>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
New York Rangers - Columbus Blue Jackets

over 1.5 bramek w pierwszej tercji @ 2.05 betsafe⛔


Znowu na ostatnią chwilę,tym razem krócej niż zwykle.Rangersi w swojej hali to bardzo mocna ekipa,potrafią wykorzystać atut własnej tafli jak mało kto,Kurtki to drużyna która łapie sporo kar indywidualnych oraz grają słabo w obronie.Obydwie drużyny ostatnio w dobrej formie,Rangersi wzmocnieni braćmi Staal,dają jasny sygnał że aspirują do walki o Puchar Stanleya,ale spokojnie,dziś podejmują Kurtki które ostatnio całkiem nieźle sobie poczynają.Moim zdaniem ten mecz będzie ofensywny i padnie w nim sporo bramek,ja gram na over 1.5 w pierwszej tercji, Rangersi bardzo często trafiają w pierwszej tercji.W dodatku wystawiają dzisiaj Raante który jest po prostu słabszy od Lundqvist&#39;a ,po drugiej stronie młody Korpisalo. Tak więc dwie ofensywne drużyny,H2H overowe ,bramkarze również sprzyjają overowi.Próbujemy .
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Boston - Calgary

Szósta ekipa konferencji wschodniej podejmuje jeden z obecnie najsłabszych zespołów występujących w NHL. Bruins polegli wczoraj na własnym lodzie z Tampą 1:4 stąd myślę, że będą chcieli powetować sobie i wynagrodzić kibicom ostatnią wpadkę. Boston u siebie 91 strzelonych bramek w 32 spotkaniach co daje prawie 3 bramki na mecz. Szału może nie robi ale na Flames powinno wystarczyć zwłaszcza, że Calgary ma jedną z najgorszych defensyw. Ogółem 195 straconych bramek co daje średnią 3,15 bramki na mecz. Gorsze pod tym względem są już tylko Arizona i Columbus. Na 30 spotkań na wyjeździe, 18 porażek po 3 tercjach. Aktualna forma również nie stoi po ich stronie. Seria porażek sięga 5 spotkań, gdzie ugrali tylko punkt. Gospodarze walczą o rozstawienie w dywizji, dlatego każdy punkt jest dla nich na wagę złota, goście są już bez motywacji. Strata na ten moment 12 punktów do miejsca premiowanego palyoffami wydaje się już nie do odrobienia. Boston nie gra może rewelacyjnie u siebie ale nie sądzę aby potknął się na takim zespole. Jak dla mnie pewna &quot;1&quot;.

Mój typ: 1
Kurs: 1,71 bet365 ✅
Wynik: 2:1
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Boston Bruins - Calgary Flames​



Brad Marchand to score @ 2.9 Unibet⛔
Brad Marchand to score and Boston Bruins win @ 4.1 Unibet⛔



Dzisiaj wyjątkowo wcześnie,ale dla mnie bet w uni na bramkę Brada to spore value pomimo że liczy się tylko w regulaminowym czasie gry.Betsafe wystawił 1.9 nawet efortuna ma 2.2. Co do argumentów za samym typem, Marchand zdobywa gole seriami,jest w świetnej formie ,w ostatnim meczu co prawda nie zapunktował,więc trzeba będzie to odrobić.A dzisiaj okazja doskonała,Flames grają bardzo słabo w obronie,są w kiepskiej formie więc mimo tego że Bruins u siebie nie zachwycają ,wszelkie argumenty stoją po stronie gospodarzy,moim zdaniem Marchand coś dzisiaj ustrzeli i trzeba z tego korzystać.Postaram się potem coś jeszcze dorzucić,ale myślę że kurs w uni spadnie trochę w dół ????
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins

Pens OT @2.38 Unibet


Szlagier dnia, do stolicy przejeżdżają Pingwiny, które wczoraj bardzo gładko wygrały z Kojotami 6:0. Wobec tego są b2b, ale raczej nie są zbytnio zmęczeni po takim &quot;sparingu&quot;. Dlatego dziwią mnie kursy i to straszliwie, szczególnie, że goście na pięć ostatnich wizyt w Waszyngtonie, cztery razy wracali &quot;z tarczą&quot;. Dzisiaj sytuacja może się powtórzyć. Caps mogą, ale nie muszą, gdyż mają 14 &quot;oczek&quot; więcej od Rangersów oraz dwa mecze mniej. Nie wyobrażam sobie, aby w takiej sytuacji nie zakończyli Regular Season na 1. pozycji Konferencji Wschodniej. Jedno jest pewne, dzisiaj będą mniej zmotywowani od Pens, pomimo prestiżowego pojedynku. To Pens muszą wygrywać, aby piąć się wyżej i wyżej w tabeli. Jasne, da się zdobyć Puchar Stanleya z ósmego miejsca Konferencji, ale po co sobie tak komplikować życie? Szczególnie, że do drugiej lokaty, czyli wspomnianych wcześniej Strażników tracą &quot;zaledwie&quot; 8 punktów i mają rozegrane dwa spotkania mniej. Do składu na dobre powrócił Malkin, więc ofensywa nie raz, nie dwa ukłuje dzisiaj Stołecznych i Pens ponownie wyjadą ze stolicy z dwoma punktami.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Buffalo Sabres - Edmonton Oilers :hokej:
Powyżej 5 bramek ⛔ ⛔
(1,96) Unibet
Dzisiaj już więcej meczy niż wczoraj, więc postanowiłem że sobie zagram mecz w Buffalo. Pod lupę biorę spotkanie typowych średniaków (bo słabeuszy na pewno ich nazywać nie będę) w końcu spotykają się równo-siebie ekipy, które będą dzisiaj grać swoje najlepsze poziomy gry. Szable ostatnio trochę się rozkręcili jeśli chodzi o wygrane, co może się cieszyć mimo że ich gra jest o pietruszkę. Oilers natomiast też, słaba lokata w tabeli, ale i dzisiaj mogą powalczyć. Eberle biję tymi bramkami po kontuzji jak szalony. W przewadze, gra solidnie. Hall nieco w cieniu, ale to i tak jest Bestia. Którego i tak bym widział w jakimś lepszym rosterze. Może nawet Hawks. Szabelki poprawili się ze strzałami, bo ich oddają znacznie więcej niż to było w zeszłym sezonie. Nie są im straszni żadni rywale, bo praktycznie każdy kto z nimi gra, z górnej półki ma pod górkę, żeby łatwo odprawić Sabres. Tak jak wspomniałem dzisiaj ekipy, spotykają się prezentujący bardzo podobny hokej. Sam mecz mimo z pozoru tabeli może wydawać się nudny, ale nie zdziwię się jak tu posypią się bramki. Zawodnicy mają w swoich składach, sporo potencjału jeśli chodzi o formy strzeleckie. Dzisiaj też to udowodnią..
Piękna kolejka panowie ???? same plusy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Florida Panthers

Jets wracają na własną tafle i dzisiejszego wieczoru w MTS Centre podejmą Panthers. Gospodarze w tym sezonie już bez wiekszych szans na playoffy, to też dzisiaj przed własną publike zagrają już na luzie i bedzie z pewnością motywacja, ponieważ ich dzisiejszy rywal to czołówka tabeli wschodu. Jets jednak tym faktem sie nie zadręczają. Wygrywają oni bowiem na własnych notorycznie z ekipą z Sunrise od 2012 roku. W bramce Pavelec, który powrócił po dłuższej absencji i to jemu przypadł udział przy stabilizacji sytuacji w bramce po słabych występach Hutchinsona i Hellebuycka. W formacjach gości ujrzymy dziś po raz pierwszy nowe nabytki w osobach Jirziego Hudlera oraz Teddiego Purcella. Musze przyznać że to spore wzmocnienia, które jednak potrzebowały kilka spotkań aklimatyzacji w nowych warunkach oraz innymi partnerami w formacji. W obozie gospodarzy czas na &quot;nowe otwarcie&quot;, także spodziewam sie tutaj dobrej partii z ich strony. Panthers w aktualnym położeniu z pewnością są do pokonania i nie pozostaje mi nic innego jak polecić Odrzutowce.
Jets OT 2,05 Pinnacle ⛔
 
deepred 667,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: New Jersey Devils - Carolina Hurricanes
Devils OT @1,76 betsson
Kyle Palmieri over 0,5 punktu @1,90 unibet
Kyle Palmieri over 1,5 punktu @5,00 betsson
⛔

Na dzisiaj taka kombinacja. Ostatnie moje bety to jedna wielka żenada, dlatego trzeba w końcu to przełamać, bo wiecznie tak być nie może. Palmieri jest obecnie niekwestionowanym liderem tej drużyny. Pod nieobecność kontuzjowanego od dłuższego czasu Cammalleriego i wytrade&#39;owanego do Bruins Stempniaka to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność zdobywania goli i kreowania sytuacji kolegom. W zespole z Anaheim nie był z pewnością postacią wiodącą, ale tutaj sytuacja trochę się zmieniła. Diabły w tym sezonie walczą o postseason i takie mecze jak dzisiaj muszą wygrywać, tym bardziej, że Canes osłabieni są brakiem Erica Staala, który odszedł do Rangers. To jest bardzo duże osłabienie tej ekipy, kapitan nagle odchodzi w środku sezonu, mimo tego, że nie był prawdziwym liderem, to z pewnością odchodzi zasłużony dla tej ekipy zawodnik. Canes w dniu dzisiejszym z Lackiem w bramce, bez Lilesa, który również opuścił tę ekipę na rzecz Bruins, i z questionable Faulkiem nie powinny stawiać dzisiaj jakiegoś niesamowitego oporu i wydaje mi się, że Diabły będą w stanie spokojnie gości z Raleigh ograć, a przy okazji, że Palmieri udowodni swoją rolę i przydatność w tym zespole.​
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Capitals - Leafs
Beagle strzeli gola
7,0 DOXXbet
⛔

W spotkaniach tej kategorii trzeba szukać value, bo inaczej można się dość łatwo sparzyć. Caps kilkukrotnie dali mi zarobić, ale propozycji z ich udziałem starałem się przezornie nie zamieszczać - ot tak, dla zasady, żeby nie zapeszyć. Dzisiaj zrobię wyjątek od tej reguły, bo zbliżamy się powoli do końca, a chciałbym się jeszcze tutaj na coś przydać.

Powrót #83 do line-up&#39;u to swoisty energetyczny kopniak i stymulator dla całego zespołu. Krzywa rozwoju Jay&#39;a to prawdziwy fenomen. Z zawodnika, który za czasów Huntera był przez niektórych wręcz nienawidzony, a każde jego powołanie z Hershey do Caps kończyło się tylko kolejną falą parszywych określeń, stał się ulubieńcem kibiców i szalenie istotnym elementem całej układanki. Beagle to kolejny z zawodników, który swój &quot;peak&quot; notuje relatywnie późno, bo mając 30 lat na karku (najczęściej szczyt formy przypada w przedziale wiekowym 20-24 max). Nie potrafię za bardzo wytłumaczyć tego zjawiska. Jay od pewnego momentu zaczął robić te same rzeczy lepiej, znacznie lepiej, i ciężko wskazać jakikolwiek bodziec. Nie będę jednak szukał dziury w całym, tylko z uśmiechem na twarzy przyjmę to, co mamy. A mamy niemal doskonałego C/RW do 4 linii, i bardzo dobrego zawodnika 3 formacji (spora płynność). Nie wierzę, że któraś z drużyn NHL, przy takim kontrakcie, nie chciałaby Jay&#39;a w szeregach swoich bottom lines. Beagle to klej, zapchajdzura, zawodnik od wszystkiego i od niczego. Perfekcyjny w forecheckingu i backcheckingu, absolutna czołówka PK w całej lidze, niezastąpiony podczas tego elementu. Przyjmie na siebie każdy strzał, rzuci pod nogi jeśli trzeba, a dzięki zasięgowi potrafi także przejąć gumę i uruchomić podaniem kolegę, stwarzając realne zagrożenie. Ligowy top w kategorii face-off man, #83 to mistrz gry na kole, bardzo nam tego brakowało podczas jego nieobecności, bo tylko Backstrom potrafi wygrywać u nas wznowienia. Ten tzw. top-end speed nie jest jakiś porywający, ale ogólnie Jay jest niezwykle szybkim zawodnikiem, i pomimo intensywnych wysiłków w PP, zawsze nadąża ze tempem akcji w ES. Oferuje nam dość mocny slapshot, zawsze pierwszy do wyplutego krążka, i jeżeli można powiedzieć o zawodniku, że jest lisem pola karnego (nie lubię tego wyrażenia ze względu na to, że odnosi się do piłki, której z całego serca nie znoszę), to popularny Beaglechuck jest takim lisem, oczywiście w przełożeniu na hokejową taflę. Jak na liczbę minut, które gra, bardzo produktywny podczas 5 on 5, od dwóch sezonów utrzymuje wysoki % trafionych strzałów (~12%), a trzeba dodać, że w PP w ogóle nie jest wykorzystany. Wygląda niby dość pokracznie, bo to wielki chłop, ale kilka razy zawstydził lepszych przeciwników całkiem zgrabnym operowaniem krążkiem, i kilka jego bramek zapadło mi już w pamięci. Dzisiaj liczę przede wszystkim na fizyczną dominację, Leafs wyglądają przy gospodarzach jak krasnale, wystarczy rzucić okiem na roster. Ciężko będzie przyjezdnym zrobić jakieś zamieszanie przed bramką Grubauera, bo powinni być notorycznie wypychani z tych istotnych sektorów lodu. Sporo młodości w barwach Leafs, ale trochę nieumiejętnie ta młoda gwardia porozkładana. Nie wiem jakim cudem Kapanen może zacząć mecz w 4 formacji, podczas gry zaprezentował się rewelacyjnie z Bolts, a Grabner w top-6, skoro cały sezon gra tak katastrofalnie, że słowa tego nie opiszą. Jako die-hard fan Caps mam naprawdę wy**** w to, na jakim miejscu i w jakim stylu zakończymy ten sezon (chociaż sprawa jawi się raczej jako jasna i ciężko będzie stracić prym), bo po tylu latach tylko PO są dla mnie priorytetową kwestią. Biorąc pod uwagę przebieg obecnych rozgrywek, tym razem szczególnie ciężko będzie mi przyjąć kolejne rozczarowanie, ale na razie staram się o tym nie myśleć. Naiwnie wierzę, że cierpliwość kiedyś zostanie nagrodzona ;) U Jay&#39;a nie ma już śladu po kontuzji, jest głodny gry, fantastycznie zaprezentował się w starciu z Penguins (najwięcej SOG), a dzisiaj nadarza się dobra okazja, żeby zbudować pewność siebie przed playoffs i zaaplikować jakieś trafienie. Kurs - jak niemal zawsze - wyborny. Spróbujmy ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks

Na tafli w Joe Louis Arenie po raz pierwszy w bieżącej kampanii miejscowi Wings podejmują urzędujących mistrzów z Chicago. Przed rokiem również analizowałem to spotkanie i grałem gości, którzy przegrali wówczas 1:4. Dzisiaj mam zamiar po raz kolejny spróbować tej opcji, ponieważ gospodarze to zespół specyficzny. Naprawdę ciężko znaleźć drugą tak regularną ekipe w całej lidze pod względem łapania punktów. Przez cały sezon nie notowali długi serii zwycięstw ani porażek. Hawks moim zdaniem po ostatnich wzmocnieniach mają wszystko co potrzeba, by wyjechać stąd z kompletem. Posiłki z Montrealu, czyli Fleischmann oraz Weise dadzą dodatkowe dadzą wspólnie z Andrew Laddem powera dalszym formacjom. Gospodarze po obiecujących ostatnich występach znów dadzą sie zaskoczyć i przegrają najpozniej po karnych. Proponuje Hawks.
Blackhawks OT 1,95 Pinnacle ✅
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs 1 OT @1,33
Jak często takie pefki nie wchodzą w NHL-u?

Ostatnio jak był taki kurs przeciwko Arizonie to na luziku 6-0
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Anaheim Ducks - Montreal Canadiens
Canadiens +0,5 AH @2.18 Pinnacle​

Do Anaheim przyjeżdżają Habs, gdzie zmierzą się z fantastycznie dysponowanymi Kaczorami. Seria 8 (ośmiu!) wygranych spotkań robi piorunujące wrażenie. Habs, z kolei ostatnio nie zachwycają, w szczególności w delegacji. Na 10 ostatnich wyjazdów, zaledwie dwa razy wyjechali &quot;z tarczą&quot;. Ale za to udało im się wywieźć 2 &quot;oczka&quot; ze stolicy, co łatwe nie jest, a przekonały się o tym chociażby Pingwiny podczas wczorajszej wizycie w Verizon Center. Spotkanie z Rekinami zakończyło się totalnym niewypałem, zresztą czego się spodziewać po 23 SOG? No chyba, że się liczy na szczęście, wtedy można wygrać. Ale Habs zachowując jakiekolwiek szanse na PO muszą wygrywać, licząc jedynie na siebie. Nie będzie łatwo, ale na pewno o zwycięstwo dzisiaj powalczą, bo jak nie dzisiaj to kiedy. Gospodarzom przy takiej serii wygranych, bardzo łatwo o rozluźnienie, co pokazują chociażby ostatnie spotkania ze średniakami, czyli Oilers i Sabres. Jeśli tylko Kanadyjczycy wyjdą na taflę skoncentrowani to spokojnie doprowadzą do dogrywki. Tyle mi do szczęścia wystarczy.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Minnesota Wild

Witam. Zajmująca 16 lokatę w konferencji wschodniej ekipa z Toronto , podejmuje ósmą na wschodzie Minnesotę. Faworytem do zwycięstwa w tym meczu są dla mnie przyjezdni. Goście ewidentnie są w formie co potwierdzają ostatnie wyniki, czyli zwycięstwo nad wysoko notowaną Florydą i sąsiadującym z Wild, Colorado. Były to zwycięstwa znaczne, u siebie odpowiednio 3:1 i 6:3. Patrząc na statystyki, rzuca się w oczy, że Minnesota traci na wyjazdach relatywnie mało bramek w zachodniej części i to nawet, porównując ich wynik ze szczytem tabeli. Jest to 87 puszczonych bramek, co daje średnią jedynie 2,7 bramki na mecz, co jak na drużynę ze środka stawki jest wynikiem więcej niż dobrym. Z kolei Toronto ma u siebie jedną z najgorszych ofensyw u siebie w całej lidze, jedynie 74 bramki, co daje średnią 2,6 strzelonej bramki na mecz. W ostatnim czasie u siebie wiedzie im się bardzo kiepsko. Z 5 spotkań wygrali tylko raz. Ogółem od 3 spotkań nie ugrali nawet punktu. Toronto jest na ten moment zdecydowanie najsłabszą ekipą w NHL, o czym świadczy ilość zdobytych punktów - raptem 52. Co do ostatniej gry Minnesoty na wyjeździe, to przegrali oni ostatnie dwa spotkania ale potykali się ze znacznie lepszymi ekipami niż Maple Leafs. Był to liderujący na wschodzie Waszyngton i Filadelfia. Myślę więc, że Kanadyjczycy są doskonałym zespołem na przełamanie ostatniej niemocy na wyjazdach. Patrząc na bezpośrednie potyczki tych ekip, również górą Minnesota, która wygrała ostatnie 3 razy. Toronto wygrało ostatni raz z Wild prawie 3 lata temu. Kolejnym argumentem za naszymi faworytami jest motywacja. Toronto jest ostatnie na wschodzie i nie ma już szans na play-offy. Goście balansują na krawędzi. Mają tyle samo punktów co Colorado i zapewne między tymi zespołami będzie toczył się bój o ostatnie premiowane miejsce. Minnesota nie ma prawa tracić punktów z takimi rywalami jeżeli chce pograć więcej niż jedynie 82 podstawowe mecze. Patrząc na ostatnie ich mecze wnioskuję, że są mocne podstawy ku ich zwycięstwu. Przemawia za nimi wszystko, pozycja w tabeli, lepszy skład, statystyki, motywacja... niemal wszystko. Dlatego nie zostaje mi nic innego jak polecić czystą &quot;2&quot;.

Mój typ: 2
Kurs: 1.85 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Edmonton Oilers :hokej:
Powyżej 2,5 bramek (z dogrywką i karnymi) Flyers :!:
(1,70) Betsson
VEGAS NHL. ???? ⛔
Dziś jestem myślami w Pensylwanii. Tutaj trzeba pochwalić ostatnią grę chłopaków Lotników, którzy jak widać wysoko mierzą ale widać że cel jest bardzo blisko osiągnięcia. Mianowicie ..finały playoff. 3 ostatnie wygrane z rzędu, ze sporym sztabem bramkowym może budzić sporo powodzeń, choć też nie wolno popadać w samozadowolenie. Bo wiadomo jak to się kończy. Lecz ich gra ostatnio na prawdę może się podobać. Mimo, że są agresywni na bandach to są bardzo skuteczni w przewadze a także to co wyprawia ostatnio Shenn, to chyba gra sezon życia. Awansował do pierwszej piątki, wcale nie z przypadku. Bo gość zadziwia swoją formą. Dzisiaj też z pewnością takie samo ustawienie będzie, bo jak widać to przynosi najwięcej goli. Giroux też ostatnio był królem asyst, gdzie grali przeciwko Flames. Teraz też rywal, nie jakiś specjalnie wygórowany. Czasem też można ich pochwalić, że u siebie walczą, ale jednak i tak potem przychodzą porażki. Dzisiaj też będą szukać niespodzianek, ale jak na moje to jaką mają formę ostatnio zawodnicy Flyers, nie pozwolą im na pole popisu za bardzo. Simmonds, też ostatnio dobre wyniki, mimo że to jest taki &#39;fajterek&#39; ale jak widać krążek go szuka. Też sporo bramek na koncie. Zatem, Lotnicy mają kim postraszyć, a trzy bramki w takim meczu, z takim przeciwnikiem na swoim terenie, to mogą zrobić nawet w jednej tercji. A nawet jeśli nie, w jednej to trzy to raczej formalność. GO FLYERS :!:
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Minnesota Wild Typ: 2 @ 1.84 Betsson ✅
Ponawiam swój typ przeciwko Toronto. Toronto dziesięć porażek w ostatnich dwunastu spotkaniach. Jeśli o cośgrają, to tylko o jak najwyższą pozycję w drafcie, gdzie do wzięcia będzie Austin Matthews. W wymianach pod młotek poszedł James Reimer, dzisiaj zagrają z nieopierzonym Garretem Sparksem miedzy słupkami. Miejscowi w dodatku mocno nadgryzieni przez kontuzje, z powodu których nie zagrają dzisiaj tak ważni zawodnicy, jak Bozak, Van Riemsdyk, Michalek czy Lupul. Minnesota z kolei walczy o play-offy. Obecnie zajmuje ostatnio gwarantującą start w postseason lokatę. Obecnie goście notują dwumeczowy zwycięski winning streak. Warto również podkreślić, że Dzicy wygrali ostatnie trzy spotkania pomiędzy tymi zespołami. Wczoraj Maple Leafs zagrali niezłe spotkanie z Capitals (ostatecznie przegrane 2:3), ale śmiem twierdzić, że dziś przyjdzie im za to zapłacić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Vancouver Canucks - San Jose Sharks

Sharks po okazałym zwycięstwie nad Habs wracają do Rogers Areny w Vancouver, gdzie po raz drugi w ciągu kilku dni podejmą gospodarzy. Canucks mają problemy. Brak Edlera i Vrbaty jest dla nich mocno uciążliwy i nawet na własnym lodzie nie potrafią postawić sie rywalom. W takich sytuacjach wszystko sprowadza do osoby Ryana Millera. Amerykański weteran jeszcze za czasów gry w Sabres musiał brać na swoje barki odpowiedzialność za wynik, tak to również tutaj sytuacja tego wymaga. Ryan ma słaby sezon, ale uważam że na dzisiejszej poniekąd rewanżowe spotkanie przeciwko Sharks w pełni sie zmobilizuje. Sharks z pewnością są do ustrzelenia, ponieważ ich bramkarzowi, Martinowi Jonesowi zdarzają sie gorsze występy. Brakuje mu bowiem jeszcze troche doświadczenia, a dzisiejszy start będzie jego dziesiątym z rzedu. W tej sytuacja kurs wystawiony na gospodarzy określam jako spore value i grzech byłoby nie spróbować. Polecam gospodarzy.
Canucks OT 2,44 Pinnacle ⛔
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - New York Rangers

Pens 60&#39; @2.20 Pinnacle​


Dzisiaj ponownie przyglądam się spotkaniu Pens. Tym razem podejmują w Consol Energy Center drużynę Strażników z Nowego Jorku. Jak wspominałem Nowojorczycy mają bardzo ciężki terminarz, który co prawda dobiega końca, ale już jutro jadą do Waszyngtonu, aby zmierzyć się ze Stołecznymi i sądzę, że myślami są przy tamtym spotkaniu. Dzisiaj to Pingwiny powinny przejąć inicjatywę, jak zresztą zrobili to bardzo skutecznie w ostatnim spotkaniu z Caps. Dodatkowo Rangers zaraz po spotkaniu w stolicy USA, wracają do Nowego Jorku, aby rozegrać spotkanie derbowe z Isles. Ciężko powiedzieć, które z tych trzech spotkań (włącznie z dzisiejszym), uznać za najcięższe. Jednakże Strażnicy na pewno mają o czym myśleć, co może ich delikatnie paraliżować. A Pens walczą o PO, a w praktyce o jak najwyższe miejsce w Konferencji, i za dwa dni zmierzą się z Flames, które nie jest na tyle wymagające co Stołeczni, czy Wyspiarze. Z powodu choroby pauzuje Marc Staal, co na pewno nie pomoże gościom w defensywie. A jaką siłę rażenia mają Pingwiny wiemy wszyscy, Crosby i spółka potrafią siać strach w obronie rywali. Jeśli tylko skuteczność gospodarzy będzie na przyzwoitym poziomie to będę spać spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Predators - Devils
Fisher strzeli gola
6,0 Fortuna⛔⛔ fu, brzydka seria z mojej strony
Już strasznie późno, więc nie będę się rozwlekał. Fish właściwie przez całą swoją długoletnią karierę był doskonałym centrem nr 2, raczej bez większych zadatków na 1C z prawdziwego zdarzenia. Kiedy ma się go w drużynie, można być jednak spokojnym o scoring depth. Maksymalnie lojalny zawodnik, prawdziwy profesjonalista, a prywatnie także i filantrop. Każdy, kto miał przyjemność z nim grać, wypowiada się o nim w samych ciepłych słowach. Wnosi sporo leadershipu, ważna postać w szatni, typ motywatora. Odpowiedzialny w defensywie, potrafi wymusić błąd agresywnym forecheckiem, ogółem dość porywczy w swoich poczynaniach, przy czym potrafi się kontrolować i unikać gorących sytuacji. Pomimo upływu lat, wciąż utrzymuje bardzo dobry współczynnik point per game, bo na poziomie nieco ponad 0,5 ppg. Precyzyjny passer i przyzwoity strzelec z mocnym slapshotem, w swoim prime time nominowany do Selke Trophy (Brind&#39;Amour sprzątnął mu trofeum). Na łyżwach nigdy nie był Hagelinem, więc nadrabia dobrą grą bez krążka. W tym roku stuknie mu 36 i widać już lekki zjazd, ale 8G+8A przy dobrej 2-way grze powinno raczej zadowalać. Dzisiaj zagra swoje tysięczne spotkanie w NHL, czy istnieje lepszy moment, żeby zapisać bramką piękną kartę w historii? Żeby nie opierać się tylko na tym pięknym jubileuszu, Mike gra ostatnio całkiem dobrze, kapitalnie zaprezentował się przeciwko mistrzowi z Chicago (2A), +4 w minionych 3GP. Przy fantastycznej, najlepszej w sezonie dyspozycji Predators, wybornej formie Rinne, który nie bronił tak dobrze przynajmniej od roku, a także problemów w szykach obronnych Devils (Severson usadzony za jakiegoś no-skilla podebranego z waivers), ten typ nabiera sensu. Nie wspominając już o ogólnym kryzysie w NJ i szansie ustanowienia rekordu organizacji w meczach z przynajmniej 1 punktem (byłoby 11). Kurs przyjazny, okoliczności również, zagrajmy ;)
Typ bez konkretnej analizy, pozakonkursowy, do zagrania za raczej symboliczne 5 dyszek czy tam stówę (zwyczajnie nie chce mi się pisać ???? )

Leafs - Wild
Scandella strzeli gola
10,0 Fortuna
Scandy oprócz firmowych ataków na głowę ma w arsenale wiele innych, korzystniejszych atrybutów, po kontuzji wygląda świetnie, a dawno nic nie wpakował. Wild powinni zwrócić kibicom za bilety, jeżeli przegrają z AHL-ową drużyną grającą 3 mecz na przestrzeni 5 dni ze świeżakiem w bramce. Z 3-4 gole powinni wlepić, może Marco też się załapie. Któraś bomba z niebieskiej musi w końcu przejść. Przy dobrej okazji przedstawię bliżej sylwetkę samego zawodnika.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers

Z dzisiejszej dość skromnej oferty tylko jedno spotkanie rzuciło mi sie szczególnie w oczy. Mowa o starciu w Columbus, gdzie gospodarze podejmą bedących b2b Oilers. W bramce gości ujrzymy dziś Brossoita, który będzie tym samym rzucony na głęboką wode przeciwko ofensywnie grającym Jackets. Ogólnie przewiduje tutaj otwarte spotkanie. Jackets z Korpisalo między słupkami również są łatwi do ustrzelenia, a Oilers są z pewnością w uderzeniu po wczorajszym udanym meczu w Wells Fargo Center. Connor McDavid w tym sezonie zespołu z Alberty nie zbawił, ale teraz rozpoczął swój łabędzi śpiew i wygląda na to że końcówka sezonu bedzie należeć do niego. Jackets przeciwko Oilers przeważnie grają na over i tak będzie również w tym przypadku. Biore opcje overową.
Over 5,5 2,11 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
aliant 531

aliant

Użytkownik
Pittsburgh-Calgary
Typ: 1
Kurs: 1,74 Unibet
Zajmujące na ten moment ósmą lokatę na wschodzie Pingwiny, podejmą najsłabszą na zachodzie ekipę Calgary Flames. Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy są ostatnio w całkiem dobrej dyspozycji. Z 5 ostatnich spotkań wygrali 3, natomiast 2 porażki przydarzyły im się z wysoko notowanymi rywalami (tj. Waszyngton i Boston). Na własnej hali radzą sobie ostatnio wybornie, czego dowodem są uzyskiwane wyniki, oraz wysoka skuteczność: 4:0 z Winnipeg, 6:0 z Arizoną oraz 4:1 z Rangersami. Pittsburgh może się także pochwalić drugą najlepszą ofensywą w meczach &quot;u siebie&quot; w skali całego NHL. Są to na ten moment 104 gole, co daje średnią 3,15 trafień na mecz, a ostatnie batalie tylko tę średnią zawyżają. Goście są na ten moment jedną z najsłabszych ekip ligi. Na wyjazdach wiedzie im się fatalnie. Na 32 spotkania, przegrali aż 20 w podstawowym czasie, do tego śrubują fatalną serię 7 porażek z rzędu. Kiedyś muszą się przełamać, ale ja nie daję im na to szans w sobotni wieczór. Zwłaszcza, że &quot;Płomienie&quot; mają najgorszą defensywę na wyjazdach, aż 107 straconych bramek, co daje średnią 3,34 straconej bramki na mecz. Nie wygląda to zbyt obiecująco przy przedstawionych wyżej, ofensywnych zakusach &quot;Pingwinów&quot;. Dla porównania, siła ognia Kanadyjczyków zdecydowanie nie powala, bo to tylko średnio 2,3 bramki na mecz. Dodatkowo, w tej częsci sezonu zasadniczego, trzeba już myśleć o play-offach. Dla gości sezon mógłby się już skończyć. Gospodarze są na ostatnim miejscu, dającym prawo do gry w play-offach, więc takie spotkania muszą bezwzględnie wygrać, stąd sądzę, że woli walki im nie zabraknie. Wszystko przemawia za Pittsburghiem, a ja tego nie zamierzam negować.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Boston Bruins - Washington Capitals

Bruins po raz drugi w sezonie w TD Garden podejmą Stołecznych. Caps ulegli wczoraj dość niespodziewanie u siebie z Rangers i tu należy wypatrywać objawów małego kryzysu. Trotz przebiera w środkach i wystawia dziś w bramce Grubauera, który to jednak może być dość kiepską opcją na rozpędzonych Bruins. Gospodarze we własnych ścianach w ostatnich dniach czuli sie jak ryba w wodzie, a dziś przed nimi równie prestiżowy jak przed dwoma dniami z Hawks. Kolejny start z rzędu zaliczy Rask. Ten sezon w jego wykonaniu to swoista karuzela, ale ostatni miesiąc zobowiązuje do tego, by wyjść wkońcu na prostą. Capitals wczoraj byli niemrawi, mieli problemy z konstruowaniem akcji nawet w PP, jak gra w przewadze u nich nie funkcjonuje to coś faktycznie jest nie tak. Stawiam na Bruins.
Bruins 60&#39; 2,30 Pinnacle ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom