>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Los Angeles Kings - Vancouver Canucks Typ: 1 @ 1.87 Expekt ⛔

Dzisiaj z kolei łapię spadające kursy, jednakże argumenty ku temu zdecydowanie za mną przemawiają. Po pierwsze Canucks grają mecz po dniu, a w dodatku czwarty mecz road tripu, także czasu na regenerację będą mieć znacznie mniej od gospodarzy. Po drugie w bramce przyjezdnych zostanie wywieszony ręcznik tj. Jacob Markstrom. Szwed, którego pamiętam jeszcze z czasów gry w Brynas nie ma najlepszego okres. W ostatnich meczach broni ze średnią mocno poniżej 90%, co na tle takiego vis-a-vis jak Jonathan Quick wypada zdecydowanie słabo. Po trzecie Vancouver słabo radzą sobie z rywalami grającymi bardzo fizycznie, a do takich bezwzględnie należy zaliczyć ekipę z LA. Gościom nie pomogą również nowe absencje: do Huttona i Suttera dołączyli Virtanen oraz Higgins.
Ponadto: Blackhawks - Wilds over 5.0 @ 2.00 Bwin
 
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Mecz: Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets
Typ: Toronto WIN 60&quot; / Toronto -1,5 60&quot;
Kurs: 3,20 / 4.35 (betsafe)
Dawno nic nie stawiałem w NHL, ale teraz czuję &quot;sarę&quot; ;) Dzisiaj kolejne &quot;derby&quot; Kanady, a jako wierny kibic Liści nie mogę sobie podarować tego meczu. Dlaczego Toronto? Pod wodzą Babcocka i posadzeniu Berniera na rezerwie(a teraz już nawet trafił do AHL do Marlies!!!) zespół zaczyna grać na prawdę fajnie. Widać walkę, zaangażowanie, dużą liczbę strzałów, chociaż czasem brakuje skuteczności. Osłabieniem niewątpliwie będzie nieobecność kontuzjowanego Lupul&#39;a, ale nie z tego powodu typuję wygraną Liści. Moim zdaniem kluczową rolę dzisiejszej nocy będą mieli bramkarze i w obu zespołach będą to żółtodzioby. Sparks i Holleybuck - to o nich mowa. Obaj mają po 1 meczu w NHL, obaj je wygrali z małą przewagą dla Sparksa, który został pierwszym debiutantem w historii Toronto bez puszczonego krążka. Holleybuck w meczu z Minnesotą został pokonany tylko raz, ale 15 strzałów na bramkę Winnipeg tłumaczy wiele. Powiem szczerze, że mam nadzieję na szczęście po stronie młodego bramkarza gości, który wspierany niezwykle monco przez cały zespół, siedzącego na ławce Reimera(powracającego po kontuzji), a co najważniejsze trenera da powód do zadowolenia.
Typ z handi dla ryzykantów ;)
Powodzenia! ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New York Islanders - New York Rangers
Rangers OT ⛔ 2:1 SO ⛔
(2,15) B365

Zupełnie nie rozumiem do końca tego kursu na Strażników, ale grzechem byłoby nie skorzystać. To, że mecz jest rozgrywany na tafli Wyspiarzy nie oznacza wcale że są faworytem. Choć bukmacherzy potrafią zasypiać i trzeba to brać. Dzisiaj derby Nowego Jorku. Także niezapomniane akcje, naszpikowane sytuacje bramkami, a także dużo ostrej gry, czyli to co prawdziwy fanatyk NHL uwielbia oglądać. Wyspiarze złapali wiatr w żagle bo wygrywają seriami i ich sprawa w tabeli również wygląda obiecująco, bo był moment, gdzie byli znacznie niżej. Okposo kawał dobrej roboty. Lee trochę niewidoczny, w tamtym sezonie mnóstwo bramek teraz już tej regularności nie ma. Lubię gościa ale no nie można wiecznie mieć dobrej formy, choćby nie wiem ile się na nią pracowało.. Natomiast Strażnicy to także bardzo doświadczony team, który wręcz nienawidzi Wyspiarzy, ale uwielbia z nimi rywalizować. Tu chodzi o coś więcej niż o same zwycięstwo. Ale i o to, kto jest lepszy w Nowym Jorku. Między słupkami Strażników zobaczymy Lundgvista, a u Wyspiarzy Halaka. Więc mój wybór tutaj nie mógł być inny. Idę tropem, bardziej doświadczonego goalie, który w mojej opinii bardziej ma chłodną głowę do tych ważniejszych meczy i nie popełnia śmiesznych błędów. Sama defensywa patrząc na roster obu ekip to jednak Strażnicy mają w tej elicie jednak więcej doświadczonych i bardziej utalentowanych pereł. Nash ostatnio też forma powolutku wraca, dużo bramek i dużo minut od trenera, co też może zwiastować kolejnym dobrym jego meczem. Gram na Rangers!

 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
@poliszmalcik, w ogóle typ na zwycięstwo Leafs ryzykowny a nie handi ;) gra słaby ze słabszym, ja nie ośmielę się typować zwycięstwa którejkolwiek z drużyn.

Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs
over 5,5 @ 2,11 Pinnacle ✅ 6:1 ✅ Sparks brutalnie sprowadzony na ziemię


Wczorajszy over wszedł stosunkowo izzi i mam nadzieję że dziś Kanadyjczycy dadzą mi a także wam zarobić. Typ opieram głównie na niedoświadczonych bramkarzach ponieważ obydwaj rozegrali równo po 60 minut w NHL. Co prawda Sparks spisał się lepiej i zaliczył shootout w debiucie ale nie dajmy się zwariować, Oilers zagrali fatalny mecz i przeszli obok spotkania. Po meczu były łzy wzruszenia, gratulacje itd ale dziś już tak słodko nie będzie. Co do goalie Jets. To również póki co żółtodziób. Wygrał z Jets w debiucie ale Wild oddali zaledwie 15 strzałów a i tak potrafili pokonać młodego Amerykanina. Nie wróżę mu wielkiej kariery pomimo że w AHL spisywał się przyzwoicie, jednak NHL to zupełnie inny poziom. Mecze bezpośrednie raczej ołwerowe. Ostatnie spotkanie z mniej niż 5,5 bramkami mieliśmy przyjemność oglądać w 2013 a więc 8 spotkań temu. Liczę na over po bardzo przyjemnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning


Ducks po pewnej wygranej nad Canucks kontynuują homestand i dzisiejszej nocy podejmą na lodzie w Honda Center ekipe ze słonecznej Florydy. W tamtym sezonie również typowałem ten mecz w strone gospodarzy i poległem dość konkretnie w stosunku 1:4. Przy starciu tych dwóch ekip najciekawsze są osoby netminderów. U gospodarzy będzie to John Gibson, a u gości standardowo Bishop. Obaj panowie znają sie bardzo dobrze, gdyż obaj byli w składzie reprezentacji USA na MŚ elity w 2013 roku. Młody i nieopierzony jeszcze wówczas Gibson wygryzł starszego kolege z pozycji startera, po czym doprowadził swoją reprezentacje do trzeciego miejsca w tamtym turnieju. Jak widać Gibson to wciąż nieoszlifowany jeszcze diament, który z czasem stanie sie naprawde dobrym bramkarzem. Lightning w przeciwieństwie do tamtego spotkania nie kończą tripu, a go zaczynają, po zatym nie są w takim uderzeniu jak w zeszłej kampanii. To dobrze prognozuje dla Gibsona i spółki o korzystny wynik w tym spotkaniu. Ducks wychodzą na prostą, a najlepszą okazją do podreperowania dorobku punktowego jest długi homestand, podczas którego wystarczy sukcesywnie punktować kolejnych rywali. W moim odczuciu po dwóch miesiącach zastoju Ducks wejda w grudzień z pełną mocą i przypomną tym samym że ten sezon nie jest jeszcze dla nich stracony. Proponuje gospodarzy.

Ducks OT 1,84 Pinnacle ⛔
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs Typ: over 5.5 gola @ 2.08 Betsson ✅
W bramkach obu ekip staną naprzeciw siebie bardzo zdolni aczkolwiek młodzi i niedoświadczeni bramkarze: Connor Hellebuyck GAA 1.00 SVS 93,3% oraz Garret Sparks GAA 0.00 SVS 100%. Jak z powyższych statsów wynika obaj zaliczyli więcej niż dobre debiuty więc oczekiwania bukmacherów co dzisiejszego spotkania są takie, że obaj panowie ponownie zamurują bramki i w meczu padnie mało bramek. Śmiem jednak twierdzić, że po początkowych rewelacjach obaj będą musieli nieco zejść na ziemię i zasmakować NHL-owej rzeczywistości. Ta potrafi być brutalna szczególności w sytuacji, gdy obie ekipy nie dysponują najszczelniejszymi defensywami, a i bramki strzelać potrafią. Obie ekipy po 5 razy w ostatnich 10 starciach pokrywały dzisiejszą linię, co jest wynikiem średnim. Jednak warto podkreślić, że w siedmiu ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi ekipami zawsze padał over 5.5 bramki.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New York Rangers - Colorado Avalanche
Rangers OT ⛔ 1:2 ⛔
(1,74) B365
Wczorajszy mecz Strażników niestety skończył się dla mnie przegranym kuponem, ale nie zniechęcam się i idę dalej. Strażnicy polegli po karnych dopiero, choć cały mecz był tak jak pisałem naszpikowany szybkimi akcjami, z jednych jak i z drugiej strony. Szybkie kontry, a także agresywne faule i jeszcze więcej kapitalnych parad bramkarskich. Dzisiaj Strażnicy wracają na swój teren i będą gościć Lawiny. Zespół momentami nieobliczalny, ale i momentami który gra totalne padake. Zauważyłem u nich bardzo ciekawy mankament. Na wyjazdach lepiej sobie radzą niż u siebie w domu, a chyba powinno być odwrotnie. Mimo to się chwali, że potrafią się odnaleźć w delegacjach. Duchene sporo bramek na koncie. Dużo kąśliwych strzałów, bardzo trudnych do wyłapania. Rangersi natomiast, to jednak panowie swojego terenu a także bardzo silna defensywa, która czuje się na swoim terenie jak ryba w wodzie. Posiadają tylko trzy porażki na swoim koncie grając u siebie, więc widać że uwielbiają grać pod własna publicznością. Choć mogą być lekko zmęczeni po wczorajszym meczu z Wyspiarzami to w dzisiejszym trzeba zagrać już o niebo lepiej i bardziej precyzyjnie. Wczoraj kilka gier w przewadze, bez skutku a Lawiny też mogą złapać lekki postój. Jeszcze nie wiadomo czy zagra Lundgvist, ale to raczej też nie powinno być problemu dla Strażników. Zucarello i spółka z niedosytem podejdą do dzisiejszego spotkania, z racji dlatego że wczoraj nie wygrali ale i dzisiaj jest czas żeby nadrobić zaległości z wczoraj i przede wszystkim nie popełniać takich błędów. Wyspiarze byli przygotowani do karnych sumiennie i Okposo, strzelając jako pierwszy nie dał żadnych szans Henrikowi. Dzisiaj już widzę odmienione role i wygraną Strażników. Już chłopaki z NY na pewno wiedzą co zrobić aby dzisiaj wygrać z Colorado. Nawet patrząc na historię spotkań między tymi ekipami to widać że Lawiny też potrafią zaskoczyć ale jakoś mnie to nie zraża. Gram ponownie na Strażników, nie co grubszą stawka niż wczoraj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New York Rangers - Colorado Avalanche
Rangers ML @ 1,74 bet365 ⛔ 1:2 ⛔

Dziwi mnie rosnący kurs na Rangers, bo niby dlaczego? Dlatego że nie wiadomo czy zagra król Henryk? Jeśli nie on zagra Raanta, spisujący się naprawdę dobrze, broniący na poziomie 95%. Tak czy siak, czy Lundqvist czy Raanta i tak lepsi od Varmalova, czyli dzisiejszego startera Avs. Rangers ostatnio w lekkim dołku, no bo 3 punkty na 5 spotkań w tym wczorajsze przegrane derby nie jest na pewno szczytem marzeń trenera Vigneault&#39;a. Ja widzę w tym argument za Strażnikami, no bo ile może potrwać ta słabsza forma? Na pewno dziś fajna okazja na przełamanie, rywal słabiutki, grający dosłownie w kratkę, ponadto własny lód. Ja tu widzę tylko jednego zwycięzce i są nimi Nowojorczycy.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Nashville Predators - Florida Panthers

Rozpędzeni Panthers zawitają dziś w Nashville, gdzie po raz kolejny spróbują złamać ciążace nad nimi od szesnastu lat fatum. Tyle czasu bowiem upłynęło od ich ostatniego zwycięstwa na tafli w hali Bridgestone Arena. Rok temu próbowałem bezskutecznie, ale postanowiłem spróbować jeszcze raz. Tkwię w przekonaniu że nie byle jaki zespół wygrywa w ciężkiej twierdzy St Louis, a Panthers właśnie przed dwoma dniami ta sztuka sie udała. Preds są w kryzysie i mimo dość udanego spotkania z Coyotes nie uważam, aby tu zdominowali przejezdnych, tak jak za każdym razem to czynili, w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Luongo jest w wybornej formie, a Rinne z kolei grubo pod formą. Także trzeba sobie zadać jasne pytanie: Jak nie dziś to kiedy ? Goście są w uderzeniu i tymczasowo nie są zespołem grającym sztywno na wyjazdach, do czego zresztą przed te trzy sezony mnie przyzwyczaili. Raz jeszcze próbuje gry na ekipe z Sunrise.
Panthers OT 2,53 Pinnacle ✅
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Wings - Coyotes
Helm strzeli gola
6,30 Óni✅ pełna dominacja i nawet Darren załapał się na gola
Wszyscy &quot;więksi&quot; już z przynajmniej jednym trafieniem na koncie, więc zabieramy się za zawodników nieco mniejszego formatu. W dwóch ostatnich analizach miałem wyjątkowego pecha -zarówno Zubov jak i Pominville strzelili bramkę w następnym meczu, a Pommer nawet w dwóch z rzędu (pewnie w każdym następnym będzie strzelał i pójdzie po MR Trophy ???? ).
Lubię Darrena, nie wiem czy Lutek jako forumowy kibic Red Wings też ma podobne stanowisko w tej sprawie, ale Helm jest po prostu fajnym, rodzinnym chłopakiem, a swoim zachowaniem na lodzie i poza lodem sprawia, że naprawdę ciężko nie darzyć go sympatią. Może i w NHL nie zasłynął niczym szczególnym, w życiu natomiast zasłynął tym, że nie zdążył odwieźć na czas żony do szpitala i jego drugie dziecko dość szybko zaliczyło pierwszą przejażdżkę samochodem.
Ubiegły rok był jego career-high pod względem bramek i punktów (15G+18A). To, co udawało się jeszcze kilka miesięcy, nie udaje się teraz, i Kanadyjczyk wciąż pozostaje bez trafienia. Helm to z założenia center, ale bardzo często występuje jako LW. Bardzo dobry w defensywie, patrząc całkiem obiektywnie chyba najcenniejsze ogniwo PK w drużynie. Jego shift w spotkaniu z Blackhawks każdy sympatyk DRW dobrze pamięta. Darren podczas jednej zmiany kilkukrotnie ośmieszył przeciwnika bezczelnie utrzymując się przy krążku w jego strefie obronnej, zjadając tym samym mnóstwo sekund przewagi Chicago. Sporo blokuje, względnie szybko czyta grę i jest w stanie wygenerować szansę nawet podczas wspominanej gry w osłabieniu (piękny steal i SHG w ubiegłym roku z Montrealem). W sumie na koncie aż 9 takich trafień. Wzorowy na forecheckingu, szybkość mocne 8 na 10, do tego imponująca zwrotność. Wiele bramek strzelił dzięki właśnie tym atrybutom, bo o ile nadużyciem będzie powiedzenie że ma &quot;stone hands&quot;, to z całą pewnością wirtuozem gry z krążkiem nigdy nie był i nie będzie, technicznie trochę poniżej przeciętnej, w sytuacjach 1 on 1 woli na pełnej prędkości ominąć przeciwnika, aniżeli bawić się w jakieś przekładanki, a strzałem też nie wyróżnia się w skali ligi. Typ hard-workera z przyzwoitym instynktem ofensywnym, u którego próżno szukać jakichś bramek z kategorii highlight reel. W tegorocznych zmaganiach coś go ugryzło i chłopak się zaciął. Duży wpływ miała na to kontuzja przez którą ominął go cały offseason. Na początku rozgrywek był jeszcze nieco zardzewiały, ale z każdym meczem odzyskiwał animusz, przy czym - niestety - nie odzyskiwał skuteczności. Z zawodników drugiego planu Darren ostatnimi czasy się wyróżniał, i w minionym spotkaniu miał szansę do gry w top 6 u boku Datsyuka. Zagrał naprawdę dobre spotkanie, zmarnował przynajmniej 3 doskonałe okazje do trafienia, łącznie oddał 6 strzałów i zjadł solidną porcję minut, największą w tym sezonie. Dzisiaj dostanie kolejną taką możliwość. Przy takim C jak Dats o przełamanie nie będzie aż tak trudno i premierowa bramka padnie już niebawem, bo ciężka praca zawsze w jakimś wymiarze zostaje nagrodzona. Można nawet odnieść wrażenie, że #43 zbyt bardzo chce przełamać ten impas, przez co efekt jest dokładnie odwrotny. Więcej cierpliwości, bracie. Helm na przestrzeni całej kariery całkiem dobrze punktował w starciach z Arizoną (a wcześniej Phoenix), w okolicach pół punktu na mecz (1G,1A w last 2GP). Chwilowa niedyspozycja Zetty i kiepska skuteczność Datsa skłaniają mnie ku zagraniu w kierunku Darrena, który pozostawia po sobie dobre wrażenie. Dzisiaj w bramce Howard, dla którego są to być może jedne z ostatnich okazji na potwierdzenie, że jest w stanie pełnić rolę bramkarza nr 1, bo jego sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa. Ja tymczasem trzymam kciuki za Helma i mam nadzieję, że do 3 asyst (w tym 2 w last 5GP) dołoży wreszcie otwierające trafienie, nawet jeśli miałoby to być najbrzydsze trafienie pod słońcem w postaci wturlania się z krążkiem do bramki, bo takiego właśnie potrzebuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Sabres - Coyotes
Ristolainen strzeli gola
8,0 Betway⛔ 1A, nie spuście tego z oczu
Sporo osób patrzyło z politowaniem na stolik przy którym siedzieli specjaliści Sabres podczas draftu 2013. Otóż panowie cieszyli się, że Predators zabrali Jonesa, tym samym zostawiając Ristolainena dostępnego dla innych drużyn. Po nieco ponad ¼ jego trzeciego sezonu na taflach NHL mamy gotową odpowiedź, bo Rasmus ma chyba higher ceiling niż wspominany Seth Jones, czy wybrany tuż za Finem Darnell Nurse. #55 zapytany przed rozpoczęciem sezonu w jakiej strefie szczególnie chciałby polepszyć swoją grę odpowiedział śmiejąc się: „ offensive zone.. defensive zone.. everywhere”. To, co ktoś mógłby odebrać jako żart mający nieco rozluźnić atmosferę przeobraziło się w coś więcej, bo Rasmus śmiertelnie poważnie traktuje swoje obowiązki. Niebywale wyważony młody człowiek, materiał na kapitana, i już teraz można powiedzieć core player organizacji Sabres. Jeżeli niektórzy zawodnicy robią z roku na rok jakiś miarowy postęp, to RR zrobił chyba 20 razy tyle, bo wyniósł swoją grę na niebywały poziom. W chwili obecnej Top 10 D jeśli chodzi o zdobycze punktowe (4G+13A), najwięcej TOI w drużynie, bo średnio 24 minuty na mecz. Przy łącznie nieco ponad 606 minutach tej kampanii ZERO karnych minut, doskonała dyscyplina. To bardzo imponujące choćby dlatego, że Rasmus nie unika kontaktu, nigdy nie zrezygnuje też ze „sprzedania” porządnego hita. Rok spędzony w SM-Liidze wyrobił u niego solidną muskulaturę i kondycję, tak na dobrą sprawę Risto ma już z głowy ten problem, z którym borykają się i wciąż będą borykać zawodnicy wchodzący do NHL, czyli nieprzygotowanie fizyczne (wątła budowa ciała, nie każdy ma skillset Johnny’ego Gaudreau żeby zrzucić gabaryty na drugi plan), motoryczne i mentalne. Gołym okiem widać, że każdego dnia staje się lepszym zawodnikiem. Jego IQ nawet w tak wczesnym etapie kariery wyróżnia się na tle znacznie bardziej doświadczonych obrońców. Fantastyczna komunikacja na lodzie, jego defensywny partner Gorges stwierdził niedawno, że dzięki Rasmusowi nie musi praktycznie nic robić. To on pokazuje, to on krzyczy, to on podpowiada. I to przy każdej zmianie. 21-letni zawodnik uczy 31-letniego. Ristolainen z dużą swobodą prowadzi krążek, operuje całą paletą strzałów spod linii niebieskiej, potrafi obsłużyć podaniem przez połowę długości lodowiska. Nie wiem czy widziałem go kiedyś panikującego, niewiedzącego co zrobić w konkretnej sytuacji. Decision making prawie bezbłędny. Ciężko wskazać braki w jakimś aspekcie. Rasmus musi po prostu cały czas się uczyć i podnosić swoją grę na jeszcze wyższy poziom. Najlepszy pick Buffalo w ostatnich kilku latach, jedyny D Sabres od sezonu 95-96, który ma realną szansę na przekroczenie bariery 50 punktów w sezonie (chyba wtedy Galley osiągnął ten pułap, ale lepiej sprawdźcie, bo choroba mnie zbiera i może bredzę). #55 masowa zbiera asysty, do spotkania z Arizoną przystąpi po bodaj jednym z jego najlepszych występów za oceanem, 3A w starciu z Red Wings, masa stworzonych sytuacji, w tym piękny fake shot na Helmie i całe mnóstwo „małych” rzeczy, które umykają na pierwszy rzut oka (poke checki etc). 9A w ostatnich 10GP, duża dawka solidnych strzałów które zatrzymywały się na bramkarzu albo przelatywały tuż obok słupka, niektóre miały zmieniony tor lotu przez któregoś z zawodników Sabres i lądowały w bramce. RR jest na fali, gra bez żadnego stresu, jakby to był jego nasty sezon w NHL, przy czym cały czas utrzymuje koncentrację. Kolejne trafienia nadejdą bardzo szybko, a Arizona która zagrała fatalny mecz z Detroit będzie dobrym kandydatem do powiększenia dorobku. #55 grał przeciwko dzisiejszym gościom dwa razy, i.. w każdym meczu strzelał bramkę. Kurs wyśmienity, horrendalnie zawyżony (sam wystawiłbym maks @5), trzymajcie rękę nie pulsie, bo jeśli nie uda się dziś, to grzech nie spróbować w najbliższej przyszłości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Islanders - St Louis Blues

Isles po wygranych pierwszych tegorocznych derbach Nowego Jorku podejmą dziś zespół z Missouri. Emocje z tym związane najwyraźniej w zespole gospodarzy nieco już opadły, gdyż na to spotkanie do bramki Capuano wystawia znów przeciętnego Greissa zamiast wybornie dysponowanego Halaka. Do bramki Blues z kolei wraca dziś po dłuższej nieobecności dobrze znany Brian Elliott. Nadeszła wkońcu pora, aby doświadczony Elliott przypomniał wkońcu o sobie, gdyż jego sytuacja w zespole w ciągu ostatniego miesiąca mocno sie skomplikowała. Blues na tle Isles prezentują sie znacząco lepiej i w mojej ocenie zrewanżuje sie gospodarzom za ostatnią porażkę w Scottrade Center. Jedną z rzeczy, które najbardziej mi sie podobają w ekipie z Missouri to przede wszystkim niezmienny i wciąż skuteczny defensywny kolektyw, który tworzą najważniejsi obrońcy Bouwmeester, Pietrangelo oraz Shattenkirk. Isles mają trzy wygrane na koncie, ale nie grają w ostatnim czasie wielkiego hokeja. Blues w tym spotkanie ujawnią ich aktualną forme w każdym calu. Polecam gre na zespół z Missouri.
Blues OT 2,00 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Calgary Flames - Boston Bruins
over 5,5 @ 2,14 Pinnacle
✅ 5:4 ✅

Gram over, kurs zachęca, zniechęca mnie trochę to że Boston może zabić difensem ale w tym sezonie jest to drużyna wyjątkowo overowa. Ostatnio over Płomyków grałem ze 2 dni temu w meczu ze Stars. Był to fajny ofensywny mecz z pięknym come-backiem którego mało kto by się spodziewał. Takie zwycięstwo na pewno wzmocniły ekipę gospodarzy powoli podnoszącą się z kolan. Na bramce zagra słabiutki w tym sezonie Ramo i jestem pewien że skapituluje dziś kilka razy.
Co do Bruins, tu sprawa wydaje się bardziej skomplikowana. Potencjał na pewno mają, ciekawe tylko jaki plan na ten mecz przyjmie trener Julien. Mam nadzieję że wymianę ciosów. Z drugiej jednak strony ofensywa Flames jest na tyle mocna że na pewno jest w stanie strzelić przynajmniej 3 bramki Gustavssonovi który spisuje się bardzo dobrze, jednak to nie jest bramkarz na którym można budować stabilny defensywnie zespół. Niepodwarzalnie mimo wszystko numerem jest Rask który dzisiejsze zawody obejrzy z ławki. Poprzednie 2 spotkania kończyły się rezultatem 4:3 a więc były dość overowe. Dziś liczę na podobny rezultat.


Edmonton Oilers - Dallas Stars
over 5,5 @ 1,91 Pinnacle ⛔ 2:1 ⛔

W drugim dzisiejszym spotkaniu odbywającym się w Kandyjskiej prowincji Alberta też widzę over. Stars opisywałem już chyba we wtorek. Napisałem że jest to źle zbilansowana ekipa z piekielnie mocną ofensywą i beznadziejnym goalie i obrońcami. Potwierdziło się to w pełni, wynik 3:4 odzwierciedla w zupełności status drużyny z Texasu. Co prawda troszkę przystopowali Jamie Benn i Seguin ale ich ma kto zastępować i robi to znakomicie Nichushkin. Na tą chwilę nie wiadomo kto wystąpi między słupkami gości. Ale szczerze mówiąc czy to będzie Niemi czy Lehtonen to i tak nie ma wielkiej różnicy, bo obaj spisują się słabo.
Jeśli chodzi o Oilers, tu też nie wydaje się to takie proste. Niby mają przebłyski fantastycznej gry (patrz mecz z Penguins) ale przeplatają je meczami zupełnie beznadziejnymi, w których przechodzą dosłownie obok spotkania jak ten z Leafs. Dziś jednak czas na fajerwerki. Dlaczego tak sądzę? Grają u siebie z liderem konferencji, którego zresztą ostatnio u siebie pogonili 4:0. U siebie jest to jednak wyjątkowo overowa drużyna, z dużym potencjałem który na pewno zostanie dziś wykorzystany.



Próbuję też w dublu @ 4,08 Pinnacle ⛔
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
Aaron Ekblad to score @7,50 unibet ⛔
Bardzo przyjemny kursik na to zdarzenie. Ten &quot;gówniarz&quot; rozbraja mnie swoimi skillami. Rocznik &#39;96, więc ledwo może wejść do monopola, a już ma na swoim koncie niesamowite osiągnięcia. Występ w NHL All-Rookie Team, występ w meczu gwiazd, oraz sięgnął po Calder Memorial Trophy. Poza tym jest oczywiście mistrzem świata z reprezentacją Kanady oraz mistrzem świata juniorów. Niesamowity talent. Jeżeli będzie się tak dalej rozwijał to zajdzie niezwykle wysoko. Już jest bardzo wysoko. Niewielu graczy w jego wieku może poszczycić się takimi osiągnięciami. Byle frajer nie zdobywa tylu nagród i tytułu mając niespełna 20 lat.
Co do jego liczb, to są całkiem fajne, 4 gole i 6 asyst w 24 spotkaniach. Wiadomo, że Pantery mają swoich strzelców, ale dobrze jest mieć takie Ekblada w swoich szeregach, który potrafi huknąć z okolic niebieskiej. Mnóstwo atutów ten pan posiada. Obrońca kompletny. Może się pochwalić wyjątkowym statusem w OHL jako drugi gracz w historii. Jego zalety można by wymieniać w nieskończoność, ale w pierwszym szeregu należy wspomnieć o jego wyjątkowości i w pewnym sensie plastyczności. Jest określany jako two-way defenseman, z czym w pełni się zgadzam. Aaron doskonale dzieli obowiązki defensywne i ofensywne. Praktycznie bezbłędny, oprócz świetnej koordynacji ruchowej posiada kapitalny pass, do tego potrafi genialnie wykorzystywać swoją przewagę fizyczną, gra dużo i bardzo czysto ciałem (w całym sezonie tylko 10 penalty minutes). Mało który obrońca tak potrafi. Inteligencja przedstawiana na lodzie bije od niego na kilometr. Doskonale czyta i czuje grę, niezwykle pożyteczny w Power Play. Ale jego największą zaletą jest chyba to, że na lodzie potrafi zdominować każdą ze stref. Pan Hokeista. Kurs według mnie przesadzony, dlatego pobieram i liczę na trafienie młodziana, bo Kurtki nie są mistrzami defensywy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Columbus Blue Jackets - Florida Panthers
Punkty zawodnika - Ryan Johansen +1,5 ⛔
(3,50) Betsson
Dzisiaj sobie idę w stronę Ohio. A bardziej w stronę kapitana Johansena, który ostatnio złapał dobrą formę i biję tych swoich rywali jak mu się żywnie podoba. Kompatybilny gracz, mający szeroki wachlarz umiejętności i do tego genialny przegląd pola. Jest aktywny w niemal wszystkich akcjach kiedy jego team gra w przewadze, dużo kąśliwych snapshotów i do tego sporo strzałów. Na początku sezonu jednak była ta obniżka formy teraz, już może być tylko lepiej. Świetnie się rozumie z Jennerem, który ten też na swoim terenie czuje się jak ryba w wodzie i bardzo dużo bramek oddaję. Saad, trochę obniżył noty, ale i w przewadze to on jest w pierwszej piątce, razem z Ryanem. Johansen potrafi w całym meczu nie oddać żadnego strzału, ale do tego mieć zaliczkę w postaci asysty. Nie jest obojętny dla swoich kolegów i to może się podobać. 6 bramek i 13 asyst. Całkiem solidny wynik jak na granie w Columbus. Może być tylko lepiej, bo sezon jeszcze nawet nie ma półmetka... Pantery ostatni mecz, na bardzo trudnym terenie. Dzisiaj co prawda, nie mają jakieś twierdzy do zdobycia ale czy Kurtki na to pozwolą. Nie zdziwię się jak zobaczymy tu sporo bramek. Johansen też swoją robotę zrobi. Tak myślę.
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Oprócz Ekblada widzę dwa ciekawe bety na dzisiejszy wieczór, które według mnie mają spore szanse powodzenia.
New York Islanders - St. Louis Blues
Blues OT @2,00 betsson ⛔

Czyżby Tavares był aż taki mocny, żeby uznawać Wyspiarzy za faworytów w dzisiejszej rywalizacji? Śmiem wątpić. Ostatnio wygrana co prawda nad Rangers, ale to, co Rangers grali w ataku było śmieszne i żenujące zarazem. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, chociaż trzeba przyznać, że Isles też swoje popsuli. Mecz bardzo ciekawy do oglądania, ale goli mało.
Do składu Nutek powraca po chorobie Tarasenko i wierzę, że on będzie dzisiaj mega groźny. Ja gdybym miał stawiać na strzelca gola w tym meczu, to bardziej stawiałbym na Steena, może za drobne go puszczę. Nutki ostatnio bardzo w kratkę, Wyspiarze znacznie lepiej, ostatnie 3 mecze wygrane i to z dobrymi rywalami. Najpierw ograli w Tampa Bay miejscowych Bolts, a potem u siebie Avs i Rangers.
Co przemawia za Blues? Myślę, że fakt, iż dzisiaj obejrzymy dwóch nominalnie rezerwowych goaltenderów. Greiss to dla mnie słabszy bramkarz niż Elliot, mimo, że obydwaj są zwykłymi przeciętniakami. Niemiec wieczny rezerwowy, mało grania, a nie przypominam sobie, żeby jakiś mecz wybronił. Dla mnie 50/50, dlatego pobieram wyższy kurs na Nutki, którym potrzeba jeszcze stabilniejszej gry.

Calgary Flames - Boston Bruins
Over 1,5 PP goals @2,29 betsson
⛔

Kurs marny, ale ten fakt nie może dziwić. Bruins mają genialną ponad 30% skuteczność gry w PP i mają 27. obronę jako PK. Flames ten sezon grają tragicznie, stali się ofiarami własnego sukcesu w poprzednim sezonie. W tym roku grająabrdzo słabo i są najgorszą defensywą w lidze. W PP jeszcze jakoś to idzie, głównie za sprawą Monahana, ale grając w PK w meczu przeciwko Niedźwiadkom będą mieli mizerne szanse na wybronienie się. Kary w tym meczu są niemalże pewne. W meczach tych dwóch ekip praktycznie zawsze pada mnóstwo kar, więc okazji na wypełnienie tego betu będzie co niemiara. Resztę opisywał @Kamillo, więc nie będę drugi raz bazgrał tego samego.​
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Pittsburgh Penguins (-1.5) vs Los Angeles King

▶ [ 4.850 ]⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Wracam po przerwie na wdech. Chciałbym wejść w nowy miesiąc nie tylko efektywnie, ale i efektownie. Pod lupę biorę spotkanie, które dziś z chęcią obejrzę. W hali Staples Center Kings podejmować będą graczy z Pittsburgha. Gospodarze notują ostatnio serie remisów, z której wychodzili z mieszanym rezultatem. Kings pną się ku górze w tabeli Konferencji Zachodniej, grają równo jednak w tym sezonie nie obyło się bez paru wpadek. Dziś w bramce zobaczmy prawdopodobnie Quick&#39;a, który legitymuje się .918 SV%. Goście po początku, który z perspektywy czasu nie nazwałbym słabym wzięli się do pracy i regularnie punktują. Wpadki w ich przypadku również się zdarzały, nawet dwie pod rząd, które miały miejsce niedawno. Rekompensata w postaci zwycięstwa 5:1 nad SJ Sharks w mojej opinii nieco podbudowała atmosferę w drużynie. Pomiędzy słupkami Pingwinów powinien wystąpić Fleury. Goalie gości w statystykach wypada całkiem nieźle - .929 SV%. Warto nadmienić, że w zeszłym sezonie Marc-Andre zanotował podwujny shutout grając z ekipa Królów. Przeczucie mówi mi, że dziś Pingwiny dadzą sobie radę na obcym terenie i wygrają to spotkanie. Pokuszę się na fajny kurs i poszukam tutaj małego rekordu.​
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: St Louis Blues - Toronto Maple Leafs
Blues reg time
(1,78) Unibet
Czas najwyższy na przełamanie Nutek! Rywal po drugiej stronie słabiutki, więc jest szansa na wysoka wygraną. Wczorajszy mecz w Nowym Jorku całkiem dobry z ich strony. Dużo strzałów na bramkę, jeszcze więcej sytuacji bramkowych, ale niestety rzuty karne to często loteria i tutaj znowu ekipa Okposo okazała się lepsza. Wnioski dawno wyciągnięte, lekcje mam nadzieje że już odrobione i zobaczymy dzisiaj Nutki w pełni zdeterminowanych i walczących o każdy krążek i spokojny chłodny umysł a najważniejsze żeby się nie poddawali. Tarasenko nie co obniżył noty, ale coś mi dzisiaj mówi przeczucie, że to on będzie dzisiaj dyktował warunki w tym meczu. Liście, za wiele nie mają do powiedzenia bo nie mają tam przede wszystkim zawodnika, który mógłby stanowić wyższość nad przeciwnikiem. JVR, mimo ogromnego potencjału to jednak nie jest to co roster Nutek. Tam na każdej formacji znajdzie się ktoś, kto ma ogromne doświadczenie i talent, który jest przejawiany na lodzie. Steen, też trochę poniżej oczekiwań, ale on też odpalić potrafi. Backes, kapitan niezniszczalny, trochę nie potrzebnych ostatnio kar wyłapuje w meczu ale jak tylko ma okazję to też nie pozostawia cienia wątpliwości swoim rywalom, że to on znowu wturla gumę w sieci. Nie ma sensu też po kolei wypisywać z osobna każde surname z ekipy gospodarzy, bo bym pisał i pisał.. ale tak jak już wspominałem Nutki ostatnio ciut zaniżona forma, ale dzisiaj będzie już tylko lepiej bo i rywal też nie najlepszy ale nie wolno go lekceważyć. Liczę na przełamanie passy, przez Nutki! GRAM na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Washington Capitals

Jets po kiepskim listopadzie weszli w nowy miesiąc okazałym zwycięstwem nad Leafs. Dzisiejszego popołudnia przyjdzie im zagrać z aktualnie najgorętszym zespołe ligi. Mowa rzecz jasna o Stołecznych z Waszyngtonu. Caps grają ostatnio jak z nut, a ich bramkarz Holtby wygrał osiem ostatnich startów. Tym razem jednak na ich drodze stanie duża przeszkoda w osobie dobrze wchodzącego do ligi bramkarza gospodarza Connora Helleybucka. Młody Amerykanin wygrał swoje dwa pierwsze starty w karierze wpuszczając po jednej bramce w każdym. Jestem po stokroć pewien że takie wyzwanie jak doprowadzenie do zakończenia serii Capitals jeszcze mocniej zmotywuje go do działania. Passa Caps wkońcu sie skończy i MTS Centre w Winnipeg jest w mojej ocenie odpowiednim miejscem na to wydarzenie. Gospodarze dostali świeża krew i tymczasowo znów wznoszą sie poziom wyżej w stosunku do tego co prezentuje zazwyczaj z Pavelcem, oraz sukcesywnie obniżającym swoje loty Hutchinsonem. Biore gospodarzy.
Jets OT 2,17 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom