym, że każdy sezon przynosi nam kilka niemiłych niespodzianek, a my jako obserwatorzy możemy tylko domniemać, co takiego się dzieje. W przypadkach podobnych do tego widniejącego w tytule, zawsze staram się podejść do sprawy bardziej analitycznie, co nie znaczy, że rozwiązanie musi być wybitnie skomplikowane. Jason najzwyczajniej w świecie nie potrafi strzelić gola, na co złożyło się sporo czynników, z permanentnym brakiem szczęścia na czele. RW Minnesoty z całą pewnością jest ciut wolniejszy niż zwykle i trochę zagłuszył swój zmysł do strzelania bramek, w co ciężko uwierzyć jeżeli mówimy o zawodniku który barierę 30 bramek osiągał trzykrotnie, a minimum 20 bramek aż czterokrotnie. Jason ma problem z oddawaniem strzału z dobrej pozycji, nie kombinuje próbując strzelać zza zasłony, najczęściej lutuje z relatywnie dużych odległości, i choć jego strzał nie uległ regresowi, bo to wciąż ta sama moc, to ciężko oczekiwać, że bramkarz mający przed sobą zawodnika który próbuje go zamordować strzałem niemalże spod blue line nagle puści jakiegoś farfocla. Pommer rzadko wjeżdża w to, na co za oceanem mówią high percentage areas, czyli miejsca w których wprost ze statystyk wynika najczęściej padają bramki, a jeśli już to robi, to albo zbyt wolno, albo ma wybitnego pecha i komuś uda się zablokować jego uderzenie czy też goalie stanie na wysokości zadania. Z poprzeczką też nie zostaną kolegami, bo chyba dwukrotnie w nią trafiał. Część kibiców już określiła go mianem &quot;done&quot;, ale ja już widziałem tylu &quot;done&quot; zawodników, że mam ochotę się tylko roześmiać. Oczywiście najlepszym przykładem będzie tutaj Vanek, którego sympatycy Wild chcieli oskórować i wróżyli mu karierę w Europie, bo tylko tam się nadaje, a obecnie chcą mu stawiać ołtarze. Jason wciąż robi sporo dobrego, fajna liczba A, cichy bohater spotkania z Nashville, sporo mrówczej pracy w d-zone. Yeo wreszcie zdejmie z niego trochę presji, bo dzisiaj będzie ślizgał się w trzeciej linii z Vankiem. Granlund nie jest partnerem dla niego i z tą zmianą zwlekano zbyt długo. W swoim prime time Jason miał wszystko, żeby być dominującym skrzydłowym i w dużym stopniu to wykorzystał. Jako kapitan w Buffalo wstydu nie przyniósł, miał dobry wpływ na drużynę, a podczas PO zawsze podkręcał tempo. Przez jego trafienie w 5 meczu serii z Senators, Rick Jeanneret prawie stracił przytomność z ekscytacji wykrzykując słynne teraz w Minesocie słowa: &quot;Oh, do you believe? Now do you believe? These guys are good, scary good!&quot;, czy jakoś tak. Wmurowało mnie wtedy w fotel. Był to jeden z pierwszych pokazów doskonałego stickhandlingu Pommera. Warto też dodać, że gol Jasona jawi się jako pierwsze trafienie w dogrywce, które zadecydowało o wyniku serii PO w całej historii NHL. #29 prawdopodobnie już nigdy nie sprezentuje nam sezonu z +30G, ale wciąż może krążyć w okolicach ~20. Nikt w ekipie Wild nie zdobył więcej punktów przeciwko Jets, niż właśnie Pommer (łącznie 33 pts). Kto wie, czy to nie najlepsza okazja do rozwiązania worka z bramkami. A jeśli nie worka, to chociaż małego woreczka, bo od czegoś trzeba zacząć, a Jason wcale nie gra tak źle, jak o nim piszą. Niemniej dzisiaj nie szaleję ze stawką, pazerność nie popłaca. Startujemy bardzo wcześnie, bo już za godzinkę.
 
deepred 735,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Główny bet, czyli zwycięstwo Bruins zaksięgowane, więc teraz czas na obrót kapitałem i próba ustrzelenia kolejnego betu, tym razem na playerka, a nawet dwóch.

Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
Ryan Johansen to score @3,80 betsson ✅✅ ????
Mądrą rzecz napisał @Yem. Na Pommera powinien być znacznie wyższy kurs, ewentualnie zdecydowanie niższy na Johansena. Skoro na Pommera płacą ledwo ponad 4, to tutaj mamy value alert. Przynajmniej w moim odczuciu. Po kolei.
Kurteczki zaczynają wracać na dobre tory, dobrą wiadomością jest fakt, że niedawno wyleczył się Dubinsky i wzmocnił atak Kurtek. Chyba jedynie tym można się kierować zastanawiając się nad tak wysokim kursem na gola Johansena. Dzisiaj Dubinsky dostanie z pewnością więcej minut niż w meczu przeciwko Diabłom, co równoznaczne jest z mniejszą ilością minut dla Johansena. Ja jednak wierzę w Ryana. Dlaczego?
Przede wszystkim dlatego, że jest w gazie. Ilekroć chciałem postawić jego gola, tylekroć trafiał. Problemem jest jedynie to, że tylko chciałem, a nie postawiłem. Dzisiaj ponownie czuję, że może to być dobre spotkanie tego pana. Ważnym czynnikiem, który może spowodować zwiększenie, bądź zmniejszenie szans zaksięgowania będą kary w tym spotkaniu. Obydwie ekipy w bezpośrednich meczach nie szczędzą sobie &quot;razów&quot;. W tym sezonie Johansen zdobył 4 gole i zanotował 12 asyst. Faktem jest, że Pens to jest jego ulubiona zwierzyna, ostatnio strzelił im co prawda 2 gole, ale to był mecz pre-seasonu.
Atutami Johansena są przede wszystkim szybkość i tzw. stickhandling. Mało który zawodnik Kurtek tak operuje kijem. Śmiem twierdzić, że żaden. Jak na centra to trzeba przyznać, że świetnie radzi sobie także w roli playmakera i dogrywającego primary assists. Wart uwagi jest także fakt, iż Ryan jest przydatny zarówno w PP jak i w PK, co nie jest zbyt częste wśród zawodników NHL. Jedyne z czym ma problem, to mijanie swoich rywali, nie jest w tym wybitny, ale on ma dzisiaj strzelać, a nie mijać. :cool: Wyzwanie tym większe, że Pingwiny mają piątą najlepszą obronę w lidze. Ale z pewnością jest to obrona do przejścia, tym bardziej, że Tortorella wpoił swoim graczom nawyk wygrywania. Wydaje mi się, że Kurtki mogą to dzisiaj wygrać i najlepiej poprzeć to zwycięstwo Johansena.

Florida Panthers - New York Islanders
Nick Bjugstad to score @3,60 betsson
✅✅ ????

W tym becie wielkiej filozofii nie ma. Pantery ostatnio pod grubą kreską, dzisiaj według mnie również to przegrają, ale nie wyobrażam sobie, żeby przegrali do zera. Myślę gol Panter, myślę Bjugstad. Dlaczego?
Jedna z głównych strzelb hokeistów z Florydy. W tym sezonie już 7 goli i aż 5 asyst. 3,60 to dla mnie value, spodziewałem się kursu około 3, pewnie dlatego w ogóle zaciekawił mnie ten bet.
Bjugstad wiadomo, potężnie zbudowany center, potrafi zdominować grę. Niezwykły walczak, nie unika gry ciałem, ale trudno się dziwić. Gość ma prawie dwa metry, więc kogo on ma się bać. Posiada bardzo cenną umiejętność, określaną przez Amerykanów two-way ability. Jego siła fizyczna predysponuje go do oddawania potężnych strzałów, ale uwielbia też oddawać krótkie, szybkie uderzenia, czym często zaskakuje bramkarzy rywali. Jego największą wadą wydaje się być nie najlepsze kluczowe podanie, 5 asyst nieco zaciera ten fakt, ale z pewnością nie jest to najsilniejsza strona Nicka. Dzisiaj liczę na to, że powalczy z niezwykle agresywnymi Wyspiarzami, bo kto tam ma się tłuc z Boychukiem, czy Calvinem De Haanem, jak nie on?
Być może coś skapnie i uda mu się strzelić gola, ale ze stawką też nie ma co szaleć. Homestand w wykonaniu Panter bardzo nieudany, ale seria słabych spotkań musi się kiedyś skończyć. Może właśnie dzisiaj?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Arizona Coyotes - Calgary Flames

Na drugą i zarazem ostatnią dzisiejszą analize wybrałem spotkanie w Glendale, gdzie tamtejsi Coyotes podejmą Flames. Zespół z Alberty w zeszłym sezonie zanotował sweep sezonowy nad rywalem, o którego powtórzenie będzie podczas tej kampanii niezwykle ciężko. Dzisiejsi gospodarze za sprawą świeżej krwi odbudowali sie nieco i z pewnością nie można ich zaliczyć już do typowych chłopców do bicia wzorem zeszłego sezonu. Tą świeżą krwia w ekipie z Glendele są Max Domi i Anthony Duclair. Młody wiek najwidoczniej nie przeszkadza im brać na barki ciężar gry zespołu i jak narazie dobrze sie to przekłada na ich pozycje w tabeli. Wszystko co dobre jednak z czasem sie kończy. Flames to zespół który jest z przebudową poziom wyżej w stosunku do gospodarzy i tutaj upatruje w nich faworyta. Mają co prawda spore braki, szczególnie w defensywie, ale mojej ocenie na dzisiejszego rywala to wystarczy. Stawiam na Flames.
Flames OT 2,00 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Dallas Stars

Wild, którzy wczorajszego wieczoru ustąpili pola na własnym lodzie Odrzutowcom z Winnipeg powitają dziś w St.Paul kolejnego rywala. Tym razem przyjdzie im sie zmierzyć z liderującą w tabeli ekipą z Dallas. Stars wystrzelili niczym z armaty na starcie obecnego sezonu i mimo kilku pojedynczych potknięć radzą sobie wybornie. Gospodarze sa i to już zresztą od paru lat zespołem typowo domowym. To właśnie tutaj inkasują większość swoich punktów. Aktualnie jednak od dwóch spotkań złapali niemałą niemoc. Trener Yeo za winnego tych niepowodzeń uznał bramkarza Dubnyka, przez co dziś w jego miejsce ujrzymy backupa, młodego Kuempera. Według mnie będzie to tym większy problem dla gospodarzy, ponieważ Kuemper od czasu przyjścia Dubnyka broni jak dziecko we mgle. To też naprawde nie wyobrażam sobie, aby był w stanie zatrzymać tak bardzo rozpędzoną ofensywe przyjezdnych. Seguin, Benn oraz Sharp zasieją spustoszenie w tercji obronnej Wild i tym samym gospodarze zakończą homestand z trzema kolejnymi porażkami. Gorąco polecam gre na gości.
Stars OT 1,94 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:
Florida Panthers vs Detroit Red Wings 60&#39;

▶ [ 2.130 ]⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś oferta nas nie rozpieszcza. Na tablicy wisi jedno spotkanie więc postanowiłem coś niecoś o nim napisać. Dzisiejszymi gospodarzami będą Red Wings, którzy nieco rozczarowują swoją grą. Drużyna z Detroit wygląda jak wypompowana, Zetterberg gra jakby z opaską na oczach. Już nie pamiętam kiedy ostatnio umieścił krążek w siatce rywali. Może i asystuje, ale jak na gracza tej klasy to za mało. Jeśli Skrzydła nie wezmą się za gre w hokeja na poziomie jaki powinni reprezentować z ich potencjałem to marnie widzę ich szanse na grę w PO. W bramce dziś Mrazek, zatem teoretycznie opcja numer dwa. Patrząc na dyspozycję obu goalie RW to w sumie trudno powiedzieć który to numer jeden... Z drugiej strony tafli gracze z Florydy. Tutaj bez zmian co sezon. Grają tak jak nas do tego przyzwyczaili czyli czasem zgarną dwa punkty lub urwą jeden, ale z reguły to chłopcy do bicia. Pomiędzy słupkami stanie dziś Loungo. Ostatnie mecze RW to 3 remisy w regulaminowym czasie, a więc śmiem z dużą pewnością powiedzieć, że ten mecz nie może się ponownie skończyć remisem no bo ile można? Patrząc na potencjał obu drużyn moje przeczucie podpowiada mi, że to Skrzydła będą zwycięzcą tego pojedynku.
/Mecz żenada zarówno w wykonaniu RW jak i Panthers. Szkoda mi tylko Mrazka bo bronił kapitalnie i miał szanse na shutout, gdyby nie partactwo kolegów z drużyny. Nieudolność obu zespołów w PP woła o pomstę do nieba. Kolejny remis RW. Ta drużyna nie zasługuje na PO.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
:hokej:
Florida Panthers vs Detroit Red Wings 60&#39;

▶ [ 2.130 ]
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś oferta nas nie rozpieszcza. Na tablicy wisi jedno spotkanie więc postanowiłem coś niecoś o nim napisać. Dzisiejszymi gospodarzami będą Red Wings, którzy nieco rozczarowują swoją grą. Drużyna z Detroit wygląda jak wypompowana, Zetterberg gra jakby z opaską na oczach. Już nie pamiętam kiedy ostatnio umieścił krążek w siatce rywali. Może i asystuje, ale jak na gracza tej klasy to za mało. Jeśli Skrzydła nie wezmą się za gre w hokeja na poziomie jaki powinni reprezentować z ich potencjałem to marnie widzę ich szanse na grę w PO. W bramce dziś Mrazek, zatem teoretycznie opcja numer dwa. Patrząc na dyspozycję obu goalie RW to w sumie trudno powiedzieć który to numer jeden... Z drugiej strony tafli gracze z Florydy. Tutaj bez zmian co sezon. Grają tak jak nas do tego przyzwyczaili czyli czasem zgarną dwa punkty lub urwą jeden, ale z reguły to chłopcy do bicia. Pomiędzy słupkami stanie dziś Loungo. Ostatnie mecze RW to 3 remisy w regulaminowym czasie, a więc śmiem z dużą pewnością powiedzieć, że ten mecz nie może się ponownie skończyć remisem no bo ile można? Patrząc na potencjał obu drużyn moje przeczucie podpowiada mi, że to Skrzydła będą zwycięzcą tego pojedynku.
Porównując grę Red Wings do tego co reprezentowali na samym początku, gdzie niemal każdy team wystrzeliwał ich w stosunku 1:2 - teraz jest znacznie lepiej. Należy dodać , że dopiero teraz grają w pełnym składzie (brak Quincey&#39;a tylko) i w dość dużym stopniu przeskoczyli z wieloletniego systemu Babcocka na nowy styl gry Blashilla.
Ponadto jeśli ktoś, kto potrafi tak kierować krążkiem w ofensywie, perfekcyjnie uzupełniając niesamowicie szybkiego 19 latka (Larkin) i z taką łatwością grać z &quot;przyklejonym krążkiem do kija&quot; (puck-protect), to śmiem twierdzić że taki gracz grając z opaską na oczach , to istny geniusz. Często brakuje Henrykowi intensywności i na pewno szybkości ,ale gość ma 34 lata i &quot;prime time&quot; zdecydowanie za sobą. Niemniej jednak według mnie to wciąż elita.
Howard i Mrazek od poczatku sezonu grają bardzo dobrze, stąd też decyzja trenera o przeplatankach na bramce w każdym meczu.
Ogólnie Wings są tutaj słusznym faworytem, jednak patrząc na ich potyczki w ciągu ostatnich lat z Panterami, to na pewno łatwo nie będzie. Pantery fajny team; młody , utalentowany i ten ponadczasowy Jagr, który się nigdy nie starzeje. Tam głównym mankamentem to chyba brak głębi w defensywie i niezbyt jasna sytuacja bramkarska - bo niestety - Luongo już lepszy nie będzie; pewnego poziomu nie przeskoczy. Ogólnie sądze że przyszłość stoi przed nimi wielkim otworem i jeżeli GM Panter znajdzie odpowiednie uzupełnienie dla Barkova i Ekblada, którzy mają niesamowity potencjał, oraz sprowadzą mocną #1 między słupkami, to w przeciągu kilku sezonów zostaną contenderem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Detroit Red Wings - Florida Panthers

Mecz za chwile, a więc króciutko. Kolejnym rywalem Wings w trakcie homestandu bedą Panthers. Zespół zazwyczaj grający sztywno na wyjazdach. Bedzie to zatem dobra okazja dla gospodarzy na zaliczenie okazałego zwyciestwa. Wings w ostatnim czasie grają co raz lepiej i ten rywal bedzie dla nich dobrym sprawdzianem, gdyż ostatnimi laty nie radzili sobie ze zespołem z Florydy za dobrze. W bramkach Mrazek i Luongo, czyli starcie młodości z rutyną. Jest to jedyne dzisiejsze spotkanie na rozkładzie, a ponadto rozgrywane o przystępnej dla europejskich kibiców porze. Tak więc spodziewam sie ciekawego widowiska i biore opcje overową z zabezpieczeniem w przypadku tzw. &quot;martwej linii&quot;.
Over 5 2,01 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers
Powyżej 5,5 bramek ⛔ ⛔ 3:0 ⛔ ⛔
(2,06) Unibet
Jeszcze w tamtym sezonie nazywałem Oilers - jeźdźców bez głów. Teraz już ta nazwa się zmieniła, ze względu na znacznie lepszą jakość ich gry. A przede wszystkim to, że potrafią gonić wyniku i ubijają puzzle ze swoich gier w jedną całość. Ostatnio w Pensylwanii wygrana po karnych, ale jakże ważna bo cały mecz można się było wydawać mieli pod kontrolą. Grali statycznie, ale zachowawczo. Konsekwentnie i dobitnie. Dzisiaj przyjechali do Toronto. Do ekipy, bardzo doświadczonego trenera, ale za razem niesamowitego taktyka. Liście, niestety też nie grają najlepiej, a mimo to coś tam starają się strzelać. Dzisiaj na pewno będzie ciekawe to starcie, z uwagi na to że obie ekipy zajmują ostatnie miejsca w swoich konferencjach. Podoba mi się gra dzisiejszych gości, bo mimo że ich skład nie jest najlepszy jeśli chodzi o dolną półkę tabeli to potrafią przysporzyć wiele zmartwień swoim rywalom. Hall, bardzo dobra praca na lodzie. Do tego doskonały przegląd pola. Szkoda mi Oilers, że są tak nisko w tabeli, bo zasługują na więcej a mimo to nie ma tej regularności i kogoś obok Halla, który mógłby poprowadzić ten team do zwycięstw z elitami z górnych półek. Tak jak już mówiłem w NHL, nie ma słabiaków, są tylko ekipy niżej rozstawione. Liście natomiast na swoim lodzie będą próbowali wygrać i najlepiej jakoś z rozmachem bramek. Bramki na pewno tu się pojawią, z dwóch stron kwestia tylko, ile... Choć ja uważam że jak już jedna drużyna się otworzy to worek z bramkami się rozwiążę. Z jednej strony chciałbym aby to Oilers wygrały, ale z drugiej żeby i mecz zwiastował w sporą ilością bramek. Niech wygra lepszy.. i obyśmy nie narzekali na bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
shady-marshall 8

shady-marshall

Użytkownik
Krótko. NYR po 3 porażkach będą chcieli odbić się od dna. Nadchodzący mecz z Caroliną rozegrają przed własną publicznością, i wydaje się to idealny przeciwnik aby zebrać komplet punktów. Stawiam czysty typ na gospodarzy. Dzisiaj w unibecie promocja, wszystkie zdarzenia za oceanem mają podwyższone kursy. Do 23.59 kurs na NYR to 2.6 !
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Islanders - Colorado Avalanche

Na ostatnia analizą w miesiącu listopadzie wybrałem spotkanie rozgrywane w hali Barclays Center na Brooklynie, gdzie miejscowi Isles podejmą gości z Denver. W bramce gospodarzy kolejna szanse po udanym jubileuszowym setnym występie w karierze dostanie Thomas Greiss. Niemiecki backup nie posiada tak błyskotliwych umiejętności bramkarskich, jak jego starter Jaro Halak, ale w nowym zespole póki co idzie mu dobrze. W dniu dzisiejszym przyjdzie mu bronić strzały jednak z najbardziej usposobionych ekip ofensywnych w lidze. Avalanche prezentują dokładnie to samo co w zeszłym sezonie, a wiec otwarty hokej nastawiony na młodych liderów w osobach Matta Duchene, i Nathana McKinnona. Między słupki po kontuzji wrócił już Warłamov, przez spodziewam sie lepszych wyników zespołu, gdyż Rosjanin to najlepszy netminder, jakim aktualnie goście dysponują. Rok temu Avs polegli tutaj, choć wtedy jeszcze na Long Island aż 6:0. Mieli wtedy bardzo słaby okres, a ponadto w bramce Isles stał dobrze dysponowany wówczas Halak. Dziś pora na przełamanie lodów i okazałe zwycięstwo w starciu z wyżej notowanym rywalem.

Avalanche OT 2,36 Pinnacle ⛔
 
patkane 172

patkane

Użytkownik
:hokej: Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers
Powyżej 5,5 bramek
(2,06) Unibet
Jeszcze w tamtym sezonie nazywałem Oilers - jeźdźców bez głów. Teraz już ta nazwa się zmieniła, ze względu na znacznie lepszą jakość ich gry. A przede wszystkim to, że potrafią gonić wyniku i ubijają puzzle ze swoich gier w jedną całość. Ostatnio w Pensylwanii wygrana po karnych, ale jakże ważna bo cały mecz można się było wydawać mieli pod kontrolą. Grali statycznie, ale zachowawczo. Konsekwentnie i dobitnie. Dzisiaj przyjechali do Toronto. Do ekipy, bardzo doświadczonego trenera, ale za razem niesamowitego taktyka. Liście, niestety też nie grają najlepiej, a mimo to coś tam starają się strzelać. Dzisiaj na pewno będzie ciekawe to starcie, z uwagi na to że obie ekipy zajmują ostatnie miejsca w swoich konferencjach. Podoba mi się gra dzisiejszych gości, bo mimo że ich skład nie jest najlepszy jeśli chodzi o dolną półkę tabeli to potrafią przysporzyć wiele zmartwień swoim rywalom. Hall, bardzo dobra praca na lodzie. Do tego doskonały przegląd pola. Szkoda mi Oilers, że są tak nisko w tabeli, bo zasługują na więcej a mimo to nie ma tej regularności i kogoś obok Halla, który mógłby poprowadzić ten team do zwycięstw z elitami z górnych półek. Tak jak już mówiłem w NHL, nie ma słabiaków, są tylko ekipy niżej rozstawione. Liście natomiast na swoim lodzie będą próbowali wygrać i najlepiej jakoś z rozmachem bramek. Bramki na pewno tu się pojawią, z dwóch stron kwestia tylko, ile... Choć ja uważam że jak już jedna drużyna się otworzy to worek z bramkami się rozwiążę. Z jednej strony chciałbym aby to Oilers wygrały, ale z drugiej żeby i mecz zwiastował w sporą ilością bramek. Niech wygra lepszy.. i obyśmy nie narzekali na bramki.
Jak najbardziej popieram ten typ! Od siebie dodam, że kolejnym czynnikiem/zwiastunem sporej liczby bramek w tym meczu może być fakt, że Babcockowi skończyła się cierpliwość do Berniera i pod nieobecność kontuzjowanego Reimera w bramce &quot;Liści&quot; zobaczymy dziś debiutanta - Garreta Sparksa, który na pewno będzie lekko spanikowany przynajmniej na początku meczu i może to zadecydować o kilku mniej pewnych interwencjach, a tym samym o kilku bramkach więcej ????
Mecz: Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers
Typ: Over 5,5 gola w meczu
Kurs: 2.00 Bet 365
No to młody Sparks zamroził nam over swoim shutoutem w debiucie ???? ⛔
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
New York Islanders - Colorado Avalanche Typ: 1 @ 2.05 SBObet ✅

Kursy na Islanders idą do góry, ale nie widzę w tym za dużo logiki. OK, na bramce zacznie Greiss, ale Niemiec broni naprawdę solidnie (tylko 9 puszczonych bramek w 5 poprzednich grach). W dodatku na własnym lodzie Wyspiarze grają naprawdę solidnie (7-2-4), zaś rok temu jeszcze w Nassau Colliseum rozjechali Lawiny 6-0. Avs ostatnio pokonywali jedynie słabych Jets, w przeciwieństwie do Isles, którzy ogarnęli na wyjeździe odradzających się Ducks oraz Bolts. W dodatku przyjezdni zagrają dzisiaj bez Mitchella, Landeskoga i Tanguay&#39;a, zaś Warłamov w dwóch ostatnich grach nawet nie bronił 90% strzałów.
Poza tym Ducks ML. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Calgary Flames - Dallas Stars
over 5,5 @ 1,91 Pinnacle ✅ 4:3 ✅

Dawno nic nie pisałem w dziale, spowodowane to było słabszą formą i trochę złością na moją niemoc. Czuję że dziś jest odpowiedni moment i atakuję over w meczu Flames ze Stars. Ten typ wpadł mi od razu w oko, bez zaglądania w jakiekolwiek statystyki. Dlaczego? Stars nadal są lekko dziurawi w obronie i wpuszcają naprawdę sporo bramek. Oprócz tego wiadomo że wyróżniają się bardzo dobrą ofensywą, drugą co do liczby strzelonych bramek w NHL. Flames natomiast najwięcej straconych bramek a więc słaby difens. Z racji tego że grają u siebie, ponadto odbijają się od dna, powinni też coś ustrzelić. Zwiastunem bramek są też na pewno bramkarz Flames czyli Ramo z SV% 899 i GAA 3.02 a także goalie Stars Niemi z SV% 908 i GAA 2.60 . Tak beznadziejne statystyki mówią nam dziś jedno- w tym meczu będzie over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Dawno nic nie pisałem czasu mało na oglądanie skrótów a co dopiero całych meczy więc typowanie w ciemno bez sensu. Dzisiaj lekko nadrobiłem to i napisać coś trzeba.

St.Louis Blues - Florida Panthers 1 60&quot; @ 1,95 bet365 To nadrobiłem nie ma co jak dzik w sosnę ;&lt;⛔⛔⛔

Ja rozumiem, że Pantery ostatnio na fali wznoszącej kilka ciężkich meczy i wyszarpanych pkt ale bez przesady. Jak dla mnie drużyna super perspektywiczna bardzo jej kibicuje ale ciągle bez podjazdu bynajmniej w tym sezonie do najlepszych, a do tego grono zdecydowanie trzeba zaliczać Nutki, które w tym sezonie na pewno z apetytem na coś więcej niz rok temu gdzie odpadli szybko w play offach. Kurs jak na mecz u siebie naprawdę fajny więc wydaję mi się że warto zagrać. Nutki wygrały pewnie ostatnio z rewelacyjnie spisującą się ekipą kurteczek, zaś Panthers wyszarpali zwycięstwo w brzydkim meczu w Detroit. Jak dla mnie różnica klas obu zespołów wyraźna. Steen wykazywał dużą ochotę do gry w ostatnim spotkaniu liczę przynajmniej na over 1,5 pkt tego zawodnika no i jakąś brameczkę niezawodnego Tarasenki. Historia jest bezlitosna Nutki nie przegrały z graczami z Florydy od 6 lat. W bramce Panter weteran Luongo naprzeciwko Allen , bramkarze jak na moje na podobnym poziomie mocne punkty zespołów. Kontuzji jakiś kluczowych zawodników też nie odnotowano więc dzisiaj będą się liczyły po prostu umiejętności a te są zdecydowanie po stronie Blues. Tylko zwycięstwo!

A. Steen over 1,5 pts @ 3,20 betsson⛔⛔⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New Jersey Devils - Colorado Avalanche
Poniżej 5,5 bramek ✅ ✅ ✅
(1,65) Unibet
Wczorajszy bet niestety nie udany. Z powodów oczywistych. Oilers, chyba nie wyszli na lód. Choć pierwsza tercja mogła się wydawać pod ich dyktando, ale jednak chaos i panika zadecydowały że nie mogli ustrzelić kilka potrzebnych trafień. Natomiast Toronto planowo, odrobili swoje lekcje i zgarnęli komplet punktów. Dzisiaj idę w drugą stronę, ale tym razem wybieram się do Jersey. Tak jak wiele razy pisałem, że to nie jest ekipa z kilku lat, to trzeba jednak przyznać że na swoich śmieciach potrafią dominować i rywalizować z najlepszymi. Nie strzelają tych bramek na potęgę ale ich praca na lodzie kiedy grają w osłabieniu często przynosi owoce. Henrique mnóstwo bramek oddaję właśnie w tym aspekcie, kiedy jego zespół musi się bronić przed utratą bramki podczas tego kiedy ich zespół gra o jednego przeciwnika mniej. Prócz Henrique jest kilku ważnych grajków w obozie Devils którzy też oddają całkiem sporo dobrej roboty w meczach. Natomiast po drugiej stronie Lawiny, które ostatnio przegrały w Nowym Jorku. Mimo, ich słabiutkiej formy trzeba odnotować dobre wyniki Matta Duchene. Potrafi grać po cichutku, żeby w drugiej odsłonie meczu oddać bardzo ważnego gola. Sporo punktuje, a także dobrze rozumie się z MacKinnonem. Ten też dobre wyniki. 10 bramek na koncie i 14 asyst! Nie spodziewam się tutaj gradu bramek, bo według mnie Devils będą grali zbyt statycznie żeby mogli się rozkręcać z bramkami. Lawiny, coś tam na pewno dołożą, ale też na festiwal z ich strony bym się nie spodziewał. Diabły są tuż tuż przed Bruins, a żeby mogli być jeszcze wyżej trzeba to wygrać i nie grać chaotycznie ani chimerycznie. Dlatego tutaj wierzę w ich rozsądek i nie głupie pomysły. Bardziej spokojny wymiar w postaci bramek dzisiaj widzę. Samo h2h też mówi samo za siebie. Próbujemy. Wczoraj się nie udało, ale dziś już się uda... Tak myślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Dallas Stars

Pogrążony w kryzysie zespół z Calgary rozpoczyna homestand i na pierwszy ogień przyjdzie im sie zmierzyć z rozpędzonymi Stars. Goście w ostatnim spotkaniu zanotowali spektakularny powrót i uważam że na tafli w hali Scotiabank po raz kolejny odpalą z pełną mocą. Gospodarze nie dość że ostatnio im sie nie wiedzie, to jeszcze w dodatku ich szatnie atakuje epidemia grypy. No cóż, nie widze tu dla nich wielkich szans na przełamanie. Hartley wystawia w bramce Karriego Ramo tylko dlatego, że w ostatnim meczu słabo zaprezentował sie Hiller, który przecież miał prawo do słabszego występu bo wracał po kontuzji. Ramo to netminder fenomenalny, ale na warunki KHL. W NHL na dłuższą mete kariery nie zrobił i tez już nie zrobi. Zabójcza ofensywa Stars podziurawi go jak sito i tym samym Flames rozpoczną homestand od bolesnej klęski. Wyjątkowo proponuje gości z handicapem.
Stars -1,5 2,87 Pinnacle ⛔
 
deepred 735,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets
Tomas Plekanec over 0,5 punktu @1,65 unibet ⛔⛔
Słabszy mecz Plekanca.
Mega kurs, więc pobieram właściwie bez zastanowienia. Tomeczek jest zawodnikiem pierwszej piątki Habs, co z miejsca ułatwia mu zadanie punktowania. Bardzo pożyteczny w PP, ale i podczas 5v5 robi robotę. Facet nie wywyższa się ponad innych w tej drużynie, potrafi się poświęcać i lubi współpracować. W tym sezonie 24 punkty, 7 goli i 17 asyst, co jest jednoznacznym potwierdzeniem wcześniej postawionej przeze mnie tezy. Ponad punkt na mecz i taki kurs. Przeszacowanie, czy może świadoma podpucha ze strony unibetu? Nie wiem, ale mam zamiar się o tym przekonać.
Tomuś lubi grać z Kurtkami, zwłaszcza w Montrealu. W ostatnich czterech meczach minimum jeden punkt zdobywał. Dzisiaj nie powinno być jakoś szczególnie trudno. Starterem w bramce Kurtek dzisiaj Bober, który dla mnie jest typowym średniakiem. Poza tym obydwie ekipy grają dosyć ostro w meczach przeciwko sobie, co jest kolejną zaletą tego betu, bo Plekanec bardzo często punktuje w PP.

San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins
Patrick Marleau over 0,5 punktu @1,85 unibet ✅✅
Joe Pavelski over 0,5 punktu @1,70 unibet ✅✅
Sharks strzelili jednego gola, ale tak jak wspominałem, współpraca tych panów jest bliska perfekcji.
Value alert:!: Obydwaj panowie doskonale ze sobą współpracują. Mnóstwo dograń do siebie z obydwu stron i perfekcyjne zgranie sprawiają, że ta dwójka w jednym spotkaniu jest w stanie zdobywać minimum jeden punkcik. Pens według mnie nie są przekonujący w swoim graniu. Crosby chyba jeszcze nie wyszedł na lód w tym sezonie, jedynie Malkin gra swoje i robi to genialnie. Ostatnio kapitalny &quot;three sixty goal&quot; i to z backhandu. Szacuneczek Evgeny. Jednak to wszystko za mało. Sharks potrafią bardzo boleśnie ukłuć i jestem przekonany, że Fleury będzie miał dzisiaj sporo pracy. Obydwaj panowie niestety nie grają już grają w tej samej piątce, ale za to bardzo często grają w jednym ataku w PP. obydwa bety, grane singlem, są bardzo prawdopodobne do zaksięgowania w jednej akcji. Prawdę mówiąc bardzo się zdziwię, jeżeli nie zobaczymy przynajmniej jednej dwójkowej akcji zakończonej golem, a szczerze powiedziawszy jestem pewien, że Rekiny strzelą dzisiaj minimum 3 gole. Jest więc mało prawdopodobne, aby obydwaj panowie nie zaksięgowali tego betu, tym bardziej, że Pens w SJ od zawsze dostają manto.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom